Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 4.4.2016

pjakin

Ruský analytik se ve svém pravidelném pořadu věnuje těmto tématům: Situace v Náhorním Karabachu a pozadí plánu využití Turecka proti Rusku, důvody úsilí GP o likvidaci historie lidstva a plán na ekologickou civilizaci, skryté okolnosti návštěvy čínského prezidenta v Praze a souvislost s r. 1968, různorodosti ve směřování různých ruských politicky významných osobností, a další.
70 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 4.4.2016

 1. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Pjakin se fakt rozšoupl. Já ty díla DVTR a KSB asi fakt začnu vážně a intenzivně studovat.

  • Robo napsal:

   Tak to držím pästi - ČS študentom to spravidla moc nepomáha na ceste od človeka k Človeku.. :-)
   Kto vie, čím to je..

 2. Justass napsal:

  DVTR a KSB studovat nemusím. Za půl století sledování politiky, obzvláště té Západní až "nejzápadnější" v praxi mám jaksi nastudováno.

 3. Jaris napsal:

  Primatorka hlavniho mesta CR Praha je opet zidovice!!! Za minuleho rezimu mohla studovat v Michiganu! Kdopak z normalnich studentu si mohl postudovavat na zapade? Dvere na zapad byly dobre utesnene. Pouha zminka o prani studovat na zapadnich univerzitach se objevila jako nezadouci v kadrovem posudku.
  Ta havet zidovska se dokaze vetrit uplne vsude a samozrejme pouze s protekci svych chazarskych lumpu.

  • Jaris napsal:

   Jeji jmeno je Adriana Krnacova zidovka ze Slovenska.

   • 0^n napsal:

    Tak ono se stačí podívat na ten její ksicht a má člověk jasno.
    https://www.youtube.com/watch?v=NFo89OGhCy4

    Jinak dalším vodítkem by čistě teoreticky mohl být i fakt, že dělala ředitelku "Soros Center for Contemporary Arts" v Bratislavě.

    Ale obojí, jak o tom studiu za minulého režimu na univerzitě v Michiganu, tak o tom ředitelování Chorošově centru, je uvedené dokonce i na wikipedii, takže si toho lidé jsou celkem vědomi, co je tahle paní zač.

    • Miki napsal:

     hmmm...hoši hoši...bacha ať nespadnete do eugeniky a rasimu židů Hitlera, Goebelse, Hasse..☺☺

     • Eva napsal:

      Ale děte, to eugeniky spadli už dávno právě ti druzí. Nejrasistější stát je Izrael, to oni nemají rádi jiné národy.
      A holocaust taky nebyl z jejich strany bez viny. Mají smůlu, evropské národy je už likvidovat nebudou, tak si dovezli rasisty islámského vyznání....

   • Miki napsal:

    no já nevím, ale na židovku s takovým vzděláním mi přijde ta krnáčová dost a hodně blbá jak ji tak pozoruju aq trochu sleduju...stačí mi ji slyšet.... :-)

    • Petr napsal:

     Miky, s tou narodnosti nemusite byt moc chytry. Pokud by politikove byli chytri ta se na svete zije lip.

   • proud napsal:

    To asi neni volena funkce?...........nebo je to jako normalne v bezny praxi,ze se zvolenej jakoze vzda a prijde nevolenej nahradnik?.........Tak to casto bejva uz dopredu pripraveny.

 4. Zulu napsal:

  Neviem posúdiť, či to Valerij Viktorovič urobil zámerne, aby dal príklad, ako ľahko sa dá falšovať história, alebo sa iba nešťastne sekol. Z DVTR a KSB som ešte neprečítal ani písmeno. Ale tým, že nechal vládnuť obergruppenführera v protektoráte o rok dlhšie, sa k nemu zachoval historicky neobyčajne veľkoryso..

  • Robo napsal:

   O čom rozprávaš, Zulu?

   • Zulu napsal:

    Po lopate: Atentát na Heydricha bol v roku 1942!!!

   • 0^n napsal:

    Mluví o tom, co se řeší ve 43. minutě (a o nějakou minutu před to začíná otázkou ohledně návštěvy čínského prezidenta v Praze).
    Jenže Pjakin tady správně řekl, že Heydricha zlikvidovali v roce 1942, ale paní překladatelka se upsala a napsala rok 1943.

    Nicméně s tím, že globalisti vyslali Gabčíka s Kubišem, aby ho zlikvidovali, protože se šťoural ve štolách u Lidic a snažil se tak dostat k nějakým esoterickým tajemstvím (tak jak už to jednou podával, když vysvětloval rok 1968, viz:
    https://www.youtube.com/watch?v=DoKS_d-cW_M
    ), to mi přijde trochu uhozený. Navíc nebyl zabit v Lidicích, jak zaznělo v tomhle vystřiženém kousku z dřívějšího vysílání, ale v Praze, v Libni.

    Navíc pokud mluví o štolách u Lidic (a Ležáků), které teda (v náznaku) měly ukrývat nějaká esoterická tajemství, ke kterým se Heydrich chtěl dostat, tak proč by pak Lidice a Ležáky srovnávaly se zemí samy nacistické jednotky, když to byl zájem globalistů, kteří ty tajemství chtěli uchovat? Takže globalisti ovládali i Wehrmacht / SS / Gestapo / 3. říši? A Heydrich o tom jen nevěděl a vymkl se z pod kontroly nebo jak tomu rozumět?

