Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu – část 2/6

hollenleben

Když se na podzim roku 2001 rozhodla odvysílat německá veřejnoprávní televize ARD dokument Pekelný život (Höllenleben), nastal doslova poprask. Průměrný mainstreamový konzument televize v Německu se s tématem satanismu do té doby ani nesetkal. Rituální zneužívání dětí, mučení, vraždy, obřady na hřbitovech a v kostelech, to je něco, co patří spíš do hororového filmu nebo nějakých konspiračních teorií. Dokument Pekelný život odhalil, že se něco takového odehrává i dnes a to uprostřed civilizované Evropy.

Oběti zneužívání jsou většinou silně traumatizovány. Teprve po letech sebraly odvahu, aby vypovídaly na veřejnosti nebo dokonce podaly trestní oznámení. Některé z obětí i dnes vypovídají anonymně a bojí se o svůj život. Pátrání po místech činu, jménech a datech, to je po tolika letech dost obtížné. Oběti často vyrostly v satanistických sektách a zneužívání se mnohdy účastnili i jejich vlastní rodiče.
13 Komentářů k Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu – část 2/6

 1. Jan B.D. napsal:

  Ulla Fröhling – Byla jsem otrokyní v satanské sektě

  http://www.vaseliteratura.cz/ctenarsky-denik/842-byla-jsem-otrokyni

 2. runner napsal:

  Takže co? Byla ta Inkvizice ve středověku a začátkem novověku hrází proti řádění takovýchto zvrácených sadistických satanských zrůd, nebo to byl spolek bláznů, zlatokopů a fanatických náboženských pomatenců? Jak to tak vidím, i přes vylhaná obvinění zednářů, iluminátů, komunistů a pomatených ateistů, inkvizice stovky let účinně bránila tomu, aby se podobné sekty rozmáhaly a prováděly svoje zvěrstva. Dnes už je inkvizice zrušená a těch pár exorcistů sotva stačí na všechny případy posedlosti, natož pak aby někdo odhaloval satanistické skupiny a účinně je rozbíjel, jako to v minulosti dělali stateční inkvizitoři. Tohle je jeden z důsledků toho, jak se evropské národy odvrátily od Církve a od Boha. A bude ještě hůř.

  • proud napsal:

   Napsal bych to jinak:"inkvizice stovky let účinně bránila tomu, aby se podobné sekty rozmáhaly a mohla provadet sama svoje zvěrstva."..........to mi prijde mnohem trefnejsi.........

   • proud napsal:

    Nicmene vsimni si jedny zakladni,dokola se opakujici veci.Zejrame na stat,vladu,inkvizici,sekty..........na kdeco,ukazujeme co je spatne(co je dobre nevi mproc vubec nebo malo),ale porad nam nejak unika ze to vsechno je dilem kazdyho jednotlivce od chvile kdy se rano vzbudi az dokud nejde zase vecer spat.Nakoho se teda mame logicky obracet v prvni rade a po kom mame chtit zmeny v prvni rade?! Po statu?Organizacich?.......to vsechno jsou jenom nasledky........ pricinou je jeden kazdej z nas a vsichni dohromady!

   • Robo napsal:

    Inkvizícia bránila...Proude, to nemyslíš vážne!
    V skutočnosti "stredovek" ešte neskončil. Doslova.

    • host napsal:

     Myslíte, že při funkční inkvizici, by se tu rozmohly satanistické sekty, zednáři a ilumináti?

     Nástup těchto sekt k moci se až nápadně kryje s dobou, kdy církev naopak přicházela o svoji moc a z inkvizice se stal jen nefunkční přívěšek.

    • Brandy napsal:

     I'm not easily imerssepd but you've done it with that posting.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Já bych řekl, že v tom budou mít prsty tajné služby. Něco jako pokračování MK Ultra. Tyhle věci se vyšetřují již min. 2-3 desítky let - viz. např. pedofilní aféra Marc Dutroux. A těch souzených magorů je zatím jen hrstka - tedy bez rozsáhlé pomoci tajných služeb podle mě není myslitelné, aby jinak silně motivované orgány spravedlnosti (jde přece o děti!) měli tak žalostné výsledky.

 3. medved napsal:

  proud,uplny suhlas! pedofily,incesari,zvrateny magory su všade,v mestskych zastupitelstvach,v naboženskych spoločenstvach,vo vladnych kruhoch,v rodinach,v umeleckych kruhoch,v škôlkach a školach,v soc. ustavoch,v nemocniciach v mediach....otrasne a ubohe! Riešim karmicke zaťaže,vnimam a vidim tu zvratenosť a obludnosť,...! Odkaz pre vas, obludy v ludskej koži, NEUJDETE A NESCHOVATE SA PRED VLASTNOU KARMOU...!!

 4. medved napsal:

  Robo,pravda,stredovek TRVA..!

 5. host napsal:

  Je v dokumentu zmínka o těch nejnebezpečnějších, zednářích a iluminátech obecně?
  Docela bych pochyboval, poněvadž to zaváni "antisemitizmem" kterého se v německu bojí jako zednář kříže :-P

 6. Jan B.D. napsal:

  Guido Grandt - zedníci, tajné služby, politika a zneužívání dětí:
  https://www.youtube.com/watch?v=dQtSSwwVmHA
  https://www.youtube.com/watch?v=5U4cwjv-oBg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!