Konečně jsou Kalousek a Schwarzenberg v roli, která jim padne

nasranej-kalousek...která je jim vlastní a ve které se cítí, jako doma. Totiž v roli chuligánů, výtržníků a protistátních živlů. Kchárlovi Schwarzenbegovi jakoby se na hlavně znovu zvedlo číro z bohatýrských dob šarvátek s vídeňskými policisty, a Kalousek jakoby znovu fackoval mladíka,, který ho na Malé Straně oslovil. Scéna je tedy autentická a odpovídá obsazení. Teprve teď jsou takoví, jací skutečně jsou a jak je Bůh stvořil, masky počestných politiků se válejí na malostranské dlažbě, a národ je konečně vidí nahé a takové, jaké je měl vidět vždycky.

Vidí je jako dareby a uličníky, kterým je osud a postavení národa lhostejný, kteří vidí jen sebe a zase jen sebe, a kromě toho už jen svou kazimírskou roli, která se až dosud tak dobře vyvíjela – a teď (propánakrále, co se to stalo?) - stojí spolu se sobě rovným povstalcem Bursíkem a s jeho bandou,, ježící se protičínskými standartami, na trase mezi Malostranským náměstím a náměstím Hradčanským – a nemůžou jít dál, protože cestu jim přehradil kordon policistů. Co si to dovolujete, řvou poslanci Kalousek a Kchárl do tváří policistů a před oči jim strkají své poslanecké průkazy, ale ti odmítají pustit na tyto dva dokumenty na Hrad celou protičínskou Bursíkovu bandu. Strkanice, hádky, ale policie zůstává neoblomná, protože dobře ví, co má tahle chuligánská výprava v úmyslu. Narušit a případně i rozbít všechno, co se právě teď na Hradě sjednává, obchodní protokoly v hodnotě stovek miliard,, stovky objednávek pro české podniky a tím pracovní příležitosti pro statisíce našich lidí.

Ale co je nám po tom, víří to v Bursíkově zadržené bandě, ale postupně ten pohyb slábne a ustává, a se standartami sklopenými a schlíplými se protestní shromáždění i se svým slavným poslaneckým jádrem rozchází. Ale měli by jít dál, už by se neměli zastavovat, měli by překročit i státní hranici a mašírovat pořád pryč, co nejdál od nás....

Videozáznamy z akce Svědomí není na prodej:

https://www.youtube.com/channel/UC1WtniA1MyjZ_BFsbKMKs3g
91 Komentářů k Konečně jsou Kalousek a Schwarzenberg v roli, která jim padne

 1. hel napsal:

  sionista ivan gabal chce nechat soudně vypnout web nwoo.org a plno dalších na seznamu "proruských"...http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslanec-Gabal-Nemuzeme-tady-nechat-volne-radit-proruske-weby-Musime-je-nechat-soudne-vypinat-428489

 2. hel napsal:

  kalousek tady po celou dobu svého působení zneužívá moc, tady to jen názorně předvedl - já jsem poslanec, já můžu všechno...bohužel ho vyměklá policie za ten zátaras pustila, což neměla, protože kalousek neměl pravdu

 3. Jan Jinsky napsal:

  Chápu, že se vám líbí když policie zastavila Kalouska a spol. Doufám, že budete stejně jásat, až se budete chtít demonstrovat proti někomu, kdo se vám nelíbí - měli byste použít stejný metr.

  ten článek mi přijde krátkozraký.

  • Justass napsal:

   řekl slepec

   • Jan Jinsky napsal:

    Jen si na tohle vzpomeň, až tu budete běsnit nad postupem policie, která zakáže vstup vašim oblíbencům. Je to fakt to samý. Akorát to nechcete vidět, protože se to teď momentálně hodí.

    • Paja5 napsal:

     Mně se ten článek líbí;) Líbil se mi i komentář Ovčáčka o předvolebním mítinku TOP 09 za účasti všech svých voličů:D Měl krásný komentáře, pobavil. A k těm estrádníkům nahoře... Kdyby šli za dobrou věc, tak bych se jich zastala, ale to, co prosazovali oni? Jednoduše estrádníci, blé.