    A zároveň to vysvětlení toho roku 1968 - SSSR v tu dobu byl pod kontrolou GP a ten Prahu, protože je okultním místem světového jevrejstva, nechtěl přenechat USA (které ale GP taky kontroluje, i když tedy to druhé křídlo), ale pak v 1989 už jim Prahu milerád nechal, ba naopak to přes Gorbačova sám zařídil tím, že v 80. letech inicioval postupný rozpad SSSR, což říkal tuším v tomto vydání.

    Mně to vůbec nedává smysl.

    • Justass napsal:

     jistě - Pjakin řekl ..sorok vtarom gadu = 42-tém druhém.

     a k tomu co zdánlivě nedává smysl. Mezi 68 a 89 uběhlo hodně vody a posuny v úvahách GP jdou s časem - tak bych tomu rozuměl já. Navíc také proto, že v r.68 byl SSSR pod jeho kontrolou jen omezeně - bylo nutno zapracovat na vnitřních zrádcích- řek bych.

     • 0^n napsal:

      Pane Justassi, vy jste podle toho, co píšete, už pán, co něco pamatuje.
      Já když se někomu známému, svému vrstevníku, třeba jen zmíním o tom, že existuje nějaká teorie o existenci čehosi, co se označuje GP (naposledy jsem poslal odkaz na video o těch 2 křídlech GP a barvách státních vlajek), tak jako první vždy přijde otázka, kdo nebo co to GP je. A já to, samozřejmě díky svému mládí a nedostatečným znalostem a zkušenostem, nedokážu vysvětlit.

      Dokážete to vysvětlit vy? Alespoň mně zde - máte to o to jednodušší, že já aspoň vím, že nějaká taková teorie existuje a poslouchám, řekl bych pravidelně, pořady pana Pjakina.

      A prosím, nedávejte mi odkaz na video pana Pjakina, kde hodinu maluje pyramidu s okem na vrcholu na tabuli, to jsem samozřejmě viděl a poslal jsem ho i těm, kteří se zeptali mě a vlastně jsme se nakonec shodli, že tomu nerozumíme, že z toho nijak jasně nevyplývá jestli je to vůbec kdo nebo co (v tom má zmatek dokonce i překladatelka videí pana Pjakina, protože původně to překládala jako životný tvar, ale od jednoho času to změnila na tvar neživotný), a když kdo, tak jak bychom dokázali z těch přednášek určit, jaké společenské struktury by to vlastně měly být (někde na stránkách leva-net se píše, že jako sídlo využívá Švýčarsko, nicméně minimálně v několika posledních pořadech pana Pjakina bylo zmíněno, že přesouvá svoje centrum / sídlo z Londýna do JV Asie), a pokud se jedná o "co", tak jak to definovat.

      Dokážete mi v tom pomoci Vy? Když už tedy o tom uvažujeme na takové úrovni, že s tím pojmem operujeme v popisu a hlavně vysvětlení historických událostí.

      • Justass napsal:

       On dokonce i Pjakin se ve svých Otázka-odpověď tomuto, v přímo položené otázce posluchače o tom jak někdo, snad z Pjakinových kolegů, GP definoval vyhnul, s pokrčením ramen a úsměvem řekl: Pokud ho definoval takto, tak je to jeho věc.
       Můj názor je, že to nejsou jen bohatí Židé, resp. židosionisté. Dnes už je to myslím TOP elita a mamutí korporace obecně. Nicméně výše jmenovaní v tom "spolku" mají asi hlavní slovo, resp. moc.
       Kdysi tady Definitiva podal svůj výklad GP. Řek bych, že celkem výstižný. Uložil jsem si ho do knihovny - pokusím se najít a dát ho sem.
       Ještě když se vrátím k tomu 68. vs. 89. Tak Pjakin vždy a v mnoha svých pořadech říká o plánu B, v případě, že se nepovede plán původní. Kdy plán B je pouze odložením plánu A, ke splnění stejného cíle. To je myslím školní případ pro události 68/89 .

       • 0^n napsal:

        No, právě se mi možná úplně nelíbí, co bylo pozorovatelné i ze zde zveřejněných dvou útržků přednášek pana Zaznobina, že se ti lidé snaží ve svých výkladech ten podíl jevrejů na současném stavu světa a společnosti tak nějak zlehčovat a upozaďovat. Vždyť oni byli přece jen zneužití, byli tak naprogramovaní žrekama ještě za starověkého Egypta, oni jsou jen servisní vrstva, kterou GP používá pro ovládání světa a podobné teorie, co v těch přednáškách zaznívají.
        Prostě za vše špatné může GP a ten je tajemný, jako hrad v Karpatech.

        To je to, co mi tak nějak ukazuje zdvižený prst a říká "pozor, tady něco trochu smrdí".

