Malé připomenutí toho, co nechcete slyšet …

islamic-paradisesmJe 21 století skutečně přelomové? Od údajného narození Krista, vstání z mrtvých a nanebevstoupení uplynulo dva tisíce let. O 800 roků později odletěl do nebes i Alláh na bryčce tažené čtyřspřežím, kde se dle posvátné knihy Koránu, kterou věřícím zanechal, nachází 72 nadržených panen. Ty prý obšťastní každého nově příchozího, pokud zabil „bezvěrce“. Vzhledem k současné situaci na Středním východě tam „hrdinové“ stojí ve frontách na soulož podobně jako my u benzinových pump před avizovaným zdražením.

Merkel_Burka-e1420554029562Na každého se nedostane. Bohatí a vzdělaní Muslimové o Alláhově ráji nepatrně pochybují a své sexuální urgence řeší za svého pobytu na zemi mini-harémy. Primitivové zaplavující Evropu na Alláha serou. Vstřícnost dámiček jako Merkel, Šabatové, flétnistky Veroniky a Langšádlové je inspirující. Častá znásilnění tzv. prevence  proti tvrdnutí varlat afrických/arabských hostů jsou v Belgii, Dánsku, Německu, Švédsku a Holandsku součástí denního menu. Tolerantní EU chápe, že to bude nadlouho, než je teroristická trampolína vymrští do Alláhova nebe, kde budou netrpělivě čekat, až přijdou na řadu. Striktně tam platí: “Dívat se můžeš, ale nesmíš předbíhat!“. Představa že v té tlačenici na perforaci bude jednoho dne stát Halík a Barry z Honolulu je na posrání. Je-li Alláh spravedlivý, tak Obama za stovky tisíc zabitých nevinných lidí v Iráku, Libyí, Sýrii, Afganistanu a Jemenu  dostane určitě „volňáska“. Být naživu von Braun, tak by do toho „islámského bordelu“ navedl raketu „V3“ (fau drei) naloženou prasaty, čímž by částečně vykompenzoval sviňárny té německé krávy Tante Merkel, posedlé likvidací Německa a Evropy.

hadron_collider_black_holeZdá se, že proklamovaný konec světa vázaný na Mayský kalendář se opozdil. Pokusy v tom chrámu fyziky v CERNu, simulující počátek vesmíru „Big bang“ nesplnily očekávání, protože LHC nemá ty potřebné parametry. Ten nový by měl být dvakrát větší a dražší. Předpovědi některých fyziků, že při tom pokusu vznikne černá díra, která vsákne LHC a většinu Švýcarska se nepotvrdily. Paranoidní human-robot Hawking, guru astrofyziky, se neočekávaně zmátořil a obavy z pohlcení černou dírou, vedlejšího produktu experimentu potvrzujícího Big Bang odmítl. Ku podivu měl pravdu jako většina racionálně přemýšlivých lidí, které úvahy o vesmíru a osudu homo sapiens zajímají. Kam směřujeme, jak to jednou skončí, jaké máme šance? Pochopitelně, že odpovědi zatím nikdo nezná a propagovaná moderní disciplína kosmologie už vůbec ne. Astrologii a horoskopy předpovídající osudy z postavení planet a hvězd (zvěrokruhu) které se většinou nesplnily, nahradila kosmologie. Ta se předpověďmi „co vás čeká a nemine“ zítra, za rok a za sto let, jinými slovy prkotinami během vašeho pobytu na zemi, nezabývá. S tímto hlavolamem/ježkem v kleci si doposud žádný kosmolog neporadil. Přesto většina z nich má zcela jasno a už nyní ví, co se stane za miliardy let. Mlhovina Andromedy se k nám řítí obrovskou rychlostí (modrý dluhcrposuv) a bude tu co nevidět. Za více než miliardu roků, což je zanedbatelné číslo v porovnání s deficitem ČR (2. 500, 000,000,000). Je to k popukání. Andromeda k nám sice dorazí o něco později než Andrejko a jeho následovníci splatí vesmírný dluh. A zemědělství dominující plodiny řepky olejné „žluté tsunami“ se nenažereme. 79_heaven_zps24e39f4fUvolněte se, dejte si tři pohárky červeného a spěte jako nemluvňata. Jde přece o hovno. Po probuzení uvažujte o „přestupcích v mezích zákona“, které byste mohli spáchat ještě během svého života, než to s vámi sekne. V katolickém nebi bude nuda. Příbuzní, pedofilní faráři a nechutný a blbý žensky Šabatová, Langšádlová, Filipovská, Šikulka, Merkel, Němcová. No hnus. Zato v pekle, kde narazíte na nymfomanky a děvky o kterých jste celý život snili, to může být fakt hustý. Bárová, Mandlová a další protektorátní, barrandovské promiskuitní hvězdy filmového plátna vás přeříznou hned na vrátnici.

Zpět k meritu božské kosmologie, která rádio teleskopy a obrovskými zrcadlovými dalekohledy pozoruje vzdálené hlubiny vesmíru téměř k počátkům jeho vzniku Big Bangu, pokud vůbec kdy nastal. Astronomové za nocí sledují a evidují procesy v tom námi viditelném/pozorovatelném vesmíru, kde se něco velkolepého děje a co je mimo naše chápání. V interpretacích vesmírných objevů jsou skromní a chorobně zdrženliví, čímž bohužel otevřeli prostor pro chameleony (rádoby fyziky/filozofy), kteří toho zneužili. Kosmologie přilákala tisíce neúspěšných vědátorů, kteří většinu života tajili, že fyzika nebyla jejich parketa. Konstanta C a Lorenzovy transformace se dnes rvou do palic medikům a maturantům, aby už o hypotéze relativity a paradoxu dvojčat a priori nepochybovali. Kosmologie nás, přízemní červy, přece nenechá tápat a naše duté kebule zaplňuje černo-bílo-červo dírami, cestováním v imaginárním času, božskými Higgs částicemi, inflacemi, temnou hmotou/energií. Když neví kudy kam, tak argumentuje bezobsažnými pojmy nekonečné hmotnosti, teploty, hustoty, X dimenzemi a ve finále vás dorazí matematickým abstraktem „singularitou“, která všechny hovadiny nekonečných entit vstřebá.

bt-db-cult-of-singularityNaše babičky říkaly, že kde nic není ani smrt nebere. To moudré pořekadlo dávno neplatí, protože v tzv. singularitě, bodu nulových rozměrů, ve kterém nic není a kontraverzně vše je, je navíc nekonečně horké a husté, což racionální selský mozek nebere. Uzavřená doména laureátů Nobelových cen, včetně soudobých parazitů  Krausse, Greena, černocha Thyssona a vycházející samozvané vědecké hvězdy Nassima Harameina, připomíná zašlou éru francouzských prokletých básníků a opožděnou českou avantgardu z třicátých let. Uzavřeli se do „věže ze slonoviny“, a jejich tvorbu prostý lid nechápal, tvrdili socialističtí literární kritici. Dnes nám novodobá parta kosmologů vnucuje bláboly a pokrytecká, zprofanovaná vědecká komunita nejen mlčí, ale při udělování NC za ty sračky a tomu co se ve vesmíru dělo před 13 miliardami let ještě freneticky tleská.

