12 tajných míst, kam se nikdy nepodíváte

bgrove-2-650x250

Myslíte si, že svět je pro Vás ulitou ? Zamyslete se ! Od přísně tajných velitelství po utajované sítě podzemních vlaků – projdeme si 12 nejvíc utajovaných míst, která za nic na světě nikdy neuvidíte zevnitř.

 

12. ZÁKLADNA RAF (Royal Air Force – Královské vojenské letectvo, pozn. překl.) NA MENWITH HILL: NACHÁZÍ SE V HARROGATE V SEVERNÍM YORKSHIRE

159

Tento podivně vyhlížející komplex budov a staveb ve tvaru dómu zajišťuje komunikační a výzvědnou službu jak pro Spojené království, tak pro Spojené státy. Základna je obrovská a je považována za největší elektronickou monitorovací stanici na světě. Každý ze satelitů (velkých kulových bílých útvarů) má údajně být součástí systému Echelon – přísně tajné sítě určené ke sledování soukromé i obchodní komunikace.

 

11. ČESKÝ HÁJ (Bohemian grow)

243

 

Scénu z kultovního thrilleru připomíná Český háj, lokalita o ploše ca. 1080 ha kdesi v Monte Rio v Kalifornii. Pozemek je majetkem soukromého uměleckého klubu se sídlem v San Franciscu známého jako – světe div se – Český klub. Klub každé léto pořádá v lesích tábor v délce dvou týdnů včetně tří víkendů pro nejmocnější lidi světa. Celá scenérie má poněkud mystický ráz.

 

10. TAJNÝ ARCHIV VE VATIKÁNU

330

Toto není jen tak nějaká stará knihovna, je to vatikánská knihovna! Jen hrstka zasvěcených má povolen vstup do tohoto sklepení – ale nebojte se, kdybyste si chtěli některou z těchto knih (které mimochodem patří papeži) přečíst, rukopis Vám pošlou emailem – to je tedy pokrok !

 

9. JESKYNĚ LASCAUX – FRANCIE

426

Lascaux, které se nalézá v jihozápadní Francii, je jeskynní komplex světově proslulý svými paleolitickými jeskynními malbami, jejichž stáří se odhaduje na více než 17.500 let. Ačkoliv tyto jeskyně již byly jednou otevřeny pro veřejnost, v současné době jsou uzavřeny, aby se uchovala tato vzácná umělecká díla.

 

8. PINE GAP (Borová soutěska – pozn. překl.) – AUSTRÁLIE

522

Je známá jako australský ekvivalent Oblasti 51. Nachází se ve střední Austrálii a provozuje ji vláda a CIA. Je to jediné místo u protinožců, kde byla vyhlášena bezletová zóna, a které slouží jako monitorovací středisko. Co se tam monitoruje, nevíme. Ale podle posledních zpráv se v Pine Gap obsluhuje množství programů na útoky dronů.

 

7. MOSKEVSKÉ METRO č. 2

620

Metro-2 je síť metra, která běží paralelně s veřejnou sítí moskevské podzemní dráhy. Síť byla vybudována za Stalinovy vlády a ruská výzvědná organizace KGB jí dala kódový název D-6. Na dotaz ohledně tohoto tajného systému metra Federální bezpečnostní služba Ruské federace (FSB) jeho existenci nepotvrdila ani nevyvrátila. Proslýchá se, že tento systém metra leží pod veřejnou sítí a má 4 linky, které se táhnou v hloubce 50-200 m, čímž umožňují přímé spojení Kremlu se štábem FSB, vládním letištěm a podzemním městem pod čtvrtí Ramenki.

 

6. PRACOVNA 39 V SEVERNÍ KOREJI

718

Pracovna 39, známá též jako Úřad 39 v Severní Koreji, je uzavřená organizace, jejímž jediným účelem je hledat cesty ke zdrojům cizí měny pro Kim Čong-una. Organizace založená v roce 1970 je popisována jako vrcholný orgán severokorejské tzv. ´dvorní ekonomiky´. Přestože o Pracovně 39 je veřejně známo velmi málo, má se za to, že organizace disponuje 20 bankovními účty ve Švýcarsku a Číně, a slouží výhradně k praní špinavých peněz a dalším ilegálním transakcím. Objevily se také zprávy, že organizace je zapletena do pašování drog a nezákonného prodeje zbraní. Je známo, že uzavřená skupina má pod svou jurisdikcí 130 obchodních společností kontrolovaných přímo Kim Čong-unem. Když si představíte, že byste se vydali do Severní Koreje a chtěli se domáhat vstupu na ředitelství organizace, museli byste se vydat směrem k budově Korejské strany práce v Pchjongjangu.

