Petice: CZECHIA je jako SHITIA, nedovolme změnu jména naší vlasti!

56149f9148111f7c76c00100-204277Úvod: Žil jsem polovinu života v USA, pracoval pro 2 nejznámější university v jižní Kalifornii, Caltech a UCLA. Angličtinu ovládám jako češtinu. Jméno Czechia je to nejhorší, jaké může být. Jestli to má být 1 slovo, potom Czech zní dobře. Ovšem obávám se, že vlastizrádci mají jiný úmysl, proč mění název republiky. Republika totiž všeobecně znamená samostatný stát. To jim vadí nejvíce, protože ČR již není stát jako takový, ale pouhý protektorát, po tom, co pravomoci přešly Lisabonskou smlouvou na EU, vlastizrádně, bez referenda. Czech Republic zní výborně, silně. Czechia je jako Shitia. Název země musí zůstat Czech Republic! A musíme vystoupit z EU a NATO. A nepustit sem žádné imigranty, jejichž kultura není slučitelná s naší. Vlastizrádci by v USA dostali elektrické křeslo. Tady se chovají jako celebrity. To jen pro úvod.

 

Hlavní důvody, proč se ČR nesmí jmenovat Czechia

ČR je světově známá jako Czech Republic. To je značka naší země. Značka se musí budovat. Mimo jiné musí znít dobře. Jestli se jedná o stát či podnik. Nissan prodával auta v minulosti v USA jako Datsun. Potom se v Japonsku nějaký blbec rozhodl užívat v USA název Nissan. Značka Datsun se budovala dlouho a měla dobré jméno. Po tom, co byl Datsun přejmenován na Nissan, přes veškerou reklamu, prodej aut této automobilky v USA maximálně klesl a z tohoto propadu se již Nissan nikdy plně nevzpamatoval. Skončilo to tak, že po čase tuto zadluženou automobilku koupil Renault. Příklad 2. Sony vlastnilo značku Aiwa. Po tom, co zemřel CEO Akio Morita, Sony mělo neschopné vedení a jeden CEO změnil Logo Aiwy. Během asi roku tato známá značka přestala existovat. A ten CEO u Sony skončil a byl nahrazen jiným. I když Nissan bylo lepší jméno než Datsun, Datsun měl tradici, byl spojován s kvalitou. Nissan Američanům nic neříkal. Brand je anglický překlad slova značka a branding znamená hýčkání, promoce značky, navyšování její popularity, prestiže a hodnoty. Je to to nejdůležitější či nejviditelnější, co firma či stát má.

Vlastizrádci či debilové, či kdo ví, jak bychom je měli nazvat, zničili značku Czechoslovakia. Ale budiž. Nahradili ji zančkou Czech Republic a ta je již ve světě zavedená. V angličtině zní dobře, je to dobré, silné jméno. Czechia se ale bude číst Čeča. (Russia se v angličtině čte Raša). Debilové se budou snažit prosadit, aby se to četlo jako Čekia a cizinci si to budou plést s Čečnou, neboli tím, co považují za jednu z největších děr světa.

 

 

Pravé důvody proč se bude měnit název ČR na Czechia

Ti co tady přes čtvrt století vládnou, když se na to co provádí, podíváme jako na celek, mají jediný cíl, a to je z nás vytvořit kolonii, protektorát, což se jim již plně povedlo, ale ještě jim v té transformaci vadí to slovo republika, které všeobecně znamená suverénní stát. Tím, že slovo republika odbourají, transformace v kolonii či protektorát bude dokončena. Jíž přes čtvrt století nám škodí a s toto změnou se jim podaří učinit ještě další ohromnou škodu, a to změnit kvalitní značku Czech Republic na Čeka, což je äsi stejné, jako kdyby to pojmenovali na Šita, což je slangový výraz slova shitter, neboli sráč či sračka. Oni tvrdí, že přechod na tuhle hnusárnu vyjde na miliardu, ale škody budou, odhaduji, v řádu stovek miliard, navíc nás budou v zahraničí považovat za tu největší verbež. To nám zamlčují. A jejich média také.

Jak fungují tunely v 2. Protektorátu Čechy a Morava? V prvním, protektorátu za tohle byla veřejná poprava, v dnešním je to veřejná oslava.Miliardová zakázka na propagaci změny názvu v zemi s korupcí jako ČR znamená 20% tunel, neboli 200.000.000 do kapsy tomu či těm, kdo zakázku udělí. I když normálně jsou úplatky 10%, v médiích 20% není problém, protože ceny reklam se smlouvají. Oficiální cena stránky v časopise je 40.000 USD. Stát zaplatí 40.000 plus provizi. S časopisem se reklamní společnost domluví na 20.000. Zbylých 20.000 odputuje do daňového ráje. Reklamní společnost bude účtovat státu 500.000 za 30 vteřinovou TV reklamu. Subdovadatel reklamu vytvoří za 100.000. Tunel 400.000 povede do daňového ráje. Z extra zisků 50-80% není problém zaplatit 20% úplatek. Podobně to je s objednávkou právních služeb. Platí se deseti miliony. Náklady jsou malý zlomek toho a 20% putuje v daňovém ráji na konto toho, kdo to objednal. Ten se potom o to rozdělí s kámoši. Proto po více než 1/4 století nabyly u nás zavedeny řádné protikorupční mechanismy. Neříkám, že to co uvádím tak v ČR chodí, jenom, že v zemích s podobnou korupcí to je norma.

Petice k podepsání zde: http://www.petice24.com/czechia_je_jako_shitia_nedovolme_zmenu_jmena_nasi_vlasti
101 Komentářů k Petice: CZECHIA je jako SHITIA, nedovolme změnu jména naší vlasti!

 1. smrt napsal:

  Elektrické křeslo, napojeno na ČEZ, nebo RWE?

  • Holy napsal:

   S dodavkou elektriny si vystacime z vlastnich zdroju. Je to jen dalsi pokus nepratel nasi vlasti vymyslet jeste vice dehonestuji nazev nasi zeme, nez je odporny nazev Cesko!!!

   • Jaris napsal:

    Nikdy, nazev Cesko nepouzivam, protoze je skutecne dehonestujici. Daleko lepe zni Cechy nebo Ceska republika. Dokonce se mi libi i Bohemia.

  • Kolemjdoucí napsal:

   Zeman přišel s tímhle názvem při návštěvě Izraele jestli se nepletu. Ano, ten Zeman, za které se tu do krve perete jak je pro vlast.

