Profesor: Nejpravděpodobnějším výsledkem migrační krize bude občanská válka

110416migrants1Nízké IQ „uprchlíků“ ohrožuje základy Západní civilizace. Prominentní dánský profesor varuje, že Západní civilizace je „ohrožena“ přílivem migrantů ze Středního východu a ze Severní Afriky, a že nejpravděpodobnějším výsledkem toho bude „občanská válka“.

Profesor Helmuth Nyborg, který je expert na provázanost mezi hormony a inteligencí, píšící do dánských novin Jyllands-Posten diskutoval o svých předchozích výzkumech, jak „Souběh toho, že Evropané mají málo dětí a migranti mají malé IQ“ přivodí situaci, kdy se „Západňáci v Evropě stanou menšinou a průměrné IQ se propadne natolik, že prosperita, demokracie a civilizace bude ohrožená.“

Nyborg už předtím tvrdil, že nízké IQ migrantů přicházejících z nikoliv Západních zemí povede k poklesu průměrné inteligence v Západních společnostech a tudíž i k propadu životní úrovně a k vzestupu kriminality.

„V roce 2016 nám současná imigrační politika dává tři možnosti – podvolení se, repatriace nebo občanská válka. Pokud Evropa nezačne vést odpovědnou rodinnou, imigrační a integrační politiku, tak si na základě teorie evoluce myslím, že občanská válka je z těch možností nejpravděpodobnější,“ píše Nyborg.

Nyborg se uchyluje k výstrahám, že prosté odkazování na „pravicový extremismus“ nezpůsobí, že ty chronické problémy zapříčiněné přelidněním a selhavší multikulturní politikou zmizí s varováním, že etničtí Evropané se ve svých vlastních zemích do roku 2050 stanou menšinou.

Etnicky homogenní, civilizované a demokratické společnosti v Evropě se stanou věcí minulosti, pokud nedojde k „čestné repatriaci“ migrantů, varuje Nyborg.

Jak jsme zdůrazňovali už předtím, v Evropě rozeznívají četné prominentní hlasy poplašný zvonek kvůli potenciálu migrační krize vyvolat explozi občanských nepokojů nebo i války.

Minulý týden argumentoval poslanec švýcarské Lidové strany (SVP) Roger Köppel, že „Evropa chystá sama sebe zrušit“ kvůli „megalomanické“ politice otevřených hranic, na kterou dohlíží takoví jako Angela Merkel.

Loni náčelník Švýcarské armády André Blattmann varoval před zintenzivňujícím se rizikem společenských nepokojů s tím, že občané by se měli vyzbrojovat.

Také v Německu loni v říjnu řekli vrcholní bezpečnostní experti kancléřce Angele Merkel, že střední třída se následkem její migrační politiky otevřených dveří „radikalizuje“, v důsledku čehož by to mohlo vyústit do domácích nepokojů.

Vyšlo na AC24

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
April 11, 2016

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/professor-civil-war-most-likely-outcome-of-migrant-crisis.html
35 Komentářů k Profesor: Nejpravděpodobnějším výsledkem migrační krize bude občanská válka

 1. Moni napsal:

  No, vždyť razantně snížit IQ Evropanům je prvořadý úkol celé této řízené invaze, stejně jako likvidace evropské kultury pomocí multikulturní ideologie.
  Vše probíhá dle plánu!A vše souvisí se vším! Dokud evropské státy nesvrhnou své zaprodané, zločinné vlády,tupě sloužící USA a evropským mocnostem, dokud lid nezastaví tento likvidační proces, nic se nezmění.

 2. Pepík z orlických hor napsal:

  No ano, snížit inteligenci a pracovitost hlavně Němců je cíl celé operace-Neboli zmenšit konkurenceschopnost Němců.
  No a že přijde občanská válka, na to nemusím být profesor, ale obyčejný pitomec jako já.Příprava na to trvá už desítky let .V osmdesátých letech Němci neustále řešili, že nemohou mít druhé dítě, protože jim nezbude na dovolenou.No tak mají export samečků-blbejch, přesně o to jde.
  Amerika sama dováží čisté bělochy hlavně z východní Evropy a nám připravuje jejich vývoj s černochy.Divíte se těm nadlidem?

