Prosba o finanční podporu – Nyní i s možností odpisu daru z daní

vzor-darovaci-smlouvaVážení čtenáři a přátelé, ač toto dělám nerad, tak mi opět po několika měsících nic jiného nezbývá. Možná jste si všimli, že na náš účet chodí poslední dobou stále méně peněz a tak vás prosím, abyste zvážili svou podporu tomuto projektu. Mohu však alespoň po mnoha letech konečně oznámit, že je možné nás finančně podpořit prostřednictvím spolku a odepsat si tak dar z daní. A také vás chci informovat o nákladech spojených s provozem a o možnostech investice do světlé budoucnosti celé naší společnosti.

Web NWOO.org, stejně jako spousta jiných nezávislých zpravodajských webů, byl na začátku pouze malým projektem, který dělalo několik málo lidí ve svém volném čase se zájmem rozšířit okruh vědomostí sobě a svým přátelům. Protože jsme postupně zjistili, že množství mainstreamem cenzurovaných nebo překroucených informací je obrovské množství a že systém se brání (často agresivně) jakékoliv změně k lepšímu, dospěli jsme k názoru, že je potřeba dělat takovéto zpravodajské práce více. Aby to mělo nějaký efekt a kvalitu, tak tomu musí někdo dostatečně schopný věnovat dostatek času. Ze začátku na tom pracovalo zde i jinde mnoho dobrovolníků a tak to fungovalo i bez větší finanční podpory. Jenže dobrovolníci postupně vyčerpali své rezervy volného času a musí se věnovat každodennímu boji o přežití. Já jsem v tuto chvíli jediná osoba, která na tomto webu pracuje na plný úvazek.

Z peněz, které získám od vás a z reklamy (komerční reklamu jsem umístil kvůli potřebě financí teprve před cca půl rokem) platím své životní náklady, provoz serveru, ale hlavně stále více překladatele. I překlad je práce, která vyžaduje čas a kvalitu a zatím si mohu dovolit platit za překlady jen o dost nižší než běžnou cenu.

Abyste měli trochu přehled, tak nějaké údaje jsou zde:

příjmy celkem cca překlady náklady - server
listopad 2015 18000 5058 1271
prosinec 2015 21000 7838 1271
leden 2016 16000 7740 1271
únor 2016 16500 7429 1271
březen 2016 19500 9613 1271

V této tabulce není započítána komerční reklama, ale asi tušíte, že to není nijak moc, řádově několik tisíc Kč. Též zde nejsou investice např. do techniky nebo cestovného, ve sloupci příjmů jsou to tedy přibližné údaje, takže do toho nemá cenu moc rýpat.

 

Pokud to ještě nevíte, tak tento web je odlišný od jiných zpravodajských webů tím, že je též zapojen prostřednictvím mé činnosti do mnoha dalších projektů zaměřených na politické, ekonomické a myšlenkové osvobození a pokrok. Svůj čas věnuji např. následujícím projektům:

www.nezakladnam.cz

www.nezavislamedia.cz

www.vzajemnost.eu

www.funkcnireferendum.cz (ještě není v provozu - pomůžete?)

 

Do toho každou chvíli natáčím nějaké akce na kameru nebo alespoň zpracovávám videa natočená někým jiným.

Do toho pomáhám organizovat nejrůznější veřejné akce, jen z poslední doby např. zde:

http://www.nwoo.org/2016/04/15/david-icke-podruhe-v-praze-dalsi-odkryta-tajemstvi-vyjdou-na-svetlo-v-samem-srdci-evropy-8-10-2016/

http://www.nwoo.org/2016/04/10/prednaska-k-navrhu-zakona-o-celostatnim-referendu-mda-brno-6-4-2016-mgr-patrik-dolezal/

http://www.nwoo.org/2016/04/04/pieta-za-odesu-2-5-2016-pred-ukrajinskou-ambasadou/

http://www.nwoo.org/2016/04/04/michael-tellinger-praha-31-3-2016-workshop-hnuti-osvobozeni-ubuntu/

http://www.nwoo.org/2016/03/30/pietni-akt-k-17-vyroci-bombardovani-jugoslavie-staty-nato-24-3-2016/

http://www.nwoo.org/2016/03/15/ing-jan-piroutek-prezentace-nove-obcanske-ustavy-17-3-2016/

http://www.nwoo.org/2016/02/23/kosovo-je-srbsko-17-2-2016-video/

http://www.nwoo.org/2015/12/10/nas-nerozdelite-protest-proti-sireni-protiruske-propagandy-na-skolach-9-12-2015/

 

Do toho se ještě chodím hádat s blbcema a usvědčovat darebáky ze zločinů např. zde:

http://www.nwoo.org/2016/04/15/soud-v-akci-vapno-stale-jeste-neni-rozhodnut/

Debatéři s Respektem se bojí přímé konfrontace s fakty - Putinovi agenti v Knihovně Václava Havla

http://www.nwoo.org/2016/02/07/referendum-nastroj-dialogu-ve-spolecnosti/

http://www.nwoo.org/2016/01/25/pozvanka-na-diskuzi-televize-verejne-sluzby-situace-perspektivy-evropske-trendy/

http://www.nwoo.org/2016/02/19/sysifos-prof-ing-frantisek-wald-csc-ne-vyvracene-myty-o-padu-wtc-17-2-2016/

 

A to jsem kvůli nedostatku času a nedostatku financí na potřebnou techniku musel přestat pracovat na těchto projektech:

Politika z archivu

Dokumenty z archivu

Poslanecká sněmovna

Něco z toho efekt má, něco méně, občas se něco nepodaří nebo mine účinkem, ale myslím si, že se snažím maximálně jak to jde a umím se poučit z chyb.

Do toho je jasné, že represe jsou na obzoru, což je jasné např. odsud: http://www.nwoo.org/2016/02/29/z-konference-kremliv-watch-je-treba-zneprijemnit-pro-kremelskym-webum-zivot/ a odsud: http://www.nwoo.org/2016/04/12/ministerstvo-spravedlnosti-chysta-dalsi-omezeni-svobody-slova-uz-nebudeme-moci-nadavat-vubec-na-nikoho/

Agenti Pentagonu a Tel-Avivu si před měsícem v Knihovně Václava Havla stěžovali na to, že vliv a "nebezpečí" webů, které šíří "konspirační teorie" a "proruskou propagandu" podcenili a že je třeba proti tomu dělat víc. A tak dělají např. toto: http://www.konspiratori.sk/, což může zanedlouho vést k tomu, že já a spousta mých kolegů nebudeme moci vydělávat na komerční reklamě, která činí nezanedbatelnou část příjmu.

