Ta samá americká národní média, která bubnovala na poplach kvůli otravě olovem ve Flintu, jsou úplně zticha, pokud jde o otravu celého národa rtutí ve vakcínách

Mercury-Vaccine-Syringe-Needle(NaturalNews) V americké společnosti převládají dvojité standardy a mainstreamová média je neustále prosazují. Snadno je rozpoznáte, pokud se zaměříte na pohyb peněz a pochopíte funkci těch průmyslových odvětví, která ovlivňují a kontrolují média.

Ve městě Flint ve státě Michigan se vyskytl nebezpečně vysoký obsah olova v místním rozvodu vody. S touto vážnou zdravotní krizí se déle než rok nedělalo vůbec nic. Olovo otravuje mozek a je jedovaté pro celé tělo, jeho přítomnost způsobuje onemocnění kostí a rakovinu. Mainstreamová média, bohudíky, extenzivně sledovala krizi s olovem ve Flintu, ale zájem médií o otrávené děti se jaksi zastavil ve Flintu v Michiganu. Až do dneška mainstreamová média naprosto ignorují záměrné otravy rtutí, ke kterým dochází na poli medicíny.

Obsah rtuti ve vakcíně proti chřipce zveřejněn, ale kde jsou zprávy médií veřejně odsuzující otravu dětí rtutí?

V roce 2014 vědec, který pracuje v zájmu veřejnosti, testoval obsah rtuti ve vakcíně proti chřipce vyráběné farmaceutickým gigantem GlaxoSmithKline. S využitím pokročilé hmotnostní spektrometrické technologie Mike Adams, pracovník v oboru zdraví, zjistil, že vakcíny Flulaval obsahují více než 51 částic rtuti na milion (ppm), což je 25 000 krát více než je zákonné maximum pro pitnou vodu, které stanovila Environmental Protection Agency (EPA).

Toto je nikdy dříve nevídaný obsah rtuti vstřikovaný injekcemi přímo do lidí a rostoucích dětí po celé planetě. Snažila se vůbec mainstreamová média zveřejnit příběh násilných otrav rtutí podobně jako se zabývala otravou olovem ve Flintu v Michiganu? Odpovědí je hlasité NE, protože mainstreamová média jsou sponzorována farmaceutickými giganty vydělávajícími multi-miliardy dolarů prodejem jedovatých vakcín.

Vláda varující těhotné ženy před rtutí v plechovce tuňáka je ta samá vláda, které dělá, že nevidí používání rtuti ve vakcínách proti chřipce, které pomáhá prosazovat.

Kde je nějaká incentiva pobízející k vyčištění vakcín a ke zvýšení imunity populace vůči všem patogenům výživou?

Jestliže zdravotní nařízení týkající se veřejnosti budou i nadále pokračovat v používání očkovacích metod ničících imunitní systémy milionů lidí, neměla by být poskytnuta alespoň nějaká incentiva pro bezpečnou výrobu těchto injekcí? Proč se v dnešní době stále používá rtuť v medicíně?

Zcela definitivně je nutná vyšší informovanost. Čím více jsou spotřebitelé držení v temnotě nevědomosti, tím více slepě přijímají to, co se jim řekne. Jestliže bude více lidí lépe rozumět působení rtuti v těle, tím více lidí bude vyžadovat bezpečnější vakcíny nebo začnou hledat jiné způsoby posilování vlastního imunitního systému, např.výživou. Zvýšily by požadavky na širší výběr přirozených, celostních potravin a lidé by pracovali na posílení jejich imunitních systémů, aby se ochránili proti všem patogenům. Situace naprosto nepřijatelná pro průmysl vyrábějící očkovací látky.

A dále, jak bezpečné je používání vakcín, ve kterých se vyskytuje hliník jako pomocná látka stimulující odpověď těla na jednotlivé viry a kmeny bakterií? A co takhle zbytková množství formaldehydu způsobujícího rakovinu, který je ponecháván v očkovacích látkách jako škodlivá přísada? A jaké jsou negativní důsledky používání buněk z lidského plodu,odebrané při potratu, ve vakcínách?

Proč média nespěchají se zprávou, že milióny dospělých a rostoucích dětí jsou otravovány jedovatou rtutí samotným očkováním?

Dvojí standardy mainstreamových médiích odhalují jejich spojenectví s farmaceutickým průmyslem

Na pravé straně politického spektra často slýcháme o druhém dodatku ústavy a právu na vlastní obranu, ale když přijde na právo vědět, co je obsahem vakcín a potravinových výrobků (aby se lidé mohli chránit před jedovatými chemikáliemi, geneticky modifikovanými potravinami, těžkými kovy, pesticidy a herbicidy), politici na pravé straně dělají, že nevidí.