 3. weissbach napsal:

  To je jasné od začátku. K tomu stačí selský rozum. Ten ale nehledejme v politických kruzích. Tam je selský rozum diskvalifikačním průkazem.

 4. weissbach napsal:

  A abychom si nedělali iluze o akceleraci NWO:
  http://www.ceska-justice.cz/2016/04/cr-zavadi-trestny-cin-hanobeni-zivotniho-stylu-tridy-i-podnecovani-nenavisti-k-homo-trans-a-asexualum/

  "Kdo veřejně podněcuje k nenávisti nebo násilí vůči skupině osob nebo jednotlivci pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině nebo třídě, národnost, politické přesvědčení, sexuální orientaci, pohlavní identitu, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání nebo k omezování jejich práv a svobod, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

  (2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

  (3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

  1. a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
  2. b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist."

  • weissbach napsal:

   Přičemž o tom jak se budou tyto paragrafy vykládat a co všechno se do nich "vleze" bude rozhodovat pevně usazený establishment, kterému se dostala do rukou výtečná zbraň k likvidaci kritiků současných poměrů. A ještě připomínám potenciálním voličům ANO a uja Babiše, že to realizuje jím ovládané ministerstvo zatímco jeho europoslanci chystají v Bruselu další restriktivní a šmírovací nástroje /Jourová a spol/.
   Takže matrixové převolební chlácholení a bianco šeky pro "lůzu" a realizace a plánování protinárodních a elitářských lumpáren v praxi.

 5. Josef Švejk napsal:

  Snižování IQ euro obyvatelstva bych se tolik neobával. Soudě podle chování v posledních desetiletích toho ke snížení už moc nezbývá.

  • Paul Durham napsal:

   Taky už mne napadlo, že do czechbabwe není nutné žádné afroafričany importovat, tuzemci si vystačí sami.

 6. novapalo napsal:

  Presne o to sa tu jedná. P.P. Kysucký dokazuje spojitosť medzi duchom a hmotou a to, že genetická kvalita je napojená a závislá od duchovnej kvality a naopak. Naopak, teda sa tým myslí, že ako sa mení myslenie človeka, teda jeho duch, tak sa to prejavuje aj na tele toho človeka, teda sa mení hmota. Mňa veľmi zaujal jeho 4. dialektický zákon o vzťahu hmota a ducha. Potom je však totálny nezmysel celá Západná ideológia o demokracii, aj kresťanská ideológia o rovnosti pred Bohom.
  Čítajte jeho knihy : "Demokracia je principiálny omyl", ale hlavne najnovšiu "Zásadné omyly Západu a Vatikánu".

  • Josef Švejk napsal:

   Je zřejmé, že genetická kvalita ducha-hmoty pána Kysuckého je nebetyčná. Čítajte jeho knihy - zblbnete stejně kvalitně jako duch-hmota novapaka a vaše genetická kvalita vystoupá do nebeských výšin.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Já sice díla pana Kysuckého neznám, ale ideji popsané v diskusním příspěvku bych se nevysmíval. Vždyť známe heslo "v zdravém těle zdravý duch"... Stačí se podívat na Angelu, i přes týmy vizážistů je vidět na první pohled, že s jejím duchem něco není OK... Podobně Van Rompuy a jiní...

    • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

     Van Rumpey je už od pohledu zcela evidentně "Downův syndrom"....

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak si kousek přečtěte. Je to manifest blbosti.

     • pražská vlaštovka napsal:

      Jinský:
      napiš zde ,co čteš,co jsi četl naposledy a CO ? Tě v literatuŕe naposledy opravdu
      velmi zaujalo !etc..ze sklonů se dá mnoho vyvodit a já
      bych si o Tobě chtěla udělat obrázek...
      určitý "profil" už mám -jen ještě pár věcí na doplnění..
      jituš