        A k těm událostem let 68/89 - ano, tak jak jste to popsal, by to bylo z hlediska USA, případně tedy toho atlantického křídla GP. Nevyšel rok 68 jakožto barevná revoluce v ČSSR (Pražské jaro - zajímavé, že všechny tyto státní převraty jsou jara, kromě tedy zrovna roku 89), Sovětský svaz měl v tu dobu ještě dostatek sil a odhodlaného vedení, které, jak by se řeklo mezi mládeží dnes, mělo koule na to sem ty vojska poslat, tak to odložili na pozdější dobu a jeli podle plánu B, kdy využili úplatnosti sovětských elit a demontovali SSSR zevnitř a tím pádem padl celý východní blok.

        Nedává ale už moc smysl vysvětlení, že v roce 68 GP ještě SSSR neovládal úplně, zatímco v roce 89 už ano, a proto východní blok pustil - to by přece bylo naopak, ne? Pokud by svoje postavení v SSSR upevňoval od roku 68 do roku 89, tak tím spíš by nepouštěl státy pod svým vlivem pod vliv někoho jiného (v tomto případě USA, kteréžto jsou tedy podle teorie jen nástrojem řízení v moci atlantického křídla GP - takže pak atlantické křídlo GP soupeří (doslova na život a na smrt (ovšem pouze smrt šachových figurek) ) s euroasijským křídlem GP, které ovládalo SSSR?

        • proud napsal:

         "svých výkladech ten podíl jevrejů na současném stavu světa a společnosti tak nějak zlehčovat a upozaďovat. Vždyť oni byli přece jen zneužití, byli tak naprogramovaní žrekama ještě za starověkého Egypta, oni jsou jen servisní vrstva, kterou GP používá pro ovládání světa a podobné teorie, co v těch přednáškách zaznívají.
         Prostě za vše špatné může GP a ten je tajemný, jako hrad v Karpatech.

         To je to, co mi tak nějak ukazuje zdvižený prst a říká „pozor, tady něco trochu smrdí“."................velmi dobre!,tenhle pristup se mi libi,ten muzu,never dokud se nepresvedcis! Kdo a kde je ,onen GP??!!! Chci ho znat a vedet jak vypada,pripadne jestli je on tou nejvyssi instanci,nebo je jeste neco nad nim a kdyz,co to je!

        • Justass napsal:

         O*n

         "Nedává ale už moc smysl vysvětlení, že v roce 68 GP ještě SSSR neovládal úplně, zatímco v roce 89 už ano, a proto východní blok pustil – to by přece bylo naopak, ne?"

         No podle mě a mého vysvětlení to smysl dává.
         68 se mu nepovedl. 89 se mu povedl. V mezidobí pracoval na plánu B - získání zrádců pod vedením Gorbačova - prosté.

        • 0^n napsal:

         @Justass: Jo, takhle, GP má tedy od začátku sídlo / centrum moci na Západě a útočí na Východ. Takže původně byl jen jeden GP a ten se následně rozdělil na 2 křídla, když získal vliv ve vládnoucích strukturách tehdejšího Sovětského svazu?
         To už by smysl dávalo.

         Takže když to vezmeme z hlediska dějin 19.-20.století:
         Carské Rusko před rokem 1917 je zcela mimo kontrolu GP?
         Ovládáno dynastií Romanovců a jejím posledním carem Mikulášem II, který je ovšem bratranec jak německého císaře Viléma II., tak britského krále a indického císaře Jiřího V. (všichni stejní ksichti), za manželku má Mikuláš II princeznu Alix Hessenskou z Německa. To se nám to ale promíchává mezi těmi Slovany, Germány a Anglosasy.

         Pak přichází 1. světová válka a následně z hlediska ruských dějin bolševická revoluce, obě události značně financovány jevrejskými kruhy:
         https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo&nohtml5=False

         Tím pravděpodobně tedy GP získává částečný vliv nad ruským světem, že? Protože jevrejové jsou jeho posluhovači. Trošku čáru přes rozpočet jim v tom dělá Džugašvili, a tak na něj poštvou strejdu AH, kterého nezapomenou dostatečně zafinancovat a vyzbrojit. Ovšem JV Džugašvili to se svým národem odhodlaným zemřít za svou zemi ustojí, a tak ho v roce 1953 jevrejové otráví, aby zpátky přes trockisticko-chruščovskou kliku získali vliv nad SSSR a jeho přírodním bohatstvím, přičemž jim to tedy trvá až do 80. let, než definitivně mají nad zemí takovou moc, která jim umožní tu zemi rozložit zevnitř.

         Tím získávají (GP) přístup ke států bývalého východního bloku a zároveň k zemím bývalého SSSR, které začínají plundrovat. V tu chvíli je u vesla syn jevrejského kulaka, Boris Nikolajevič Jelcin, který chlastá jako duha, aby v tom alkoholu utopil své svědomí za to, na čem se podílí, a následně jako součást svojí pomsty předává veslo do rukou VV Putina, o kterém si lidi GP (jevrejové, kteří fakticky řídí tehdejší Rusko) myslí, že je snadno ovladatelný, ale VVP jim trochu vypálí rybník a zkazí plány, a tak teď začíná jít do tuhého na nižších prioritách řízení (konkrétně to může dojít až na 6. prioritu a nejspíše to tam dojde - teď je už jen otázka, jestli to náhodou není úkol VVP, který dostal už při předání moci, tj. dovést svět do střetu civilizací ve formě lidstvo značně redukující války).

