Ministerstvo spravedlnosti chystá další omezení svobody slova – už nebudeme moci nadávat vůbec na nikoho!

cenzura_arhivaKdyž jsem poprvé viděl na webu ceska-justice.cz článek s názvem "ČR zavádí trestný čin hanobení životního stylu třídy i podněcování nenávisti k homo, trans a asexuálům", myslel jsem si, že jde o aprílový žert. Ale pak jsem se podíval na web Ministerstva spravedlnosti a zjistil jsem že ne. Takhle si asi soudruzi cinkající na Václaváku klíčema v ¨89 nepředstavovali. Přestává sranda. Pokolikáté už?

O co tedy konkrétně jde?

Důvodová zpráva vysvětluje, že se jedná o implementaci nařízení Evropské unie, avšak z roku 2008, takže nejde o nic, co by bylo na základě aktuální potřeby vytvořeno z iniciativy rusofobního a pro-imigrantského ministra Pelikána (ANO), ale co bylo již dlouho připraveno v centrále EU, aby invaze migrantů proběhla bez keců veřejnosti. Pravděpodobně se však v EU podivili, že neplníme jejich rozkazy a tak musel Pelikán zatlačit, aby se s tím konečně něco udělalo. A tak Ministerstvo spravedlnosti navrhlo změnu Trestního zákoníku, tj zákona č. 40/2009 Sb u těchto paragrafů:

§ 355 Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob

§ 356 Podněcování k nenávisti nebo násilí vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

 

Zákony po změně budou vypadat následovně, s tím, že přidaná slova jsou označena červeně:

§ 355 Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob

(1) Kdo veřejně hanobí

 1. a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
 2. b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině nebo třídě, národnost, politické přesvědčení, sexuální orientaci, pohlavní identitu, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

 1. a) nejméně se dvěma osobami, nebo
 2. b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

 

§ 356 Podněcování k nenávisti nebo násilí vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

 (1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti nebo násilí vůči skupině osob nebo jednotlivci pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině nebo třídě, národnost, politické přesvědčení, sexuální orientaci, pohlavní identitu, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání nebo k omezování jejich práv a svobod, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

 1. a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
 2. b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.

Třídou je míněna skupina s podobným životním stylem

Podle důvodové zprávy však třída není chápana v komunistickém pojetí, kdy byly známy pouze příslušníci dělnické třídy a buržoazie. Jak vyplývá ze zprávy, příslušníkem nějaké třídy je každý. Lidé s podobným vzděláním, životním stylem a příjmy pak vytvoří onu třídu: „Do trestných činů násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci (§ 352) a hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob (§ 355) se doplňuje kvalifikační znak ,třída´, který je nyní obsažen v demonstrativním výčtu vymezení skupin u trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (§ 356). Podle odborné literatury se třídou chápe typ sociální vrstvy z hlediska sociální stratifikace. Jde tedy o sociálně vymezenou skupinu lidí, kteří mají obdobné sociální pozice a status – životní styl, prestiž, práva, autoritu, ale i majetek, příjmy, vzdělání atd..

Změnu dozná i §356 trestního zákona, kam budou dopsáni noví adresáti podněcování k nenávisti nebo násilí v České republice, a to i přesto, že takové podněcování se v ČR prakticky nevyskytuje. „Rovněž se navrhuje doplnit znaky sexuální orientace a „pohlavní identita“.

Co to v praxi znamená?

Zatím nám bylo zakázáno nadávat jen na cigány a židy. Teoreticky i na muslimy.

Teď budeme mít zakázáno nadávat nejen na buzeranty, pedofily, či zoofily, ale celkově na jakýmkoliv způsobem vymezenou skupinu. Např. na bankstery, oligarchy, politiky, sluníčkáře, pražskou kavárnu, rusofoby, eurohujery, lžimédia, právníky, lichváře, fízly, imigranty, farmaceutické traviče, Agrofert nebo na vydřiduchy z nějaké firmy, apod. Paradoxně definice platí i na třídy typu zloději, feťaci, či zločinci jakéhokoliv druhu.

Pokud budeme chtít nadávat na jednotlivce, tak tam již platí Zákon na ochranu osobnosti.

To znamená, že už nebudeme moci nadávat vůbec na nikoho, i kdyby nás vraždil, v jednom kuse okrádal a stahoval z nás kůži za živa!

Úvahy, že při platnosti tohoto zákona už nebude moci JXD nadávat na konspirační teoretiky a biomatky a sluníčkáři na xenofoby, opravdu nejsou na místě.

Jediné, co budeme moci dělat, je držet hubu :-(

 

Novela zákona ještě není schválena

Vzhledem k tom, že tato novela ještě není k nalezení na webu Poslanecké sněmovny, tak lze předpokládat, že ji teprve připravilo Ministerstvo spravedlnosti, které ji pak bude prosazovat v Poslanecké sněmovně jako vládní návrh. Nicméně důvodová zpráva uvádí, že je třeba tuto novel schválit co nejrychleji, tj. v 1. čtení a to vzhledem k tomu, že zde popsaná úprava je jen jednou z mnoha úprav v novele Trestního zákoníku a ty další se týkají mj. financování a podpory terorismu, tak důvodová zpráva uvádí následující:

Předkládaná novela je velmi naléhavá, neboť pokud by nebyla urychleně schválena, FATF zařadí Českou republiku do skupiny jurisdikcí s nedostatečnými opatření v boji s financováním terorismu, což bude mít řadu politicko-ekonomických důsledků. Pokud nebude Česká republika v tomto směru splňovat mezinárodně stanovené požadavky, bude to mít velmi pravděpodobně vliv na tzv. „rating“ České republiky ze strany mezinárodně uznávaných agentur, které hodnocení FATF berou velmi vážně. Výrazně se tím ovlivní posuzování rizikovosti a důvěryhodnosti země ze strany zahraničních společností a investorů. Důsledkem toho pravděpodobně dojde k významnému zhoršení přístupu národních finančních institucí na mezinárodní trhy a k omezování či blokování obchodů českých společností na mezinárodním poli. Takové změny by zcela jistě měly v konečném důsledku významný vliv i na hospodářské výsledky celého státu. Proto se navrhuje projednat tento návrh zákona podle § 90 odst. 2 zákona č. 90/1995 Sb., o jednacím řádu Poslanecké sněmovny, ve znění zákona č. 40/2007 Sb., tedy aby Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky vyslovila s tímto návrhem zákona souhlas již v prvém čtení.

 

Pište poslancům a senátorům ještě dnes, že s tímto návrhem nesouhlasíte a že tu nechcete mít totalitní stát s absolutní cenzurou!

 
178 Komentářů k Ministerstvo spravedlnosti chystá další omezení svobody slova – už nebudeme moci nadávat vůbec na nikoho!

 1. proud napsal:

  Joooo,ja to rikam porad,neni nad obcanskou(nikoliv ovcanskou) neposlusnost,to by se jim brzy zaclo zajidat a pak by prisel onen pad na tu prazskou dlazbu,z velky vejsky,takova moderni "defenestrace".Jenze o tom nikdo ani nepremejsli a kdyz,hned by bral do ruky klacek a pachal by sebevrazdu.........pritom by to slo tak pekne v relativnim klidku a s usmevem na rtech.......

  • Novapalo napsal:

   No len stručne, ako píše P.P. Kysucký ...... ha, ha.
   Predposledné štádium konca demokracie je chaos a zmätok v (ídeách) hlavách presvedčených demokratov. Potom už rýchlo prichádza konečné štádium konca demokracie a to je vláda tyranie a zločincov. Pretože, ako dokazuje pán Kysucký, demokracia dokonale umožňuje presadenie sa zločincov do všetkých pozícií štátnej moci a preto nakoniec štátna moc demokracie kolabuje totálnym zrútením sa štruktúr demokracie a okamžitým nástupom tyranie najhoršieho razenia.... ha, ha. Vy všetci tupci demokratickí.... Teda Západní somári nekoneční..... ha, ha - po Kysucky.

 2. Justass napsal:

  No, každopádně je to síla.

  • proud napsal:

   Dalo se to prece cekat,lidi jsou nasranejsi a nasranejsi,tak se saha presne spravne diktatorsky po opatrenich,je to vcelku odhadnutelnej postup.Navic obojek je potreba porad pomalu utahovat a kdyz zacina bejt zle,tak zrychlit,aby se to nevymklo z rukou.A ovcani tradicne zase nic :-))))))))))))))))))))))))

 3. host napsal:

  Je nutné okamžitě soustředit všechny síly na vystoupení z EU a NATO.
  Nic jiného nás nezachrání.
  Ale napřed získat zpět ČT, která hromadně debilizuje národ.

  • proud napsal:

   A aby to slo(protoze to je spravnej postup),musi se nejdriv a prvni ze vseho stat co?............;-)

   • proud napsal:

    Odpovezte tentokrat nekdo jinej,me uz to vecny opakovani se leze krkem:-)))))))))))))

   • olaola napsal:

    dávat hromadně žaloby a házet fašistům klacky pod nohy, jiné řešení neexistuje
    lidi se budou muset postarat sami o sebe, vytvořit novou výkonnou moc lidu, když je chce vláda povraždit, jiné řešení neexistuje

    • Marie napsal:

     Davat hromadne zaloby? To je o nicem. Na postech soudcu jsou fasouny dosazeni, takze tudy cesta nevede!

     A na imunitu jste zapomnel? Ti zodpovedni ji maji vsichni...

     Ale jinak je to tak, jak rikate.

 4. Rudolf napsal:

  Je to sice maras, ale už bylo i hůře a vždycky jsme si poradili. Jako národ jsme intelektuálně na míle dál, než celý Brusel, takže všechny devianty a papaláše od začátku platnosti zákona nebudeme nenávidět a budeme je třeba mylovat. Způsobu, jak se národ může domluvit, je víc než dost, takže si můžou nasrat.
  Možná to i trochu více stmelí národ, jak za komanče, takže to je vlastně fajn:)

  • host napsal:

   Za komanče nás stmelili, to jo. Ale nanejvýš tak ke svornému brblání u piva. Doufám že to nedopadne stejně.

  • weissbach napsal:

   Rudolfe,
   má to háček a to je ten, že to platí pro generaci dnešník čtyřicátníků a starších, kteří prožili různé věci na vlastní kůži a tudíž dokážou srovnávat a probudili se z hypnózy do reality. U mladších si toho nejsem jistý, protože to srovnání už nemají a dost se na nich pracuje, aby žádné probuzení nenastalo. Doufám, že jsem příliš skeptický.

   • Rudolf napsal:

    Je tam kus pravdy, ale doufejme, že i mladí si budou chtít zanadávat a pourážet všechnu politickou chátru a pedofilní pakáž, co se nikdy neměla narodit. Tak apatičtí být přeci nemůžou být.

   • Jozef napsal:

    Nie si skeptický je to presne tak ako si to napísal.
    Patrím k tej generácii, ktorá to vie porovnávať.
    Mám však jednu výhodu ukázal som pravdu svojim deťom.
    Dokážu tiež rozlišovať a hlavne si hľadať aj iné správy.
    Sú po mne večný rebeli :-)

    • Justass napsal:

     Jsem na tom podobně. Mladým je třeba ty zkušenosti předávat. já tak učinil i u vnuků, kterým je dnes něco málo přes 20. A nestačím se divit. Kolikrát sám "nestíhám". :-)

   • Paul Durham napsal:

    Probuzení nastává většinou pouze impulsem síly.
    Řeknu vám, že takový dobrý impuls je věta "máte okamžitou výpověď - a máte 10 minut na opuštění firmy" vystajlovanému pologramotnému lachtanovi Bc.

 5. palko. napsal:

  Já jsem myslel, že omdlím, když jsem to nyní přečetl. Po celodenní psychické rachotě  jsem blbec, když čtu tyto hrůzy. Emoticon frown
  Víte o co jde? O přímý útok na křesťany ve formě, kterou si nedovolili ani komunisti.
  Protože když kněz řekne z kazatelny základní pravdu křesťanské víry, že homosexualita je hřích, půjde sedět!
  Když řekne, že úmyslně pohrdat Bohem a jeho řádem je hřích, půjde sedět (nekřesťané jsou dle tohoto zákona "třída").
  Ba, když řekne, že do nebe přijdou pouze svatí, rovněž půjde sedět. Protože hanobí "třídu" hříšníků, protože jim říká, co ostatně nám všem BEZPODMÍNEČNĚ ukládá křest, a sice, že je třeba zanechat hříchů, modlit se a žít pokud to jde v souladu s Božím řádem.
  Ale tento požadavek je hanobením jejich "třídy", třídy bezbožníků.

  To je šílenost hodná císaře Nerona!

  http://www.ceska-justice.cz/2016/04/cr-zavadi-trestny-cin-hanobeni-zivotniho-stylu-tridy-i-podnecovani-nenavisti-k-homo-trans-a-asexualum/

  • weissbach napsal:

   "To je šílenost hodná císaře Nerona!"

   To byl žabař-amatér...
   Celá tahle totalitní legislativa zaváděná z jednoho centra direktivně je profesionální dílo se zřejmým cílem.
   Vyvolat napětí, chaos, potlačovanou nenávist, fragmentaci společnosti do nesourodých kulturních, genderových a jiných enkláv uvězněných v permanentní připosranosti a propagandou bičovaném pocitu viny za vlastní nekorektní a tudíž společensky nepřijatelný názor. Biorobot nemá mít kromě vnitřního života, soukromí a pohlaví ani vlastní názor. Má být příjemcem vyladěným na určitou frekvenci, konzumentem, nikoli aktivním tvůrcem. V žádném slova smyslu. Životní postoje, cíle a přání má formovat elektronický dohled a aktivní reklama. Například "reprodrozdi" /jak trefné v Hunger Games/.

  • Marie napsal:

   Palko: zidi si boha a krestanstvi ( taktez i Islam ) vymysleli za ucelem ovladani lidi. Ted uz je nepotrebuji, pouziji je k vzajemmne likvidaci, a proto nevim, cemu se divis, ze krestanum ci knezim zavrou hubu, aby jim uz ty jejich vlastni vymysly nepripominali proti nim.

   Premyslej, autor uz nechce, aby jeho dilo melo vliv na cokoliv. Co je na tom nepochopitelneho????

   Kdyz uz to priznali ( ze buh je jejich vymysl ) a uz je to hezky dlouho, tak proc se tim krestanstvim vubec zabyvas?

