Bij Rusy, dokud nezmodráš! Litva, Lotyšsko a Estonsko mají být zničeny první

originalVelitel ozbrojených sil USA v Evropě Philip Breedlove vyjádřil připravenost USA bojovat v Evropě s Ruskem a porazit je. Ve svém projevu v Kongresu USA Breedlove upozornil na Kaliningradskou oblast Ruska – objekt prvního vojenského úderu NATO v případě války. Americký generál potvrdil, že hypotetický vojenský střet NATO s Ruskem začne z Pobaltí, a pokud objektem prvního vojenského úderu NATO bude Kaliningradská oblast, pak objektem prvního odvetného útoku Ruska se stane Litva, Lotyšsko a Estonsko.

"Rusko se rozhodlo být nepřítelem a představuje dlouhodobou hrozbu pro existenci Spojených států a jejich spojenců a partnerů v Evropě," – řekl velitel EUCOM (Evropského kontingentu ozbrojených sil USA) Philip Breedlove, když 26. února vystoupil ve Výboru pro ozbrojené síly americké Sněmovny reprezentantů. "Rusko se snaží o naprostý vliv na sousední země, aby si tak vytvořilo nárazníkové zóny," – řekl generál kongresmenům. – "Rusko rozšiřuje svůj bezpodmínečný vliv ještě dál ve snaze znovu se etablovat v roli vůdce na světové scéně."

Praktický cíl vystoupení Breedlova byl vyjádřen s americkou přímočarostí: Evropské velení amerických jednotek v Evropě tak zdůvodňuje až čtyřnásobné navýšení svého rozpočtu na příští rok.

Iniciativa EUCOM na zajištění bezpečnosti v Evropě - European Reassurance Initiative - znamená zvýšení financování amerických sil v Evropě ze 718 milionů na 4,3 miliardy dolarů. Na zajištěním těchto peněz Breedlove opakovaně upozorňoval ve své zprávě "o chronickém nedofinancování" a "akutním deficitu" vojenských rozpočtů u mnoha evropských spojenců NATO.

"Fiskální žádost na tento rok odráží naše pevné odhodlání hájit bezpečnost našich spojenců a partnerů a také náš záměr i v budoucnu chránit jejich vlasti," – vysvětlil Filip Breedlove finanční choutky svého úřadu obecně, a pak přešel k konkrétnímu. "Rusko a režim Asada záměrně používají migraci ze Sýrie jako zbraně ve snaze překonat evropské struktury a zlomit odhodlání Evropy," – řekl americký generál, podle něhož se Rusko v Sýrii zabývá výhradně podporou Asada a jeho spojenců a téměř nic nedělá pro boj s ISIL (v Rusku zakázané teroristické organizace).

Z podobných faktů v logice velitele EUCOM je složen celkový obraz údajného nepřátelského konání Ruska v Evropě. Rusko podporuje Asada, Rusko používá ke svým cílům invazi uprchlíků do Evropy a ještě Rusům plavou ponorky, letadla létají a příslušníci pohraniční stráže chodí podél jejich hranice, a "proto, aby působilo proti Rusku, Evropské velení spolu se svými spojenci a partnery činí opatření, jejichž účelem je odradit nepřítele, připravit se na případný boj a zvítězit v něm."

Východoevropská rétorika z úst amerického generála – to je podvod, který je nezbytný pro dobývání nových vojenských výdajů. USA není Pobaltí, zažívající iracionální panický strach před Ruskem.

Za prvé USA by mohly jednat s Moskvou tvrdě, jako silný se silným, podobně jak to ukázalo příměří zavedené v Sýrii.

Za druhé za zmíněním strachu před "ruskou hrozbou" v projevu hlavního velitele amerických ozbrojených sil v Evropě je skryto otevřeně agresivní poselství Moskvě.

"Aby bylo možné vstoupit s Ruskem do vojenské konfrontace, spojenci musí být schopni prorazit přes Kaliningrad," – říká Philip Breedlove. Kaliningradská oblast se stane prvním cílem pro vojska NATO v případě vojenského střetu s Ruskem, protože tam je soustředěna velká část systému zbraní, které jsou schopné na velké vzdálenosti zasáhnout cíl ze souše, moře i ze vzduchu.

Ruská oblast mezi Polskem a Litvou je "pevností", přes kterou se budou muset vojska Aliance probojovat. "Musíme si být jisti, že budeme schopni se jí rozbít", – řekl generál Breedlove členům Sněmovny reprezentantů o Kaliningradu, když vysvětloval plány EUCOM na rozšíření svého východního bloku umístěním stálých základen NATO v Pobaltských zemích.

Takže velitel amerických sil v Evropě právě řekl, že v případě války NATO s Ruskem bude tato válka probíhat v Evropě, a navíc – začne to z Pobaltí.

Pokud Kaliningradská oblast má být místem prvního úderu, pak je zřejmé, že předmětem prvního odvetného úderu Ruska se stanou Litva, Lotyšsko a Estonsko. Za prvé proto, že z celého NATO právě ony hraničí s Ruskem, za druhé proto, že se nacházejí ve stejné oblasti jako Kaliningrad, a za třetí proto, že Kaliningrad je "pevnost, kterou je třeba rozbít", tak americký generál vysvětluje potřebu dalšího zvýšení přítomnosti NATO v pobaltských zemích.

Pokud jde o umístění stálých základen NATO v Litvě, Lotyšsku a Estonsku, pozdější další dodávky zbraní a případný útok na Kaliningrad, celá pobaltská mytologie o militarizaci jako léku "na ochranu před agresivitou východního souseda" se rozpadá. V plánu je použít Pobaltí jako odrazový můstek pro útok, a to nevyhnutelně změní pobaltské země na cíl k odvety Ruska.

