Současná kvalita potravin – skrytá genocida českého národa – 1. díl

genocida 3DGenocida

Genocidou se rozumí kterýkoli z níže uvedených činů, spáchaných v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takovou:

1) způsobení těžkých tělesných ublížení nebo duševních poruch členům takové skupiny;
2) úmyslné uvedení kterékoli skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit její úplné nebo částečné fyzické zničení;
3) opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí;

Současná kvalita potravin – skrytá  genocida českého národa

V historii lidstva najdeme spoustu období, kdy lidé neměli co jíst, kdy díky tomu jedli cokoliv, co alespoň vzdáleně mohlo zasytit hlad.

Existuje ovšem pouze jedno období, kdy lidé žijí v relativním blahobytu a přesto vědomě do jídla přimíchávají jedy, které prokazatelně poškozují jejich zdraví. Bohužel v tomto období žijeme posledních 20 let.

Kvalita potravin – jak ji srovnat

Abychom mohli objektivně srovnat a hodnotit kvalitu potravin, musíme jít do minulosti a podívat se na normy, které tuto oblast regulovaly dříve a nyní.

a)Ovoce a zelenina

U zeleniny a ovoce si musíme dávat pozor zejména na dvě věci.

Na dusičnany a pesticidy.

Dusičnany

Co jsou dusičnany?

Dusičnany jsou chemicky soli kyseliny dusičné (např. draselné nebo sodné soli) tvořící přirozenou součást rostlinné i živočišné hmoty (produkty metabolismu).

Možná nebezpečí pro lidský organismus

Metabolickou přeměnou dusičnanů v lidském těle vznikají dusitany a ty se přeměňují dále na nitrosaminy s kancerogenními (rakovinu vyvolávajícími) účinky. Další nebezpečí představují dusičnany u kojenců. Vážou se na červené krevní barvivo hemoglobin, které má u malých dětí jinou chemickou strukturu, a blokují tak přenos kyslíku v těle. To může způsobit dýchací problémy dětí doprovázené modráním tkání – tzv. cyanóza kojenců – až udušením. *1

Limity na dusičnany za socialismu a dnes

V současné době nás oficiální média informují o tom, že limity dusičnanů „nejsou překračovány.“ Zdálo by se, že vše je v pořádku.

Pojďme se podívat, co se skrývá pod pojmem limity „nebyly překročeny“.

 

Zrušení limitu na dusičnany u většiny ovoce a zeleniny

Zde je přehledně udělána tabulka limitů tak, jak se měnily v čase. Vidíte v ní původní, velmi přísné normy platné za socialismu (sloupec rok 1986), přes částečné uvolnění těchto norem po změně řežimu (sloupec rok 2002) až po současnou dobu, kdy jsme v EU, a kdy byly limity většinou zrušeny a u zbytku byly masivně zvednuty (sloupec 2013).

tabulka01

Z tabulky je patrné, že vše je podřízeno co nejvyšším výnosům, tedy masivnímu používání hnojiv. Jde o peníze, zdraví populace nikoho nezajímá.

Shrnutí:

U většiny ovoce a zeleniny nejsou limity vůbec stanoveny.

Limity byly proti roku 1986 několikanásobně zvednuty.

Původní normy platné za socialismu jsou běžně překračovány o stovky procent.

Fakticky se přestaly dusičnany kontrolovat - za celý rok 2012 se kontrolovalo pouze 99 vzorků zeleniny.

Nekontrolují se základní druhy zeleniny, jako jsou papriky a rajčata.

pokračování příště...

Knihy k zakoupení zde: http://detoxikace.tv/knihy/
75 Komentářů k Současná kvalita potravin – skrytá genocida českého národa – 1. díl

 1. jan napsal:

  To by musela mít každá kuchařka chemickou laboratoř,pochopitelně odpovídající vzdělání,jinak to nejde zjistit.

  • Paul Durham napsal:

   nemusela, jedovaté je vše

   • Eva napsal:

    Přesně, mám koupenou mrkev a je hořká, bohužel bez trávení slimáku se pěstovat nedá. A navíc mám novou sousedku, nekutečnou blbku, která stále něco stříká roundapem a nutí nás sousedy vše zatrávnit. Právo na to nemá, ale obtěžuje stále. Je nedostudovaná medička.

    • Kedarus napsal:

     Nepisu zpc takze bohuzel bez linku.Google Indickybezeccz/plzak spanelsky/

    • houbeer napsal:

     Ja mrkev pestuji,slimau mam malo,ale na předešlých mych zahradách slimaku bylo hafec a ok.spis me vzdy stvaly myši a krtci...ale bojovat se da mnoha org zpusoby...