         Jediné, co mi na tom nesedí, je ten fakt, který jsem zmínil na začátku, a to je to, že před bolševickou revolucí bylo Ruské carství fakticky v rukou anglosasko germánských dynastií, takže pokud by GP byl ten "Západ", tak měl Rusko ve svých rukou a nemusel tam páchat žádné revoluce a války. Nevím, jsem z toho fakt zmaten pořád.

        • Justass napsal:

         O*n

         "Jediné, co mi na tom nesedí, je ten fakt, který jsem zmínil na začátku, a to je to, že před bolševickou revolucí bylo Ruské carství fakticky v rukou anglosasko germánských dynastií, takže pokud by GP byl ten „Západ“, tak měl Rusko ve svých rukou a nemusel tam páchat žádné revoluce a války. Nevím, jsem z toho fakt zmaten pořád."

         Jen můj názor ( nejsem Pjakin ).

         GP jde po penězích, které mu dávají tu MOC.
         Proto přeprogamovává státy na zeměguli za tímto účelem. Teď je na řadě USA, tehdy to bylo carské Rusko. Tehdejším projektem GP bylo, mu skoro nic nenesoucí Rusko přeprogramovat na kolébku komunismu, kterou by trockisté rozšířili po celém světě. Bylo by to takové tehdejší NWO. Tehdy jim to Stalin prohlédl, poněvadž by to bylo na úkor Ruské svébytnosti, neb by tomu všemu vládl GP. Moc to myslím tehdy GP uspěchal, když začal s vyvražďováním ruské inteligence a s Kulagy. Jelikož Joska byl koumavý, tak brzy poznal kam to vede. Takže ten komunismus se
         GP nepodařil - centrum moci (pro něho vykonavatele moci na světem) se muselo přesunout jinam. První zkouška - lakmusový papírek Maďarsko 1956, druhá ČSSR 1968. Konečná a úspěšná 1989. Mezidobí samosebou studená válka.

        • Justass napsal:

         oprava: ruské inteligence, Gulagy.

         kvapná práce - špatná práce - a to už se nebavím o čárkách atp.

        • Eva napsal:

         Po smrti Brežněva se na pozici generálního tajemníka dost střídalo, nejdříve Andropov. Vydržel rok, no 15 měsíců a zemřel, už tehdy se spekulovalo, že mu pomohli.
         Pak Černěnko, totálně senilní nebo přiotrávený, vydržel jen 13 měsíců no a až pak se tam dostala klika okolo Gorbačova.......wiki:
         Už beztak vážně nemocný Černěnko prodělal těžké alimentární onemocnění poté, co snědl rybu na letním bytě u šéfa KGB Vitalije Fedorčuka (proto se spekulovalo o tom, že byl záměrně otráven)
         Tehdy jsme na naše mocipány nadávali, oni se celou dobu drželi zpátky a na Gorbačova nereagovali.
         Takže kdo si ty doby pamatuje, tuší, že má Pjakin v tomhle pravdu: zase wiki:
         Černěnko byl považován za přirozeného Brežněvova nástupce, ale první muž KGB Jurij Andropov využil svého mocenského vlivu a slíbil rozsáhlou modernizaci, takže získal na svou stranu většinu politbyra a byl zvolen generálním tajemníkem (to jsou samozřejmě všechno spekulace a zákulisní klepy, oficiálně se jakékoli názorové rozpory v politbyru nepřipouštěly a všechna rozhodnutí byla jednomyslná). Ambiciózní Andropov odstranil mnoho neschopných a zkorumpovaných funkcionářů, takže po jeho smrti v únoru 1984 všichni s ulehčením nastolili Černěnka, symbolizujícího návrat ke starým časům. Již na Andropovově pohřbu bylo zjevné, že nový vládce šestiny světa postrádá schopnost cokoli řídit. Říkalo se, že Černěnko k moci "nepřišel, ale byl k ní přišourán".
         Za zmínku stojí zastavení či anulování některých procesů s Brežněvovými kleptokratickými spolupracovníky, zahájených za Andropova. Projevem konzervativních tendencí byla i kampaň proti západnímu způsobu života, která vedla k represím proti fanouškům rockové hudby (měla dopad i v Československu) či sci-fi. Černěnko se také pokusil o rehabilitaci do té doby spíše rozpačitě utajovaného Stalina - vznikl např. film Boj o Moskvu, zobrazující Stalina jako moudrého vojevůdce a velkorysého státníka, pozorně naslouchajícího kritice. Do komunistické strany byl s velkými poctami znovu přijat Vjačeslav Molotov, poslední žijící protagonista "kultu osobnosti".

      • 0^n napsal:

       Tady:
       http://leva-net.webnode.cz/products/globalny-prediktor-parazit-gpp-/

       je ta informace o tom sídlu ve Švýcarsku:

       "GPP , alebo GP sú oni, nie on.
       (1 + 10) + (1 + 10) = 22 Osôb "vznášajúcich" sa nad vrcholom riadiacej štruktúry pyramídy. Oko moci.