 

5. MEŽGORJE, RUSKO

815

Toto místo je považováno za tajnou ruskou základnu s  nukleárními střelami. Jsou zde trvale umístěny dva prapory vojska, aby odradily případné návštěvníky. Základna ukrývá automatické balistické střely, které mohou být dálkově aktivovány v případě nukleárního úderu, k jehož detekci jsou instalovány seismické, světelné a tlakové senzory.

 

4. EXKLUZIVNÍ KLUB DISNEY CLUB 33  

915

Tyto celkem nenápadné vchodové dveře v Disneylandu na Floridě jsou ve skutečnosti vchodem do vysoce exkluzivního klubu pouze pro členy. Jako bych Vás slyšel – jak se dostanu dovnitř ? Nejprve ho musíte najít. Bez váhání se vydejte k New Orleans Square a hledejte Blue Bayou. Dostat se dovnitř už nebude tak snadné – klub není přístupný veřejnosti. Nicméně členové, mezi které patří prezidenti Spojených států, přední podnikatelé a herci, si mohou s sebou přivést přátele a známé – takže už začněte lovit na sítích !

 

3. OBLAST 51

1014

Pravděpodobně nejpřísněji utajovaným místem je Oblast 51, což je pseudonym pro vojenskou základnu umístěnou v Nevadě, asi 130 km severozápadně od centra Las Vegas. Uprostřed základny se nachází velké vojenské letiště. Hlavním účelem základny je podle zasvěcenců výzkum a vývoj experimentálních letadel a bojové techniky. Bizarní na tom je, že vláda Spojených států nepřipouští její existenci - což nahrává konspiračním teoriím, že základna slouží ke zkoumání UFO a mimozemšťanů -  nebo je to záměr, abyste si právě tohle mysleli ?

 

2. DATOVÉ CENTRUM GOOGLE

1113

Sídlo Velkého bratra je stejně přísně střežené jako Oblast 51. První datové centrum Googlu je místem s vysokým stupněm zabezpečení a záznamy bilionů*) NAŠICH DAT.
*)  Pozn. překl.: V originále je trillion, což v US angličtině znamená 1012 (bilion), jinak 1018 (trilion).

 

1. KOSTEL PANNY MARIE ZE SIONU

12

Kostel Panny Marie ze Sionu se nachází v Etiopii a je nepřístupný, protože údajně obsahuje jeden z nejdůležitějších biblických artefaktů, totiž oiriginál Archy úmluvy, kterou podle tradice přivezl do Etiopie Menelik I poté, co navštívil svého otce krále Šalamouna.

Zdroj: http://anonhq.com/top-12-places-youre-not-allowed-visit-world/
21 Komentářů k 12 tajných míst, kam se nikdy nepodíváte

 1. contumax napsal:

  Archa úmluvy se nalézá v Izraeli,kterou našel v Golgotě, tak se jmenuje ona skála, kde byla ukrytá před Babylonským vojskem a nalezena až po 2 600 letech v roce 1982 Ronem Wayttem...

  • Stribog napsal:

   V Izraeli se nikdy nedalo nic vykopat... I ten Spielberg nebyl tak hloupý a umístil v Indiana Jonesovi Archu do Egypta...

   • Justass napsal:

    Ale jo Stribogu dalo se vykopat. A oni také vykopali. Pár nějakých "artefaktů", které měly s konečnou platností dokazovat, že území Palestiny je územím jejich, poněvadž tam žili od nepaměti. Chybou ovšem je že si to vykopali oni sami. Jak je to potom s důvěryhodností takových vykopávek víme všichni.

    • Stribog napsal:

     Právě o tom mluvím. Kopali už za Bena Guriona kopali za Operace Megillah... Je to součást šikovné deziformační kampaně...

     • proud napsal:

      Pokud je me znamo,v Izraeli jsou hlavne vykopany bunkry :-)
      K clanku: Americkej billion je nase miliarda.

  • pavelka70 napsal:

   Hele, Ivan S. nebo jak se jmenuješ, článek chválím, ale s tím Českým hájem, to máš v hlavě pomýlený, vole. Bohemian Grow je ve skutečnosti Bohémský háj! Ne Český - ty snílku. Když už něco překládáš tak si zavolej normálního tlomčníka.
   A co proslulá pražská bohémka? Bode to pražská češka?

   • eM napsal:

    oba jste mimo, jmenuje se to Bohemian Grove a ne Grow.
    To je ale detail, český háj se tomu občas říká taky, není to nic divného, a esoterická vazba na naši zemi v tom je, takže buďto my nejsme česko ale bohémsko, a nebo je to český les.