     • maya napsal:

      ja pestujem bio a slimaky nemam a vsetci okolo v zahradach maju. a preco? nepolievam žumpou, nepouzivam umele hnojiva a pesticidy. krtko a mysi sa odstahuju ked si date malu medenu pyramidku kt bude mat dosah na sadisko.
      zahrada sa o seba postara sama, neviem preco sa do toho montuju ludia umelymi vecami, ked mi pridu vošky na ruze, na druhy den na ne zautoci milion lienok.

    • Marco napsal:

     Já mám sousedku "chytrou" zahradnici a ta rovněž stříká vše roundapem. Jediný zdroj pitné vody je má studna, sám nepoužívám z důvodu ochrany svého vodního zdroje žádnou chemii ale nyní mi naskakuje husí kůže, jelikož opravdu stačí hloupý soused ve vašem okolí a můžete se snažít jak chcete ale otravě nepředejdete. Jelikož ta prasata nevyváží ani septik, teče jim to všude i na silnici a já našel poprvé ve své vodě i fekálie a jaká myslíte byla reakce těchto tupců? Vše jsem si prý vymyslel a chci jim dělat jen problémy. Hold lidská omezenost láme rekordy.

     • Anna Jetelinová napsal:

      Dobrý den, taky mám takovou dobrou sousedku a veškerou úrodu zničenou, dá se někaj proti tomu chránit?
      Děkuji za odpověď.
      Jetelinová

 2. Ada napsal:

  V zemiakoch sa to dá zistiť - ak sú tmavé fľaky na povrchu, sú len udreté, ak vnútri - dusičnany. Škvrny sú choroby. Ale dusičnany aj samy miznú - pri skladovaní pár dní za cca 20 st., ale najmä varením. Pri mrkve a i. pozor na "odrezané konce" - zvyčajne plesnivé či nahnité. Oveľa nebezpečnejšie než dusičnany.

 3. houbeer napsal:

  To jak je NEJEN cesky lid traven je daleko rozsáhlejší,uvidime ci tady bude neco více-je mi lito knihu si nezakoupim- musim poznamenat,ze se mi libi pristup bojovnika za zdravejsi lidstvo z katalanska- Jose Pamies - tvori videa,dokumenty,pdf,prednasky,rozhovory atd.a vzy říká- vse si stáhněte,vse vam poskytnu zadarmo!protoze kvalitni osvěta by mela byt co mozna nejvice dostupná.tento pan osobně bojuje proti mezinárodní org. kontroly potravin,a proti farmaeu.průmyslu.je zapaleny bojovnik...(čerpá i z slovanskych korenu poznani bylin)

  • GMO free napsal:

   houbere¨ - souhlasím s tím, že je potřeba aby bylo vše dostatečně lidem přístupné, bohužel je potřeba si uvědomit že vydat vůbec nějakou publikaci, sepsat ji, nechat udělat nazávislé testy, studie, stojí hromadu peněz a času a energie, je vidět že v ničem nepodnikáš, a nedokážeš ocenit snahu někoho něco dokázat, Pamies aby se tomu mmohl věnovat, možná má sponzory...

   • houbeer napsal:

    Podnikal jsem,znam hafec podnikatelů....presne jsi napsal. Co jsem si myslel xze mi vytknou.jenze ono dobro plidi dobro.pamies zacinal s nulou,ale lide ho zacali podporovat,jako tady nwoo.on se zaslouzil o vyleceni tisicu lidi a deti po světě.i trebas politiky apod.pak zacal dostavat dary,zacal budovat zazemi v meste Lleida.zacal byt slyset,takze priisly vrazdy přátel,vypalování skleníku,hrozby atd.a tak on bojuje s o to vetsi vervou.pravda je. Ze semínka,rostliny prodava-levne a pokud to potrebujete akutne,da vam to zadarmo.

 4. Vlastenec napsal:

  Je fajn, že tady v příSpěvcích radíte jak poznat kvalitu zeleniny
  = to je praktické a chválihodné.

  Ale důležité je uvědomit Si, jak poStupně S námi vyje.bali vládní činitelé =a nyní S námi je_bú dál takzvaní "hodní demokrati a lidumilové" z ČSSD a ANO !!!!

  Nechci podceňovat čtenářky, ale raději vySvětlím, co ta tabulka znamená : za Socializmu byly v zájmu OBČANŮ STANOVENY, dodržovány a kontrolovány PŘÍSNÉ NORMY !!!
  .. v roce 2002(po SAMETOVÉM PŘEVRATU) to polevilo,
  a vroce 2012 SE NA ZDRAVÍ OBČANŮ VYS.RALI = HLAVNÍ JE PŘECE ZISK!