     • Jan Jinsky napsal:

      Pájo, je to o principu. Jak říkám, doufám, že bude NWOO měřit stejně, až policie zahradí cestu těm, které tady mají rádi. To je vše.

      • Paja5 napsal:

       Pokud tam nemají co dělat, je správné, že jim policie zamezí přístup. V Praze měli spoustu míst k demonstracím. Tohle bylo jednoduše divadýlko. Nic víc, nic míň - aby o nich bylo slyšet, protože už beztak nikoho nezajímají.

       • Jan Jinsky napsal:

        Souhlas. ale to co je a není divadýlko je čistě subjektivní věc. Takže jsem zvědav na reakce, až to bude obráceně - tj. NWOO příznivci budou chtít říct své názory a nepustí je.

        • Paja5 napsal:

         Jak říkám, pokud policie uzavře oblast, z důvodů bezpečnosti, nevidím důvod, proč by měli pouštět kohokoliv, to platí i pro příznivce NWOO. A když si jen vezmu, jakou další ostudu by ti estrádníci udělali, tak bych se za naši republiku musela opět stydět, hlavně potom, jak nás vykreslovaly čínské sdělovací prostředky. Pouhá fakta + informace o smlouvách, bez jízlivých komentářů a stupidních přívlastků. Vykreslily nás jako krásnou a přátelskou zem, s velkou historií, kulturou a ukazovaly krásy naší krajiny. ČT a spol se vskutku propadly do mediálního bahna.

   • kvantový mechanik napsal:

    ... a spolu s Bogušem Sobotkou spadl do jámy.

  • Vladislav napsal:

   Pane Jinsky,
   Vy jste v opozici vůči 100,0% článku, co se na tomto serveru objeví. Dřív jsem si myslel, ze Vás někteří z toho, ze jste za to placen, obviňují pouze na základě Vašich konkrétních názoru, ale teď se všem tem lidem omlouvá - dává to totiž smysl.
   Ja bych ale jako placeny rozvracec diskusi pracovat nechtěl. Je to špatne placené. Snad na důchod, jako privydelek:-)

   • Justass napsal:

    Vladislave - děkuji za omluvu a přijímám ji. :-)

   • q napsal:

    Nezdá se mi , že by Honza Jinský byl rozvraceč diskusí :-) Já ho vnímám spíš jako někoho , kdo nabádá k pečlivému zkoumání informací , které se předkládají ke "konzumu" ... Tedy , On , nabádá k používání kritického rozumu , což , logicky , u primitivních lidí (lidí podléhajícím emocem ) vede k projevům nenávisti a touze fyzicky ho "potrestat" :-)

    • Justass napsal:

     říká zástupce jeho "teamu".

     • q napsal:

      Neblbni na stará kolena Justass :-) Jakého teamu ? Já s ním nemám nic do činění , jen píšu svůj názor :-)

      Pokud dovedeš reagovat pouze emocionálně a svůj rozum "vypneš" , pak je to tvůj problém . To se samozřejmě týká i těch , kdo chtějí Honzu fyzicky inzultovat .

      Tolerance vám , primitivům , asi nic neříká , že jo :-)

      • Marie napsal:

       A jak reagujes ty, demente? Opravdu si myslis, ze te nikdo nepozna, kdyz si zmenis nick na "q"????

       Staci se podivat na par clanku pozpatky, kdo tak rad pouziva smajliky v prehnanem mnozstvi a ani si to neuvedomuje...

      • Jan Jinsky napsal:

       Já být vámi, tak nekomentuju moje příspěvky. Jsem tu něco jako obecní blb štrejchnutej zlým Židem. Na sebranku typu Justass a Marie funguju úplně stejně jako na býka rudý hadr.

       Abych pravdu řekl, zajímá mně zdejší šílené myšlení a taky si z nich dělám legraci. Nic jiného si nezaslouží. A aspoň mají zábavu a mohou reagovat.