 7. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Hmmm, imigrace lidí s nízkým IQ... Hm, nízká porodnost lidí s vysokým IQ... Nechci tedy zpochybňovat nějaká vědecká měření IQ, to ne, ale nějak mi to celé smrdí. Hlavně zploštěním a zjednodušením problematiky. "Očividně velice inteligentní Západoevropané" jsou tak blbí, že nechápou věci, které chápou lidé s "nízkým IQ" ze zemí třetího světa - to, že aby národ přežil, musí mít děti, a aby národ neměl etnické či náboženské konflikty na svém národním území musí mít nízkou imigraci a tu opravdu, ale opravdu včleňovat nebo ještě lépe asimilovat. Tedy s myšlenkou etnicky homogenních národních států a snahou po jejich zachování lze souhlasit - jak toho ale dosáhnout?
  Další věc je, že Západ je nechutně nemravný - například bývalý francouzský prezident Jacques Chirak přiznal, že Francie má ročně příjem ze svých bývalých kolonii ve výši 500 miliard USD! Celý Západ má i příjmy z celé Východní a Střední Evropy. A tak tam kdejaký chudák z celého světa holt chce žít - protože Západ je bohatý nejen ze své promyšlené produktivity, ale i z kořistění ve zbytku světa.
  Další věc je, že země třetího světa mají leta letoucí až nesmyslně vysokou porodnost, kdy masa nešťastných nevzdělaných chudáků vyrábí ještě větší masu nešťastníků. Obrovský stres, vysoká násilnost prostředí a špatná výživa mladičkých nevzdělaných matek v těhotenství může být jedním z mnoha faktorů nízkého IQ lidu třetího světa... Profesoři psychiatrie a psychologie příčiny nízkého IQ hledají jen v rase... Což podle mě nestačí, neb jde o komplexní záležitost. Prostě mi to smrtí intelektuální nepoctivostí. Hlavně řešení, či ještě lépe nenásilné řešení, nikdo nenabízí a ani nehledá. Zabývá se někdo například otázkami, zda by u lidí nějakými metodami nešlo IQ zvyšovat?
  Další věc je, že díky jedům, chemtrails, elektrosmogu, znečištění prostředí, a blížící se době, kdy i zde v Evropě budeme mít velice násilné prostředí a to, co je v zemích odkud sem proudí imigrace, tak i zde populace rodilých býlích Evropanů jednoduše zblbne - již nyní se objevují indicie, že se to již i děje, na které upozorňují "odborníci".

  • Blanka napsal:

   Kdyby to IQ souviselo s tím co popisujete a ne s rasou, tak mi prosím vysvětlete proč třeba v USA, Británii, Francii a atd, tedy v zemích kde žijí černoši x let a v x generacích, zajištěni vším co mají mít aby se vyrovnali bílé rase, a přesto neznám až na pár vyjímek, žádného velkého lékaře,vědce, spisovatele, myslitele či spisovatele... PROČ? Inu protože je, byla a bude to vždy otázka RASY, nikoli okolí a podmínek v jakých rasa žije.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    To je na dlouho. Třeba máte pravdu, ale já nechci nikomu křivdit a jsem pln pochyb. Afrika na jih od Sahary byla v podstatě po tisíce let v izolaci. Na severu moře písku Sahara a ze všech stran oceány. Podívejte se, co se stalo s Čínou, která byla ve středověku nejvyspělejší zemí světa. Když se na několik set let uzavřela před světem, velice zaostala. Otevírání světu v Číně začalo až ke konci 19. století, a pak se máchala jen v potížích. Co se týče černošských populací v USA, tam je zase problém, že až před cca 50-60 lety tam končila rasová segregace. Tamní černoši jsou stále na bělochy "napružení" a nepřebírají bělošské zvyky a kulturu, což se projevuje i velmi špatným vztahem ke vzdělání a vysokou zločinností. Je skoro jisté, že když bude třeba vaše dítě dobrovolně páchat zločiny, protože se chytlo nějaké špatné party, tak z původně chytrého děcka se jistojistě taky stane hlupák. Zkrátka jen a jen upozorňuji, na různé psychosociální faktory, ovlivňující rozvoj či úpadek inteligence. Sám jsem to prožil na vlastní kůži, když jsem zjistil, že mezi 15 - 23 jsem podstatně zblbnul v důsledku neúměrné konzumace alkoholu, kouření, běžného styku s lidmi hloupými a hloupě jednajícímu, vysokého stresu, častých konfliktů s jinými lidmi atd. apod. Jen razantní změna životního stylu, zřeknutí se alkoholu (ne abstinence, jen jde o přiměřenost) a kouření. Detoxikace. A tvrdá práce na změně chování k jiným lidem spojená se studiem všeho možného či četbě náročných knih s užitím slovníků mě dostaly z IQ 100 na 118 bodů. Proč by to u černošských populací nemohlo být obdobné?