   • mv napsal:

    Sláva židovským přejmenovávačům

    Bosnie, Gambie, Gruzie, Srbie, Zambie, Čechie
    Republická zombie ať konečně zdechne!

    Sláva národním umělcům

    Čechie
    To zní, jako když
    Fenič chčije
    a Černý blije

    Sláva nedělitelnému národu

    Čech je
    A nic na tom nezmění
    Čechje

    Sláva židovským analytikům

    Podle agentury JPP Rectum Ingenio
    jsou Herzmann se Šlerkou vemeno

    Prohnal jsem bigdata Rkem, Twittrem a roboty
    Vyšlo mi, že by měli stát u lopaty

    Samozřejmě to může být pouze korelace
    Ověříme to, než to půjde do relace

    Už je to tak, už to hlásí Český rozhlas
    že téhle verbeži z Putina nestojí ocas

   • proud napsal:

    To se pletes,myslim ze za Zemana se tolik lidi nebije,ale jde o princip,ne o nej,kdekdo se stavi jako vlastenec,ale ve skutecnosti na vuli naroda chcije a to co si referendem narod zvolil jen urazi,urazi vuli naroda a jeho vuli! A to jsme razem nekde uplne jinde,to stojime rovnou pod sibenici!!!

    • Ivana napsal:

     Přesně tak Proude, jde o princip a ne o osobu Zemana. Národ si ho zvolil za prezidenta a je na nás všech, abychom respektovali vůli většiny národa. A jak ty sám říkáš, kdo po něm plive, ten plive po svobodném rozhodnutí, či vůli národa.

     • Marie napsal:

      Co je platna vetsina, kdyz nema rozum!

      Princip je ti k nicemu, kdyz jde o zivot. Chapes, Ivanko?

      Podle tve logiky, kdyz ho lidi zvolili, tak klidne at nas necha pozabijet a bude to vule naroda... ja se z vas podelam...

   • martin bareš napsal:

    já jsem se za Zemana nikdy nepral. Vždycky proti němu.

 2. tomáš napsal:

  žádnej protektorát nebude,až to vygraduje,národ se vzbouří.Smete tenhle ksindl,co nám tu teď vládne a bude dobře.

  • Paul Durham napsal:

   Vy jste šlápl na bludný kořen a omylem poskočil o 600 let , bratře husito, zrzavá liška tu hru už vyhrála na úroky :-)

  • Paul Durham napsal:

   Vy jste šlápl na bludný kořen a omylem poskočil o 600 let , bratře husito, zrzavá liška tu hru už vyhrála na úroky :-)

   a už s tím serverem něco udělejte !

  • presne tak napsal:

   na nic jineho necekam .. nez na to az to dojde vsem ze bude treba nejen kecat ale konat i kdyz to nebude zrovna radost pusobit ale nakonec se tomu zasmejem

 3. Janek napsal:

  Pravdivé, leč na petičních stránkách nějak postrádám ten vlastní text petice s požadavky.

 4. Jan Jinsky napsal:

  To jsou závěry... Podle mně je Czechia pitomost a můžeme zůstat u Česká republika. Ale vidět v tom takovouhle konspiraci je úsměvné

  • mv napsal:

   Jaká konspirace JYNSKY, to je nácvik, tví pejzatí chazarští soukmenovci chtějí přejmenovat váš Rotšildland V Palestině, Bude se nazývat Židie. Tak si to trénují na obřezané Čechii.

 5. OldNoe napsal:

  Tiež by sme nemali zabudnúť na fakt, že ČEKA bola sovietska tajná a represívna - priam vraždiaca - tajná polícia človeka poľskej národnosti Dzeržinského. Z nej sa vyvinulo GPU, NKVD, KGB atď. Inak tieto zmätky s označovaním štátu a jeho symbolov máme na Slovensku už za sebou. Pamätám si, že autá mali mať pri značke SQ rovnako, ako Somálsko. Samozrejme, vtedy sme ešte neboli v PEU (Protieurópska únia) a išlo o neschopnosť konkrétnych ministrov.
  Dovoľujem si tiež upozorniť, že už niekoľko dní je problém sa sem dostať. Musel som vyskúšať niekoľko prehliadačov - momentálne som na Firefoxe.

  • Petr napsal:

   Ano je problem se tu dostat od vcerejska.

   • proud napsal:

    Jo,neco je spatne,sajta se nacita celou vecnost a je jinak prerovnana,vsechno je pod sebou,takze poradne neprehledny........bud jde o lemplovinu na serveru,nebo sabotaz.

   • Marie napsal:

    Nekdo se stara o blokovani pristupu na server! Musime toho zmetka vypatrat! Takhle spadne navstevnost i penize na provoz...

    • proud napsal:

     Ze zrovinka ty se staras o penize,bejt tebou,radeji jsem v tom ohledu pekne potichu,jako myska:-)))))))))))).A toho kdo napadl server by urcite potesilo kdyby se tu zverejnila jeho IP a ping.....abysme mu mohli nekteri patricne "podekovat",taky umime likvidovat masiny!

     • Bogus Sobotka napsal:

      K tomu blokovani.
      Koral me zablokoval uz nekolikrat IP adresu.

      • Fanny napsal:

       Ani se mu nedivim,já bych te blokla jen za ten potomek nick.

      • host napsal:

       Můžeš být rád, že ti osobně nepřišel nafackovat :-)))

       A navíc lžeš. Na NWOO se dá dostat z proxy, které jsou skoro všude jinde zablokované. Paranoici na aeronetu si tam dali šmírácké CAPTCHA, takže se tam bez javascriptu (rovněž šmíráckého) nedá dostat.

     • Marie napsal:

      Ty kryso spinava! Ja nemam penize proto, ze jsem byla okradena o vsechno, co jsem mela a jeste o duchod! Ty svine jedna sprosta k tomu jeste po mne chces, abych se za to stydela a byla jako myska! Hajzle, ja te dostat do ruk, tak z tebe udelam 3 do materske skolky... zmrde.

      • proud napsal:

       S tebou jsem skoncil,zebraku! Nejednou jsem byl na dne a vzdycky jsem se dokazal zvednout,misto nenavistnejch kecu a staveni se proti vuli naroda!!! Chcipni,kdyz na to nemas,prirozenej vyber pro ty kdo prejou druhejm jen to nejhorsi!

       • Marie napsal:

        Ty jsi se mnou skoncil? Tak proc jsi na mne dnes reagoval, ja si s tebou nepsala. Si to laskave, dohledej, kdo zacal reagovat na moje prispevky.

