Demonstrace Národní obrody – Vítkov – 16.4.2016

narodniobroda

Na demonstraci proti soudní, policejní a exekutorské mafii, vlastizrádné vládě a partitokracii vystoupili: Pavel Maštík, Pavel Matějný, Roman Sláma, Petr Borna, Jiří Černohorský, Jan Korbelka, Miroslav Piskát.

Info o akci též zde: http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/neonaciste-miri-na-demonstraci-do-vitkova-puvodne-na-podporu-rasistickych-zharu-nyni-tvrdi-ze-proti-statnim-mafiim
26 Komentářů k Demonstrace Národní obrody – Vítkov – 16.4.2016

 1. Holy napsal:

  Co dodat? Slova narodniho buditele Fr. Palackeho:

  "NIC NEZ NAROD!!!"

 2. no toto zase nejakej rackujici sisla zachranuje nasi republiku? napsal:

  ten rackujici sisla mi silne pripomina havla ...yto nikdo nema vlastni slova a neumi rici co citi bez papiru ..to vsichni jsou jen zas jen neci loutky ?

 3. Všímálek napsal:

  Pořád stejná trapná chyba ..... desítky demonstrací o pár lidech, kterých si nikdo nevšimne, namísto jedné pořádné, která udeří a bude mít výrazný ohlas a vliv. Tak si neškodně dál demonstrujte rozdrobení na atomy.

  • Holy napsal:

   Vsimalku: urcite na ty demonstrace take chodis vid? Ale myslim, ze cumis jen z gauce anebo z nektere kavarenske zakladny. Dehonestovat to je jedine co umite trolove sionismu.

  • admin napsal:

   přesně jak píše Holy - když se ti to nelíbí, tak to začni osobně řešit a vyřeš to, kecat umí každej

  • host napsal:

   Tady musím částečně souhlasit. Praha a nejbližší okolí má nejmíň 3 miliony lidí a na demonstraci se sejde vždy jen hrstka. Místní zjevně nemají o demonstrace zájem a raději se honí za mamonem a různými konzumními pozlátky.
   Takže na místo dorazí jen občanští aktivisté, důchodci, nezaměstnaní, a bezdětní.

   Ještě jsem chtěl uvést studenty, ty nám ale bohužel z části přebral rovněž konzum a pak především Lumpenkavárna. Takže je uvidíme spíš na demonstraci na podporu tibetu, homosexuality, potratů a podobných bohulibostí. I proto, že je tam efektivně nehnaly ty stovky štědře placených židovských neziskovek.

   Na mimopražské už naplno dolehla tíže a bída soudobého kapitalizmu, takže ti by rádi demonstrovali (viz poslední obří odborářská demonstrace), ale výlet do Prahy by pro ně byl často časově a ekonomicky neúnosný (vzhledem k almužnám, za které se pracuje mimo Prahu, často na 24 hodinové směny i soboty a neděle). A na to, aby pořádali demonstrace nebo jiné akce i mimo prahu, jsou pražští aktivisté příliš líní a pragocentrističtí.
   Prostě pro typického pražáka končí hranice této republiky hranicemi území Prahy.

   Je to velice mazaná taktika, centrum rozkrádání a devastace státu je Praha, ale zároveň tato má z toho největší profit a blahobyt, takže se jim v Praze nikdo nebouří a oni mají klid na to rozkrádání.
   Zároveň je pro venkovany Praha velice drahá a není možné tam nikde zaparkovat. Což je další bariéra proti přítomnosti nespokojených občanů ČR v Praze.

 4. Jan Chládek napsal:

  plešatý mrtky

  • host napsal:

   A viděl jste to úchvatné umělecké dílo F.R.Čecha ve stylu "zvířátka obdivují piču" kde jsou nahé bílé ženy, a nazí černoši, se kterými dotyčné ne zrovna dobrovolně obcují?

   http://www.openpraguegallery.cz/?product=milujeme-cechy-maji-bile-pindiky
   http://echo24.cz/a/ikpxf/rasisticke-porno-lidem-se-malba-ringo-cecha-i-tak-libi
   http://www.ringo-cech.cz/obrazy/c-d/deset-malych-cernousku

   Kupodivu ho za to nikdo po soudech nepotahuje. Možná je to proto, že zvlášť na stará kolena vypadá jak Kohn ze synagogy. Prostě typický vyvolený.