 

Takže si v tom, milí přátelé, udělejte jasno. Schopných a pracovitých lidí je dost. Je to jen o penězích. Při dostatku financí lze rozmetat celou "česko"-televizní, novinovou a rádiovou propagandu na prach. Buď podpoříte lidi, kteří jsou schopní a ochotní pro tuto zemi něco užitečného udělat a nebo si budete dál užívat svůj "chléb a hry" a my se na to vykašleme, někam odejdeme a počkáme, až se tu dostatečně vykoupáte v krvi a dostanete rozum. Ti informovanější už dobře vědí, že už to moc dlouho trvat nebude a mnozí z vás už prožívají hmatatelnou každodenní bídu. Je mi jasné, že spousta z vás počítá každou korunu, stejně jako já a že tedy osud naší země je z velké části v rukou těch, kteří dosud žijí v dostatku. Takže vy, kteří máte peněz dost, si nyní sáhněte do svědomí a zamyslete se nad tím, jaká budoucnost nás i vás čeká, pokud nezačnete odporovat zlu a podporovat dobro např. prostřednictvím investování finanční podpory.

A jak jsem psal v úvodu, tak je nyní možnost obdržet i potvrzení o finančním daru pro konkrétní spolek a to si pak odepsat z daní. Protože jsem ještě neměl čas dopsat detaily tohoto projektu pro veřejnost (a doufám, že se to povede v řádu týdnů), tak pokud chcete darovat peníze tímto způsobem, napište mi na email: nwoo @ nwoo.org a dohodneme se konkrétně.

Jinak máte stále možnost přispět na transparentní nebo netransparentní účet nebo PayPal - detaily a čísla účtu jsou v levém horním roku tohoto webu.

Všem, kteří pravidelně i nepravidelně posílají podporu, ze srdce i za své kolegy překladatele, děkuji.

A vy, zmetkové, kteří pracujete pro Satana a tohle čtete, myslím, že už je vám jasné, že už jste prohráli. Čeká vás šibenice nebo kriminál a práce na nápravě vašich zločinů. Zaplatíte do posledního halíře a kolik životů to bude trvat, záleží jen na vás. A já vám milostivě umožňuji napravit část vaší špinavé karmy už teď ;-)

Guido_Reni_031

Jako už v předchozích případech: Komentáře nesouvisející s tématem a hlouposti různých blbů a trollů budu u tohoto článku mazat :-P

 
69 Komentářů k Prosba o finanční podporu – Nyní i s možností odpisu daru z daní

 1. Justass napsal:

  pane Korále Jene,

  ten duben v příspěvcích vypadá fakt bledě. Skoro 2/3 měsíce za námi a "na kontě" 1/4 potřebného.

  Posílám 1 000,- ,lidově litr.

  Jako důchodce, nemajíce zas až tak vysoko do žlabu, nikolivěk však zásluhou různých kalousků spravujících tento stát.
  Odpis na dani mi netřeba, takže bez smlouvy - prostě jen tak, coby příspěvek na správnou věc.

  Doufám že mě mnozí následovati budou. :-)

  • admin napsal:

   Děkujeme :-)

  • Marie napsal:

   Justassi: Ja uz pomalu 2 roky zivorim prisernym zpusobem a neumis si predstavit, jake to je, kdyz se musis ponizovat a prosit o podporu. Kdyz jsem cetla tento Honzuv clanek, tak mi tekly slzy, protoze je na tom podobne....

   Proc o tom pisi? Protoze tady ta situace s udrzenim provozu za prispevky je uz po nekolik mesicu spatna, sleduji to a obcas rypnu, ale nikdo na to nereaguje. Osobne si myslim, ze sem chodi ( samozrejme krome trolu, co nikdy neprispeji, naopak jsou placeni za to, ze otravuji) lide, kteri na tom financne a i jinak dobre nejsou. Jako ke studance nadeje, kde doufaji ze vytryskne pramen zmeny k lepsimu...

   Lide maji tendenci nepriznat, nebo zakryvat, ze jsou na tom spatne, a dovolim si tvrdit, ze to pujde jeste letos prudce dolu, konkretne od cervence s prilivem zrud s tureckym pasem bez viz a pak zavedenim elektronickeho nahlasovani trzeb a nasledne s TTIP. To je lavina..

   Co jsem zjistila i tady na diskuzich, ze ve vetsine lidi neni zadna empatie. Kdyz jsem napsala, jak na tom jsem, tak jsem se dockala akorat obvinovani ze lzi, a to od lidi, od kterych bych to necekala (contumx, proud ). A samozrejme zrudka jinsky, kulik..

   Jak to souvisi s prispevky na provoz serveru? Ze se ta situace vzdy jeden mesic zmeni ( po adminove clanku o potrebe penez ) a dalsi mesice to jede ve starych kolejich... je to ponizujici muset si psat o penize na provoz, proste to pochopeni a soudrznost chybi. Hned v nekolika smerech....

   Nechci nikomu ublizovat, vazim si lidi, kteri prispivaji pravidelne ( tem se omlouvam ) a mrzi mne, ze ja nemohu. Kdyz jsem sem prisla, tak jsem aspon jako pomoc nabidla preklady. A kdyz to mistni trol jinsky zjistil, ze prekladam, tak urazel mne i admina za to... a dokonce mi nekdo ( netvrdim, ze on ) napsal na email, ze osoba v predcasnem duchodu nesmi provozovat vydelecnou cinnost. Jenze ja to nabidla bezplatne, jako pomoc. Ale poradne mne to nastvalo, co za sebranku sem chodi...nakonec jsem musela stejne s tim prestat kvuli jinym prekazkam, a ted jsem hodne za pocitacem z duvodu prodeje veci.... ale to je jina kapitola.

   Ja se zamyslim nad otazkou, ze Honza potrebuje vedet, ze da dohromady pravidelne potrebnou sumu a ne cekat, zda se to sejde, a vubec pokryje naklady, a kde jsou penize pro jeho zivobyti..

   Takze se omlouvam, ze toto pisi zrovna k Tvemu prispevku, ale revoluce uz mela byt davno....Cim pozdeji, tim hur.

   Az lehnem vsichni na drzku, uz bude pozde... to neni skepse, ale matematika..konkretne odecitani....

   P.S. Vsimla jsem si, ze Zvedavec na tom neni o moc lepe tento mesic...

   • Justass napsal:

    Marie,

    já Ti rozumím. Rozumím i tomu, že jsi na tom momentálně - (i když dva roky není žádný moment)
    špatně. Přeji Ti aby se tvá situace co nejdříve zlepšila a věřím, že tomu i tak bude.
    Já tu svoji "výzvu" psal pro ty, kteří si to mohou dovolit - oželet třeba 100-300 měsíčně. Myslím, že když platí všichni tady povinně 140,- ( či kolik ) za TV, plné lží (politických) nebo úpadkových, dekadentních filmů a seriálů ( převážně ušáckých), tak dát dobrovolně tady 200,- za pravdu není až tak špatný kšeft. Já volím jednorázovky, když to hoří.