        Nejednou jsi byl na dne? Co to, vzdyt jsi psal, ze jsi se mel jako kral! Ty jsi pozer, naucil ses v USA lhat sam sobe, neumis si uhlidat sve lzi, a protirecis si.

        Vyznavac USA, ktere prohlasuje za demokratickou a svobodnou zemi, pritom tady naoko vystupujes proti. Mas v tom docela dobry hokej...

        Sam napises, ze kdybys nemusel, tak jsi z USA neodesel a tady si hrajes najednou na vlastence, ikdyz vis, ze za tu nasi mizerii mohou sioni prave z USA. Jsi ubozak.

        A mne, ktere jde o nasi mladou generaci, aby prezila, ktere by to mohlo byt jedno, protoze mam zivot za sebou, ktera nikdy nikam neemigrovala, budes urazet... ubozaku..

        A jsi mlady frocek, ktery si mysli, ze kdyz muze chodit on, tak muze chodit i beznohy, ze ano... proste jsi mrtvola bez nejmensi schopnosti empatie. A takovi lidi si opravdu toho Zemana zaslouzi... takze si to tam uzij, ty falesna zrudo...

        • proud napsal:

         "Ty jsi se mnou skoncil? Tak proc jsi na mne dnes reagoval, ja si s tebou nepsala." ........nejde se nevyjadrit k debilovi co ohrozuje svym hysterickym vriskanim a napadanim vsech celej web!!!

      • Marie napsal:

       Jeste dodatek, proude:

       Polozila jsem se na iranskych diskuzich dotaz, jak je to s tim urezavanim hlav celym rodinam, vcetne deti, protoze u nas se lzive informuje, ze jde o nabozenskou nenavist a lidi jsou pry nuceni konvertovat, coz ovsem nesedi s urezanymi hlavami deti, ktere nerozumi, co je to konvertovat.

       A dostalo se mi odpovedi ( kterou nakonec ocekavala ), ze si vybiraji rodiny podle majetku, taky kdyz se jim hodi jejich barak!!! Tak si to zapamatuj, az prilezou k nam na turecky pas bez viz, ze jsem jdou rabovat a nic vic!

       Nakonec to bylo po celou dobu historie vzdy takto. I upalovane udajne carodejnice byly vzdy " nahodou" majetne a jejich majetek zabran...

       A ty bys je chtel ucit o antikoncepci... tak jsi hloupy, ze nevidis ...

       Fakta te nezajimaji, jenom tve sny a zbozna prani... Jsme ve valce, tak si to laskave uvedom, ze tam nejsou zadna demokraticka pravidla ....a uz ted maji vsichni privandrovalci nedotknutelnost, nikdo nebyl a nebude za nic potrestan, a ani si to nemuzes dovolit zalovat, to co delaji...

    • Jan Jinsky napsal:

     Houby blokují. Ani admin nic neblokuje. Jen to mají nějak blbě nastavené. Stačí vymazat cookies a spol a běží to. Nepodezíral bych ani admina ani zlé imperialisty.

    • martin bareš napsal:

     mně už se Marie několik týdnů nedaří pro jakýsi "Plesk" dostat na nwoo. Pokud mám trpělivost, tak přes nějakou starší editaci, či oklikami. Já ji ale už nemám, nemám ani čas.

     Tak tady už skoro nejsem, tohle je výjimka.

     Co s tím dělat nevím. od koho a odkud to jde.
     Mám malé počítačové znalosti, pouze obslužní pro běžný provoz.

 6. weissbach napsal:

  Název Czechia je naprostý faul. Jediným důvodem proč to Zaorálek protlačil je plíživá likvidace našeho státu, který plánují co nevidět rozpustit v multikulturní totalitě fašounské EU. Takže se postoupilo do dalšího levelu a vypouští se "republic", čímž nejen předjímají konec republiky, ale taky současně devalvují naši vlast na jakýsi euroregion Czechia. Je neuvěřitelné, jak jsou stále drzejší a dělají rozhodnutí s fatálními dopady bez sebemenšího studu a bez mandátu. Další hnus je, že si to necháme líbit.

  • Eschatolog napsal:

   Kdyz z toho budou procenta, socialni demokradi budou menit nazev bantustanu klidne kazde 3 roky, pohadka o tom jak socialni demokrad menil, az vymenil, skonci nazvem Bohmen & Mahren, a bude ten protektorat opet nas socialne demokradicky.

   Jinak je to oblibeny false flag jeruzalemskych pro ty, ktere nazyvaji mile zvirata.

  • proud napsal:

   Po pravde,republiky mi lito ani moc neni,jako mi je lito statu!Ze to neni totez pocitam vis.Ale co ma logiku,je to ze Czech republic ma skutecne zvuk a jmeno(i pres tu republiku)a jenom naprostej vymatlanec mohl dojit na napad to menit.A mimochodem,to je taky vec na referendum,jako volba prezidenta!

   • František napsal:

    A co takhle název Czechland (Česká země) nebo příp.
    Czechlands (české země) ve smyslu Čechy, Morava, Slezko. To by se vám nelíbilo?

  • martin bareš napsal:

   weisbachu: Naprostý souhlas! Dobře, že si toho autor všiml a smysluplně to rozebral.

   Jenom ho doplním, že v angličtině se má používat The Czech Republic - ten člen je tam důležitý. Vzhledem k povrchnímu životu a rychlosti, kterou se běžný člověk Západu snaží žít, štván reklamou, vizemi a hodnotami Holyvůdu, je třeba na názvu trvat sveřepě.

   Když mne jednou středoškolský učitel v Anglii přesvědčoval o tom, že Praha je někde tam, co Bělehrad, jen mne v tomhle utvrdil.

 7. Marie napsal:

  Napad s Czechii je dalsim dukazem, ze nam vladnou dementi! Toto muze napadnout jen unudenou dementni palici, ktera potrebuje po ni dostat a muzete se zase odvolavat na muj nevhodny jazyk ci nasilnickou povahu, prdim na to. Pochytat a zneskodnit je nutnosti, dnes a denne se o tom presvedcujeme!

  Nejenze nas to odepise ve svete, bude to stat silene prachy a problemy s doklady, pasy, proste toto je neskutecna drzost vuci nam. Lidi nemaji co zrat a tady se plnyma hrstema vyhazuji miliardy a miliardy korun! Kurvas, ja kvuli tomu nemohla usnout vcera, a rikam opet, vyprdnout de blaznum na nejake demokraticke prostredky k reseni veci v blazinci!!!