261102-ErichvonDnikenNassim Haramein svými přednáškami připomíná von Dänekina a film „Vzpomínky na budoucnost“, jenž oběhl celý svět. Dnes 80 letý Erich von si užívá peněz, které vydělal na lidské blbosti v pohodlí své vily. Omezenost stáda nezná hranic. Vylouhovaný fyzik L. Krauss přehodil výhybku a objevuje se v pořadech s hercem Johnnym Deppem, kritizujícího Trumpa. Jeho obrat o 180° nikoho nepřekvapil. Žid Larry Krauss je ochoten za třicet stříbrných udělat cokoliv jako česká filmová hvězda Donutil. Jen když to něco hodí. Viz trapný propadák, seriál Dr. Martin a pohádku o Snědulce, ve které se zastřeně naznačuje vrznutí s černochem s cílem zvýšení hladiny hemoglobinu.
To komediantovi z vesnice v zatáčce na dálnici z Prahy do Vídně národ neodpustí. Hroší kůže je tvrdá, přesto reaguje na vnější podněty.

ctpohadka-755x340

Ale teflonový umělec už zase vaří někde na Krétě. Halina se může závisti podělat. Nebuďte překvapeni, když dvojka Mirda/Halina (220kg brutto) vám bude příště demonstrovat, co žerou šejci v Abu Dhabi, Kataru. Není to na zvracení? Denně se na třech TV kanálech vaří a diskutuje o žrádle. Na tom čtvrtém můžete sledovat, jak 300 kilová svině z US shodila 100 kg za rok. A když to porcování prasete pod dohledem lékařů skončí, tak se na obrazovce zjeví diabetička, která se uvolnila z vedlejšáku v hladomorně coby svačinářka. Vyluxuje vám ledničku a doporučí, abyste jedli kvalitně. Namísto sekané a bůčku lososy a svíčkovou, na což většinou nemáte Kč. zdenek_pohlreich4_denik-605Předsevzetí s obezitou něco udělat se nenaplní, jelikož v každém supermarketu na vás čumí z reklamních panelů v životní velikosti současná TV hvězda vaření Pohlreich, což vás psychicky rozhodí a od hubnutí odradí. Ty propagované rady a diety jsou na hovno, podobně jako ty kraviny o pravidelné stravě pět krát denně (snídani, desátce, obědu, svačině a večeři).  Co tak jíst pouze třikrát, dvakrát denně, což je standardní pro ostrovany v tichomoří? Hubeňouři, netrpí žádnými civilizačními chorobami (krevní tlak, infarkt, cukrovka). O zdravotním středisku a cholesterolu nikdy neslyšeli, přesto se dožívají vysokého věku. Doktor z USA, který o životě primitivních ostrovanů napsal knihu (bestseller) se na kariéru vykašlal a už tam zůstal. Publikovat kuchařku o dvou listech odmítl.  Když v devadesáti konečně zemřel, vážil 65 Kg. Pokud vám nedochází, že vaše existence na této planetě je dílem náhody, čehož si evidentně nevážíte, zabalte to a žerte vše co vám Pohlreich, obézní Donutil a Halina doporučí. Naopak vy, co si vesmírného zázraku „života tady a teď“ ceníte, tak o tělo pečujte, protože žádné další/náhradní už nedostanete. Ze schránky, jež vás vězní, nelze vyskočit. Zatím ne. Amen.

1690829

Poznámka/reakce autora na kritiku „admina nwoo“ ohledně názoru o samozvané amatérské hvězdě fyziky, filozofie a jeho interpretací odkazů/stop dávných civilizací. Nassim Haramein je podvodník. Geneticky Iránec alias Švýcar, se prý už v devíti letech zajímal o „Einsteinovy rovnice časoprostoru“ a postupně je geniálně vyřešil. Proto vás čtenáře tohoto článku s IQ okolo 100+ vyzívám k retrospektivnímu zamyšlení, když vám bylo devět let. Většina z vás uměla násobilku, trojčlenku, 100++ Pythagorovu větu. Cvrnkali jste kuličky, četli Junáka a hypotetická rovnice E=m x C kvadrát vám byla ukradená. Za dalších 10 až 12 let vzdělávání se na středních a vysokých školách a univerzitách jste okrajově nahlédli, co ta fyzika, chemie a matematika v podstatě obnáší. Pouze jen několik z vás ve studiu těchto exaktních disciplín pokračovalo a získalo doktoráty a docentury. Na googlu se sice dovíte, že geniální Nassim  studoval na univerzitách v USA a Kanadě, ovšem informace o jeho vědeckých publikacích a průlomových teoriích tam nenaleznete. Wikipedie příspěvky Harameina maže i když se o jejich zveřejnění opakovaně a bezúspěšně snaží. Momentálně natáčí videa ze svých přednášek a diskuzích se svým přítelem z Hawaii, zvědavým nahrávačem podle předem nabiflovaného scénáře, jenž svá studentská léta promarnil a zběhnul k surfařům (Hawaii pobřežní hlídce). Paskvil „Resonance“ a několik dalších hovadin bylo dokonce vydáno knižně a kromě jeho fandů nikoho neoslnil. Současný svět se podvodníky jen hemží. Plodí a chrlí „škváry“ bez studu a svědomí, i když vědecká komunita jejich převratné koncepce a teorie totálně ignoruje. Psaní a vydávaní knih o „hovnu“ je dnes trendy, zvláště žánr s politickým kontextem a šíří se po kontinentech jako plíseň. Je pochopitelné, že hňup poslanec, senátor, ministr, prezident se chce zapsat nesmrtelně do dějin. Proto je knižní trh nasycen kravinami/pamětmi/vzpomínkami politických nul, zlodějů a zločinců, kteří místo memoárů měli psát svá přiznání o vodě a chlebu v celách v Haagu.

Poznámka J.K. (admin nwoo): Autor (Deharse) reaguje na naši vzájemnou korespondenci, kdy jsem mu vyčítal, že obviňuje Nassima Harameina z bludařství, aniž by to podepřel nějakými vážnými argumenty. Poukázání na to, že výsledky práce N. Harameina nejsou zmiňovány v oficiálních materiálech univerzit a vědeckých institucí se mi zdá jako nedostatečný argument. Za mne má N. Haramein šanci předvést a dokázat, že nemluví do větru a jsem moc zvědav, jestli se jemu a jeho týmu podaří učinit průlom v náhledu na hmotnou podstatu našeho vesmíru.
86 Komentářů k Malé připomenutí toho, co nechcete slyšet …

 1. black napsal:

  výborný článek

  • blah napsal:

   "abstraktem", který "všechny hovadiny nekonečných entit vstřebá" - /protože vymyšlených jako falešné východisko/
   Úplně stejně jako pohádky o "entitě" jménem STÁT a mnoha dalších...jako vaši oblíbení státotrollní "pejzatci" a podobně-cokoli na co můžete svést svou zhovadilost se hodí, že,)

   "Vystřílíš do nich zásobních a netrefíš nic než vzduch."
   (Matrix)

   To je přeci perfektní krytí ("šŤÍTění", co říkáte? ,) I vy filutové (po)mazaní, spíš vypatlaní.

 2. Josef Švejk napsal:

  J.K.
  Vyčítat někomu obviňování Nassima Harameina z bludařství se mi jeví, jako bludařství, což je to co někdy vyčítám já NWOO. Domnívám se, že lidé jsou schopní zblbnout samo sebou a není jim třeba pomáhat.
  PS: I průměrně inteligentní člověk dnes rozpozná při sledování výplodů Nassima Harameina, že jde o blba non plus ultra. Podepírat toto přesvědčení nějakými rozumnými argumenty je pak totéž, jako rozumně argumentovat v diskusi s Josefem Vyskočem z Putimi.

  • proud napsal:

   Zases hulil,cune jedno,nechas uz toho? :-))))))))))).Ze mu nerozumis neznamena ze musi nutne kecat :-))))))

   • Marie napsal:

    Co tady zase trolis??? Mne jsi narknul, ze hulim, ted Svejka.. a kdovi kolik dalsim, a to si rikas diskuter? Kde mas argument k tomu, ze mu Svejk nerozumi? Doloz pekne, co tady tvrdis. Jestlize tvrdis o nekomu, ze necemu nerozumi, je primo tvou povinnosti to vysvetlit sam. Jinak misto soudce a reditele zajezdu tady na diskuzi uz obsadil jinsky...

    • proud napsal:

     Zavri hubu nasilnice,s tebou se uz nemam bavit o cem!

     • Vlado48 napsal:

      PRDE aspoň ses předvedl v celé své ubohosti. Pro tebe zajisté platí že facka je argument protože jiné nemáš.

    • Robo napsal:

     Marie, jeden príklad Ti dám.
     Švejk spoľahlivo prispieva ako jeden z prvých pri všetkých článkoch, ktoré spochybňujú oficiálnu vedu.
     Preto ho mám za trolla-špecialistu/vlastizradcu.

     Do dokonalosti to dotiahol v článku o Sysife, kde ho hájil.

     No ale pre tých, ktorí vede veria, Švejk bude vždy len Švejk.

