Hlavní čaroděj Iluminátů říkal: „My kontrolujeme Islám a použijeme ho ke zničení Západu“

albet-pike

Popis původního videa: V tomto krátkém dokumentárním filmu diskutujeme předpovědi Alberta Pike pro 3. světovou válku. Přesto, že existují internetové stránky s touto informací, věříme, že ta nejdůležitější část jeho předpovědi je ta, že Ilumináti použijí Islám k dosažení svých cílů. Albert Pike otevřeně přiznává, že Islám bude ten hlavní prvek ve válce proti Západu a že Ilumináti povedou Islám až do přímého střetnutí se Západem. Už jsme viděli, co Nový světový řád (NWO) udělal s Islámem, kdy tento použil na vyvolání krizových situací v Bruselu v Belgii a v Paříži ve Francii, kde již došlo k útokům. A toto všecko bylo naplánováno za tím účelem, aby bylo možno vyvolat 3. světovou válku. Přesně tak, jak naplánovali (a provedli) první a druhou světovou válku.

Výňatek z úvodu ke knize „Satan, princ tohoto světa,“ kterou napsal William Carr:

Nestydím se za to, že moje vědomosti o boji, který je veden Luciferem za účelem odvedení lidské rasy od Boha, aby je mohl zotročit na věčnost jak fyzicky, mentálně a spirituálně, byly značně limitovány v r. 1955. Přesto mohu mnohé o ledačem poučit.

Můj jediný skutečný omyl byl, že jsem nebyl schopen pochopit spojení nadpřirozeného poměru Luciferského povstání v nebi se Světovým revolučním hnutím (World Revolutionary Movement, WRM), jak funguje dnes. Sváděl jsem vinu na mezinárodní bankéře, na sobecký mezinárodní kapitalizmus, nacizmus a komunizmus jako zdroje všeho zla. Dobře jsem věděl, že války a revoluce byly vždy plánovány roky a roky předem a navrženy tak, aby skončily totálním zničením všech současných způsobů vlády a náboženství jen proto, aby mohlo být nastoleno totalitární diktátorství nad zbytkem toho, co zbude z lidské populace až každá taková společenská katastrofa skončí. Ale nevěděl jsem s určitostí, že Světové revoluční hnutí je přesná kopie střetnutí, které Lucifer a jeho následovníci vyvolali když chtěli uchopit vládu Vesmíru v té části, které se říká nebe.

Chtěl bych objasnit a důrazně poukázat na to, že nevěřím, že Satanova synagoga je židovského původu, ale že – jak Kristus sám řekl – se skládá z „těch, kteří o sobě říkají, že jsou Židé … a nejsou … a tím pádem lžou“ (Zjevení 2:9 a 3:9). Proto v této knize dokazuji, že Protokoly, které obsahují detaily ďábelského plánu, který Weishaupt modernizoval a revidoval v letech 1770 a 1776 nejsou dílem „Učených zionských stařešinů,“ ale jsou dílem Satanovy synagogy, která se zakládá na Luciferské ideologii, navržené k nastolení jedné celosvětové vlády, jejíž moc bude převzata Vysokými kněžími Luciferiánského vyznání, kteří vždy tajně Satanovu synagogu vedli.

Jako důkaz mé upřímnosti … během psaní této knihy jsem nikdy nepřijal finanční pomoc od nikoho a stejně tak jsem netoužil na vydání knihy zbohatnout (pozn.: kniha byla vydána až po autorově smrti). Já a moje manželka žijeme z penzí, které jsem obdržel za zranění v první a druhé světové válce.

Vím, že budu zesměšňován kvůli tomu, co píšu, ale já sám dobře vím, že je to všecko naprostá pravda.
109 Komentářů k Hlavní čaroděj Iluminátů říkal: „My kontrolujeme Islám a použijeme ho ke zničení Západu“

 1. smrt napsal:

  Ano, naprostá pravda...ble ble ble.

  A Lucifer je můj mladší bratr.

  • Novapalo napsal:

   Žiaľ, ale ja si myslím, že ohľadom islamu je to pravda. To isté píše, aj keď úplne ináč, aj P.P. Kysucký v jeho posladnej knihe. Kysucký k tomu istému záveru dospel logicky analýzami, ako funguje tento vesmír. A dokladá to aj analýzami Biblie a Koránu. Ale Kysucký tvrdí, že Boh a Satan sú nerozluční spojenci a nie nepriatelia?? Neviem ...., ale myslím si, že má pravdu vo všetkom. Čítali ste to?

   • Josef Švejk napsal:

    Žiaľ, nečítali. Hovadiny nečteme, zvlášť od pána Kysuckého. Je to náš handicap, neboť díky tomu netušíme "ako funguje tento vesmír".

   • Marie napsal:

    No tak ted jsi mne naprosto odradil, Novopalo. Nehodlam tu knihu ani prolitnout, protoze uz podstata je kravinou!

    Boh a Satan, ze jsou nerozlucni spojenci? Vyprskla jsem smichy. To jejich spojenectvi je dane tim, ze jsou oba vymysleni, a jestli ten tvuj Kysucky tohle opravdu napsal, tak mu vzkaz, ze je vul, korunovanej vul....a ja bych mu za tu knihu nedala ani halir, tak maximalne na prdel....vychovnou...

    • Frantisek1 napsal:

     Největší podvod toho zlého je ten, že popírá sám sebe. Jak vidět jste jen jedna z mnoha, která mu sedla na lep.

    • Anca napsal:

     na objasnenie Boh versus Satan si prestudujte diela
     Jana Kozaka , alebo ak nemate cas, vypocujte si jeho
     videoprednasku "Kult hada". Jeho tvrdenia vychadzaju
     z poznania ved, je prekladatel zo sanskritu

   • vilon napsal:

    Ale ved Kysucký mohol kludne skopírovať Pikeho, a vydal to pozmenené podľa svojích dedukcií, či?