   Bejt nejakej buh, tak uz by s nimi zakonnite davno zatocil, toto je snad uplne jasne... Lidi naleteli a ted maji problem nejen si to priznat, ale i resit a razne. To je podvod jako prase na vsechny, nejen na krestany. To je dukaz naprosteho pohrdani veskerymi lidskymi hodnotami.

   Navrat k dzungli, kde vitezi silnejsi zvire, kdyz za to silnejsi zvire si dosadis vychcanejsi clovek...

   • Vladislav napsal:

    Presne tak, Marie. Tato Vase slova by zasloužila článek.
    Jaris, Eschatologu, Ecclesiane a dalsi inteligentní křesťané, jaky "důkaz" jeste potřebujete?
    Nic proti Ježíši, jeho jednotlivé činy a nazory (nejsou-li take vymyšlené) si zaslouzi obdiv.
    Ale křesťanství bylo proste VYMYŠLENÉ, a to těmi, co vymysli dnes toto - Zidy.
    Se stejným cílem - připravit lidi o svobodu, udělat z nich otroky.
    Ten cíl byl splněn a oni dnes uz křesťanství nepotřebuji.
    Takze tak, jak ho kdysi vytvořili, ho dnes zničí.
    Chápete to uz konečně?

    • Robo napsal:

     Nie, ešte nechápu.
     Pochopia, až uvidia našu pôvodnú kultúru zas v praxi. Inak nie.

    • Eschatolog napsal:

     Ja bych se s vasim nebo vez vaseho dovoleni distancoval od vami udelene nalepky "krestan".
     Jste snad Pohlreich , abyste udeloval nalepky ?
     Existence mne naucila, ze jedina spravna vira je vira v sebe bez zpoplatnenych prostredniku. Doporucuji vsem.

    • Jaris napsal:

     Znovu Ti musim pripomenout, Vladislave, ze Evropa a vubec cely zapadni svet davno nezije krestanskym zpusobem. Vystridal ho ateismus. Tento smer se pozvolna vyvijel od francouzske revoluce. Znovu musim napsat pro nechapave, ze kdyby Evropa byla krestanska uz davno by stala s mecem nad hlavou proti vetrelcum a zidi by si ani nevrzli, natoz aby byli ve vladach.
     Co se vas obou tyce, Marie i Tebe, Vladislave, tim, ze tvrdite skalopevne, ze Buh neexistuje jeste neznamena, ze mate pravdu. Ja stojim na strane Boha Stvoritele a verim, ze je. Neni totiz mozne, aby nase planeta Zeme vznikla jakymsi darwinistickym vyvojem jesterek a silenym big bangem. Vznik zivota je take zazrak, ktery se nevyklubal jen tak sam o sobe. Za tim stoji inteligentni tvurce. Napriklad Bible doslova popisuje, ze Zeme ma sfericky tvar, ktery na nicem nevisi. Uceni profesori a vedatori nam jeste donedavna tvrdili, ze Zeme je placata. Teprve snimky z vesmiru potvrdily to, co Bible uz napsala pred vice nez 2000 lety.
     Tyto spisy - 66 knih zde nejsou proto, aby se lidem libily. Neni to cervena knihovna, kde vse konci dobre. Obsahuji veci, ktere jsou krute, ale zaroven pravdive vypisuji dejiny a spolecnost(nejen zidovska), jaka tehdy existovala na Strednim/Blizkem vychode.
     Samozrejme, ze nesouhlasim s nasilnym prevracenim na krestanskou viru. Takhle to puvodne vubec nebylo mysleno. Chytli se toho takovi, kteri toho zneuzili ve vlastni prospech. Naopak krestanstvi vybizelo k miru, pokud to bylo v jeho moznostech.
     Nakonec, jak je dnes videt, lide se zrekli krestanstvi a nejvetsi radost z toho maji zidi. Krestanstvi bylo totiz jejich uhlavnim nepritelem. Epocha krestanstvi je za nami a ja se ptam, je lidstvo bez Boha stastnejsi? Prosperuje nase spolecnost? Vytvari ty nadherne hodnoty v umeni jako kdysi v dobe renesance a baroka - malirstvi, socharstvi, hudbe, architekture? Dnes je tak malo krasnych veci. Krestanstvi ucilo lidi myslet na druhe. Dnesni sobecka a chaoticka spolecnost mysli jen na sebe a svuj prospech. Nicmene jsem slaba na to obhajovat Boha. Verim vsak, ze on se obhaji sam.

     • Robo napsal:

      Pejzatí majú na svedomí štyri hlavné konštrukty. Nie tri, ako sa bežne prezentuje.
      Vymysleli judaizmus, kresťanstvo, islam a i ateizmus.

      No a pravda je niekde inde, ako vždy.

      Vo Vladislavovi sa myslíš, ten tú pravdu chápe. Napriek tisícročnej masáži..

      • Robo napsal:

       ..a pekne má k tomu nakročené i Marie svojimi občasným rečmi o príRODe..

       • Marie napsal:

        Robo: jak ty tak Vladislav uvazujete naprosto v souladu s prirodou, tudiz nejde o viru, ale o respektovani faktu, daneho prirodou.

        Uz na zacatku, kdyz jsem prisla, tak o Tobe vim, ze prosazujes rodou soudrznost a neni potreba to nazyvat nejakou virou. Tak to proste je, viditelne je. A navic overenou v minulosti jako funkci.

        Navrat k rodovym statkum neni pohadka, ale nutnost, protoze timto zpusobem se vrati mezi lidi spoluprace a soudrznost, ktere dneska diky vsem debilnim viram temer neexistuje. Pritom je to jedina mozna zachrana lidstva. Soudrznost, spoluprace, spolecna tvorivost, vzajemna ochrana, zazemi, zajisteni zakladnich potreb. Co vic by kdo chtel? Jedine snilek, ktery takto prestane stat nohama na pevne pudu, ktera jedina ho zivi... ten nesmysl se od ni vzdalit je likvidacni a nejhorsi na tom je, ze se ji lide vzdaluji dobrovolne v dusledku pohodlnosti a slabosti...

     • Vladislav napsal:

      Jaris, Vy my podsouváte něco, co jsem nikdy neřekl. Logická otázka je: proč?

      Marie je ateistka, a já ji takovou respektuji, je to moudrá, sečtělá a dobrá žena. Vážím si jí.

      Já jsem rodnověrec. To je životní styl našich předků, než jim bylo vnuceno křesťanství, víte? Takže nejsem "materialista", ale ani "věřící". Pro člověka fatálně zasaženého křesťanstvím je to asi k nepochopení, nicméně to tak je.

      Já si MYSLÍM (nikoliv věřím), že svět byl stvořen "vyšší silou", tedy - pro zjednodušení - silou božskou, bohem, bohy. Proto mi laskavě nepodsouvejte Darwina.

      Já si MYSLÍM, že ty bohy, ty síly už také i poznávám. Nepotřebuju VĚŘIT, to je úděl ovcí, věřit něčemu, co mi není dopřáno si ověřit a zjistit pravdu.
      My původní Slované usilujeme o POZNÁNÍ.

      A tak poznáváme. Víte, jak vypadá Svantovít? Já ano, bylo mi dopřáno ho poznat. Dokonce i jeho koně. Takže v něj nemusím věřit:-)

      A ještě k té zdánlivé kontroverzi křesťanství x židovství. Starý Zákon je židovská Tóra upravená pro potřeby křesťanů - to víme oba dva. Všichni prvotní apoštolové byli Židé, stejně jako nemalá část římských papežů.

      A teď to klíčové. "Někdo" se postaral o to, aby byli křesťané přinuceni věřit, že jsou opozicí židům. Tzv. spasitel přišel k Židům, byl odmítnut a ukřižován, ale jeho odkaz našel následovníky - křesťany, kteří ho jako spasitele a syna nejvyššího boha uznali.

      Jedině tímto trikem tak bylo schopno oddělit křesťany od židů, namluvit jim, že jsou odlišní, ale to vše jen proto, aby neremcali a poslušně plnili roli, jež jim byla svěřena - sloužit!

      Vymyšleno opravdu velmi důkladně. Starozákonní Bůh stvořitel není "stvořitel vesmíru", protože se židům podařilo podstrčit tam místo něj Jehovu, pouštního démona, "otce" Židů. Spoléhali na to, že křesťané přijmou OTCE (=BOHA) ŽIDŮ JAKO OTCE (=BOHA) SVÉHO.

      Ježíš to dobře věděl. Věděl, koho Židé uctívají. Upozornil je na to. I proto musel zemřít.

      Jeho slova tu však už byla, a nebylo je možné jen tak smést ze stolu. Proto byly vymyšleny báchorky o Satanovi. Muselo se to všechno nějak dodatečně doupravit;-)

      Co z toho plyne pro "běžného křesťana"? Že jeho energie, kterou domněle dává "Bohu", nemusí ve skutečnosti končit vůbec u tohoto "Boha" (= stvořitele), ale u Jehovy!

      Žid si to pojistil. Vy to nevidíte, ke své obrovské škodě.

      Roli Židů vidíte v jiných souvislostech přesně, ale jakmile je řeč o křesťanství, máte okamžitě klapky na očích.

      Nechali jste se zkrátka nachytat. Luther, Viklef, Hus, to všechno byli dobří, opravdoví chlapi, kterým šlo o opravdové křesťanství. Byli ale stejně naivní, jako tzv. "osmašedesátníci", pokud jde o politiku u nás.
      Nepochopili, že slouží něčemu, co MÁ BÝT TAKOVÉ, JAKÉ TO JE.

      Co NELZE a NESMÍ BÝT reformováno.

      Co má právě budit ten dojem, že "to učení je správné, ale nedokonalí lidé, to víte...", "Brežněv, Stalin ... conquistadoři ... inkvizitoři..." ... ti to "nějak popletli".

      Chápete, Jaris? Ono to tak MÁ BÝT.

      Zkuste vypozorovat ty souvislosti - možná budete překvapená!

      • Marie napsal:

       Pises:

       Já jsem rodnověrec. To je životní styl našich předků, než jim bylo vnuceno křesťanství, víte? Takže nejsem „materialista“, ale ani „věřící“. Pro člověka fatálně zasaženého křesťanstvím je to asi k nepochopení, nicméně to tak je.

       Já si MYSLÍM (nikoliv věřím), že svět byl stvořen „vyšší silou“, tedy – pro zjednodušení – silou božskou, bohem, bohy. Proto mi laskavě nepodsouvejte Darwina.

       Presne tak!! Podepisuji. Jaris ma nacviceni rozdelovani na cernou a bilou, a kdyz neverite v boha, tak automaticky musite v Darwina. Prdlajs!
       Nic takoveho.

       Zaujalo mne to slovo "rodnoverec". Pokud bych se uz davno nevzdala toho slova vira, tak bych se tak nazvala taky, ale protoze jsem ho zavrhla, tak si to upravim: ja jsem rodnotvrditelka :-))).

       Co se tyka toho, co ma za dusledek vznik tohoto sveta, je mi uplne jedno, co to je, kdo to je, protoze to nema prakticky vyznam pro zivot, jelikoz celou pravdu do detailu nemame jak se dozvedet z jednoho jedineho prosteho duvodu, ze na to nemame mozky vyvinute a dal neni co resit.

       Verici v boha jeho existenci dokazuji pouze svou virou v nej a nemaji ji jak dokazat, protoze v zivote nikoho nefiguruje, neprojevuje se. Casto po mne chteji, abych ja dokazovala jeho neexistenci.

       Vycteninky o bohu jsou nicim proti viditelnemu dukazu neprojevovani se boha, tudiz neexistuje v te podobe, jak ji predkladaji verici.

       Kdybych byla otevrena vire v nejakeho boha, tak bych podle dukazu na svete, ktere vidim, nutne musela konstatovat, ze je takovy jaky svet stvoril, a to neni nic ani dobrotiveho, ani millujiciho, ani spravedliveho, takze co s tim? Nic.

       Proste si reknu, ze nemam sanci zjistit, jak jsme vznikli a tecka. To je pravda, kterou je nutne si priznat.

       P.S. Vim, ze je to tezke se smirit s faktem, ze nam ublizovani na svete nikdo nevynahradi a uz vubec nebudeme zit po smrti a jeste k tomu v nejakem vecnem raji...

       Krestani se toho snu nechteji a nemohou vzdat proto, ze se jim to bytostne libi a zili tim snenim prilis dlouho a desi je uvedomeni si, ze smrti vse konci.
       Proto ani nechteji slyset, kdyz jim uz je priznana skutecnost, ze jde o vymysl na ovladani lidi....

       • Vladislav napsal:

        Marie, ja jsem přesvědčený o existenci vědomi i po smrti. Ve vesmíru nic nezanika, vše se jen transformuje. I vědomi.
        Byly provadeny napr. pokusy, kdy byli váženi lidé těsně pred smrti a po ni. Bylo zjištěno, ze všichni, tlusti i hubení, mladí i staří, muži i zeny, ztratili okamžikem smrti presne 21 gramu.
        Existuje cela rada indicií, ze vědomi přežívá smrt těla. Měl jsem i různé zážitky, které me utvrdily v tom, ze tělo je skutecne jen schranka, kterou opouštíme, jakmile přestane byt potřebná.
        Vědomi nezná stav "neexistence". Vědomi, které jednou existuje, nelze "vypnout". Zničit lze jen tělo.
        Domnívám se, ze nesmrtelnost duše je jedním z přírodních zákonu. O nesmrtelnosti duše byly přesvědčeny prakticky VŠECHNY předkřesťanské kultury světa, a v každé z nich existovali i lidé, kteří s "jiným" světem byli schopni komunikovat.
        Co se ale pak stalo?
        Přišel Žid a řekl: jiste, miláčci, dame vam nesmrtelnost, ale něco za neco.
        Přijmete Ježíše.
        Kdo to neudělá, toho vymazeme. Nemluvě o tom, ze se usmazi v pekle.
        Lidi měli své moudre kněze, bozky, vestce. O ty se Zide "postarali" jako první.
        Takze Žid udělal husarský kousek: prodal lidem to, co by buďto získali i bez nej (pokud to existuje), nebo nezískali ani s jeho pomoci (pokud to neexistuje).
        Jako by Vas dokázal přimět zaplatit za to, ze smíte dýchat. A Vy mu jeste musela děkovat, ze Vam vůbec dal PŘÍLEŽITOST zaplatit.
        Pozor proto na zavily ateismus.
        Je to stejna zidovina jako cokoliv jiného.
        Nevěříš v našeho Spasitele? Pak te tedy přinutime věřit, ze po smrti nic neexistuje.
        Přinutime te tim bát se tak jak tak, holenku.
        Žida porazí jedine POZNÁNÍ. Na cernocernou tmu stačí jediná slabá svíčka...