 8. Zighartice napsal:

  Naprosto se ztotožňuji s názorem, že na to co Helmuth Nyborg předpovídá netřeba být profesor. Tohle ví každý, kdo má alespoň 7 tříd základní školy. A že to není omyl, ale zlý záměr a cíl? Je to jednoznačný záměr. Pokud by to bylo jinak, žádná "migrační vlna" by se nekonala. Jednoduše by se ve směru dovnitř uzavřely hranice a ne, že to nejde. Naopak slyšíme, kecy o obohacení Evropy, nebo pokud uprchlíky nepřijmeme, že se jedná o trestný čin a pod. Propágatoři toho svinstva jsou ve svých projevech více než trapní a mnozí zralí na raplhauz.

  Pojďme se teda bavit, jak takový zpětný odsun ilegálů logisticky zorganizovat. Nemusíme si klást otázku, zda k němu dojde, pouze je neznámou kdy.
  Současně víme, že drtivá většina z přivandrovalců u nás žít nechce, takže po obdržení schengenského víza okamžitě zmizí na Západě. Zůstanou zde akorát zbytky, které zpacifikovat by neměl být problém. Možná k tomu současná zaprodaná a vlastizrádná vláda nenajde odvahu, protože jí hrozí americkou ambasádou zorganizovaný státní převrat, ale nová vláda po možná předčasných volbách to udělá.

  Odmítám se strachovat o Evropu. A není to o strachu ze subsaharských pastevců - těch ať se bojí ti, kdo je do jejich Evropy natahali. Já mluvím o tom, že jakmile začne v Německu, ve Francii a dalších "zamořených" státech západní Evropy občanská válka, a ona začne, tak ať jsme připraveni na vlnu "běženců" ale nikoli subsaharských pastevců, nýbrž rodilých Němců, Francouzů, Rakušanů, Dánů apod. S subsaharskými pastevci (těmi 60 až 100 miliony) kteří už jsou, nebo brzy budou v západní Evropě, si musí poradit Evropa sama. My nemáme jak jim pomoci. Můžeme ale pomoci sobě tím, že odmítneme přijmout byť jediného subsaharského pastevce a naopak připravíme se na příchod Evropanů.

  Navrhuji začít tlačit na naši vládu, aby stáhla vojáky ze zahraničních misí a tito začali dělat něco rozumného. Mohli by začít připravovat zázemí pro běžence - vlastně ne běžence - přesídlence z Německa, Dánska, Holandska a také z Francie, kteří k nám začnou utíkat před občanskou válkou, kterou ta prodejná Makrela západní Evropě připravila. A není řeč o tom zda přijde, nebo ne, ale jen kdy. Zda již letos, nebo příští rok, nebo napřesrok. Tak či onak mnoho času není a prozatím je peněz dost na výstavbu komunitních center a provizorních ubytování. Já vím, jsou to asi jen 2,5 - 4 miliardy za rok, ale víte co se za ty prachy dá udělat dobré práce? A na rozdíl od těch subsaharských přabývalců, nám evropští přesídlenci budou po generace vděčni za cokoliv co pro ně a jejich děti uděláme.

  Níže uvádím link na studii kanadského profesora, o rasách. Ukazuje jasně co a jak. Ovšem že je oficiálně zakázaný, ani v Kanadě se pravda nejspíš tak úplně nesmí. Je to opravdu zajímavé (a smutné) shlédnout – je zde vědecky zdokumentovaný nález proč je vše jak je.
  Byl to profesor psychologie na univerzitě a všechny jeho věty jsou podloženy jeho průzkumy. Tím, že vzal 150 černochů a 150 bělochů ze stejné univerzity na test IQ, zaplatil jim za to a ukázal. Popisoval rozdíly koster mezi bělochy, černochy a asiaty. Pravda a fakta již z roku 2000, ovšem svoje rádoby vědecké potvrzení svých názorů šířil už před rokem 1989. Nakonec to dospělo tak daleko, že se jej věděcká obec zřekla a označila jej za rasistu.