Proto v případě vojenské agrese NATO budou Litva, Lotyšsko a Estonsko zničeny jako první.

Američtí politici a armáda to nemůžou nechápat, ale oni si mohou dovolit se nestarat o osud Pobaltí, pokrytecky se schovávajíce za slova o ochraně pobaltských spojenců. Litva, Lotyšsko a Estonsko nejsou státy USA (i když jejich představitelé by nebyli proti) a obyvatelé těchto zemí nejsou američtí občané. Nelze pochybovat o upřímnosti amerického generála, který řekl, že USA jsou připraveny bojovat s Ruskem v Evropě. V Evropě! Na svém území Američané naposledy doopravdy bojovali před půldruhým stoletím – v Občanské válce 1861 - 1865 let. Od té doby se bojům na vlastním území moudře vyhýbají, raději mají prospěch z v&aacu te;lek v jiných zemích a na jiných kontinentech.

Další věc jsou představitelé samotných pobaltských zemí. Proč se nebojí konfrontace mezi Ruskem a NATO a zvyšování zbrojení ve svém regionu? Vždyť je třeba si uvědomit, že v případě, pokud dojde ke skutečné kolizi, jejich země bude zničena v první řadě. Ale oni nechápou, anebo předstírají, že nechápou, a naopak se zasazují o to, aby vojenská přítomnost NATO v Pobaltí byla významně posílena, aby silná vojenská uskupení Aliance byla v regionu trvale, a měla právo reagovat na ruskou agresi, aniž by čekala na rozhodnutí Rady NATO o rozhodnutí aplikace článku 5.

Za to všechno budou Litva, Lotyšsko a Estonsko bojovat v červnu na varšavském summitu NATO.

Čím je způsobena tato sebevražedná pozice? Je to jen paranoidní strach zbavující pobaltské politiky zdravého rozumu a způsobující věřit, že proměna jejich zemí v antiruský vojenský opěrný bod je dostane zpod ruského zájmu, anebo naopak zajišťuje vojenskou bezpečnost před Ruskem? Ne. Není to jen tím, není to v iracionální fóbii.

Řeč je o získání velmi lukrativního finančního projektu.

Americká vojenská lobby, schovávajíc se za pobaltskou hysterii, tím dosáhne několika miliard dolarů vydělených z rozpočtu USA. Značná část těchto peněz by pak měla jít právě na militarizaci Litvy, Lotyšska a Estonska.
Všechny tyto miliardy samozřejmě půjdou do rukou statečné americké armády. Ale tuzemská knížátka z místního pobaltského vedení očekávají, že jim za uskutečnění tohoto obrovského kšeftu něco kápne.

Za tuto extrémně nebezpečnou a zcela nezodpovědnou hru na vyvolávání přímé konfrontace NATO a Ruska! Tato hra je nezodpovědná proto, že pod samotný úder vystavuje řadové obyvatele Litvy, Lotyšska a Estonska. Nicméně představitele těchto zemí obyvatelstvo nezajímá: co je jim do obyčejných obyvatel, když se otevírají závratné vyhlídky na získání miliard dolarů na vojenské výdaje do jejich zemí a je zachována možnost hlasitě připomínat svou existenci západnímu světu!

Při veškeré své kuráži a euforii však pobaltská knížátka nějak nedomýšlejí, že pokud bude jejich úsilí v Pobaltí opravdu úspěšné, pak nebudou zničeni jen obyčejní obyvatelé. I jim samotným se jen stěží podaří doběhnout na nejbližší letiště.

Zdroj: http://obshestvomt.ru/blog/43215189215/Bey-russkih-poka-ne-posineesh..!-Litva,-Latviya-i-Estoniya-budut

 
87 Komentářů k Bij Rusy, dokud nezmodráš! Litva, Lotyšsko a Estonsko mají být zničeny první

 1. Justass napsal:

  ....., "pak objektem prvního odvetného útoku Ruska se stane Litva, Lotyšsko a Estonsko."

  Jak hluboce se ten starý jestřáb mýlí. Objektem prvního odvetného útoku Ruska se stane území Spojených států severoamerických. A to sice útoku raketového-jaderného.
  Až poté, maximálně souběžně s tím přijde na řadu Litva, Lotyšsko, Estonsko a také My pokud z toho zločinného spolku rychle, ale rychle nepláchnem.

  • proud napsal:

   Jo no,to je snad kalkul pro blbce,jisteze jim tu prvni soupnou do Yellowstone kaldery a dalsi do strategickejch mist USA a mozna si vzpomenou rovnou i na Izrael,z jedny vody na cisto! Nejaky Estonsko a NATO umlatej pesaci mezitim cepicema.......

  • PM napsal:

   V ruské armádě teď prý zavládla panika,
   jak honem všecko přeprogramovat na tu litvu atd... Doteď je cíl naprosto každá základna us army plus radary,zdroje energií , letadlové lodě atd...
   A taky chudáci teď neví jak se tam ty ruské rakety bez kolize všechny vecpou na tak malý prostor :) :) :)

  • Marie napsal:

   Vystizne... Ano. A dementi si mysli, ze Putin skoci na jejich hru, ikdyz doposud ucinnou ( nastrkovat za sebe jine a sam si pockat na urodu ). Neskoci.

   Jednu bombu bouchne na Vychod, druhou na Zapad a treti na Yelowstone, to vse najednou a je vymalovano. Dalsi boj je zbytecny...

   Vsichni zoldaci na hranicich kolem Ruska budou pelasit pryc jako pominuti...