       Globálna konceptuálna moc, alias GP (Globálny prediktor), či Polyfémov Nikto z Homérovho Odysea si pravdepodobne pred nejakými 200-300 rokmi z istých dôvodov vybrala Svajčiarsko za svoje sídlo."

       • Justass napsal:

        dík za odkaz. I já našel a předávám. Myslím, ale, že Vám to při objasňování pojmu GP u Vašich vrstevníků nebude moc platné. Máme s tím dost problémů i my, co se tím zajímáme. Nepředpokládám totiž, že by všichni mladí byli jako Vy.

        Definitiva napsal:
        15.6.2015 (20.03)
        Globálny prediktor je virtuálna osobnosť, ktorá predstavuje zovšeobecnenie javov v spoločnosti, v čase minulom – poznanie predkov a dokáže predpovedať vývoj spoločnosti v budúcnosti, to znamená použitie rozumu na spracovanie dejov minulých aj súčasných na predpoveď budúcnosti.
        Ak človek pozná dejiny, súčasnosť, a logikou faktov dokáže predpovedať budúcnosť, tak sa stáva „svetlom“, dobrým anjelom, ktorý vie povedať človeku ako má žiť, aby sa domohol svojho cieľa. Cieľ, zmysel života, sa v anglosaso sionistickej, žido chazarskej civilizácii vytratil, kultúry, národy, rodiny a štáty sú likvidované.
        Cieľ života to je osobná morálky jedinca.
        Dejiny a genetika dali Slovanom morálku, ktorá je príčinou ich tisícročnej genocídy za strany anglosaso židov a sionistov.
        Morálka jedinca a spoločnosti je kódovaná v kultúre národa.
        Slovania majú rodinu za základ spoločnosti, rodenie, výchova a vzdelanie detí je priorita.
        Správa vecí verejných sa koná celou spoločnosťou, kolektívne, na princípe volieb od rodiny až po imperátora, čo je demokracia v praxi, tisícky rokov pred vznikom „demokracie“ v starovekom Grécku a židovskom Ríme.
        Dedičná moc v Rusku bola zavedená cármi, ktorí malo svoj rod v Západnej civilizácii anglosaso židov.
        Dodnes sú pozemky v Rusku v majetku štátu, v majetku spoločenstva a jedinec si ich môže prenajať, ale nie kúpiť.
        Z pohľadu poznania procesov vo vesmíre zmyslom života, morálkou, je rozvoj spoločenstva, ktorý následne tlačí na rozvoj jedinca. Rozvoj duchovného života spoločnosti je predpokladom na rozvoj ducha jedinca.
        Len vysoký stupeň duchovného rozvoja spoločnosti dokáže zabezpečiť prežitie človeka na Zemi a následne zabezpečiť osídľovanie Vesmíru.
        Prežitie človeka na Zemi, jeho duchovný rozvoj a osídľovanie Vesmíru sú jediným zmyslom života jedinca.
        Západná, anglosaso sionistická, sociálne parazitická civilizácia, likviduje národy, kultúru a ducha jedinca, robí z človeka otroka a biorobota, zbavuje človeka osobnej slobody, zbavuje ho schopnosti samostatne a slobodne prežiť na Zemi, teda zbavuje ho inteligencie, ktorá je kódovaná v génoch, ale podmienky prostredia inteligenciu potláčajú a nedovolia jej prejaviť sa.
        Jedine Slovania, dnes už iba Rusi majú genetiku, ktorá dovolí realizáciu ducha človeka v zmysle prežiť na Zemi, zabezpečiť rozvoj ducha spoločnosti a zabezpečiť prežitie človeka vo Vesmíre. Dnes vieme, že Zem je zlatá klietka, ktorá zajtra nemusí existovať. Penzisti sú zmierený, spoločnosť ich vyradila na perifériu. Ale čo vaše deti?
        Slovania tisíc rokov likvidovaný, lebo majú genetiku schopnú odmietnuť anglosaso sionistickú sociálne parazitickú civilizáciu, poraziť ju duchovne aj fyzicky a dať ľudstvu nový zmysel života. Preto zažívajú tisícročnú genocídu podľa učenia vyvoleného národa, ktorého poslaním od boha je úžerou ovládnuť svet, vid. ideológiu podľa biblického projektu.
        Len Slovanská genetika sa dokáže vzoprieť zlu na Zemi, zachrániť ľudstvo pred skazou.
        PS: V Boha ľudia veria napriek tomu, že je to vymyslená, nezmyselná osobnosť. Kresťanstvo spôsobilo takmer záhubu ľudstva, zaručene zničilo ducha človeka, jeho osobnú slobodu, jeho schopnosť vnímať realitu vlastnými zmyslami, používať logiku faktov, rozum. Z človeka sa stal debil, robot, naprogramovaná bytosť slepo slúžiaca Západnej civilizácii, ktorá likviduje ľudstvo na Zemi, kde si jedinci užívajú život a bioroboty si užívajú sociálne parazitických nevýhod.
        Ak je niekto schopný veriť v Boha a v biblické náboženstvá, prečo by nemohol veriť v globálneho prediktora, veriť svojim zmyslom, logike faktov a použiť rozum pre naplnenie vyššieho cieľa, na prežitie a rozvoj ľudstva na Zemi a vo Vesmíre?!
        Globálny prediktor je minimálne filozofické zovšeobecnenie poznania ľudstva, ktoré nám bolo päť tisíc rokov zatajované, dejiny boli menené a falšované. Začnite s civilizáciou Sumérov, ako vznikla a ako zanikla. Poznajte dejiny rodov, ktoré dnes vládnu svetu, cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a ich mafie, skončíte pri vzniku židovstva a v Starovekom Egypte.
        Vaša morálka je na rázcestí. Buď budete trpezlivo a celý život poznávať dejiny ľudstva a skutočnú pravdu, spoznáte učenie predkov a odovzdáte ho svojim deťom. Alebo podľahnete mamonu a vaša duša bude dušou zvieraťa, ktorému ku šťastiu stačí sa nažrať a vyspať pod strechou a medzi týmito činnosťami sa trocha potešiť radovánkami, ktoré sú otrokom v „demokracii“ Západnej civilizácie dovolené.