        • proud napsal:

         Tak nejak,da se rict,tech teorii je vic,vsechny ale verej ze jsme puvodem "svetelny bytosti"(vedomi),jedna rika,ze telo nam bylo vnuceny lsti,stejne jako reinkarnace,protoze zabit nas nelze.........

      • Justass napsal:

       Vladislav:
       Já jsem rodnověrec. To je životní styl našich předků, než jim bylo vnuceno křesťanství, víte? Takže nejsem „materialista“, ale ani „věřící“. Pro člověka fatálně zasaženého křesťanstvím je to asi k nepochopení, nicméně to tak je.

       Souhlasím - to jsem také

       "Já si MYSLÍM (nikoliv věřím), že svět byl stvořen „vyšší silou“, tedy – pro zjednodušení – silou božskou, bohem, bohy. Proto mi laskavě nepodsouvejte Darwina."

       Nesouhlasím - já v Darwinovy závěry věřím

       Jsem ateista -božská síla, bohem, bohy - to se s tím neslučuje a páchnete zase vírou ( i když ty jenom myslíš a nevěříš), novým náboženstvím.

       " Víte, jak vypadá Svantovít? Já ano, bylo mi dopřáno ho poznat. Dokonce i jeho koně. Takže v něj nemusím věřit:-)"

       ...a je to tady - viz víše

       Já jako Justass se cítím být Slovanem jako poleno. Rozumem i srdcem, řek bych. Geny po meči jsem vybaven dostatečně. Srdcem tíhnu víc k těm Slovanům východním. Poznám to už když přejedu tím směrem hranice u Makova, Natož potom v Užhorodě, natož potom u Doněcka. Nějak lépe se mi dýchá. :-). Ale o Slovanech mi stačí historie, která je známá a doložitelná, tedy cca od r.500. Ostatní považuji spíš za mýty a pověry, než za hledání kořenů. Jak říkám připadá mi to spíš jako hledání archy úmluvy - či co, u těch pomatených židokřesťanů - a to opravdu nemusím.

       Co jsem. Slovanský, odrodilec, bezvěrec? Necítím se tak. Co je špatně?

       • Robo napsal:

        Pozri na ulozto "potvrdenie knihy svetla"
        Žiadna "viera" v dnešnom zmysle.
        Bude sa Ti to snáď páčiť..

       • Vladislav napsal:

        Justassi, věřit se dá v cokoliv. Lepší je ale nevěřit. Lepší je snazit se POZNAT.
        Myslím, ze prave proto žijeme. Abychom poznali, jak spousta veci doopravdy je.
        A takto jsem poznal i Svantovita. Mam takovou schopnost. Kdyz mam sen, dokážu se utvrdit, ze jde o sen, a na základě toho pak v tom snu bežne myslím a posuzuju. Ráno se pak probudim vycerpany, ale mam záruku, ze to, co jsem viděl, bylo reálné, ne jen nějaké moje představy.
        Vsechno si kriticky overuju. Nikdy nemluvím o domnenkach, jen o tom, co osobně znám.
        Takze Svantovit, nazývaný bohem západních Slovanu, je reálná bytost. Zajímá se o to, co dělám. Je to vyšší bytost, nez jsem ja. Je opravdu silný a mocný. Je ztělesněna vitalita. Je to frajer.
        Je to "starsi kamarád" a předek. Kdyz se budu chovat jako blbec, tak se mnou možná přestane kamaradit;-)
        Těžko se o tom mluví. Ale tak to proste JE. Jsem technik, člověk placeny za precizní, exaktní výstupy. Ja v nic neverim. Ja jenom znám - nebo neznám. A Svantovita jsem proste viděl.
        Naši předkové si ho určite nevymysleli. Je proste stejne reálný, jako ty nebo ja.

        • weissbach napsal:

         Zajímavé.
         1*
         Neznám moc lidí, kteří by o tom byli ochotni takto otevřeně mluvit.

        • Justass napsal:

         Vladislav, Robo + další. Já vám chlapíci šikovní věřím, resp. vás chápu. Nicméně esoterika, či okultismus, či jak to nazvat není v žádném případě můj šálek čaje. Natož nevěřit v evoluční vývoj (Darwin). To snad mám věřit, že nás Slovany tady hotově hotové
         vyložil nějaký ze slovanských bohů? Nic ve zlém jsem s vámi. Ale to prostě nemohu.
         Mám doma sošku Svaroga, na krku nosím osmiramennou svastiku (nikoliv čtyřramennou, kterou nám čajzli náckové), slovanský symbol Slunce, ale to vše jen jako symboly, nikoliv modly. Znovu - nic ve zlém.

      • Jaris napsal:

       Vidim, Vladislave, ze Ti chybi zakladni znalosti dejin. Myslim tech svetskych. Samozrejme existovala slovanska kultura a svym zpusobem existuje i dnes. Pokud vim, tak Cyrila a Metodeje pozval knize Rostislav.
       Je take znamo, ze krestane byli rovnez pronasledovani a mnoho jich skoncilo tragickou smrti na kulech nebo byli predhozeni hladovym selmam v arenach. Nevim, kde se v Tobe bere presvedceni, ze krestanstvi je to to nejhorsi, co mohlo lidstvo potkat, pricemz krestanstvi v Bibli prosazuje mir. Ze to bylo zneuzito neni vina Bible, ale prospecharskych lidi bazici po moci. Jezis Kristus zidy kritizoval takovou mirou, ze musel byt odstranen.
       Co se tyce jmena Boha Jehova, tak to jmeno v puvodnich textech se vyskytovalo vice nez 7000x. Dnes se toto jmeno v Bibli nevyskytuje. Jezis jmeno Boha pouzival pri svych kazanich. Dnesni zidi toto jmeno nepouzivaji.
       Puvodne jsem nechtela odpovidat, ale nedalo mi to, kdyz jsem cetla Tve farizejske prekrouceniny ohledne Bible. Ony totiz, Vladislave, existuji i sekularni informace, ktere potvrzuji historii teto knihy.

       • Marie napsal:

        Jaris: jak muzes rict, ze Vladislavovi chybi znalost zakladnich dejin? Necitis tu nadrazenost v sobe? Podivej, cim dokazes, ze nemas v sobe nastudovane dejiny pokroucene a zamerne upravene? Vzdyt sama na sve oci vidis, jak se za naseho zivota predelavaji dejiny. Ony nas osvobodily USA? Rusko zacalo valku? Rusko je agresor? Vidis, ze to neni pravda a pritom to rvou do knih dejepisu a deti, ktere to nasaji, budou to pak svym potomkum servirovat jako znalost dejin....

        Lidstvo se nemeni, takze co se dela dnes, delalo se i tehdy. Nemas cim dolozit, ze tady pises pravdu o dejinach.

        Neni vubec podstatne, kdo pozval Cyrila a Metodeje. Podstatne je, ze prisli nicit nasi kulturu a byli na delsim skoleni u zidu. To dopatrala nejaka doktorka ze Slovenska. Ikdyby to tak nebylo, porad te musi zajimat vysledek, a ten pozitivni neni, co se jejich "prace"tyka...

        • Jaris napsal:

         Marie, jdi s tou Tvou nadrazenosti nekam. Jestli neco, tak se nad nikym nepovysuji. Vychazim pouze s faktu a nic si nevymyslim. Vladislavovu rodnovernost nenapadam. Slovanske kultury si vazim, neshazuji ji a je mi uprimne lito, ze Polabsti Slovane prisli o sve uzemi v boji s Germany. Vzala jsem jiz davno na vedomi, ze Vatikan je organizace, ktera sice vystupuje pod rouskou krestanstvi, ale s krestanstvim nema naprosto NIC spolecneho. Zase slo pouze o moc zvrhlych lidi.
         Co se tyce Tveho prikladu Ruska, tak jsou tady i pravdive informace a nejen ty propagandisticke. To same je s Bibli. Je kolem ni spousta dehonestujicich lzi. Jsou vsak svetsi historici, kteri dejiny BV, popisovane v Bibli potvrdili.

       • contumax napsal:

        Jaris

        1*******

     • Marie napsal:

      Jaris pises": Epocha krestanstvi je za nami a ja se ptam, je lidstvo bez Boha stastnejsi?

      Ac chytra holka, tak zasekla... podivej: dukazem je ta tvoje otazka, o ktere ti ta tvoje zaseklost nedovoli premyslet do hloubky! A ja ti smele dokazi, ze bez viry v boha jsem stastnejsi nez kdyz jsem v nej verila, protoze to jsou okovy, diktaty, straseni, odtrzeni od prirodnich zakonu, ktere jsou dane tou prirodou, jednim slovem otroctvi.

      Je to blouzneni ve snu, ktery je neslucitelny se skutecnym zivotem.

      Jak muzes napsat, ze se lidi zrekli krestanstvi. Vzdyt jim nikdy, ale nikdy v historii nezili!!!!

      Zadny, ani ty, nezijete podle sve viry. A netyka se to jenom krestanstvi, ani muslimove, ani jini neziji.

      Kazda vira, bez nejmensi vyjimky je nauka o tom, jak si lhat sam sobe predevsim!!!!!!!!

      Jednoduse a overitelne: verit je nesmysl, neslucitelny s prirodnimi zakony, protoze ty jedou podle nastavenych pravidel a tvoje vira na to nema nejmensi vliv!
      Zadna vira nikoho nikdy neuzdravila, to je nejvetsi priklad lhani si sobe, a nedavem mi vymyslene priklady, protoze i kdyz se uzdravi nekdo, kdo umiral, tak to neni o jeho vire, ale o jeho vuli, kterou zdola tu nemoc, protoze ta vule je v mozku a mozek je ridici organ tela.

      Dalsim, a hlavnim problemem u cloveka, ktery podlehne pohodlne vire je ten, ze porad potrebuje panovnika ci vudce, a tim se blokuje v reseni beznych problemu, ktere by jednoduse zvladal, kdyby necekal porad na nejake spaseni odnekud. Jsi schopna si toto uvedomit?

      Jestli si clovek lze sam sobe, tak lze i ostatnim ( at uz vedome nebo ne, v tvem pripade tady lzes nevedome, pod vlivem sve viry, ale lzes).

      A jestlize si lide vzajemne neustale lzou, neco predstiraji, neda se spolecne vyresit vubec nic!

      A tam jsme. Bohuzel to nema reseni, protoze zijeme lzi a ve lzi, a kdyz se objevi nekdo, kdo zacne natvrdo poukazovat na to hovno, tak je okamzite odkopnut, protoze pravda neni a nikdy nebyla prijemna, nebot ani zakony prirodni nejsou prijemne. Je postavena na krutosti zakona mnozeni se zabijeni se. At se ti to libi nebo ne, je to tak a netvrd mi, ze to nevidis. At jde o zvirata nebo o lidi, je to videt. Tvoje vira te blokuje si to priznat, a proto jsi ochotna prijmout berlicku, ze zvirata neciti, nemaji dusi a nevim jake dalsi kraviny jsi ochotna pojmout za fakt, ikdyz vidis, ze ta zvirata trpi, ikdyz vidis, ze i ti lide trpi, stejne pred tim zavres oci a spolehas na nejakeho boha. Hovno. Nikdy to neresil a ani ted neresi a nebude nikdy ani v budoucnosti, protoze je to vymysleny nastroj docilovani pasivity a zivota ve snech u slabych a linych.
      Nikdy jsi mi nepredlozila zadny dukaz existence boha nez nejake citace z vymyslene Bible. Nezajima mne, co v ni, a jak to bylo upravovano a kym, je to jedno.

      Co neni jedno, je fakt, ze neni od zadneho boha!

      Buh by stvoril vesmir a vsechno a okolo a pak se predvedl jako blbecek, ktery potrebuje nekomu nadiktovat svou vuli ,aby ji roznesli po zemekouli? Na toto pristoupi jen uplny vypatlanec! To je popreni logiky tim nejhorsim moznym zpusobem!!!

     • Ivana napsal:

      Jaris
      Bible před 2000 lety pouze použila věc známou již od 6. stol. před naším letopočtem, byli to pythagorejci, kteří již tehdy přišli na to, že Země má sférický tvar. Takže v Bibli bylo použito pouze to, co se již několik století vědělo. Počti si o tom něco na internetu...
      Například Platon žijící v 5.-4. stol.př.n.l. již uváděl ve svých písemnostech, že hvězdy a zrovna tak Země se točí kolem svých vlastních os. Církve to samozřejmě měly snahu co nejdéle popírat, aby své ovce udržely v nevědomosti a tím pádem v poslušnosti.

      • Marie napsal:

       Ivanko jeste jeden pohled: Jestlize se nekde zacne hlasat, ze je zeme placata a je stredem vesmiru, tak to ma nejaky duvod, a podle nemenneho pravidla lez je nastroj zisku, si muzeme odvodit, proc k tomu doslo. Jako hul na psa, tu si proste kazdy najde, kdyz ho chce zbit. Tudiz slo o nastroj zbavovani se lidi, protoze to, ze se zeme toci nemuze mit nijak vliv na rozvraceni krestanstvi, nebo jak tomu rikali.

       Stejne tak upalovani udajnych carodejnic. Jak z udelani to byli lide, kteri vzdy meli majetek a ten propadal cirkvi.... a pak jak ze to cirkev k majetku prisla, ze....

       No a podivejme se do pritomnosti: tady konkretne je trestnym cinem hanobit neci majetek a vzdelani?

       O cem to svedci? Jedine o tom, ze ti, co kradou, nechteji, aby to o nich druzi vystrkovali a totez plati o jejich falesnych diplomech. Takze jim chteji zavrit huby! Jedna a jedna jsou dve, ze jo?

       Ono nejak ohrozuje demokracii, kdyz reknu, ze Babis nakradl miliardy? Neohrozuje, ale jim to smrdi, kdyz to nekdo na ne vyrve. Sup a zakon! S holozvastem je to totez. Pritom mam kamaradku v USA, ona je zidovka a jeji soukmenovci ji malem zmlatili za to, ze mi poskytla materialy z jejich knihovny, ktere jasne dokazuji, ze jde o vymysl. Prostredek vydirani. Opet se potvrzuje, ze lez je nastrojem zisku. A to nebyla jen ona, dalsi zidi mi potvrdili, ze to neni pravda s holokoustem, je to holoinkoust.. jen napsano...
       Dalo by se pokracovat...

