Ta samá americká národní média, která bubnovala na poplach kvůli otravě olovem ve Flintu, jsou úplně zticha, pokud jde o otravu celého národa rtutí ve vakcínách

Mercury-Vaccine-Syringe-Needle(NaturalNews) V americké společnosti převládají dvojité standardy a mainstreamová média je neustále prosazují. Snadno je rozpoznáte, pokud se zaměříte na pohyb peněz a pochopíte funkci těch průmyslových odvětví, která ovlivňují a kontrolují média.

Ve městě Flint ve státě Michigan se vyskytl nebezpečně vysoký obsah olova v místním rozvodu vody. S touto vážnou zdravotní krizí se déle než rok nedělalo vůbec nic. Olovo otravuje mozek a je jedovaté pro celé tělo, jeho přítomnost způsobuje onemocnění kostí a rakovinu. Mainstreamová média, bohudíky, extenzivně sledovala krizi s olovem ve Flintu, ale zájem médií o otrávené děti se jaksi zastavil ve Flintu v Michiganu. Až do dneška mainstreamová média naprosto ignorují záměrné otravy rtutí, ke kterým dochází na poli medicíny.

Obsah rtuti ve vakcíně proti chřipce zveřejněn, ale kde jsou zprávy médií veřejně odsuzující otravu dětí rtutí?

V roce 2014 vědec, který pracuje v zájmu veřejnosti, testoval obsah rtuti ve vakcíně proti chřipce vyráběné farmaceutickým gigantem GlaxoSmithKline. S využitím pokročilé hmotnostní spektrometrické technologie Mike Adams, pracovník v oboru zdraví, zjistil, že vakcíny Flulaval obsahují více než 51 částic rtuti na milion (ppm), což je 25 000 krát více než je zákonné maximum pro pitnou vodu, které stanovila Environmental Protection Agency (EPA).

Toto je nikdy dříve nevídaný obsah rtuti vstřikovaný injekcemi přímo do lidí a rostoucích dětí po celé planetě. Snažila se vůbec mainstreamová média zveřejnit příběh násilných otrav rtutí podobně jako se zabývala otravou olovem ve Flintu v Michiganu? Odpovědí je hlasité NE, protože mainstreamová média jsou sponzorována farmaceutickými giganty vydělávajícími multi-miliardy dolarů prodejem jedovatých vakcín.

Vláda varující těhotné ženy před rtutí v plechovce tuňáka je ta samá vláda, které dělá, že nevidí používání rtuti ve vakcínách proti chřipce, které pomáhá prosazovat.

Kde je nějaká incentiva pobízející k vyčištění vakcín a ke zvýšení imunity populace vůči všem patogenům výživou?

Jestliže zdravotní nařízení týkající se veřejnosti budou i nadále pokračovat v používání očkovacích metod ničících imunitní systémy milionů lidí, neměla by být poskytnuta alespoň nějaká incentiva pro bezpečnou výrobu těchto injekcí? Proč se v dnešní době stále používá rtuť v medicíně?

Zcela definitivně je nutná vyšší informovanost. Čím více jsou spotřebitelé držení v temnotě nevědomosti, tím více slepě přijímají to, co se jim řekne. Jestliže bude více lidí lépe rozumět působení rtuti v těle, tím více lidí bude vyžadovat bezpečnější vakcíny nebo začnou hledat jiné způsoby posilování vlastního imunitního systému, např.výživou. Zvýšily by požadavky na širší výběr přirozených, celostních potravin a lidé by pracovali na posílení jejich imunitních systémů, aby se ochránili proti všem patogenům. Situace naprosto nepřijatelná pro průmysl vyrábějící očkovací látky.

A dále, jak bezpečné je používání vakcín, ve kterých se vyskytuje hliník jako pomocná látka stimulující odpověď těla na jednotlivé viry a kmeny bakterií? A co takhle zbytková množství formaldehydu způsobujícího rakovinu, který je ponecháván v očkovacích látkách jako škodlivá přísada? A jaké jsou negativní důsledky používání buněk z lidského plodu,odebrané při potratu, ve vakcínách?

Proč média nespěchají se zprávou, že milióny dospělých a rostoucích dětí jsou otravovány jedovatou rtutí samotným očkováním?

Dvojí standardy mainstreamových médiích odhalují jejich spojenectví s farmaceutickým průmyslem

Na pravé straně politického spektra často slýcháme o druhém dodatku ústavy a právu na vlastní obranu, ale když přijde na právo vědět, co je obsahem vakcín a potravinových výrobků (aby se lidé mohli chránit před jedovatými chemikáliemi, geneticky modifikovanými potravinami, těžkými kovy, pesticidy a herbicidy), politici na pravé straně dělají, že nevidí.

Na levé straně politického spektra často slýcháme o právu ženy na bezproblémový a bezplatný přístup k lékům a zdravotnickému zařízení za účelem ukončení existence bijícího srdíčka plodu uvnitř jejího těla, ale když dojde na její právo rozhodnout, jaké chemikálie a kovy jsou vstřikovány do tělíčka novorozence, kterého přivedla na svět, je velmi zřídka plně informována, a na některých místech ani nemá možnost volby o tom, co bude vstříknuto do těla jejího dítěte. Vakcíny na žloutenku typu B jsou až komicky vnucovány novorozencům při narození, aniž by matka jednoznačně souhlasila a současně jasně znala jak obsah vakcíny, tak i její působení. Očkování proti chřipce, které se stává povinným v nemocnicích, se vnucuje těhotným ženám a dětem mladším jednoho roku.

Je tedy zřejmé: dvojí standard zdravotnického systému a mainstreamových médií slouží agendě mocného farmaceutického průmyslu, v konečném důsledku ničí samotné základy amerického života, svobodu a cestu za štěstím.

Zdroje k článku:

NaturalNews.com
NaturalNews.com
Science.NaturalNews.com

 

Zdroj: http://www.naturalnews.com/053730_vaccines_mercury_heavy_metals_poisoning.html#ixzz46SBCboY2
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!