Studio REPORT 25.4.2016

cntv-report3Až 90 tisíc lidí v Německu protestovalo proti TTIP, obchodní dohodě EU s USA - Novinky z Islámského státu: Stovky poprav. Došly peníze, tak se prý prodávají orgány - Kadaň: „Yankee go home“ 21. dubna 2016 - V Ostravě se demonstrovalo proti migraci i za solidaritu s lidmi na útěku - MAĎARSKO: IMIGRANTI VTRHLI V NOCI DO NECHRÁNĚNÝCH DOMŮ S DOMÁCÍMI OBYVATELI - Nová zbraň Hradu proti médiím. Živé přenosy po internetu pod taktovkou Ovčáčka - Ve Velké Británii Obamovi poradili aby se nemíchal do cizích záležitostí - OPERACE ROSA: Národní demokracie staví plot s ostnatým drátem na hranicích republiky - Krátký sestřih z demonstrace 23.4.2016 v Praze.
15 Komentářů k Studio REPORT 25.4.2016

 1. Holy napsal:

  MAĎARSKO: IMIGRANTI VTRHLI V NOCI DO NECHRÁNĚNÝCH DOMŮ S DOMÁCÍMI OBYVATELI
  Brzy bude nasledovat i zde. I TY se pridej!!!

  http://www.narodnidomobrana.cz

 2. Marie napsal:

  Pane Ortek, porad dokola.... vetrelecka krize? Jak to muzete rict. To je rizeny prisun zoldaku, a staveni plotu je blbost.

  Proc to nereknete na plnou hubu, vzdyt vite, ze i cesti lidi jsou mezi verbovaci, kteri toto divadlo organizuji, aby vlady byly jak se rika mimo podezreni, ze v tom jedou. Blbec ma uverit, ze se k nam cpou nasilim! Necpou, kdyz maji dopredu zajistene zivobyti a vse domluvene!

  Je to uz otravne, jak porad presnasite tu bachorku.

  Staveni plotu s ostnatymi draty je o nicem. Tam ma byt armada a strilet do vzduchu minimalne, a videl byste, jak by pelasili. Nebo aspon naletavani helikopter s vystraznou strelbou...

  A na te demontraci konecne vystoupila holka moji "krevni skupiny" a pustila se do Zemana! Davno ta vlada mela byt odvolana! A protoze ji dal nechava skodit narodu, je to vlastizradce!

  Jde o zivot! A od 1.7. ma ta kriminalni verbez volny vstup do cele EU, takze tady je meznik, ktery nesmime propasnout a pokud se to nezablokuje, koncime!

 3. Lekno napsal:

  ad: TTIP
  pokial prijatim TTIP pridu o svoje zamestnanie (alebo o svoju existenciu) colnici, ktori nas okradaju prostrednictvom CLO/DPH, tak takuto zmluvu srdecne podporim.
  Colnici = statom sponzorovani zlodeji.

  • Marie napsal:

   Podporite jenom z tohoto duvodu? To je ubohe! Musite videt dopad jako celek na vsechny, a ten bude i na vas!

   Premyslejte o podstate: jde o likvidaci mistniho prumyslu. O povinny odber zbozi ze zahranici. Krome TTIP existuje jeste IPA!

   Jelikoz Cina jede za sebe, USA si podmanily jine zeme, od kterych budou za hubicku odebirat zbozi a nam je dodavat, pricemz ony se na nem napakuji a domaci nebudou schopni konkurence. Copak to nechapete? Pri drahote u nas neni sance konkurovat! Nasledekem bude obrovsky narust nezamestnanosti.

   Podnikatelska sfera je na odpis jeste navic zakonem o povinnem, dennim nahlasovani trzeb na bernak! To male podnikatele polozi, neniknou ani korunou, kdezto velci zlodeji budou krast nadale bez kontroly! Myslete, nez vyrknete podporu svinstvu!

 4. Marie napsal:

  Stale je problem se dostavat sem na stranky! Vcera to vubec neslo...

  Jakekoliv zasahy do internetu, nabouravani stranek, ktere jsou vlade nepohodlne, jsou neopravnenym zasahem do majetkovych prav jak provozovatelu tak ctenaru, nebot internet je placena sluzba!

  To neni zalezitost k reseni demonstracemi ci zalobami, to je na okamzity fyzicky trest! A bude pokoj. Neni mozne, aby lidi dodrzovali demokraticke principy a zpusoby, kdyz druha strana po nich slape a velice dobre vidite, jak soudy a ochranci prav funguji. Na ochranu svini!

  • Marie napsal:

   A nic se svini nestalo.... zavinil to.

   Banky za nej skodu zatahnou... z nakradenych penez...

   A pak ze se na kazdou svini voda vari... ne.

 5. Jaris napsal:

  Ze ti gauneri naji vzdycky stesti! Tosovsky je opet zid bubus talmudicus, jeden z tech, co kradli jak straky pri rozkradani Ceskoslovenska.Viset by mel!

 6. Jaris napsal:

  zid-parazit narodu

  Chtela bych videt seznam zidovskych clenu vlady. Je to mozne?

 7. Marie napsal:

  Zeman: “EU nepotřebuje udržovací úředníky, kteří pláčou a fňukají”.
  Má-li podle Zemana evropská veřejnost podporovat myšlenku EU jako federace, nikoliv jako „zločinného unitárního státu“, potřebuje mít v čele výrazné osobnosti, které by dokázaly strhnout, jako to v Británii dokázali Tony Blair a Margaret Thatcherová nebo ve Francii Charles de Gaulle a François Mitterrand. Naopak podle prezidenta nepotřebuje udržovací úředníky, kteří pláčou a fňukají.
  Také zdůraznil potřebu jednotné evropské armády a podotkl, že , například evropská pohraniční stráž má mít 1500 lidí a počet migrantů se tento rok odhaduje na dva miliony. „To je operetní armádička, která ničemu nepomůže, kromě svého zesměšnění,“ míní.