 2. Paul Durham napsal:

  http://zpravy.idnes.cz/horacek-zvazuje-kandidovat-na-prezidenta-f1q-/domaci.aspx?c=A160429_110619_domaci_pku

  další faustovský kádr na řadě z klobouku kouzelníka Fokustóna

  • smrt napsal:

   ...ještě větší prdel je ale diskuze pod tím článkem.
   To je na idnes zcela neobvyklé.

  • jan napsal:

   Jak už někdo psal dávno přede mnou,kulturní a umělecká sebranka 94%židé,mediální žumpálisté 99% židé.Proto si hledají mezi sebou v hodnou figuru,ale skutečně,není tam nikdo vhodný na prezidenta.Snad jste zaznamenal,pochvalu Táni Fišerové Halíkovi.Takže,kterýkoliv kandidát židovské víry,dostane jejích hlasy.

   • weissbach napsal:

    To máte štěstí, že jste neslyšel na radiožurnálu rozhovor s kardinálem Vlkem. To byla chuťovka, musel jsem to po 5 minutách vypnout abych neboural. A to jsem se pokoušel vyslechnout, co nám chtějí opět narvat do hlav. Ne, nedá se to, nemůžu už vůbec sledovat tu žumpu v ČT A SPOL PLUS ROZHLAS. Line se z toho něco víc než jen dezinfo, je to jed.

  • Marie napsal:

   Toto mne rozesmalo:
   Obává se prý toho, zda by vydržel neustálé slovní útoky, kterým prezident ze své funkce musí čelit. „To chce hroší kůži, ale já jsem normální člověk, já nemám hroší kůži,“ řekl.
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/horacek-zvazuje-kandidovat-na-prezidenta-f1q-/domaci.aspx?c=A160429_110619_domaci_pku

   On, pan Zid, ze nema hrosi kuzi? Vzdyt to prave predvadi tim, ze o sobe tvrdi, ze je normalni clovek!

   Had jeden... kdepak, jak rikam, zida poznam, jen kdyz promluvi.

   A jeho kecy uz pusobi na hloupe volice, kdyz se podivate, kolik tam hlasovalo pro jeho prijatelnost kandidatury... hnup, ktery nema ani zkusenosti ani vzdelani, proste nic. Jako umyvac nadobi v restauraci toho zrejme moc nenastudoval, ale po prevratu se z nej stal zurnalista a rychle dostal dokonce i cenu!

   President by mel byt starsi, a pravnik, a zadny ozrala z restaurace... vecny, zadny mluvka, jako je toto prasatko...

 3. jan napsal:

  Píši to vícerý,islám je mladší bratr Juda.Mají se rádi,jak Kain s Ábelem.

 4. Marie napsal:

  K autorovi Jane K.: zesmesnovat by ho nikdo nemel, protoze zadny duvod neni. Veci napsal, jak je vidi. Ale jsou duvody odporovat:

  1. Pokud jde o Satanovu synagogu, tak nejprve by to chtelo ujasnit si, zda verite ci pripoustite Satanovu existenci. Pokud ne, tak je uplne jedno, jakeho puvodu je a co rekl Jezis, jelikoz to nebyl zadny syn bozi, ale clovek. Proste neni mozne jet nabozenskou rovinu soucasne se zakony prirody, protoze jsou v rozporu, a to viditelnem.

  2. Tvrdim, ze ani buh ani satan neexistuji, a radoby svetovladci jedou cestu prirody, tj. nasili. Jednoduse silnejsi sezere slabsiho. A Satana si zidi vymysleli k usnadneni toho sezrani druhych, protoze oni nejsou slabsi, oni jsou silni, protoje treba jejich oslabovani, zvlaste pak naukou o dobru a dobrotivem bohu, hodnem nasledovani kvuli slibenemu blahu ( to ovsem zamerne az po smrti, aby nebyla moznost reklamace tohoto vylhaneho uceni ).

  3. Nic takoveho jako uchopeni vlady ve vesmiru neexistuje, protoze ten funguje na bazi rovnovahy. A svet na nasi planete taktez, proto ani zadne NWO nebude, ne proto, ze to rikam ja, ale protoze to priroda nedovoli, neni takto postavena.

  4. Podivejte se na planetu jako celek: nejsou tam nikde hranice ani oznaceni, co komu patri, ale vsichni, tj. veskeri zivocichove vznikli tak, ze potrebuji zrat. A timto samotnym faktem je zajisteno vzajemne vrazdeni se, a proto taky mnozeni se vsech zivocichu je garantovano pudem, nikoliv pranim nebo dokonce laskou, jak nekteri snilci o dobru by radi videli.. Viditelne tomu neni tak. Pohlavni pud donuti zivocistvo (vcetne nas ) se mnozit prave kvuli tomu zabijeni, aby ten zivot mohl pokracovat, a nikoho nekde ve vesmiru nezajimaji zadne detaily, co si kdo naplanoval a jak ceho dosahuje. A uz vubec zadny nejaky buh toto vse nezaridil, ani nesleduje, protoze v opacnem pripade by to musel byt vrchol sadismu neco takoveho stvorit a divat se na to cele veky! Umite si predstavit cislo neustale vrazdenych zivocichu kazdou vterinu po cele planete? Tezko se to da odhadnout, protoze i kdyz vylejete kybl vody pred barak, uz vrazdite napr. mravence ci jine zivocichy, kteri se zrovna v tom bode nachazeji...