  = TAK JE TO SPRÁVNÉ V KAPITALIZMU !!!
  ..TAKŽE TOTO A SPOUSTU DALSÍCH HNUSŮ JSTE SI VYCINKALI KLÍČEMA
  ..já necinkal, ale také jSem byl zblblý a očekával NĚCO JINÉHO
  NEŽ GENOCIDU ČECHŮ A MEGA-TOTALITNÍ REŽIM !!!!!!!!!!!
  (kde pokud my a děti přežijeme otravy jedy, Setnou nám hlavy iSlamiSti)

  = takže, NYNÍ JE HŮŘ JAK "ZA KOMANČŮ" !!!
  ..jak tady VIDÍTE v uvedené TABULCE POVOLENÝCH JEDŮ !!!!!!!!!!
  *****
  NEDEJME SE ZNIČIT VLÁDNÍMI ZAPRODANCI !
  *****
  PROTESTUJTE A VYJADŘUJTE OBČANSKOU NEPOSLUSŇOST
  ..PODLE ÚSTAVY MÁME NA TO PRÁVO A TAKÉ PRÁVO NA SVOBODU !!!!!!!
  *****
  PRYČ S VLASTIZRÁDCI - AŤ ŽIJE SVODODA - PRAVDA ZVÍTĚZÍ !!!!!!!!
  *****

  • contumax napsal:

   Vlastenec

   Základní listina lidských práv a svobod...

   Čl.23

  • Ada napsal:

   Ale to predsa vieme, to je v článku... Lenže, to nezavinili naši politici, teda nie celkom, ale ten bájny TRH! Veď keď majú "vyspelé" krajiny o polovicu vyššie dotácie, z daní dobre zarábajúcich podnikov a občanov - a ešte "lacnými" pesticídmi a hnojivami ošetrované - a doma málo zarábajúce obyvateľstvo - ako chcete konkurovať? Teraz si myslí, že zlyhala inteligencia - lebo ako vzdelanejšia, ovládajúca jazyky mohla viac poznať ten TRH, čo "všetko rieši" (Mikloš). Najmä, keď to hovorili aj komunisti... To by se museli znova zavrieť hranice a predávať len svoje... a ani to by nestačilo. Mali sme si dať podmienky na začiatku - a ak nie, všetko oddiaľovať. Veď oni chceli náš TRH, nie my! Lenže to sme nevedeli. Lebo sloboda a demokracia...

 5. houbeer napsal:

  A jak ze se dělá občanská neposlusnost?(nebo jak ji vyjadrujete vy pane vlastenec)

  • Vlastenec napsal:

   No vypadá to, že od vás nejde o skutečný zájem o věc,
   ale jen o provokaci, ale odpovím i vám.
   ***********
   Občanskou neposlusnost lze vyjádřit různými způsoby, podle možností každého občana.

   U mne například:
   počínaje šířením pravdivých zpráv a
   odhalováním lží, vlastizrádců, zaprodanců a trolů,
   diskuze s občany i vlastizrádci,
   sběrem informací,
   archivací podrazů a korupčnícho jednání konkrétních úředníků
   pro pozdější dokazování u opravdu nezávislého Lidového soudu,
   hledáním pravdy a souvislostí,
   psaním komentářů a vyjadřování stanovisek,
   boj proti mainstreamu a šíření informací o nezávislých webech,
   osobní účast na demonstracích proti útlaku, fašizmu, vládě vlastizrádců a novodobé totalitě,
   ratifikace peticí proti uvedeným zvěrstvům
   osobní účast na demonstraci proti ussa konvoji a
   protest proti ussa vměšování do ČR u ambasády

   Lituji, že jsem se neúčastnil strhávání a roztrhání Tibetských hadrů-vlajek ..ale jistě bude zase příležitost.

   Plánuji trestní oznámení na konkrétní úředníky i vládu,
   jelikož co se děje v ČR (i ve světě) je prolezlé korupcí v návaznosti na protiprávní jednání ..počínaje protiprávním rozdělením Československa (následné úkony vlád ČR jsou tím pádem protiprávní, stejně tak vstup do EU a NATO)
   atd..
   ********************
   Takže asi tak.

   Až bude možnost zapojit se více, například se zbraní v ruce proti agresorům zvenku i vlastizrádcům zevnitř ČR, rád tak učiním, tak jako každý správný vlastenec!!!
   ***

   PRYČ z EU a NATO !!!!!!!!!

