Adam B. Bartoš zatčen

abbartosVážení přátelé, vlastenci!

Dnes, 28. dubna 2016, došlo k bezprecedentnímu útoku na politickou opozici v České republice. Přímo před svým bytem a zraky vlastních dětí byl v 9:40 hodin zadržen Adam B. Bartoš, předseda národně-konzervativní politické strany Národní demokracie, která tvrdě a neúnavně kritizuje současný vlastizrádný režim a upozorňuje na síly stojící v pozadí polistopadové frašky a současné vetřelecké krize.

Adam B. Bartoš byl zadržen bezmála deseti policisty v civilu v momentě, kdy se ze svého automobilu, kam si odešel pro věci, vracel zpět do bytu. Krátce po zadržení byl předseda Národní demokracie převezen na služebnu policie na Zbraslavi, kde byl vyslýchán v souvislosti se svou publikační a politickou činností.

Do bytu Bartošových, kde byla přítomna jeho manželka s dětmi, mezitím pronikli policisté v civilu, kteří měli za úkol provést domovní prohlídku. Tu však nezačali bez prodlení vykonávat tak, jak jim nařizuje zákon, ani paní Bartošovou v souladu se zákonem nepoučili. Rovněž tak na místě neměli nezúčastněnou osobu, bez které domovní prohlídku nelze v zákonném rámci provést. Policisté namísto bezprostředního provedení úkonu okupovali chodbu bytu a odmítli výzvu paní Bartošové a následně i právního zástupce strany Mgr. Timury, aby ihned prostor opustili, čímž se dopustili dalšího porušení zákona. Po několika hodinách začali situaci eskalovat a okolo 12:40 hodin paní Bartošovou spolu s malými plačícími dětmi vykázali z bytu na ulici, kde se jich ujal Mgr.Timura a dočasně je ubytoval ve svém voze.

Na zbraslavskou služebnu policie i do bytu Bartošových jsem okamžitě vyslal tři právní zástupce, aby rodině asistovali při obraně jejich občanských práv a monitorovali průběh zákroku. V průběhu dopoledne a po poledni jsem také kontaktoval Odbor vnitřní kontroly PČR a ředitelství Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBSu), a s ohledem na několikanásobné porušení zákona ze strany zasahujících policistů jsem opakovaně požadoval, aby dotyčné orgány na Zbraslav vyslaly dozorové důstojníky nebo operativce, kteří by monitorovali jednoznačně protiprávní průběh zásahu.

Podle informací paní Bartošové byli policisté v bytě Bartošových přítomni ještě před 16. hodinou odpolední a naznačovali, že domovní prohlídka by měla pokračovat i během zítřejšího dne. Policisté ještě v tu dobu prohledávali každý kout domácnosti Bartošových, odváželi jejich knihy, dokumenty, datové nosiče i elektroniku.

Režim se ovšem nespokojil pouze s útokem na domácnost manželů Bartošových. Během odpoledne policie pronikla i do kanceláře Národní demokracie v pražských Holešovicích, kde začala zabavovat majetek a dokumenty strany. Na místě celou událost v rámci zákonných možností monitorovali člen předsednictva strany František Němec, sekretář strany Bohumil Šourek a právní zástupce strany Mgr. Timura.

Dnešní události na Zbraslavi a v Holešovicích jsou skandálním a BEZPRECEDENTNÍM útokem na politické svobody občanů České republiky, zlovolnou perzekucí a pokusem o zastrašení řádně registrované politické strany, která od doby svého vzniku před dvěma lety neúnavně burcuje veřejnost k odporu proti nastupující totalitě ztělesněné Evropskou unií a jejími domácími nohsledy. Jsem přesvědčen, že tažení režimu proti dynamické Národní demokracii, skutečné opozici zrozené z lidu a pro lid, je projevem strachu, zoufalství a zároveň příznakem blížících se velkých politických změn.

V tuto chvíli nevíme, zda a kdy bude náš předseda propuštěn, ale aktuální informace, které máme k dispozici nasvědčují tomu, že by mohl být převezen do cely na Praze 2 a strávit v ní dnešní noc. O aktuálním vývoji vás budeme informovat na webových a facebookových stránkách strany.

Rozhodnete-li se vyjádřit našemu statečnému předsedovi a Národní demokracii jako takové svoji solidaritu, uvítáme to. Všechny vlastence bez ohledu na politické preference zveme tuto neděli 1. Máje 2016 na otevřený Pochod a demonstraci „PROTI VLASTIZRÁDCŮM!“. Akce se bude konat od 15:30 hodin na pražském Mariánském náměstí a následně na Slovanském ostrově! (https://www.facebook.com/events/978375845603836/)

Národní demokraté se nedají zastrašit a v duchu svých nejlepších tradic, v souladu s odkazem národních demokratů Dr. Karla Kramáře a Aloise Rašína, pokračují v boji za svobody VŠECH občanů republiky!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Luke Belson,
místopředseda Národní demokracie
čtvrtek 28. dubna 2016, 17:45 hodin

abb-zatcen-demonstrace

 

Zdroj: http://narodnidemokracie.cz/bezprecedentni-utok-rezimu-na-narodni-demokracii/

Info též zde: http://www.novinky.cz/krimi/401930-sefa-narodni-demokracie-bartose-zadrzela-policie.html

Na Slovensku se děje něco podobného: http://www.hlavnespravy.sk/generalna-prokuratura-zacala-presetrovat-cinnost-kotlebovej-strany-informovali-aktivisti/773909
183 Komentářů k Adam B. Bartoš zatčen

 1. petr366 napsal:

  Nějaký Bartoš mi byl doposud ukradený.Ovšem teď jsem na vážkách zda by jej nebylo d věci podpořit?

  • Jana napsal:

   Nejste sám. Také jsem měla k A.B Bartošovi výhrady. Neustálé perzekuce jsou ale živým důkazem toho, že jeho cesta je správná.
   Je mi těch zoufale kopajících zaslepenců s plnými ústy demokracie a totalitními praktikami docela líto. Jsou bílými koněmi svých utajených pánů. Jako bílí koňové i dopadnou, jejich čas se krátí a oni to vědí.

   • Perun napsal:

    Jisté výhrady mám také. Nicméně - Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Adam je srdcař, vlastenec a národovec. Je třeba ho podpořit a protrhnout všudypřítomnou zeď ignorace, nepochopení a mainstreamového odsouzení !!! Za hlasem předků, za svrchovaný český stát !!!

    • Bogus Sobotka napsal:

     "Adam je srdcař, vlastenec a národovec."

     Nazyvat nekoho, kdo v ceske televizi ma na klope ruskou stuzku (svatojirskou nebo jak ji rusaci rikaji), vlastencem a narodovcem, muzem opravdu jen kolaborantskej idiot.

     • MaC napsal:

      ubohý důchodče, je mi tě líto..

      • Deratizátor napsal:

       Boguš Sobotka není důchodce,je to židovský troll,kterej patří na šibenici!

       • Jana napsal:

        Jo, jo. Nazývá opravdové vlastence kolaborantskými idioty a přitom je kolaborant a vlastizrádce sám.
        Šibenice je pro něj škoda. Až budou židé zametat stopy, zlikvidují svoji gojímskou posluhovačskou chamraď sami.

     • Mikkesh napsal:

      Bogusovi : Jestli ona ta stuha neni symbol vitezstvi na fasismem ? Svatojirskou ji nazyvaji Cesi. Vejre. Jinak jestli ji mel ten chlapec pripnutou, tak to s tim fasismem, potazmo nacismem, u neho asi nebude tak horky.

     • Vladislav napsal:

      Rusové a my jsme stejná krev, špíno. Jednou se s tebou velice rád seznámím, ale možná mě předběhne spousta dalších...

     • Radek napsal:

      BOGUS SOBOTKA---IDIOT JSI TY TY MAGORE VYLÍZANEJ!UŽ BY JSI SE MĚL PŘESTAT VYJADŘOVAT, PROTOŽE CO PŘÍSPĚVEK, TO PERLA. JSI OBYČEJNÝ VEMENO!

    • Vladislav napsal:

     Svantovít a jeho družina už na ně brousí meče...

    • host napsal:

     A.B.Bartoš je sice pošuk (nebo srdcař, chcete-li), ale tady jde o víc než o něj, tady jde o poslední zbytky demokracie co nám ještě zbyly. Takže podpořit Bartoše, rozhodně ano.

   • Michal napsal:

    Jano,Bartoš říká,na rozdíl od jiných čirou pravdu,a židi se pravdy bojí.To je ten problém.

  • Ruda napsal:

   co jiného se dá čekat od režimu,který je protesty obyvatel VELICE VYSTRAŠENÝ a hlavně se bojí lidí jako je pan Bartoš, nebot ti se nebojí vyslovit pravdu nahlas.Sobotko se svojí partou ,máte mít opravdu z čeho mít strach.

  • paa tal czechia napsal:

   Pořád se nemohu zbavit dojmu a to jsem protřelý uskoky socialismu,že milého Bartoše prostě na služebně propustili služebním východem https://www.youtube.com/watch?v=Ahvdw3wbRxk

  • Marie napsal:

   VYZVA VSEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   CHTEJI ZAVRIT ADMINA, CTETE DOLE JEHO VZKAZ!