  Lidi si proste vybiraji, co videt chteji, a co videt nechteji. A veri tomu, co jim dela dobre, ne tomu, co vidi, takze tady je jadro pudla....( Kolik znate lidi, kteri kdyz v obchode prebiraji kusy porcovaneho masa, se zabyvaji tim, jaky zivot to zvire melo a co vlastne do sebe nacpou? Ja je neznam, ale znam mraky tech, kteri uz pri pohledu na to maso vidi, jak jim na nem bude nebo nebude chutnat...)

  Udelem lidstva je starat se o rovnovahu, proto se nesmi nechat oslabovat v zadnem smeru, protoze za to zaplati zivotem. Uz nechat si lhat ci si lhat dokonce sam sobe, je oslabovanim!

  Zidi nejsou jedinym parazitickym narodem na svete, tak jako neexistuji pouze pijavice, ale taky komari, ze. No ale z tech parazitu to dotahli nejdal, protoze si vypestovali system na ohlupovani lidi tak, ze je docela zparalyzovali. Ani ti, kteri jsou ve skutecnosti jejich odpurci, si to sve zparalyzovani prave temi zidy ( krestane ) neuvedomuji, protoze to tak videt nechteji.

  A co se tyka muslimu, kteri nas ( Zapad ) maji porazit, tak to je plan, ktery zdaleka nevyjde. Lide opili ci vlastne zdrogovani svou docilenou moci se cim dal vice vzdaluji zakonum prirody a tudiz i logice. Ta je ale dozene.

  Pokud jde o muslimy, tak to jsou taky obeti zidu uz jenom diky sve vire, a ted si onanuji mozky svym vzestupem, ktery jim zidi umoznili, ale to je cele podvod, coz je potreba jim dukladne vysvetlit a na kazdem kroku pripominat. Budou jenom pouziti, a pak zlikvidovani, nebot zid nechce zadne verici za otroky. Proto uz predem predesila, ze bude jednom jedna vira, a tou je vira v jejich silu, nic jineho nepovoli...

  Docela je aktualni dnes si pripomenout Marxe. Ne jeho knihy, ale jeho dopisy a zapisky, kde o tomto mluvi. A podotyka, ze do vsech funkci je nutno dosadit pouze zidy, coz vidite dnes a denne na kazdem kroku, at jde o vladu, soudy, banky, media, tzv. neziskovky, proste vsude do vedoucich pozic se zamerne dosazuji zide, at jsou blbi jak blbi, hlavne ze cti prislusnost....

  Proto take zide museli vymyslet i viru pro zidy, a tou je jejich bozi vyvolenost. Vyvolenost bohem, ktery neexistuje je vyvolenost jimi stanovena...

 5. proud napsal:

  Takze jsme pudovy zvirata a priroda je plna jen tech nejsilnejsich............zazvonil zvonec a sci-fi pohadky je konec........ I kdyz na ostatnich bodech neco je,to zase ano.A i to s rovnovahou je obrovska pravda,jeste se s ni naucit zachazet,coz lidstvo porad ne a ne.......

  • Marie napsal:

   Jake sci-fi, kdyz to sam vidis? Jsme pudovy zvirata, to si muzes lhat kolik chces, ale je to tak.

   • proud napsal:

    Opravdu nejsme i kdyz mas recht,ze se v nas ty pudy ozejvaj.Ale mame toho dost navic,jen se kdysi kdosi postaral,abysme to radne "pozapomeli" coz neznamena,ze jsme o to prisli.

    • Marie napsal:

     proude: podivej se na vec z hlediska vsech lidi na planete, ne jenom sveho nebo bilych lidi. Ti se zabyvaji otazkou plozeni potomstva s premyslenim, ale vetsina nikoliv. A nechci ted placnout cisla, ale tech barevnych je vice, nevidis to?

     To je prave ten rozdil mezi nami dvema. Ja neberu jenom svuj pohled, ale celkovy, i ten protistrany. I takovou, mozna reknes, malickosti, ze barevni lide nas bile nenavidi. Pochopil bys to, kdybys mezi nimi zil, jak je to doopravdy. Oni se dokazi i dlouho pretvarovat, ale ty skutky je prozrazuji. Nedej na to, co kdo rika, sleduj, co dela... u kazdeho. At je president nebo cernoch, to je jedno....

   • contumax napsal:

    Marie

    Ti kdo si myslí, že pochází z opice se podle toho taky tak chovají...!!!

 6. proud napsal:

  Ale ta prdel,az se zjisti ze ten nad GP je Slovan jako poleno,odjinud, a vyuziva nas vsechny,vcetne zidu,jako ze to presne tak je,jen nevim kdo ridi GP,ten Slovan je jen jedna z moznosti a kdybych to rozebral,tak dokonce zatracene hodne pravdepodobna! To se pak budu smat az se budu za bricho popadat!

  • Marie napsal:

   Ty jsi presvedcen, ze GP je jedna osoba, ze pises Slovan?

   Je uplne jedno, co jsou to za bandu, jiste je, ze jsou zdementeli, a to se jim stalo tim, ze ziskali tak velkou nadvladu. Se podivej na sebe... ja taky mela dum...to, ze ja o nej prisla a ty ne, ti dava moznost se mi posmivat, nadavat do zebraku, a taky konstatovat, ze kdyz nemam penize na zivobyti, tak mam chcipnout, ze.. tak co se divis zpusobu mysleni GP? Jednoduse daleko dal vystsoupana nadrazenost. Pocit nadrazenosti je silny stimul, navic vzrusujici, ze..

   No, jestli se budes smat, az za bricho popadat, tak to nevim, ale ja to vidim spise tak, ze z nas drtiva vetsina nebude existovat, natoz se smat...

   Prekvapuje mne, ze ty, jakozto muzskej, si neuvedomujes zavaznost nasi situace.