    Ty přispíváš svými dobrými komentáři. Na peníze
    se vybodni. Dáš až se Ti to zlepší.

    Měj se fajn a vydrž

    Justass

 2. Danny napsal:

  Trvalý příkaz nastaven 200kč/ měsíc .... A chtěl bych vám pane Korál poděkovat za vaší práci. A vlastně všem diskutujícím zde ( teda ne úplně všem :)) )... A hlavně tobě ROBO za propagaci knih o sibiřské Anastázii... Nic lepšího jsem v životě nečetl a hlavně mi to otevřelo obzory k dalším knihám.... Prostě a jednoduše děkuju vám všem....

 3. Martina Franzová napsal:

  Také bych Vám chtěla poděkovat za Vaši práci, posílám trvalým příkazem 3 stovky měsíčně, není to moc, ale je to pravidelně, prostě se mnou můžete vždycky počítat! Potvrzení nepotřebuji!

 4. proud napsal:

  Mrknu kde "urvat",ale musime se domluvit na poslani jelikoz, BANKY NEPODPORUJU!Coz ostatne uz vis :-)

  • jan nowak napsal:

   Přesvědčils. Dvacetikorůnu může poslat každý měsíc
   každej kdo má NWOO na čem číst. Kdo pc vlastní nevlastní,
   jako třeba jj, za toho platím já. Pak si ho skásnu ...

 5. 500kdfj napsal:

  Takhle to nemá permanentní řešení.
  Nemůže se jen směňovat lidský čas=omezený a nenatáhnutelný...a nezíská se takovou "směnou" nic "navíc" než se tím zároveď dotyčenému ztratí nenávratně (čas pro život).
  Složte se raději např. Janovi na nějaký nástroj (ať "stroj", "zdroj", "podnikání" bez nutnosti přilišné účasti majitele) PRODUKUJÍCÍ směnitelné prostředky, které by si lidé dobrovolně kupovali, když PRO NĚ budou užitečné a ne jen "pro dobro něčí věci". Prostě něco co fakt budou běžní lidé chtít a schopní za to něco poskytnout. Takový "nástroj" dokáže chrlit produkty flexibilněji a rozšiřitelněji narozdíl od jedince omezeného jak svým časem tak holýma rukama (bez nástrojů zvyšujících rychlost a efektivitu jakéhokoli počínaní-a uspořících tak čas jedince takového "stroje" neboli "kapitálu" neboli "uskladněného předchozího úsilí", aby ho mohl věnovat "nadstavbovým aktivitám" než jen prosté živoření...). Teď ale ještě takový "nástroj" v totálně přestátněné pseudoekonomice (značně nesvobodné a vůli státních vrchností podřízené), kde je "vstup do odvětví" znemožňován nejrůznějšími umělými bariérami, "povinnými náklady", "výdaji" a podobně...

  • jan nowak napsal:

   Co takhle vydávat TAM-TAM...

  • Marie napsal:

   Takove mnozstvi slov, ale napsal jste prd... ja tomu rikam Hyreni terminologii....

  • host napsal:

   Dobrý nápad, složíme se Janovi na činžák v Praze, který pak bude moci se ziskem pronajímat. Kolik milionů na to dáte vy? :-)))

   Podnikání člověka nepohodlného režimu má tu nevýhodu, že stát jej pak může finančně zlikvidovat za nesplnění daňových a jiných zákonných povinností, což skoro nelze uhlídat. Zkoušeli to i na Stworu, ale protože má jen o.s. kde to lze snadno ohlídat, tak se jim to nepovedlo.

   • 500kdfj napsal:

    hoste,
    co jste v nadsázce navrhl není beztak není zrovínka bezva nápad a to nejen kvůli poměru mezi vynaloženými prostředky a tím jak se "z něj" pak dostávají zpátky...
    Nemovitosti jsou v dnešní době obecně už blízko cenového horního zenitu (byť nominálně budou se i ceny zvyšovat-ale jen nominálně vlivem vládní "inflace" nikoli změnou oproti jiným druhům "zboží".).

    Nemovitosti jsou pro nižší státní úředníky (s jistým přítokem státních peněz-spotřebovávají z daňového lupu/a na daňový lup pro ně jste zase vy spotřebovali značnou část svého REÁLNÉHO úsilí a každopádně životního času) bez dostatku fantazie a podnikavosti. Ti na to dostávají hypotéky a ostatním před nosem (ty státuhodné banky) šroubují uměle ceny do výšin na které nedosáhnete tím, co sami můžete (vy)produkovat. A když už šetříte šetříte abyste jednou možná na ně dosáhli, tak vám zase nominálně "uskočí před nosem" jako naschvál...(a není?). Kdo Vám brání v akumulaci prostředků do té míry, aby se za ně vskutku dalo vůbec něco produktivního pořídit (ne válkou, ne okrádáním, ne podvodně-manipulativně) od jiných dobrovolně?
    Matematické "laťky" - umělé hranice - číselné bariéry - až za kterými jde teprv "něco". To je státní "kastovní systém". A stejně to není o (pseudo)penězích (těch si mohou vytvořit kolik chtějí), ale o moci motivovat lidi určitým směrem, tak aby byla jen jediná buducnost a každý s ní nechtěně spjat-ta podřízená státní nadvládě.

   • 500kdfj napsal:

    A ještě něco hoste,
    máte v realitě dnešního světa států z zásadě jen 2 možnosti jak docilovat zajišťování zdrojů...pro své udržování ve společnosti...pro rozvoj...pro přetrvání a šance budoucnosti:

    1) A to jsou "být závislý na státu".

    2) "Být závislý na společnosti".

    "Nezávilost" je iluzorní zmetek podstrčený církevmédii k nekonečnému mentálnímu bloudění...na okraj.

    Být závislý na státu znamená dělat co chtějí státní vrchnosti (deep state hluboké kapsy) abyste ne/dělal
    - taková inkvizice činností.
    Budete-li jejich "věřícím" bude Vám země lehká...
    Budete-li vyobcováni od PŘÍSTUPU KE zdrojům...jako kacíř...pak je tu pro Vás jen státní peklo.