   • Marie napsal:

    je treba jednat!!!

    Musime se postavit za nase bratry a spolubojovniky za pravdu!

    Adam Bartos, ted Jan Koral, oni budou pokracovat, pokud je nezastavime hned na zacatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Obejdete zname, dejte vyzvy na Facebook, musi se oblehnout soudce a Zeman, ktery se podepisuje pod zakony odebirajici nam svobodu!

    Bud to pujde po dobrem nebo skarpa!

 2. Jana napsal:

  Shapirovi pohůnci dělají jednu chybu za druhou.
  Chtěli zabránit nedělní demonstraci a namísto poklidného protestu
  teď může Prahy čekat tisíce právem rozzlobených lidí toužících po konečném řešení neustále se opakujícího bezpráví páchaného západem podplacenými vlastizrádci.

 3. Novapalo napsal:

  Asi 5 krát som musel opakovať, kým sa mi konečne tento článok otvoril.

 4. Bogus Sobotka napsal:

  Takze Velka Velikonocni Revoluce jedine bez Bartosa :D

  Lucie Haskova na svuj facebook napsala:
  "Sedime s nekolika vlastenci na Vinohradske (Ztraty a nalezy) a nalezy a cekame, jak se situace vyvine."

  No prosim, slezina "vlastencu" v prazske nacisticke kavarne :D

  • Marie napsal:

   Zalez, zmrde zidovsky, tady nemas co delat! Natoz tak mluvit o vlastenectvi, kdyz sam jsi emigroval a mas americke obcanstvi... uraku, se zelenym mozkem...

   Co to, co to, to vas veterany tak malo plati, ze musis jeste v duchodu si privydelavat trolovanim na ceskych webech?

   • Bogus Sobotka napsal:

    Ja sem nikdy v zadne armade nebyl.
    Uz se konecne vzpamatuj ty jedna vymastena bazenova babo jago :D

    • Josef Švejk napsal:

     Člověk musí být mimořádně zdegenerovaný, když ho nezaměstná ani armáda.

    • Marie napsal:

     A tady taky nejsi, ja vim, ty schizofrenicky zidaku...

     Schizofrenie je nelecitelna, vis... to nejfunguje ta bila hmota, takze dohadovat se tady s chorym nema smysl.

     Jedine, co smysl ma, je izolace vas nemocnych od zbytku zdravych, a ten ostrov bude nejlepsi. Jiste vis, ze originalni napad to byl Hitleruv. Madagaskar... Skoda, ze to nedotahl... nemuseli jsme se dnes s vami spinit a nechat si likvidovat svobodu a zivoty...

     • Bogus Sobotka napsal:

      Bazenova Maruska
      " Jiste vis, ze originalni napad to byl Hitleruv. Madagaskar… Skoda, ze to nedotahl… nemuseli jsme se dnes s vami spinit "

      Nacisticka cisticka bazenu je milovnice Hitlera.
      A to mas z toho cichani bazenovych cisticich prostredku nebo uz od narozeni?

 5. Bogus Sobotka napsal:

  Nak me chybi k te fotce s Bartosem popiska.
  Neco ve stylu Bartosovych popisku na hrobech:

  "Tohle je Adam B. Bartoš.Jeho zatčeni český nácky semkla. Nacistická otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.“

  :D :D :D

 6. proud napsal:

  Pominu li vsechno kolem...........pak zpusob zasahu,jeho provedeni a jeho pravnost pominout nemuzu,a nemuze nikdo,ukazuje to na to jaka je situace a co si uz represivni organy dovolej a jakym zpusobem.Jsem dalekej si myslet,ze to je jejich osobni iniciativa,chovat se jako prasata,jednaji podle rozkazu,coz je vic nez jen vypovidajici!!!

 7. proud napsal:

  Jak to vypada,v republice doslo k tichymu prevratu k absolutni diktature!!!

  • proud napsal:

   Nasleduje logicka a nutna otazka: Opravdu chcete takhle a s timhle vedomim,v takovy republice zit? Nenastal uz cas udelat si doma konecne poradek?.......

  • Deratizátor napsal:

   Proude,k židovské diktatuře!

  • weissbach napsal:

   Je to přesně tak, ale nedošlo k němu jen tady ale v celé EU. Je to součást postupných a zesilujících likvidačních kroků směrem k diktatuře jaká tu ještě nebyla. Pryč z EU, včera bylo pozdě.
   Tohle je jen začátek toho, co přijde.

   • Fanny napsal:

    Sakra copak v dnešní době,v době internetu není možné zburcovat všechny lidi v Evropě na jeden den aby se sešli na protesty ve všech zemích EU najednou,myslím že by to mělo ohromující účinek,ale v jeden den v celé EU.

 8. Bogus Sobotka napsal:

  Konecne policie zacla resit nacistickou otazku :D

 9. proud napsal:

  Ono to vlastne ani tak moc neni o Bartosovi jako takovym............ale vypravejte to vypatlancum,ze u nekoho to holt zacit muselo........traba takovymu Bohusovi,co nevi ktera vlastne vubec bije,nejsi ty starocech v ameru? To jsou presne takovy vypatlany makovice,tech jsem mel dost,to je kua "vykvet",jeste ze zdrhli,jinak to tu slo dole vodou,jeste podstatne rychlejc!!!:-))))))))))))))))))

  • Jaris napsal:

   Hezky receno, Proude. Nejhorsi emigranti jsou cesti osmasedesatnici, kteri by za US dusi vypustili i dnes, kdy jsou znamy jejich kriminalni a valecna zverstva. Logika a mysleni je u nich asi tak na urovni Filipovske. Jejich 68. rok se v jejich kornatejicim mozku se natolik zadrhl, ze nejsou schopni vnimat dnesni realitu zmen, kterymi proslo jak Rusko v kladnem pripade a US v pripade zapornem. Temto lidem krecovite fandicim US neni pomoci. Jejich videni na svetove deni zakrnelo.

   • host napsal:

    Kdyby jen emigranti, tak to by ještě bylo v pohodě. Vypadá to, že skoro celá generace dnešních 50-60 letých se zasekla někde v 70. letech a ještě si nevšimli, že v Rusku už 25 let nejsou komunisti a pořád tu straší Ruskem. Proto americké ambasádě tyhle podvratné akce vychází. Protože tahle generace je 30 let duševně zamrzlá.

   • proud napsal:

    Poturcenci horsi Turka......

   • Marie napsal:

    Hezky jste to vystihli oba, Ty Jaris, i proud...

    Kulik alias Bogus je skutecne emigrant z te doby.

    To vis, na zensky uz nema, tak si tady onanuje svuj mozecek tim, ze se bahni na tom, jak nam je zle....

    A ze ti jeho soukmenovci vyhravaji... ano, pan je zid...

 10. patrioti v EU napsal:

  MY slavjane
  zijici v cizich zemich smerem na zapad priznavame ze slysime vnitrni hlas silne volajici
  jsme patrioti
  a jsme v tylu nepritele pripraveni az to zacne
  olouvame se ale my budeme bojovat zde na zapade uvnitr nasich nepratel
  zde na zapade nakonec totiz take povstanou skutecni lide a procitnou

  zatim pocitame zbrane a strelivo zde je streliva fura prakticky na kazdem rohu lze koppit zbrane oznacene tak i neoznacene nove i stare

  omlouvame se vsem ze nebudeme videni na zadne demonstraci
  kde jeden na druheho krici

  Mi budeme konat
  Pouze tak lze dosahnout vysledku.

  Co ty ctenari ..jaky ma tvuj zivot smysl kdyz nedojde naplneni ..uz mas pro sebe plan jak zachranis svou zem pred vetrelci svaby najezdniky ??

  • Jaris napsal:

   Patrioti v EU

   U nas v Australii je zakaz drzet semiautomatickou zbran a vubec smrtici zbrane. Ani vyskakovaci nuz nesmis vlastnit! Na vzduchovku musis mit licenci a v obchode ti na pulte propocitavaji broky. Zatah proti vlastnictvi poradnych zbrani zacal od neslavneho utoku na Port Arthur. Vrazdy svedli na jednoho chlapika jmenem Martyn Bryant, ktery ma udajne IQ dvanactileteho ditete. Podle toho, co vim, je Martyn nevinna obet, ktera stravi svuj zivot ve vezeni na samotce. Byl to dalsi spinavy "false flag", aby lidem byly odebrany zbrane a nemeli k nim pristup. Povida se, ze mnoho lidi bylo natolik chytrych, ze zbrane schovali do plastickych drenaznich trubek(jednu dobu nedostatkove zbozi) a zakopali. Je to zrada na vsech svobodnych lidech a presny postup podle planu NWO.

   • Petr napsal:

    Jaris a co lovecke? Tady to jeste se zbranema jde,i kdyz je to take castecne omezene.