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/zeman-eu-nepotrebuje-udrzovaci-uredniky-kteri-placou-a-fnukaji/

  Tady je presne to, co rikame oba!

  Zeman je proste populisticky had a manipulator lidi, a oni mu to zerou, to mne sejri nejvice, a jeste mne urazeji za to nekteri ( tady proud, Ivanka ), ze to vystrkuji.

  Na hovno potrebujeme armadu, kdyz se zbavime tech sionistickych krys, co ve skutecnosti organizuji valky! A blbci to nechteji videt, natoz pak resit.

  Dva zakladni ohne potrebujeme resit: zakaz vstupu do zeme privandrovalcum a zablokovani branneho zakona ( i pro zeny dokonce je tam povinnost !), a to musi udelat ten zasrany sasek, co si rika president. A pokud ne, tak pryc s nim a rychle, protoze cas nepocka!

  Jenze tento zmrd tu armadu primo chce, po domluve s parchanty v EU je formovana uz ted v Nemecku prave z privandrovalcu. On naoko trochu na EU nakyda, aby v lidech udrzoval pocit, ze za ne kope a ti blbci daji na kecy, a nezajimaji je jeho skutky, ktere jsou vrazedne!

  Putin odpovida stejne: Pomuzeme kazdemu, kdo si o to rekne! Jenze lidi nechteji pomoc, oni chteji kecy od smrada, ktery se jim pak vysmeje, jako to udelal mne...

 8. Marie napsal:

  zid- parazit narodu:

  Spousta lidi nechape zpusob mysleni zidu, protoze ne kazdy si precetl Talmud, aby vedel, co jejich vira obsahuje, v cem jsou vychovani a ze podvadet a lhat nezidum je pro ne samozrejmosti.

  Ja sem schvalne par vynatku dam:

  Židé jsou téměř nadlidmi, říká Talmud: "Žid je Bohu milejší než andělé", "kdo dá Židu políček, jako by Boha políčkoval" a "kdyby nebylo Židů, nebylo by blaha pozemského, ni slunečních paprsků, ni deště a lidé nemohli by žíti."

  A jinde Talmud tvrdí: "Pročež goj, jenž Žida udeřil, hoden je smrti," a dále: "neboť beze sporu je rozdílnost mezi všemi věcmi, rostliny a zvířata nemohou trvati bez péče lidské a jako je člověk vyšší zvířat, tak Židé předčí všechny národy na světě."

  Například rabi Kook řekl, že "rozdíl mezi duší Žida a duší Nežida je větší a hlubší než rozdíl mezi lidskou duší a duší dobytka." Tím se opět vracíme k bodu zmíněnému výše, který se týká židovské víry v nadřazenost své rasy.

  Podle židovského učení je člověkem ve vlastním slova smyslu pouze Žid. "Kdo není obřezán a neslaví šábes, nebude nazýván člověkem," říká spis Jalkut Rubéni.

  Proto podle Majmonida "přikázání ´nezabiješ!´ znamená, že nesmí býti zabíjeni synové Izraele", avšak "goj a kacíř nejsou syny Izraelovými".

  Talmud pak dává mnoho dalších ponaučení, jak by se měli Židé vůči Nežidům chovat:

  "Nejlepšího z pohanů zab!" - "Nenávidět, opovrhovat a hubit každého, kdo k synagoze nepřísluší nebo od ní odpadl!" (rabbi Abravanel) - "Neprojevujte gojům žádného soucitu." - "Buďte čistí k čistým a lstiví k nečistým."

  "Vytáhneš-li goja z jámy, do které padl, pak zachraňuješ člověka pro modloslužebnictví," připomíná také Maimonides a vysvětluje: "Zakazuje se míti soucit s nevěrným, vidíš-li ho, že tone v řece nebo hyne. Je-li blízek záhuby, netřeba ho zachraňovati."

  "Bůh dal Židům právo na život i majetek ostatních národů". Proto "ukradne-li goj sebemenší věc, vydán budiž smrti", ale "Židu dovoleno je, zachce-li se mu zmocniti se majetku gojova, neboť tam, kde psáno je: ´Nečiň zla bližnímu´, nepraví se: ´Nečiň zla gojům´".

  Majetek gójů, je vlastně majetkem Žida, ten si pouze bere zpět, co je jeho: "Může býti obviněn Žid z krádeže, neokradl-li jiného Žida? Okradl-li goje, pak sobě vzal jen, co je jeho vlastnictvím."

  Takze oni nas neokradaji s nejakym spatnym svedomim, to ani nahodou, a proto nechapu lidi, kteri cekaji, ze "nase" vlada, ktera je ve skutecnosti zidovska, si neco uvedomi, ze jim neco dojde! Nema co, nemaji nase mysleni!

  Talmud je totiž výkladem božího zákona, tedy vlastním zákonem židovství. Existuje Talmud babylonský a Talmud jeruzalémský (jeden z počátku 4. století po Kristu, druhý z počátku 6. století). Talmud se formálně dělí na dvě sbírky - Mišnu (sbírku vlastních textů zákona) a Gemaru (sbírku výkladů). V 16. století pro snadnější práci s Talmudem vznikl židovský katechismus, tzv. Šulchan arucha (hebr. znamená Prostřený stůl), který je sborníkem hlavních ustanovení Tóry a Talmudu, doplněných zvykovým právem.

 9. Marie napsal:

  P.S. o Zidovskem katechismu je tady clanek...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!