       • q napsal:

        Já myslím , že Justass na tom není tak zle jako démonka Mařka :-) Ta je totálně zkažená :-)

        O tom šíleném myšlení :-) !... Někdy mám dojem , že servery jako jsou NWOO , Zvědavec a další , jsou jakýmisi "léčebnými" "vrbami" , které mají sloužit k tomu , aby se psychicky nestabilní jedinci mohli "vykřičet" ze svých frustrací :-) proto , aby v normální společnosti nemohli napáchat nějaké větší škody :-)

        • Justass napsal:

         Vy se chlapci raději zamýšlejte nad svojí psychikou a frustracemi. Nejsou zdaleka tak v pořádku, jak se sami sobě i nám snažíte namluvit. q - už to malování o mnohém vypovídá a nadávky Honzyka do sebranek rovněž. Marie je srdcařka , semotamo to krapet přežene, ale je svá.

         Jaksi to, že vám tady většina z nás vadí, a to tak, že čím dále tím více považuji za
         úspěch tohoto webu a za vaši bezradnost, že se vašim páníčkům daří čím dále tím méně. Je to cítit na každém kroku a čím dál tím více. A vy už zmatkujete - vím na klidu to nepřidá - že.

        • Fanny napsal:

         Jo tihle lidé mají alespoň nějaký svůj názor,což se o vás dvou říct nedá a o Jinském už vůbec.Chodíte na tyto weby,jen aby jste si ukojili to své ubohé,scvrklé,podebrané ego,mezi lidi se svými názory moc nemůžete,tak se ukájíte tady,smrdíte propagandou a us dolary i přes ten monitor,fuj,že vám není hanba takhle se zaprodat.

    • Marie napsal:

     Tak se probud, ostatni uz probuzeni jsou.... jsi jeho soukmenovec, takze nehrej divadylko... uz je to unavne..

     • q napsal:

      Ale no tak trubko :-) Víš co to znamená být probuzený ? Zcela jistě ne , nemáš ani ponětí :-)

      Žiješ v nějaké virtuální realitě , kterou ti zprostředkovává tvůj chorý mozek :-)

      Doporučuji ; hodně spát (cca 20 hodin denně ) , užívat třezalku , kozlík lékařský . Studené koupele 3x denně po 20 minutách . Nejíst maso a nečíst NWOO :-) ... Zkus v sobě probudit laskavost a radost :-)

 4. Václav Turek napsal:

  A najednou ouha, Čestného předsedu TOP 09 a Starostové a stále ještě poslance Sněmovny za tyto strany K. Schwarzenberga , spolu s nynějším předsedou TOP 09 a Starostové a stále ještě poslancem Sněmovny za tyto strany M. Kalouska si příslušníci PČR dovolili nepustit s jejich průvodem na Hradčanské náměstí a dále na Hrad, z důvodů možného narušení projednávání později podepsaných mnohamiliardových dohod mezi Českou a Čínskou lidovou republikou. Příslušníci PČR propustili dál pouze majitele Poslaneckých průkazů. Teprve nyní poznali oba politici TOP 09 a Starostové, že jíž jsou pryč doby, kdy byli všemocní a podle jejích slov " jím nikdy nebudou nic nařizovat plukovníci policie ". Tentokrát na " nařizování " stačili normální řadoví příslušníci PČR a oni dva je MUSELI poslechnout.

 5. adam napsal:

  Pán Jinský
  Z medzinárodných dohôd vyplýva, že hostiteľský štát musí zabezpečiť ochranu štátnickej návštevy z iného štátu. Za každú cenu! To platí aj pre Kalouska a Švarcenberga! Predstav si, že by sa tam zamiešal dajaký úchyl a hodil tam bombu. Kto by za to vzal zodpovednosť? Polícia a príslušné ochranky si konali svoju povinnosť a nemá kto do toho čo kecať!
  A vo votom to je, povedal by Pitkin.

  • Jan Jinsky napsal:

   Ale ano, nemám s tím problém. Jen říkám, aby si na to NWOO vzpomnělo až jim policie zakáže vstup tam, kam oni budou chtít jí. Je to prostě na obousečné.

   • Petr napsal:

    Mohl by jste nam poreferovat o zabezpeceni ochrany pri Obamove navsteve v dubnu 2009? Tam nebyla zakazana zona?