        • Justass napsal:

         Doplnění- dnes když toho Definitivu čtu, tak mi to připadá až moc "éterické" nebo co.
         Myslím, že je na nás obou si obé zjednodušit a přeložit si to do srozumitelné stručnosti k podávání vysvětlování o pojmu GP - ne?

        • proud napsal:

         GP = globalni parazit.Mysleno ten udajne "nejvyssi",ten ridici.

        • proud napsal:

         Nevise jestli je to clovek,mimozemstan,jedinec,skupina,organizace,nevi se vlastne vubec nic,ale vsechno je jeho vina..........podobne jako s panbickem:-)

        • proud napsal:

         Za vsechno zlo sveta je zodpovednej a my vsichni ostatni,my nic,my muzikanti:-)))))))))))))))

        • 0^n napsal:

         Díky za ten příspěvek, určitě je to zajímavé v mnoha směrech, co se týče dílčích informací. Ale máte pravdu, že celkově je to takové esoterické, což možná i být má - ti, kteří tu teorii vymysleli nebo ji propagují, možná esoterismem vládnou víc, než jsme si ochotni připustit.

        • Miki napsal:

         popiš mi tu slovanskou morálku..to je mi ale blábol..když si srovnám morálku němců a slovanů tak jejich důsledky vidím už při překročení hranic..u nás bordel podél silnic, pytle bordelu v příkopech...slovanská morálka..jo jo...

        • Jaris napsal:

         Globalni prediktor je skupina lidi, kteri usiluji o totalni kontrolu deni a vladu na Zemi. Chteji mit chorobnou kontrolu nad veskerym svetovym nerostnym bohatstvim, nad lidma, na udrzeni urciteho poctu populace na praci, chteji proste rozhodovat absolutne o vsem. At se podivam, kam se podivam, tak vsechny cesty vyvoje v historii vedou k zidum a ty diriguje sam Satan. Ta negativni energie se z nich doslova vali ke skode celeho sveta. Staci nahledout do zakulisi valek, revoluci, prevratu, krizi, financnich podvodu, kdo to organizuje, kdo za tim svinstvem je - tam nekde na konci najdete vzdycky zida. Pjakin to verejne rici nemuze.

        • vilon napsal:

         RE:Jaris - súhlasím s tvojím názorom! GP nie žiadna virtualita, sú to ľudia z mäsa a kostí!! Zlí ľudia. Myslím, že medzi nimi je najviac - bankárov! Ak sa pozrieme na otázku: "čo najvic potrebuje bankár? - Odpoveď je" = Vojnu! Lebo tá je najväčším ziskovým biznisom. A svoloč v GP je dosť opatrná, chce aby tá megavojna vyšla bez chyby, a efektívne v prospech Západu. Kedže Východ sa mu ovláda ťažko (Putin a spol.).Až Východ padne, zredukuje sa obyvateľstvo, nastane éra NWO, a obrovská surovinová základňa Ruska sa stane predmetom najväčšieho chaotického biznisu všetkých bankárov sveta.Vybudovanie štruktúry zničených krajín, zamestnanosť tých, čo vojnu prežili, a opäť úrokový systém, a opäť inflácie, deflacie, industrializácia prázdných území, a nadalej vláda Satana. (Ak teda nepriletí niekto z Nibiru, a urobí to inak..)

       • proud napsal:

        Sidlo je malo,o nicem,a levanet je prinejmensim "divnej".

        • 0^n napsal:

         Ano, sídlo v podobě státu, nebo i města nic neřekne. Dával jsem to pouze jako doklad toho, že tady píšou, že je to Švýcarsko, a v přednáškách pana Pjakina se hovoří o výměně Londýna za JV Asii. Tudíž jsem to dával pouze jako příklad informačního rozporu, ne jako fakt, kterému bych věřil, nebo který by mi vysvětloval, kdo to ten GP je.

        • Justass napsal:

         Proude - s tím se už musíš nějak poprat sám.

        • Eva napsal:

         Miki a jaká je ta německá morálka? Jo pořádek mají, ale 2x vedli zničující válku v Evropě a nechali se zblbnout Hitlerem a Merkelovou.
         Dělají a slepě věří svému vůdci, pokud se z vůdce vyklube blbec, pocítí to celá Evropa.

