Zapomeňte na Panama Paperes, tady je cesta, jakou Rothschildové perou peníze v Americe

moneylaunderingKaždý, kdo pozorně sleduje příběh daňového ráje Panama Papers, se již jistě stihl obeznámit s tím, co rodina Rothschildů poskytuje v USA. Jedná se o prakticky totožnou službu, jmenuje se Rothschild Trust, a psal o ní portál Antimedia v nedávném článku "Rothschild ztrapnil Obamu, když učinil z Ameriky největší daňový ráj na světě."

Čtenářům také pravděpodobně bude znít povědomě jméno Andrewa Penneyho, jehož uvedl v lednu zpravodajský portál Bloomberg takto:

"Bankéřská rodina Rothschildů, po staletí vlastník evropských finančních institucí, otevřela svou dceřinnou společnost "Trust Company" v Renu v Nevadě, a to jen pár bloků od kasín Harrah a Eldorado. Rotschildové nyní přesouvají bohatství majetných zahraničních klientů ze zámořských daňových rájů, jako jsou Bermudy. Vztahuje se tam na ně totiž nová mezinárodní ohlašovací povinnost, a proto stěhují majetky do Rothschildovského trustu v Nevadě, kde podobná povinnost není.

"Podle finančních poradců je současný stav prostě jen dobrá obchodní příležitost. V návrhu prezentace Penneyho, mluvčího u Rothschildů, která zazněla v San Franciscu, zaznělo že USA "jsou ve skutečnosti největším daňovým rájem na světě." Penny v později nepoužitých komentářích dodal, že USA "postrádají prostředky k vynucení zahraničních daňových zákonů a mají jen pramalou motivaci k tomu, aby tak učinily."

Takže pro všechny, kteří chtějí následovat příkladu Mossacka Fonsecy, nebo jeho "panamských" vrstevníků, kteří ještě nebyli vykořeněni, nebo pro kohokoli jiného, ​​kdo si chce otevřít domácí (americký) "trust", Rothschild Trust všem těmto ukázal cestu.

 

Nejdůležitější momenty z R. prezentace:

 • V tomtéž roce, kdy jsme otevřeli pobočku Rothschildova trustu v Severní Americe v Renu, Nevadě, jsme zjistili, jak všestranné trusty v Nevadě jsou, a jak se projeví jejich užitečnost v kontextu mezinárodního obchodu.
 • Rothschild Trust dlouho šel vstříc klientům s konexemi v USA a řešil složitosti, které to přináší pro plánování. Otevření nové pobočky umožnilo Rotschildům přijít s kreativními řešeními nejen pro typické situace, ale také pro nezvyklé a komplexní scénáře, které vyžadují řešení šitá na míru.
 • Podle našich zkušeností se mohou trusty v Nevadě osvěčit jako užitečné nástroje nejen v Americe, pro první generace uživatelů, ale i pro zahraniční rodiny s dětmi, které chtějí investovat ve Spojených státech.
 • Takové struktury jednak pomáhají uchovat soukromí a jednak blokují daňovou povinnost z amerických nemovitostí, přitom však podléhají dvěma úrovním daně z příjmu (na podnikové a akcionářské úrovni). Kvůli tomu se pohybují na vysokých úrovních příjmů i daní z kapitálových výnosů, což je činí neefektivními co do zhodnocování, pokud by nemovitost měla generovat příjmy.

Máte obavy o expozici FATCA (Mezinárodní dohody o placení daní) v zahraničí? Stačí využít trustů Rothschild na domácí půdě:

 • Od zahájení až po plnou realizaci FATCA, někteří američtí klienti, kteří měli majetek v zámořských trustech, a to čistě ze setrvačnosti, se rozhodli převést tyto struktury na domácí půdu, aby snížili administrativní zátěž plynoucí z ohlašovací povinnosti. Tento domestikační trend je součástí obecného trendu, v jehož rámci se přesouvají finanční struktury na pevninu (zde USA).
 • USA a zejména Nevada oplývají příznivým daňově právním systémem, což nahrává trustům. Nabízí se celá řada plánovacích příležitostí, jimiž lze dosáhnout komplexních cílů, čemuž napomohou zjednodušená oznamovací povinnost a nařízení o jejím dodržování.