   • proud napsal:

    "Ty jsi presvedcen, ze GP je jedna osoba, ze pises Slovan?" ...........psal jsm "NAD" GP! Neverim ze to GP konci,je rozdelenej,GP sam o sobe neni nejen jedna osoba ale nekolik organizaci,frakci,a jen mensina je NWO debilu,ovsem jeden druhymu do niceho nezasahuje,takze debily nema kdo zastavit.

    Ve vsem ostatnim se pletes,respektive si to spatne vysvetlujes,ale vzhledem k tomu ze jsi baba,to chapu:-);-)

    • Marie napsal:

     Je jedno, jestli napises nad... tim slovem nad je mysleno, ze to ridi, nebo ne?

     A neni rozhodujici, ze jsem baba...jestli veris na dusi, tak bys mel uznat, ze ta nema pohlavi, hehe..

     Klidne mi napis protiargument k tomu, v cem se pletu. Ja se rada opravim...napravim, ale bez toho protiargumentu ne...

    • contumax napsal:

     proud

     GP je duchovní bytost a není z tohoto světa...

   • Dj napsal:

    GP je demonicka vysoce vyspelá civilizácia,ale demonicka spodnich svetu a clovek,je strazce evoluce,tuhle hru tady sleduje vyšší sila-clovek,človek je v podstate kozmické vedomie a samo jsi zvolilo tuhle cestu byť konfrontovaní s tim čo samo stvorili.Jenom jeden scenár nekonecneho množstvo scenáru vedomí.

    • Marie napsal:

     Pekne mas mozek pomotany debilnimi pojmy...

     demonicka, vysoce vyspela??

     to je tedy sila, to cist....v cem spociva jeji vyspelost? V te demonicke podobe?

    • contumax napsal:

     Dj

     Něco na tom je a s něčím se s Tebou shoduji...!!!

 7. Marie napsal:

  Jeste pripommenu jednu dulezitou vec: Nebastete medialni masaz o tom, ze privandrovalci jsou verici. Nejsou. Dukazem je to, ze je to verbez posbirana ponejvice z kriminalu celeho sveta a skutecne verici muslim ani nekrade, ani nevrazdi, to jsou vsechno jen provokace lidik nenavisti k muslimum jako k celku a probouzeni boje s nimi, pricemz samozrejme muslim, ktery bude napaden se bude mstit na cele rodine, to oni v zakonech maji. Nelze nad nimi vyhrat v boji. Jedina sance je skutecne jen vykazat je ze zeme. Jakmile budou prijati, pak uz maji sve naroky, ktere jim nikdo nevezme a jenom hlupaci si mohou myslet, ze se nam budou prizpusobovat nebo nejak vdecit za pomoc. Hluboky a hloupy omyl.

  Takze zachrana spociva v zastaveni a nedovoleni jim vstupu na nase uzemi, to ovsem bez odstraneni vlastsizradne vlady, ktera to spoluorganizuje, nepujde..

  Takze si spocitejte, jak snadne bude se zbavit bilych Evropanu, kdyz bude zaplavena barevnymi ve stovkach milionu, musite myslet i na to, jak rychle se mnozi...

  Takze zpet k islamizaci Evropy: k te ani nedojde, protoze drtiva vetsina Evropanu nebude existovat, a nasledne ani velka cast privandrovalych, zbavi se jich stejne jako to delaji v Africe ci jinde.

  A ze staveji mesity v Evrope? To je soucast divadla. Provokace pro bile a utesovatko pro muslimy, ze to s tim jejich osidlenim Evropy je mysleno vazne. Neni.

  • proud napsal:

   " skutecne verici muslim ani nekrade, ani nevrazdi, to jsou vsechno jen provokace lidik nenavisti k muslimum jako k celku a probouzeni boje s nimi, pricemz samozrejme muslim, ktery bude napaden se bude mstit na cele rodine, to oni v zakonech maji."........ale prekvapilas,palec vzhuru. Jen si tak myslim ze ty zvesti jsou velice silne prehnany,prave proto cos napsala,dostat nas do valky,aby se treti smal a napakoval.

   • Marie napsal:

    Ale neprekvapila, proude... .ja jsem tady dyl nez ty a kdo mne cte, tak vi, ze pisi porad to same... ono to ani jinak nejde, protoze ta hola pravda o nasi likvidaci se nemeni!

    Rikas, ze panikarim? Nikoliv. Divam se na to zesiroka, do okoli, do hloubky. Ty porad veris, ze se u to nebo ono u nas nestalo, tak ani nestane? Nikoliv. Kvoty jsou komedii, protoze volny pohyb po cele EU je turekym pasem garantovan. Naopak je horsi, kdyz zlociny budou pachat pruchozi, protoze jsou nedohledatelni. Kdyz ti bude nejaky bydlet na ulici, tak mas jakous takous malou sanci si ho sledovat, uhlidat a nebo minimalne identifikovat..

    • Ivana napsal:

     Zdravím tě Marie
     myslím, že jsi trefila hřebík přímo na hlavičku. Až budou mít turecké pasy a nebudou potřebovat víza, tak mohou táhnout Evropou celá vražedná komanda...prakticky nedohledatelní.
     Dneska jsem se výjimečně koukla na ČT24 a kecal tam Špidla. Moderátorka se ho ptala, co si myslí o nošení šátků a hábitů u nás. Víš co jí odpověděl? Že zakazovat nošení těchhle hader by bylo proti ústavě. Hajzli jedni. Tak oni si na to už nachystali předem i tu ústavu, aby se nám tady muslimáci mohli promenádovat zahalení od hlavy až k patě... a pak je zkus nějak od sebe rozlišit.
     P.S. četla jsem, co jsi mi napsala a musím ti říct, že ti už rozumím. Rozumím a držím palce.

     • Marie napsal:

      Dekuji Ti! Uprimne.