    • Miki napsal:

     bravo...tleskám ti...tomu se říká přemýšlet a nenechat se zmanipulovat...taky mi hodně věcí nesedí a to hlavně to, jak může někdo ospravedlňovat miliony zlikvidovaných na příkaz stalina..copak před Bohem jde to něčím vyvážit? jakože udržet nějaký režim je větší hodnota? a kdyby tam stalin nebyl, tak by to tam rabovali americké firmy a to by pak bylo obětí míň?...ani náhodou...toto je ideologie..dost nemorální a nemravná pane Pjakin...!!!

     • Justass napsal:

      komuže pak to píšeš milý Miki? A co kdybys nám tak více přiblížil svůj myšlenkový tok?

      • Miki napsal:

       pjakin hájí stalina a všechnu vinu háže na nějakou opozici řízenou západem...

       • Miki napsal:

        jenomže si nedokážu představit jak například ospravedlnit kambodžské komunisty co pro svoji neschopnost zlikvidovali miliony svých vlastních lidí motykou do hlavy, což stalin řešil likvidací mrazem a hladem v gulazích že..?fašisté vyhlazovali plynem, komunisté u nás nechali lidi za živa umrzat viz. koncentrák v mariánské...jak to ospravedlnit?

        • Justass napsal:

         no tak už je jasno Miki! Výplach tvého mozku
         byl dokonán a je asi nezvratný. Měj se.

        • Petr napsal:

         No treba vam to vysvetli tady to to - Kambodia http://www.thirdworldtraveler.com/Terrorism/UncleSam_PolPot.html No a tady mame sefiky tech koncetraku-

         25
         G. P. U. official, Abraham IsaaksohnRottenberg. Chief leader of the Atheisticaction.Inscription on a wall of the barrack:"The administration of the G. P. U.shall live".
         The G. P. U. administration of the enterprise was composed of 37 members. The mostimportant including Jagodawere:Matwej Davidsohn Berman, chief of camp administration of the G. P. U.Lazarus Josephsohn Kagan, (Cohn) chief of constructions.SimonGrigoretvitch Firin, chief of S. W. C. Camp.Jacob Davidsohn Rappoport, assistant toKagan andBerman. Naftalij Aronsohn Frenkel, chief of work (superintendent).Grigorij Davidsohn Afanasjew, chief engineer.SamuelKwazenskij,political instructor,AbrahamIsaaksohn Rottenberg, chief of penal-isolators and leader of the atheisticsection.Ginsburg, camp physician.Brodsky, commander of the guards.Berensohn, Dorfman, Kagner, Angert-directors ofthe finance department of the G. P - a schvalne ,jestli uhadnete jake byli narodnosti. Ja bych to neospravedlnoval. No a take bychom si mohli zopakovat slova Rabbiho Watona ze viteztvi komunismu v Rusku a viteztvi fasizmu je viteztvi judazmu.

        • Eva napsal:

         Si o Pol Potovi něco zjisti a pak kecej, kdo bombardoval Kambodžu, co říkal Kissinger o Pol Potovi? Tohle jsou známá fakta, dokonce to je i v západních dokumentech...
         Něco z wiki:
         Jeho otec byl bohatý venkovský sedlák. V roce 1934 byl Pol Pot poslán do Phnompenhu na tradiční roční pobyt v buddhistickém klášteře, v letech 1935–1943 chodil na francouzskou školu École Miche vedenou katolickými misionáři v Phnompenhu, v letech 1943–1947 nižší střední školu Collége Preah Sihanouk v Kompongchamu, v letech 1947–1948 na Lycée Sisowath v Phnompenhu (zde propadl) a v letech 1948–1949 na Technickou školu v Phnompenhu. Zde složil závěrečné zkoušky a obdržel stipendium, aby mohl ve studiu pokračovat ve Francii.

         V Paříži pobýval v letech 1949–1952 a studoval na École française de radioélectricité, nedokončil ji, ztratil stipendium a musel se vrátit do Kambodže. Mnohem více než studium ho v Paříži zaujala politika. Zprvu byl Pol Pot pouze vlastencem, který hledal cesty, jak svou zemi zbavit francouzských kolonialistů, záhy se však přidal ke komunistům. Stal se členem Marxistického kroužku, který v Paříži založili kambodžští studenti pod vedením Ieng Saryho, a pravděpodobně byl i členem Francouzské komunistické strany.

         Už delší dobu podezřívám západní univerzity ze šíření těchto vražedných myšlenek, konec konců kdo byl Karel Marx, syn z rabínské rodiny.

         Mao Ce-tung, opět syn z bohaté rodiny - Narodil se ve vesnici Šao-šan v poměrně bohaté rolnické rodině v provincii Chu-nan, kde jeho rodičům patřilo asi 1,2 hektarů zemědělské půdy, což bylo na tehdejší poměry v Číně velmi mnoho. Mao měl šest sourozenců, ale jen on a dva bratři překonali dětské nemoci a dožili se dospělosti. Mao měl citově blízko ke své matce, oddané buddhistce, jejíž láska, jak později napsal, ,,objímala všechny, sahala daleko i blízko". Z Maova dětství existuje jen pár kusých informací. S otcem moc blízké vztahy neměl a zdá se, že většinu dětství prožil u svých prarodičů, protože jeho otec sloužil dlouhá léta jako voják provinční armády a býval často pryč.