 6. židovští vlastizrádci napsal:

  Z 90% jsou všichni vlastizrádci židovští degeneráti,ve "vládě" kdysi našeho protektorátu sedí těch obřezaných sviní více jak 85 %,okrádají,rozkrádají vše,co je nám všem drahé a co národ vybudoval.
  Je nanejvýš nutné je zastavit! Musí být všichni,včetně rodin a všeho příbuzenstva zlikvidováni a nesmíme setřit ani malé židovské panharty a veškerou parazitickou a vlastizrádnou sqvadru do posledního pozabíjet.
  On dobře pan A.H. věděl,proč ty prolhané zlodějské zmrdy prohánět komíny,jak se tím tak sami rádi holedbají ve své pohádce o hlokaustu,který ve skutečnosti nikdy neexistovat,stejně tak jako nějakých přiblblých 6 milionů zdechlin,nýbrž těch bastardů pochcípalo pouze cca 350 tisíc a to především díky bombardování zásobovacích tras Usraelskými zločinci a nemalou měrou díky své vlastní zálibě v jakékoliv špíně. Jestli ty pijavice škodily tehdejšímu státu stejnou měrou,jak činí i dnes,je minimálně jejich internace jediné správné řešení.
  Ti odporní podlidi budou tak dlouho provokovat,až se jim jejich holokaustnický sen opravdu splní a tyhle nelidské bestie budou na planětě zemi do posledního vyhlazeny!

  • hel napsal:

   tak pana A.H. já tedy adorovat nebudu...dnes to vypadá díky sionistické propagandě, že šel výhradně po židech, o jiných se nepíše, nemluví...jenže on chtěl dobýt celý svět, evropu v první řadě a v ní vyhladit všechny rasy, které se mu nelíbily, zejména slovany!

  • Vladislav napsal:

   Placeny provokatér?

  • jelen napsal:

   Pravých Židů je pouze 10 procent, jsou tmavší pleti a v Israeli jsou považováni za lidi druhé kategorie. Chazaři, kteří si říkají také židé, nejsou praví židé, ale převzali jejich víru, která povolovala lichvu. Tento národ, proslavený krutostí se nacházel od Kaspického moře po Kyjev a byl poražen Rusy okolo roku 1002 Svatoslavem Kyjevským. Po této porážce se rozlezli do celého světa, nejvíce do Polska, kde jich ještě v osmnáctém století žilo víc jak polovina všech na celém světě. Protože většínou jsou vyznavači sionismu a uctívači Baala, Satana, tak si dali jména národů kam se vetřeli. Tento národ vyniká vzdělaností, zásadně nedělají manuelní práce,
   najdete je hlavně v politice kde prosazují NWO,mezi právníky,herci, lékaři ale hlavně v bankovnictvi, státy které nejvíce řvou proti Rusku, tak tam jich je nalezlejch ve vládách nejvíc. Od své porážky nemyslí na nic jiného než jak ovládnout svět a zlikvidovat Slovanské národy.

 7. Oldřich Kohák napsal:

  No tak nějak nevím. Zase dvojí metr. Když 26.3. sebrali policajti Bartoše a těm kterým se to nelíbilo nastříkali pepřák do očí za to, že se nechtěli rozejít, tak z toho Mirda vyšel celkem dobře.

  • hel napsal:

   bartoše sebrali za slova, předtím ho trestně stíhali za to, že na jeho demonstraci byly šibenice pro vládu...tady ti včera zvonili umíráček zemanovi a ještě u toho volali: slyšíš, už ti zvoní...ano, je to dvojí metr

 8. Karel napsal:

  "Kalousku!" a "Schwarzenbergu!" jsou dnes dvě nejhorší nadávky!

 9. Josef Švejk napsal:

  Myslím, že se Zemanovi v posledních třech dnech dokonale podařilo rozmáznout stádo šedých myší ze sněmovny i vlády.
  Kalousek a Schwarzenberg by měli omezit požívání alkoholu. Leze jim na mozek a vytváří tak předpoklady pro jejich stupidní chování, spočívající v nesmyslném a dětinském mávání mávátky a pokřikování infantilních hesel.
  Patrně dosud nepochopili ani Zemanovu větu "...navštivte půvabnou pražskou čtvrť, která se jmenuje Bohnice, a nechte se tam sakra do konce svého funkčního období hospitalizovat."