  Profesor Rushton:
  Poznatky o rasách – IQ, kriminalita, tělesná stavba.

  https://youtu.be/wRRQ7ybpKmE

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Díky za odkaz na video. Znám jej z dřívějška. Co je to vlastně ten rasizmus? Když jsou statistiky muslimů či černochů takové jaké jsou, nelze před tím zavírat oči. Prostě to tak je, jenže nestačí se zastavovat u tohoto, je třeba jít dále a hledat vhodná řešení na zlepšení situace... My lidstvo se doslova válíme ve sr.čkách.

   • Zighartice napsal:

    Do té doby, než budou propágatoři toho svinstva zaujímat takový postoj jaký zastávají, tzn vytvoření "menšinové evropské bílé elity", a my nepřestaneme být posedlí korektností, tak zhola nic nesvedeme, situace se nezlepší a dovolím si připustit i ty nejkatastrofálnější scénáře o vymření "původní evropské civilizace", ne-li vyhlazení celé severní polokoule....

    ...asi tak...

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Zagooglete si. Zadejte třeba: "jak si zvýšit IQ" či tak nějak a prostudujte si, co se píše v odkazech. Zjistíte, že 70% IQ je vrozeno a 30% IQ souvisí s ovlivňováním. Věci jako učení, výživa, přiměřeně stresu, život v klidných a mírových zemích, láska rodičů atd. apod. Jak níže uvádí Jinský, nejchytřejší jsou Asiaté - ony taky asijské školy jsou ve vzdělávání hodně tvrdé! Zatímco školství v Africe zatím pořád ještě teprve začíná. Nu a je známo, že černošská mládež na Západě má ke vzdělávání hodně laxní vztah... Profesor Rushton myslím některé věci trochu přehlédl...

     • Jaris napsal:

      Spektatore, ja bych rekla, ze nejchytejsi rasa je bila. Ta je ovsem take dost pohodlna, proto si vymysli ruzne veci k usnadneni prace. Bila rasa se stala rasou zhyckanou a pohodlnou.
      Asiati jsou ovsem take chytri, ale jejich velkou prednosti je houzevnatost a nesmirna pracovitost. Cernosi jsou zase na tom fyzicky ze vsech ras nejlip. Muzeme to videt ve sportu s jakou lehkosti vyhravaji treba bezecke zavody. Ta elegance pohybu ve srovnani s vycmrdlym slachovitym bilym bezcem se neda srovnat.

      • Jaris napsal:

       Jeste jsem chtela dodat, ze ti "zluti" si vazi vzdelani apovazuji to za privilegium. Bili nad vzdelanim ohrnuji nos, moc se ucit nechteji. Cerni o vzdelani vetsinou zajem nemaji.

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        Asi jste mi úplně neporozuměla. Napíši to ještě jinak. V mých představách IQ není jednou daná neměnná hodnota. Je to jako se sportem. Někdo kdo nenamáhá tělo a nesportuje, vyjde barák do 5 patra po schodech a kolabuje. A sportovec se pomalu ani nezadýchá. Podobně to může být s IQ. Někdo, kdo si nanamáhá hlavu, tak si holt své IQ nerozvine tolik, jako jiný, kdo si ji namáhá hodně. A jak v případě tělesné zdatnosti, tak i v případě IQ je zde taky nějaká vrozená dispozice. Někdo můžeme od dětství trénovat třeba rychlobruslení jak diví a na Sáblíkovou mít nebudeme, a stejně můžeme cvičit jak diví hlavu, a Einsteinem se nestaneme. Ale je jisté, že v obou případech nějakých výsledků dosáhneme. A i dnes se velmi rozsáhlé populace Evropy či JV Asie zabývají hodně činnostmi namáhavými pro hlavu, zatímco Afrika v této oblasti teprve začíná, neb se teprve nedávno Afrika zbavila kolonialismu a nyní se tam staví města s mrakodrapy a atd. Tamní polupace jsou sužované bídou, hladem, nemocemi jako malarie HIV, všelijakými parazity atd. apod. Co my víme nakolik to vše má vliv na mentální schopnosti těch lidí? Je zde i dědičnost. Když budete mít otce kováře, a dědu kováře atd. budete mít více dědičných fyzických i mentálních předpokladů být taky kovářem. Podobně to platí pro mentální schopnosti. Nu a Afričané vlastně začínají do této oblasti, ve které my "plaveme" od dob Marie Terezie, pronikat až posledních několik desetiletí. Takže holt máme náskok, který není nedohnatelný. Takže jde o komplexní záležitost.

