Horúca správa: Policajné komando obsadilo priestory televízie IN TV!

inTVLen dva dni pred začatím vysielania novej televízie IN TV polícia obsadila jej priestory. Razia údajne nesúvisí s vysielaním. Redaktori sa nazdávali, že dôvodom môže byť marenie nezávislého spravodajstva. Na sociálnej sieti uviedli, že na obsadenie ich priestorov policajtom nedali najmenší dôvod.

Zpráva z FB INTV sk: https://www.facebook.com/intv.sk/posts/604646583025549

Škandál! 
Polícia obsadila televíziu. Práve sme sa dozvedeli, že dva dni pred začatím vysielania novej televízie. Robí polícia všetko preto aby zmarila nezávislé spravodajstvo. Bez najmenšieho dôvodu obsadili naše priestory. Budeme vás informovať.

 

Jeden zo zamestnancov televízie nás informoval, že policajti majú povolenie na prehliadku priestorov. Jeden z užívateľov na sociálnej sieti zasa uviedol, že policajti žiadali otvoriť aj sklady v blízkosti priestorov televízie, ktoré s televíziou nemajú nič spoločné.

Investigatívny novinár Martin Dano informoval, že prebiehajú aj domové prehliadky u ľudí, najmä dodávateľov IN TV.

Zpráva z FB Martina Dana: https://www.facebook.com/martin.dano/posts/10209302483221702

Práve som dostal informácie, že zrejme v novej televízii INTV (kde je aj Norbert Lichtner) sa vykonáva policajná razia a vykonávajú domové prehliadky u ľudí (najmä dodávateľov).

Posledné informácie od zamestnancov televízie hovoria, že razia nemá nič spoločné s vysielaním. Policajti údajne hľadajú niečo, čo by mohlo byť ukryté v priestoroch nielen televízie ale aj v okolí.

Podľa Martina Dana policajná razia prebieha aj v reštaurácii Galileo Restaurant na Vazovovej ulici.

Poslední zpráva z FB INTV sk: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.604709356352605.1073741832.506308059526069&type=3

INTV dnes prešla zdravotno-policajnou prehliadkou a lekársko-policajný nález je nasledujúci (veríme, že prehliadky nebudú časté) :

12998386_604709389685935_6581845812931745527_o 12983881_604709383019269_8588955803824657125_o

 

Závěr prohlídky: V průběhu prohlídky nebyli nalezené žádné relevantní věci nebo data, která jsou předmětem příjezdu.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/horuca-sprava-policajna-razia-v-in-tv/766373
20 Komentářů k Horúca správa: Policajné komando obsadilo priestory televízie IN TV!

 1. Ruda napsal:

  Jak je vidět,tak režimy jak na Slovensku tak i v Čechách mají strach a tak kopou kolem sebe.Nemají čisté svědomí.Podle provádění násilných akcí policie se lze oprávněně domnívat ,že policie bude čím dál brutálnější.

  • Samo napsal:

   ... mozo to bude medvedia sluzba nakoniec, lebo taka razia je dobra reklama na uvod :-) ani som netusil ze nieco take ma vziknut :-D Dakujem touto cestou policajtom ;-)

  • vilon napsal:

   Do čerta, chlapci-policajti, to čo má byť? Normálne sa všade pri negatívnej prehlidke aspoň niečo podstrčí (biely prášok, náboje, neregistr.pištoľ, mariška,a pod. !!!!) a vy nič, len ste sa poprechádzali, a s hanbou vystavili nečitateľný zdrap papiera? Už chápem, bažanti mali cvičenie, tak sa veliteľ chcel aspoň blysnúť v médiách...., pchech, no to sú mi veci,pfff.

 2. Ivan napsal:

  Viete ako sa nazýva človek prichytený pri kradnutí...? ZLODEJ...!

  A viete ako sa nazýva politik prichytený pri kradnutí...?
  KAUZÁTOR...! Teda politik nikdy nekradne, ale aj pri prichytení pri krádeži..., IBA KAUZUJE...!

  Teda aj Ficova vláda nebude nikdy kradnúť, iba KAUZOVAŤ...!

 3. jarynn napsal:

  Mozná potřebovali rozmístit odposlechy,aby mohli monitorovat.

 4. hel napsal:

  a já na ně čekám jak na boží smilování:-( noro lichtner a lubomír huďo pro mě představovali to nejobjektivnější zpravodajství a chybí mi od té doby, co oba zmizeli ze slobodného vysielača( =velká škoda!!) a začali připravovat tento nový projekt

  • ferko napsal:

   tak lichtner moc mluvit neumi- je jak spomalenej film, ale Hudo to je jina vesta- na toho se taky tesim.