   Hlavni duraz je v soucasne dobe kladen na rozklad Ruska zevnitr. Ale to uz je zazehnano. Obklicovani Ruska pokracuje, a podle mne rozjedou Ukrajinu, citim to v zadech :-(.

   Pro mne je alarmujicim to, ze z USA houfne utikaji prachaci ( a nejen ), a nakupuji nemovitosti v Jizni Americe jak pominuti..

   A zidi skemrajici o navrat do Ruska, to je taktez ukazatel dosti vymluvny....

  • Stribog napsal:

   Už to úplně vidím, jak multikulturní, genderově vyvážená vojska NATO, která pamatují i na sexuální menšiny, jako homosexuály, transvestity, lesbičky, pedofily, nekrofily a zoofily obkličují Moskvu:))) I když tyhle holky se nemůžou dohodnout na vycházkové uniformě pro posádku toho norského transsexuálního torpédoborce: http://thesaker.is/wp-content/uploads/2016/04/Ministers-of-Defense-small.jpg :))))
   Přitom Rusům jako obvykle stačí dvě Suška přelétající na úrovni můstku USS Donald Cook a naplní se připravené pampersky. A je po krizi v Pobaltí...

  • pavelka70 napsal:

   Když vidím toho psychotickýho vojenskýho idiota s levým obočím o 3 cm výše než pravým, tak mne napadá, že jeho tandém - psychotickou Hitlary, která už jen dovede svou kampaň do konce, a jako první prezidentka US (a tohle americkej volič chce, páč Negra už měli, bábu ještě ne)zasedne po jeho boku nad tlačítky jadrového spuštění války, začína mne chytat víra v Boha, pak všechny svatý, a nakonec i věštby báby Vangy!! Myslím to vážně.

 2. proud napsal:

  Nejak nechapu jak se USA mohly stat "policajtem sveta" jestlize mam brat vazne vyplody jejich chorejch mozku! Nebo jsou naopak tak dobri "pokerovy hraci"?

  • Jura11 napsal:

   To bylo řečený tak, aby se to mohlo přehrávat jako Jakešův kůl v plotě těsně před pádem komunismu…. podle mě jsou USA házeny přes palubu, jen to bude pár let ještě trvat.

  • Paul Durham napsal:

   Nechápete ? Psali to přece v Blesku ( případně v Blesku pro ženy ) a co je v novinách , to musí být pravda. Říkal to už Masařík. :-)

 3. Brekeke napsal:

  Výběr velitelů ozbrojených sil USA se odehrává v psychiatrických léčebnách?!

  • Eschatolog napsal:

   Kdo nepreleti kukacci hnizdo, neni americka guma. Nejlepe 3x.

  • Marie napsal:

   To je cely Bilderberg.....

   General Breedlove attended the Bilderberg meeting in 2014.[1]

   Bredlove se zucastnil v roce 2014...Od te doby tak vystoupal, ze je z nej jeste vetsi dement nez radoby knize zvany spici srac...

 4. Jarek* napsal:

  Ten magor mele hlouposti. Otázkou je, kdy lidem toto dojde a přestanou těm vyžírkům světa zobat z ruky.

 5. jan napsal:

  Určitě i tento generál řekne pravdu.
  Pokaždé lžou,odvádějí pozornost,takže ten útok může být,ale z jiné strany.Jistě víme,jak je Evropa předzásobena zbraněmi,jen je potřeba sehnat vojáci,takže muslimové za pomoci Turecka,doplní stavy armády.

 6. A je to napsal:

  Ať se podívá do historie své země okupant.Takový se ohánějí slovy a jsou první co zalezou do děr.Okupují celou Evropu.Na víc se nezmůžou.Ztráta času číst tu patlaninu nesmyslů a provokací.

 7. Všímálek napsal:

  Jel jsem vlakem a takový zhruba 50 letý pán v mém kupé dychtivě četl knížku Zdeňka Mlynáře - Mráz přichází z Kremlu. Knížka vypadala už jetě, takže ji už četl jistě poněkolikáté. Jistě se při tom čtení cítil jako elita, které to politicky myslí. Ve tváři měl výraz plný obav z nebezpečí z Ruska.

  • Jaris napsal:

   Tak jsi mu mel , Vsimalku, rict "zdrastvujte tavarisc". Urcite by mu ta knizka vypadla z rukou. :-)

  • Eschatolog napsal:

   Mraz ma promenlivy jizdni rad, byly doby , kdy jezdil pres Moskvu, ale dnes jezdi jinudy. Vychozi stanice je stale stejna.

 8. Justass napsal:

  No o Americe už bylo napsáno tolik, že je jenom otázkou času, kdy vyjdou sebrané spisy pod názvem. Oheň a hnůj přišly z Bílého domu - řek bych.

 9. hel napsal:

  vůbec nefungují stránky

 10. Zighartice napsal:

  Představme si jen na okamžik Američany bez 1000 km zdí a plotů s Mexikem. Představme si na chvíli, jak jim diktují zákony byrokrati z cizích států, vyhrožují pokutami, chtějí je odzbrojit. Science fiction.

  Prezidentu Obamovi velmi dobře rozumím. Dohodnout se s několika byrokraty v Bruselu o osudu 500 milionů lidí v Evropě, získávat souhlas s politickými a vojenskými zásahy v cizích zemích, nebo prosazovat v podstatě jednostranně výhodné smlouvy jako je TTIP, je samozřejmě snazší, než se domlouvat s každým suverénním státem zvlášť. O tom žádná. A tak tu máme spanilou jízdu, při které je potřeba vyzdvihnout evropské lídry a pochválit je za taková opatření, která by Američané sami nikdy nepřipustili. Merkelová je tak najednou přes fatální selhání ideologie evropského multikulturalismu a vznik imigrační krize „strážkyní Evropy“, „pravou političkou“ a „morální vůdkyní“. K tomu všemu to zatracené referendum ve Velké Británii, ve kterém by si snad mohli, taková drzost, rozhodnout občané o svém dalším osudu bez Evropské unie.