    • Jaris napsal:

     Petre, nevim jak je to s loveckymi zbranemi. Pravda je ta, ze muj muz ma malorazku a vzduchovku pro ktere si musel poridit specielni trezor na zamek a prisli to zkontrolovat policajti. Kazda patrona musi byt registrovana a licence obnovovana kazdorocne u policie. Vim, ze automaticke a semiautomaticke zbrane, revolvery, vyskakovaci noze jsou zakazany.

     • Petr napsal:

      No, nastesti bydlim v kraji kde ma kazdy nejmin ctyri poradne flinty a stovky naboju. 22-citky a vzduchovky tu jsou pro deti. Automaticke a semiautomaticke zbrane jsou myslim zakazane take. Revolvery muzete mit na zbrojni pas.

  • contumax napsal:

   Patrioti V EU

   Přidávám se k Vám...!!!

   Napište administrátorovi o mou emailovou adresu...

 11. Deratizátor napsal:

  Zde milí ovčané vidíte,že se nedá pacifisticky mluvit a jednat s židovskými vlastizrádci.

 12. Michal napsal:

  Házet paragrafy si můžeš víš kde,na hajzlu,když sereš a bolí tě bachor,na sněmech ČSSD a ODS a všech protistran,a nebo v kobce,kde budeš doživotně sedět,když budeš mít to štěstí,že tě rovnou nepověsí,ty blbečku.

 13. Michal napsal:

  Rusové mají dalece na to,........zašlápnout usraelskou hydru u samého krku:
  https://www.youtube.com/watch?v=K4CX5ynpeFE

  • Marie napsal:

   Krasne video!

   A tech pozdravu ze spousty zemi sveta! To je vymluvne nade vse.

   Rusko neni nenavideno, naopak!

 14. Bogus Sobotka napsal:

  Pro vsechny co se divi ,ze tento server je pomaly podekujte hnupovy Koralovy, krery instaloval IP blokovaci program LionScripts.
  Asi to ten blbec neumi nastavit a spomaluje server.
  Jen pripomenu,ze ten program stoji $70.
  Takze mu posilejte penize at se muzete spomalovat :DDDDDD

  • novota napsal:

   Tak už soudruzi z lihového domu zaplatili 400 mega...to bude nářez až to koupí krupa ze slovenska...

   • Marie napsal:

    Jsem se vsadila, ze to tak dopadne...co by nezaplatili, kdyz to nejde z jejich kapes...

    a zmrd Zeman se sproste zprostil zodpovednosti, ikdyz na te smlouve je jeho podpis...

  • Marie napsal:

   Kuliku, vidis, jak se prozrazujes, od ceho tady jsi? Zmrde, zkurveny zmrde, zidacky. Jsem rada, ze vas, trolly a vlastizradce pan Koral nechava tady se ukazat v plne nahote, ze jsi zivym dokladem vseho, co o vas tvrdim. Nemusim nic dokazovat sama, delas to za mne a skvele!

   "My zidi jsme nicitele...." Doufam, ze si pamatujes, ktery tvuj soukmenovec, v Izraeli drive vysoce postaveny, toto rekl. No a ty to realizujes....

   P.S. A opet tvuj problem tretiho padu, blbe. Ten te spolehlive prozrazuje, coz ti ale tva podinteligence nedovoluje si uvedomit...

  • Vladislav napsal:

   Slovanské skloňování a koncovky ti moc nejdou, co, Iciku?
   Nic si z toho nedělej. Ja bych měl taky problémy ovládnout na úrovni rodilého mluvčího hebrejstinu.
   Jen bych se pritom asi nevydával za Hebrejce;-)

 15. jan napsal:

  Nevím kde vyhrabal Babiš ministra spravedlnosti Pelikána,ale pomaličku připravuje totalitní zákony.Co je jasné,vůbec to nevadí Sobotkovi,ČSSD,Lidovcům vůbec ne.

 16. tomáš napsal:

  Pan Bartoš - mluví pravdu,proto jen režim perzekuuje.Lidi pochopte to,tenhle vlastizrádný režim se nás začíná bát!!!A má taky proč!!!
  Bogus Sobotka - ty jsi vážně zmrd a ubožák...

 17. Paul Durham napsal:

  Tak bych tedy parafrázoval výrok presidenta : " všichni jsme židé " na " všichni jsme Bartošové " a dále mediální perlu „ Je suis Charlie“ na „Je suis Adam “ .
  P.S. na fízly je vždy spoleh, když jde o nezákonné svinstvo. Bludaři tomu říkají jidášský groš.

  • Paul Durham napsal:

   Ale ne vše je tak zlé, ne některých místech ojropy se budou prasata mít lépe :
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7896-video-v-nemecku-postavili-semafory-pro-lidi-kteri-civi-do-smartfonu

   a jestli to nesouvisí s tématem (?) , ale souvisí , a kurevsky

   • weissbach napsal:

    Vy mě vždycky dostanete ještě větším svinstvem než jsem doufal.... Tohle je jasná příprava na biorobotizaci očipovaných muklů.

    • Marie napsal:

     Presne... uz jsem chtela psat, ze to je jenom vymluva, ze jde o pomoc tem, co civi do founu, predbehl jste mne.

     Samozrejme ze nic se nedela ve prospech lidi, ktere viditelne likvidujeme... to je jako s vakcinami. Zachranujeme vas od onemocneni? Nikoliv. V kazde vakcine jsou latky, ktere zastavuji plodnost. To je holy fakt, davno domluveno a provozuje se po celem svete, kde se vakciny nakupuji z USA. Totez se tyka nasi zeme.

     Proste normalni clovek musi pochopit, ze kdyz se nalezame v masove likvidaci, tak nic z toho, co nam rikaji, jak delaji pro nas, neni pravda. Naopak.

 18. novota napsal:

  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=164838 gestapo z lihového domu v akci- velitel boguš sobotka....

 19. Vladislav napsal:

  Bartoš není podivínský broukař ani manuálně se živící křikloun. Je to intelektuál s přehledem, který ovšem pouze nekváká, ale je radikální.
  A takoví jsou režimu nejnebezpečnější.
  Naši židokolegové se ho pokoušeli nejdřív znemožnit - nevyšlo. Pak to nepochybně zkusili přes peníze - nevyšlo. Teď přichází třetí fáze - zastrašení.
  Jistě, mohli ho pejzáčci zatknout někde před kanceláří, ale bylo třeba, aby to viděla jeho žena a malé děti. Milující otec si velice rozmyslí, aby svými aktivitami trápil své děti, a manželčin pláč se mu taky zarývá hluboko do duše.
  Nechápou ale jednu základní věc. Z pro mnoho lidí "jakéhosi Bartoše" teď udělají vůdce odboje, hrdinu, mučedníka. Kdysi se říkalo, že největší výhodou pro budoucí prezidentskou apod. kandidaturu je minulost ve vězení - i tímto mu nechtěně pomůžou.
  Chudáčci. Den Svaroga definitivně nastal, a to jejich malé uprskané nenávistné prase jménem Jehova alias Hospodin ztrácí svou moc rychleji, než Němci na východní frontě v roce 1944. Tak kopou, zastrašují, vyhrožují ... nicméně realita je, že KONČÍ.
  i kdyby uvěznili dalších 10 Bartošů.

  • contumax napsal:

   Vladislav

   Sám si prase...!!!

   A Pána Boha nech na pokoji, ďábelský slouho...!!!

   • Marie napsal:

    Contumaxi: uz zase zacinas??? Az tady dokazes existenci nejakeho Hospodina, pak si ho muzes obhajovat jak chces. Zatim jsi to neudelal, ac jsi byl vyzvan.

    Takze neurazej Vladislava. Zadny hospodin neexistuje. Je to nastroj na oblbovani lidi, a jak vidno zriti na tobe, velice uspesny, ze za ten vymysl dokazes dokonce i bojovat..

    • Jaris napsal:

     To zacal Vladislav, Marie!Cisi z neho nenavist a urazky. Uz jsi nekde od nas cetla, ze urazime Vladislavovo nabozenstvi? Nikde! Zato on se do krestanu nespravedlive obouva a urazi tim nejsprotsim zpusobem.
     Hlavni Buh v Bibli se VSEM lidem na zemi predstavil svym jmenem JEHOVA/JHVH/YHWH/Hospodin(podle prekladu). Jeho jmeno v ceskem prelozeni znamena "Zpusobim, aby se tak stalo". Je to vladce a majitel nejen nasi planety Zeme, ale celeho vesmiru. Vse, co je v jeho poselstvi napsano v Bibli se do kazdeho pismene splnilo a stale plni. Nyni jsme na konci casu, kdy prijde na scenu osmy a posledni kral(NWO) a bude kratky cas vladnout. Nyni v casove linii konci anglo-americka nadvlada jak je dnes podle udalosti viditelne.