     Len ja asi nikdy nepochopím, jak si tu niekto môže myslieť, že pejzatci nemajú celú oficiálnu vedu daaaavno "ošéfovanú".

     ..alebo sa dokonca oháňať vydanymi, či nevydanými článkami vo vedeckých časopisoch :-)))))

     To je u mňa "debilita non plus ultra". Však, Švejku a Deharse?

     A Ty Proude sa pri komunikácii s Marii láskavo kroť..

     • proud napsal:

      Ani nahodou Robiku,ja na brachu,bracha na me,posrala si to sama!

      • proud napsal:

       Navic........o "komunikaci" s ni uz nestojim!Taky na to treba nekdy prijdes :-).

       • Robo napsal:

        Asi neprídem, Proude.. :-)
        Marie je u mňa žena, ktorá vie premýšľať. Takých si musíme pestovať!
        Či..?!

        • proud napsal:

         Nebudu ti brat iluze Robiku:-).Kazdymu sedi neco jinyho,me nasili ironicky nesedi i kdyz jsem se ho "napachal" v zivote dost,ale vzdycky po zasluze.........

        • proud napsal:

         Nikdy preventivne a v panice......vzdycky az konkretne,za trest,za spachany,to pak uz jako prevenci pred dalsi kriminalitou komkretniho jedince.......

        • Robo napsal:

         Som presvedčený, že si niekoľkokrát Marii špatne pochopil.
         Marie násilie nepresadzuje. Až na tých pár politikov. Že potrebujú "prefackovať", aby sa ostatné lezbobuzny zľakli aspoň trochu - to Ti tu kľudne podpíšem aj ja.

         Ostatných by rada izolovala/nechala ich niekde stranou, nech sa postarajú sami o seba. Toto mi tiež nepríde, ako blbý nápad.

         Tiež uštedrila jednu výchovnú sudkyni, za to ju dokonca obdivujem a len dúfam, že by som sa v podobnej situácii zvládol zachovať podobne.

         Prežila toho dosť a príde mi, že na jednu stranu je často naopak ešte veľmi zdržanlivá.

         Spomínam si na druhú stranu, ako si tu hájil policajnú brutalitu v US. Príde mi to nesmierne ...ako to nazvať...naivné.

         Nebudem ale predsa kvôli tomu škatuľkovať brata v boji!

         Skratka ohľadne Marie sa mýliš.

        • proud napsal:

         Nebudeme se hadat,prijde mi to ze jsi ji spatne cetl,nebo cirou nahodou necetl zrovna ty "spravny" vyvrazdovaci komentare,nebo jejich schvalovani,viz. "zid-parazit narodu" :-).Pro me je to nasilnik zenouci narod do sebevrazdy.Kazdej jsme si "neco zazili".

        • Robo napsal:

         V istom zmysle áno, nastúpiť s klackom vie každý.
         Alternatívu už ale každý neprinesie.
         Chápem teda, čo tým myslíš.

         Proude, je tu veľa ľudí. Myslím tu na nwoo.
         A veľa ľudí už dokonca i s rovnakými myšlienkami, ako my. Ako ja.
         I tak si ale myslím, keď zapatram v pamäti, že s nikým sa nezhodnem 100% na všetkom.

         Chcem tým povedať - verím, že Marie si tie Tvoje nálepky á-la Contumax skrátka nezaslúži..

         Sú tu iní, čo áno. Tí, čo sú tu pracovne..

        • weissbach napsal:

         "Až na tých pár politikov. Že potrebujú „prefackovať“, aby sa ostatné lezbobuzny zľakli aspoň trochu – to Ti tu kľudne podpíšem aj ja."

         Taky podepisuji.

        • proud napsal:

         Tak to podepisu samozrejme taky a dodam k tomu jeste: a k lopate s nima,uz nikdy vic na zodpovednejsi misto.Ale vybijeni narodu a celejch skupin lidi bez ladu a skladu neodklepnu nikdy nikomu,a to plati i pro Chazary,ty nevinny,kdyz na to prijde!

        • Robo napsal:

         S Marii sa zhodnete a urob pre mňa niečo - všimni si toho, prosím..

     • Marie napsal:

      Robo: To, ze Nassimovi nejsou vydavany clanky samo o sobe by jako argument nestacilo, ale kdyz si ho poslechnes, staci jeden dil o cemkoliv, poznas, ze ten clovek vedcem neni. Velmi casto pouziva slovo mozna, jeho rec tela je zbytecne rozvlacna, jde mu v prve rade o pozornost a oblibu, to se pozna i z reci tela dost snadno. Je silne poznamenany meditacemi, jestli mi rozumis, jak to myslim.

      Jen namatkou vezmu otazku pyramid. Zabyvat se otazkou, ze lide, kteri ucili, ze byly postaveny otroky, se nevyznaji ani ve fyzice, ani v matematice apod. je o nicem. Ucitel uci podle osnov, protoze je za to placen. A pamatuji se, ze i my jsme se tomu smali v hodinach dejepisu, ze otroci, 20 nebo 40 let?

      On sice poukaze na to, ze technicky je to nemozne, ale stejne nevi ( a nevime to nikdo ), jak ty pyramidy skutecne vznikly. Neverim pohadkam a prednasky o svych domnenkach, to vedecke neni, a navic, nikdo mne nepresvedci, ze urcovani casu nekdo dokaze. Jsou to zase jenom odhady.

      Mne by zajimalo, proc se vedci ci pseudovedci porad toci na predstave, ze ty pyramidy vznikly az za nasi existence. Klidne tam mohly byt pred nami. Neda se to proste dokazat.

      Deharse se snazi poukazat na absurditu dnesni doby, ktera je presycena vymysly, a vzal to zesiroka, takze to nekomu pripadne jako slatanina, ale ten jmenovatel je viditelny...

      Ten uplne normalni ( a nejzenzacnejsi !) obycejny zivot naprosto zmizel ve zpleti snicich blaznu, a za vsim jsou prachy... to je bohuzel fakt, ktery si dnes a denne uvedomuji.

      A spravne rikas, ze vedcu i vedce maji pejzaci pod palcem uz davno... Jo, je to tak. A vedce z USA, tak to neberu vazne ani jednoho, zvlaste kdyz se jim sam nazyva. Uplne mi staci, kdo vsechno se balikuje na vymyslu zvanem globalni oteplovani...

      Koho zajimaji cerne diry v neutronech nebo mimozemstane, kteri nam udajne chteji pomoct, kdyz se zivime samymi jedy a nebo nemame vubec co do ust...proste svet reality je vygumovan a navrat k nemu bez valky nevidim...

      Je to krute, ale rict to musim. Lidi jsou natolik zdegenerovani, ze ikdyz by se zastavila 3.svetova valka, tak stejne se budou prat mezi sebou. Uz to prilis nasali za normal, a to je velky problem.

      Nechodme daleko, podivej se, jak utoci proud ( nejen na mne ). Proste ani nema pozici, ale dovoli si diktovat, co smim a nesmim rikat o presidentovi, pritom jeho zasluhou zivorim a tlaci mne k sebevrazde, a nejsem sama, tisice a tisice dalsich neplnenim si svych povinnosti hlidani zakonu a lidskych prav. A on tady neni sam, kdo je takovy.
      Panbickari zase hrozi peklem, contumax mne nazyva zplozencem pekla, carodejnici a ja nevim, co vse dalsiho, a to neni jenom na tady na foru, to je vsude.
      Rozbita spolecnost naucena bojovat za to, v co veri, a to je veliky problem, jak to eliminovat..

      • Robo napsal:

       Marie, mne nejde o Nassima.
       Ak mám byť úprimný, môj človek to celkom nieje (ako píše dole kolega, že je..).
       Ide mi o to, jak ti dvaja úžasňáci (Švejk s Deharsom) obsahujú ofi vedu.
       Tu?! Nejak sa mi nechce veriť, že len z číreho idiotizmu...

      • host napsal:

       Mám dojem, že ohledně pyramid všude systematicky mlží a zatajují co nejvíc. A pořád nevím proč. Každopádně je pak těžké se v těch bludech a polopravdách zorientovat (kde se informace masivně zatajují, tam je živná půda pro různé zamozvané "odborníky", podvodníky a šarlatány).