 5. Rudolf napsal:

  Říká se tomu furt ještě "snové promo"?
  No, zkrátka zlatí policajti:)

 6. Vesna napsal:

  Išlo o celoslovenskú raziu kvôli podozreniu z finančnej trestnej činnosti veľkého rozsahu. Nebolo to zamerané na INTV ale na osoby. V rôznych mestách Slovenska bolo zatknutých 30 alebo 40 ľudí, správy sa v počte rozchádzajú. Napred pred niekoľkými dňami vystúpi v televízii známy mafián a vykričí, že sa pácha. Ľudia v diskusiách pod článkami v tlači hromžia na policajtov, že nekonajú. Keď polícia začne vo veci konať, tí istí ľudia znova nadávajú na policajtov a vykrikujú o policajnom štáte. Zdá sa, že sme už úplne zmagorení a nevieme stáť oboma nohami na zemi.

  • proud napsal:

   " Napred pred niekoľkými dňami vystúpi v televízii známy mafián a vykričí, že sa pácha. Ľudia v diskusiách pod článkami v tlači hromžia na policajtov, že nekonajú. Keď polícia začne vo veci konať, tí istí ľudia znova nadávajú na policajtov a vykrikujú o policajnom štáte. Zdá sa, že sme už úplne zmagorení a nevieme stáť oboma nohami na zemi."..........to mi prijde rozumny a objektivni 1****** , stado,kam ho nasmerujes,tam se zene....

  • Rudolf napsal:

   Nohama na zemi? To právě umíme, takže je nám jasné, že když v 9/11 nechala US administrativa plánovitě zabít přes 3000 svých, tak SK administrativa klidně zatkne 40 Slováků. To je přeci to nejmenší.
   V obou případech stačí, aby účel světil prostředky.

   • Vesna napsal:

    Vôbec si nerobím ilúzie, že štátna moc tiež napácha ak jej tečie do topánok. Lenže v tomto prípade išli prioritne skutočne po organizovanej bande. Či v rámci akcie neurobili aj nejakú "nadprácu" sa určite dozvieme neskôr.

    • host napsal:

     Vážně? A vám nepřipadá divné, že se razie provádí zrovna u lidí, kteří čerstvě zakládají skutečně nezávislou celoplošnou dvb-t televizi a klavními redaktory tam jsou uznávaní "konspirační teoretici" (rozuměj-sktečně nezávislí investigativní novináři) ?

     Navíc se razie provádí i u dodavatelů (na kterých je nově vznikající televize závislá) tak aby je zastrašili a oni s nimi rozvázali spolupráci a celý projekt zkrachoval.

     • Vesna napsal:

      Lintner live v cz slobodnom rádiu povedal,že hľadajú stopy po daň.podvodoch na rôznych miestach SK, v INTV to bolo kvôli konatelovi. Pre mňa je dôležité, čo povedal Lintner. Nie, nie je mi divné to, čo píšeš. Divný mi pripadá spôsob a obsah zverenenia takej správy pred tým, ako reagoval pán Lintner.

      • Rudolf napsal:

       A co tak asi jiného mohl Lintner (Lichtner?) říct, než oficiální verzi, když nemá v ruce jediný důkaz o jiném účelu policejní šťáry? Kde by ho taky tak rychle vzal, že?
       Netvrdím, že to nemohl být hon na podvodníky, ale bude to 50/50 do té doby, než něco prosákne.
       A ono to prosákne, to jsem úplně v klidu.

  • pravda napsal:

   to je správna odpoved - niektorý niesu čistý !!!!

 7. doktor napsal:

  Víme o tom prd, tak bych to nekomentoval...

 8. host napsal:

  Vzdáleně mi to připomíná loňský projekt nové české televize "Pětka" která zkrachovala pár měsíců po spuštění. Holt židé jako Železný a Lauder mají mediální trh rozparcelovaný, všechny gojimy ideologicky podchycené, a nikoho nového mezi sebe nepustí.

  Docela by mě zajímalo, kdo za tím projektem televize "Pětky" vlastně stál. Jednou z hvězd měl být i Zdeněk Izer, který je na indexu od doby, co udělal tu reklamu s židem pro Mountfield. Od té doby si v židovských televizích a rádiích ani neškrtne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!