    Zatímco být závislý na společnosti - ve smyslu najít si v ní pár lidí se kterými můžete zdroje směňovat, využívat, rzvíjet, atd. ...MÍROVĚ, nenásilně, na základě dobrovolné směny a produkce - TAKOVÉ JEDNÁNÍ ZA NORMÁLNÍCH OKOLNOSTÍ NENÍ TOLIK ZATÍŽENÉ POLITICKY - a taková společnost není unifikovaný "celek" který se vždy zachová k jedinci kompaktně-jednotně - nýbrž lze v ní nalézat různé "niky"-biotopy"-příhodná "prostředí", "díry", "příležitosti". Byl by to svobodný "trh" - neboli obyčejní a různí lidé s různými zájmy a pro některé z nich lze dělat něco, co chtějí, co jim přinese užitek, usnadnění, radost, atd. aniž by tomu bránili jiní.

    3. možnost tedy získávání reálných prostředků "volně" ležících (jako divoké zvíře...) není dnes možné
    -vzhledem k tomu že je vše "pohlceno" (fiktivně), do "civilizace"-respektive státu a řekli, že "VŠE patří bohu-pardon-státu-a oni že jsou toho správci, ba dokonce vlastníky a oni rozhodují co s tím dále...
    - tudíž zdroje NEKOLUJÍ VOLNĚ nýbrž je nutno je získávat ze společnosti v níž jsou (byť fiktivně) VÁZÁNY (zabaveny).

  • 500kdfj napsal:

   Organizované zdroje
   "PRODUKUJÍCÍ směnitelné prostředky, které by si lidé dobrovolně kupovali, když PRO NĚ budou užitečné"

   - Jde totiž o to, aby bylo možno něco, co si budou žádat...produkovat pro JINOU CÍLOVOU SKUPINU (prostě pro běžné lidi, firmy, atd.) než je cílová skupina pro kterou děláte tu "nadstavbu" - tedy úsilí o změny kurzu...

   Obvykle ekonomicky znevýhodnění "alternativci" (Protože podnikat něco s prostorovými, materiálovými a lidskými "zdroji" smějí pouze státuhodní..."spolehliví"...držící "linii". Zatímco ostatní budou vyvedeni z omylu, že to byl dobrý nápad. O to se státní naháněči postarají!:D) nejsou vhodná skupina, která by zároveň mohla takové tažení utáhnout ze svých prostředků (které narozdíl od státních "netiskne").

   Další možností je "vstup" do projektu někoho dalšího-ať po stránce managerské, tak třeba i finanční, atd. Není zjistitelné nakolik Váš způsob vedení ve skutečnosti vyhvuje "cílové skupině" a jestli nejdou dělat věci lépe, ba i jinak aby se předešlo některým karambolům ke kterým to zbytečně směřujete (např. proč poskytujete "nepřátelským silám" zadarmo záminky? Proč schválně vytvářet slabiny na kterých Vás pak nachytají jako na švestkách?? To je nerozum a nedomyšlené.)

   Každopádně snížit počet překladů by vadilo komu? Čtenářům? Platícím? Jak zjistit, co (a jestli vůbec nebo v jakém množství-frekvenci) kteří lidé opravdu chtějí (a reálně na to něco vynaloží), když si to nemůžou zaplatit?

 6. Petr napsal:

  Samozdrejme ze na zaslane penize zadne potvzeni nepotrebuji.

 7. John_Pitralon napsal:

  Okamžitě jsem poslal příspěvek. Ať s tímhle jde ten idiot Smatana do hajzlu.

  • Zighartice napsal:

   Tak mě tak napadá, že podobné seznamy jsou vlastně diskriminací určité skupiny obyvatel, diskriminací a hanobení příznivců konspiračních teorií. Konspirační teorie mohou být směšné, kritizované, ale v žádném případě nejsou nezákonné. A s novou připravovanou právní úpravou to vlastně bude hanobení třídy, tj. hanobení třídy příznivců konspirací, hanobení třídy čtenářů alternativních médií, hanobení třídy alternativních médií. Což takhle sluníčkářům strčit do chřtánu jejich vlastní bambitku, drženou v jejich vlastní ruce?
   V budoucnu by mohla alternativní média mít alespoň nějaký náznak volné asociace pro spolupráci při právních otázkách a využívat v tomto směru čtenářskou základnu, kde se snad najdou lidé vzdělaní a moudří a třeba ochotně pomoci alespoň radami. Možná to v budoucnu bude nutná cesta pro rozdrobenou nezávislou alternativu, aby ve své nezávislosti přežila.

   Jak pravil nejhumánnější nositel Nobelovy ceny míru Barack Hussein Obama zde:
   http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/398391-demokracii-vam-vnucovat-nebudeme-slibil-kubancum-obama-ti-mu-aplaudovali.html
   Lidé by měli mít právo kritizovat vládu a organizovat poklidné protivládní protesty.
   A takové alternativní médium je vlastně dnes s organizováním poklidných protestů v situaci, jak Svobodná Evropa, či Hlas Ameriky za bolševika… Nejlepší je použít proti protivníkovi jeho vlastní zbraně, nejlépe jeho vlastní hlásané ideologie…

   • John_Pitralon napsal:

    Tady ani není třeba speciální legislativa.
    Demokratický stát chrání svobodu politického projevu občana a voliče. To je garantováno Ústavou a stojí na tom princip demokracie. Alespoň na papíře. To jest svobodný projev jednotlivce a voliče musí být chráněn obdobně, jako když policie chrání jeho majetek. Není možné, aby někdo jako pan Smatana šel a snažil se druhé očerňovat a odebírat jim finanční prostředky na tom základě, že nesouhlasí s nějakým jejich politickým názorem. To je protiústavní, je to manipulace se samou podstatou systému, kterou tímto pan Smatana úspěšně popírá.

    • Marie napsal:

     Neprorazite s pozadavkem na dodrzovani Ustavy. Zkousela jsem to dlouho, i pres presidenta, ale je to marne. Je primo povinnosti presidenta dohlizet na ustavnost vsech zakonu, ktere podepisuje. Neudela to.. Ani kdyz ho pozadate, aby zjednal napravu u jiz podepsanych protiustavnich zakonu. A to mame primo ministra, ktery je za to placen, nejakej vyvolenec jmenem Dienstbier. A pak je tady je siosereda Sabatova, ktera se zve ochrankyne lidskych prav...ta je z nich uplne nejblbejsi, pokud jde o vymluvy....Jsou to vsechno domluvene svine...

     Dva roky zabiteho casu, kdy odpovedi jsou vysmechem nejen zakonum a pravidlum lidskeho chovani, ale primo vam. Tudy cesta nevede...

     Ja jsem nevymyslela rceni, ze kde konci pravo, tam zacina nasili. Bohuzel tomu tak je, a vsude na svete, v kterekoliv dobe...