      S tim zahalovanim mas pravdu, to je zamer, a nebude nikdo vedet, koho proti sobe ma, jestli je to zenska nebo zabijak, oni si klidne navlecou i sukne, ucel sveti prostredky.

      Ja to rikam porad, ze mas nadeji v boji, kdyz mas nepritele pred sebou. Ale kdyz nevis, kde je, tak mas nejvetsi pravdepodobnost, ze ti vrazi kudlu do zad a nebudes mit sanci se branit. Toto je moc vazna vec s tim volnym vstupem po cele EU!

      Vyjebali s nami!

      Kdyby byli v komunitach, tak to mame jak aspon trochu uhlidat, ale takto jsme totalne v riti. Proto nam nezbyva nez to, co jsem psala. Nesmi k nam ani noha, i za tu cenu, ze sundame nasilim tu podelanou siovladu. 1.7. je za dvermi! Jdu se podivat, na ktery den je naplanovano hlasovani v parlamentu v teto veci. Lidi by meli ty poslance oblehnout, hezky po jednom a rict jim jasne: zvednes paprcu pro a je po tobe. My si sve deti vrazdit nenechame!

      V tomto neznam kompromisu, a ani od nich nevezmu zadnou vymluvu. A Zemanovi taky napisi: tohle nepodepises, protoze se jedna o hromadne ohrozeni obcanu cele zeme, a jestli to udelas, nasledky si poneses sam. Tady konci sranda, oni jsi nasi gilotinou, a to doslova.

  • host napsal:

   Teď jste napsala to nejdůležitější ohledně "muslimské" invaze. Do kamene tesat.
   Napřed vytvoří nesnesitelnou situaci s brutálními imigranty a pak přijde velký ŽID a nabídne nám řešení této situace. A všichni budou hýkat nadšením nad našim pejzatým zachráncem, takže se dobrovolně vzdají všech zbývajících občanských práv, výměnou za "záchranu".
   (ani nevím jestli je to z Protokolů či odjinud)

   Možná, že to je hlavní důvod proč útočí na nezávislé servery jako tento. Nechtějí aby se někdo dozvěděl, že ten kdo nás bude "zachraňovat" tuhle situaci sám vyvolal. Ještě potřebují ovce poslušné s vymytými mozky, než pro ně postaví jatka (to zabere nějaký čas).

   Mě byl Ko(h)nvička vždy krajně podezřelý, jeho program bylo jen prosté šíření nenávisti ke všemu muslimskému, podobně jako to dělá Kuras. Oba jsou nejspíš agenti. Vsaďte se, že trestní oznámení na Ko(h)nvičku vyšumí do ztracena, a Bartoše budou roky tahat po soudech.

   • proud napsal:

    "Teď jste napsala to nejdůležitější ohledně „muslimské“ invaze. Do kamene tesat.
    Napřed vytvoří nesnesitelnou situaci s brutálními imigranty a pak přijde velký ŽID a nabídne nám řešení této situace."........jen tak mezi nami,ovcan co tohle neprohlidne se odsoudil sam a dobre mu tak! My ostatni na takovy reseni tezko pristoupime.......

   • Marie napsal:

    Presne podle zakona: tonouci se i stebla chyta!

    O to hraji zidi, abychom je jako sve otrokare uctivali.

    Uz jsem to tady psala nekolikrat, ze mi primo do oci rekl jeden zid, ze oni nechteji ty, co jim budou slouzit s odporem, ale s radosti, ze mohou zit!

    Zadny vyvoj, zadna tvorivost, nic goj nepotrebuje. Jenom chleba, vodu a hry, a musi byt stastny z toho.

    Kupodivu, jsou bohuzel takovi i mezi nami....
    Jenze oni chteji jenom takove...ten zbytek je na likvidaci a uz davno davno naplanovanou jak...

   • Marie napsal:

    pro host: jeste k tomu Konvickovi: K tomu jsem se vyjadrila uz na zacatku a nazor nemenim: je to zidovsky provokater a nikdo ho trestat nebude, protoze plni presne to, co je potreba: rozdmychat nenavist a boj proti vsem muslimum.

    My to musime otocit: rikat muslimum pravdu a pripominat jim Palestinu dnes a denne. Zid muslimy nemiluje, jen je potrebuje pouzit na nase vyvrazdovani. A nejen zoldaci poskladani z kriminalu, ale i radovy muslim proti vam pujde, kdyz mu date najevo svou nenavist vuci jeho vire.

    Vira musi jit uplne stranou, my se nepotrebujeme jejich virou zabyvat, my se potrebujeme zabyvat nasi existenci, ktera je ohrozena!

    Ja bych vam mohla vypravet stovky prikladu, ze i samotne michani ras ( bez vlivu viry ) je vec spatna, prinasejici pouze problemy. Skutecnost je takova, ze nejsme stejni a je to dano tim puvodnim vyvojem te ktere rasy, podminkami ve kterych vznikla, to se nezmeni tim, ze se nekam prestehuji.

    Mexican je stejny jak v Mexiku, tak v USA, to same cernosi, se podivejte, kdo prevlada ve veznicich. Taktez se podivejte do armady, kdo tam prevlada a cim to asi bude...

    • Ivana napsal:

     Marie
     obávám se, že když muslimům ti jejich imámové řeknou, že přišel čas, aby si od bílých bezvěrců vzali jejich domy, byty, auta, celé majetky i ženy, že to je pro ně odměna od Alláha...tak se nás na nic nebudou ptát a vymordujou nás tady všechny, i kdyby jsme se na ně usmívali s hubama kolem celé hlavy. Spousta jich je negramotných a nejsou zvyklí příliš o věcech přemýšlet do hloubky.