       Třeba v ČT dokonce byl pořad o tom, že je pyramida jeden obří elektrický obvod protože je podivně složená z různě vodivých kamenů. Těžko říct co di o tom myslet.

       Jenomže v pořadu taky bylo, že kolem pyramidy jsou vybudované rozsáhlé podzemní prostory, zaplavené podzemní vodou z Nilu. Tak tohle už je hodně zajímavé. Jaktože se o tom dozvídám až po 20 letech?

       • houbeer napsal:

        Jj,jsou tam podzemí,rozsáhlá.je toho hodne co napovídá,že nejaci otroci to nemohli postavit.orientace vsech pyramid na orion s presnosti dnes stale nevídanou-na orion jinde nez je dnes-zmena oosy planety?....atd.

       • proud napsal:

        Ano,s pyramidama je to taky zajimavy,sama domnenka i kdyz nepochybuju ze "kdosi" vi vsechno velice dobre! Nam by nejradeji nechaly verzi hrobek,kdyby se neprokecli.Spravne pise houbeer o podzemi,i u sfingy,o kterejch se mlci naprosto!Pyramidy tu nejspis byly uz pred Egyptem a rozhodne neslo nikdy o hrobky,nejspis to budou "pristroje" a dost mozna ze i viceucelovy.Uz jen samotny prostredi uvnitr a vne pyramidy mluvi samo za sebe,natoz jeste zrejme dalsi a dalsi jejich vlastnosti.A nezanedbatelnej je i jejich pocet fakticky po cely planete.Rozlustit tohle tajemstvi,mozna bysme se divili az kam by nas to dostalo i se soucasnym zivotem(lip spis prezivanim).

      • Paul Durham napsal:

       Někdy s vámi nekonvenuji, ale tento váš text podepisuji.
       Nemá cenu se rozčilovat , 7 000 000 000 lidských zdrojů nepředěláte a odjet na jinou planetu taky nelze. Těšme se alespoň z květů japonských třešní , než zmrznou, jinak se z těch komplexních lží posereme.

      • Ivana napsal:

       Marie
       zrovna jsem tě chtěla pochválit za velmi pěkný příspěvek do diskuze a najednou čtu:...o prezidentovi, jeho zásluhou živořím a tlačí mě k sebevraždě a tisíce a tisíce dalších...
       No to je mi teda novina! Každý soudný člověk ti řekne, že živoříš zásluhou tvých vlastních špatných rozhodnutí a prezident s tím nemá vůbec nic společného. On ty zákony nevymyslel ani nepodepsal protože to jsou zákony vytvořené v Bruselu pro celou EU (ohledně posílání důchodů do zahraničí). A že tě prezident tlačí k sebevraždě, no to je snad už věta na psychiatra. Holka, ty naprosto postrádáš soudnost. A jak pozoruju, tak ty bláboly , co tady o něm neustále trousíš, vycházejí pouze z toho, že urazil tvou ješitnost, když na tvúj dopis nereagoval způsobem, jaký sis představovala. Takže se mu snažíš pomstít tím svým hadím způsobem, jak ty tomu sama říkáš. Holka, holka, už jsem ti párkrát psala, proč proboha musíš žít na Západě, kde je naše koruna slabá, proč to nezkusíš raději třeba na Krym, když potřebuješ teplo. Na východ od naší země je naše koruna relativně silná a bylo by ti tam lépe, myslím finančně.

       • Marie napsal:

        *Ivano, zadne pochvaly nepotrebuji, jestli pro mne i sebe (!) chces neco udelat, tak neprevracej si veci podle svych predstav ci domnenek a ber je, kurva, tak jak ti je rikam, a to proto, ze na cokoliv tady napisi mam dukazy!

        Takze zaprve: Lopaticky a opet zduraznuji dolozitelnost mych tvrzeni, a obtezuj se, se jimi zabyvat, protoze jestli je dopredu odmitas , tak bez do riti, nebot ti nejsem zvedava na to, abys mne tady zesmesnovala a ztezovala mi situaci i psychicky, a na nejake rady o psychiatrovi ti kalim, toho jsem nikdy nepotrebovala a ni potrebovat nebudu. Ty se nauc brat fakta a zabyvat se jimi do dusledku, a pokud se ti nechce, tak jsi hlupka a zustan zticha.

        Jako jedina zeme na svete mame zakon, ze duchod do zahranici se vyplaci az po zaslani potvrzeni o ziti, tedy, kdyz ho chces kazdy mesic, tak musis kazdy mesic dorucit potvrzeni ze zijes, s notarsky overenym podpisem a postovne na vlastni naklady, a duchodak je ztraci, takze cekas i pul roku jsi uplne bez penez.

        Takze to nesvadej na zadnou Evropskou Unii, opakuji, ze zadna jina zeme na svete toto neprovadi, jde o zasah do tvych majetkovych prav a duvodem je to, ze zpozdovanim vyplat vydelava banka, vzhledem k tomu, ze koruna padala postupne, duchodak si zamestnava hafo kamaradicku na hrabani se v morbidnim potvrzenich o ziti ( mimochodem, od letosniho roku pridali jeden papir navic!!!)

        Jde o zasah do majetkovych prav obcana, coz je proti umluve o zakladnich pravech!

        Prestan se starat o to, kde ja jsem, ale zabyvej se podstatou a to je sebrani duchodcu lidem, kterym ho sezerou naklady na to, aby ho dostali! Do ciziny se zasilaji duchody podle statistiky uvedene primo CSSZ v poctu vice nez 80 tisic. Neni nikoho vec, kde jsi, sakra!

        Tady jde o to, ze nema nikdo pravo te nutit platit za kravinu, kterou chce a nema na ni pravo.

        USA, Mexiko i dalsi zeme, jak jsem zjistovala, zasilaji taky do ciziny duchody, pravidelne, bez zadrzovani a sami si zasilaji 2 x rocne dotaznik cloveku, aby zjistili, zda zije. Zadne overovani podpisu notarem! Navic USA napari velkou pokutu rodine, pokud nenahlasi umrti a dojde k preplatku na duchodu.

        Pochopila a nebo nepochopila, holcicka???

        Takze s nejakou urazenou jesitnosti na mne nechod, protoze ja jsem okradana a zivorim za 9 stovek ne svou vinou a uz vubec to neni tim, ze jsem v zahranici.

        Podhodnocenim koruny jsme okradani uplne vsichni, vcetne tebe, jenomze kocicka hlady netrpi, tak to nepotrebuje videt!

        Po Zemanovi jsem chtela, aby resil Singera, ktereho muze odvolat za poskozovani naroda!( U nas vladne Singer se Sapirem a Zeman je akorat jejich poskok a sasek, at se ti to libi nebo ne, je to tak).

        Po Zemanovi jsem chtela, aby si precetl Ustavu a Listinu zakladnich lidskych prav, kde jsem mu primo vypsala citaci, kdy je porusovanim lidskych prav vyzadovat po nekom, aby na plneni z pojisteni musel nekdo mit naklady takove, ze o to plneni prijde a hlidal vsechny zakony, podepsane ci ktere podepise, aby nebyly v rozporu s Ustavou ci Listinou zakladnich lidskych prav, coz je jeho starost.

        pokracovani ...

        • Marie napsal:

         Dale jsem pozadovala, aby doresil situaci s mou stiznosti s Dienstbierem, kteryzto je jim jmenovany clen vlady, a jeho pracovni povinnosti je zabyvat se lidskymi pravy, a to prase mi uz vic nez pred rokem pridelilo cislo jednaci a dodnes odpoved nikde!

         Zemana jsem zadala, aby nekoho poveril, kdo se timto bude zabyvat vzhledem nikoliv k me osobe pouze, ale vuci vsem tem, kteri jsou okradani a nebo takto prijdou o duchod, prestoze leta platili pojisteni. Mam nekolik informaci z USA a z Rakouska, kde ti lide se na ten duchod uplne vykaslali, protoze naklady na cestovne, k notari, postovne jsou tak vysoke, ze jim to ten duchod pozere cely. A to byl i muj pripad! Zaplatila jsem cestovne do mesta, notarovi 100 dolaru a postovne, aby se to nemohlo ztratit, Fedexem za dalsich 100 dolaru. Tak si to spocitej!!!