  Tam je potreba injekci a ne nejakych petic! S temi si akorat udelaji ohinek, blazni. Copak to uz neni kazdemu viditelne, ze jsou to magori? A jako magori vas taky nechaji zabijet, jako ve filmu, zadny jiny rozdil v tom nevidi. A lidi porad plati jako debilove?

  Uz neni ani z ceho! Prestante predstirat, ze se ma nekod u nas dobre, kdyz to je nesmysl, vsichni mame hovno a smrt na krku!

 8. Michal napsal:

  Som totálne zhnusený, čo ma však najviac poburuje je to, že si to od vlastizradcov necháte ľúbiť? Pre pána, veď je to Váš štát, Vaša republika, Váš domov? To snáď ani nie je možné, ja tomu jednoducho nemôžem uveriť, že ste už neni u toho exota pred jeho bydliskom?

  • proud napsal:

   No od tebe to sedi:-)))))))))),mam za to,ze je potreba se podivat vrchnosti na zoubek stejne u nas,jako u vas:-)

   • Michal napsal:

    Jasné je to to isté, ale siahať na zmenu názvu republiky na čosi tak ponižujúce, dehonestujúce by sme už boli hromadne v uliciach.

    • proud napsal:

     Kez bys mel pravdua aspon Slovaci se pochlapili,ne jako nase ovce,co jim deti hladovej ve skolach a stejne dzej hubu a krok:-(((((((((((.lemplove:-((((((((((

 9. Bogus Sobotka napsal:

  "Debilové se budou snažit prosadit, aby se to četlo jako Čekia "

  Jen pripomenu, ze nejvetsi propagator jmena Czechia je vas milovany president Milos Zeman.

  Název Czechia již delší dobu používá prezident Miloš Zeman ve svých zahraničních projevech. "Používám výraz Czechia, protože zní krásněji a je kratší než chladný název Česká republika,"

  Takze je celkem schizofrenie nadavat Zemanovi do vlastizradcu :D

  • Jaris napsal:

   Zatim jsem ho(Zemana) neslysela propagovat nazev Czechia, ale verim Ti tentokrat. Nejaky odkaz by nebyl?

    • Marie napsal:

     Zeman je samoliba, pozerska a izraelska krysa. Komediant a bezpaterni lhar...

     Mistr v hadovine. Vlastizradce, ktereho je potreba potrestat a co nejdriv..

     Radsi nevolit nez takove hovado...

     • proud napsal:

      A Marie je pica co chcipne v Mexiku jako spravna ceska "vlastenka" zenouci narod do sebevrazdy!!!Rozbil bych ti tu kundu co mas na krku za tyhle kydy na prezidenta zvolenyho narodem spravedlivou vetsinou,ty zpanikarena,blba nulo!!!

      • proud napsal:

       Ale neboj,mas to zapar a s kmotrou neukecas ani hovno! Aspon nejaka spravedlnost kdyz si do huby nevidis :-)

       • Marie napsal:

        Jen abys neskoncil driv nez ja, kamarade...

        Doufam, ze nebudes panikarit, az budou rezat krk tobe, kdyz u druhych ti nevadi se na to divat...a rikas si, ze to u nas neni, ale oni naklusou... jen se neboj...blbe.

        A Zemana si narvi do riti, ty ususpajtlovany debile.

        • proud napsal:

         Vyliz mi prdel,kravo co si vlastniho naroda a jeho vule nevazis! Chcipni! A o me se nestrachuj,mam udelano :-)))))))))))))

       • proud napsal:

        Ne.nevadi,klukum od Specnazu tyhle veci nevadej,je to jejich "chleba" :-))))))))))))))

        • proud napsal:

         Kdyz me poslou do pekla,vezmu si jich hodne s sebou:-))))))))))))))))))))))

   • Bogus Sobotka napsal:

    Jaris

    "Zatim jsem ho(Zemana) neslysela propagovat nazev Czechia, ale verim Ti tentokrat. Nejaky odkaz by Ja se divim,ze takovy prebornici jako ty se me ptaji po odkazu.

    Ale klidne poskytnu:

    "8. října 2013
    Zkraťme anglický název naší země na Czechii, vyzval Zeman v Izraeli

    "Jsem velmi šťastný, že jste použil termín Czechia jako já. Používám výraz Czechia, protože zní krásněji a je kratší než chladný název Česká republika," prohlásil Zeman při setkání se svým protějškem v jeho rezidenci v Jeruzalémě.

    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ma-byt-nazev-ceska-czechia-09p-/domaci.aspx?c=A131007_205255_domaci_brm
    nebyl?"

    A to je z roku 2013 , kdy v Izraeli oficialne priznal, ze Czechia uz pouziva.

    Je dobre si pripomenout ,ze Cechija je rusky vyraz pro Cesko.
    Proto ho Zeman tak rad pouziva.

    Ale to je celkem jedno, ja na to mam nazor takovy:
    proc menit tento uz zabehly nazev?
    Vzdyt nas do toho nikdo nenuti!
    Tohle je vylozene nase iniciativa a sem velice v rozpacich , protoze sem jaksi uz zvykli na Czech Republik.
    Proc to menit?
    Nevidim v tom zadny duvod.

   • Fanny napsal:

    Marie Bogus ma pravdu už jsem to od Zemana slyšela,no ani se mi nechtělo verit, ze to říká právě on.Zní to jako název nějakého podradného fotb.mancaftu někde ve Zklamaně Lhotě.

    • Marie napsal:

     Fanny: To uz je naplanovano davno... a Zeman to moc dobre vi. Je to pokrytrecka svine, ktera si dela z lidi jenom prdel.

     Ja jsem si poslechla to video cele, co sem dal Kulik.

     Rad se predvadi i se svou anglictinou, a ma ji slabou...

     Dokonce tvrdil, ze mluvi anglicky proto, aby usetril za prekladatele!!!

     A kdyz poslal letadlo na Ukrajinu pro 30 vybranych zidovskych rodin, ktere jel osobne vitat na letiste a ktere u nas zivime od te doby, to uz ho nejake setreni nezajima, ze.

     Dementi, co si mysli, ze president si zaslouzi uctu jenom proto, ze ma funkci, jako napr. prispivajici zde proud, prijmou od nej cokoliv a porad se mu budou klanet. Ucta se musi zaslouzit skutky a ne kecy.

     Je to buran, ozralecky buran, ktery dela jenom ostudu. Doma i venku. Dukazu mam desitky a desitky, nebot ho sleduji uz tech dob, kdy vstoupil do politiky....

     Dodnes mi zni v usich jeho slova, jak pujde vlade po krku.... hahaha. Zmrd prolhanej...

     • proud napsal:

      Sama jsi svine,ty vlastizradny prase!!!