     • Marie napsal:

      Ano. Ale to je jen ta navnada. Musi se jim vysvetlit, ze pak prijdou na radu v likvidaci oni. To je stary zidovsky zvyk nejdriv nalakat, a pak znicit. ( Vidis tu navaznost s jablkem poznani v pohadce o Adamovi a Eve v raji, coz je zidovina, kteru vidime i dnes, jejich zpusoby jsou nemenne..)

      Vzpomen na Havla, jak nas navnadil, zruda...

      A ja nemyslela jit za kazdym jednotlivym muslimem, ktere potkame, ale za jejich vudci, staci do tech jejich mesit, aby k nim promluvili.

      Vsimla sis, jak se objevuje ve zpravach, ze muslimove, jiz zijici v evropskych zemich sympatizuji s teroristy? Jisteze se par takovych dementu najde, ale celkove to pravda neni, naopak, oni se od nich distancuji a poukazuji na to, ze to nejsou muslimove. Kdyz si najedes na web stranky iranske nebo i egyptske, tam zjistis, ze nikdo je za muslimy nepovazuje, naopak. Proto taky ti zoldaci jsou z ruznych zemi, nikoliv jen z Blizkeho vychodu. Tam je pouze soustreduji do taboru ( v Turecku ), kde je tridi podle pouzitelnosti a stupne agresivity.

      Vzpominas na africkeho presidenta? Ten rekl, ze se jeho zeme zbavuje takto odpadu! Toho nejhorsiho svinstva, co maji doma.

      Videla jsi to video, co jsem sem dala? Oni poziraji deti, ktere rozrezou zaziva a veri, ze je to ochrani.. kanibalove...a hlavne zdrogovanci.

      Vcera jsem videla mapu, ukazujici oblasti, kde je nejvice rozsireno pouzivani drog. Afrika mezi temi na prvnich mistech...

      • jop napsal:

       Musi se jim vysvetlit, ze pak prijdou na radu v likvidaci oni

       Nefunguje na nich žiadne vysvetlenie, ak to nie je v Koráne. Ak imám zavelí, budú nás likvidovať. Určite sa všetci nepridajú k boju proti bielym, ale bude ich dosť, budú ťažko identifikovateľní.
       Nakoniec to skončí totálkou, každý biely proti všetkým moslimom.
       Proti imámovi nemáš šancu so žiadnou tvojou logikou

       • Marie napsal:

        Koran si nekteri ohybaji, jak se jim hodi, stejne tak je to s Bibli.

        Iran je taky muslimska zeme, a ta se prisne drzi Koranu, ktery zakazuje utocnou valku. Pouze obrannou. Proto taky Iran se drzi zpatky, jinak ma jiz desitky duvodu napadnout Izrael. Ceka, az bude napadeno ze strany Izraele, a ten o tom keca uz desitky let, ale netrufne si...

        • host napsal:

         Nezapomínejte, že v nesionizovaných muslimských zemích jsou Protokoly skoro povinnou školní četbou, jako u nás Božena němcová. Což je pozitivní.
         Bohužel, wahabističtí saudští sionizovaní imámové působí v opačném směru.
         A hádejte, koho si zve třeba český Alrawi na přednášky do mešity? Právě saudské imámy. Protože ti pak místní obec štědře dotují petrodolary.

        • jop napsal:

         Koran si nekteri ohybaji, jak se jim hodi, stejne tak je to s Bibli.

         ja súhlasím, ale keď do EU prúdi zberba, primitívna, naivná, nevzdelaná, čakajúca domy zadarmo s háremom blondýnok vnútri, tak korán bude využitý ako zjednocovací prostriedok, na ktorom sa zhodnú všetci "oklamaní a frustrovaní" moslimi, ktorí nedostali dom s blondýnkami.

         Korán bude využitý proti európanom, budú nás biť rôznymi spôsobmi, pri dosiahnutí určitej percentuálnej hranice moslimov v Eu, tak bude náboženská vojna proti všetkým bielym.
         S každým prisťahovalcom sa to percento zvyšuje a vojna približuje

         Pozri sa na situáciu očami moslima, oni bielymi nesmierne pohŕdajú. Žil som na internáte s nimi, sme pre nich podradné bytosti, a biele ženy sú pre nich síce želané, ale ešte viac nimi opovrhujú ako chlapmi.
         Ja som videl, ako sa správali k bielym ukrajinkám, ktoré mali moslima za priateľa
         Väčšina z tých báb mala síce cez 100kg, ale boli pre ich ako odpad.

         Pritom som žil na internáte s tými vzdelanými moslimami a aziatmi, ale aj tak sme pre nich boli menejcenní.
         Ako o nás môžu rozmýšlať tí nevzdelaní tupci, ktorí majú v hlave iba korán, počutý zo slov imáma, ktorí nevedia čítať a písať, ktorí nedostali slúbený dom, ktorí nenávidia všetko biele?

         Ide to k vojne, alebo náboženským konfliktom na úrovni štátov, kde veľká časť tých tupých moslimov začne biť bielych, a skončí to vyhnaním všetkých tých náboženských primitívov z EU, lebo iné východisko nebude existovať.

         Rovnako ako američania počas WWII internovali všetkých japoncov v táboroch, tak EU bude musieť internovať všetkých moslimov, potom tých čo bojujú postrielať a ostatných "mierumilovných" poslať do krajín kde prevláda islám.

      • Jaris napsal:

       Marie, Buh Evu s Adamem nelakal nebo nesvadel Stromem Poznani. To je lez! Naopak je upozornil a rekl na rovinu, aby se mu vyhybali a ovoce z nej nejedli, protoze by zemreli. Adam s Evou byli Bohem stvoreni s perspektivou nekonecneho zivota a jejich neposlusnost je o to pripravila.Dusledky neseme dodnes.