     16 Fill they faces with dishonor, that people may search for your name, Jehovah.
     17 O may they be ashamed and be disturbed for all times, and may they become abashed and perish.
     18 THAT PEOPLE MAY KNOW THAT YOU, WHOSE NAME IS JEHOVAH, YOU ALONE ARE THE MOST HIGH OVER ALL THE EARTH.
     (Psalm 83:16,17,18)

     • Petr napsal:

      Jaris, boha pojmenoval ten kdo psal bibli. Kdyby buh chtel aby bible byla napsana udela cary mary fuk a je tu bible napsana primo bohem. Ten kdo by se ji snazil prepsat, toho by trefil slak. To muj nazo a netvrdim ze mam pravdu. Ale nabozenstvi uz ne. Kvuli tomu jsou hadky a nepratelstvi. Rozbiji to kamaradstvi. Kazdy si mysli ze jen to jeho je spravne.

      • Jaris napsal:

       Na Bibli mne fascinuje jedna vec, Petre, a to, ze vsechna proroctvi se plni doslova a do pismene. Popisuje historii bez jakychkoliv priklasleni narozdil od sekularni historie. Bibli je treba studovat, porovnavat s fakty, archeologickymi nalezy, aby clovek nahledl do davne historie lidstva. Je tragedii, ze ruzna nabozenstvi Pisma zneuzila tak hroznym zpusobem, ze je Bible dodnes nespravedlive napadana. Zeby to presi jen byla prace Satana? Zda se, ze ano.

       • proud napsal:

        Jestli ona ta bible neni spis manualem GP........

        • proud napsal:

         Bodejt by se pak neshodovala!

        • proud napsal:

         "Matriční chování: technologie víry

         Teprve když jsem pochopil v roce 2015 teorii matričního chování, uvědomil jsem si, že některé kolize lidí i názorových skupin mohou mít jiná vysvětlení, než která nás obvykle napadají. Jako příklad si vždy představím dvě skupiny vědců, kteří mají stejné schopnosti, znalosti a stejné vstupní informace a dokonce uznávají i stejnou metodiku hodnocení, ale absolutně se nedokážou dohodnout na stejném nebo alespoň podobném závěru. (Příkladů z historie nejen medicíny máme více než desítky.) Jedni si poté o druhých musí myslet, že jsou to naprostí hlupáci a ignoranti. Prostě proto, že to jejich zúženým úhlem pohledu ani nemá jiné rozumné vysvětlení. Ono ale existuje. Tyto dvě stejně schopné skupiny vědců mají pouze etablovanou jinou matrici k otázkám, které souvisejí s jimi posuzovanou věcí.

         A to je celé prosté kouzlo jejich vzájemné „bitvy“. Vůbec to nemusí znamenat, že jedni jsou nutně hloupí, nebo ti druzí jsou nutně zkorumpovaní a sledují jen své sobecké zájmy. Ty dvě skupiny se nemohou shodnout z důvodu limitů svých matric chování (přesněji názorových a konceptuálních matric). "Předprogramovaná" mysl nová fakta nepřijme".............zajimave,neni liz pravda? ;-)

        • proud napsal:

         ......jestlipak si to spojis,a Contumax,a nekteri ostatni?........;-)

        • Vladislav napsal:

         Proude, oni si nespojí nikdy nic. Kdybych měl každého z nich označit jedním přívlastkem, tak Jaris je "vymyta" a Contumax "nebystrý". Křesťané nemají za úkol myslet a logicky si spojovat. Mají za úkol VERIT. Co na tom, ze slepe? Pouhá vira totiž vzdycky slepá je, a oni mají doslova zakázáno korigovat ji rozumem.
         Starozákonní Hospodin, tedy Jehova, a novozákonní Ježíšův Bůh otec jsou dve naprosto odlišné bytosti, jak ostatně odhalil i ten jejich Jezis. Židům se pak ovšem pozdeji podařilo spojit je opět do jedné a takto podstrcit věřícím krestankum. A oni to zbastili. Nechápou, ze skoro všechny vnitrokrestanske spory nejsou omylem, ale CÍLEM někoho. Nechápou, ze jsou používáni, ze schizofrenne věří v Ježíše, ale pritom je sila jejich modliteb směřována k bytosti, která je jeho úhlavním nepřítelem, zrude a masovému vrahovi, tretirademu poustnimu buzkovi jménem Jehova, potřebujicimu koupat se v krvi "nevericich".
         Je mi jich líto - upřímne. Takto to totiž vypadá vzdy, kdyz místo spolupráce rozumu a citu nastupuje pouhá tupa vira.

        • proud napsal:

         Nelamal bych nad nima hul,je to proces,dlouhej a bolavej,ale jsou to Slovani,najdou to......
         Ono jde spis o to "pochopit",kdo dobre sleduje,ten najde podobenstvi a pokriveni v nabozenstvich,objevi tu manipulaci a kradez toho co se jim k ni hodilo a skryti toho co se nehodilo.Tim odhali ale zaroven i o co jde.Chce to cas a znalosti.

        • Marie napsal:

         Zasah na cisty stred!!! Je to tak, proude!

         To je normalne sepsany plan, a jede se podle nej, a verici z toho maji senzaci, jak se protoctvi od boha naplnuje, ja se z nich poseru....

       • Petr napsal:

        No, Nostradamovy proroctvi se pry take plni. Bible byla hodne krat upravovana-co jsem slysel. A kazdy ji upravil (prelozil )k obrazu svemu. Neboli bozi kniha by mela by byt tak srozumitelne napsana aby lidi spojovala a ne aby se kvuli jejim vykladum lidi mordovali.

        • Marie napsal:

         Prave proto, ze ta Bible byla neustale upravovana, tak soustavne patrali po tech, co meli predchazejici vytisky a zabavovali jim je. A krestani si mysli, ze lide byli kvuli vlastnictvi Bible pronasledovani... nikoliv.

         Ja uz ted nevim, ktery papez to byl, ale jeden priznal pozmenovani a doplnovani Bible.

         Kdyby tam mel byt jen jeden jediny zasah, uz to je dukaz, ze ta Bible od boha neni!! Ja nechapu, jak toto tem vericim nedochazi.

         A muj nejsilnejsi argument je ten, co jsi tady napsal taky, ikdyz jinymi slovy.

         Vsemohouci buh nepotrebuje nejake sepisovani, a jeste jen v jednom jazyce, kdyz kazdy kmen lidi mel po zemekouli jiny a ma dodnes...

        • proud napsal:

         Nostradamus to byl vubec filuta,takovej druhej "rubik".....napsal proroctvi tak fikane,ze se prijde na to ze prorokoval az teprv kdyz se to stane,coz je umeni,napsat neco tak aby to slo pokazdy nejak napasovat:-)))))))))))))))))))

       • Jaris napsal:

        Vladislave,
        Jehova je Buh, Jezis je jeho syn. Jsou to DVE rozdilne osobnosti a zadna jedna! Slovo Trinity neboli svata trojice se v Bibli nevyskytuje ani jednou. Je to vymysl katolicke cirkve. Jezis ve svych kazanich pouzival jmeno sveho otce - Jehova, kdyz napriklad cetl ze svitku cast Izijase, jak je napsano v Novem Zakone. Prestan placat nesmysly a kydat hnuj na veci o kterych nemas paru a prekrucujes fakta presne jako farizejsti, jak uz jsem psala. Jde mi o to, oddelit Bibli od falesnych nabozenstvi a od lharu jako jsi Ty!

        • proud napsal:

         Vzdyt ma pravdu,uz jen ty jmena"jehova,izijas"........z nich ta zidovina uplne krici:-)))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Falesny od falesnyho ktery k sobe patri prece nejde oddelit,kdy uz to pochopis? Oslavujes manual,ale manual zrady tvarici se jako viry!

        • Jaris napsal:

         Proude, Jehova je Buh a ne zid. Izijas byl prorok, ktery kritizoval zidy, a tak ho za to rozrezali na pul.

     • Vladislav napsal:

      Křesťanství neni vira, ale DIAGNÓZA, Jaris.
      Ze vás urazim? No jiste. Ma to ovšem stejnou logiku, jako kdyz člověk s vredem na tváři rekne, ze jsem ho urazil, protože jsem jej oslovil: dobrý den, pane s vredem na tváři.
      Jiste, Bible se v mnoha ohledech naplňuje. Protože je to MANUÁL GP, jak správne píše Proud. Manuály se vzdy naplňují, at uz jde o Bibli, návod k montáži postele z Ikea, nebo třeba Mein Kampf.
      Židovský manuál k zotročení a ovládání světa. A vy křesťané, jako naivní ovce poslusne plnicí svou roli, jste jeho nezastupitelnou součásti.

      • Jaris napsal:

       Ale ne, Ty mne, Vladislave, nemuzes urazit. Na to nemas. To neni konflikt mezi Tebou a mnou, to je konflikt mezi Tebou a Bohem samotnym.
       Vuci mne jsi pouze takovy uhlazeny hulvat s mnoha tituly vepredu i vzadu.

       • Vladislav napsal:

        Ja se Vas nesnazim urazit, ja Vas pouze diagnostikuji, damo.