  Zatímco Obama na adresu Camerona a referenda o vystoupení z EU mluví o „hlubokém zájmu USA“ na setrvání Velké Británie v Evropské unii, Američané by nikdy a za žádných okolností nepřipustili, aby o nich rozhodovali většinovým hlasováním politici za hranicemi USA.

  Chtěl bych vidět obličeje a reakce Američanů, o kterých rozhodují většinovým hlasováním politici jiných cizích států a nevolení byrokrati jim zavádějí se slovy o „sdílené solidaritě“ a „sdílené odpovědnosti“ v jejich Spojených státech amerických pravidla, se kterými nesouhlasí, a jejich stát je stavěn před soud a hrozili by mu pokutami, kdyby tato pravidla nechtěl přijmout. Chtěl bych vidět obličeje a reakce ozbrojených Američanů, kdyby jim politici jiných států většinovým hlasováním nařídili proti jejich vůli odevzdat zbraně. Chtěl bych vidět jejich reakce na zavádění společných politik s Řeky, Švédy, Nory, Španěly, Bulhary nebo například Rumuny.

  Zasahování do vnitřních záležitostí cizích států je nepřípustným chováním každého státníka. Škoda, že skutečných státníků je v současném světě tak žalostně málo. Řadit pak mezi morální vůdce lidi, jako je Merkelová, nebo vyhrožovat Britům pomalu ekonomickým úpadkem v případě vystoupení z EU, je buď nepochopením reality, nebo účelovou manipulací. Přes to všechno stále věřím, že bojovat za skutečnou svobodu a spolupráci suverénních států v Evropě, bez diktátu shora a mimo hranice vlastního státu, a někdy dokonce i za louží, má cenu. Já prostě věřím občanům České republiky, že mají na to, aby své věci rozhodovali a řídili sami.

  • Zighartice napsal:

   Jen blbec se přátelí se svým vrahem, přičemž o jeho vražedných úmyslech ví.

   • Marie napsal:

    No vidis... a Zeman ma udajne pres 60 procent podpurcu... a vsichni vedi, ze podporuje vznik armady EU, jak to sam nazval, a pritom moc dobre vi, ze uz se formuje ( konkretne v Nemecku ) z privandrovalcu. Takze uz ted se podili na priprave nasich vrahu...

    Problem je v tom, ze to lidi nechtej videt... a kdyz rikas, ze jen blbec se prateli se svym vrahem, tak to teda mame v nasi zemi blbcu pozehnane...

  • proud napsal:

   Humorny je,ze si to nemusim predstavovat,kdopak asi vladne v Britsky kolonii?..........

  • Eschatolog napsal:

   Quod licet lovi non licet bovi.

 11. maya napsal:

  mal by menej koksu snupat al aspon menej kvalitny, vtipalek :))

 12. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Ten čtařhvězdičkový blb může takové kecy vést jen v us-kongresu před tou autistickou tlupou žluklých,totálně zkorumpovaných sionistů,aby z nich vydyndal zas nějaký prachy pro ten spolek válečných štváčů,kdo jen trochu ví oč jde se tomu musí smát....
  Jediný u koho zaboduje mimo us-rezervaci je tak Langšádlová,Štětina,nebo ti dva volové Stropnický a momentální putovní vrchní NATO-řiťmistr gen.Pavel....

 13. jjozef napsal:

  V ruskych mediach
  militantne protiruske vyjadrenia pobaltskych politikov vyvolavaju len smutny,ci pohrdavy udiv.Ako ked komar sa vyhraza slonovi.
  V NATO mediach tie iste vyjadrenia plnia inu funkciu: "bodak" proti agresivnej Moskve.Dokaz agresivity Moskvy.

  Vzdy si v suvislosti s Pobaltim spomeniem "bodak",na vyjadrenia Stratforu,aj ich odcitujem:

  Pobaltske staty "predstavuju vynikajuci ofenzivny potencial pre Spojene staty,nieco ako bodak namiereny na druhe najvacsie ruske mesto Petrohrad"
  "Spojene staty vsak nemaju silu uskutocnit vpad do Ruska.A kedze americka strategia ma utocny,kym taktika obranny charakter,pobaltske staty sa stavaju zatazou,...je takmer nemozne ich branit.Umoznuju vsak blokovat ruske lodstvo v Petrohrade a tak v suvahe vystupuju ako plusova polozka.Americky prezident musi robit dojem,ze je odhodlany odstrasovat Rusov pred utokom na Pobaltsko a zaroven snazit sa ziskat od Moskvy maximalne ustupky"

  In: Nasledujuce desatrocie,
  Bratislava 2011,s.163-4

  Americky prezident,resp.v reci strategov Stratforu,"tienovej CIA", "cisar",ergo aj najsilnejsia moc "cisarova" koncentrovana v masmediach,teda "musi" robit dojem,ze je odhodlany odstrasovat Rusov.

  Ked sa niekto niekoho z knazov a biskupov/politrukov/ cirkvi rothshildovskej spyta,ci hrozi,ze Moskva prepadne NATO,tak vzdy /pravdepodobne vzdy/ odpovedia,ze Rusko je proti NATO slabulinke,ze to nehrozi.
  Rusko len neustale provokuje,je stale viac agresivne,stale viac hrozi susedom....