      • proud napsal:

       Dobre ses odkopala!Stacil k tomu jeden radne zvolenej Zeman!

       • proud napsal:

        Ono je totiz uplne jedno,koho by si narod zvolil,stejne bys mu sproste nadavala.......a jsme u toho!!!Jsi v opozici s kazdym,precti si svy blaboly,at uz odpovidas komukoliv,krome magoru co by nechali vymlatit narod,poslali by ho s klackama proti kulometum,to jste presne vy!!!

        • proud napsal:

         Jak do hubeny kozy do vas vidim!!!

        • Marie napsal:

         Co sem zase vylepujes sve nadrazene domnenky, ty yntelyuchyle!

         Ja jsem byla pripravena volit Okamuru, jenze toho podvodem vysoupli, tak jsem jasne rekla, ze mezi hovny si vybirat nebudu, ja chci zodpovedneho presidenta!
         No a ukazuje se, ze Okamura by jednal daleko jinak ohledne privandrovalcu!

         Totez to tvoje drze tvrzeni, ze jsem v opozici s kazdym....

         Pan rad mluvi za druhe, ze?

         Si tady udelej anketu, ty rediteli zajezdu, kdo si preje, abych vypadla, a pokud to bude vetsina, odejdu...

       • Moše Kujon napsal:

        Hah prud, ale Ťa Tá Maria serie čo? Takmer vždy tu na ňu reaguješ seriou prispevkov, ach Ty úbožiatko. Keď už spomínaš narod a voľbu...spomíname koho volila Čeča v 46...ale ja osobne som rad že ste zvolili Zemana, strašné dobre som sa nad ním vždy zabavil, to je iná káva ako ten náš hovorca. Ale Ty z neho máš sväty obrazok, si teda ovca. Škoda pretože niektoré tvoje názory som mal rad.

        • Marie napsal:

         Mose: my jsme se s proudem dostali do krizku kvuli USA. On mne zacal nadavat do lharek, prestoze jsem tady psala sve vlastni zkusenosti z USA za dobu temer 14 let. A jestlize jsem sem dala svou emailovou adresu ( pro lidi, kdo ma zajem si prohlednout dukazy mych tvrzeni ), a on, aniz by mel o jediny dukaz zajem, automaticky tvrdi ze lzu, cimz mne vytocil, ja si nenecham od nejakeho frocka delat na hlavu...

         A se Zemanem mam taktez dostatek zkusenosti, co je to za hajzla, kriveho.

         Jeste tak na to vtipkovani, to by uslo...proto jsem mu taky napsala, hradni sasek, nic vic neni.

         Proste on o mne tady tvrdi lzi a odmita dukazy.

         Kdyz nekdo lze z neznalosti, a pak kdyz dostane dukazy, to uzna, je to v poradku. On je ale odmita a takovym lidem davam do drzky, aby se probudili ze sna.

         Proste sve sny produkuje za pravdu, coz je typicky americky styl.

        • Ivana napsal:

         Moše Kujon
         Doufám, že se taky dobře bavíš nad tím vaším slovenským šaškem, co jste si tam zvolili velmi moudře vy, bratři Slováci.. Tomu ten náš Zeman nesahá ani po kolena.

      • Marie napsal:

       To je opravdu super hlaska od emigranta!!!!

       On je to vlastenec, ale zdrhl nelegalne do ciziny, to je tedy prdel.... a jeste na mne bude rycet...

       Jsi odporny, nadrazeny, uplne stejne jako kazdy zid...

       • proud napsal:

        A legalne se vratil:-))).Od tebe to sedi,ja alespon skutecne emigroval a nemusel zdrhnout z Ameru do Mexika,buhvi cos tam vyvedla,po me tam aspon zustal kus dobry prace:-))))))

        • Marie napsal:

         Ty jsi dement... ja jsem odjela do Kalifornie na pozvani, splnit ukol a slib a nemela zajem tam zustat. A po navratu do chladna mi to zpusobilo takove problemy, ze jsem musela znovu do tepla a jina varianta, vzhledem k okradenemu duchodu, nez Mexiko, nebyla, hnupe...jenze tebe to nezajim, ty se nezeptas, ty hned proste tvrdis, zrudko...

         Jo a uz mam ve vyrizovani jinou zemi....

         Proste o vlastenectvi emigrant nema narok mluvit........ a jak ses vratil, to vim...nedobrovolne.

        • Marie napsal:

         Amero... to je taky nazev, to je tedy uroven...

         Mimochodem: je tady Kulik, pod nickem Bogus, ten mne zna, bojoval proti mne na diskuzich Novinky.cz, uz to bude kolem 10ti let, takze ten zna muj postoj vuci USA cela leta a nikdy jsem ho nezmenila... mimochodem jeste dal, o nekolik let zpet predtim, jsem psala clanky do novin, pravdu, jak je to s tou svobodou a demokracii v USA. Si to dohledej v archivu. Jic jineho nez to, co rikam dnes, tam nenajdes... pravda, samozrejme nebyla tam sprosta slova... jenze cas pokrocil do stadia, kdy jsme v likvidaci, a ty taky, demente, a prvni pujdou na radu ti, co maji baraky, protoze privandrovalci nebudou zit ve stanech ci v lagrech, ze ano...

         A kdybys poradne cetl, tak bys uz mel nekde v te sve palici zapsano, ze ja jsem pro odchyt, tichy odchyt a pokud to nepujde jinak, tak zlikvidovat...jasne???

         Ty, blbecku, davas dohromady muj nesouhlas se Zemanem a neuctu k narodu, ktery ho volil? Jak muzes byt takovy kreten, kterey nevidi, ze ho lidi volili z nouze, neb druha varianta byl debil non plus ultra, tedy jeste horsi????

         Nebylo to pro to, ze by k Zemanovi mel nekdo takovou uctu, ty nemehlo!

         Se tady zeptej lidi, zda slo volbu mensiho zla a nebo jejich radostny vyber! Pakine...

         Ty se opravdu hodis do toho, jak rikas, Ameru...

         Nafoukany, nadrazeny a zijici ve snu...

         Realita je takova, ze Ceska republika je v likvidaci kompletne, vcetne tebe. A jedina zachrana je presne ta, co psal nekdo pod nickem zid=parazit naroda! Bud je sundame a okamzite nebo bude po nas.... tak to je.

      • Jaris napsal:

       Proude, ale no tak! hadate se s marii jak dva haranti na piskovisti. Pritom oba mate (i ja) stejny cil. Zbavit se zradcovske vlady, vystoupit ze zparchantelych zlocineckych EU a NATO. A o to jde, myslim, vetsine z nas.