       • Vladislav napsal:

        Jinak - mohla byste laskavě uz vynechat ty informace typu who is who v tom Vašem biblickém spolku?
        Myslíte si, ze to někoho zajímá, ze je to pro někoho podstatne?
        Žijete v Austrálii, témeř bytostně anglosaském prostředí, jste tedy pravdepodobne příslušníci nějaké protestantské církve. Ó, jaké to překvapeni v takových podmínkách!
        Kdybyste žila v Kalabrii, obhajovala byste katolictví. Kdyby v Yokohame, mela byste v obýváku sintoisticky domácí oltaricek. Kdyby někde severně od Hudsonova zálivu, susila byste teď v rychle se dlouzicim dnu venku sobí maso.
        Jinými slovy: vzdycky me dojímaji lidé, kteří se snaží vzbudit dojem, jaky mají přehled a čemu všemu rozumí - aby z nich nakonec vypadlo, ze jsou jen konformisty z 90% utvarenymi prostředím, do něhož se tento život narodili.
        Rikam Vam jasne: tzv. Hospodin alias Jehova NENI a NIKDY NEBYL Bohem vsech lidi. Je to "bůh" židovský, a Vy můžete jeste 1000x nadávat na Zidy, ale tu hlavní lež jste jim spolkla jak štika navnadu:

        - jim se sice nepodařilo podsunout Vam jako "univerzální" své hodnoty (proti nimž jinak rozumne protestujete), ale co je Vam to platné, pokud Vas utahli na mnohem drsnější fígl: jejich Bůh = Bůh vsech;-);-)

        Je to jen takova tradiční křesťanská schizofrenie? Problem toho, ze nemůžete byt zároveň partyzán a zároveň nacista, jak psal kdysi Robo?
        Ne - je to schyza, ale mnohem, mnohem horší!

        • Jaris napsal:

         ...a ze ja Ti tak lezim v hlave, Vladislave! To mi temer lichoti. :-)

     • Marie napsal:

      Jaris: proc pises, ze se predstavil vsem lidem na zemi, kdyz vis, ze to neni pravda. Nepredstavil se mne, ale ani Tobe.

      Citace z lidmi napsane knihy neni predstaveni se. Copak to nechapes, ze by to musel byt uplny srac, kdyz dokaze stvorit cely vesmir, ale uz ma problem s nami komunikovat primo? Minimalne to vedomi o sobe by byla jeho svata povinnost!!! Jinak muze jit do riti, i kdyby existoval, nema narok na uctu, natoz tak na vice....

 20. Ikema Monika napsal:

  Trochu světla do tmy ! Obama nemá finanční prostředky na USA věznice a rozhodl se propustit 60 procent vězňů což znamená oznámení začátku občanské války v USA ! Navíc obyvatelé mají přístup ke zbraním takže všade bude veselo a plástove rakve budou brzo v kurzu ! Přeji všem v USA pobijte se navzájem a nechte Evropu v klidu !!

  • Jana napsal:

   USA už se podařilo vydrancovat a světové elity jsou už dávno přisáty na funkční východní penězovody.
   Nastal čas vyhubit zdegenerované obyvatelstvo jak v USA, tak v Evropě osvědčenou formou občanské války, ve které není třeba investovat do armád.

  • host napsal:

   Obama je trapně neoriginální. Něco podobného udělal před 25 lety už Václav Láhev při své amnestii. Zařvaly při tom desítky lidí, když se vrahové a sadističtí znásilňovači dostali na svobodu.

 21. Eschatolog napsal:

  Mne z vyzkumnych duvodu zajima hlavne statisticka charakteristika toho policejniho komanda - rasove spektrum, dale vzdelanostni a nabozenske spektrum, politicka afinita, a tez vztah k tomu zfetovanemu alkoholikovi, pedagogovi na policejni akademii, co si nepamatuje tech 51 bouracek behem par minut.

  • Jana napsal:

   Na provokace v Thunovské ulici, házení zápalných lahví na feťácké doupě, na sprejování pravdoláskařských praček peněz a na zatýkání A.B.Bartoše má PČR zvláštní, US ambasádě přímo podřízený útvar.

  • weissbach napsal:

   :-) 1*

   • contumax napsal:

    Jarmila

    Všechno má svý a všechno se pozná a pozná se kdo je kdo a tohle všechno se přetaví ohněm ať slabý a zženštilý, udavače, zrádce a pravdu nemilující a hlavně pátou kolonu...

    Pátá kolona je ďábelský spolek...!!!

    Těch je třeba se zbavit co nejdříve...!!!

  • pavelka70 napsal:

   Souhlasím s tebou, eschate, jednoznačne demgrafická skladba náborů policejních mozků má jednu a tutéž rovnici. IQ30, a základní školské vzdělání. Pak ještě policejní zázemí rodiny, (tatínek, maminka, bratr a pod.)Mne ale napadlo, zda zatčení Bartoše není krok médiální kampaně NWO. Jelikož oni potřebují právý opak, nechtějí klid, ale vzpoury, demonstrace, a nakonec defenestraci vlastních vlád.Patří to k jejich plánům.Dosáhnout k občanským válkám přece...Češi jsou klidný národ, ale jak ho vyprovokovat, aby se bouřil? Aby pak řekli: náš NWO odstrání všechny neduhy, nespokojenost,a zavede spravedlnost. A teď k tomu použili Bartoše.Když to nepomůže, naženou muslimy, ukrajince, afričany. To mi bratru, věř, že k tomu dojde.....

   • Jarmila napsal:

    Souhlasím s Vámi.
    A to je zajímavé, že ze dne na den jako houby po dešti po celé Praze byla zřízena rychlá občerstvení- kebaby. Prostě oni se na ty muslimy připravují pečlivě už dopředu, aby měli kde jíst tu svou košer stravu a scházet se k poradním schůzkám.

    • host napsal:

     To teda nevím, směnární "exchange" okýnka v centrech měst, ze kterých na vás vykukoval nějaký arabáč, ty tu byly už od začátku 90. let. Oni si tu svoji síť budují přes 20 let, prý jim v centrech patří většina domů. Holt někam ty prachy z pašování heroinu ulít museli, džihád bych za tím neviděl.

     Ale čechům už žádné domy v centrch velkých měst nepatří. To vše poskupovaly mafie, od Ruských přes Albánské a Vietnamské až po arabské a především Izraelské. Jakmile se nějaký prachatý čech zajímá o jejich koupi, tak mu do týdne shoří auto, dům, nebo je brutálně zmlácen "neznámými útočníky".

 22. contumax napsal:

  Chtělo by to lidi se už nějak dát dohromady, a sejít se...!!!

 23. Pes napsal:

  TROCHU HUMORU:
  Snad si pan Bartoš nevzal příklad z berlínského piráta a neurazil majestát alipaši:
  http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/predsedu-berlinskych-piratu-zatkli-za-urazku-majestatu-tureckeho-premiera.html

  • Marie napsal:

   Krtku: od l.7. bezvizovy styk s Tureckem znamena, ze privandrovalcum daji v tureckych lagrech pasy, ikdyz nejsou Turci, a budou moct prijit bez potreby nelegalnich prechodu hranic. V tom je cely vtip...a dostavaji penize nejen na cestu letadly ci ostatnimi hromadnymi dopravnimi prostredky, dokonce i na taxiky, po cele Evrope...

 24. ochránce napsal:

  Připravujte se na skutečný boj.Choďte na demonstrace,ozbrojujte se,vstupujte do,Domobrany,nebo do organizace,Českoslovenští vojáci v záloze! Učte se se zbraněmi zacházet.Půjde nám všem o život.Pana Bartoše zatýkají protože se ho bojí.Bojí se,že by mohl vyhrát ve volbách.Ale volby v roce 2017 nebudou.Žádné volby nemohou nic změnit.Jak to řeklo mnoho lidí se zdravým rozumem,tak jen revoluce.A rozhodně ne sametová.Také František Ringo Čech,to řekl na plno.Ano nikdo z nás nechce žádné násilí,ale bohužel pokud nebude celoevropská revoluce a nebudou li kolaborantští politici odstraněni a potrestáni,přestaneme existovat jako národ i jako lidé.Pokud se nespojíme ve zbrani proti těmto utlačovatelům a řiťolezcům,řízených CIA,bude moc a moc zle.

 25. Libuše napsal:

  Tak to u nás taky začíná.Není to zas tak dávno,kdy fašisti terorizovali naše lidi,a v roce 2016 našel fašistickou cestu
  i orgán,který by měl dohlížet na dodržování zákonů a nás chránit.Já už přesně vím,koho budu volit.Nedám šanci vládnoucím stranám,které dnes o nás rozhodují, jsou vlezdoprdelové EU a USA.Je třeba dát kolaboranty od vesla a začít s jinými lidmi se starat o naši zemi.V první řadě by mněl složit svoji funkci B.Sobotka,který podepisuje vše,naco ukáže prstem Brusel.Pravda je,že začínají mít strach,mají proč.At žije svoboda.

  • Marie napsal:

   Muzes dat hlas komu chces, oni si ho pripisi tam, kde potrebuji, copak to nechapes? V tomto stadiu uz to z ruky nepusti, volby jsou o nicem!