Zde Rothschild vysvětluje cizincům, jak se perou špinavé peníze za pomoci amerických nemovitostí:

 • Zahraniční společnost přispívá své akciemi do americké LLC (s.r.o.) a následně likviduje, následkem čehož se firemní dceřiná společnost v USA rozhodne přijmout kvalifikaci jako typ "S" dceřiné společnosti. Konečným výsledkem je v USA jediná vrstva daně z příjmu a snížené sazby daní z příjmu a z kapitálových výnosů, i když v případě majetku, který rychle získal na hodnotě, - jako jsou například prémiové apartmány v New Yorku - se může přičíst výrazná daňová zátěž v případě nákladů na likvidaci.
 • Nedávno jsme sami viděli, jak užitečné mohou být "cizí" (tj. zahraniční) trusty v Nevadě pro zámořské či zahraniční investory do amerických nemovitostí. Jmenování zahraničního tajemníka pro trust, která by se jinak musel klasifikovat jako domácí, v USA způsobí působí, že trust projde "kontrolním" sítem amerických soudů a berních úřadů, díky čemuž bude moci být kvalifikován jako daňový rezident nepodléhající americké federální dani z příjmu.
 • Obecně platí, že tento typ je vhodný pro zahraniční investory, kteří mají ve Spojených státech nemovitosti (nebo jiná aktiva na půdě USA), kterým se nehodí podávat americké daňové přiznání pod vlastním jménem a kteří nemají žádnou osobní spřízněnost s USA. Přesni ti by rádi minimalizovali výše americké daně ze svých investic.

To by samozřejmě nebylo možné, pokud by s nimi nespolupracovala Národní asociace realitních agentů (NAR). Ta nese spoluvinu, jak jsme psali již od roku 2012:

"Mnozí z vás čtenářů nepochybně strávili drahný čas v mezinárodní bance, kde jste si museli odsedět bezpočet hodin na školeních "poznej svého klienta " a na školení AML (programy proti praní peněz). Je fascinující si povšimnout, že NAR lobovala lobovala za zproštění takových regulací a taky se jej dočkala. To je pravda, realitky vlastně šly za americkou vládou a řekly: chceme být schopni pomáhat zahraničním obchodních magnátům a jiným hanebným podnikatelům v praní špinavých peněz, a to prostřednictvím realitních trhů ve Spojených státech - a prosadily svou.

"Zde čtěte jejich oficiální stanovisko:

"NAR i nadále podporuje úsilí v boji proti praní špinavých peněz a boj proti financování terorismu, a činí tak skrze regulaci subjektů podle analýzy rizika. Jakékoli analýza rizik by pravděpodobně shledala jen velmi málo rizik v praní peněz skrze realitní agenty. Předpisy, které by vyžadovaly od realitních agentur a makléřů, aby přijali programy proti praní peněz, by se mohly ukázat jako zbytečná zátěž. Existují již totiž stávající předpisy pod označením ML/TF, které již platí ve finančních institucích Spojených států amerických."

Zatím jsou předpisy, které brání cizincům v praní špinavých peněz ve Spojených státech, prokazatelně "na obtíž." Výsledek: rekordně drahé luxusní nemovitostí, které nyní používají zahraniční oligarchové k praní špinavých peněz jako moderní variantu "švýcarských bankovních účtů". Navíc je kvůli nim tento konkrétní sektor bydlení v USA přístupný pouze jiným cizincům.

Pokud jsme vás zde stále ještě nepřesvědčili o všech výhodách Rothschildů, je tu ještě jeden důvod. Nemovitosti v Nevadě vás ušetří té nepříjemnosti dostat se na "černou listinu" - každý bez rozdílu je anonymní:

"Cizácké" trusty v Nevadě se také mohou ukázat jako atraktivní pro investory z politicky citlivých zemí, které se potýkají s blacklisty a přísnými pravidly CFC, a kteří by rádi přeskupili svá aktiva.