  Vo vladnucej cirkvi rothshildovskej /v masmediach/,vsak na logiku a myslenie a dalsie atributy clovecenstva zvysoka kaslu.
  "Cisar" potrebuje diabolizovat Moskvu,potrebuje znicit spolupracu Moskvy s "polostrovom",ba potrebuje co najvacsi masaker /3.svetovu vojnu mimo USA/,takze vsetci prislusnici cirkvi Plutokratovej hovoria,ci konaju ako im cisar prikaze.

 14. jjozef napsal:

  Jednu pripomienku este
  V Pobalti zije stale velka ruska mensina.Najma v mestach.
  Cast je politicky bezpravna,starsi ruskojazycni obyvatelia proste nemaju zaujem robit prisne jazykove skusky.
  Cirkev Rothshildovu /masmedia/ to nevzrusuje,nezaujima.
  Ale podobne nevzrusuje vacsinu vacsinoveho obyvatelstva na Pobalti a rusku mensinu ani vojnove slovne sermovanie politickych vazalov.
  Preto vztahy domorodcov a mensiny na Pobalti su v zasade mierove,v zasade bezkonfliktne.
  Cirkev Rothshildova to samozrejme taktiez zatajuje.

 15. stefan goga napsal:

  To je pekna nasa bezpecnost,ze pan KISKA vrchny velitel pozyvatel tychto dementov USA co stale si pripaluju cigaretu sediac na Europskom pusnom prachom.

 16. Jaris napsal:

  General, ktery predem prozrazuje plany utoku? Tak z takove osoby strach nemam. Je to pouze strasak do zelia i tak vypada.

  • Petr napsal:

   Jaris, ten general se Evropanum vysmiva. Vzdyt jasne rika ze valka zase bude v Evrope. A Evropane jak idioti mu to zerou. Misto ekonomicke spoluprace s Ruskem zenou svoje lidi do valky s Ruskem.

   • Jaris napsal:

    Petre, predpokladam, ze po napadnuti Ruska NATO armadou v cele s US, budou z Ruska odpaleny rakety tezkeho kalibru na hlavni centra US. Evropa se nakonec prida k Rusku, protoze ma uz po krk zidochazarske nadvlady jak z EU tak US. Evrope jeste navic hrozi valka obcanska.

    • Petr napsal:

     Jaris ja Vam zavidim. Ve Vasem veku a stale verit na pohadky. Jste stastna zena. Evrej je tak zaborena v ritnim otvoru USA ze ji uz nejde vytahnout. A dnesni vlada USA projimadlo nepozre. Jedina zachrana sveta je vnitrni rozlozeni USA. Coz zas bude tragedie pro normalni obyvatele statu.

     • Jaris napsal:

      Petre, vem to tak, ze kazda despoticka nadvlada, byla nakonec porazena a alespon na chvili si lide oddechli nez se opet k moci dostali znami lumpove. Zid neni nesmrtelny a ma panicky strach ze svych cinu, ktere denne vic a vic vylazaji napovrch. Proto ty jejich antisemiticke nesmysly a zakony. Proto se snazi oslabit bile obyvatelstvo cizimi kulturami. Az ten pruser praskne, a to praskne urcite nebude treba zadnych umelych projimadel. Jako uz mnohokrat, tak chazari opet budou zalezat do der, svym zpusobem jsou zbabeli, kdyz nemaji vnejsi podporu. Bude zalezet na tom, jak se s nimi vyporadame. To bude priorita c.1.

  • Miki napsal:

   Vždy když tohoto generála někde zhlédnu,tak mám pocit že jsem rozvařil erteple.

 17. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  K tématu odjinud:

  Po rozebrání údajů výzkumů a vojenských cvičení za téměř dvouleté období dospěli analytici z výzkumného centra Rand Corporation David A. Shlapak a Michael Johnson k závěru, že vojenský potenciál Ruska je několikanásobně větší než potenciál NATO, informuje War on the Rocks.

  Při modelování možného útoku Ruska na pobaltské země je zjevné, že se tyto země dostanou do nezáviděníhodné situace. Rusko je schopno rozmístit za deset dní asi 27 praporů připravených k boji. Počet vojáků v nich se bude pohybovat mezi 30 až 50 tisíci mužů. Kromě toho mají tyto útvary ve výzbroji obrněnou techniku, s níž nelze konkurovat špatně chráněným vozům aliance. Kromě toho bude mít Rusko, alespoň zpočátku, početní převahu v tancích (7:1), obrněných vozech pěchoty (5:1) a vrtulnících (5:1), hlavňového dělostřelectva (4:1), dalekonosného dělostřelectva (16:1), systému PVO pro blízké vzdálenosti (24:1) a v počtu systémů protivzdušné obrany pro velké vzdálenosti (17:1).

 18. Ikema Monika napsal:

  Tento dementní dědek končí co plácá už dávno nikoho nezajímá je to historie ! V Německu při vojenském cvičeni USA padaly z letadel na zem i vojenské vozí co vše slavná USA nedokáže na Okinawě při přeletu Ospreje občas opět odpadne nějaká součástka proto tento šmejd nikdo do zemi nechce a nacpali to sem ! Přeji příjemnou zábavu v Česku při přejezdu kolony ! Ať se jim vše hlavně rosype ! :::zdravím Contumax :::

  • Marie napsal:

   Carlosi: pry duvoduem TTIP... to mohou rikat tomu, co slamu zere...
   Kvuli tomu by Obama do Nemecka neletel, ta smlouva uz je davno jasna.. Totez jak Merkelka letela do Turecka, taky nesla domlouvat otazku zastaveni prisunu privandrovalcu...

   Jde o valku, a proto litaj osobne, aby se nedala konverzace nadalku nedala nijak zachytit...