  • Justass napsal:

   1*. :-)

  • Marie napsal:

   Svejku, tihle meli uz davno sedet... a ne se rekreaovat v Bohnicich....

   ten Zeman je opravdu jen sasek...to je neskutecne, ze ho lidi za ty kecy hodnoti kladne....

   • Karel napsal:

    Myslím, že to není až takovej šašek. Pouze využil příležitosti aby rozběsnil ty sluníčkáře k nepříčetnosti a Ti se ukázali v celé své nahotě. Pokud to tak je tak se mu to podařilo dokonale.

 10. weissbach napsal:

  Jakpak vážně to myslí s těmi právy? V článku chybí ještě jedno jméno. Europoslanec Štětina.
  K názorné činnosti na poli "lidských práv" těchto aktivistů stojí za přečtení http://svobodnenoviny.eu/stydim-se-za-nasi-zlocineckou-vladu-za-jeji-postoj-a-podporovani-valky-na-vychode-ukrajiny/

  • Justass napsal:

   Možná chybí proto, že ze Štětinu se, vlivem jeho chování, stala trapná a snadno přehlédnutelná nicka. Což u mě autora článku plně rehabilituje. :-)

  • Josef Švejk napsal:

   Kdyby měli být v každém článku vyjmenovány všechny duté hlavy, tak bychom se udutohlavovali.

   • weissbach napsal:

    To máte samozřejmě recht, ale on není nicka, ale velmi agilní a nebezpečný fabulátor. Já to nevyčítám autorovi článku, jen připomínám, že tam spolu s Kalouskem aktivně blbnul lidi jako europoslanec. Čili žádná nicka, zločinec to je.

  • hel napsal:

   donbas je moje citlivé téma, stačí málo a hned slzy...taky od té doby vím, za co stojí celá naše vláda a nikdy jí to neodpustím...dodnes vidím to video, kdy snad celé město doněck protestovalo proti majdanskému puči a skandovalo "fašist něprajdjot", masová demonstrace poslední neděli před následným masakrem...vypadali velmi kultivovaně, celé rodiny s dětmi, normální pracující občané města, to, co s nimi fašist provedl a to, jak na to reagoval svět včetně české republiky, mě teda zlomilo asi nadlouho..stále se s tím neumím smířit

   • Karel napsal:

    Zkus to povyprávět Jinskýmu a jemu podobných kde tyto informace jsou lehce k dohledání. Kdy místo toho aby ty informace hledal tady raději prudí. Pak by možná i tu slzu pustil a šel si někam za roh nafackovat. Tedy jenom tehdy pokud má něco společného s lidskou bytostí.

 11. proud napsal:

  Co to ma ten debil kolem krku,na ty fotce? Jestli je to eu srajka,oh,pardon,vlajka...........tak uz na ni mel davno viset kdyz uz ji tam ma:-))))))))))))))))))))))))))

  • Marie napsal:

   Modry sal... pro zdurazneni sve "modre" krve, vzdyt je to dement...

   • Jan Jinsky napsal:

    A Zeman měl červený svetr, to asi aby zdůraznil jak miluje komunisty.

    Zhruba takhle blbej argument to je Marie :)

    • Marie napsal:

     Dementi miluji symboliku, jestli to nevis, a Zeman je stejny hnup jako Kalousek, akorat umi lip mluvit...

     • q napsal:

      Maruš ! Jsi postižena na těle i na "duchu" , to je zřejmý fakt ! :-)

      Otázka zní ! Je postižení tvého "ducha" příčinou postižení tvého těla nebo naopak ! :-)

      Nepředpokládám , že by tvé IQ 75 bylo schopné rozřešit tento "hlavolam" :-)

    • proud napsal:

     Rozhodne lepsi cervenej svetr symbolizujici sice nic moc,ale alespon neco lidskyho,nez dnesni bordel,humus a zlodejsky eldorado pur....zazvonili jste si o poradnejch par skoku zpatky!

 12. PM napsal:

  Tak já bych to vzal s humorem. Demonstranti do řady, zkontrolovat šaty,boty,mobily... Vše z číny na hromadu. No a naháči hurá na hrad ! :)

  • Marie napsal:

   Zeman, ze se paktuje s Cinou? Vzdyt je to cele jenom komedie!