     A ta babizna soudkyne, co se 19.5. chysta vysmat zakonu i zdravemu rozumu, potrebuje lekci, aby pristala na zem taky...

     Je nutne se Jana Korala a jeho kamaradu zastat, aby se nestalo pravidlem, ze z lidi budou delat cim dal vetsi hadr na podlahu kvuli kravine jako jsou napisy vapnem.

     A taky jde o penize, ktere nekdo chce a nema na ne pravo. To je obhajoba vydirani!

     Skoda, ze jsem tak daleko, sla bych ji domluvit osobne, mam v tom jiz uspesnou praxi...

     • John_Pitralon napsal:

      Schopný právník by jim řádně zatopil, je to ale otázka kde vzít prachy na drahého advokáta. Oni by minimálně podle tiskového zákona měli dát prostor k vyjádření druhé straně, kterou očerňují. A jejich skutečný záměr je v podstatě protiústavní, snaží se tu pod různými záminkami likvidovat politickou opozici a mediální konkurenci, to je jednání vedoucí ke skrytě totalitě. Můžeme se spolehnout že mainstream o téhle gestapácké prasečině nenapíše ani čárku.

   • Marie napsal:

    Presne tak! Oni si to ale nedokazi uvedomit. To je schizofrenie. Protireci si, aniz by nad tim zapremysleli.

    Jim jde o ne, aby se na ne nedalo poukazovat, a meli tichoucko pro sva svinstva, ktera se drasticky stupnuji...

    Jak uz jsem jim nekterym napsala: neni potreba se s vami spinit, staci vam tu vasi medicinku nechat naservirovat vasimi, to skutecne funguje....

 8. host napsal:

  Když to srovnám, že pitomý židovský týdeník Reflux nebo Despekt stojí skoro 50,- kč, vytváří ho desítky dobře placených lidí a obsahuje samé lži (slušný odborně zaměřený časopis stojí tak 70-100 kč) a zde na NWOO vychází 20-30 kvalitních článků týdně v režiji jediného člověka a ještě je tu možnost necenzurované(!) diskuze, tak je to na zamyšlení. Přispívat zde pravidelně aspoň drobnou částkou, to je prostě slušnost.

  A ani chudého důchodce nezruinuje, když zadá trvalý příkaz na 50-100 kč měsíčně, za to množství kvalitního počtení.

  Navíc se asi těžko plánuje něco většího dopředu (demonstrace, přednášky,happeningy), když nevíte jestli vám tento měsíc lidi pošlou dostatek peněz nebo ne, takže předpokládám, že trvalý příkaz je lepší řešení.

  • 500kdfj napsal:

   Proč se neinspirovat Vašim hlavním konkurentem církevmédii:

   "Hlavně však hledá nové způsoby, jak podnikat.

   Ve veřejnosti je rozšířen názor, že po restitucích si budou žít církve v luxusu. To se ovšem pokusil vyvrátit mluvčí biskupské konference a novináře pozval do Plzně a Řezna, kde katolická církev vysvětlila, jak se věci mají. Pokud nemá zchudnout, musí nejen propouštět a restrukturalizovat, ale také podnikat.

   Je pravda, že do církví už přicházejí první peníze, ale ty se nesmějí projíst. Plzeňské biskupství investuje a skupuje činžovní domy v Plzni a chce prý vydělávat na nájmu. Zaměřuje se údajně na malometrážní byty pro seniory. Toto podnikání je podle Radkovského zatím v počátku. Církev si totiž uvědomuje, že musí být připravena na dobu, kdy po vyplacení náhrad od státu už nedostane nikdy nic. Takový stav nastane za 16 let.

   Na financování diecéze potřebujeme zisk 90 milionů ročně

   Plzeňský biskup František Radkovský na nic nečeká, a přestože prý zatím jeho diecéze nedostala zpět skoro žádné domy či pozemky, už teď vymýšlí, kde a jak začít podnikat. „My bychom potřebovali mít nejlépe nějaký výrobní podnik. Zatím jsme ve fázi hledání. V roce 2030 budeme potřebovat firmy, které ponesou zisk devadesát milionů ročně, a ještě to podnikání musíme rozdělit do různých oborů,“ řekl biskup Radkovský novinářům.

   Inspiraci prý hledají například v německém Řeznu, kde mají biskupský pivovar. „Tuším, že v Řeznu ze zisku pivovaru financují kněžský seminář,“ vysvětlil při exkurzi Radkovský. V plzeňské diecézi je prý potřeba získat prostředky na financování oprav řady církevních staveb, které jsou stále ještě ve špatném stavu.

   Snižování platů a propouštění se netýká kněží, ale ostatních zaměstnanců. U každé končící smlouvy si prý musejí dobře rozmyslet, zda ji prodlouží, a důchodci už pracují pouze za základní plat. Obdobně jako v Plzni uvažují diecéze po celé republice a chtějí údajně rozvíjet i turismus. Třeba tím, že památky budou přístupné i mimo hlavní sezónu."

   • Marie napsal:

    Vy jste silny teoretik, a to je na prd...

    Praxe bude takova, ze tunelovani pro cirkve neskonci nikdy, protoze musite videt ty lidi, co tam sedi, a ti si prisun zajisti, pokud se nezmeni system...

    Ja uplne zasnu, jak se snazite vycarovat na dlani chlup, kdyz tam neni! Tim myslim, pro lidi.

    Tady uz nepomuze nic, nez prevrat, a aspon majetek nemovity jim sebrat a dat lidem. To se muzete tady upsat vycteninkami ci nastudovanymi frazemi, je to o nicem...

  • Marie napsal:

   hoste: napsal jsi, ze ani chudeho duchodce nezruinuje poslat 50 nebo 100 korun, a neda mi to, abych ti na to nenapsala, ze nezruinuje, pokud je ma. Ovsem ja mam 30 korun na den a dluh na mimoradne vydaje spojene se zdravim, ktere nemam jak splatit... a navic uz rodina nema vubec nic, cim by mi mohla pomoct.

   Muzete mi oponovat, ale je jen malo duchodcu, co s duchodem dokazi zaplatit vsechno, co potrebuji.

   • jan nowak napsal:

    Marie !
    Nevím, proč bys zrovna Ty měla posílat peníze...
    Ty bys je měla DOSTÁVAT, protože dobře píšeš !!!!!
    ps: klídek, potom to s Arašidem vyůčtujem /MV/ ;-)

    • Marie napsal:

     Mela bych posilat! V ramci spravedlnosti v kazdem pripade a jsem takrka denni uzivatel... Ale jsem o vsechno prisla. Okradenim, a kradez pokracuje k likvidaci... a nejsem sama... toto je potreba resit jako prvni a prvoradou vec! Kdyz budou lide mit penize, nebudou vahat davat za dobrou vec...