       Mela jsem par problemovych situaci v USA kvuli poukazovani na zidovska svinstva, ovsem nikdy neuspeli proti mne, jelikoz jsem mela podklady pro sva tvrzeni od zidu, a tudiz neslo o obvinovani ci haneni, ale pouze odcitovani jich samotnych :-).

       Ale dnes uz maji "osetreno"i toto, nemuzes uz ani pouzivat zadny material na podporu svych tvrzeni, vsechna jsou povazovana za tva vlastni!!! To je co?

       Kdybych tady mela vypisovat vsechno prozite tam, nedelala bych nic jineho nekolik let....

      • Jaris napsal:

       Ivano, tak jsem se na ta data podivala, takze mohu porovnat. Pythagoras pouze spekuloval o sferickem tvaru Zeme okolo r. 500 p.n.l. Byla to pouze filozoficka myslenka, nicmene zajimava. Biblicka informace o sferickem tvaru Zeme jako FAKT je o 200 let starsi.

       • Vladislav napsal:

        Doložte prosím své tvrzení o informaci o kulatém tvaru Země v Bibli důkazem. Díky.

        • Jaris napsal:

         S radosti, Vladislave! Chyba se vloudila, ze jsem si myslela, ze je to v knize Izijase.No nic, osvezila jsem si znalosti. Fakt o tom, ze Zeme je sfericka a na nicem nevisi je mnohem starsi. Kniha "Job" byla dokoncena cca.1473 BCE. Text je k nalezeni - Job 26:7.
         Pro zajimavost Job nebyl zid, ale je uveden jako bohaty muz Orientu.
         Nicmene, Ty mi stejne nebudes verit. :-)

     • Vítězslav Bulawa napsal:

      Jiris,máš svatou pravdu. Generace dříve narozených vymývali mozky ateismem a bohužel dnešní svět spěje pomalu,ale jistě k totální morální záhubě.A mocní světa tomuto procesu výrazně napomáhají.ptám se tedy,je někde na konci tunelu světlo ?!

 6. Carlos IV napsal:

  No ja mam za to ze vsechny ty kecy o "skupině osob nebo jednotlivci pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině nebo třídě, národnost, politické přesvědčení, sexuální orientaci, pohlavní identitu, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle" by se daly zestrucnit na jedno jedine etnikum - a hadejte ktere? (napovim ze Cikani to nejsou, ale muslimove taky ne - snad jsem nekoho nezklamal :-)). A vsimnete si toho novotvaru "domnele". Pred par dny jsem se o tom zde rozepsal a pak pode mnou nekdo trefne poznamenal, ze by stacilo tak malo: test DNA. A ty "not - matching ones" zbavit majetku a veskerych prav a potreatat - trestem nejvyssim. Cili zacit "od Adama"!

  • Miki napsal:

   Carlos IV
   Ano přesně to jsem myslel.Dnes dekódování DNA jde rychle.Takže
   kdo navrhuje změnu zákona,kdo sedí na jakém zodpovědném místě atd.Prevence je na světě.I přísné dozorové orgány by touto procedurou museli projít a jen čas ukáže zdaru de asimilace.

 7. Carlos IV napsal:

  Apropo - nevi nekdo proc nefunhuje Aeronet? Ze by vyse uvedena legislativa uz bleskove zafungovala i zde?

 8. Milan napsal:

  Je na čase přestat nadávat,ale rovnou ty vládní židovské kurvy střílet!!!!

  • Jaris napsal:

   Milane, ja proti tomu nejsem.Prala bych si, aby dnesni vlada byla odsouzena za zradu Ceske republiky a jejiho lidu. Ovsem musi se zacit u obycejnych obcanu. Tam je totiz vezi sila, ktera by mohla mit hlavni slovo. Vyzadovat demisi vlady na tajtrliku Zemanovi. Znovu a znovu. Jenze tech lidi na manifestace je stale malo. Vetsina jsou zadluzeni a boji se o praci. Proto drzi hubu a krok. Verim, ze spokojenych lidi s dnesni vladou a obojkem EU/NATO je mensina. Vidim tu spoust, kterou maji na svedomi jevrejsti a jejich sabesgojs. Nejdrive je treba presvedcit lidi, teprve pak se muze neco zmenit.

   • Milan napsal:

    Kurva,proč pořád chcete vlstizrádce a židy soudit?? Nechápete,že mají podchyceno vše,celou zvrhlo justici i zločineckou organizaci Policii ČR?
    Myslíte,že zlodějský žid odsoudí zlodějského žida?
    Ty mrdky,zvaní soudci+prokurátoři jsou až na vyjímky všichni židé a nebo největší odpad národa a jedinci bez charakteru!!
    Nejlepší soud je pro ty kurvy KULKA!!!!
    Nic jiného a spravedlivějšího už ze samé podstaty věci neexistuje!

    • Milan napsal:

     Když začnou nacházet své židovské podvraťáky a spoluzloděje s prostřelenou kebulí nebo uřízlou ,dostanou strach!!! STRACH je pro ty zmrdy jediná motivace!!!
     Zde není žádná organizace nutná,a není dokonce ani žádoucí,podříznout nebo zastřelit zmrda může de facto každý jednotlivec!!
     Vyhýbat se židovským kamerám,v zásadě BEZ TELEFONU,oblečení na jedno použití a poté ihned spálit,nekouřit,neplivat,nechcat(do sáčku).....číhat a STŘÍLET!!
     Přesně mířit a NIKDY nikdo NIKOHO NENAJDE!!!
     Budou hýkat,vyhrožovat v židomédiích,zavedou stanné právo,ale dostanou STRACH.
     Totiž žádná židovská restrikce nedokáže,akci nezopakovat!!
     Oni chodí i bez ochranky a zatím nechodí kanály!!!

    • Vladislav napsal:

     Kulka?
     Ta pak ale potká tebe. Mají 1000x větší moc, než si uvědomuješ, copak to nechápeš?
     Máš ženu, děti? Necháš je jim napospas? Budeš se ze snového světa dívat, co s nimi dělají?
     NE!!!
     Přesně toto si přejí.
     Když budeš chtít zachránit jedli obrostlou jmelím, co uděláš, abys zničil to jmelí?
     Pokácíš ji?

     Pochop, oni s klidem obětují pár svých pěšáků, ale ty ztratíš mnohem víc.

     My je musíme ODPOJIT. A sebe odpojit od nich.

     Parazita sice zabiješ tím, že zničíš i jeho hostitele, ale úplně nejlepší, jak ho zničit, je nedat mu vůbec šanci se k tobě přisát.
     A pokud už se přisaje, přinutit ho, ať sám odpadne.

     A šířit tuto pravdu, že něco takového jako sající paraziti existuje, dál a dál mezi lidmi.

     To je to hlavní. Protože v lidech opravdu ožívá genetická paměť.

     • Marie napsal:

      Proto ja cela leta rikam, lidske parazity i s jejich poskoky je potreba svezt na ostrov. Oddelit je, nenechat je sat...

      Jenze, Vladislave, ta doba se propasla, bohuzel.

      Ted maji na nas obrovskou presilu v podobe privolanych davu parazitu, kteri v sobe maji primitivismus, nenavist a drogy.

      Zbavit se jich ale stale jeste lze. To je odchytem tech, co to zpusobili a bohuzel, jejich zneskodnenim a vykazanim privolanych parazitu. Jinak to nevidim...

    • Marie napsal:

     Kruta pravda! Jejich lide ci podplaceni soudci je nikdy neodsoudi. Rozjedou uz overenou notu ublizenosti, oni za nic nemohou, jich si proste buh zvolil a nas jim dal za otroky, se kterymi si mohou delat, co chteji. A dnes vrazdit uz v milionech!!

     A my na vlastni oci vidime sve utyrane a zavrazdene bratry?!!

     Ja nechapu, proc se stale nachazeji lide, kteri veri v nejakou demokratickou cestu za takoveto situace! A uz vubec nerozumim tem, co rikaji, ze "kdy uz vlada pochopi", ze dela neco spatne...Oni sakra dobre vedi, co delaji, to neni z neuvedomelosti, kurvas....

     Kdyz by nektery z nich mel na sobe pijavici a ja mu rikala, aby ji domluvil, pozadal, aby prestala a odesla, tak mi ten dotycny rekne, ze jsem padla na hlavu. V ten moment to bude chapat, ze rikam blbost, ale kdyz jde o lidskeho parazita, tak chce cekat, az ten si uvedomi, ze ublizuje. Co je to, sakra, za logiku.
     Vzdyt je to uplne stejne!

     Jo demonstrace, petice a zadosti, to by bylo O.K. kdyby slo o nejake kosmeticke upravy zakonu, ale sakra, kdyz uz jsme v likvidaci a oni se nam u toho jeste vysmivaji, tak my budeme je setrit? To je proti prirodnimu zakonu, a jsme jeho soucasti, nemame navybranou.

     Proc se nepoucime ze situace na Ukrajine, vzdyt tam to je jasne videt, ze ti lidi tomu rozumi, ze bez boje to nepujde. Ze ty parazity musej zneskodnit, oni neprestanou parazitovat dobrovolne, se podivejte na drzostl Savcenkove, co ta si dovoli, ikdyz je za katrem...Neustoupi. Neni sance se toho dockat, a bylo by pouze ztratou casu ( pri kterem nadale umiraji lide ), kdyby vsichni cekali, ze si takovy magor jako je Porosenko nebo Jacenuj, neco uvedomi. To proste nema sanci, ti uz meli byt davno zlikvidovani, jeste nez zavedli zakon o prijimani privandrovalcu do ukrajinske armady a dostali na to penize z cele Evropy, vcetne nasich kapes, za ktere tam ti zoldaci vrazdi nase bratry... To proste nejde jinak, nez bojem. Ja to nevymyslela, ale priroda....

    • contumax napsal:

     Milan

     1*******

    • contumax napsal:

     Milan

     Jistě že, to by museli dát k soudu sami sebe...!!!

  • Marie napsal:

   Presne tak....nadavani je na dve veci: na hovno a na nic... uz mohli byt davno pochytani... a jak tady napsal nekdo pod nickem zid-parazit narodu, dokud nezacnou se nachazet na skarpe s rozstrelenou hlavou, bude si ta vladnouci dementni "trida" dovolovat cokoliv ji napadne v jejich prachama a moci vyjebavnych hlavach... tak to je a bylo vzdy, a nevim, proc se lidi nechteji poucit z dejin.

   Predejit velkemu krveproliti se da jedine vcasnym zneskodnenim tech, co si ho opakovane, opakuji to znovu, opakovane planuji, neb ostatni lidi povazuji za sve hracky v svem vlastnictvi.

   Nevim, proc si lidi ne a ne prizant, ze jde o nasi likvidaci, ikdyz to vidi vsude kolem nas probihat.

  • Vladislav napsal:

   Toto hlasejte jeste nějakou dobu a akorát Vas zavřou. Za podněcování rasové apod. nenávisti.
   Protože toto si oni přeji. Aby lidem jednotlive rupaly nervy, oni si je vyhmatli z davu jak Bartoše, experimentálně potrestali pred očima vsech ... a ti ostatni dostali STRACH.
   Takze neblbnete.
   Cesta je jiná.
   Psát a říkat pravdu, a postarat se, aby se ji dozvědělo co nejvic lidi.
   A ti lidi se začali podle toho chovat.
   Chovas se a i vypadas jako Žid? Potom s tebou nechci mit nic společného. Nebudu konzumovat produkty tvých firem, půjčovat si tvé peníze, sledovat tvoji zábavu, zvát te k sobe na grilovacku.
   Můžeš mi, židovský parazité, zakázat, co nemám dělat, ale nemůžeš mi přikázat, co dělat mam a čemu mam dávat přednost!
   Uvědomte si, ze mají pod kontrolou prakticky VSECHNO. Zničit kazdeho z nas jednotlive je pro ne hračka.
   Nepomůžou zadne demonstrace - infiltruji je svými lidmi.
   Pomůže jedine: zacit budovat naši společnost na základě našich skutečných, tedy pred-křesťanských, pred-židovských hodnot.
   A pri tom jasne znát každy projev zidoviny, číst, studovat, vědět!
   A uz to tam nepustit. Nikdy.

   • Paul Durham napsal:

    Tohle "hnutí" může pěstovat každý kdekoliv a kdykoliv, a není k tomu ani potřeba žádné sportovní náčiní, jen jisté osobnostní vlastnosti, které se ale v marketu na rozdíl od toho náčiní koupit nedají.

   • Zighartice napsal:

    Podepisuji...

   • proud napsal:

    Jednou vetou: Prestat bejt stadem ovcanu.

   • Marie napsal:

    Vladislave: to vse bylo mozne. Rikam bylo...

    Tahaji do Evropy MILIONY nasich vrahu, a to je podstatne jina situace...

    Lide houfne podlehaji falesnemu dojmu, ze k nam nechteji. To je proste brutalni naivita. Neni podstatne kde budou mit bydliste, kdyz maji volny pohyb po cele EU. Dostanou stejne penize, at jsou kde jsou. To urcil Brusel. Clenske zeme zaplati do bruselskeho fondu a ten jim vyplaci domluvene penize....

    Od 1.7. bezvizovy styk s Tureckem. Odtud prichazeji uz vytrideni v taborech, s tureckymi pasy....

  • Marie napsal:

   Vladni a bankerske, bez vyjimky!

   U tech ostatnich by to ani nebylo potreba, utekli by jako krysy..

 9. Dušan napsal:

  Tak nám chybí už jen revidovat Tatíčka a navrátit šlechtě užívání jejich titulú - konstitučně , včetně pi-pi-pitomečkú...

 10. Jan Jinsky napsal:

  Ten zákon je nesmyslný kvůli té třídě. Pod to se dá opravdu schovat naprosto cokoli.

  A jen rýpnutí. Kdyby zakázali nadávat, tak je to fakt konec tohoto webu :)

  • Paul Durham napsal:

   A vy půjdete sedět za hanobení zdejší skupiny autentického životního stylu a názoru...

   • Marie napsal:

    LOL. Tomu rikam super smec. Bravo. Nahral si sam...

    Nas tady nazyva zumpou, jsme skupina oznacena zumpou, tak se dopousti trestneho cinu...