A zde je Rothschild jen krůček od toho, aby přiznal, že se daňové ráje v USA pod jeho taktovkou používají pro daňové úniky:

"Použití zahraničních trustů v Nevadě se vyhýbá nutnosti blacklistů a stigmatům, které mohou nastat, pokud uložíme aktiva do zemí s jurisdikcí, které pro jejich volnost popisujeme jako daňové ráje. A to aniž by došlo u příjmů mimo USA k expozici vůči americké dani z příjmů. Jako další a další země přijímají blacklisty, přísné CFC režimy a jiná opatření, aby se zaťal tipec tzv. daňovým rájům, stává se flexibilita a vyšší míra jistoty plynoucí z amerických trustů stále zajímavější alternativou. "

Otázkou tedy je, proč USA nepřijmou takový režim, který by znemožňoval praní špinavých peněz jak pro cizince, tak i pro nemnohé obyvatele? V současnosti však takový krok nepřijde, navzdory vyjádření Obamy z počátku dubna 2016, že "daňové úniky jsou velkým celosvětovým problémem."

Takže pro ty, kteří se již nemohou dočkat, až využili služeb Rothschilda, zde je kontakt:

rothschild-2

Zde jsou k vidění skutečné dokumenty Rotschildů, které jsme citovali výše (klikněte pro zvětšení).
16 Komentářů k Zapomeňte na Panama Paperes, tady je cesta, jakou Rothschildové perou peníze v Americe

 1. jan napsal:

  Takže přichází k úvaze,zlikvidovat konkurenci,zveřejněním Panama Paperes.

  • Novapalo napsal:

   Je to aj konkurencia. Pretože zločincov je veľa a samozrejme si konkurujú tiež medzi sebou, ako všetko živočíšne na tejto nízkej materiálnej - živočíšnej úrovni, ako píše pán Kysucký. Stať sa zločincov vo vesmíre - ktorý s časom neustále degeneruje, ako hovorí 2. termodynamický zákon o entropii, že neustále klesá množstvo využiteľnej energie v tomto vesmíre - je podstatne ľahšie, ako sa stať duchovne vyšším, než sme sa narodili.
   Ale hlavne - zločinci a teda demokratický systém, ktorý programovo svojimi princípmi mylnej duchovnej rovnosti vyrába zločincov, sa nedokážu medzi sebou regulovať. Oni nie sú schopní regulovať sami seba, pretože sú to myslením a teda duchom tie najnižšie úrovne a ich myslenie len odráža ich možnosti. A toto vedie nevyhnutne ku všeobecnému kolapsu. Najskôr duchovnému a potom okamžite a rýchle aj materiálnemu. Pretože duchovná nízkosť je zákonitosť myšlienkovej nízkosti. Ako píše pán Kysucký - ako myslíš, tým si, a tí myslením nízky nie sú schopní prekonať "Hranicu svojej smrti". Čítali ste jeho poslednú knihu? Preto súčasní vládcovia nedokážu nič iné, než ukazujú posledných 200 rokov. Ak sa zásadne nezmení štruktúra vládnucích ľudí, tak globálna vojna je nevyhnutná..... ha, ha - teda po Kysucky.

  • pepa z depa napsal:

   pamatujete si to jeste :

   https://www.youtube.com/watch?v=TZ1lzA9v_-s

 2. eva napsal:

  Po Panama Pampers přijdou Rotschild Pampers pro nepohodlné osoby z pohledu globálního predátora...........

 3. Paul Durham napsal:

  "Tati, a jaký je vlastně rozdíl mezi demokracií a tou Sociální demokracií?" "No, jak bych ti to synku...to je asi jako rozdíl mezi táborem a koncentračním táborem."

  zkopírováno z debaty v iBěs o ignorování rozsudku klukama a holkama z liháče :-) :-)

  Daňový ráj , to je asi v Hybernský ulici ?

 4. host napsal:

  Vždyť u nás je to to samé. Garsonka za milion, socialistická králíkárna 3+kk v novostavbě za 3 miliony. Tak mi řekněte, kdo z čechů si tohle může dovolit?

  Pak zjistíte, že celé bloky domů patří tureckým, arabským, albánským, izraelským, ukrajinským a ruským mafiánům, kteří tak vyprali své peníze.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Víte, nefandím mafii a podobným zločinným syndikátům, to ne. Ale lidi si mohou za existenci mafie atd. do značné míry sami. Když nebudou fetovat a chodit za prostitutkami či do heren atd. z čeho by mafie vůbec žila?

   • Paul Durham napsal:

    ...ten Nový Zéland je dobrý "bunkr" , sice už dost takový New Brave World , ale lepší než drátem do oka :-)

    Nevidím v epoše kalijugy řešení , druh lidi je evidentně nemocný, všechny vrstvy "společnosti" jsou zasaženy morem "já nic - to oni" .