   Pochopte, konecne, ze oni se tim bavi a bavi se nasimi reakcemi, ktere dokazuji, ze to zereme!

   Vsichni, Zemanem pocinaje, parlamentem konce, dostavaji prikazy z Bruselu, zadny zakon se u nas nenavrhuje, to je divadylko, a schvalovani v parlamentu uz je taky davno predplaceno, takze tech par jedincu, co tam mluvi ( Okamura ), to je nicim neohrozuje.

   Jako priklad si vemte jen z posledni doby ten novy zakon o odzbrojovani lidi, volny vstup policie do domu, to nevzeslo z hlav nasich politiku, to bylo domluveno jiz pred akci v Bruselu, o ktere vedel i Zeman a dovolim si tvrdit, ze ni necte ty zakony, ktere podepisuje...

   Vsiml jste si, jak Zeman zduraznil cinskemu presidentovi navrh Sobotky ( ke kteremu se pripojil ) na vstup do EU?

   Zkousej Cinu zlanarit, odtrhnout od Ruska, nalakat na nejaky spek, to je cele domluvene, ne ze to je Zemanova akce.

   Opravdu nerozumim, ze si to lidi nedokazi spocitat, tak mala matematika...

   • weissbach napsal:

    Berete to příliš hákem i když uznávám, že to jistou velmi syrovou logiku má. Přesvědčen o tom tak pevně jako Vy ovšem nejsem. Shledávám v tom ještě jiné tlaky a síly v rámci uplatňování vlivu mezi východem a západem a to dlouhodobě i přes zdánlivou kompaktnost v této sféře vlivu po roce 1989 a 2004.

   • Ivana napsal:

    Marie
    kde jsi přišla na to, že Zeman zdůraznil čínskému prezidentovi návrh Sobotky, ke kterému se jak píšeš připojil, na vstup do EU? Nikde jsem nic takového nezaregistrovala, je možné, že mi něco uniklo?
    Naopak vím, že Zeman prohlásil, že jsme se (ČR)dostali zpod nadvlády EU a USA. Což kupodivu prošlo vcelku bez povšimnutí masmédií.

 13. weissbach napsal:

  "Čínští investoři by v Česku na základě ve středu podepsaných dohod mohli investovat do roku 2020 až 232 miliard korun, z toho 95 miliard letos. Vyplývá to z přehledu ekonomických dohod podepsaných při příležitosti návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v ČR"

  Což bude zřejmě hlavním důvodem Kalouskova a spol běsnění a zvýšeného zájmu o práva Tibeťanů, kteří jsou mu, jako ostatně většina obyčejných lidí, zcela šum a fuk. Snad leda by od Hávy chtěli nakupovat mašinkvéry...

 14. žlkovažíla napsal:

  Kalousek nevědomky stmeluje národ. ó není ta hysterie rajskou hudbou? Čím více kvičí, tím více bude klesat v očích veřejnosti. No to je dobře – Kalouska národ nemá rád, čili to co chce on, národ automaticky nechce.

 15. Pepík z orlických hor napsal:

  Zbytečný řeči, udělali ze sebe úplný pitomce.
  Chybí jen kníže na vozejku s berlemi--- a na Moskvu.

  • hel napsal:

   jo, jsou vtipná ta videa s těmi prostřihy do anglie i usa...ale z těch řečí kalouska, kocába i schwarzenberga je mi nějak nevolno...považuji je za doznání, že tedy jediná polehčující okolnost pro ně- že nám politiku diktovaly usa podle jejich vlastních slov neexistuje,tzn. že jsou to oni, kdo uznali kosovo, oni, kdo hlasovali proti zákazu zbraní s ochuzeným uranem, aj. zvěrstva v naší zahraniční politice...jsou to tedy plnoprávní zločinci!

 16. jan napsal:

  Také se připojím.
  Opravdu Kalouskovi už hrabe v bedně.Jestlipak aspoň napsal Obamovi dopis,jestli přijme Čínského prezidenta,že se bude na něj velmi zlobit.Kdyby něco,tak jako poslanec,má přece imunitu jenom v parlamentu,co provádí mimo,může být trestné.