    Jinsky ma skvelou taktiku: On vzdycky zdibinek pravdy prizna, aby pusobil objektivnim dojmem, ale pak ve zbytku jeho prispevku si jasne prectete, za koho kope. Za system zlodejsky a napomaha mu nas udrzovat v priposranem stavu... a kdyz se mu nedari, tak urazi. Na mne ma zvlast pifku, protoze na mne ani to urazeni neplati, mne je to jedno, mam davno na to vypestovanou iminutu. A zidaky prectene... parazitismus se neobejde bez lzi, ktera je vzdy nelogicka, a proto pruhledna. A parazitismus (jejich zlodejina ) je nezastavitelny proces, ktery vzdy a zakonnite konci bojem. Toto pravidlo nelze nicim odkecat, bylo by to jako tvrzeni, ze bourka je vymysl. Jeji vznik a prubeh je taky zakonnity....

    • Jan Jinsky napsal:

     Marie, to ty bys musela být na samotce za svoji nenávist k Židům. Vůbec by se musela zřítit věznice pro zdejší osazenstvo. Nenávist z vás jen kape :)

     • Ivana napsal:

      Jan Jinský
      tentokrát ti musím říct, že z tebe kape blbost.

      • Marie napsal:

       A chce zritit veznice , hahaha... ja mu ji zritim, primo na hlavu, pokud se jiz tak nestalo, jeho vyplody by tomu odpovidaly... ze se mu neco zritilo na hlavu... a nebo si mu na ni jeho mama sedla, jak to zpival muj oblibeny zidovsky komik Vlasta Burian :-)

    • Petr napsal:

     Marie, jinsky ma u mne kredit. Diky nemu jsem si poslechl Ortel a jsou skveli. Nekdy i trollove jsou uzitacni.

 11. OldNoe napsal:

  Ak zakázali nadávať asi chcú aby ľudia začali konať. A že konať budú, je isté. Napokon, čiastočne už aj konajú. Aj keď sú to zatiaľ iba prvé lastovičky.

 12. Stribog napsal:

  Tohle je ještě poměrně měkké. Když budu chtít napsat, že "havloidi jsou debilové." Napíši prostě politicky korektně: že "kognitivně disonantní vyznavači slunečního svitu jsou absolventi inkluzívního školství..."

  V podstatě veškeré represe můžeme jen vítat. Čím dříve režim sáhne k úplné diktatuře, tím lépe. Potom už se snad lidé probudí definitivně z letargie... Každá tyranie je vždy založena na souhlasu mas. Jakmile masy přestanou s tyranií souhlasit, režim končí. Žádný režim nikdy nebude mít dost kulek a prostředků na potlačování lidu. A dokud si lidé říkají jako ten chlap, co padá z mrakodrapu v každém patře: "ještě je to dobré," nic se nezmění... Režim prostě musí překročit určitý bod, kdy si lidé řeknou, že i riziko ztráty života stojí za pokus o výměnu nesnesitelného režimu...

  • Robo napsal:

   Ešte ma napadá - obzvlášť v Čechách (i na Slovensku, ale tam to takto zatiaľ asi nieje) zakázať ľuďom nadávať - to je ako zakázať pivo..

  • Vladislav napsal:

   Jenže oni to neudelaji tak, aby lidé povstali, Stribogu.
   Parazit potřebuje trvaly přísun tvé energie. K čemu mu bude, ze povstanes a padnes?
   Kdepak.
   Oni ti vnutí siditka. Postarají se, abys neměl hlad. Abys měl "vyžití". Daji ti metráky otraveneho zradla, roky stupidni zidozabavy a zidokultury, more sociálních "jistot".
   A ty si reknes "no ono se to nakonec jeste nějak dá, ze".
   A oni si te tim postupně vymodeluji. Budes se vařit jak zaba v hrnci - spokojeně se uvaris.
   Kdyby te hned hodili do vody jen trochu horké, okamžitě bys vyskocil.
   Jsou chytří, a po pravdě, my jsme se jimi zatim vzdy nechali debilizovat. Byli jsme zkratka hloupější, nez oni.
   A prave to musíme změnit. Chytre změnit.

   • Miki napsal:

    Vladislav
    Dobrý, konstruktivní ale to hlavní co nás bude spojovat?Společná nenávist k nepříteli?To nestačí ,je nutný hlubší duchoví rozměr.Jinak by to byl opět sionismus.

    • Paul Durham napsal:

     Co asi tak spojovalo Spartaka a jeho druhy ? Nejspíše jistota desetinásobku :-) , to asi ne, řekl bych že velmi jednoduchá věc : chtěli "jen" svobodu a konec tyranie -
     ti duševně vyspělejší , ti duševně nízcí se chtěli mít jako jejich páni aniž by si vůbec uvědomovali, že aby se měli tehdy jako jejich páni, tak by si museli sehnat jiné otroky. A tohle primitivní vnímání světa zůstalo těm hloupým otrokům dodnes.

     • weissbach napsal:

      Tleskám!

     • Marie napsal:

      ... aby se měli tehdy jako jejich páni, tak by si museli sehnat jiné otroky. A tohle primitivní vnímání světa zůstalo těm hloupým otrokům dodnes.

      TOTO JE SUPER RECENO!! Lip to ani nejde!

      Jinymi slovy, aby mohli jedni byt bohati, musi byt druzi chudi, protoze to bohatstvi maji jejich okradanim ci okradenim! Otrokem se clovek stava tim, ze si necha vsechno vzit!

      Proto nadavam taky kazdemu hnupovi, ktery predhazuje, ze kazdy muze byt bohaty. Nemuze, materielne ne.

      Muze ale byt bohaty vnitrne. Muze byt nevycerpatelnou studnou inspirace a pritazlivosti. To je neco, co se ukrast neda!

      A ne nahodou prave ti nejbohatsti jsou nejprazdnejsi a je to na nich videt. Jsou z nich ohavove, ja rikam zrudy...

    • Vladislav napsal:

     Je potřeba vrátit se v čase do doby, než sem přišli.
     Než se objevili nějací fanatici s kříži v rukou, doprovázení ozbrojenci, nesoucí nám údajně lásku jediného skutečného boha.
     Kdo si myslí, že jsme předtím byli polozvířata žijící na stromech, ať se podívá na slovní zásobu českého jazyka, který používá, i dalších slovanských jazyků.
     A ať si sám odpoví, jestli TAKOVOU SLOVNÍ ZÁSOBU má kultura primitivů, jakou jsme údajně předtím byli.

     Je potřeba uvědomit si, kdo stojí proti nám.
     Jsou to ryzí parazité. Kdyby neměli nás, museli by si najít jiné hostitele.
     Kdyby si nenašli ani je, zemřeli by hlady.
     My přežíváme díky své práci a tvořivosti vůbec, oni pouze díky nalezení pro ně vhodného hostitele.
     Uvědomme si svou roli a přestaňme těmi hostiteli být.
     Chce to samozřejmě čas, ale to řešení je v nás.
     Až si uvědomí 3/4 národa to, co si dnes uvědomují 4/5 z nás, co tady diskutujeme, to bude vítězství.

    • contumax napsal:

     Miky

     Správně...

   • martin bareš napsal:

    Vláďo: slovo šidítko, nebo "chrastítko", aby mimi nebrečelo, je geniální. Taky to používám.

    Zdar!!

   • Stribog napsal:

    Pro mne osobně už ten pohár přetekl dávno a šidítkům i otravě se snažím vyhýbat. Ale nemyslím, že by se jim povedlo udržet inkrementalismus. To vidíme na imigrační krizi. Netrpěliví Amíci tlačeni vlastními exitenčními problémy urychlili projekt evropského chalífátu natolik, že si lidé všimli. To co vidíme je zoufalé krizové řízení systému, nad kterým hoši, co spolu mluví ztrácí kontrolu. A v tom vidím šanci. Půjde to i bez nějaké větší námahy. Systém dezintegruje dech beroucím tempem... Spíš vidím problém v systémovém restartu. To bude tvrdý oříšek. Jsme připraveni převzít řízení a najít cestu ke sparavedlivější a lidštější společnosti?

    • Vladislav napsal:

     To jsou moudrá slova, Stribogu. Děláš čest bytosti, jejíž jméno sis vzal.

    • proud napsal:

     Ne,nejsme,je nas malo,nejvic je ovci,ale je nas dost na to,abysme cilevedome nase rady rozsirovali,jen je potreba na tom zacit opravdu seriozne makat! Dat program,urcit cil,postup.Na nic jinyho ovce neslysej,nez jimi prestanou bejt a zapojej se.........Chtelo by to zapojeni vsech kdo to myslej s narodem dobre,protoze jsem jeste nenasel jedinou stranu a alternativu co by nejakym zpusobem "nesmrdela",at uz prospecharstvim,hlouposti,nebo infiltraci..........

    • Paul Durham napsal:

     Je to tak, každý olbřímý systém je citlivý, čím nafouklejší zrůdnost, tím citlivější a náchylnější ke zkáze prkotinou, je to prosté - jing a jang systému nejsou v rovnováze by řekl Konfucius (možná :-) ).
     Kdo převezme řízení , jako obvykle ti, jejichž jméno se nesmí vyslovit, pouze při uctívání.
     Kádrová politika se tomu říkalo, jakoupak alternativní kádrovou politiku lze vidět ? Žádnou.

     • Stribog napsal:

      Odpojit se od parazita znamená třeba zrušit lichvu. Jak to ale udělat, aby kádrová změna nedopadla jako ta v Dallasu 22.Listopadu 1963?
      Nebo jsme schopni naučit Golema péci chleba, jako v Císařově pekaři?
      Není to jen o schopnosti naučit se řídit procesy lépe, než kasta mana-žérů? V čem se liší otrokář od otroka? Vědomostmi. Řekněme esoterickými. Systémový kolaps je příležitost. Dojde k rozvolnění systému. Po tu dobu se dá pracovat na změně. Svoboda a tyranie se střídají, jako ekonomické cykly. Tyranii máme teď, budoucí svobodu můžeme využít ke kádrovým změnám dříve, než dospěje opět k tyranii... Nejde o to věšet manažery-esoteriky na kandelábr. Jde o to se jimi stát. Technicky to nemusí být až takový problém. Problém je spíš morální. Nejít sílu i vedení nebýt jako oni...

      • Vladislav napsal:

       Ano, to je přesné - jde o to "se jimi stát".
       Z našich řad se prostě musí rekrutovat lidi, kteří budou mít odborně na to, aby "to tam nahoře" řídili, a přitom se nenechají infikovat jejich jedem.
       Mezi "námi" musejí být nejen dělníci, studenti, důchodci, ale také manažeři v "ideálním věku". Schopní dostat se "tam".
       Jinak budou "naši lidé" spíš než reálnou alternativou jakousi sociální třídou či skupinou.
       Musíme jednat chytře. K vítězství se začneme blížit ve chvíli, kdy nějaký člen vlády řekne: toto neudělám, protože to odporuje mým lidským hodnotám, kterým mě naučil Svantovít.
       A ten člověk raději odejde, než by zradil Svantovítovy hodnoty. Bez ohledu na to, jestli jim tak před druhými bude nebo nebude říkat.

       • Stribog napsal:

        Přesně. V historii bychom mohli dohledat řadu takových vůdců a schopných manažérů, kteří nezradili. Jenže většinou nedokázali čelit globální mafii. Nebo ne moc dlouho. Dnes je situace jiná. Myslím, že se našel někdo, kdo to dokáže. To je obrovská přáležitost. Co si více přát, když máme i luxusní střechu, kterou můžeme zároveň podepřít? :)

       • proud napsal:

        A to je ten problem,ze "slusni lide radeji odchazeji"! Pak je misto pro zmetky a vlastizradce! Je treba to presne otocit,aby slusni zustali a se zmetkama vyrazili dvere!

        • proud napsal:

         Jenze,a jsme zase u toho,takovy potrebujou aby za nima narod stal a chranil je,prave proti ty globalni mafii!Proto jsem zastance managemntu profesionalu jako poradniho telesa a s jeho pomoci si narod bude rozhodovat a vladnout sam,vlada nebude existovat,jen opravdovy zastupci co budou tlumocit vuli naroda pred svetem,a jeho jmenem jednat podle jeho rozhodnuti.Jenze k tomu je potreba prestat bejt tupym a lhostejnym stadem ovcanu a stat se aktivni spolecnosti obcanu.Jinak to bude porad jen o hnani stada a jak znamo,s tim se nevyjednava,opravdu se zene.

  • proud napsal:

   Prusvih je,ze jak se lidi probudej z letargie nasilim,a ne vedomostma,pak to pojede zase nasilnym zpusobem,biblickym konceptem a historie se jenom zopakuje dokola.Jenze tenkrat nebylo NATO a penize dovedeny k dokonalosti,ani vetsina lidi vycghovana za ne prodat i vlastni mamu,natoz souseda,dnes to existuje,i zbranovy systemy.Vymazat kteroukoli malou zemicku z mapy je otazka "okamziku" a legislativy.Coz si ovsem slavni "revolucionari" a pokrikovatele nechteji uvedomit! Jen vedomosti,spoluprace a uvedomnelost nas dokaze dostat ze sracek kdyz budeme vedet co chceme a proc to delame.

   • Stribog napsal:

    Já souhlasím s tím, že je tu nebezpečí opětovného naběhnutí si na hrábě. A kejkle a triky budou zkoušet jako diví. Včetně zastrašování, provokací i teroru pod falešnou vlajkou. Nadruhou stranu se ocitáme v uníkátní situaci. Čelíme tak obrovské vnější hrozbě, která natolik veliká, že prostě musí být jednotící.

    Rozdělme si cíle na jednotlivé etapy. Dnes čelíme dvojímu druhu genocidy. Měkké, která tu probíhá na základě postmoderní agendy a tvrdé, která bude probíhat v rámci projektu evropského chálífátu, či chcete-li Kalergiho plánu. To druhé je nebezpečí, které si spíš uvědomujeme, než plíživou genocidu, která ve větší, či menší míře probíhá celou známou "moderní" historii a to na všech úrovních agrese.

    Začněme tedy od zájmu, který nás všechny spojuje. Tím je vnější ohrožení imigrací. Část práce za nás vykonal pan prezident svým čínským úkrokem stranou. To je něco co může dát prostor k odvrácení vnější hrozby a zároveň posloužit jako ekonomický airbag v momentě, kdy se zřítí transatlanický monetární systém. Dává to také prostor k rozvolnění euroatlantických vazeb.

    Stav to není ideální, ale krok číslo jedna byl učiněn. A hlavně víme, že Zeman k tomuto kroku má nejvyšší krytí. Byť je to krytí globální mafie, která má ale zájem proces rozjetý americkými lokály alespoň ve Východní Evropě na čas zbrzdit či ustabilizovat...