       • Marie napsal:

        Jaris: Muzes mi aspon odpovedet na to, jestli se ti zda takovy buh, ktery kvuli podelanemu jablku zatrati naveky dva lidi a miliardy nevinnych jejich udajnych potomku, dobrym? Tomu prece nemuzes, pri sve inteligenci, verit?

        To je totalne primitivni pohadka....

        • Jaris napsal:

         Marie, to mas tak. Vysvetlis mladym lidem, ze nemaji pouzivat drogy, protoze je to poskodi a muzou zemrit. Neposlechnou a drogy budou zneuzivat az zemrou. Pokud se jim narodi potomek byva casto poskozeny.
         Jiny priklad. Mas formu na chleba, ktera nestastne upadne na zem a udela se v ni dulek. Kazdy nasledne upeceny chleba tam ten dulek poskozeni bude mit. Tim, ze Adam z s Evou snedli ovoce, zrejme si tim poskodili DNA a skutecne za cas zestarli a zemreli. Postupne kazde generaci se vek snizoval az do dnesnich 80 - 100 lety.

       • contumax napsal:

        Jaris

        Správně správně...

        Kdo bude Bohu povídat tohle jsi udělal špatně...???

        Hlína sama říká hrnčírovi udělej že mě nádobu pro vznešený obsah anebo pro méně vznešený...???

 8. proud napsal:

  Vsichni jsme otroci!!!,jen ruzne postaveny za ucelem rozdel a panuj,nenech se nikoho s nikym kamaradit,musej se nenavidet! A jak to perfektne funguje je obzvlast tady u nekterejch dobre videt!

 9. proud napsal:

  Myslim si ze mame nejvyssi cas udelat co se emigrantu tejka naprosto jasny pravidla nasi politiky v ty veci a dat jim je vedet! Nejsem pritel odmitani pomoci potrebnejm,ale ani sebevrah! Takze ocamcad pocamcad.A paklize to udelame a ohlidame si caru,nikdo z nich se sem moc nepozene,zkusej ale nezopakujou a prijdou jen ti potrebni.Pak by jim nezbylo nez nas dobit zvenci,coz by bylo uz mnohem tezsi,neli nemozny......ovsem to musime presvedcit vladu o tom co skutecne chceme a co ne a nenechat se opijet rohlikama a odvadet pozornost jinam.Coz zase znamena "pracovat s lidma",protoze s ovcema to nejde a nepujde!

  • Marie napsal:

   Jak chces presvedcit vladu, ktera jede v nasi likvidaci, aby to nedelala! A ze to nechceme, to moc dobre oni vsichni vedi, to je nepotrebujes presvedcovat!

   My je musime donutit k nasi vuli a nebo zlikvidovat. Ja to nerikam s radosti, sakra. Ty vidis nejakou dalsi variantu? Jestli jo, tak sem s ni. Ja ne.

   • proud napsal:

    Uz jsem to psal preci x krat,vsichni mame tu nejlepsi zbran jak vladu donutit,nebo rozpustit a pritom si nenabehnout na drat do oka,OBCANSKOU NEPOSLUSNOST! A samozrejme rozum,koho nemame jsou lidi do vlady a ten profesionalni management,ten by se jeste do kupy dal dat,pocitam.Jde jen o jediny,dokazat se zorganizovat.Ale znova,jak chceme zorganizovat stado ovcanu? S tim se nediskutuje,to se zene! Ale nic to nevyresi a kdyz,ne na dlouho.Revolucema a honenim stad budeme donekonecna opakovat 89 a do zblbnuti nam to budou brat z ruky ti nejvyssi pres ruzny vychcanky z nas.Je to jejich dobre naucena retorika vyzkousena tisiciletima praxe a maji na to hafo prostredku.Nase jedina sance je zbavit se stad ovcanu a nahradit je spolecnosti obcanu.Jinak necekejme,ze nekdo do neceho pujde kdyz to bude znamenat utahnout si opasek,a to bude znamenat v kazdym pripade jak dobre vime.A ze nas ceka utahovani tak jako tak,je vec dalsi,ale ovcan si ji nepripusti,bude k ni donucenej.Ovcan si ho urcite neutahne,jedine pod policejnim dohledem.Obcan uz to dokaze,kdyz bude vedet proc a co dal,ze je to pro nej.

    • Marie napsal:

     To jsem rikala pred lety taky. Obcanska neposlusnost, neplatit dane. Jenze uz je pozde, proude!

     Myslis, ze jakakoliv obcanska neposlusnost vlade zabrani odmitnout bezvizovy styk s Tureckem? 1.7. uz mas za par tydnu a klidne se vsadim, ze ty pasy uz jsou pripravene i s hlavickou EU. Vzdyt vis, ze se vse dozvidame se zpozdenim. Tady je veliky pruser, jehoz nasledky jsou nedozirne a hlavne nenapravitelne, pokud se neudela nejaka razna akce.

     Ani demonstrace s ucasti milionu lidi toto nemuze ovlivnit, chapes? Toto musi byt zarazeno tvrdym zpusobem, jde o cas... proto se ptam, jakou rychlou variantu vidis.

    • contumax napsal:

     proud

     Správně a souhlas...

  • Petr napsal:

   Bohuzel proude to co pisete se dobre cte a pokud bych byl v pubertalnim veku, tak by jste mne nadchnul. Jenze jak, chcete presvedcit vladu ? No a pokud ji presvedcite jak se chcete udrzet. Vzdyt stav ceske ekonomiky je ten ze z velkeho procenta neni ceska. Vzdyt by Jste tam za chvili meli vselijake revoluce. Podivejte se jak rvou proti presidentovi a to je jen jeden z nich. Pripada mi to jak se mydlili Bronstainovi zidi s Kaganovym zidy v Rusku. A nic dobreho pro Rusy. Jedina sance je ze cela Evropa povstane. A Vase sance pro solidni zivot v Evrope se stale zmensuji. Samozdrejme ze to neplati je o Evrope. Canada je ve stejne zumpe.