         Umis si vubec predstavit lidi, co nemohou chodit, nebo jsou delsi dobu v nemocnici, proste toto je sikana starych lidi az do smrti!

         Vis vubec, z ceho ziji? Z prodavani veci, a uz nemam ani zakladni potreby, jako je pracka. Az dojdu na nulu, tak si muzu opravdu hodit masli. A ty si to nejdriv odzkousej, a ne mesic, ale rok nebo dva, takto zit a pak mi dej vedet, jake to je!

         Ten curak Zeman dostal i zdokumentovano, ze jsem v zahranici ze zdravotnich duvodu, a presto si dovolil mi napsat, ze to bylo moje rozhodnuti ( byt nemocna)! A at mi pomuze rodina! Hajzl zkurveny, ja jsem neplatila pojisteni rodine, ale statu, navic, kdyby mi ta nepomohla v dobe pulroku bez penez, tak jsem byla uz po smrti! Moji sourozenci jsou duchodci a nema zadny z nich vic jak 8 tisic, jak z toho muze nekoho dalsiho uzivit! Takova je to drza svine, ten tvuj milovany Zeman! Neda se tady vypsat vsechno, bylo by to nadlouho, jeste baba Sabatova do toho zapletena, ta jedina zacouvala, ale az na vyhruzku likvidace...Takze se ten problem s potvrzenim castecne vyresil, ale mne to nestaci,ja chci, aby se doresilo, a pan nema zajem...casu ma dost, kdyz jezdi po krajich hnapat kraviny!
         Je to jen par tydnu, co tvrdil, ze jsme na EU a USA nezavisli, to jsi neslysela? Tak at to , kurva, predvede a nekeca, zmrd! Jde o zivot, holcicko, ale tobe to nedochazi, ty to navic ani nechces slyset!

         Tim, ze odjedu ( a ja odjedu jinam ), ani na tom Krymu se ten problem okradani neresi. Pochopila???

         A jde o vic veci, kvuli kterym jsem Zemanovi psala, tyka se to branneho zakona, Ukrajiny, okradani nas a prispivani na vrazdeni nasich bratru.

        • Marie napsal:

         Jeste dodatek:

         Dalsi zidovske svini, tj. Babisovi jsem napsala, at mi vrati zaplacene pojisteni, vcetne toho, co za mne platili zamestnavatele, protoze o to se snizuje mzda...Daleko pres milion jsem zaplatila, a to nemluvim o danich, za 26 let prace! Jenze oni posunuli duchodovy vek a tak lidem zkratili duchody, kdyz byli nuceni odejit do tzv. predcasnych, co je to za kravinu to slovo vubec!

         A dalsi zidovska krava, co si rika ministryne prace a socialnich veci, tu proste nezajima, ze existuje zakon o zivotnim minimu (3.410 ) a ze maji osoby narok na doplatek do tohoto minima, za ktere by stejne zadny z tech hajzlu, co to odhlasovali neprezil ani jeden mesic!

         Proste nejde tady vypisovat uplne vse, co se resi 2 roky, toto neni forum o soukromi, ale tys mne donutila svou drzosti to tady napsat...

         Jo, debilove si nechaji srat na hlavu, ted mluvim o tobe a tobe podobnych, a jeste okradene lidi urazi a ponizuji, viz ten dement proud, co mi nadava do zebraku, a nebo contumax, co zase vypisuje, ze mne zajima jenom moje penzicka, hnup jeden...

         O Zemanovi pisi jenom pravdu, je to svine sionisticka, ktera lidi jenom ukolebava ke klidu, moc dobre vi, proc je Obama v Nemecku, ze tam resi organizaci privandrovalych vrahu a dockas se zaslouzene likvidace i ty...

         Jak muze nekdo obdivovat kecy nekoho, kdyz vidi, ze pravy opak cini a nebo necini vubec nic. Jenom blbec to nevidi.... Podle tebe on, chudinka, nema pravomoce, a tak nas necha povrazdit a ty to prijmes... tak jsi hloupa...

         Porad slysim v usich tu jeho debilni vetu: Ja je nezval....
         To nikoho nezajima, jestli je zval, nas zajima, aby s tim neco delal. A pohlidej si jeho podpis pod brannym zakonem ( i pro tebe ) a pod bezvizovy styk s Tureckem od 1.7. Jestli ani to te neprobudi, abys videla, ktera bije... tak uz vubec nic...
         S tureckym pasem se k nam dostane kdokoliv ho predlozi a jeste tem teroristum na hranicich zasalutuji... zbrane uz na ne cekaji i u nas..

        • Eva napsal:

         Co to je za kravinu s tím důchodem? Moji příbuzní v Makedonii dostávají důchod z Česka a odešli z Československa už v 71 roce. Nikdy nebyli občané ČSR, žili tady na povolení, které si museli každý rok obnovit.
         To dělali všichni kdo tu žili z Řecka. Důchod dostali za odpracované roky, byli si to tu vyřizovat. A pomáhal jim můj otec.
         Moje sestra, která žije už 28 let v Kanadě propásla možnost se přihlásit o české občanství, nedostane patrně nic. Protože se nato vysrala!
         I když ji o to rodiče žádali. Ale když rodiče zemřeli, měla všechna práva na dědictví. Takže jsi musela udělat nějakou chybu.

       • Eva napsal:

        To je fakt s tou korunou. I s minimálkou bych si žila lépe v bývalé Jugoslávii než oni tam. A to se musí tam sakra otáčet.
        Žít na západě z našeho důchodu je nesmysl, to se musí pak pracovat.

        • Marie napsal:

         Hele, bud tak laskava a zeptej se svych pribuznych, zda dostavaji duchod bez zasilani potvrzeni o ziti, s notarsky overenym podpisem a kazdy mesic na ucet, nebo pozadu !!! Je neco jineho, kdyz je nekdo zajisteny z jinych zdroju, takze je mu to jedno, ze to dostava pozadu, neni na tom zavisly... Nez jsem prisla o veskere uspory, a mela z ceho zit nez to poslali, to bylo o necem jinem... presto jsem s tou sikanou nesouhlasila a souhlasit nebudu a kdyz nekdo pozaduje po tobe neco, co nepotrebuje, tak at si to zaplati a ne, ze to bremeno hodi na vydiraneho. O tomto je rec, a znovu opakuji: podivej se na zakon, a pak prijd, do te doby se nemame o cem bavit, protoze ja mam mraky dokumentace s debily na ministerstvech a kdykoliv preposlu celou, pokud mas zajem, aby bylo jasno...

         A precti si zakon, abys byla ve vobraze, ja jsem zadnou chybu neudelala!

        • Marie napsal:

         Opet rozdavas moudra bez podkladu a znalosti situace!

         S duchodem 6 a pul nevyzijes nikde! Ani v CR. To dokazou horko tezko ti, kteri nemuseji platit bydleni a jsou zdravi. Dalsi kravinu, co pises je, ze pri duchode muzes pracovat. Nesmis, pokud jsi na tzv. predcasnem, opet odkazuji na zakony, ktere jsi nikdy nevidela.

         Dalsi podstatnou zalezitosti, kterou nevidis a neznas, je politka te ktere zeme ohledne viz.

         Kdyz pojedes na Kubu, dostanes 30 dnu a muzes si to o dalsich 30 prodlouzit, ale pak musis vycestovat, a to jsou naklady a nemale.

         Jsou zeme, ktere davaji viza na 3 mesice, ale i takove, jako je napr. Mexiko, ktere ti da na 6 mesicu. A cena viza je taky nezanedbatelna zalezitost, takze si nejdrive nastuduj zakony zemi v teto veci, a pak sem muzes prijit predvadet sva moudra. Totez plati pro Ivanu, ktera rovnez nevi, jak je to s vizy v Rusku, a dava tady rady, kam ma clovek jit.

         Neni nikoho vec, kde se kdo zdrzuje, podstatna vec je, ze vsichni jsme okradani a je potreba to resit, protoze to je zlocin. Ja jsem tem volum jasne napsala, ze jim prdim na duchod, at mi vrati pojisteni po odecteni te okradene almuzny, co mi poslali. To se jim ovsem nelibi..