    Naše budoucí orientace na Rusko a země V4 je také otevřena, vyhledávejme možnosti zejména na úrovni individuálních vazeb, včetně obchodních.
    Jsou dvě varianty. Západ se zřítí a nepřežije a my zůstanenme v jakési Východořímské říši. Nebo se na Západě najde hnutí, akceschopné zabránit vlastní zkáze a spolupracovat se zeměmi Východu.

    My bychom měli udělat vše k odvrácení hrozby islamiace a afrikanizace našeho prostoru. To znamená všemi demokratickými prostředky vyloučit havloidy z politického procesu. Volit kohokoli, kdo je jen trochu protievropský a protimigrační a to na všech úrovních politiky. Tedy primární cíl je záchrana národa před multikulti genocidou. Naši vlastizrádní proevropští politici jedou v setrvačném módu. Je naším úkolem, abychom vyšli s co nejmenšími škodami. V tom snad všicni tady najdeme jednotu i společnou řeč.

    Ty další věci po pravděpodobném kolapsu Západu je možné řešit později. Tedy není vůbec problém zůstat zatím na starých myšlenkových a politických stereotypech.

    • proud napsal:

     Prvni co musis resit,abys mohl pokracovat,je jidlo.Protoze jak budeme zlobit,zavrou kohoutky,kdyz jsme se tak nadherne blbe nechali zbavit vlastniho hospodarstvi.Protoze jak to udelaji,kdo nakrmi lidi,vyhraje......Osobne bych proste hodil celej svet za hlavu a zacal v prvni rade domovem,pak pribiral dalsi problemy.

     • Stribog napsal:

      Zatím to jde demokratickou cestou. Ano jsme potravinove nesoběstační, nicméně je celá řada komodit, které se dají získat mimo EU a celá řada, bez kterých se obejdeme. Technicky je to řešitelné Minimálně v krátkodobém a střednědobém horizontu. Problém by ovšem nastal, kdyby místní "Majdanutí" sluníčkáři vedomi si ztráty půdy pod nohama rozpoutali nejakou tu barevnou lidovou taškařici, vedocí k ukrajinskému scénáři. Osobně si ale myslím, že na to je místní pátá kolona příliš zbabělá. Spíš počítám, že sbalí kufry a frnknou.

      • proud napsal:

       Nemaji kam! Oni si jen myslej,ze maji,ale nespokojenej zapad jim rekne: nenene panove,nejdriv to musite doma zvladnout! Ja vidim problem v ovcanech!!! A to zakladni,nejvetsi a zasadni problem!

       • proud napsal:

        A dej si pred oci co nastane,az mocipani zjistej ze jsou v riti,nezdrhnou a bud to nejak zvladnou,nebo pujdou v lepsim pripade sedet a prvni na koho se obratej,budou ovcani!Bude snaha rozpoutat obcanskou valku,aby sem mohlo NATO!!!

        • proud napsal:

         Temhle rizikum bych se docela rad vyhnul.......

        • proud napsal:

         A nevyhnes se jim jinak,nez tim ze ovcany vzdelas a udelas z nich obcany co te budou podporovat uvedomele,co pochopej.

        • Stribog napsal:

         Tak NATO se docela řeší samo:) Trump už prohlašuje: My jsme bankrot a jdem do recese a vy plaťte i za minulé mise, nebo jdem od toho... Velcí šéfové NATO, alespoň v dosavadní podobě odpískali. To je dnes jisté. A ti zbylí evropští chasníci se netrefí do vrat stodoly... Co sem budou chtít poslat? Norský torpédoborec s posádkou transvestitů:)USA jednoznačně bude stát stranou nějakého evropského dobrodružství - GP to nedovolí a evropská část NATO v podstatě nestojí za řeč.
         EU je americká kolonie. Američané nikdy neměli moc zájem na silných evropských armádách.
         Potom tu máme situaci, kdy prakticky dezintegruje americký politický systém. Rebublikáni jsou na cucky a nejspíš se rozdělí. To není dobrá pozice, pro provozování obvyklých barevnorevolučních divadélek. A EU se na nic nezmůže. Páté kolony bych se fakt v tomto ohledu moc neobával.

        • proud napsal:

         Zrovna tak jako zbytecny riziko se mi zajida "prekvapeni",a nemyslim si,ze je nato natolik v hajzlu,aby nedokazalo obsadit neozbrojenou republicku kde se lidi rozutecou jako kdyz streli do vrabcu pred panakama v plny polni.Nemaluj si to,dobre uz bylo:-).A tatove hrdinove jsou minulost.Ovsem muzou zase vyvstat,je to jen otazka uvedomneni.Ale ono zadny neni,nesud podle nekolika alternativnich webu.Drtiva vetsina je valecniku u PC s pivkem pekne vedle ruky a jejich synku co maji zatim vsechno zadarmo a pophodlne pod nosem.Dalsi vetsina ani o zadnejch webech nevi a kdyz se dozvi,krouti hlavou,ze ma jiny starosti a oci jim svitej jen kdyz jde o prachy.A z toho duvodu to tak vypada i s pracovnima vykonama,nejsou zaplaceny,tudiz nejsou ani ty vykony a kdyz,tak odflaknuty.Jedinej kdo maka,je ten kdo je v zahranici,nebo v zahranicni firme co plati.A dohromady temer vsichni jsou zadluzeny na hodne let a bojej se pipnout.

        • proud napsal:

         Jinak zkusenost me naucila,ze riziko je potreba mit pod kontrolou a prekvapka vubec zadny!

        • proud napsal:

         V prvni rade se musime zbavit EU predpisu a politiky,zacit budovat maxilani sobestacnost a "dovzdelat" lidi,tim myslim co se moralky a vlastenectvi tejka,pritom jim otevrit oci at videj co se vlastne deje a kam to speje.Nabidnout slusnou alternativu a vysvetlit ze kdyz se neco dela,tak proc,a na jak dlouho.

        • proud napsal:

         Zrovna jsem si precetl takovou "hlubokou" vetu: "Kazdy jsme svym dablem a delame tento svet vlastnim peklem".....k zamysleni....

      • Ivana napsal:

       Stribog
       Velké procento sluníčkářů pracuje ve školství. Těch starých bych se tak moc nebála, větší problém vidím v mladých, kterým již ve školách vymývají mozky a ta zfanatizovaná mladá telata tu jsou schopná opravdu uspořádat Majdan jak vyšitý. Pak už je snadné mezi ně poslat několik provokatérů a je to.

       • Marie napsal:

        Presne, Ivanko.

        Tady je veliky problem, ktery si malo lidi uvedomuje. Vetsina mysli, ze staci jenom lidi probudit, aby videli pravdu.

        U tech mladych ta schopnost ji videt uz neni. Rika se mi to moc tezko, ale mladez, nadeje a budoucnost naroda je dnes nejvice postizena....

        Jak je sleduji, zpusob, jake se mezi sebou bavi, to je jako by byli nepritomni. V tomto smeru jsme uz USA dohnali. Ta mladez je tam zdegenerovana...

  • Marie napsal:

   Tohle platilo. Dnes je jina situace, protoze tentokrat ty masy uz nejsou tomu rezimu zapotrebi! Uvedomujete si, ze oni nas uz nepotrebuji vysavat, oni se nas potrebuji zbavit. V tom je velky rozdil.

   Jestli jeste v minulem stoleti jim masy byly k necemu potrebne, dnes uz nejsou. Premyslel jste o tom?

   Vytesali si dokonce do kamene, na verejnem miste, ze chteji jen 500 nebo 550 milionu lidi, zbytek nepotrebuji!
   A podle informaci od zidu, chteji pro kazdeho z panstva v prumeru jen 8 az 9 otroku. Kdyz to vydelite, tak si udelate obrazek, kolik jich odhadem asi muze byt, tech, co si rikaji svetova vladnouci jelita, pardon elita..

   Technicky rozvoj dosahl takoveho stupne, ze lidi jim prekazi... robot nepotrebuje jist ani domov a remca jen to, co mu je naprogramovano. Nechteji mit zadne starosti. Vzdyt vidite, ze nesnesou ani kritiku, honem nahubek v podobe zakona...

   Vite, jak se rika, ze s jidlem roste chut... kdyby jenom chut, rozezranost je spravnejsi vyraz.

 13. Svobodný napsal:

  Aha takže při volbách vlastně také podněcujete nenávist a v politice při politickém boji taky dochází kolikrát k hanobení takže v tom chládku možná skončí politici dřív než vy:-D ale co mně nemá to je naivita. Přátelé jediný co nezakázali je mluvení spolu z očí do očí. Takže každý zde přispívající se bude starat o své okolí a máte republiku pokrytou a nebo jste si mysleli že si boj proti nim odsedíte pěkně u kafíčka v křesle? to je taky naivita....Možná by stačilo říkat ONI a nebo Satan a bude jasný o koho jde a nemusíte si vymýšlet žádný nadávky protože to je jeho jméno takže žádná urážka :)

  • Paul Durham napsal:

   ... ti, jejichž jméno se nesmí vyslovit ...

  • Vladislav napsal:

   Ještě před pár roky to, co tady dnes řešíme, skoro nikoho nezajímalo.
   Najednou se všechno mění. Nastává opravdová změna.
   Oni to dobře ví. Vypustí ještě hodně jedu, ale jejich doba je prostě pryč.
   Uvědomím si to vždycky, když jdu třeba na moravský Radhošť.
   Je tam vybájená, luxusní křesťanská kaple, která zeje prázdnotou.
   O pár desítek metrů dál bronzové sousoší dvou gaunerů, Cyrila a Metoděje, kteří nám údajně - po důkladném proškolení Chazary - přinesli ty "pravé hodnoty".
   I toto sousoší, umělecky velmi zdařilé, míjí 95% lidí bez povšimnutí.

   O dva kilometry dál je několik metrů vysoká kamenná socha slovanského boha Radegasta či Radhosta.
   Je tam tolik lidí, že je problém kolikrát tam v klidu stát.
   Ti lidé neví o Radegastovi skoro nic, ale je něco v podvědomí, co se znovu narodilo a začíná růst.
   Něco, co se vždycky objeví v situaci, kdy nám něco vážného hrozí.
   Rodová paměť.

   • Robo napsal:

    Pekne!

   • Čech napsal:

    také to tak cítím a vidím kolem sebe

   • Stribog napsal:

    Krásně napsáno. Přes vše zlé jsem vděčný za to, že mohu žít v této době. Ano, pod všemi nánosy kulturní infiltrace a jedu, jsme tu zůstali a začíná se v nás probouzet instinkt i minulost rodu. Ti co si kdy mysleli, že existuje konečné řešení slovanské otázky toho hodně přehlédli. Ale bude to těsné...

   • KRTEK napsal:

    GENETICKÁ PAMĚŤ..!!!

  • proud napsal:

   Vtipne,ale pravdive napsany,je treba uz zacit jednat v realu,tady se informovat,organizovat,radit,domlouvat,pomahat si a sledovat vysledky........
   Jenze jsme se jaksi jeste nedokazali domluvit jak vlastne jednat a jak se organizovat,neni olan,neni postup,neni nacrtlej novej system,nemame "cestu",zatim jeste ne:-)

   • proud napsal:

    .....asi jeste neni tak zle?...............

    • proud napsal:

     Jen bych rad upozornil ono okridleny: "dobre uz bylo!".....takze cim driv se zacne,tim lip.....s cilevedomou praci misto "rostaren" po namestich........

     • Stribog napsal:

      Schiller mluví narozdíl od Kanta, který je posedlý organizací, povinností a službou o tom, že ušlechtilá duše nic takového nepotřebuje, protože pozná, co je dobré. Vladislav mluví o probouzení rodové paměti. Vy Proude víte co dělat, já vím co dělat. Jen nám to ještě nedocvaklo Neumíme se zatím ještě možná domluvit, ale to příjde. Tohle cítím na 100%...

    • proud napsal:

     Predbezne krtku,jeste jsem nezacal cist,.ale vidim slova jako "financni system" a "podnikatele" a uz tusim,ze to neni ono!

 14. konzerva napsal:

  http://zpravy.idnes.cz/policie-ve-washingtonu-zadrzela-stovky-lidi-f3z-/zahranicni.aspx?c=A160412_061622_zahranicni_jj takhle dopadneme jakmile lihový dům a notičky poučený v usssa sralbotka začne tyto věci prosazovat s burešem v lihoparlamentu...

  • Marie napsal:

   V USA skutecne plati zakaz shromazdovani!! To neni legrace a ceka to i nas, nebot vse se k nam z USA kopiruje.

   A neni to nove, uz to plati nekolik let.

   Videla jsem video, kde sousedi natocili prijezd 9 policejnich aut k domu, kde bylo okolo jednoho domu zaparkovano vice aut. Vtrhli tam, rozehnali je a organizator dostal pokutu a podminku. A to se sesli jenom k tomu, aby si cetli Bibli...

   Kdyz napriklad budete poradat rozlouceni se svobodou ( pred svatbou ) a pozvete si vetsi spolecnost, tak pokud to neohlasite predem, mate problem s porusenim zakona o shromazdovani.

   Takovy kriminal jsou USA, a to se jeste najdou tady lide ( proud ), kteri rikaji, ze v USA je svoboda... je to jeden velky bordel a policejni stat se vsim vsudy...

   Doporucuji si procist Obamovy Executive Orders, abyste videli, co vsechno se na nas chysta ( mozna uz je priprveno ).

   Tajtrlici, co si rikaji vlada, nemaji vubec zadnou praci ci cinnost, vystaci si s prekladateli, vse se kopiruje z USA.

    • Marie napsal:

     pise se tam:
     In Montreal, Burns points out that the cost of housing is skyrocketing. Most seniors in Quebec get an average pension of $630 a month, “that’s barely enough for rent here,” she said.

     prumerna penze 630 dolaru mesicne...to je malo, a maji malo i v USA, tam se pohybuje prumer mezi 800 az 1200 dolaru. Jsou to almuzny. A je to tak, ten duchod staci sotva na najem. Ja jsem na tom stejne. Oskubany duchod stale vice a vice, staci uz jenom na ten najem a zbyde mi 9 stovek na mesic. Prvni tyden se trochu najim, druhy uz jenom polevky, a zbytek housky a voda, a to jeste prevarena uzitkova, protoze na balenou nemam penize. A tak to jede kazdy mesic....a jeste mi tady nejaci uraci ( contumax, jinsky, proud ) budou vypisovat, jak se mam dobre! Zrudy jedny svinske. A pritom si nechteji mnou nabizene dukazy ani prohlednout. Takze od takovych lidi se neda cekat vubec zadna spoluprace a kde neni spoluprace mozna, neni mozne ani reseni...