   TAKOVOUTO OTROKÁŘSKOU MEGA-TOTALITU, CO JE TU DNES,
   NECHCI !!!!!!!!!!
   ******************

   • houbeer napsal:

    Neodsuzujte prosim na základě par slov.a myslel jsem to čistě.protoze ob.nepo.se tu zmiňuje a tak se zajmem jsem se zeptal. Za nasi rodinu muzu napsat,ze se snazime take.zijeme pres10let mimo města,zprvu statky spolecne s dalsima rodinama,jenze mira závislosti na systému byla stale k srdci neúnosná.spolecne koupit pořádnej pozemek nechtěli-to víte,deti do skoly,a tatove do práce a nekde z hor divokych?,zkratka jsme byli za exoty.odjeli jsme do španělska,zili 3roky v hipi vesnici,...je toho co napsat....ted mame svoji vesnici volnou,s jednim 50ti letym sousedem co take ma dost systemu-vzdelany anarchokomunista.....a pratele ktere jsme nechali v čr,stale to samé.my farmarime,co nevypestujem ci smenime,to nemame.ze bych si sel koupit zeleninu?to tedy ne,ucime deti skromnosti a umeni prezit i treba jen sberem-lovem.snazime se jit příkladem.tedkom se stehuji dalsi dva z města,co,, prokoukli,,past kapitalismu....zdravim vás

    • Vlastenec napsal:

     to houbeer -
     ..aha tak se Vám omlouvám za svou nedůvěřivost, ale je tu dost nastrčených trolů, co kazí diskuzi a provokují.

     Jinak Vám fandím a obdivuji Vás.
     ..takto bude muset za chvíli žít 80procent Čechů, protože nebude žádná práce, protože lepsí místa zaberou známí sluníčkářů a židáků, těžkou práci pak UK nebo imigranti.
     Ostatně tak, jako Vy, řesí krizi i ti pracovitějsí ze zkrachovaného Detroitu v ussa !

     Dotaz - a teď jste v ČR nebo ve spanelsku?

     Možná bychom mohli společně i něco vymyslet!?!

     Zatím Vám přeji hodně stestí!

     • houbeer napsal:

      Jasně,vse v pohodce ;)) --- víte,je vicero,, důvodů,,proč jsme se s ženou rozhodli pro tento zpusob života...,ale ve zkratce,je to zpusob odboje,proste nechceme podporovat tento prohnily, zlotrily system.jde to pomalu,prekazek je hodně.... ---Jsem ve španělsku,mimo jiné me aspon sousedi neprasknou jen tak ze si zabiji kozu,...kdyby mi neukrali dodavku s věcmi,tak uz jsem v čr,ale spíše v rusku.takhle nam osud-buh zatim prirknul boj zde,ale konečně mame pekne místo.s ženou jsme se 10let stehovali tak dvakrate do roka až....:) ----- pomoci,pomohu,ale jsem tak trochu izolovan v horách 1300m.n.m. ;)))

      • Petr napsal:

       Prominte ze jsem se vetrel mezi Vas a vlastence. Ale Vas zivot se mi libi. Ja take ziji v horach (Skaliske) a bez sousedu. Bohuzel jaro - leto je tu jen ctyri mesice. Malou drubez chovat nemuzu sezralo by ji divoke zvirectvo. Jinak mam malou zahradu, ale prozatim to neni na uziveni asi postavim skleniky. Tak Vam preji hodne stesti.

       • houbeer napsal:

        Jen se vtesnejste,od toho je to nejlepsi diskuze-komentáře na alterwebech.fandím!sklenik na urychleni sazenicek,na par rajcat....jinak i v kratkem lete by melo vetsinou dozrat jestli vcas vysadite,presadite.doporucuji ruzickovou kapustu,vydrzi i v zimě,kdyz se ji pomůže,porek,odrudy zelí na listy-vydrzi vice let! Hodne hnoje se slamou,zeleny,,plevel,, a dalsi vychytavky predehrivaji půdu... --- Tak nevim,pred par tydny zautocil vlk na me stado koz,odnesl nejmensi letosni kozicku.orli mi litaji nad hlavou,jestli necham slepicarnu otevrenou pres noc,je po nich,kuny,lišky jsou tu všude...kraliky mam v jedne zricenine,v dřevěných,, bednach,, ,prasata podobne ;)) ja mam vice slunce nez v čr,ale treba teprv začínají kvest třešně(videl jsem ze v čr uz plne kvetou),nocni teploty tedkom mam kolem 0 i minus,...kazde misto ma svoje! Hodne. Sily přeji

        • Petr napsal:

         To ja tu mam grrizly, medvedy a loni jsem videl cugra. Ja uz v horach bydlim pres 20 roku. Kozy jsem pestoval take. Nastesti jsem nemel problem se zvirectvem. Pred par lety jsem vysadil kolem tisicovky canadskych boruvek. Vse mi okousaly mysi. Takze trochu vice zahraniceni planuji na duchod. Prozatim jen brambory, cesnek , jahody, male rajcata a bylinky. Ja sice bydlim jen kolem 800 metru nad morem, ale hodne severne. A nejblizsi mesto je 100km. Ted jsem na par mesicu na jihu ve vetsim meste, ale nenavidim ten ruch.