   • Zighartice napsal:

    Že současný ekonomický i politický systém časem zkolabuje, je pravděpodobnost hraničící s jistotou. Chaos, který to vyvolá, bude zvládnutý a zvládnutelný jedině nějakou formou trasformace hodnot. Současný vývoj světa již ostatně naznačuje, že nepříliš vzdálená budoucnost bude zejména v důsledku narůstajících sociálních rozporů postavena před úkol zrevidovat hodnotový systém. Jak to konkrétně bude vypadat, je teď spekulace, ale lze předpokládát brutální pokles životní úrovně pod úroveň životního minima. Protesty v jednotlivých zemích budou obráceny proti vnějšímu nepříteli, takže války jsou také téměř jistotou. Do toho přijdou fanatická náboženská hnutí, stěhování národů, katastrofy v důsledku selhání energetických, vodohospodářských a bezpečnostních systémů.
    Lidi v rozbombardovaném Berlíně po konci WWII v parcích a na jakýchkoli kouscích městské zeleně pěstovali brambory a zeleninu a přes vlastně neexistenci nějaké kloudné měny mezi nimi přímo kvasila směna...

    Bude to také konec globalizace v důsledku brutálního omezení dopravy, selhání internetu. Dělba práce bude probíhat většinou pouze na lokální úrovni.
    Nechci se pouštět do spekulací o detalilech ani o datu kdy to začne, ale obecně souhlasím s Vaším záměrem poukázat na příspěvek. Lze jen doufat, že to neskončí tak , že se lidé budou zabíjet pro masovou konzervu nebo pytel rýže, tedy alespoň v masovém měřítku.

    Nejste první, kdo o tom přemýšlí. Dají se najít weby s informacemi o tom, jak se na to různé skupiny lidí připravují. Mají zbrojní arsenály, zásoby potravin na dva roky, cvičí metody boje a přežití, vymýšlejí nejrůznější scénáře atd atd.

    Docela zábavné mně připadá, že někteří libertariáni si myslí, že takový kolaps bude začátek zlaté ery ancap. Někteří se na to přímo těší...

 5. stefan goga napsal:

  pane Host o tom to je . Aby ste bol otrok a bol celi svoj zivot zadlzeny. No a vsivaci demokrati si delia vase uroky za ktore zotrocuju najme slovanske narody. Ostatne uz davno oskalpovali.

  • host napsal:

   Já to vím. Ale ostatní ovčani už moc ne. Hrozně málo se o tomhle píše. Že hypotéční banky a spekulanti s nemovitostmi jsou největší škůdci ekonomiky.

   Spekulanti a mafiáni takhle jen prosévají miliardy se slušným ziskem a chudáci co chtějí založit rodinu to pak nemohou udělat, protože na astronomicky drahé nemovitosti nedosáhnou.

   Tohle je genocida (zabráněním možnosti mít potomstvo) jak vyšitá. O nějakých hypotetických sterilizačních chemtrails a vakcínách se blábolí na každé konspirační stránce a přitom jim uniká zcela reálná "sterilizace" pomocí nedostupného bydlení, kterou denně vidíme kolem sebe.

 6. Zighartice napsal:

  Tato skladba mi připomíná to, co se stalo v Kidapawan City na Filipínách minulý měsíc. Policejní střelba na zemědělce, kteří protestovali, protože hladověli.

  https://www.youtube.com/watch?v=LKl_QZ2-Ulg&index=25&list=RD0d-1ZilyKdw

 7. Ikema Monika napsal:

  Panamsky balík zasadil ránu Clintonovskemu seskupeni v Rusku ! Hilary sbírá jednu porážku za druhou ! Zveřejněni Pananského balíku je společná operace zvláštních služeb Ruska a USA na diskreditaci antiputinske národní kontra elity ! Clintonovska skupina vše organizovala za finanční podpory Sorose ! Operace zvláštních služeb Ruska a USA předčila všechna očekávání ! Obama veřejné poděkoval prezidentovi Ruska a chystá zpětnou ránu na Clintonovou! Odtajnění údajů o účasti Saudů 11.9. 2001 . A Libyjské dopisování jakož vyvraždění civilních obyvatel což ji přivádí ze statusu kandidátky na prezidentské křeslo do postavení zločince !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!