     Cely zivot jsem psala i clanky a nikdy jsem za ne nic nechtela. Jsme na svete kratce, a je skoda, ze nemame moznost poznat vsechno. Poznani je vzruso a sdileni poznani taktez.... znas to.

     Cely svet je naopak. Jak se da jist ze stolu, ktery je prevraceny vzhuru nohama. Neda. Neni to uz k ziti timto zpusobem, to je umirani...

   • host napsal:

    Však jsem psal jen o chudých důchodcích. Ne o superutrachudých důchodcích, kterých je opravdu velmi málo. Většina důchodců má aspoň 10 000 a nejchudší co znám tak 6 000 a ještě dostávají od státu přídavky na bydlení a všechno možné, přesto by je 50 korun měsíčně určitě nezruinovalo.

    Vlastně jsem tím jen chtěl naznačit, že darovat stovku si muže dovolit prakticky každý, až na malé vyjímky vašeho typu.

    • Marie napsal:

     Mas mylne informace a hlavne se poptej u invalidu. Vyse nominalni je o hovne, musi videt naklady na zdravi...

     Mimochodem, ja mam 6500 a nemam ani zivotni minimum, tj.3400, a nedostavam ani vindru. Misto toho vysmech. Kdyz zaplatim bydleni, tak mi zbude 900 na mesic...

     S deseti tisici se mozna podari vyjit mlademu, ktery je zdravy, ale kolik znas duchodcu, kteri nemaji vydaje spojene s odchazejicim zdravim?

     Takove bryle je nepredstavitelny problem, zvlaste kdyz se ti zhorsuje zrak a potrebujes 2 x rocne nove... u mladych to nejde tak rychle... totez zuby...mlady se nepotrebuje tolik koupat jako stary a podivej na cenu vody!!! Na Morave jsou duchody kolem 8 tisic! To je hovno....

     Duchodci maji v realu mensi duchod nez meli za socialismu ( kdyz prictes, co vsechno nemuseli platit a nebo meli se slevou...).

     A co je navrch ( za socialismu neexistovalo ), ze mladi na stare prdi z vysoka a cekaj akorat kdy natahnou brka, aby je nahodou nepostihl novy zakon o vyzivovaci povinnosti vuci predkum!

     Hlavne ze se posilaji miliardy na privandrovalce a kupuji se jim tablety i i-phony... zkratka vse..

     Cesi jsou proste sraci, ze to tak nechaji a jeste to zlehcuji, promin, ale i ty, kdyz reknes, ze tech super chudych duchodcu je velmi malo...

     • Justass napsal:

      Marie,

      "Duchodci maji v realu mensi duchod nez meli za socialismu " + další co o nich píšeš.

      Máš plnou pravdu. Mají minimálně o 35% v reálných
      srovnatelných penězích menší důchody než za socialismu. A navíc jejich "spotřební koš" zdražil o další desítky procent. Proto také je jich 85% dle oficiálních statistik těsně kolem hranice chudoby. No a takový samodůchodce - tak to už je spíš na mašli, jako na život. Mnozí musí zvažovat, zda si koupit o 3 rohlíky navíc aby se najedli, nebo šetřit na doplatky na léky.

 9. Marie napsal:

  Parchanti z konspiratori.sk dostali ode mne toto:

  Nevazeni dementi z konspiratori.sk

  Kdo vam dal pravo si hrat na soudce, kteri si mysli, ze si mohou dovolit oznacovat weby za konspiracni, zverejnujici podle vas nepravdive zpravy a dalsi vyjmenovane kraviny? Co je vam vubec do nich a hlavne, jak to, ze nerespektujete svobodu slova? A jeste hadim zpusobem tvrdite, ze vam jde vyhradne o zakazniky, aby si, chudacci nezkompromitovali sve jmeno na webech, ktere vy povazujete za vam nevyhovujici.. Silena drzost, a rada bych abyste mi dolozili, kolik tisic lidi vam poslalo na vami uvedene webove stranky nejake stiznosti a hlavne o cem!

  Jelikoz nepredpokladam, ze byste mi napsali pravdu, tak vam ji napisi ja:

  Kdyz si prohlidnu vase fotky, tak vidim, ze jste tam samivyvoleni, co uz tak vystoupali, ze si hraji na bohy. A delate to samozrejme kvuli prachum, a cerpate bezpochyby jako neziskova organizace i z penez danovych poplatniku, ze ano. To je dnes nejvetsi trend vyvolenych.

  Pokud vim, tak Ceskoslovensko bylo rozdeleno a vy jste na Slovensku, takze by mne zajimalo, z jakeho duvodu se serete i do ceskych webu?

  Ono uz je toho vic nez nad hlavu, co si dovolujete, a tudiz s tim zavcas skoncete, nez bude pozde. Nemyslete si, ze lidi jsou tak hloupi a neschopni, za jake je mate. Zamyslete se, jestli mate zapotrebi zacit nalezat jeden druheho na skarpe.
  Mate pocit, ze vam vyhrozuji? To muzete mit, ale nezapominejte na to, ze nam neni treba se s vami spinit. S radosti to udelaji ti, ktere si zvete na likvidaci nas.
  Ono totiz staci jen fotky, adresy a trochu pomluv, kterymi dnes a denne vy hyrite na vsechny strany, abyste zadupali pravdu. Jenze ta je videt, a je to jenom vas problem nenazranosti a nadrazenosti, ze jste tak zaslepeni...

  Prachy jsou mocnou carodejkou, ale zoldak meni pana podle vyse zisku...

  Bez pozdravu, Marie Dikyova

  • John_Pitralon napsal:

   Jistě, ono Smatanovi o žádnou etiku publikační činnosti nejde. Samozřejmě, jde jim o to poškodit a vyfiltrovat politicky nepohodlné weby. Oni ti hlupáci se tím vůbec netají, což je zásadní chyba Smatany. Protože se on sám usvědčuje z protiústavního jednání. Pod záminkou jakoby boje za novinářskou etiku se ve skutečnosti snaží likvidovat odlišný politický názor a opoziční média. Důkazy jsou jasné, protože Smatana sám dříve nakecal veřejně mnoho o svých snahách cenzurovat alternativní média, což ho nyní usvědčuje.

   https://www.youtube.com/watch?v=q4ZtJYp1uWg

   • Marie napsal:

    Jim je to ale u zadku, ze delaji protiustavni kroky v jednom kuse. Kdybyste cetl ty jejich odpovedi na me upozornovani, to je vysmech a nic vic.