         A ty, devenko, se podivej na to, ze lide dnes plati 29 procent ze mzdy na pojisteni, a duchod neuvidi ani jeden z nich, a s nikym to nehne???

         Nehne, protoze lidi jsou uz mrtvoly dnes....

         Naucit se na veci divat z hlediska principu je pro vetsinu problem, a ocima druheho uz primo vec nemozna, blokace mozkove kury, pokud jeste nejaka zbyla...

  • Marie napsal:

   Nemas po ruce vicero prikladu? Docela mne to zajima...Ale jestli ne, nevadi, pohledam sama...

   • Ivana napsal:

    Marie
    už není místo pro odpověď, tak ti musím napsat sem.
    Naprosto ti rozumím, že jsi nasraná a frustrovaná z toho bordelu. Ty zkurvené zákony co tady vznikly za těch posledních 25 let tak to je věc, která mě taky sere a už hodně dlouho. Jenomže jsem už dávno pochopila, že to je jako boj s větrnými mlýny. Uvědom si, že ty zákony nejsou tak špatné náhodou. Ty zákony se tady celých 25 let tvořily tak, jak se to vždy hodilo určitým skupinám lidí. Teď do toho ještě ke všemu vstupují i zákony celounijní a je to totálně v prdeli, člověk se už nedovolá spravedlnosti ani náhodou. Proto vím, že s těmi zákony prostě neuděláš nic a jenom si ničíš nervy. Proto se ti snažím nějak poradit a neber to jako výsměch s tím Krymem. S tak nízkým důchodem na západě prostě nevyžiješ a z toho je nutné vycházet. Marie mýlíš se ale v jedné věci a to vím jistě. Jako důchodce můžeš pracovat i když jsi v předčasném důchodu. Je tam akorát ten háček, že se ti už z těch dalších výdělků nebude vypočítávat důchod, tj. že se ti už důchod nezvýší. Takže pracovat klidně můžeš, pokud máš možnost a zdraví ti to dovolí. Já jsem odešla taky do předčasného, tak tyhle věci vím.
    Ten problém s vyplácením důchodu do zahraničí... je skutečností, že sociálka ti na účet poukáže celou částku důchodu, takže zákon není porušen. Bordel začíná v okamžiku, kdy se k těm penězům dostanou banky a začnou ti strhávat za přepočet měny, transakci a já nevím co ještě..
    A ještě...Marie, já toho Zemana nijak neobdivuju ani nemiluju, to se ti zdá. Myslím si ale, že on je pro tebe ztělesněním veškerého zla, které tady u nás je a že mu kladeš za vinu úplně všechno. Uvědom si, že jsou tady ale mnohem, mnohem horší lidé v politice, než je on. Ostatně...hajzlové jsou všichni politici, jeden vedle druhého.

    • Ivana napsal:

     Marie
     ještě ohledně toho dokladu o žití. Funguje to tak, že ho budeš posílat buď
     a) 1x ročně - pak ušetříš na poplatcích, ale dostaneš důchod vyplacen celý najednou taky 1x ročně
     b) 2x ročně - důchod dostaneš vždy za polovinu roku a za poplatky ušetříš už méně
     c) 4x ročně - důchod čtrtletně ale poplatky ti sežerou hodně.
     Je to svinstvo, v tom s tebou souhlasím bez výhrad.

     • Marie napsal:

      No jo, ale cekej na duchod cely rok a zij ze vzduchu, to je ten problem... pozadu se nezije, jenom ti nasi blbci si mysli, ze si mohou dovolit cokoliv. Ja jsem to overovala, je to proti lidskym pravum, jenze Evropsky soud to vezme jedine tehdy, kdyz to projde instancemi v zemi, vcetne Ustavniho soudu, a ten to nevezme bez advokata. Maji to neprustrelne, a Zeman to vi, ne ze nevi, on hraje bezmocneho, a proto mne tak vytaci, kdyz se mi vysmiva. Ja mu pisi citaci z jeho povinnosti a on se tomu smeje.. Jenom dokola opakuje, ze nema ustavni pravomoci, ale ja mluvim o necem jinem, o jeho dohledu nad zakony, ktere je povinen vratit snemovne, pokud tyto jsou v rozporu s Ustavou. On to proste nehodla delat, zmrd. Tim mne rozciluje. Rozumis, ja se nenecham odkecat od merita veci. On to umi, ale ja mu to nedovolim, a proto je mezi nami takovy ohen. Ja mu nadavam, ale jemu je to u riti. Co je psane vidi sam, ale on se k tomu nevyjadri a tecka. Porad ty jeho kecy dokola. Skoda casu, jenze toho uz je tolik, ze je potrba ho vyrazit, zmrda jednoho...

      Aby mi nekdo radil, abych si pozadala o pomoc v Mexiku, tak proste z oci do oci ma potlame, at to stoji, co chce, rozumis mi? Jasne pisi a dokladam status turista, tak at mi nekdo vysvetli, jak vzdelany clovek muze si myslet, ze nekam prijedes do zeme a oni ti budou platit? Naopak, chteji penize od turistu oni a jak vydraji, porad ruka natazena....

      Snesu moc, ale kdyz se mi nekdo vysmiva, kdyz jsem v pravu, to neznam bratra. Zastrelila bych ho jak krysu bez mrknuti...

      Ja byla tak pitoma, ze jsem na vterinku zadoufala, ze kdyz letel do toho Ruska, ze to tam s Putinem nejak tajne domluvi, ze si hajzl pamatuje, kdo nam zachranil rodice, ale pak kdyz nesel na tu oslavu, tak mi doslo, ze jde o komedii, proste jeho jesitnost, ze dostava same prikazy a citi se jako hovno, ho dohnala k te polovicatosti a od te doby jim pohrdam dvojnasob. Pak jsem nekde nasla, ze chtel, aby vojsko NATO slo na Ukrajinu, k hranicim Ruska, a to jsem se nasrala maximalne.

      V otazce nasi pozice ve valce, to mi trha nervy nejvic. Nesnasim ten pocit, ze za obeti pro nas my se takto prasacky odvdecujeme nejlepsim lidem Ruska. A ted v te situaci ohledne privandrovalcu, kterym se plati i sex a nase lidi tyra vlada hlady, v bide, to mu taky neodpustim, ze na to neodpovida. Zmrd jeden, at mu uschnou obe koule, nez mu je nekdo nakopne!

      Toto je vlastizrada. Umis si predstavit, ze seberes jidlo svym detem a nacpes je dobrodruhum. narkomanum a nasilnikum? Toto se presne deje. Za to bych ho vlastnorucne povesila za koule do pruvanu, na namesti pro vystrahu...

      Takze budu rada, kdyz pochopis, ze o mou jesitnost nejde, tu nema jak urazit, ja ji nemam. Jde o sirokozaberovou zradu a jeste vysmech k tomu!

  • Martin napsal:

   Ne každý průměrně inteligentní může rozumět nadprůměrně inteligentnímu. I když o Vaší průměrné inteligenci, všech kterým se tento článek libil, bych rád pochyboval, když si dokážete libovat v takovém průjmu slov. No hlavně, že burani kývou a prasata chrochtaj.

   • Marie napsal:

    Prujem neprujem, je to pravda, a je jeho vec, jakym zpusobem ji podava, kazdy mame jiny zpusob projevu, a to neni otazka prumerne ci nadprumerne ci podprumerne inteligence, pane chytry...

    To jak dokazete skatulkovat, to je projev hlouposti, takze asi tak.

    Normalni clovek to nedela, a ti vasi burani ci prasata, to je jaky stupen inteligence u vas????

    To mne vzdy pobavi nejvice, kdyz nekdo kritizuje, co sam dela....