       • Marie napsal:

        Jaris, kdyz to projedes, tak zjistis, ze zacal on. Tim, ze mu vadi, co jsem napsala o Zemanovi, nikoliv jemu. Verejne. A on mi nedavno rekl, ze mi nedovoli, abych tady psala nesmysly, nebo tak nejak...

        Ja mam pro sva tvrzeni o nem ( nikoliv nazory ) podklady, a to, co pisi o nem, si uz precetl sam ode mne a je zticha, protoze vi, ze je sracka, ktera jenom hraje a posloucha, ale potrebuje nutne k honeni si ega predsvedcovat lidi, jak on za nic nemuze...

        Proste bud at realizuje sve pravomoce a pokud nemuze nebo nechce ( ve vysledku je to jedno ), at jde do riti. Staci rict lidem pravdu a odejit. To by udelal slusny chlap.

        Kdyz rekl o privnadrovalcich " ja je nezval", tak mne to vytocilo, protoze on je na sve pozici od toho, aby se k tomu postavil a ne blbe kecal.

        Az budou u nas urezane hlavy, tak on zas klidne rekne " jak jim ten nuz do ruky nedal"...

        Jestlize mam trvale rozpor mezi slovy a skutky, tak jsem hovno, at jsem i na postu presidenta, jsem hovno a ne clovek.

        Tvrdit, ze jsme nezavisli na EU a USA a pritom nezrusit sankce vuci Rusku, ci jednoduse rict, ze k nam zadni privandrovalci nemohou ( moc dobre vi, ze je lidi nechteji ), to dokaze jedine hovado sproste. A kdyz je konfrontovan tim, ze u nas jsou lide, co zivori a privandrovalcum se zaplati uplne vse, vcetne zabavy a kurev, tak se odvolava na novy zakon o vzajemne vyzivovaci povinnost predku a potomku??? Bylo by toho vic, co si dovolil... to by bylo na dlouho...

       • proud napsal:

        Mozna stejnej cil,ale rozhodne ne stejnej postup! Preimitiv kterej nerespektuje vlastni narod a nepratele nahaze do jednoho pytle a vyvrazdi,me nezajima,jedine v pripade ze od nej svetu pomuzu! Sama musis videt co tady celou dobu mele,jak privolava na vsechno a vsechny nestesti a kdekoho by zabila,jen remca a remca,kazdyho s jinym nazorem i kdyz ne vyslovene blbym,ihned napada stylem vyjadrovani se spiny z E55(cti kurvy)! S takovou nechci bejt ani byt jenom spojovanej!

        ps:, pro me to vubec neni o tom kdo si zacal,divil bych se kdyby ne ja,protoze k takovejm "zivlum" nejsem zvyklej bejt zticha!

     • Ivana napsal:

      Marie
      ty slepice pitomá, těm 30 Volyňským Čechům , které přišel přivítat na letiště, zachránil život před banderovci na Ukrajině. Snažně ho prosili ať jim pomůže odtamtud, že jim tam hrozí smrt. A jenom díky prezidentovi se to povedlo je odtamtud dostat.Všichni ostatní na to totiž u nás srali. Meleš tady o věcech, o kterých víš lauter hovno.

      • Marie napsal:

       Bez do riti...

       Ja jsem ho zadala o pomoc za 82 tisic lidi a vysral na to a jeste se mi vysmal... ty, nadrazena, co vis lautr hovno o tom, kdo potrebuje zachranit zivot a kdo ne!

       Jsme jedinou zemi na svete, ktera ma tak debilni zakon, podle ktereho kazdy duchodce, bez ohledu na to zda v cizine zije ci se jen zdrzuje, dostane duchod az pote, co zasle potvrzeni o ziti notarsky overene, a takto tisice a tisice lidi nedostanou vubec ni a cela leta platili pojisteni! Mne zadrzovali duchod i pul roku, a ja musela na ulici prodavat veci, abych nezdechla, ty blbo, co tvrdi, ze mi nikdy neublizil! Podhodnocovani koruny plus naklady na podelane overeni * 150 dolaru plus postovne, mi sezralo cely duchod a takovych lidi jsou mraky. To te ale nezajima, protoze jsi bezcitna zruda, kterou zajima se klanet svini, ktera likviduje lidi!

       Pritom by stacilo, aby nekoho poveril a resilo se to pres Ustavni soud, protoze jde o porusovani zakladniho lidskeho prava na zivot, ty huso!

      • Marie napsal:

       jeste dodatek:

       Ze mne hrozi smrt, je ti u prdele, vid> kdybys mela trochu inteligence, tak aspon zeptas, proc ho odsuzuji, ale ty ne, ty jsi ta chytra a ja ta, co vi lautr hovno, ze?

       Proc ty rodiny neodkazal na pribuzne, tak jak to udelal mne. AT mne zivi rodina, ktera nemuze! Hlavne, ze jsem cely zivot platila pojisteni a dane a ti jeho pratele zaplatili, co? Hovno.

       A to neni zdaleka vse, o cem jsem s nim komunikovala, a dokaze tak akorat rikat kraviny, to neni president, nadrazena jsi stejne jako on, ale ono ti sklapne.

       Neumis se zastat vlastnich lidi, kteri maji nejen duchody, ale i platy nizsi, nez co se rve do privandrovalcu a my to platime! Jenze tebe to nezajima, huso... doufam, ze ho zase budes chvalit, jak podepise novy branny zakon s odvodovou povinnosti i pro zeny od 18ti let!!

       Si to uzij, jeste si na mne vzpomenes, ale to uz bude pozde!

       • Marie napsal:

        A jeste narozloucenou: kdyby neexistovaly bestie, co podporuji zlodeje a vrahy, tak by ta svinstsva nemohli provadet! Jenze takovi, jako jsi ty, contumax, proud, jinsky apod. nutne potrebuji podlejzat, lizat prdel nekomu na ukor svych bliznich, a je jim jedno, ze to druhy zaplati smrti...

        Kdyz tak ocenujes pomoc, tak pomoz mne....

        Zbytecne to pisi, ja vim, akorat se projevi tva nadrazenost... jenze ta bude prd platna, az te dostanou do rukou privandrovalci... a to ti ty kecy Zemanovy budou k nicemu, zaplatis ....

        Neni problem se poprat s nepritelem, ale zrada ve vlastnich radach, to je...kdysi platilo vsichni za jednoho a jeden za vsechny, jenze prdellizac jako ty ani nevi, co to je...