        • proud napsal:

         " loni jsem videl cugra"......jen doplnujici: mas na mysli cougara,tedy pumu?.....

      • Vlastenec napsal:

       ahoj !

       Jo jo - zní to dobře !

       Nemohu moc radit, ale můj extchán měl nad slepicema
       pletivo(s oky průměru 1cm), protože mu tam lítalo káně a pomohlo to a proti kuně taky pletivo zahrabané do země.
       No proti vlkovi nejlepe strelná zbraň.
       ***
       Ale nic si z toho nedělejte u nás nemáme vlky,
       ale politici páchají mnohem vyssí skody !!!
       ..ale kdoví, třeba příjde doba, kdy se budou moci odstřelit :-).
       ***
       Je čím dál obtížnějsí se připojit k tomuto webu =
       podle mne trolové placení ussa ambasádou, se snaží útočit na tento web.
       Tak jsem si říkal, žebychom mohli(včetně Petra ..a případně dalsích) najít "záložní web" nebo se spojovat
       přez Viber(obdoba skype, ale bez "židáckého sledování" )
       ***
       Přitom mne ale napadlo, jakým způsobem se vlastně připojujete k Inetu ..a zda máte omezonou FUP?

       Hlavně jak je dostupný u vás Inet, když asi oba(i Petr =Skaliske hory) žijete na samotě ?

       Zatím se opatrujte!

     • contumax napsal:

      Vlastenec, proud a další...

      Spojme se...!!!

      Tady je můj email : jozue137@gmail.com

      • Vlastenec napsal:

       ano je to dobrý nápad !!!

       Spojme se…!!!

       Už jsem si Tě dal do kontaktů a doporučil bych to také pánům podobného ražení - zejména těmto:
       contumax,
       Vlastenec,
       houbeer,
       Petr,
       proud
       ..a dalším…

       Pro to, aby nemusel "každý si psát s každým",
       bych později založil "společný email" s heslem,
       které by bylo známo vsem výse jmenovaným.

       Tak by bylo možno jen "napsat nový email bez odesílání"(s předmětem a za pomlčkou autor
       ..např: "sejdeme se na pivko - contumax" ),

       který by si mohli vsichni přečíst a reagovali bychom vsichni opět "do tohoto emailu" (jako úprava ..např .. kdy a kde - Vlastenec
       .. 1.5.2016 ve 14hod Praha CČM M.C.D. - contumax
       .. ve 14 nemohu až v 16hod - houbeer
       .. ok tak 1.5.2016 v 16hod CČM M.C.D. - contumax
       .. přijdu - proud
       .. přijdu - Vlastenec
       .. přiletím - houbeer
       .. bohužel nepřiletím aerolinkám dosla nafta - Petr
       )
       ************
       Co vy na to - pánové ?????

       • Petr napsal:

        Ja jsem pro, dokonce se muzeme schazet u mne. Pivo jen Plzen, Budvar, nebo Kozel. Ubytovani zdarma, jidlo co ulovite a nebo na rybarite. Naboje si musite zakoupit sami a to ruznych razi. No a ted vazne, pokud uvedete svou mail ozvu se. Moje je- cacpg@yahoo.ca

        • houbeer napsal:

         Nevim jestli je stale otevrene forum pro nwoo na sebesdileni,ale proc ne na foru tam?mozna jednodušší pro otevreni skupiny-tématu pro spolecnou řeč...jinak muj mail- tasllhof@email.cz

        • proud napsal:

         Precti si zdejsi podminky a podivej se jak se tam do vseho "serou" a rikaji tomu "moderovani"...............

        • Petr napsal:

         Houbeer tu se jedna spis o to byt nezavisli na verejnym chatu. Premyslel jsem koupit neco na Grenade, ale je to Evropa ( nechci byt pesimista) a ta pujde brzy k certu. Je dobre mit zname do okola sveta, vic znamych vic informaci. A clovek i kdyz uz nic nezmeni aspon ma prehled.

        • Vlastenec napsal:

         Ahoj - Petr!