    Nemaji vubec zadny pocit viny nebo ze by delali neco nespravne, naopak. Oni maji nase hlasy si delat co chteji, protoze nikde nedali soupis veci, ktere delat nebudou. Chapete? Kazda svine si najde vymluvu vznesenou, od toho tam jsou. Pravo je vubec, ale vubec nezajima. Ani toho ksindla Zemana ne, a je to primo v jeho povinnostech, aby podepisoval pouze zakony, ktere nejsou proti Ustave.

    • John_Pitralon napsal:

     No ano, je jim to u zadku, dokud na ně někdo nepošle právníky. Což u malých médií s jedním človíčkem asi nenastane, ale u větších, které mají prachy na právní služby, se to stát může. Na tom seznamu jsou i parlamentnelisty.sk, tak uvidíme, jestli se budou bránit právními kroky.

     • Marie napsal:

      Zkusila jsem sama zalobu na Ustavni soud. Bez pravnika to vubec neprijmou ( coz je samo o sobe protiustsavni krok, a u Ustavniho soudu primo pecka, ze ). Pokud nemate na pravnika ( a to je ranec penez ), tak jste vyrizeny. Sice vam v Brne mohou nejake z jejich komory pridelit, ale tam to nema cenu, protoze ti na to dlabou, a nechteji se pred komorou znemoznit. Podle zkusenosti jinych lidi, je to ztrata casu a hlavne pokud potrebujete problem resit rychle, tudy cesta nevede.

      A Evropsky soud pro lidska prava zalobu neprijme, pokud neprobehla soudnimi instancemi v prislusnem state... maji to, jebaci, posychrovane ze vsech stran, aby se lidi nemeli jak branit..

      Nejidealnejsi reseni je, aby president kazdy protiustavni zakon vratil snemovne, to ovsem delat nechce, zmetek. Ani kdyz jsem ho zadala jmenem 82 tisic lidi. To je fakt na potlame....nemyslite?

      Takze ja uz se s nimi parat nehodlam, at si to nekdo zkusi, zabije leta zivota a o tech nervacich nemluvim...

      Poradne do drzky a kdyz nepomuze, tak do skarpy drzkou dolu, aby ji uz neotevreli proti lidem a byl by poradek za chvili... Strach je silny element, a cim vice si hraji na suvereny, tim vic ho maji. A nesmime se nechat zmast tou hrou na suverenitu, to jim jde lip nez cokoliv jineho. Se podivejte na takoveho Sralbotku, tomu by stacila jedna poradna facka, aby se posral...a prestal otravovat narod.

 10. Paul Durham napsal:

  Řekl bych, že doba nazrála, vlastně je už pozdě, na spojování.
  alternativních zdrojů a šiřitelů, kdy už konečně alternativní scéna pochopí, že spojení svých sil a zdrojů globálně a sdílení informací z různých koutů světa formou alternativní agentury je jediná cesta , pokud chtějí skutečně představovat informační opozici a přežít, není jiné cesty než družstevně-kartelové . Solisté jsou odsouzeni k živoření nebo zániku.
  P.S.(pro fanatiky ) Tímto , co píšu, nerozporuji legitimnost finančního požadavku admina o pomoc.

  • 500kdfj napsal:

   "spojování.
   alternativních zdrojů a šiřitelů"

   Sdílení, participace, koordinace "ZDROJŮ" (prostorových, materielních, časových, lidských sil, know-how, konexí, atd.) proč ne, ale ne ve smyslu podřídit je jednotnému "výstupu".

   Jen narychlo příklad pro pochopení: Organizace A má třeba volný prostor a může to na základě nějaké "platformy o sdílení zdrojů"-tedy o vytváření podmínek- například poskytovat organizaci B, která zase na oplátku... (což se může i obejít bez potřeby transakcí ve státních pseudopenězích-a tedy bez nutnosti státní pseudopeníze-nerovná se skutečné platidlo-jen je za něj násilně podvodně vydáváno-z monopolních míst získavat!)
   ...ani jedna organizace však nebude kecat do toho, co třeba vyprodukuje ("napíše", "vyrobí" a pod.) jiná organizace-tedy do výstupu a nakládání s ním. "Ve stylu- tady můžete občas pracovat a mně je zas jedno, co napíšete."

   Účelem je abyste si nějaké činnosti dokázali spoluprácí USNADNIT nikoli nutně podřídit (Protože při "spojování" které jste asi Paule měl namysli Vy...by vyvstala otázka-pod čím vedením?-a na té to také zhasne.)

   • Paul Durham napsal:

    Agresor má jednotné velení a útočí na všech frontách najednou, obránci se nemohou shodnout v ničem kromě potřeby obrany - za této situace nelze o nějaké obraně hovořit.
    Neměl jsem úplně na mysli spojování-pohlcování , spíše burzu-bazar nezávislých informací , antiReuters. A globální , v každé zemi je určitá komunita alternativních zprávařů, ty je třeba propojit , aby si mohli vyměňovat informace v reálném čase. Internet je ideální médium, dokud ještě je.

    • Ipi napsal:

     Paule,
     komplexněji vzato v tomhle specifickém případě...zřejmě nejsou informace tím limitním prvkem...

     VÍC informací nic nezlepší, naopak zatíží zpracováním, atd.

     Jsou jiné "suroviny" (poněkud běžnějšího charakteru), kterých se nedostává..., nemyslíte?

  • admin napsal:

   Co se spojování, resp. koordinace alternativních médií (a nejen těch) ve zde popsaném smyslu, tak si troufám tvrdit, že já jsem v této oblasti tím, kdo o to nejvíce usiluje a něco v tomto smyslu dělá (viz např. konkrétní téměř připravený projekt Asociace nezávislých médií zmíněný v článku). Někteří jednotlivci na to reagují pozitivně a chápou přínosy spolupráce, ale většina bohužel nereaguje, nebo málo. Takže já v tomto rozhodně nejsem brzdou, ale spíše motorem.

   • proud napsal:

    Kua to je sileny,nez se to tu nacte,to aby jeden sedel u prispevku pul odpoledne.....:-(

    Honziku,mozna by nebylo spatny co se "aktivit" tejka pouvazovat o takovym "v(j)ecnym clanku" na sajte,kde bysme se dali dohromady v diskusi kdo o to stoji a davali dokupy takovej nas stat budoucnosti se vsim co k nemu patri,aby fungoval.Muze se stat,ze se to chytne a zatracene se s tim statem rozrosteme a lidi si zacnou predstavovat ze by v takovym treba chteli zit ;-).Od politiky,pres zdravotnictvi,vzdelani,prumysl atd.,myslim ze by se to libilo vsem kdo cejtej urcity vlastenectvi,znaji Vedy,a nejen je,makaj na sobe a tak.Je to jen takovej napad.