 26. admin napsal:

  Adam B. Bartoš
  ·
  Přátelé, od pátečních poledních hodin jsem venku, děkuji za podporu. Jsem obviněn z několika trestných činů (jen text obvinění má 23 stran), takže velký boj je teprve přede mnou a mými právníky. Ale hlavně - před námi všemi, proti tomuto prohnilému režimu. Ve večerních hodinách chystám prohlášení. A v neděli na naši demonstraci samozřejmě budu přítomen, i když skoro nemohu "mluvit", jinak jdu z demonstrace automaticky do vazby. Stáhnout se ale nehodlám, náš společný boj vybojujeme a ZVÍTĚZÍME! (PS: kromě mnoha jiných věcí mi zabavili i telefon, proto budu - dokud si nezajistím novou simkartu - na mém čísle nedostupný. Děkuji za pochopení)

  • Marie napsal:

   Administratore: dejte nam sem jmena tech, co jsou pod tim podepsani! U tech je potreba zacit, zadne vymluvy nepomohou.

   A Zemanovi jeste dnes napisi, zmrdovi. Je primo jeho povinnosti hlidat dodrzovani Ustavy!

  • Marie napsal:

   Administratore:

   Ja se Vam hluboce omlouvam za tu krpu, co jsem udelala!

   Pod vlivem toho, ze vzdy v uvodu piseme v diskuzi jmeno toho, komu odpovidame a take toho, ze Adam B. Bartos ma byt do soudu na svobode, jsem automaticky zazmatkovala, ze jde o vas, koho maji v nedeli vzit do vazby.

   Tim to nechci zlehcovat, jen vysvetluji, jak se mi to stalo. Vylozene jsem zazmatkovala a znovu se omlouvam. Upozornil mne na to diskutujici houbeer u jineho clanku, tak jsem se sem vratila a zjistila, ze vlastne citujete toho Adama Bartose!

   Prominte, zdravi a zdravi preje Marie Dikyova

 27. Ivana napsal:

  Nějak postrádám informaci, z čeho že to byl Bartoš obviněn. Prý ze 3 skutků, ale nikde nic konkrétního jsem nenašla.

  • Marie napsal:

   Ivanko: na demonstraci mu taky nepredlozili obvineni a sebrali ho.

   Musime pres jeho rodinu zjistit, kdo je jeho prvnik a ten by to mel dat na vedomi a zverejnit. Ted je potreba zacit okamzite jednat, nebyt lhostejny a hlavne se nedat zastrasit!

   Ja doufam, ze nam sem Jan Koral da to obvineni, co mu sepsali.
   23 stranek, umis si to predstavit? Tech blabolu kolem a okolo?

   Jediny duvod, ktery maji je ten, ze nechteji, aby rikal lidem pravdu!!!

   Jako Jan Hus.

   Ten taky se odvolaval na Pismo, kterym se ridil.

   Jan Koral se muze odvolavat na Ustavu, ktera zarucuje svobodu slova, ovsem ta je jenom na papire, jako v tom Pismu, ze ano!

 28. Jaris napsal:

  Uz jsem to psala. Toho, kdo vam vladne poznate podle toho, ze ho nesmite kritizovat. A to je dnesni zidovsko chazarska vlada.

 29. Jaris napsal:

  Admine, drzim palce, aby vse dobre dopadlo. Jak pro Tebe tak i pro Bartose.

 30. Cowley napsal:

  No, žasnu kam se diskuze ohledně zatčení posunula.
  Ale jsem rád, že zde padlo tolik výroků.
  Ovšem některé z nich mohou být skvělou záminkou jak zlikvidovat tuto stránku.
  Rád bych zde také viděl těch 23 stránek Bartošova obvinění.
  Možná by se toho mohl ujat nějaký právník nakloněný této diskuzi, a k tomu obvinění napsat pár poznámek.
  Umím si představit, jak si to obvinění bude rozporovat.
  Co jiného z toho může vyjít?
  Království samo v sobě rozdělené neobstojí, a co teprve našemalá rozkradená zemička s loutkovou vládou!

  • Marie napsal:

   Ale to jste nepozorne cetl! Jde o obvineni naseho admina, Jana Korala, ne Bartosovo ma tech 23 stran!

   • weissbach napsal:

    Nepozorně jste to četla Vy. Nejedná se o obvinění Jana Korála.

    • Marie napsal:

     Diky za upozorneni i Tobe, uz jsem se omluvila....

     Ja se picnu, to je bota jak Brno! Ale aspon se mu to nestane, tim je to zazehnano, vis, jak je to s temi neboztiky, ze kdyz nekoho predcasne prohlasi za mrtveho, tak pak dlouho zije :-).

 31. weissbach napsal:

  Dá se předpokládat, že je to pouze příprava na zrušení Národní demokracie jako politické strany. To bude krok č.2.

 32. Marie napsal:

  Chce to zacit reagovat, protoze pokud toto projde, bez odpovedi, bude to jen pokracovat, aby takto zmrdi siozidovsti zastrasili ostatni odvazne.

  Je treba zjistit, ktera svine je za jeho zatcenim a pekne si na ni pockat.....

 33. JJ49 napsal:

  No vida demokrati, zvonili jste klicema, kriceli o okupantech a "bez domu Ivane ..." a ted kdyz vam zacina tect do bot tak najednou pisne o Slovanech a slovanskych bratrich!

  Kdopak to tam byl na tom vaclavaku v roce 1968 a potom v roce 1989?
  To nebyl lid?
  Chteli jste to tak to mate! Nazerte se toho! Mate banany tak se jima udavte!

  Jsem sice Cech, ale je mi z cechu na bliti!

  I kdybyste ted zpivali nevim jak, ja vam neverim, jste prodejne devky stejne jako vasi tzv.novinari, kteri za peniz napisou kdejakou lez!

  Konecne jste padli hubou do hovna o kterem vam rikali ze smrdi!
  Ted uz verite?

  Tak to je zaklad na kterem se da stavet. Ale musite sami, jak rikala jedna moudra babicka "sami jste vyhnali? sami hledejte ..."

  Komu nejde moudro do hlavy usima a ocima musi tam dojit pres ruce, nohy a zaludek!

  Ale pravda jeste mate co zrat, tak na nejakou revoluci neverim, leda by ji nekdo udelal za vas!

 34. contumax napsal:

  žid parazit národu

  Tentokráte za...

  1***

 35. Josef Švejk napsal:

  Dobře popsáno. Žel, je to tak.

 36. Deratizátor napsal:

  Kdysi češi žerou negreské banány v kdysi Československé republice za kdysi dávno platné standardy nigerijských platových podmínek :-D.
  Dobře nám tak,debilům,holt bezmezný pacifismus a tolerance za to stojí :-D

 37. Jana napsal:

  V roce 1989 se protestovalo proti úplně stejným šmejdům, jako protestujeme my dnes.
  My bílá rasa známe skutečné dějiny tohoto světa.
  Jen opice zblblé vylhaným dějepisem slouží parazitům a věří, že jsou na správné straně.
  My, bílá rasa máme své poctivé kořeny v celé Evropě a polovině Asie. Stopy naší vyspělé civilizace dodnes zdobí lokality po celém světě.
  Éra podplacených a zmanipulovaných zmrdů s pouštní mentalitou právě končí.

 38. contumax napsal:

  JJ49

  Tak nějak...

  1***

 39. Marie napsal:

  JJ49: trosku zjednoduseny zaver, nemyslis? Ty delas, jako by narod byl vzdy jednotny. Nebyl ani v tech dobach, ktere popisujes a neni ani dnes, a nevim, proc se vysmivas prispevateli pod zid- parazit narodu, kdyz neznas jeho celozivotni postoje.

  Ja jsem proruska cely zivot. Mne proste staci k tomu ten fakt, ze za nas pokladali zivoty, ze nas osvobodili od fasistu, a ze kdyby to neudelali, tak si ani tady my dneska nedopisujeme, protoze nasi rodice by byli zarvali...

  V roce 1968 uz jsem byla dospela natolik, ze jsem dokazala rozlisovat, co okupace je a co neni. Rusko nas neokupovalo, protoze ta pritomnost vojska byla koalicni, tedy nejen ruska vojska, z cele Varsavske smlouvy. A okupace znamena ovladnuti uzemi, coz se nam nestalo. Meli jsme i jine zakony, o tom bych mohla psat zesiroka, protoze jsem je studovala. Nebylo to tak, ze nam vladlo Rusko. Ani do obchodovani s jinymi zememi nam nikdo nemluvil. To uz dnes muzeme mluvit o okupaci, protoze nam nas prumysl ze dvou tretin nepatri a ted nastupuje TTIP, coz je likvidace zbyvale tretiny!

  A rok 1989? Precti si proslovy Havla. Sliboval, ze ke zmene rezimu nedojde, ze se o nem lhalo, ze byl odpurce socialismu a sliboval lepsi zivot, navic svobodu slova a moznost cestovani do zahranici. To, ze lidi na to naleteli jim vycitat nemuzete, protoze poctivy clovek je zakonnite duverivy!!!