     Takova je bohuzel situace!

     Ano, je tady teplo a to je taky jediny duvod, proc jsem tady. Jak spadne teplota pod 20 stupnu, uz mam problemy, ze nemuzu ani chodit. Nastesti je to jen malo dnu v roce. V Evrope jsem to nezvladala v zime chodit vubec, z kreci jsem nevychazela... ale jinak Mexico stoji za prd. Vsude bordel...s lidmi se bavim velice malo, protoze kradou a snazi se vyuzivat a vnucuji se, abych se o ne starala. Zebraji, vydiraji. A kdyz jim reknu, ze nemam penize, tak mi na to reknou, ze lzu! Zmrdi. Na chlast a na i-phony to ma kde kdo. Ja ne.
     U nich bily rovna se bohaty a nikdo jim to nevymluvi.

     Ja jsem donedavna tady byla siroko daleko jedina bila. Je to vesnice, do asi 8 tisic obyvatel. Ale tento rok tady bilych pribylo a dokonce ve vedlejsi ulici se nastehovali dva manzele z Kanady. Navstivila jsem je, takze vim, jak to vypada v Kanade. Tam sly ceny nahoru nejen bydleni, ale i jidlo. Vsechno se zdrazilo i tady.

     Vseobecne tvrdim, ze vsechny zeme, ktere jsou podrizeny USA, jedou dolu jako s kopce na sanich, protoze nebyt toho, USA uz davno zbankrotovaly. Umele navysovany dolar vuci ostatnim zemim, to je, co je jeste drzi a samozrejme zisky z prodeje zbrani....

     A ten protest v USA? Zatkli vic jak 400 lidi....

     Demonstrace jsou na prd. Je cas zneskodnit bankere a vlady. Kazda zeme to musi udelat... Je valka, at si to nekdo prizna nebo ne, je to tak.

     S ve valce neni jina volba: bud zastrelis ty je nebo oni tebe.

     • Marie napsal:

      P.S. Ja mam cesky duchod, 6500. Prijde mi 3900 pesos. Prevod jde nejdrive na dolar ( aby se USA pomely ), pak dalsi prevod na peso, banka sezere kazdy mesic 1500 korun.... Vsechno je to zidovina, zasrani paraziti..

      Nemam ani tretinu platneho zivotniho minima, coz je 3410 korun. Jsem ceska obcanka a domicil tamtez, tady jen na navsteve, a presto si dovoli vsichni kompetentni - i president se mi vysmivat, at mi tady pomohou a nebo rodina, ze to byla moje volba ( byt nemocna ) svine jedna ....

      To uz zachazim daleko...a je to prd platne o tom mluvit. Jen ze jste vzpomnel ty duchody v Kanade, z bezdomovcu 41 procent duchodci, to je tedy sila!

      • Petr napsal:

       Ja take s duchodem moc nepocitam(nejsem politik) proto jsem si vzal manzeku o 16 mladsi - bude mne zivit(ironie), proto ted pilne studuje. Ted vazne. Je to neuveritelne jake bestie nam vladnou. Canada, zeme kde je prebytek prirodniho bohatstvi a male osidleni je ted v problemech. Lide maji velke baraky, nove auta a dalsi spousty volovin, zdaji se byt bohati, ale jsou jen zadluzeni. Vratil jsem se z Asie, behem skoro tri mesicniho pobytu jsem potkal ctyri zebraky. To v Canade potkam skoro denne.

     • Petr napsal:

      No vidite, ja mam pozemek uprostred Skalistych Hor a hledal jsem nekoho na hlidani, starani se o zahradku a take vselijake poskakovani. Mrazak plny, nahradni auto k dipozici. My uz doma nebyli od lonskeho zari. Kdyby jste bylela v Canade neni zaden problem tam bydlet bez nakladu. Ale to by jste mi musela slibit ze zbrane budete pouzivat jen v sebeobrane.

      • Marie napsal:

       Petre: Vzdyt jde o sebeobranu, nemyslite? Nejen o mou, o nasi. Proti ozbrojene presile vam zbran nepomuze (vystrelite si tak akorat jednou ) a jedince muzete zneskodnit i bez ni. Staci logika, pohotovost a moment prekvapeni a hlavne nemit strach a uvedomit si, ze kazdy hajzl ho ma, ne ze nema, a proto dela svinstva. Ma strach a velky.... Dostala jsem z unosu sebe a jeste dalsi duchodce z Kanady, jeste ze mezi nimi byl chlap, spolupracujici chlap, ktery se nevyptaval a delal, co mu rikam, nezpanikaril, zatimco ty zenske byly v soku...

       Dalsi dement, co v noci se snazil mi ukrast zamcene kolo, taky nemel proti sobe namirenou skutecnou zbran a kdyz jsem na nej zarvala, ze ho zastrelim jak psa, tak padil, ani si pilku nestacil sebrat...

       Dalsi si dovolil dokonce vejit dovnitr domu ( bydlela jsem do ulice ) a snazil se mi sebrat kolo. Dostal takovou nakladacku, ze na ni nezapomene do smrti. Ja mam problem s nohama, ale v rukou silu jako bejk a mensi muzsky nez ja nema sanci me zvladnout...ovsem pozdeji zas jinej vlezl dovnitr, sebral mi mobil a padil pryc... na toho jsem nemela sanci, utikat uz nemuzu.. no a ted bydlim v dome, ktery ma mrize na vsech oknach, i dverich, a i na tech na dvur. Nikdo se sem nedostane...

       Jak jsem uz psala, valka postihuje vsechny, i tady, drahota, zvysene DPH, a nam ukradene penize politici hezky pretransferovavaji Spojenym statum teroristickym, strucne USrahelli...

       Bohuzel stadium, ve kterem se valka jiz nachazi, nam neumoznuje resit sva prava pokojnou cestou. Vzdyt jde o zivot, a je potreba si to uvedomit a rychle. Jako s tim unosem, myslite, ze ma cenu vyjednavat? Nema.

       Zda se vam, ze jsem prilis agresivni a nebo nenavistna, jak mne tady trolove oznazuji? A co tyhle skutecnosti: Roztrzeni republiky znamenalo i to, ze na Slovensko prestali posilat duchody. Deda tam zijici,zustal bez prostredku, bez odpovedi na urgence, prodal vse, co mel, az mu dosly penize, spachal sebevrazdu utopenim. Dalsi dva moji bratri, invalidni. Jeden nemoc, druhy uraz. Prvni skoncil pod vlakem, druhy pouzil prasky na spani. A ted jsem na rade ja, okradena o veskery majetek a taky na duchode tak, ze to neni k preziti.. dceru mi okradl a fyzicky i psychicky zlikvidoval taky zid, zkurveny zid...nevim, co s ni je od ledna...

       A on mi nekdo chce nadavat? Simrani, nic vic...

       Za socialismu by se NIC z tohoto nestalo, protoze tehdy nebylo mozne lidi okradat, nikdo neprisel o domov podfuken banky, o stare lidi bylo postarano, a o deti take. Ty jsou dnes likvidovany hned nekolika zpusoby!

       A opravdu si myslite, ze se to resit vyjednavanim? Neda! Vyjednavat o zivot, kdyz uz jste systematicky likvidovan? Vidite na Ukrajine, co docilila Minska dohoda? Nic. ..

       P.S. Chystam se z Mexika odejit, ale musim nekam do tepla, abych mohla chodit. Krece jsou hlavnim problemem...Jste hodny, dekuji Vam...

       • Petr napsal:

        O te sebeobrane - to jem myslel medveda. Co se tyce zlodeju, mam snima take dosti vesele zkusenosti. No vidite, mi v CSSR umrela cela rodina. Nejstarsi matka se dozila 54 roku. Tata umrel na dobre pracovni vysledky. Zustaly po nem hodinky Pobeda, ktere za ty vysedky dostal. Majetek, ten mi samozdrejme zabavili take. Takze ten socialismus nebyl take taky zlaty. Vsechno ma vse pro a proti. Co se tyce bolesti kosti, take mam problemy - dobre pracovni vysledky v Canade(prace v extremnich mrazech). Take hledam teplou krajinu. Zima tam, leto tady. Reseni vyjednavanim ? Vy by jste politikum zastupujicim USA a podlehajicim AIPAC, verila slovo?

        • Marie napsal:

         Tak vemte zenu a prijedte si to prohlednout sem.. mohu sdelit spoustu informaci. A dvorem sousedim s Kanadany, takze byste meli moznost informaci s dukladnym srovnanim. Dum ma 2 prazdne loznice, ale bez posteli. Pouze matrace, pokud by to nebylo prilis nuzne pro vas...ja vetsinou spim ve stanu na dvore..

         nechci to tady zaplavovat informacemi nesouvisejicimi s clankem, neb i tak je admin vuci nam hodne shovivavy....jestli vas to zajima, napiste na mail: kdejevasesvedomi. Za tim je zavinac a gmail tecka com.

         Nejen politikum v USA neverim ani slovo, ale uz ani rodine, co tam zije. A nasim komediantum take, jsou to jejich poskoci. Spravne rikate, ze v USA diktuje AIPAC.

         Mam docela prehled o vecech dlouhodobe, protoze jeden z mych pribuznych pracoval v Bilem dome jako pravnik a vedli jsme debaty uz od roku 1989, a ja mu v te dobe nechtela verit, ale vse co rekl, se splnilo. Znelo to prilis drsne a bylo toho na mne najednou moc... jo.

         Lidi maji casto dojem, ze se na ne neco chrli prekotne, ale to je davno naplanovano....

         Jisteze socialismus mel sve zapory, nic neni idealni, ja rikam cerne nebo bile. Tech plusu bylo ale vic a hlavne, byl mir...

         Je mi lito, ze vam zemreli rodice tak mladi...

        • Jan Jinsky napsal:

         Marie, jen trošku zeměpisu. Mezi Mexikem a Kanadou je malá země zvaná USA. Pokud máš dům na mexickejch hranicích, tak jsi jediná, která ho má současně i na těch kanadskejch.

         A spi dál ve stanu a jez trávu a kořínky. Když si chudá holka.

 15. Paja napsal:

  Ty tzv. zákony jsou do jednoho neplatné,nežijeme v právním státě,ale kolonii,kterou si rozdělili židovské mafiánské klany v rozporu s tehdejší Ústavou,kde bylo jasně řečeno,že k rozdělení státu je bezpodmínečné referendum.
  Tzn. nejsme občany neprávoplatného subjektu a je na čase ozbrojený odpor a pár vlastizrádců pro začátekpozabíjet.Je jedno,zda to bude i někdo z jejich krysích rodin.
  Nežvanit a jednat. Kurva,co jsme to za lidi?? Dávno měli nacházet metaři ty židovské zmrdy v příkopech!
  Oni nám za chvíli zakáží se i s prominutím vysrat!!!Bez poplatku židovi!!!
  Zabíjet tu židovskou zběř aneb zabij si "svého" poslance nebo zmrda,dovážejícího sem negry!!!
  Kam až to necháme dojít?????????????????????????????!!!!!!
  Do kdy budeme jen planě žvanit???!!!

  • proud napsal:

   Pajo,do ty doby,nez se zbavime krvelacnejch,primitivnich debilu tvyho typu a podobnejch,co by radi nahnali narod do sebevrazednyho boje,a nenaucime se pouzivat hlavu a prosazovat vuli naroda,az tak je to jednoduchy.

   • Milan napsal:

    Pokud je někdo debil a židovský omezený trol,tak jsi to ty proude.

    • proud napsal:

     Clovece,ty ses rad ze vubec dejchas,tak si to uzivej a necpi nam sem pod ruznejma imbecilnima nickama fasounsky moresy a nasili,hnupe!,jdi zpatky do skoly a necpi se mezi dospeli!!!

    • Marie napsal:

     Jestli je proud zid, to bych si netroufla tvrdit, ale ze je trol, to ano.

     Troll se pozna tak, ze skatulkuje nebo vyhani druhe, rozhoduje o tom, zda rikas pravdu, aniz by se zajimal o dukazy. Proste manipulant. A mluvi za druhe, viz "necpi nam sem" a nebo mne zase, ze nedovoli, abych lhala o USA, ikdyz ve skutecnosti lze on. Neni tam zadna svoboda, jak tvrdi. A je toho vic, i ohledne ekonomicke stranky. Neni pravda, ze se tam maji lide dobre, protoze zit na dluzich to je ukazka bidy, ne blahobytu. Bylo by toho vice, ale nema cenu to vypisovat...

     A troll nemusi byt nutne placenej...

     • proud napsal:

      Az dostanes jednou rozum,oddychnes si:-)

      • Marie napsal:

       Az se prestanes nadrazovat, oddychne si jich spousta...

       A jen doplnim pro ostatni: dala jsem zde sve jmeno i prijmeni a i email z toho duvodu, aby kdokoliv ma zajem o zaslani dukazu na podporu vseho, co tvrdim. Zadny jiny duvod to nemelo, takze tim padem by byl nesmysl tady psat, co neni pravda.

       Tebe dukazy nezajimaji z toho duvodu, ze ti o pravdu vubec nejde a zasadne jako trolove delaji, tvrdis, ze lzu a ze jsem neschopna, protoze nic nema. Ani na to nemas, aby sis uvedomil, ze az okradou tebe, taky nebudes nic mit, presne toto se stalo mne a pisi sem o tom jenom proto, aby se lidi poucili a udelali neco proti tomu, aby se jim to stat nemohlo, tj. tu vladu sundali, protoze ta nabidla vase majetky privandrovalcum, a dukazy mas primo tady na serveru v clanku. Nabidli jim beztrestnost. A pokud se podivas na vicero zakonu, ktere vyprdla vlada vloni, tak zjistis, ze ti i ten barak mohou sebrat!

       A zajiste budes pak mit radost, az se ti bude nekdo jeste navrch posmivat, jako to delas ty mne a jeste k tomu verejne...

       Jestli si nekdo v USA jeste usetri, kdyz dela poskoka v rodine, tak to jedine za cenu, ze neplati ani dane, ani pojisteni, a nejdou pak odpracovana leta ani na duchod, takze jako kral jsi se v USA z tohoto duvodu nemohl mit, kdyz sam pises, ze nebudes mit duchod zadny...

       Divat se na veci z pohledu vsech je trochu rozdil nez jen z jednotliveho pripadu.