   • host napsal:

    Toho jsem si všiml. Třeba Stwora si na Zvědavci docela dost soukromničí, zatímco vy tu máte spousty odkazů na další zajímavé alternativní weby včetně titulků jejich aktuálních článků. Což je opravdu dobrá věc, která si zaslouží (finanční) podporu.

 11. Tomáš napsal:

  Problém podle mě je v tom, že webů žádajících podporu je moc a vzájemně si hodně konkurují.

  Namátkou: nwoo, ac24, outsidermedia, zvedavec, aeronet + další weby z již zmíněného seznamu (k tomu se jako alternativa prezentují i BL) ... všechny tyhle weby mohou vybrat dohromady i několik set tisíc měsíčně jenomže se to roztříští do množství projektů. Pak ani jeden z nich nemůže pořádně vyrůst, protože každý má tytéž vlastní náklady.

  Na spojen sil není nikdy pozdě, celkové náklady by mohly díky synergiím v nákladech jít hodně dolů . Zvažte to. Peněz je mezi lidmi dost. Jenže každý si většinou vybere jen jeden web.

  P.S.
  Kdybych byl vláda a chtěl tyto weby pomalu zlikvidovat, nešel na to přes stíhání,, nezakazoval bych je. Šel bych na to právě přes peníze.

  Založil bych nový zdánlivě podobný web (u kterém by se tu a tam utrousila zmínka v mainstreamových médiích) a začal žádat o prostředky. Tím by zbylo méně na jiné podobné weby.

  • Ipi napsal:

   Kompetují o shodné "zdroje" od lidí a navíc od týchž lidí.
   Takhle se to nikde nedělá - na věci, co považujete za správné musíte vydělat sloužením (poskytováním produktů) neangažovaným...za získání směnitelných prostředků jenž teprve nasměřujete kam chcete...nikdy se takové věci netáhnou z "vlastních zdrojů"-to reálně nelze ať se to líbí nebo ne, reálně nelze.

   • Tomáš napsal:

    V pořádku, ale u nás je alternativních webů žádajících o podporu moc. Bez sloučení skončí skoro všechny a přežívší projekty osloví méně lidí (řada lidí či čtou některý z nich se o tom přeživším nemusí dozvědět).

    Tohle je zralé na slučování webů.

    • Tomáš napsal:

     Pokud jde o počet konkurujících si webů - stačí se podívat nalevo na seznam nazvaný ODKAZY

     • host napsal:

      Spadl jste z Marsu nebo co?
      Takovéhle úvahy bych spíš očekával od zdejšího trola ze synagogy.

      Na 10 000 000 občanů ČR 5-10 kvalitních alternativních webů, a tomu vy říkáte moc?
      Kdyby každý člověk měsíčně poslal korunu, tak má každý z těch webů milion na měsíční útratu. To by se to pak dělalo alternativní zpravodajství. Živý rozhovor z Pjakinem z Prahy, live zpravodajství z demonstrací proti Bilderbergu, ...

 12. Justass napsal:

  Tomáš:

  ... "(k tomu se jako alternativa prezentují i BL)"

  Britské listy - NEBRAT!!! To by jsme si tedy moc nepomohli-
  a pan Korál s Čulíkem už vůbec ne. Z BL se už před drahnou dobou stala žumpa tzv. Hlavního proudu.

  • Marie napsal:

   Byla jsem nemile prekvapena, jak dlouho lidi toho buzika brali.... a pritom ten jede silne v proimigracnim svinstvu....

   Neumim si predstavit spolupraci Jana Korala a tohoto hadoviteho zmrdka.. To je nebetycny rozdil...

   • Tomáš napsal:

    Souhlas, nebrat.
    Ale i BL ukusují peníze z balíku pro alternativní média. Proto jsem je zmínil.

    • Justass napsal:

     Jo. To jo. Nicméně ti co tam přispívají, tak je asi dobře znají a těžko budou přispívat sem - dobře jim tak - ne.

 13. hel napsal:

  to je hrůza ti v té havlově knihovně, vzájemně si podkuřují a chválí se a je z nich cítit neskutečná arogance ...s těmi nikdy nikdo nic nevydiskutuje, to je ztracená věc...ti jsou řádně navedení jak družice na oběžnou dráhu a vůbec už nejsou schopni podívat se pravdě o tomto světě do očí...také žasnu, co tam dělá fischer, asi plní nějakého bobříka protiruskosti, když na něj tedy vybalili to členství v ksč, nechce se ucházet o presidenta znova ?před korálem klobouk dolů, já bych ten jejich sebejistý pohrdlivý smích asi nesnesla

  • John_Pitralon napsal:

   Když se to tak vezme, oni vlastně šíří nenávist a to zcela nesmyslně vůči publicistům z alternativy, kteří jen chtějí "demokraticky a svobodně" o nějakém tématu podiskutovat, nic víc. A havloidi se tomu vysmějí, s tím, že diskuze pro ně nemá smysl, co to je proboha za přístup... Má to nějakou logiku?

 14. weissbach napsal:

  Místo teoretického rozebírání situace raději něco pošlete. Kdo můžete.

 15. vilon napsal:

  Šefe, ked to inak nepôjde, zaveď platenú registraciu, ako to robí Chelemendik, či Chvátal na Matrixu! A basta. Ten server MUSÍ bežať!!!!! Čiastka by mala byť postavená tak, aby pri priemernej týždňovej návštevnosti 81.tis. návštevníkov, čo je 320.tis mesačne, vystačila na nájom a náklady, ale aby neodradila návštevnosť. Chvátal určite poradí.
  Ten server musí bežať! Lepší neexistuje!

  • proud napsal:

   "Šefe, ked to inak nepôjde, zaveď platenú registraciu, ako to robí Chelemendik, či Chvátal na Matrixu!"...........to u me nejsou alternativy...........ale zebraci co si z toho delaji zivnost!!!

 16. Tatranec napsal:

  Dobry den Admin.
  18.4 som Vam poslal na Slovenske konto Tatra banky
  150 eur co je asi 4000 CK
  Vtedy 18.4 bolo na konte 1054 CK je jasne ze moju podporu pre Vas ste nezapocitali do celkovej podpory .
  Neviem kde sa stala chyba .

 17. Tatranec napsal:

  chyba 10045 CK 18.4.

 18. Chazar napsal:

  Konečně tahle stránka pro slabomyslné pošahance skončí. Admin této stránky by neměl pracovat jako "nezávislý zpravodaj", ale měl by být hospitalizován na klecovém lůžku společně se schizofrenníma důchodcema, kteří na chod tohoto obludária přispívají.

  Chemtrails na vás...ani hliníková folie na palici vás neuchrání....muhahah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!