         Odpovídám ti na komentář z 29.4.2016 (18.58), protože už tam není tlačítko "odpovědět"
         ..to znamená, že už asi brzy "dojde platnost" tohoto článku a my si budeme muset najít jiný (patrně aktuální článek a tam se domluvit - co dál)
         *********************************************
         Já bych byl pro kombinaci obojího, co jste zmiňovali .. to znamená
         1) "společný email"..kde bychom si mohli sdělovat interní plány a nápady nasi skupiny a
         2) "chat"..kde lze "pro nasi věc" nadchnout dalsí diskutéry
         3) nejlepsí by byla nase webová stránka(něco jako nwoo2) kde bychom měli jenom určitá témata a k nim obrázky a třeba i diskuzi
         ..kdysi jsem programoval a v PHP měl takovou svoji web stránku, ale doba mne semlela, tak jsem na to rezignoval.
         ************
         Dnes ale vidím, že "doba semlela" i vás a i jiné,
         tak by to mělo třeba zase smysl!?

 6. Jura11 napsal:

  Zdá se, že každý správný vlastenec by si měl pěstovat vlastní potraviny.

  • Petr napsal:

   Ja si myslim ze kazdy normalni clovek, ktery ma zajem o cerstve zdrave jidlo a ma tu moznost by ji mel vyuzivat. Ono to prinese i takou pohodu a radost kdyz to roste.

   • houbeer napsal:

    Jajaj,kanadu znam jen jako kluk,toronto a lesy orangewil,tak nejak...mam kamose od vencuvru,me tam pozval do hor,ale na to ja nemam...medvedy mam uz také,prebihaji mymi horami posledni roky. Jo znam myši!!!tedkom mi zplundrovali hrášky,zena to nese těžce,ja říkám,-tak aspon mame misto na dalsi věci:)nemam zdaleka cely rokzeleninu jak bych cchtěl,ale to je život,ten organicky,nekdy je to,jindy zase ono. Ja kdyz jedu do města,pomerne blizko,nekdy jdu i pěšky,cca25km.tak se tesim na cestu domů a kdyz jsem nahore doma,padne na me klid a vdek ze takhle muzeme žít,je to tvrdy kdyz je clovek sam.ale ja proste do,, prace,,nejdu! ;)) (btw.pracoval jsem od 14let...)

  • proud napsal:

   Zda se,ze by se meli vsichni spravni vlastenci zacit fofrem spojovat a vytvaret novy a novy vlastence! Ty potraviny jsou "jenom k tomu",jde o vic.

  • Vlastenec napsal:

   ano - ale ne každý má tu možnost.
   Mimochodem potravinová soběstačnost je základ, o který nás novodobá totalitní EU připravila !!!
   (byl jsem proti komunistům, ale teď se jim omlouvám
   = v sociku jsme byli nezávislí na "západním žrádlu prasečí kvality")

  • contumax napsal:

   Vlastenec

   Podle článku 23 Listiny základních lidských práv, se dá podle útlaku a represivní politiky neúnosné situace postavit i se zbraní v ruce...!!!

   Podle mezinárodních úmluvy je to v pořádku...!!!

 7. Kureci Narez napsal:

  Dnes jist zdrave je opravdu tezke, zvlast kdyz si nemuzete dovolit platit vysoke ceny za jidlo. Bohati to maji jako vzdy jednodussi. Pokud mate dostatek penez, muzete snidat cerstve ovoce z prestizni francouzske bio farmy, ktere vam den predem sklidili a budete jist urcite lepe, nez bezny clovek, co si to "stejne" ovoce koupi ve sleve v Tescu, ktere vyrostlo nekde v africe a uz sklizene dozrava mesic nekde ve skladu :-(

 8. Josef napsal:

  Když mi sdělili těžkou diagnózu, udělal jsem si test potravin a komplexní detoxikaci u jediného člověka v ČR co to tu dělal. Po několika měsících jsem z toho byl venku. Unikátní testy 200 druhů potravin a komplexní očistu organismu teď děláme v ČR dva :). Z konzumace nekvalitních potravin lze dobře "vybruslit" právě pomocí testů potravin. Koukněte na http://www.podporazivota.cz

 9. pepe napsal:

  Kdyby mel autor zajem mne kontaktovat a pomoc sesmolit hromadne trestni oznameni na zemedelce a ruzne statni instituce tak pres honzika to prosim te udelej.mam seznan co vse ty magori strikaj na pudu.teb azol dobrota a vsechny ty sracky maj na sobe chciplou rybu mrtvej strom.jsou neodbouratelne a postrik pouze v atombordelu.no hnus.ale bud v klidu genocidu pachaj i na zviratech.tetmilk pro telata chemickej koktejl plnej hoven a gmo sracek.uz mne ty zmrdi fakt serou.jsem na zahrade zmrd mi strika prakticky do huby a 10metru od studny.uz fakt nevim.at je ta valka a bude se cistit.