         Ve čtrnácti letech Mao - který teď dokázal číst a používat počítadlo - odešel ze školy, aby se otci staral o účetnictví, ale nevycházeli spolu. ,,První kapitalista, proti kterému jsem bojoval," prohlásil před americkým žurnalistou Edgarem Snowem v roce 1963, ,,byl můj Otec." Mao se pak oženil a vzal si devatenáctiletou dívku Luo-š' ze sousedního rodu. Manželství trvalo dva roky až do její smrti z neznámých příčin v roce 1909 ve věku jednadvaceti let.Studoval: starší střední škola Dongshan (1910–1911)
         První starší střední škola Xiangxiang (1911–1911)
         První střední škola Changsha, Hunan (1912–1912)
         První normální univerzita Hunan (1913–1918)

    • Eva napsal:

     Rozděl a panuj se tomu říká.
     A smysl to dává, protože to pak celé desetiletí vypadalo na osamocený boj Hitlera a Německa proti SSSR. Ve skutečnosti Londýn a USA pomáhali oběma stranám proti sobě, aby se co nejvíce oslabili. Jenže nepočítali s velikosti Ruska.
     GP sídlilo do loňska v Londýně, teď je v Číně, snad se Peking nebude chovat stejně spupně.

     • Justass napsal:

      EVA

      klobouk dolů děvčico. Všechno přesně - ano tak to bylo. I s tou Kambodžou. Nasazený Pol Pot udělal v Kambodži mutaci komunismu v podobě genocidy vlastního obyvatelstva především pak inteligence. Po "držce" mu pak museli dát, aby to napravili, vietnamští soudruzi.

      • weissbach napsal:

       Pol Pot a spol byli jedni z mnoha na západě naklonovaných hajzlíků použitelných k ospravedlnění imperiální politiky zasahování /dobývání a kontrola zdrojů/, kterou dodnes mafiáni uplatňují v bývalých koloniích Afriky, Asie, Střední a Jižní Ameriky.

 5. Robo napsal:

  GP dobre vysvetľuje Anastázia vo Zvoniacich cedroch Ruska (Vladimír Megre).

 6. weissbach napsal:

  Globální prediktor není osoba.

  • Miki napsal:

   ano, zajisté to není osoba, ale jde o složité řídící systém-y těch co stojí nejvýše...

   • Miki napsal:

    i globální prediktor-tedy ti co jím jsou, jsou nevědomě řízeni součtem karmy-morálního úpadku lidstva jako celku..

    • Miki napsal:

     ...a nebýt této nemorálnosti lidstva plošně zejména dnes, pak by si opravdu lidé mohli vládnout sami...dříve ne...

  • Robo napsal:

   Weissbach, to, čo zrejme považuješ za ne-osobu, je "už len" obluda, ktorú GP vytvoril/i.
   V úvodzovkách je preto, lebo ani GP si s ňou už neporadí.

   Je len jedna sila, čo ju môže zničiť. Už ju ničí..

   Máme zodpovednosť, Weissbach.......

  • Ivana napsal:

   Není to jedna osoba, je to skupina osob, které tvoří staré židovské rodiny. Někde jsem četla, že jsou to hlavně Rotschildové a Rockefellerové, Morganové, Sachsové a nevím kdo ještě.

   • Robo napsal:

    To sú globalisti. Asi ani nie najvyšší, keďže o nich vieme. Ale môže byť, že aj áno, to je vcelku jedno.
    GP to ale niesu. GP môže kľudne byť Tvoj sused - nenápadný otec rodiny..

    • Eva napsal:

     «Skupina bádateľov z Izraela, Kanady, Anglicka a USA, realizujúc veľký výskum, opublikovala jeho výsledky v časopise „Nature“. Preskúmajúc dedičný materiál rabínov v občinách židov-aškenázi (centrálna a východná Európa), sefardov (južná Európa), sa utvrdili v tom, že všetci duchovní, dokonca aj z dávno rozdelených spoločenstiev, v skutočnosti pochádzajú od jedného predka po mužskej línií. Genetický rozdiel medzi duchovnými a ich ovečkami v miestnom spoločenstve je omnoho väčší, než rozdiel medzi rabínmi navzájom vzdialených diaspór».

     Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/o-com-mlci-historicky-mytus-2/

   • vilon napsal:

    Ano, Ivana, je to tak! Sú to najvyšší bankári sveta. Bez peňazí nepôjde na Zemi nič! Ani riadenie sveta, ani NWO. A preto sú tí, čo vyrábajú peniaze, vlastnia ich, dávajú do obehu - samozrejme bankári.Týmto radia prognozy vývoja sveta jasnovidci, tzv.žreci, R+R+M+S.
    Všetky dalšie zložky ovládania sú už nižšie postavené. Sú to boháči štátných elít, kráľovské rodiny, médiální magnáti, a ropní oligarchovia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!