        • Ivana napsal:

         Tak podívej, Marie
         řeč byla o tom, že zachránil 30 Volyňských Čechů pře smrtí a ty to zlehčuješ a znevažuješ. Tobě jsou ti lidé u prdele, ale mně ne. Ty brečíš pořád jenom sama nad sebou, jak je ti ubližováno. Tak ti dám pár rad. Když nemůžeš vyžít s tím důchodem,(a já se ti ani nedivím) tak proč sakra do prdele jsi jela na západ, kde naše koruna nemá žádnou hodnotu. Proč nezkusíš někam na východ, kde má koruna tu hodnotu vyšší? Třeba takový Krym, tam je překrásně. Rozumím tomu, že potřebuješ teplo na klouby, já jsem na tom stejně. Přežívám jenom díky lékům od bolesti. A druhá rada je: nečekej nikdy, že ti někdo pomůže, pomoct si musíš sama, to je moje životní zkušenost.
         Na závěr. Mně nevadí, když kritizuješ prezidenta, za to, že dělá něco blbě. Ale vadí mi, když ho pomlouváš za to, že udělal něco dobrého. To mě dokáže nasrat.

 10. Bogus Sobotka napsal:

  Jaris,

  a tady je "Vystoupení prezidenta Zemana v Ústřední čínské televizi"

  https://www.youtube.com/watch?v=LYA7rAqVrCs&spfreload=5

  Pouzil slovo Czechia napriklad v minute 3:28

  • Jaris napsal:

   Dik za informace, Sobotko. Zeman neni muj clovek.

   • Marie napsal:

    Zeman je zruda....

    Jsem se zasmala, kdyz mluvil o znecisteni vody jako o nasledku rozvoje prumyslu a pouzil "dirty water"....

    On se rad predvadi, hajzl spinavej...

    To Czechia skutecne pouziva a dokonce tvrdi, ze v USA je toto pouzivani "velmi bezne", coz je taky paskvil z hlediska pravidel ceskeho jazyka...

    Jenom prokazuje, ze on Cechem neni! Je to zid.

    A nejvic mne nastvalo, ze tvrdil, ze jde pouze o pouzivani napisu Czechia na dresech sportovcu!

    • Bogus Sobotka napsal:

     Marie

     "To Czechia skutecne pouziva a dokonce tvrdi, ze v USA je toto pouzivani „velmi bezne“, coz je taky paskvil z hlediska pravidel ceskeho jazyka…"

     No, tak v USA nikdo bezne Czechia nepouziva.
     Nikdy jsem se s tim nesetkal a nikdy to neslysel.
     Rikaji bud Czechoslovakia a nebo Czech(s).
     Starsi lide jejichz predci prisli do USA za Rakouska-Uherska rikaji ze jejich prarodice byli z Bohemia.
     Ale Czechia nerekne nikdo, Zeman se v tomhle hodne plete a nebo si to vymyslel.

     • Marie napsal:

      Za celou dobu v USA jsem taky slovo Czechia neslysela..

      On lze permanentne, takze mne to ani neprekvapuje...

      Cinskemu presidentovi rekl, ze jsme ( CR) nezavisli na EU a USA! To staci! Uplne, lepsi podpis blba uz nemohl nabidnout....@!!! Ja bych mu kopla do drzky, kdyby to rekl prede mnou...

 11. Carlos IV napsal:

  Napr. mnoho anglicanu stale uziva nazev Czechoslovakia a pokud reknete neco jineho tak nevi kam vas zaraadit. Tohle je dalsi debilni pokus ktery bude stat danove poplatniky nesmirne castky, poskodi ceske vyrobce (pan s Nissanem a Datsunem ma pravdu) bude mit dopad na zastupitelske urady a celou cesko - mezinarodni scenu. Uz ted si z CR delaji (_!_) ze nas 1) kazdych par let prijde nekdo "osvobodit" (kez by - momentalne!) a 2) Menime nazev statu jako fusekle. To pisi mmj. i ruzne turisticke prirucky v USA. Co je ale nejhorsi - ze zase rozhodl idiot (nebo par idiotu) stejne jako tomu bylo v pripadu Czech Republic: tehdy se resil nazev a jeden z argumentu proti nazvu Cesko byl, ze Nemci budou toto prekladat jsko "Tschechei" cos ma mirne hanlive zabarveni - tedy verdikt znel: NEBRAT, coz mne potesilo. Odjel jsem tehdy mimo republiku a kdyz jsem se za mesic vratil - bylo uz Cesko se vsim vsudy. Jako vzdy - o nas - bez nas. Kde ze je ta petice?

 12. smrt napsal:

  Dnes czechia, další level bude "tschechische schweine" a nakonec "tschechen raus in das Lager!!"

  Z názvu Československo šel kdysi respekt po celém světě. Ve většině odvětví. Počínaje legionáři, až po Japonci ukradené Jawy.
  Teď je jasné, kam to ty mordy havelské chtějí směřovat.
  "Pryč" s nimi...

 13. Kolemjdoucí napsal:

  Zeman přišel s tímhle názvem při návštěvě Izraele jestli se nepletu. Ano, ten Zeman, za které se tu do krve perete jak je pro vlast..

  • Marie napsal:

   Je to svine a muzes mi verit, ze potkat ho osobne, tak to bez nasledku pro nej nebude... mne na zivote uz nezalezi...

  • Jaris napsal:

   Ja neee, kolemjdouci. Ja jsem Zemana prokoukla, co je zac, kdyz jel/nejel na slavnou oslavu 70.vyroci vitezstvi Rude armady a misto, aby sedel na tribune za krasneho majoveho pocasi, sedel v hotelovem pokoji s Ficem a chlastal vodku.
   Nesmirne mi vadilo, ze hned po svem zvoleni prezidentem CR povesil EU hadr na hrad. To neudelal ani Klaus! Dalsim faktem je, ze je zaryty zionista a pro kriminalni Izrael by se pretrhl a dusi vypustil. Jeho vanocni projev, kde chvalil zradcovskou vladu( nad kterou tak casto narika) si sakra budu pamatovat.Chucpe. Nakonec rekl, ze vlastne mame duvod k usmevu a vycenil na obrazovku svuj umely chrup jako vysmech ceskemu narodu. Tech veci je spousta, ktere dosvedcuji, ze Zeman bezcharakterni individuum.

   • Marie napsal:

    Souhlalim s Tebou, Jaris. A prekvapuje mne, ze ani po tom predvanocnim projevu to s lidmi nezatrepalo, protoze on chvalil vladu. Predstira, ze s ni je v rozporu a pak ji chvali?