  Jedine, co vycitat muzete je to, ze kdyz zjistili, ze jde o podraz, vykradeni a zotroceni cele zeme, ze v tom setrvavali az do dnesniho stavu a nic proti tomu nepodnikli, kdyz jejich spoluobcane byli likvdovani! Ano, tady je vina. K tomu jim dopomohlo to, ze se nechali pomerne snadno nalakat na zivot v dluzich, aby meli vic nez soused a mohli se nad nej povysovat, to je neoddiskutovatelna chyba a vina... jenze toto nedelal kazdy.

  Za socialismu jsem bojovala proti nespravedlnosti stejne jako za tohoto rezimu. Cely zivot jsem odpurce jakehokoliv stranictvi, drzim se jenom pravdy, spravedlnosti a rovnosti, pozor, z hlediska prav! Rovnost neni mozno zevseobecnit, protoze si rovni v mnohem nejsme...

  Takze v dnesni situaci jsem se take obratila na Rusko a s omluvou za vlady od roku 1989, ktere nejsou nase a delaji vse proti nasi vuli. My jsme sraci, ze jsme jim to doposud nezatrhli, jenze mladi na to prdi, ty zajima zabava, stredni generace maka, aby prezila a nase generace, ktera ma uplne nejlepsi moznost srovnani toho, co jsme ztratili, ta je urazena, ponizovana a likvdovana i spoluobcany, protoze ti nas maji za socky! Na vyrazeni, nikdo o nase zkusenosti a rady nestoji...

  Takze ted, kdyz prosim, tak neprosim za sebe, ja mam zivot temer za sebou tak jako tak, ale za potomstvo, ktere nevi, co cini, protoze ma vymyte hlavy a nulove zkusenosti. Je tady ale otazka likvidace vsech Slovanu, a Rusko je ochotno nam pomoct... jestlize o tu pomoc si rekne. Kdyz ani to, tak se neda nic delat, musime nechat sve potomky zemrit...

 40. proud napsal:

  Tak jsme se nadherne znectili,nakydali si na sebe i pod sebe,posypali se popilkem...............ale ted do prace,vazeni! Ono s tou spinou je to asi tak,jakoze na kazdym sprochu pravdy trochu,ale nase davna minulost mluvi jasnou reci,nebyli jsme takovy jako dnes,kdosi nam k tomu zatracene pomohl, a zase muzeme bejt takovy jako driv! At uz v nas nebo nam nekdo veri,nebo neveri! Dulezity je v co budeme verit my,nas se to tejka v prvni rade.Prestaneme fnukat a zacneme neco delat,to je nejlepsi lek.

 41. Jaris napsal:

  Naprosty souhlas! A zidovsky chazar nas skrti cim dal vic a na druhe strane krici, jak je mu stale nelidsky ublizovano. Parchanti! Dokonce vyhrozovali, ze Evropu opusti a Evropa zkolabuje. Tolik stesti je nepravdepodobne, bohuzel.

 42. Jana napsal:

  Pod knutou věčně nenažraných geneticky modifikovaných nestvůr, které tisknou peníze pro svoje služebníky a živí se lidskou krví hyne cela planeta Země.

 43. kyselina lysergova napsal:

  ses vostrej :) myslim ze by na to nejaky paragraf byl

 44. Vladislav napsal:

  Toto nepiš. Na to čekají, aby mohli zlikvidovat nwoo.org - a tebe zavřou.

 45. Marie napsal:

  Zaslouzi si smrt ve jmenu vsech obeti, ktere maji na svedomi.... Akorat je problem zjistit u kazdeho miru viny, proto bych zlikvidovala vsechny ve vladach a primo souvisejicich organizacich, ktere na nas parazituji, ale nikoliv vsechny. Ty bez podilu na likvidaci ostatnich staci jen oddelit... jak jsem jiz psala, ten ostrov...

  Tam se vytridej sami...

  Umis si predstavit, jak by kazdy zapomnel chodit na nejake filmy do biografu, kdyz by mel primy prenos z ostova Judea 24 hodin denne pres satelit? Ne vymyslene horory, ale skutecne bychom videli...

  Jsou zidi, kteri nikdy nikomu neublizili a da se snadno zjistit, jak kdo zil, cim se zivil, ti si likvidaci nezaslouzi.

 46. Marie napsal:

  Vis, ze kdyz tak nad tim premyslim, takticky bych jim dala vybrat tu pec nebo ostrov...

  Tak co, Sobotko, chces na ostrov a nebo do pece? Zarucuji ti, ze kdybychom je svezli vsechny, i takove Sabatove, Vasaryove, medialni stetky... ze by se vylikvidovali sami mezi sebou bojem o to, kdo bude pracovat, aby nezdechli hlady.

  Jestli pamatujes, tak nejvice zidu spachalo sebevrazdy v Nemecku, kdyz jim Hitler sebral falesne diplomy a oni si neumeli predstavit, ze by museli pracovat. Taktez, uz jsem o tom psala, existoval dvoulety projekt naucit zidy v lagru pracovat, jehoz vyhodnoceni jsem cetla, a jehoz zaverem bylo, ze to neni mozne ( byl z roku 1942). Predstirani zdravotnich problemu a dokonce zamerne zranovani se na rukou, jen aby se vyhnuli praci. Ti nejlepsi sice neco vydrzeli, ale malo. Soustavnou praci vykonavat nedokazali. Skoda, ze uz ten preklad nemam, zustal na externim hardu, ktery uz nefunguje. To bylo poctenicko...

 47. Michal napsal:

  Paragraf z prddle vycucanej,cucáku.Jde o skutečnost,a paragrafy jdou stranou,debile.

 48. Marie napsal:

  ty kyselino, si ty paragrafy sezer i s papirem a jedovatou barvou na nem....

  tady jsou porusovany nase, pozor, nejen lidska prava, ale i samotne pravo na zivot!! A ty budes tady strasit lidi? Pres drzku potrebujes, a kdyz nepomuze tak na ostrov....tam jim muzes ty paragrafy predcitat jak knihu pro pametniky...na dobrou noc...

 49. Jaris napsal:

  Kyselino lysegrova, Tebe se nikdo na nic neptal a paragrafy se daji menit podle potreb. Nakonec se mohou otocit i proti takovym, kteri jsou na strane chazarskych hlistu.

 50. Jana napsal:

  Penězi sycenn a penězi ovládán je každý sluha vrchnosti. Nemusí to být vžcyky jen žid.
  Židé si na špinavou práci většinou najímají zrádce vlastních národů.
  Naše svoboda tkví v oproštění se od peněz jako zdroj vykořisťování a surovina pro jejich zisky.
  Peníze, o které nás okradou putují na výplaty našim katům.

 51. Jana napsal:

  Pozítří máme možnost otočit Prahu naruby.
  Z 10 000 lidí na Hradčanském náměstí se strachy po....i,
  Není vůbec žádná problém, aby nás Prahou prošel milion.
  Vlaky jezdí každý den, každou hodinu a o víkendu bývají prázdné.

 52. Jarmila napsal:

  Budoucí svět asi tak jedné miliardy otroků:
  V údajně podvržených Sionských protokolech se prý píše: Z vás mužů naděláme otroky a z vašich žen naděláme kurvy (sexuální otrokyně). Jak by se něco takového globálním ničitelům světa mohlo podařit? Mohlo by se to podařit tak, že by různými kombinovanými metodami vyhubili muže a ženy. Ale pozor, v rozdílném poměru! Ten poměr by byl dejme tomu devět mužů ku jedné ženě, čili 900 milionů otroků ku pouhých 100 milionů otrokyň.
  U mužských otroků by panovala tuhá pyramida moci, od těch nejvyšších „nejmocnějších“ otroků v represivních složkách, až po ty nejchudší v úklidových četách. Rodiny s dětmi by neexistovaly, protože ženské otrokyně by žily zvlášť a poskytovaly by sex za odměnu mužským otrokům. Dovoleno rodit děti (další otroky) by měly povoleno jen některé z nich (tak jako Lenina v Nejkrásnějším světě od Huxleye) a děti by jim byly zanedlouho odebrány a dány do výchovy zasloužilým homosexuálním, nebo pedofilním otrokům. Tak by lidstvo pod nadvládou hrstky psychopatických otrokářských zrůd bylo TRVALE na jedné miliardě, už by se nikdy víc nerozrůstalo do většího počtu.
  Co mě přivedlo k takovým černým úvahám? Prozradím vám to- globální „moderní“ architektura!! Již totiž asi 7 let pozoruji, že architekti celého světa buď zšíleli anebo se spíš spikli a jako jeden muž jednotně prosazují tento hnusný a odporný styl bydlení: nevzhledné hranaté domy, které jsou z velké části prosklené (aby bylo na otroky ze všech stran vidět a neměli žádné soukromí). V těchto domech je také úplně veškerý nábytek hranatý a schody do patra bývají nechráněné zábradlím (čili se v nich nepočítá s rodinou ani dětmi). V interiéru převládají obvykle černo-šedo-bílé barvy, v TV pořadu zvaném Jak se staví sen, jsem se dozvěděla, že prý jsou to mužské barvy (aby otroci nebyli příliš rozjaření z barevnosti). Nejvíc v těch interiérech převládá rozlehlá pohovka a před ní velká TV obrazovka (aby otroci sledovali hlavně okamžité příkazy svých nadřízených).
  Takže vážení, to by tak hrálo, abychom vám splnili váš sen mít zde opravdovou svobodu slova, přímou demokracii a referenda.