  • jan napsal:

   Pro Zighartice.
   Výborný příspěvek.
   Evropa má ještě šanci s tím něco udělat,muslimy nepřijímat,co tady jsou vystěhovat do jejích zemí.
   Jestli chceme jasný příklad,stačí si zajet do Jihoafrické republiky.Dokud tam řídili stát běloši,stát prosperoval,rostl po všech stránkách.Jak to vzali do správy černoši,naprostý chaos.

 9. Ikema Monika napsal:

  Je tomo již 30 let kdy Japonci začali dávat trvale pobyty a práci pouze bělochům kteří měli vysokoškolsky diplom a mladší věk ! Věděli totiž když daji dohromady jejich rasu a vyšší inteligenci bělochů dohromady zbude pouze malé procento jejich děti kteří by neměli vysokou inteligenci ! Dnes zde můžete vidět dost mišenců na vysokých postech kteří mají rodiče právě z Evropy ! Dělali to co se děje dnes v EU ! Ale bohudik negramotní islám i jejich pašeráky na moři daleko od pobřeží v tichosti dává potápět !!

  • Jan Jinsky napsal:

   A oni muslimové plují do Japonska? Chudáci, přes půl světa a pak je Japonci v tichosti potopí.

   Jo, a přečtěte si něco o inteligenci ras. Japonci nepotřebují bělochy, aby jim vylepšovali IQ. Nejinteligentnější je právě mongoloidní rasa, následovaná bělochy a za nimi jsou černoši.

   • Jaris napsal:

    Jinsky, ty zijes v Japonsku, ze s takovou jistotou tvrdis, jak to tam chodi a co se tam deje? Myslim si, ze Monika vi o tom o neco vic nez Ty, ktery prijima zpravy z CT nebo Idesu. Jinsky, Ty jsi takovy brouk Pytlik Ondreje Sekory.

 10. proud napsal:

  Kazdej ma zit tam kde se narodil,kde ma koreny,kdyz jde do sveta,tak jako host kterej se prizpusobi,vubec nejlip,casem se vrati domu,basta! To by melo bejt pravidlem.A nemusej se resit takovyhle problemy.A problem to je,protoze kdyz je nekdo blbej,tezko mu vysvetlis,ze je sam obeti a nastrcenej na tebe,abys byl obeti taky.........a na pruser je zadelano! Nasrat s multikulti a stehovanim narodu,je na case zmenit tenhle jeblej system,aby bylo kazdymu dobre u nej doma,a to na celym svete!

 11. Vendelín napsal:

  Otevřít hranice a povolit přestěhování původním Českým obyvatelům ze Západních částí Ukrajiny a všem občanům Ukrajiny kteří se zaváží, že zde budou uznávat naše zákony a pracovat pro blaho této země. Otevřel bych hranice i pro všechny ostatní obyvatele Evropy, kteří by tento náš požadavek se rozhodli bezezbytku plnit.

 12. Milan napsal:

  Víte,proč jsou židovské vlády s to udělovat negerské invazi zelenou a beztrestnost?
  Proto,že jsme jen tlupa pacifistických ubohých žvanilů,neschopná odhodlání bojovat za vlast a sami za sebe!!!!
  Jsme NULY,rozumíte,pacifistické NULY a proto si tak dovolují.
  Dejme se dohromady,když ne skupiny,tak povstaňme jednotlivci a pár jich zabijme!Zabijme jich co nejvíce!!

  • Jaris napsal:

   Milane, chapu Tve rozhorceni, ale tudy cesta nevede. Je treba se nejdrive zbavit zradcovske vlady a dat tam takove lidi, kteri budou reprezentovat CR jako vlastenci. Pak se da postoupit dal a zaridit odvoz tehle nechtenych emigrantu tam odkud prisli.

 13. proud napsal:

  Mno,ja vam nevim,pro me je to spis nez o IQ o dobry vuli.....jinak se to bude mydlit hlava nehlava a iq ne iq :-).I kdyz nepopiram ze jistou cenu taky ma:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!