 3. proud napsal:

  Taky jsem na Harameina zvedavej,to cemu z jeho povidani rozumim,mi ale smysl celkem dava! A ze neni v odbornym svete publikovanej? :-)))))))))))),inu,to nikdo z tech kdo nechce bejt prihravacem mocnejch :-)))

  • Josef Švejk napsal:

   Poslední objev Nassima Harameina - jak zrušit gravitaci:
   Když přivážeme kočce na záda namazaný krajíc, namazanou stranou nahoru a necháme volně padat, snadno zjistíme, že dochází k frustraci systému - kočka nemůže spadnout, protože by musela spadnout na obě strany zároveň, což není možné. Efektivně tedy dochází ke zrušení gravitace.
   PS: A protože čert nikdy nespí i toto nechtějí publikovat v odborných časopisech! Ale nevěště hlavu, proude, pravda a láska jednou zvítězí!

   • Marie napsal:

    To je kravina, ze to ani nema smysl si poustet na mozek... toto Haramein napsal? Co to je za cvoka?

    Kocka s tim krajicem spadne stejne jako bez nej. A privazany krajic nemuze spadnout na namazanou stranu.

    Logicky volna na namazanou stranu pada proto, ze ta strana je tezsi nez ta nenamazana :-)

    • Marie napsal:

     volny (krajic)

    • Josef Švejk napsal:

     Ne. Toto Haramein nenapsal. To jsem napsal já, ale jako příklad jeho výplodů mi to přijde docela dobře popisné. Rozebírat černé díry v protonech leckdo nepochopí - viz. proud - ale na toto by mu mohly hemisféry stačit.

     • Marie napsal:

      Ja jsem si rikala, ze to by bylo moc...:-)

      No nic, ja si ho poslechnu, to je lepsi nez ho cist, protoze pri cteni nelze videt rec tela....

     • proud napsal:

      Svejku:-))),dulezity je ze na to jak vidno stacej tvoje hemisfery a kocka s namazanym krajicem:-)))))))))))

  • Eva napsal:

   Objevila jsem ho nedávno a nevidím nic špatného na jeho povídání.
   Pyramidy jsou kapitola sama o sobě a patrně jsou zbytky pyramid i u nás. Málokde se vidí zaoblené souměrné kopce jako v Beskydech.
   Dlouho se traduje, že horou Radhoštěm vedly chodby a když se podívám na google earth na Čertové skály u Lidečka, tak nevěřím, že příroda staví v přímkách GPS: 49°13'1,960"N, 18°2'54,180"E
   Taky máme skalní města, kdo a proč je takhle pojmenoval? Proč z ničeho nic najednou vystupují z terénu kolmé stěny?
   Je hodně zvláštností i u nás a před asi 60 lety "věda" řekla, že je to příroda, že to navalil severní ledovec. A jak to ten ledový objekt vlastně udělal, když to sunul před sebou?
   Kdo platí vědu?

 4. Marie napsal:

  Pane Deharse:

  clanek jste napsal velmi dobre.

  Ja jsem se kdysi zamyslela nad otazkou, proc jsou lide ochotni prijimat kraviny a bludy jinych, absolutne bez premysleni.

  Dosla jsem k zaveru, ze je to potrebou vzrusa a nadseni, zaliba v reseni tajemna. Kdyby prave na tomto se tak snadno nevydelavalo ( viz, co lidi narvali penez do pohadek o mimozemstanech, a nebo jeste vice do nabozenskych knih ), tak bych mozna nad tim premyslela, ale co je na prodej, neni nikdy pravda. Ta je zadarmo :-).

  Za kazdym objevem musi byt jeho overeni v praxi. Jelikoz po smrti nelze uz nic reklamovat, da se vymyslet o posmrtnem zivote uplne cokoliv, takze nadrzeny blazen uveri i 72 pannam, cekajicim na nej v nebo a klidne i pospicha za nimi...

  Moje babicka verila, ze Jezis prijde a zasahne, kdyz byla 1.svetova valka. Pak zazila i 2.svetovou, a opet verila, ze tentokrate definitivne prispecha... opet, samozrejme, a logicky nikoliv. A dnes najdete mraky clanku o tom, jak uz jsou znameni tady, ze tentokrat na sto procent uz Jezis prijde... je porad dokola tentyz problem viry, coz je totalni hloupost uz ve sve podstate. Nejednam na zaklade viry, ale na zaklade skutecnosti. To je normalni.

  P.S. Jezise vubec neni potreba, vystacime se slovy Henryho Forda:
  Znicte 50 nejbohatsich zidu na svete a bude po valkach."

  • host napsal:

   Máte určité mezery ve znalostech. Za 1.sv.v. "Ježíš" skutečně přišel. Nebo alespoň zasáhl svojí neviditelnou rukou (nikoliv trhu).

   NWO totiž měl být nastolen už po WW1, kdy měly být státy evropy totálně rozvrácené a zničené válkou.
   Jenže celá tahle zničující válka "zamrzla" ve válku zákopovou a tím prakticky skončila fiaskem (pro ilumináty). Zvláštní náhoda, nemyslíte?

 5. Karel napsal:

  Je to napsáno pěknou humornou formou, ale je to příšerná slátanina. Něco podobného jsem nedávno četl, možná to bylo zrovna na tomto webu.
  Kdysi jsem slyšel jeden vtip (nevím, jestli ho napíšu přesně, jak jsem ho tehdy slyšel): Pán nasedne do letadla a vedle něj si sedne hezká dáma. Chce navázat rozhovor a tak se zeptá dámy jestli by nemohli dát řeč. A dáma se ho ptá - a jaké téma byste zvolil? Co třeba začít o energii vakua, navrhne pán. Dáma řekne dobrá, ale napřed vám položím jednoduchou hádanku: "Víte, proč zajíc vypouští takové malé bobky, kůň koblihy a z krávy vypadne hovno jako lívanec?" Pán chvíli přemýšlí a pak řekne, že neví. A dáma odpoví: "Chcete se mnou řešit problém energie vakua a nevíte nic ani o hovnu."

  • Marie napsal:

   Karle: ten vtip potvrzuje, ze kazda mince ma dve strany, hehe. Ovsem vy napisete o clanku, ktery se dotyka nekolika "stran" jednostranny zaver "slatanina"??

   No tak to je dost primitivni. Kdyz chci neco napadnout, musim byt konkretni, jit ke zduvodneni a poukazani. Co rikas?

   • Karel napsal:

    Milá Marie, v první řadě si ujasněte, jestli si chcete se mnou tykat nebo mne oslovovat "Vy". Píšete, že když chci něco napadnout, musím být konkrétní. Pan Deharse nebyl taky zrovna moc konkrétní. Zmiňoval se o CERNU, konstantě c, Lorentzově transformaci, temné hmotě/energii, singularitě. Zmiňuje Hawkinga, Krausse, Greena, Harameina, Danikena - trochu na ně nakydá - nic konkrétního nenapíše. Tak nevím, k čemu bych se měl já konkrétně vyjadřovat. Pan Deharse si tímto článkem asi akorát tak trochu upustil páry.

    • Robo napsal:

     Pán Deharse je tak trochu vypúšťač pary - profesionál, tipol by som.

     Inak, ďakujem Vám, Karel, za pekné zhrnutie.

    • Marie napsal:

     Omlouvam se za tykovykani :-). Ja mam tendeci tykat, protoze vek mi to jaksi dovoluje a jsme tady na diskuznim foru, takovy maly klub, a samozrejme spis mi vyhovuje, kdyz se mi tyka take..

     Mne se nelibil ten vyraz slatanina, protoze ten clanek ma za podstatu vystrcit sarlatanstvi a vydelavani na bludech. Jednoduse se neda rict, ze by vsichni uplne ve vsem kecali, tj. vse bylo vymyslem, ale ze te omacky poskladane z domnenek je predavkovano, a at si vezmete kterehokoliv ze jmenovanych... a dovolim si pridat i Davida Icke, ktery se sice nenazyva vedcem, ale spada pod tento vzorecek...

    • Paul Durham napsal:

     „Chcete se mnou řešit problém energie vakua a nevíte nic ani o hovnu.“

     :-) zřejmě jste právě charakterizoval rozhodující ( tzv. demokratickou :-) ) většinu internetových debat :-)

  • Eva napsal:

   A ví ta dáma, že králík své bobky znovu sežere a v králikárně nechá až ty co mu prošly zažívám po druhé?
   Kráva to neudělá, proč taky, když díky výkonnému zažívání všechny živiny byly zpracovány? Lívance z ní padají při nedostatku sušiny, bez které špatně tráví.