 10. Ikema Monika napsal:

  Doporučuje se hned po ránu jedna lžice100 procentního jablečného octa do 2 dc vody vypít na lačno ! Nejen že se krásné vyprázdnite ale pročisti to všechna střeva zabije veškeré parazity i buňky rakoviny navíc to pomáhá i na tuk kolem břicha ! Zabije to a útlumu i co je špatné v jídlu hlavně chemické přídavky co tam cpou ! Pijí už několik let a potíže žádné nemám ! Můžete najít i na Českem Dr. Bilinka .

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   To dělám léta a sám od sebe, tělo si říká samo co chce...

   Jím lněný semínka, kokos, slunečnici atd. atp...

   Např. jsem přestal jíst kyselé zelí, které už není to kyselé a zdravé zelí , vždy poslouchám o co si tělo žádá...

 11. pepe napsal:

  Jaris
  Z meho uhlu pohledu se jedna o chemicky utok tudiz obecne ohrozeni.ze nikdo neni schopny si precist pribalovy letak je jeho problem.a jestli si ho precetl tak se jedna o vedome chemicke znecistovani.a vsem doporucuji si ten letak cist.vyrobce vlastne uznava ze je neodbouratelny a skodi prakticky uplne vsemu.

  • weissbach napsal:

   Jojo... V marketech mají Roundap v akci a se slevou a lidi to berou jak diví. Nechápu, že si to svinstvo tahají ještě na zahrádky domů, když už ho mají i v moči. Když jsem říkal paní, že to způsobuje rakovinu, málem mě přetáhla kabelkou. Je to prý ekologické, protože to tam píšou a potřebuje zlikvidovat pampelišky...
   Co dodat...

   • Paul Durham napsal:

    že se tráví sami je osud debilů, že u toho ještě tráví mne - to mi vážně vadí, řešení neznám - neumím totiž zastavit na fleku splašené milionhlavé stádo dobytka ženoucí se do propasti , osvěta je fajn, ale debilové dřív vytráví sebe a celý svět, než se jim rozsvítí v jejich zajedovaných kraniálních žumpách

    • weissbach napsal:

     Je to přesně tak a je to frustrující a podkopává to moji už tak dosti omezenou víru ve schopnost homo sapiens opustit cestu sebezničení.

 12. Vladislav napsal:

  Pěstujte si vlastní zeleninu - stačí políčko 10x20 metrů a nejmíň od dubna do listopadu jste soběstační.
  Chovejte slepice, mějte vlastní vejce. Jícha z kuřinců je nejlepší hnojivo na 90% zaleniny.
  Kde není jícha, nechejte zkvasit kopřivy - ty rostou všude.
  Mléko a mléčné výrobky nakupujte pouze z prověřených biofarem.
  Vepřovému, hovězímu a kuřecímu masu z velkochovů se vyhýbejte. Konzumaci masa vůbec výrazně omezte.
  Výsledek: vaše zatížení jedy z potravin klesne možná o 70-80%.

  • proud napsal:

   .......to vsechno pokud vydelavate oba aspon po 20 tisicich mesicne a delate na pul uvazku abyste to stihali a meli na to.......

   • houbeer napsal:

    Proude---proc je nutné vydělávat tolik peněz měsíčně?-protože lide moc utrácejí?!zejmena bydleni,jidlo,no a pak uz,, spousta zbytečných výdajů,,?! Me 20tis.staci na pul roku pro 7mi člennou rodinu....

    • jerry napsal:

     To bydlíte v zemljance? 6000 mám za energie, přitom elektrikou nesvítím a zima je tu jako v psinci a kopupu se jednou za týden.
     A vám stačí cca 5 stovek na měsíc na osobu??? Stovka na týden je tak akorát na suchej chleba. A to ještě když nebudu platit inkaso a nájem!!!

     • houbeer napsal:

      Zdravim jerry,bydlime v mnou opravené ruine,zatim jen jedna místnost,topim dřevem,varim také.jeden solar panel zajistuje trochu energie,voda z pramene,tzn.za bydlení neplatim.ano nekdy nejni na mouku,snazim se mit vzdy pytel zitne a pytel celozrnne(25kg),tam kde jsme teď,jsme rok a 2mesice,takze to jde ztuha a pomalu,pred 3lety jsem zacal s 1kozou,dnes mam 7dospělých,3kozicky,5kozliku,1kozla-zacinam, ,podnikat,, :))tenhle rok uz zacinam mit prebytek mlíka-sýra.kupuji malo věcí,cibuli,cesnek jsem vloni nesklidil dost...nekdy zijem mesic bez útraty,pak zas nakoupim mouku,olej...kdyz nekde nekomu neco vymenim(svoji práci,konzervy,kastany,hnojivo-hovna),muzu si koupit nejake to pivi,ženě kafe,ale v podstate vse jde do surovin,nekdy je treba zrni pro slepice,kraliky,prasata,ale tento rok sazim i pro ne(topinambury,slunecnice,atd.)jelikoz uz tak 5let nepracuji v systemu a ne vzdy se najde nekdo komu muzu pomoci,tak nas podporila rodina v krizových chvílích... A to víte-mam uzasnou ženu,ne kdejaka by zila v zemljance,zpusobem,, po staru,,! Jestli vas zajima neco konkrétního,napiste,rad se podelim o nase zkušenosti.... Zijte skromne a silou

      • weissbach napsal:

       Klobouk dolů, kolego! Máte můj obdiv. Všichni.