   V Rusku se mluvi o zahajeni valky v lete...Porosenko mobilizoval dalsi sily..Prevrat v Rusku se Zapadu nepodarilo zorganizovat ( poslechni si Pjakina, z 18.4.).

   Jo a co se tyka TTIP, tak byla velka demonstrace v Nemecku, kolem 90 tisic lidi, ovsem to je zbytecne, uz je to upecene a u nas to zlikviduje posledni tretinu domaciho byznysu ( dve tretiny uz jsou v zahranicnich rukou stejne).

 19. Carlos IV napsal:

  V pripade utoku tomuhle kretenovi prvni spadnou brejle.

 20. Libuše napsal:

  Tak si myslím,že z tohoto mraku pršet nebude.JenomUSA plácají
  znervoznují lidi.Jejich moc se hroutí a tak se snaží v posledních křečích ještě stále na sebe upozorňovat.Ještě budou nějaký čas vyskakovat,honit svoje ego--ale snaha marná.
  Rusko si před nimi nesedne na zadek a USA si velmi rozmyslí
  střelit si do medvěda.--klidný den

 21. weissbach napsal:

  Oni rádi bojují se slabším protivníkem pomocí technologické převahy. Jinak nastrkují druhé, aby za ně dělali špinavou práci. K tomu si v Evropě i jinde královsky platí pátou kolonu.

  • Zighartice napsal:

   Následující krátká úvaha vychází ze skutečnosti, že každý parazit nenávidí svojí oběť. Podobně, jako hýčkané dítě v nejlepší rodině se s největší možnou pravděpodobností stane odpudivým parazitem ve společnosti. Uvedený princip zapustil své kořeny i na Ukrajině. O druhých zemích se nebudu rozepisovat. Výsledkem takového procesu je, že se ztrácí vděčnost ve vztahu k darujícímu. Z obdarovaného se stává závislý, podobný tomu závislému na drogách. Chtě nechtěně se tak dotýkám EU, subvencí, projektových podpor, výhod pro věrné sluhy apod. Jedná se o objektivní zákonitost. V mezinárodních vztazích dnes platí: prvně udeřit, potom mluvit. Nikdy ne obráceně.

   V Evropě se nabízí podobné řešení, spojené s blížícím se 71. výročím ukončení 2. světové války. Mezinárodní vztahy se budují poté, co ten druhý dostal po hlavě, pravidelně se mu to připomene, naučí se vydávat lež za pravdu a naopak. Takovýmto způsobem se i Němcům zalíbilo bombardování Drážďan jako spásynosné, zatímco osvobození Berlína sovětskou armádou za nelidské. Japoncům se stalo jasné, že nebudou-li spokojeni a neuklidní-li se po dvou bombách, přiletí další. Obě země jsou dnes věrnými a asymetrickými spojenci USA, nemají nic proti vojenským bázím USA a poslušně foukají do ohně rusofobie...

 22. Paul Durham napsal:

  "Drtivé volební vítězství Norberta Hofera, rakouského krajně pravicového kandidáta ohrazujícího se proti imigrantům, je varováním před posilováním radikalismu v Evropě, které by neměly stávající vlády včetně vlády německé kancléřky Angely Merkelové ignorovat. Shodují se na tom komentáře v evropském tisku." konec citátu z mainstreamu

  Tak milí Češi, možná že u německy mluvících sousedů se temnota prosvěcuje, ale počkám si, aby to nebyl druhý Kiska.

  • jan napsal:

   Takže spíš čekejme vzrůšo,aby se volby v těch větších státech EU,nemohly uskutečnit.Je dobře,že ten trend odporu proti utečencům narůstá.Velké strany jsou v ohrožení a otočit kormidlo je nezachrání.

   • Zighartice napsal:

    Těžko budete u Norberta Hofera hledat žlutě hvězdičkovanou vlajku největšího převaděčského gangu světa, zato na jeho webu http://www.norberthofer.at najdete řadu „populistických“ a „krajně pravicových“ hesel jako „My Rakušané máme právo na svou vlast“, výzvy k obhajobě kultury, hodnot a tradic, obnově rakouské svébytnosti v kontrastu se slepým plněním příkazů EU, posílení skutečné rakouské neutrality, přímé demokracie v zemi a – odmítavý postoj k vykořisťovatelské smlouvě TTIP mezi Spojenými státy a EU.

    Strach z lídrů, jako je Norbert Hofer, přiměl Baracka Obamu a „strážkyni Evropy“ Angelu Markelovou, ještě v průběhu rakouského volebního dne naléhat, že „Spojené státy a Evropská unie musejí pokročit v jednáních o chystané dohodě o volném obchodu TTIP“.

    Musejí naléhat. Druhé kolo rakouských prezidentských voleb je v plánu na 22. května a Rakouskem to nekončí...

    • jan napsal:

     Pro Zighartice.
     Něčím to smrdí,když Obama chválí Merkelovou ohledně utečenců.Takže ten tlak na Merkelovou od USA se vyjasňuje,jen nevíme jaký je důvod toho.Vyjednávat za EU by měli špičky EU a ne Merkelová.Vidím to hodně špatně,když EU vládne Německo.