   • Marie napsal:

    Clovece ja mam kralicky za mazlicky nejmene 10 let, a i ted mam jednoho.

    Nikdy sve bobky znovu nezere.

    Obcas vyprodukuji takovou ridsi substanci, kterou pak sezerou, ale tvrde bobky, to slysim poprve, takovou zkusenost nemam ani jednu.

 6. obycejnilide napsal:

  Nassim Haramein je můj oblíbenec,
  o tom vlastně jen svědčí stádo sysif-trollů zde i jinde. :)

  • proud napsal:

   Muj sice taky,ale presto jsem "opatrnej" in natura :-).Znas to: "Nicemu never,i kdyby kolem tebe tisice verily",presvedc se.Me se zda ze ma ve spouste tech obecnejsich veci pravdu.Tem hodne ucenejm moc nerozumim,tak nesoudim.

  • Paul Durham napsal:

   Na Nassimovi je sympatická jeho hacienda na Havaji, paráda , super, a taky , že je neškodný pro životní prostředí. Můžete si koupit minci. Některá jeho tvrzení jsou neotřelá, počkám si , jak to dopadne v praxi, zatím je minimálně zábavný, podobně jako Osho.

 7. f napsal:

  Brebentivou židovku Pawlowskou už prý musejí tahat na vozejku, jako tu rómskou nechutně mečivou uměleckou hvězdu Bílou, taky už ani nelezla po svejch, teď už nejspíš jen leží na kanapi s hadicí do nočníku.

  • host napsal:

   Holt tihle chudší vyvolenci si nemohou dovolit stálý přísun čerstvých orgánů z Kosova nebo Ukrajiny, tak jsou pak na hadičkách.
   Stejně mám takový dojem, že na Ukrajině to všechno začalo i proto, že Rotschildovcům, Rockefelerovcům a Sorosovcům již začaly dodělávat srbské orgány transplantované při válce o kosovo. A arabské orgány nemusejí být kompatibilní, na rozdíl od těch, co se vyskytují na Ukrajině, v blízkosti bývalé Chazárie.

 8. Libuše napsal:

  Karel--Pán Deharse si tímto článkem asi akorát tak trochu upustil páry.--Dobře jste to odhadl.To samé se dá říci i o některých diskutujících,kteří nevědí k jakému člověku úžasnému se vyjadřují-dělají chytráky a nemají informace

 9. houbeer napsal:

  Proude?---nekde jsem cetl tvuj komentář,ze náboženství NE,ale duchovno ano-ok,tak si prosim odstran z hlavy dogma ze marihuana je spatna.je to duchovni bylinka tisice let! Me duchovno ukázala,cesta je jen jedna pro každého,nesud.

  • proud napsal:

   Silny slova houbeere,prestoze si te vazim pro tvuj osobni zpusob zivota,tady se bud nedomluvime,nebo jsi neco spatne pochopil. Marihuana jako takova rozhodne spatna neni,jako lek a ekonomicka rostlina,ale jeji zneuzivani rozhodne spatny je! A to bohuzel podle myho nazoru i ono zneuzivani jako berlicky k duchovnu.I kdyz z toho zneuzivani mi prijde jeji zneuziti pri ruznejch prilezitostech kdy si ji nekdo jednou za 14 zahuli jako relax to nejmin skodlivy.

 10. Jan Jinsky napsal:

  Jako obvykle nesmysly okořeněné sprostotou. Deharse to jinak neumí, ale pro NWOO to stačí. Tady stačí víra, nikoli nějaké vědecké důkazy.

  • Marie napsal:

   Ty s tou virou pomlc, protoze tobe staci k te vire i pouhe domnenky. Jako priklad uvedu, ze jsem ti jasne napsala, ze jsem okradena zasranym zlodejskym rezimem tak, ze mam k zivotu tretinu zivotniho minima a kdyz jsem ti nabidla dukazy, tak te nezajimaly!

   Proste ty veris, ze se mam dobre a tecka... takze zalez s tim svym komentarem na neco, co delas viditelne sam...

 11. Jinotaj napsal:

  Pane Dehars, to je teda ubohost kritizovat konání druhých. Mohl by jste nám prozradit, na které galaktické univerzitě děláte přednášky? Velice rád bych si poslechl nějaké Vaše obohacující poznatky o životě a také bych rád viděl nějaké Vaše realizované projekty. Za mě musím říct, že článek je pouze jen plný jedovatých slin. A ano, rodí se geniální děti, tak přestaňte plakat, že Vás zrovna "genialita" minula.

  • Josef Švejk napsal:

   Je-li kritika pana Deharse ubohostí, jak byste označil kritiku svou?

   • Pederaste zdechni zmrde! napsal:

    Zmrde žádný ubozmrdhovost ale zoufalost ty kriple zmrde pederaste zdechni zmrde!

  • Zighartice napsal:

   To "Jinotaj":

   Demokracie není řád. Bez řádu totiž neplatí pravidla a bez pravidel už je jen trest nad pomyslnou anarchií. Jinými slovy : buď Demokrat ... Dělej to co ostatní, nebo jsi anarchista ...

  • Marie napsal:

   Rodi se genialni deti? A ze to nikde neni videt, myslim pouziti jejich geniality v praxi...

   Na AC 24 je clanek o nejakem takovem, jmenuje se Borisek. Viditelne mentalne postizeny prednasi o zivote na Marsu... pry indigove deti? To je dneska moda, ovsem jak jsem jiz psala, neni videt ta jejich genialita..

   A jestli genialita minula pane Deharse, tak to bychom se mohli dostat i k tve a dalsich, ovsem toto neni predmetem clanku...

 12. pepek vyskoč napsal:

  Pro toho blbého autora článku:Jako z Hareima Nasima mám sám rozporuplné pocity ale na Danikena mi nešahej!!! Jenom nadávat umím taky!!! Vzpomínky na budoucnost jsem neviděl , ale četl!!! A kdyby jsi to četl, věděl bys, že danikenovy argumenty jsou převážně matematické, a proti počtům, se jen těžko něco namítá!!! Například matematicky dokázal, že pyramidy nemohly být postaveny tak jak nám egyptologové tvrdí, a spoustu jiného... ..Když ho chceš kritizovat, tak nejdřív vyvrať některé jeho argumenty!! argumentuj!!! bez argumentů je tento článek jen čistý a zbytečný trolling

 13. Pozdecháte pozemští zmrdi pederasti kostelní! napsal:

  Pozdecháte vy zmrdi pozemští pederasti!Žádné zrození jesusa zmrdusa zkurvený žid a nic víc!Omrdával vdané ženský no to je ultra zmrd, a pak jste toho zmrda zabili a teď vyskakujete jděte zdechnout do prdele zmrdi!Všichni pederasti kostelní zmrdi, vrazi, násilníci, vyděrači, manipulanti, oblbovači a lháří budete zničení mimozemšťany!!!Zdechněte vy rakovino troláčů, jak to máte v tlamách mrdiny plesnivé!!!

  • ? napsal:

   Doporučil bych heřmánkový čaj - vztekloune :-) ... Takový slovník ,jaký používáte Vy , nepoužívala svého času ani démonická Marie , a to je co "říct" .

   Nepomlouvejte Ježíše :-) ... Je to úplně jinak než si myslíte ! Ježíš nebyl přítelem farizejů , církevních lotrů , darmošlapů , kupčíků a dalších podivných "církevních" existencí :-)

 14. Sasin napsal:

  Například moje CHApadlo dosud nepochopilo proč je ta tlustá dáma, krmena televizí. Nebo například, gdyž se řekne, že bruselská pražská ČTnení jako komerční, ale KOMErční je. Eště gdyž jsem rostl, moje CHApadlo nechápalo, proč se zápaďáci nebavěj v televízi u budovatelských filmů, jim už tehdá stačil rozhled od televizní plotny a klubu zaškolených přednášejících. Někteří aj byli jako herci, ale většinou v žádných filmech jsem je neviděl. To byl vzor, který jsme měli pré dohnat a překnat. CHapadlo ale říká, že už je mediálně předehnali, a teď se čeká gdou uklidí ten bordel a zaplatí sežrané chlebíčky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!