       • houbeer napsal:

        Muj obdiv mate . Vy,jakožto i všichni,kteří si uvědomují,ze zahrada je důležitá,krásná,... ;)

      • Nikaj P. napsal:

       Dobry den,

       nemáte nejake web stranky, nebo fotky pro inspiraci?

       Dekuji za info.

      • Petr napsal:

       Houbeer, co delate v zime a jake mrazy tam mate ? U mne to slo v zime nekdy pod minus 40, ale posledni roky to je slabe. Ja take zacinal s kozou no pak jsem jich mel kolem trinacti. A muzu rict ze cerstve kozi mleko mne vylecilo ze vseho. No , ale to uz je jen nostalgie. Ted kupuji litr koziho mleka za $3 a je navic prevarene.

       • houbeer napsal:

        Nikaj-tak nejake fotky mam,ale jestli to doda inspiraci,nevim.dulezite je rozhodnuti v samem jadru bytosti,jak chcete zit a co svym způsobem,, podporovat,,popř.co predavat dětem...muzu komunikovat pres mail... --- Petr, zima nejni takova,max zatim -15

        • houbeer napsal:

         ,staří pamatuji i vice zimu.zima je kratší,leden,unor,sněží dost,letos pres pul metru na střeše.pres zimu cistim-macetou-ostruzini vsude az do xmetru výšky,delam dřevo,jelikoz rucni pilou a finskou sekerou ;) stromy zmlazovat apod.a je vice casu na děti.--net mam pres telefon,pac syn studuje pres net,jedina skola v uh.hradišti to podporuje.jesze tak,povinna sk.dochazka je obrovsky hnus!

   • maya napsal:

    kdo xce hlada sposob a kdo nie hlada vyhovorky. volakedy ludia po robote isli robit do zahrady a cez vikend na vinicu, ano je to otročina ale lepsie ako vazne choroby, hlavne pri stave dnesneho zdravotnictva. ked si dopestujete, dochovate vlastne usetrite jednu vyplatu, ale aj to nam xce eu zakazat coskoro. dnes ludia miesto zahrady maju bazeny a griluju a travnik bez jednej zelinky, potom su nuteni zrat svinstvo z obchodu. je to vsetko o lenivosti a hluposti dnesnych ludi. nic nie je zadarmo, ani zdravie.

    • contumax napsal:

     maya

     Zahrada je vzpomínka na Ráj v Edenu...

     Miluju zahrady... tedy ty přirozené, přírodní...

    • proud napsal:

     :-),nebudeme si nic namlouvat a uz vubec ne si lhat :-).Prave proto ze chovam,pestuju a chodim do prace a uz mi neni 20,jsem vejs napsal co jsem napsal a to taky plati! Ono to neni jen prijit,zrejt a vysejt nebo zasadit a myslet si jak to vsechno krasne poroste,jen zalejvat! Jinak bych poradil vsem co se zdravi tejka ze situace je momentalne takova,ze je vyhodnejsi se naucit zbavovat "jedu" spis,nez se jim vyhejbat,coz samozrejme neznamena je vyhledavat!

     • Paul Durham napsal:

      Na zahradu o 200 m2 vám stačí 10hodin práce týdně.

     • Josef napsal:

      Že je potřeba zbavit se jedu jsem pochopil, když mi na vyšetření pod darkfield mikroskopem řekli, že mám krev srovnatelnou s krví leukemika. V krvi množství kovů a chemikálií, málo krvinek, polomrtvé, mrtvé, deformované, zaplísněné a další nepěkné zátěže. Také jsem byl každý den extrémně unavený.
      Tak jsem se k tomu hned postavil, nasadil jsem detoxikaci a eliminoval potraviny na základě testů potravin. Po dvou měsících jsem byl už bez únavy a měl jsem i pěknou krev a když jsem si to prošel až do konce detoxikační kůry, tak jsem se rozhodl že to všechno budu dělat. Teď jsem podporazivota.cz.

   • Vladislav napsal:

    Blbost. Zvládneš to i s mnohem méně penězi a cas? V létě je světlo do devíti a víkend ma dva dny, kamaráde;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!