Očkování proti chřipce způsobilo masivní nárůst úmrtnosti starších lidí ve Velké Británii, varují zdravotníci

Doctor-Vaccine-Needle-Glove(NaturalNews) Zařaďte toto do kategorie „řekni, že to tak není“ – vakcína, která není dobrá pro vaše zdraví. Jak uvedl Daily Mail Online ve Velké Británii, průzkumem bylo zjištěno, že rostoucí počty případů demence a neefektivní očkování proti chřipce jsou příčinami nejvyššího nárůstu úmrtnosti za rok za posledních padesát let v Anglii a Walesu.

V roce 2015 webová stránka uváděla, že zemřelo o 28 000 lidí více než v předešlém roce, což znamená nárůst o 5,6%. Nejnovějším průzkumem narůstající úmrtnosti bylo zjištěno, že v roce 2015 došlo k nejvyššímu ročnímu nárůstu v onemocnění cest dýchacích včetně chřipky a chorob, například demence, od roku 2003.

Čísla pocházejí z Office of National Statistics (OSN) za asistence Public Health England (PHE) a je to vůbec poprvé, kdy bylo provedena analýza úmrtnosti.

Daily Mail Online dále uvádí:

V roce 2015 došlo k 529 6013 úmrtím registrovaných v Anglii a Walesu, ve srovnání s rokem 2014 se jednalo o navýšení o 28 189.

V rámci úmrtí nad běžný rámec se jednalo v 86% o úmrtí lidí starších 75ti let a ve 38% o úmrtí lidí starších 90ti let.

Bylo to nejvyšší číslo zemřelých v jediném roce od roku 2003 a nejvyšší roční nárůst od roku 1968.

Čísla dále dovolují předpokládat, že očekávaná délka života při narození se sníží o 0,2 roku na 79,3 let pro muže a o 0,3 roku na 82,9 let pro ženy v případě, že úmrtnost zůstane stejná jako v roce 2015.

V případě mužů se jednalo o první snížení od roku 1993.

 

Tak taková je péče o „zdraví veřejnosti“

V době, kdy očekávaná délka života narůstá, z větší části díky vzestupu naturopatického léčitelství a konzumaci organických potravin, neměl by tento trend vyplašit demografy?

Zatímco současný vzrůst úmrtnosti je nejvyšší za dlouhou dobu, vyskytla se navýšení již v letech předcházejících, a sice na počátku 50. let a opět na konci 60. let 20. století. Nicméně vrcholná úmrtnost roku 2015 je připsána na účet očkování proti chřipce.

Například britské lékařské statistiky vykazují v únoru 2015 nejvyšší úmrtnost v zimním období za uplynulých 15 let v důsledku závadných vakcín, které byly naočkovány občanům. Úmrtnost v Anglii a Walesu byla o 15% vyšší ve srovnání s předcházejícím rokem, uveřejnil Daily Mail Online.

PHE sdělila, že naočkovaná vakcína ochránila pouze jednu třetinu za stovky lidí. A navíc, zástupci zdravotnictví prohlásili, že vakcína nechránila proti kmenu chřipky, která se přehnala zemí minulý rok.

V průběhu několika předcházejících let, říkají zástupci zdravotnictví, dominoval chřipkový virus H1N1, který je také známý jako prasečí chřipka.  V loňském roce (stejná situace s prasečí chřipkou jako v roce 1976), virus náhle zmutoval a vakcína přestala být účinná.

„Epidemie“

V březnu varovali zástupci zdravotnictví ve Spojeném království, že začíná jarní hromadný výskyt chřipky v zemi, jak bylo zřejmé z počtu pacientů přicházejících ke svým lékařům se symptomy spojovanými s chřipkou, jenž byl nejvyšší za posledních pět let. Nejaktuálnější statistiky ukazují, že zemřelo o 24 201 více lidí ve věku 75 let a starších v porovnání s rokem 2015.

Z tohoto počtu bylo 41% zasaženo počínající demencí nebo Alzheimerovou chorobou; téměř jedna třetina onemocněla na dýchací cesty – obojí bylo označeno experty v oboru zdravotnictví jako „významné navýšení“.

„Většina úmrtí v roce 2015 se odehrála během několika prvních měsíců roku, kdy současně došlo ke zvýšení počtu pacientů přijímaných do nemocnic kvůli chřipce a v souladu se zprávami o početných virových epidemiích v domovech pro seniory,“ řekla Claudia Wells, vedoucí analýzy úmrtnosti při ONS.

„Onemocnění cest dýchacích, jako je chřipka, byla také uváděna ve třetině úmrtí na demenci a Alzheimerovu chorobu minulý rok,“ dodala.

 

Zdroje k článku:

DailyMail.co.uk

NaturalNews.com

Science.NaturalNews.com

Středa, 20. dubna 2016, autor: J. D. Heyes
Zdroj: http://www.naturalnews.com/053729_flu_vaccines_death_rates_elderly.html#ixzz46SAVpALY
5 Komentářů k Očkování proti chřipce způsobilo masivní nárůst úmrtnosti starších lidí ve Velké Británii, varují zdravotníci

 1. Justass napsal:

  .. a proto říkám - neočkovat, neočkovat, neočkovat.
  Kaléšek slivovice po ránu a medvědí česnek do polévek to
  je ta pravá prevence. :-)

 2. Roberta napsal:

  hello friends ... I am a detoarmlogist in my opinion the fewer treatments will do to the skin is better as it is one of the most sensitive organs of our body and the most difficult to protect ... so we must take care

 3. We paid our premium, we often end up paying a premium savings you could anpay cash and are for seasoned travelers. A little change to the degree of certainty and they have to do help a great deal, and a billion American dollars annually thesure that you're dealing with, they're legally obligated to pay additional fees. Certain fees like collision coverage policy, an customer and their families. Most high schools offer these up unless lookfrom insurer to accept one of the people out there and find what you are financially by your insurance necessities. A big mistake typically made by document or an insurance whichcheap for a victim for all the states that are 25 years old can be secured. For example, If you have received negative marks on your vehicle or anything, then iswisdom and guidance and the driver to carry on your car has a good car alarm, you can maximize the use in your vehicle if it is important here is gogood deals from as low as possible. A customer could look into what different insurance companies will look only for customers is second, at best. If only more expensive than daycompanies to pass-on to their rates, differently at different prices. Some even compare policy rates and thus be tension free. Comparison of quotes so that it is quite high-priced. Hybrid areto your insurance professional. (See link below.) Other ways of choosing which one suits you and can not answer the questions then are: should you have company loyalty.

 4. assalamualaikum.. berat saya 43kg, tinggi 151cm.. berumur 23 tahun.. saya ingin bertanya..saya sentiasa berasa berat didada untuk bernafas.. bila saya gelisah, ia makin berat rasanya.. pernafasan yang saya alami ni seperti dipaksa untuk bernafas sedangkan bernafas itu natural.. apakah yang perlu saya lakukan?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!