       Vetsina mladych jeste ve 30ti zije s rodici a ma dluh na vzdelani, tomu rikas vysoka zivotni uroven?

       Za nasich casu mel ve 30ti chlap postaveny barak, dve deti, zasazeny strom a splaceny i dluh na nej, pokud si nejaky udelal. V me rodine se stavely baraky bez dluhu... a kdo ho mel, ho vic jak 5 let nesplacel a urok byl po cele republice ceskoslovenske jednotny, tj. 1 % s moznosti odkladu bez pokuty..

       Mit domov byla samozrejmost a jak v USA vzdycky, tak ted i u nas je to pro mnohe bez zadluzeni pomalu na cely zivot zalezitost nedostupna..

       A jeste poznamku k emigrantum: az na vyjimky, vetsina z tech, co jsem s nimi za cela mluvila, byli zklamani a litovali, ze odesli z CR. Ja jsem neemigrovala, pouze odjela na zadost pribuzneho o pomoc, kterou jsem kdysi slibila, to je rozdil. A take moje zdravotni problemy rozhodly. Kdyby neslo o teplou Kalifornii, nejela bych z duvodu sveho veku....Nechtela jsem tam zustat, ani zajem o obcanstvi. Chtela jsem na Kubu, ale ta neprijima zadne emigranty... ale to sem nepatri...

       Ty si myslis, ze probudis obcany? Uz jsi to nekde videl, ze by se to povedlo? Ja ne.....

       Cau. O odpoved nestojim.

  • Vladislav napsal:

   Primitivní, zbytečné, kontraproduktivní a neúčinné, Pájo.
   Zkus o tom trochu víc přemýšlet.

   • Paul Durham napsal:

    Souhlasím, sice výstižné ale neefektivní a hloupé, stačí jen NEPOUŹÍVAT jejich "služby". A to je pro lidské zdroje skutečný problém, jsou totiž nesnesitelně přitahováni svojí otrockou myslí ke svým pánům - fandové Sitchina by řekli, že Anunakové si homo sapiens přesně tak stvořili, totiž k práci a ne k mudrování.

    • proud napsal:

     Vlastne souhlasis s tim co rikam,nepodporovat,coz je obcanska nepuslusnost jako remen:-),podle me i spravna taktika:-),ale musi bejt organizovana,propracovana a hlavne dusledna.

   • Marie napsal:

    Vladislave: cim vic o tom premyslim ja, tim vice ( nikoliv rada ) si uvedomuji, ze nic jineho nam nezbyva.

    Vis, my tady muzeme mudrovat o tom, co se da delat, jenze my pocitame porad s temi podminkami, ve kterych se nalezame, a sam vidis, ze se den ze dne meni. A dockame se i zakazu vychazeni, zakazu shromazdovani, mizeni lidi, tak jako se to deje v USA. A nebo otravene vody, jak se deje v USA. Nebo toho, co vidime na Ukrajine.

    Tam to taky zacalo tak, ze lidem odstrihli prisun potravin, dokonce i vodu, ze dne na den prestali vyplacet duchody, pojistovny prestaly hradit vsechny naklady lidi na zdravi, katastrofalni nedostatek leku.

    Nastesti pomohlo Rusko, ale nam nepomuze nic, kdyz nam to udelaji. A nepochybuj o tom, ze k tomu dojde, protoze jsme v likvidaci a teroristi k nam maji zajisteny volny vstup ( od 1.7. bezvizovy styl s Tureckem!).

    Na parkete vyjednavani za teto situace uz se neda uhrat vubec nic. A doslo na ma slova, ze z privandrovalcu udelaji armadu. Uz je to tady. Podivej se na dnesni TV Magazin Ceske nezavisle televize Orteka. Ja myslela, ze mne dnes omejou. Z nej, protoze on to povazuje za genialni napad, ktery vzesel v Polsku. Ja mu tam napsala svoje, to mi ver. Jak muze byt nekdo tak hloupy a nechapat, co se bude dit, az dostanou do rukou zbrane. Nepujdou zpatky domu branit mir ve sve zemi... je to neskutecna naivita si toto myslet...

    Ted si predstav, ze nekteri Ukrajinci se nam divi, ze stale otalime. Az nas bude nekolik tisic mrtvych a desetitisice zmrzacenych, pak si budeme nadavat, ze jsme tech par krys nezneskodnili...

    • Vladislav napsal:

     Hlavní je osvěta. My se tady můžeme navzájem číst jakkoliv, ale je třeba, aby toto věděli všichni, drtivá část veřejnosti.
     Je tady totiž šance, že dřív, než stihnou začít manipulovat volbami, zvolíme někoho, s kým nepočítají. Že se to tady začne vyvíjet podobně, jako v Maďarsku nebo Polsku.

     Lidé MUSEJÍ DOSTAT PRAVDIVÉ INFORMACE.

     Lidé musejí vědět, že tu muslimskou invazi někdo vymyslel, a že tím někým nebyli negramotní pasáčci někde z Afganistánu, ale někdo, kdo s velkou pravděpodobností muslimem vůbec není.

     Admine,

     co třeba začít sem dávat výňatky z Talmudu? Lidé ví dnes už dost o tom, jak nenávistný je ve své podstatě islám, lidé už dávno prokoukli, co doopravdy je "praktické křesťanství", ale o židovství a Židech obecně, o tom, co za skoro vším tím stálo a stojí, se neví skoro nic.

     Pravda je, že před nějakými 100-120 lety tu pravdu o Židech bylo možno psát, ale dnes už to možné není.
     To je třeba změnit.
     Otevřít lidem oči.

     • Petr napsal:

      Snazim se misto nadavani na zidy davat odkazy na vyroky Rabbinu a jejich (zlo)ciny, ale jestli to ma vyznam, cert vi.

 16. Vendelín napsal:

  Nejsem ten, který užívá nemravná slova v písemném podání, ale po přečtení návrhů zákonů se zmohu pouze na : Vyližte nám celá vládo, celá Sněmovno a Senáte ŘIŤ . " Můžete jistě počítat " s mým hlasem ve volebních urnách pro kteroukoliv z vaších parlamentních stran při dalších volbách.

  • Marie napsal:

   Neber to ve zlem, ale tvuj hlas je uz davno nezajima a volby uz nebudou skutecnymi volbami nikdy. Jak je doposud manipulovali ( viz objeveni se Babise s ANO a skokem do vlady, tak je proste uplne znehodnoti a nezohledni zadne hlasy. Nahlasi vysledek, ktery maji uz dnes pripraven.

   Pochop, ze kdyz uz te nekdo likviduje, asi tezko ho bude zajimat, ze mas nejakou svou volbu si prani....

 17. Ivan napsal:

  SLOVENSKA REPUBLIKA JE STAT SO VSETKYMI ZAKLADNYMI CRTAMI FASISTICKEHO REZIMU...!

  Podla prieskumov ma doveru k sudnictvu cca 20 percent obyvatelov. Premier Robert Fico niekolkokrat verejne prehlasil, ze SR nie je pravny stat... Toto je nepochybne zakladna crta fasistickeho rezimu..., totiz statne bezzpravie, nevymozitelnost prava prostrednictvom statnych justicnych institucii...!

  Potom je to goebbelsovska propaganda, dnes dennodenne chrlia media jednu loz za druhou...!

  Dalej je to podriadenie statnych institucii financnej mafii, ktora rozhoduje o zakonoch predkladanych parlamentu a o vykone prava...! Doporucijem ist sa spytat prokuratora Okresnej prokuratury v Ziari nad Hronom, ako sa mu dari vymahanie prava voci firme REGOS, s.r.o. Bratislava, vo veci nezakonnych postupov v tazbe bentonitu...! Vid.: https://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-sveta-financii/595166-prielozneho-firma-dostala-zelenu-na-rozsirenie-tazby

  No a potom je to tvrde zneuzivanie pravomoci ministerstvom strachu, nazvanym aj ministerstvom vnutra... Vid. brutalne potlacanie protestov v akcii Gorila...!

  A dalo by sa pokracovat..., nie Kotleba je postrachom vzniku fasizmu, ten tu fakticky existuje a pochadza z vladnych pozicii...!

 18. Paul Durham napsal:

  Něco na odlehčení od té hrůzy :

  http://www.novinky.cz/krimi/400345-policista-ktery-naboural-51-aut-nemel-povinne-ruceni.html

  A příspěvek do debaty to korunuje :

  "Na Policejní Akademii jsem studovala a je mi líto, že lidé tohoto typu na PA učili. Dělají ostudu ostatním slušným. Hanba potom padá nejen na ně, ale na celou školu. Jinak je fakt, že na PA se vždy dost pilo, ale tohle jsem nečekala. Jinak s těmi tělocvikáři je to těžké. Před lety vyhodili Hronka, který se také opil a pokousal nějaké lidi. Tělocvikáře je asi potřeba lépe vybírat. Jinak mne děsí, že lidé jako je Kadlec mají zbrojní průkaz. I když jako zbraň postačí i auto, jak je vidět."

  Takže, až vás pokouše fízl, bude to odborně a akademicky na úrovni.

 19. Zighartice napsal:

  Vynechám vše ostatní a tu „třídu“ si vychutnám.
  V novodobém pojetí totiž nejde o třídy dělnickou a buržoazní, ale (podle důvodové zprávy Ministerstva spravedlnosti ČR k novele zákona) o skupiny osob podle obdobné sociální pozice, životního stylu, obecné prestiže, práva, autority, ale i majetku, příjmů či vzdělání.
  Tak dokonalé roztřídění lidí, jak popisuje důvodová zpráva demokratického ministerstva, neměl ani komunistický režim.

  Přemýšlím, zda si elity uvědomují, že dělení občanů do nových tříd, aby bylo možné lépe identifikovat cíle nových zrádců budovatelských myšlenek, škůdců a protivládních živlů, je dvojsečné. Až totiž ministr financí pronese svoje památné „všetci kradnů“, nebo ministr průmyslu a obchodu Mládek svoje „živnostníci parazitují“, mohla by nám vláda pěkně zeštíhlet.
  A to nemluvím o všech těch HateFree a nikým nevolených iniciativách, přisátých na veřejné rozpočty, které mnohdy plošně označují jinak smýšlející nálepkou „xenofobové“, „homofobové“, „extremisté“ či „rasisté“. Nově totiž bude mimo jiné platit, že „kdo veřejně hanobí skupinu osob pro jejich (…) příslušnost k (…) třídě, (…) bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta“. A tříd bude nově, jak patrno výše, opravdu hodně a každý se v nějaké najdeme.

  Žijeme na dluh náš i našich dětí, Evropa je ničena socialismem, centralismem, multikulturalismem a utopistickými společnými politikami, které nefungují. Tam, kde vše dosavadní selhává, křičí establishment „více Evropy!“. Jenže zákon o zachování energie platí v přeneseném slova smyslu vždy a všude a to „více Evropy!“ (pro establishment) znamená „méně svobody“ (pro občany).
  Novela trestního zákona je toho dalším důkazem v řadě.

  https://www.youtube.com/watch?v=2eVkHtKkO-M

 20. Anna napsal:

  Pryč z debilní EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. Carlos IV napsal:

  Paul Durham - super! dnes mate svuj den.

 22. Nobody napsal:

  Než jsem se prolouskal k tomuto článku, vložil jsem příspěvek u článku s tím rozhlasovým pořadem, protože tam se také mluvilo o této novele. Takže nic.

  Ale, jestliže tuto novelu v tom znění, jak jsem si ji přečetl, skutečně schválí, budu zcela vážně uvažovat, že začnu posílat anonymní udání pro podezření ze spáchání trestného činu dle § 355, odst.2) písmeno b), na tyto lidí v pořadí: Štětina, Kalousek, Langšádlová, Schwarzenberg, a postupně další vybraní, u všech za hanobení (po novém) "třídy" komunistů, nebo Rusů (občanů RF). No a když se najde pár dalších následovníků, mohlo by být v tomto státě zase trochu srandy. Těch politiků a novinářů, na které by se tento § nechal napasovat jsou stovky. Prostě to chce pak bojovat s touto vrchnosti, jejich vlastními zbraněmi.

 23. petr napsal:

  Schvaluji ten zákon. Bude se min kecat a víc konat!

 24. Marie napsal:

  Pro vsechny prispevatele: podivejte se, jak udajny vysokoskolak pod falesnym jmenem jinsky je tak vysazeny na cokoliv napisi, ze to uz neumi ani precist a okamzite mu to ta zidovska palice otoci, aby mne mohl stale zesmesnovat, urak jeden, neskutecnej. Posudte sami, co jsem napsala a co odpovedel:

  moje veta: ... A dvorem sousedim s Kanadany, takze byste meli moznost informaci s dukladnym srovnanim.

  jeho reakce:
  Jan Jinsky napsal:
  14.4.2016 (22.19)
  Marie, jen trošku zeměpisu. Mezi Mexikem a Kanadou je malá země zvaná USA. Pokud máš dům na mexickejch hranicích, tak jsi jediná, která ho má současně i na těch kanadskejch.""

  Ja sousedim s Kanadany, co se pristehovali, nic nepisi o tom, ze na hranicich s Kanadou!

  A takovato hovada nam vladnou, toto je jejich dementni zpusob mysleni, kdy proste at jim reknete co reknete, vzdy si to v lebenach otoci uplne jinak, a toto dela i president, cela vlada, a kazdy z tech lumpu, co u nas vladnou.

  Proto se nedivte, ze stale opakuji totez, a sice, ze s nimi nelze v zadnem pripade komunikaci dojit k nejakemu rozumnemu zaveru.

  Vidi veci tak, jak je videt chteji a potrebuji, ne jaka je realita. A proto musej byt zneskodneni, nebot uz nas likviduji ve velkem, a pokud to nezastavime, skoncime my a tihle dementi ovladnou planetu...

 25. Petr napsal:

  Marie, vzdelany hlupak je jeste vetsi hlupak nez hlupak nevzdelany.

 26. Naďa napsal:

  Tímto se Nesmí ,kritizovat nadávat ani na komunisty,fašisty, vrahy aj.Zákon proti hanobení prezidenta vznikl za p.V.Havla, ale pro ochranu p.prezidenta M.Zemana evidentně neplatí.
  N.T.

 27. Libor napsal:

  Autory tohoto zákona první vezmou do vazby pro podněcování k nenávisti.

 28. clay napsal:

  Preventing defamation and instigation of hatred is no "censorship". // As for "preparation of invasion": repeating an older disinformation with no supporting evidence given

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!