  • contumax napsal:

   Justass

   To by musel Izrael uznat Ježíše Krista a jeho oběť...

   Judaisté by museli zrušit svý Starozakonní nauky i Talmud...!!!

   Tím pádem i svou politiku a rétoriku Izraele...!!!

 2. Justass napsal:

  To, že byla nalezena je sice zajímavé, ovšem mnohem zajímavější je proč se to stát Israel tají. Důvodem nemůže být nic jiného, že její obsah odkrývá něco co není pro Židy vůbec lichotivé. Možná celý ten podvod s náboženstvími a jejich modlami.

  • Jaris napsal:

   Justassi, hlavnim problemem je, ze se jedna o chazary - pristehovalce, kteri jsou nelegalnimi okupanty dnesni Palestiny. Brani se zuby nehty, aby to na ne neprasklo. Cetla jsem, ze puvodnich sefardskych zidu je malo aaskenazi/chazari jimi pohrdaji.

   • Petr napsal:

    Ti parchanti maji vybavene kryty potravinama na par desitek roku. Ale nemeli by komu rozkazovat. Oni by se uzrali mezi sebou. Driv nez by pochcipali hlady by se pozabijeli mezi sebou.

 3. host napsal:

  Spíš bych to přeložil jako "Bohémský háj" podobně jako Bohemian rhapsody se nepřekládá jako Česká rapsodie.

  Ještě bych zmínil ty rozsáhlé podzemní prostory v Prokopském údolí v Praze, co patří ministerstvu vnitra. Tam se prý skrývají taky zajímavé věci. Natolik zajímavé, že celý kopec oplotili (údajně až v 90. letech). Případně tajné kryty v pražském metru (nebo už byly kompletně zpřístupněny veřejnosti?) Kryty pro lokální papaláše byly vybudované po celé republice, tak o co rozsáhlejší musí být ty pro pražské prominenty (možná i ty současné)?

  • Jaris napsal:

   Jen takova moje uvaha; Vis, ze bych si, Hoste, docela prala, aby ta gaunerska galerka prezila nicivy nuklearni utok. Jejich umirani by bylo o to hroznejsi, protoze do radioaktivity na povrchu by nemohli vystrcit ani nos a zili by jak podzemni krysy. Zasoby by jednou dosly a v podzemi za umeleho osvetleni nic dlouho neroste. Rostliny potrebuji nejen slunce, ale i vcely na opylovani. Navic tahle banda neumi pracovat a nevi jak vypada motyka nebo ryc. Cha,cha - nejdrive by losovali, koho dalsiho z "vyznamnych osobnosti" napichnou na rozen , aby nechcipli hladem. Kdepak, sanci na preziti moc nemaji!

   • Jaris napsal:

    ...a je zajimave, ze prave tihle bastardi se nejvic boji o svuj kejhak...

    • host napsal:

     Však taky dělají všechno pro to, aby válka byla výhradně v Evropě, nejlépe střední a východní. Aby jim ten zbytek zůstal nedotčený. A snaží se dostat co nejblíž Rusku, aby mohli použít taktické střely o síle max. desítek kT.
     Vítr vane převážně od západu, tak to nafouká pak na Sibiř, případně na číňany. Jejich tropická sídla zůstanou nedotčená.
     Když sedne ten prvotní prach a spláchne to pár dešťů, tak té radioaktivity tolik nebude, mimo zasažená území.

     Začíná jim jít o všechno, lidi jsou informovaní a za chvíli by jim znárodnili vše co nakradli a je zavřeli do kriminálu. Tak už jsou docela nepříčetní a schopní všeho.

     • contumax napsal:

      host

      Neutronová puma nezničí materiál... jen zničí vše živé...

      • Jaris napsal:

       To je pravda, Contumaxi. Byla vsak uz nekde pouzita? Neslysela jsem.
       Jinak Te zdravim.

      • host napsal:

       Neutronová bomba má smrtící dosah jen pár kilometrů a primárně byla určená k destrukci živé síly v obrněných prostředcích (které nepoškodí tlaková vlna klasické atomovky).
       Zbytek jsou mýty.

       Stačí hodit malou neškodnou atomovou bombičku a v okruhu desítek kilometrů se usmaží veškeré polovodiče a velká část ostatní elektroniky. Takže kolaps civilizace nastane bez většího ohrožení území radioaktivitou.

       • contumax napsal:

        host

        Anebo EM bombu, ta zničí i elektrárnu a všechny přístroje elektro i auta, takže auta se můžou leda tak tlačit...!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!