Na levé straně politického spektra často slýcháme o právu ženy na bezproblémový a bezplatný přístup k lékům a zdravotnickému zařízení za účelem ukončení existence bijícího srdíčka plodu uvnitř jejího těla, ale když dojde na její právo rozhodnout, jaké chemikálie a kovy jsou vstřikovány do tělíčka novorozence, kterého přivedla na svět, je velmi zřídka plně informována, a na některých místech ani nemá možnost volby o tom, co bude vstříknuto do těla jejího dítěte. Vakcíny na žloutenku typu B jsou až komicky vnucovány novorozencům při narození, aniž by matka jednoznačně souhlasila a současně jasně znala jak obsah vakcíny, tak i její působení. Očkování proti chřipce, které se stává povinným v nemocnicích, se vnucuje těhotným ženám a dětem mladším jednoho roku.

Je tedy zřejmé: dvojí standard zdravotnického systému a mainstreamových médií slouží agendě mocného farmaceutického průmyslu, v konečném důsledku ničí samotné základy amerického života, svobodu a cestu za štěstím.

Zdroje k článku:

NaturalNews.com
NaturalNews.com
Science.NaturalNews.com

 

Zdroj: http://www.naturalnews.com/053730_vaccines_mercury_heavy_metals_poisoning.html#ixzz46SBCboY2
16 Komentářů k Ta samá americká národní média, která bubnovala na poplach kvůli otravě olovem ve Flintu, jsou úplně zticha, pokud jde o otravu celého národa rtutí ve vakcínách

 1. jogín napsal:

  Zatím co vody vypijete dva litry, vakciny dostanete dva mililitry. To je 1000 x méně. Znamená to, že množství sloučeniny rtuti, použité ke konzervaci vakciny je stejné, jako povolené množství rtuti ve vodě za 25-30 dní. Vakcinu neberete častěji než jednou ročně. Tentýž standart pro vodu a vakcinu je nesmysl.

 2. Marie napsal:

  Co se tyka olova ve vode v pripade Flintu, tak jednu ze zalujicich "nekdo" zastrelil... a s ni i dalsi zenu, ktera byla u ni doma na navsteve, kdyz najati vrahouni prisli. Nechali nazivu akorat jeji male dite, ktere tam zustalo bez dozoru, nez byly mrtve zeny nalezeny.

  Tady vidite, ze genocida lidstva na planete postupuje v mnoha smerech... jde o valku a lidstvo se brani neucinne. Zadny soud!

  To chce vypatrat zodpovedne primo, a likvidovat je jednoho po druhem... Az svine budou nalezany ve skarpe, teprve si prestanou dovolovat...to je jediny platny zakon...

  P.S. Vypatral nekdo a potrestal zodpovedne za smrt lidi jeden, co nacpali do alkoholu u nas? Da se vubec zjistit, kolik lidi zemrelo na nasledky poziti pozdeji? Neda...

 3. Masrtin napsal:

  Nejde jen o vakcíny, ale i amalgámové plomby, sám jsem převelmi trávenej těmito dárečky desítky let, v amalgámu je min. 50% rtuť, zbytek další jedovaté kovy, běžnej zubař se s váma o tom nebude bavit, ale jsou to traviči..
  Vymyli jim mozky, nemají čas o tom ani přemejšlet, je třeba vydělávat spoustu peněz, psát body na pojišťovnu a trávit lidi
  jako součást procesu. Je to k neuvěření, že s těma vakcínama je to stejné, vypatlanci nejvíc tráví malé děti, ale i dospělé, je to k neuvěření, měli by léčit a pomáhat, nikoliv trávit, vypatlanci..

  • host napsal:

   Předběhl jste mě :)
   v celé EU: Olověné potrubí vyměnili, olověné závažíčka na pneumatiky zakázali, rtuťové teploměry zakázali, ustupuje se od rtuťových zářivek, ale to že někteří z nás mají plnou hubu rťuťového amalgámu, který se postupně uvolňuje do těla,to nikomu nevadí a zubaři ho používají vesele dál (v Norsku ho už zakázali).

   Pak přičteme glyfosfát, ftaláty, PCB, dioxiny, parabeny, bisfenola a řada dalších hormonálních disruptorů v potravinách a tichá genocida gojimů (včetně chemické sterilizace) je v plném proudu.

 4. host napsal:

  Ohledně vakcín bych řekl, že rťuť je to nejmenší zlo, sice je to kumulativní jed, ale jeho účinky jsou poměrně zmapované.
  Na rozdíl od sqalenu a dalších svinstev, co mají vybudit imunitní systém. A v neposlední řadě nedostatečně umrtvené zárodky patogenů.
  A lidé neznalí ze rtuti ve vakcínách dělají aféru, na úkor mnohem horších svinstev, co se nám dostávají do těla (jen ze zubního amalgámu do těla dostaneme nejméně desetinásobek rtuti).

 5. host napsal:

  Třeba vakcína "proti rakovině děložního čípku" kterou očkují dospívající dívky, to je podle mě plánovaná sterilizace, společně s hormonální antikoncepcí(předepisovanou klidně od 12 let). Další generace žen bude už tak z poloviny neplodná díky těmto dvěma věcem.
  Vsadil bych se, že se po letech zjistí, že vakcína "omylem" obsahovala živý papilomavirus, místo neaktivního.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!