    Siozidovska svine s hadim jeden v hube a jeste jak krouti tou svou lalocnatou hlavou... hnus jeden.

    A prej ma pres 67 procent obliby u lidi ( pokud to neni vylhana statistika tedy). A pokud ho opravdu tolik lidi miluje, tak at za to zaplati...

 14. host napsal:

  Tak to už se rovnou můžeme jmenovat Czechbabwe. Nebo Tzechistan.

  • host napsal:

   Ještě jedna věc. Před nedávnem si nás spletli s čečenci, když byl ten teroristický útok v USA.

   Všimli jste si, že Czechia je skoro totožné s Chechnya, zvlášť v anglické výslovnosti? Tady něco opravdu hodně smrdí.

  • weissbach napsal:

   No, je to normální vymazávání Čech, Moravy a Slezska z povědomí obyvatel a směřuje to ke "konečnému řešení české otázky"- to jest faktické státní i národní likvidaci. Je to tak průhledné /což ukazuje ta konstruovaná nelogičnost důvodů, načasování a rychlé protlačení skupinou vlastizrádců/ a účelové, že to snad musí být jasné každému.
   Navíc je to úder do tváře všech Čechů, Moravanů, Slezanů, ale také Slováků /Československo/. Potřebují mladší generaci odříznout od kořenů, vyrobit z našeho státu minulost, něco co už se přežilo, co už ve společné Evropě nemá místo. Je zcela evidentní o co při tom přejmenovávání jde.

 15. Lada Lostris napsal:

  JE NA TO JEDEN LÉK A ÚČINNÝ - národní sportovní mužstva, jednotlivci, firmy to prostě odmítnou používat. Já být hokejistou tak s tímhle názvem země mne nikdo nedostane na led i kdybych byla Jágr. prostě by s tím naše hokejová sborná neměla nastoupit a tečka. Stejně tak firmy. V Austrálii nám běžně říkají Czech nebo Czech Republic jak se sluší a patří.
  Zaorálek s tím vyrukoval po té, co se vrátil napůl zhroucený z Brusele. Takže přejmenování země je ten důvod proč se zhroutil. Jeho zhroucení je důkazem toho, že i on konečně pochopil, že hra je u konce. Jako národ máme jedinou možnost k přežití a to je tichý domácí vzdor a převýchova dětí po našem. Budeme jim opět muset říkat co mohou a nemohou říkat doma a venku. Osobně pro mne název Cechia neexistuje a nikdy nebude.

 16. tamara napsal:

  ty vole ...
  šla jsem předevčírem? kolem kanalizace když hlásala toto téma
  dnes jsem poslala jednoho šéfa někam:
  zas si chlapíček viděl akorát na špičku svého teřichu
  jedno blbý slovo - republika - sice jenom na zkoušku od žida půjčená
  a co s ní chlapíčci dělají?kapitulují kapitulují kapitulují
  a muži a ženy? chcípali,z hladu,zimou,čím víc ostatní couvali,tím víc oni chcípali
  jedno "blbé" slovo - republika
  p.s. vyslovovat specnaz a být specnaz je rozdíl
  prototype feudála

 17. Ivana napsal:

  Nevím lidi, co tady všichni blbnete? Vždyť stále zůstáváme Českou republikou. Pouze měla vláda pro potřeby OSN vymyslet ještě i jednoslovný název, který bude možno používat vedle názvu Česká republika...
  Tak jako má Slovenská republika/Slovensko/Slovakia,
  Ruská federace/Rusko/Russia
  Česká republika/Česko/Czechia apod.
  Název Česká republika se tím neruší.

  • Marie napsal:

   Takze konkretne: Ma vlada pravo vymyslet a davat nasi republice jiny nazev bez souhlasu obcanu? Nema! A je uplne jedno, pro potreby koho! Tady je jadro, ktere te ale viditelne nezajima...

   A president, ktery toho zkomoleneho nazvu sam pouziva, asi tezko prijme v tom svem pozerskem mozku tento opravneny argument, a ty jako jeho zastankyne samozrejme taky ne... a je vymalovano.

   A ty misto, abys zapojila logiku a uznala, ze je to pravda, tak mne napadnes, ze na tveho milacka potrebuji nalit kybl sracek..

 18. Marie napsal:

  proud napsal:
  23.4.2016 (6.10)
  „Ty jsi se mnou skoncil? Tak proc jsi na mne dnes reagoval, ja si s tebou nepsala.“ ……..nejde se nevyjadrit k debilovi co ohrozuje svym hysterickym vriskanim a napadanim vsech celej web!!!

  Opet tady vystavujes svou nadrazenost reditele zajezdu!

  Nemas narok se vyjadrovat k me osobe a forme mych prispevku, ty mas narok akorat vyvratit pomoci argumentu jejich OBSAH. NIC vic. Jinak ze sebe debila delas ty...

  Mas dve moznosti, jak se mne zbavit. Bud udelat tady anketu o tom, kdo souhlasi, abych vypadla. A kdyz to bude chtit vetsina, vickrat mne tady neuvidis...

  A nebo pozadat admina, aby mne zablokoval. Neni nic snadnejsiho.
  Ovsem tim zase priznas jenom to, ze jsi sracka, ktera neumi dokazat, ze lzu pomoci argumentu. Tak se vyrazuje protivnik. Ne pomoci alergickych reakci a nadavek a podpasovek typu, ze o moje prispevky tady nikdo nestoji..

  Dokud se budou lidi jeden druhemu nadrazovat ( a ty to vystavujes v jednom kuse, dokonce se tady navazis do Slovaku, stejne jako Ivana, hrabajice se v tom, kdo ma presidenta vetsiho kecala...) neda se resit vubec nic.
  Tedy otazkou je, zda vubec neco resit chces a nebo si vystacis pouze s funkci reditele zajezdu na tomto foru a svou domnelou oblibou...mne na ni nezalezi. Mne jde o vec, a to je reseni.

  A podivej i na takove Klause. Jasne rika: vyzvat dementy z EU k nasledovani vule narodu a kdyz neposlechnou, vymenit.
  A oni po dobrem nepujdou, takze je to jasne. Klaus k tomu akorat nepouziva sprostych slov, ale to je jedno, obsah je stejny.

 19. Žil jsem polovinu života v USA, pracoval pro 2 nejznámější university v jižní Kalifornii, Caltech a UCLA. napsal:

  Debile, co jsi dělal ve Státech? Doplňoval jsi zboží ve Walmartu a uklízel jsi na 2 univerzitách

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!