   • Paul Durham napsal:

    satira kolego, satira burcující, ale svůj názor vám nevnucuji

    • host napsal:

     Viděl jste "satiru burcující" -divadelní představení pod názvem "Dívčí válka" od F.R.Čecha?
     http://www.youtube.com/watch?v=hVB7-ngA8_4

     Typičtější příklad pokleslého oplzlého židovského "umění" pro masy těžko najdete.
     F.R.Čech mi hodně připomíná Benjamina Kurase, další chazar, co se tváří že je na naší straně, a přitom plní jen židovskou islamofobní agendu.

     Nevylučuji úplně, že můžete mít pravdu a F.R.Čech je "procitnutý" žid, kterému došlo, že paktovat se s chazary je cesta do pekel. Co jsem ale slyšel od lidí, kteří ho osobně znají, tak tahle varianta není příliš pravděpodobná.

     Jak trefně prohlásil ABB: "Kdo mluví JEN o muslimském nebezpečí, ten obvykle nemá daleko ke Zdi nářků"

     • Paul Durham napsal:

      Ne, Dívčí válku jsem neviděl a ani bych na to nešel, zatím se snažím vybírat z té nabídky vesměs pejzatého "umění" , a zatím je podle mne i něco slušného k vybrání. Nevím, jestli je F.R.Č. procitnutý nebo ne, ale některé jeho produkty konzumuji ( a jiné ne ) a některé jeho komnetáře považuji za otevřeně výstižné ( a jiné ne ) , toť vše , app. poslechl jste si ten mnou uvedený odkaz ?

    • contumax napsal:

     host

     Přesně nemám ho rád toho tajtrdlíka F. R. Čecha...

     P. S.

     Další rána do rány, Česká republika má mít název Czechia...!!!

     Už ne republika...??? !!!

     • Fanny napsal:

      To mi zní jako název fotbalovýho družstva někde ve Zlámané Lhotě,nemůžu si pomoct,ale je to ošklivý.

 5. Holy napsal:

  žid-parazit národ: je videt, ze jsi sionista provokater. Kazdy narod ma sve tance, kterymi se vyjadruje. Nastesti jeste existuji slusni Zide. Zide proti soinismu!

 6. vanga napsal:

  Je pravda,že roztříštěné protesty nemají žádný účinek a účastníci jsou označováni jako skupinka extremistů ale podívejme se trochu zpět.V roce 1968 jaké bylo nadšení jaké manifestace a výsledek zrada některých politiků , normalizace a kšeftování spousty občanů s ruskými vojáky(benzín,elektronika)prostě hrdost šla stranou.Rok 1989, listopadová naděje, jaké sliby! Odrazíme se do 4 let od dna! A výsledek? Divoká privatizace rozkradení všeho a podlézání většiny politiků místo Východu směrem na Západ.A zase podlézání a osobní prospěch.Navíc totální ignorace většinových názorů občanů ze strany politiků které si zvolili.Výsledek? Těm co tohle zažili nějak vyprchal enthuziasmus a došla pára.Takže mládí vpřed a snad to zvedne i ostatní.

 7. Carlos IV napsal:

  A jak jinak - pod uvedenym clankem nelze diskutovat. O kazde jine hovadine je diskuse povolena. Jak typicke!

 8. Jan Chládek napsal:

  už ses visřikal špinavá mrtdko?

 9. Jaris napsal:

  Zidovska kultura. Smala jsem se tomu jejich krepceni. Zajimave, ze mezi nimi objevil i Medvedev. A ze tech chazarskych je! Mam dojem, ze pri poctivem scitani jich je vic nez Cinanu.

 10. Jan Chládek napsal:

  jsi zkurfené a špinafé antysemiské howadto!

 11. Jaris napsal:

  Koser Nostra se mi libi. Diky za site.

 12. Fanny napsal:

  taky jsem na to koukala,kolik jich je,jsou jako kobylky a neviděla jsem jedinou hezkou tvář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!