     • Zighartice napsal:

      Souhlasím Jene.
      Zatímco evropské národy jsou zcela pohlceny problémem přistěhovalců, „jejich“ vůdkyně nb.1 už má v hlavě zcela jiný úkol. Jeho naplnění by mohlo být nejen snadný, ale i opět přehlédnutý. Po prozření s uprchlickou krizí snad pro podpis dohody TTIP už nebude platit jak snadnost, tak slepota. A pokud to nedochází politikům, měli by to velmi pozorně hlídat lidé.
      V evropské krizi se ztrácejí témata, která souvisí se zotročením Evropy a jedním z nich je např. Transatlantická dohoda TTIP.
      Tím, co z této Obamou navrhované dohody – pokud bude schválena, TTIP s atlantickými zeměmi, a také Obamovy dohody TISA týkající se finančních a dalších služeb – činí „nejvíce zločinnou v historii“ bude nejen kolaps demokratické národní suverenity v regulačních a právních věcech, ale také obrovská tržní oblast, která bude v tomto zrádném systému systematické zrady (silně proti-demokratickém) zkorumpována způsobem, kdy bude “spravedlnost“ zprivatizována způsobem, který bude přelévat bohatství od mnoha k velmi malé hrstce.
      To plundrování se již řadu let děje v rámci existující smlouvy NAFTA mezi Kanadou, USA a Mexikem, především ze strany Spojených států, které zde s požitkem frakují z břidličných písků naftu za hubičku, rafinují ji na svém území a pak ji Kanaďanům radostně prodávají zpět za světové ceny. Kanada v podstatě prodává především své nerostné a přírodní bohatství (naftu, plyn, vodu, dřevo), je třeba tomu rozumět tak, že nová smlouva umožní zahraničním nadnárodním korporacím plundrovat kanadské zdroje s ještě větším ziskem než doposud. Kanaďané si toho dosud nevšimli.
      (Malá vsuvka: Důvodů, proč si nevšimli, je více – nízké vzdělání, kolaborace médií, nulová diskuze – ale jeden z hlavních je to, že kanadský národ ztratil jakékoliv vnitřní vazby. Vliv multi-kulti komunit je devastující.
      Jsou tady komunity čínské, indické, pákistánské, italské, polské a další, každá z nich žije svými problémy a stará se jen o své věci. Něco jako národní zájem neexistuje. Už chápete, proč nám titíž zločinci teď cpou do Evropy naprosto nepřizpůsobivé migranty? Důvodů je více, ale toto je jeden z nich. Jen si vzpomeňte na biblický příběh zmatení jazyků při stavbě Babylónské věže.)
      Poslední roky si USA také brousí zuby na vodu, které mají nedostatek. Části smlouvy NAFTA jsou tak tajné, že budou zveřejněny až za 70 let.
      Podobná sranda v modrém bude patrně kolem již brzy aktuální smlouvy TTIP s Evropou.
      Člověk si nutně musí položit otázku, jak hluboko jsme klesli jako lidi, když dovolíme těmto kriminálníkům a mafiánům takto legálně rabovat státy za účelem zisku pro několik zmrdů ve správních radách převážně amerických nadnárodních firem a jejich akcionářů.
      Na přistěhovalecké politice si nejen evropské národy, ale i mnozí evropští politici mohli poprvé osahat, o čem EU od začátku je – že je to diktát amerických a globalistických zájmů . A že většinu EP tvoří takoví politici, jak to předvedla Zuzana Roithová, která nepřestala český národ přesvědčovat, že pokud jde o uprchlickou krizi, není se čeho bát. Očekávám, že v případě podpisu dohody TTIP se objeví další podobní, kteří budou rovněž tvrdit, že není čeho se bát. Německo, zdá se, neprozřelo jak v přistěhovalecké politice, tak v dohodě TTIP.

      Ekonomka Ilona Švihlíková o dohodě obchodně - investičního bloku, kde Evropa hraje roli kořisti TTIP:

      https://youtu.be/_gt_3OZU_6s

      • Petr napsal:

       Zighartice, da se rict ze mate pravdu az na dve veci. Canadani si okradani uvedomuji, ale diky jejich zabednenosti se k tomu neumi postavit. Je tu v celku jeste dobra zivotni uroven. A ta druha je vzdelani. Neni tu na tak spatne urovni jak si myslite. A to multi - kulti tu zapacha, ne proto ze Canada prijima utecence. Je to pritehovalecky stat, ale proto ze jim dovoli zakladat tyto komunity.

       • Zighartice napsal:

        Petr:
        Děkuji za upřesnění, která připouštím a beru na vědomí. Člověk si i zde rozšíří obzory a získá tak podstatné střípky informací, které mnohdy dokreslují obraz skutečnosti, připomínající např. kauzu "Jonathan Jay Pollard".
        Děkuji a zdravím do Canady.

      • Jaris napsal:

       Zighartice, Roithova je zidovice, proto neni divu, ze tahne s parazity za jeden provaz.

      • jan napsal:

       Pro Zighartice.
       Odpovídám až dnes,za perfektní a vyčerpávající odpověď.S utečenci jsme byly zaplavení i propagandou,že na jiné důležité témata není prostor.Ano,osobně mám také hrůzu ze smlouvy TTIP,naprosté vazalství,bez možnosti odvolání.Napadá mě,že se o nás bude rozhodovat, úplně někde jinde a o všem,dokonce si myslím i o kurzu měny.

     • ID napsal:

      Problém pomalých procesů je, že si jich člověk nevšimne, a když tak je už dost pozdě. Německá Evropa namísto evropského Německa se buduje nejméně od roku 1988.
      http://literarky.cz/civilizace/89-civilizace/1914-nmecko-pedobraz-evropske-integrace

  • pavelka70 napsal:

   No právě Durhoune, skoro ses trefil. Hofer vyhrál, a vzápětí bylo u Vídně malé zemětřesení. Kdy vůbec bylo někdy u Vídně třesení ňáké? Aha, vida, Globalisté dali najevo malý pohlavek rakušanům, za to, co si zvolili.Co bude následovat? Když padne vláda třeba u Slováků, a Kotleba bude mít ještě víc % než předtím, tak se to dočkáme i na Slovensku. Jako na objednávku.