 17. ochránce napsal:

  Nerad skáču do vašich hovorů,ale nedalo mě to.Kalousek je obyčejný kolaborant a zrádce Českého národa,stejně jako tato jakože naše vláda.Přišel si tam akorát udělat reklamu.Dělal to vždy když hrozil straně ve,které byl,propad.To co jste viděli na videu,bylo také namířeno proti prezidentu Zemanovi.Neříkám,že prezidenta zbožňuju,ale je to jediný politik kromě Okamury,který říká pravdu veřejně.A Česko nemůže lanařit mohutnou Čínu,naprosto nikam,protože to ani nejde.Čínský prezident přišel prezidentu Zemanovi oplatit návštěvu,protože Miloš Zeman byl jediný představitel států Evropské unie,který přišel na vojenskou přehlídku v Moskvě.Takže nehledejte co není.Radši si uvědomte do čeho ženou naši zemi kolaboranti typu Kalouska,Kcharla,Sobotky a mnoha dalších.Bartoš řekl hlubokou pravdu.Žádné volby nemohou nic změnit ani u nás ani na Slovensku.Viděli jste ve Francii,nebo na Slovensku.Jedině celoevropská revoluce,neboli převrat za pomoci ozbrojených složek státu a lidových mas,může zachránit naše národy před islamizací,občanskou válkou a jadernou válkou v Evropě.To nevidíte co se opravdu děje?Naši politici jsou vlastizrádci a kolaboranti.Hrají o čas.To nesmíme dovolit jinak je po nás.Příští rok už nemusíme vůbec existovat jako státa a ani jako národ.Uvědomujete si to vůbec?Jde o naše zničení.Choďte na demonstrace v co největším počtu.Ozbrojujte se.Čeká nás boj na život a na smrt a ono vám to pořád nedoklaplo.Jsme ve válce.Ona už probíhá! A vy se tu hádáte a zbytečně se napadáte.Až budete umírat s vašimi rodinami pod ranami seker,mačet a střelných zbraní migrantů,pak pochopíte jako jste udělali chybu.Ozbrojujte se a cvičte se ve střelbě.Vstupujte do domobrany,Nár.demokracie,nebo do organizace,Českoslovenští vojáci v záloze.V USA,proběhne velká revoluce a ony se rozpadnou na jednotlivé státy.Pokud se nezbavíme vlád,které prodaly svůj národ a vlast,nikdy se nezachráníme,protože oni nedovolí nikomu vystoupit z EU a NATO.Takže,nad těmito věcmi přemýšlejte a ne nad zdegenerovaným a věčně ožralým kolaborantem,který velmi špatně skončí.Probuďte se!

 18. Václav Turek napsal:

  O Kalouskovi jsem si udělal svůj názor dávno. Nechápal jsem a stále ještě nechápu, jak tento PRAVIČÁK z Pravičácké rodiny mohl za hluboké totality vůbec studovat a dokonce vystudovat Vysokou školu. Pouze dětí vyhozených funkcionářů KSČ po roce 1968 a dnešních disidentů, mezi které rodina Kalousků, ani jejich syn nepatřili dostali od strany povolení studovat. Kdo mi ozřejmí, jak bylo možné, že se některé děti komunistických funkcionářů a nejednalo se o hlupáky, do studia na VŠ nedostali a zrovna M. Kalousek ano. Kdo byla jeho tlačenka na KV KSČ a nebo to bylo za budoucí protislužby. Dozvíme se to někdy.

 19. Ivan napsal:

  Hovno...!, hovno...!, hovno...!

  Vyjadril sa k veci, ako obycajne, plynulou cestinou ale miesto "er..." v slovach s "kh..." najznamejsi promovany univerzitny doctor hovnologie, rakusan Kahel von Schwanzenberg... a ukoncil preslov opat vystudovanym odborom: "hovno...!, hovno...!

 20. Torena napsal:

  Jelen i židovští vlastizrádci maji samozřejmě pravdu. Celý tzv.západní svět skomírá v sevření jejich lží,a proto je odsouzen k zániku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!