 53. contumax napsal:

  Jana

  Přesně... 1***

 54. Holy napsal:

  Jarmila: Vsimla jsi si naprosto spravne. Ja pro to pouzivam terminus technicus "Teplousky design".

 55. host napsal:

  Bohužel je to ještě horší. Pro dnešní mládež není „realita“ to co vidí za oknem, ale to co vidí na obrazovce televize nebo počítače. Dokonce si tu svoji realitu nosí ssebou i ven ve formě mobilu nebo tabletu, které tahají všude. A nejhorší pohroma pro ně je, když se ocitnou mimo dosah wifi nebo mobilního připojení.

 56. weissbach napsal:

  A to jsem se považoval za největšího pesimistu a skeptika ...
  Brrr...

 57. Robo napsal:

  Ahoj Vladislav!
  Potrebujem zmaterializovat jednu myšlienku a Ty by asi mi možno mohol pomôcť!

 58. f napsal:

  "žid-parazit národů" je provokační žid - a primitiv k tomu, ta židovina z něj leze jako sláma z gumáky, asi je to Jynský. Nenechte se jím vyprovokovat, chce abyste se přidali k jeho provokacím ohledně holokoustu.

 59. contumax napsal:

  host

  Tak nějak, nedávno jsem pozoroval jak dvě ženský asi kolem 25 let šli po ulici a ani se nedívali na zem a šli a šli...

  U pokladny v obchoďáku další ženská kolem 40 let vůbec nekontrolovala nákup a platila s tím, že čuměla do mobilu a když odcházela tak se pořád dívala do mobilu...

  Nebo holka s klukem stali naproti sobě a vůbec se spolu nebavili ale koukali do mobilu a to nejmíň 15 min....

  Nebo nedávno v krčmě seděli 3 mužové a dvě ženy u jednoho velkého stolu a nikdo na nikoho nepromluvil a celou dobu ani nevěděli co pijí... nevnímali ani okolí a kdyby vedle v ulici padaly bomby ani by si toho nevšimli...

  A až přijde Blackout budou skákat z oken a pod vlak...!!!

 60. houbeer napsal:

  Jo nejakej poradnej blackout by byl zajimavej ;)))

 61. Robo napsal:

  ..už dávno sa na nejaký ten kratší (1-2 týždne) teším.. :-)

 62. host napsal:

  Takže nový úkol odboje zní: způsobit blackout po celé republice, aby se ty zombie u obrazovek probraly :-D

 63. proud napsal:

  Radeji si ho neprejte!! Mno a myslite si ze je to jenom jejich vina?

 64. contumax napsal:

  Holy

  Ano teplouškéj styl, naschvál nepíšu do českých slov cizí slova...!!!

  Hnusí se mě to...!!!

 65. host napsal:

  Taky začínám mít podobný pocit. Placenými provokatéry se to tu už docela nepříjemně hemží.

 66. Fanny napsal:

  Musím souhlasit,životní zkušenost.

 67. Petr napsal:

  O.K. Proude, sup na zahradku, poryt, pokopat, uhrabat, zasadit a zalit. To je tak nejlepsi co v tomto marasu muzete udelat. :)

 68. Marie napsal:

  Ted je potreba pomoct dvema zatcenym! Adamovi Bartosovi a Janu Koralovi, ktery dostal zalobu na 23 stranach!!!!

  Potrebujeme jit po soudci a za Zemanem!

  A kdyz je nepropusti, tak si na ne pockat... jinak to nejde, kamarade. Ty si to porad predstavujes jako hru, ale tady jde natvrdo o zivot. Tebe jeste nikdy nesoupli do vezeni? Jestli ne, tak nevis, o cem to je, kamarade!

  To je poradny narez, ktery te probudi, protoze tam nikoho nezajima, ze jsi nevinny!

  Zachazeji tam s tebou jako s vyvrhelem, a to si pis, ze to na tobe zanecha stopy.

  Ty porad chces veci resit po dobrem, ale nevidis, ze to zle od nich je kurva krute? Tak to nejde.

  Cetl jsi to od admina??? Tady dole???

 69. Marie napsal:

  Je to tak! Presne toto pisi uz nekolik let!

  Povesit je, to je vlastizrada nejhorsiho druhu, protoze likviduji nas za nam ukradene penize!

  Dole je vzkaz od admina, cetl jsi to? Je potreba napsat co nejvice lidem, aby se slo po te kryse, co je podepsana pod zalobou a po presidentovi. A hned.

 70. Jaris napsal:

  zid parazit narodu,

  Bohuzel, mas absolutni pravdu.

 71. JJ49 napsal:

  A co si z toho vseho jako mam vzit? Litas ode zdi ke zdi, na jedne strane tvuj deklarovany prorusky postoj a na druhe strane omluvy tech, kteri nic nechapou, nechteji chapat a nikdy nepochopi!

  Tady nejde o jednotlivce, tady jde o vyslednici chovani celeho naroda! A ta vyslednice nas dostala do EU, do NATO a pod prakticky prime rizeni Washingtonem!

  Ve vysledku jsme, podobne jako polaci, zradci slovanske myslenky! Takze ja no tom co jsem napsal nahore nehodlam nic menit.

  Ja se pokladam za pritele Ruska, ale to jeste neznamena, ze musim nekriticky bastit vsechno co odtamtud prijde!

  Obdivuju Putinovu politiku, pokladam ho za politika, ktery nema ve svete sobe rovneho, ale nemusim s nim souhlasit, kdyz na mezinarodni urovni kritizuje napr. tzv. pakt Molotov Ribbentrop!
  (I kdyz samozrejme, kdo jsem ja a kdo je on,ze?)

  Ale to taky neznamena, ze kdyz se mi neco nelibi, ze mam honem bezet do NATO a ja nevim kam a vyhlasovat Rusku valku, nebo s ni alespon vyhrozovat, tak jak se to ted deje. Sve "slovanske" problemy bychom si meli resit ve sve slovanske rodine.

  Jestli cesi dosud nechapou, ze prebehlictvim nic nevyresi, ba naopak vse jen zhorsi, protoze zapad nase problemy resit nebude, ale prave naopak nas jen vyuzije, aby si vyresil sve, pak racte laskave prominout, ale znovu vam opakuji, ze je mi z vas na bliti!
  A je mi naprosto jedno, ze mezi temi "cechy" jsou i me deti!
  I ony to musi pochopit, jinak ztrati svoji vlast, za kterou nasi predkove pokladali sve zivoty, svoji rec, svoji kulturu, svoji identitu a celkove svoji budoucnost.

  Je to naprosto trivialni vec, ale Cech na to potrebuje nekolik generaci aby to pochopil! Co si myslet o takovem narodu?

 72. Marie napsal:

  Ja vim, ze mas ve vetsine toho, co rikas pravdu, ale nemyslim, ze lze vse uzavrit jako kolektivni vinu.

  Vinni jsou jen ti, kteri vecem rozumi a nic nedelaji. Decka vedi prd. Proc maji taky zahynout? Proto ta moje omluva, rozumis? Ja neomlouvam vsechny.

 73. Jaris napsal:

  Hezky napsano JJ49. Velka vetsina na "Rusaky" nadavala a musim se priznat, ze i ja jsem je v lasce po 68' roce nemela. Teprve dnes vidim, ze rozkradeni a rozpad Ceskoslovenska se pouze oddalil o dalsich 20 let.

 74. Vladislav napsal:

  Zdravím te, Robo!
  O co jde?

 75. JJ49 napsal:

  Marie, přečti si prosímtě po sobě tu demagogii, kterou tu vypisuješ! "Oni že děti" = Ukrajina, Oděsa!!!

  "Vinni jsou jen ti, kteri vecem rozumi a nic nedelaji" ???
  A ti co ničemu nerozumí a dělají = volí pořád stejné voly a běhají vítat americké vojsko, a za špinavý peníz vypisují svoje žlučovité "názory" třeba i tady na NWOO, ti nejsou vinni?

  Mám pro tebe jedno doporučení míň piš a víc přemýšlej!

 76. Bogus Sobotka napsal:

  Bazenova Maruska:

  " Tebe jeste nikdy nesoupli do vezeni? Jestli ne, tak nevis, o cem to je, kamarade!

  To je poradny narez, ktery te probudi, protoze tam nikoho nezajima, ze jsi nevinny!"

  Ano, Maruska vi o cem mluvi.
  Ma bohate zkusenosti z americkeho kriminalu.
  Jen co ji pustili tak zdrhla do Mexika.

 77. Bogus Sobotka napsal:

  Maruska:

  "Tak co, Sobotko, chces na ostrov a nebo do pece? Zarucuji ti, ze kdybychom je svezli vsechny, i takove Sabatove, Vasaryove, medialni stetky… ze by se vylikvidovali sami mezi sebou bojem o to, kdo bude pracovat, aby nezdechli hlady. "

  Marusko, ty patris do blazince.
  Pockej az te i z toho Mexika vyrazi :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!