   • proud napsal:

    To bych asi tentokrat nespojoval,kdyz se podivas co se kde trese a co boucha,pujde bohuzel nejspis o neco vetsiho,na lidech nezavislyho.........

 23. varachamichara napsal:

  Tak snad prej špionážní letoun měl v dosahu svejch přístrojů polovinu Kaliningradu.Oni snad opravdu chtějí začít válku.?Idioti. https://youtu.be/1CQL3TG85rc

 24. reptilian napsal:

  tady nejde o nato ani o rusko,je to jen show.jde o to vyhladit(sklizen) planetu a dat napapat nasi energii a emocema strachu a utrpeni nasim pravym vladcum.takze to vase filozofovani je k nicemu,kdyz si neuvedomite o co tu doopravdy jde,tak se uz proberte ovcani!planeta je farma,my jsme ovecky/dobytek,illuminati jsou ovcacsky psi a pasacek jsou mimozemstani.

  • Blut und Eisen napsal:

   tak nam neco povez o tech mimozemskejch ridicich strukturach kdyz ses tak probuzenej a uvedomelej.

  • proud napsal:

   Az na to "pasacek jsou mimozemstani" a ono krmeni energii se mi zda ze na tom neco je,nebo alespon muze bejt.Energie a emoce neni krmeni,pouziva se k dosahovani urcitejch cilu,jedna se o pusobeni Sily,spis dosahovani jeji vetsi "koncentrace" za urcitym cilem.

 25. Drak napsal:

  Tihle rozesírači patří na klecová lůžka. jeden nebezpečný debil, vedle druhého.

 26. Ikema Monika napsal:

  Polský žid a premiér Izraele byl předvolán do Moskvy ! Bylo mu nařízeno vyklidit Golanske výšiny nebo sankce od OSN navíc i potrestáni za zločiny na Palestině ! Pokud to šmejdi nesplní Japonsko otevře tajné zprávy o podzemním mořském hlubynovém útoku na Fukušimu a tím i Tsumami kdy zahynulo prěs 40 .000 Japonců ! Provedl Izrael !! Proto se chtěl Abe také osobně setkat v Moskvě s Putinem ale Obama to rozmluvil ale za Izrael se více stavět USA nebudou moc ! Navíc ma Izrael zaplatit Japonsku penalty !!

  • Marie napsal:

   To zni jako pohadka od Fulforda...

   Rusko ze naridilo Izraeli vyklidit Golanske vysiny? To bych opravdu rada videla..

  • Jaris napsal:

   Tohle se mi Moniko zda dost nepravdepodobne, ikdyz bych si prala, aby to tak bylo s tim vyklizenim Golanskych vysin. Sankce na Izrael od UN? Kdepak! Vzdyt tuto cirkusackou spolecnost zalozili a vlastni zidi. A proc Japonsko po izraelskem utoku na Fukusimu se zpravou neprislo na verejnost hned? Proc si tuhle tragedii drzi jako trumf v rukavu na "lepsi casy"? Moc bych si prala, aby Izrael nejen Japonsku, ale celemu svetu zaplatil penalty. Uz nekdy nekdo slysel, ze Izrael nekomu neco zaplatil nebo alespon nahradil skody? Ja ne, bohuzel. Zidi jsou nejvetsi zmetci na svete.

 27. Čech napsal:

  Tyto země mají prostě smůlu, jejich vedení se vždy v historii přiklonilo na špatnou stranu.
  Myslím, že se žádná hrůza konat nebude a to co hnusák vyprovokuje skončí tím, že Putin získá zdarma další území.

 28. medved napsal:

  Breedli,ty magor,pozri si originalne zabery z konca 2.svetovej vojny a dobre sa zamysli, ak maš čim,! Neprestante zabrdat do Rusov a Slovanov,a skončite presne tak ako vaši nemecky bratia v tej dobe!! TY OBLUDNY, ZVRATENY TUPEC,VAROVANIE TEBE A TEBE PODOBNYM,CAKA VAS ,AK NEPRESTANETE PROVOKOVAT,PRESNE TO CO CAKALO NEMCOV...! MOR HO..!!

 29. Petr napsal:

  Jak vite ze Breedlove je zid?

 30. Marie napsal:

  Vy to nepoznate? Usiska i ociska naprosto zretelne zidovske.. a schizofrenie ve smeru ublizenosti rovnez priznak zidovsky...

 31. proud napsal:

  Zajimavy,at premejslim jak premejslim,vychazi mi ze ve kterykoliv dobe se muze prihodit ze USA prijde najednou o cirka 75% obyvatel s tim,ze jen v pripade ze zbytek fofrem nekam zdrhne.............a podivej se na ne,jeste si diktujou.Ale napadlo me se podivat kam se ted uzemne stehuje jejich bod hlavniho zajmu,jestli jim tam bouchne Yellowstone,kam tolik lidi najednou pujde?.....

 32. Jaris napsal:

  Marie, taky mne to napadlo. Celo do pul hlavy, usi jako netopyr, ocicka mala, zabi rty. Avsak zadnou konkretni informaci jsem zatim nenasla.

 33. Petr napsal:

  Ja prosel celou jeho rodinu na internetu a nezda se mi zidovska. Navic ma modre oci ? Pokud neni zid tak jim pekne slouzi. A znate to -Poturcenec, horsi Turka.

 34. Miki napsal:

  Petr
  Ano asi tak.I když položid může mít i modré oči.U něj bych se zaměřil na vzdálenost mezi nosem a horním rtem.Židé,ti konzervativnější ji mají menší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!