   • Marie napsal:

    Proud je mladej, rozhodne je o generaci niz ode mne ( vekove ). Ma idealy, to mu nelze zazlivat, ale ty mu prave nedovoluji videt realitu v nahote. Je valka... ja to vidim vsude. Valka neznamena to, ze mi padne na hlavu bomba, nebo se na nasem uzemi zacne bojovat... to uz je na vse pozde.

    Valka se da zastavit jen na zacatku....pak uz je ten chaos tak neprehledny, ze se neda nikomu verit.Vemte si jen 2.svetovou... vsechny smlouvy o neutoceni porusene...

    K tem zidum: Oni nejsou soudrzni. Lidi to mate, protoze proti nezidum jsou a dusledne. Ale to prameni z jejich viry. Sami mezi sebou se rvou jako psi. Chcete dukaz? Nechodme daleko: Ukrajina.

    Kdo je Janukovic, ktereho se rozhodli jen tak zlikvidovat nasilne? Je to ZID. A ti, co ho nahradili, jakbysmet. A dal se podivejte na boj Porosenka a Tymosenkove. To jsou oba Zidi.

    Cely zivot se zidum vysmivam do oci, ze chteji svetovladu, ale toto je hlavnim duvodem, ze ji nikdy nedocili. Kdyz je nekdo bojovnym kmenem, neznamena to, ze tu svou bojovnost potlaci. Nepotlaci. Ta v nich je zakodovana.

    Mne nejde o to, ze bych obavala jejich vitezstvi nad lidem cele planety. To vubec ne. Mne jde o to, ze vzdy v tech jejich bojich nas pouzivaji a likviduji. A tomu zabranit, to je hlavni moje motivace.

    Proto taky prosazuji tu jejich izolaci ( na ostrove, odkud nebudou moci mezi ostatni lidi, kteri nejsou rozeni parazite a bojovnici). Tam at se vytridi sami na ty, kteri jsou zide verici a ti prifareni k jejich vire, to nam muze byt jedno...

    Mame uz vsichni dostatek dostatek dukazu, ze za vsemi valkami jsou oni a znovu polozim otazku: neni lepsi zneskodnit vlady nez nechat povrazdit miliony ( v teto valce uz pujde o miliardy! ) nevinnych lidi?

    • Petr napsal:

     Ono se to dobre rika - zneskodnit vlady - ale jak ? Tu v Canade je to jeste horsi. Lide tu ve vetsim % maji diky pujckam dost vysokou zivotni uroven. A take diky pujckam musi porad mit praci a to v nasi spolecnosti znamena byt pod stresem. Pak tu jsou lide zatizeni nabozenstvim. Coz jim take v premysleni neprida. S takyma lidma proste nic neudelate. Oni si neuvedomuji Ze likviduji budoucnost svych pristich pokoleni.

     • Marie napsal:

      Na Islandu to vyresili. Bankere pochytali a dluhy znulovali a po prdeli. Proste ty dluhy nebudou a tecka.

      Mas barak, na ktery uz nebudes nic splacet. Konec hry.
      Pozavirali je, nekteri utekli.

      Kdyz to nekde jde, tak proc to nepouzit? Ale je problem u lidi i ta vira, jak rikas.

      Tady pomuze matematika: jsou pouze jedinci na akci? Tak to nema smysl, nabihat si na nuz.

      Psala jsem, ze lidi se museji obchazet, aby se zjistil zajem neco udelat. Je a nebo neni. Kdyz neni, tak se neudela nic.

      Policajty obejit, neverim, ze vsichni jsou ochotni jit proti lidem, vzdyt jsou prd placeni.

      Male skupinky chlapu, prekvapive odchytat par tech nejvyssich a videl bys ten srumec... tez zbytek by se z velke casti rozutekl, jako na Islandu. Oni jsou posrani strachy, jako nakonec kazdy, kdo ma co ztratit. My nemame. My muzeme jedine ziskat.

   • proud napsal:

    To jsou Peto ty omyly,ktery dela kazdej kdo neumi,nebo si neuvedomi,ze kdyz chce lepsi budoucnost,musi podle budoucna i premejslet.A tak premejslim,ne o odstraneni vlady,nebo jeji dostani pod kontrolu,protoze to je nutna samozrejmost kterou se ani nezabejvam.To stejny je ten tvuj zahranicni kapital,proc by me mel zajimat? At si ho teda investor odnese!!! At si zkusi odnyst nase fabriky,nasi vodu,nasi zemi,nase lidi..........na "investice" mu sere pes,znarodnim je a at se klidne kazdej posere,narod rekne je to u me,je to moje,a spadla klec!!!Delaj to snad Americani nekde jinak? Delaj,rozsekaj to a pak to tem kterejm to rozbili za jejich postavej a sbeou to i s nima........a to je v poradku?! To je totiz ten tvuj "zahranicni kapital"!

    • proud napsal:

     A ja to udelam u sebe doma s tim co mi patri,na cem se drou domaci lidi a drinou to uz tisickrat zaplatili,jen urokovy zlodeji tvrdej ze ne,ze to zaplatit ani nejde........at mi polibej rit.Komunisti taky znarodnili a neptali se dvakrat! A lidem z toho aspon neco dali,i kdyz si bohate brali.Tim spis to muzu udelat taky a nechat lidi delat na svym a delit jim vysledky.XZe zacatku tezko,kdyz je vsechno zniceny,to je to utahovani,ale casem se to zacne vracet,a verim ze to urcite nebude trvat dalsich 25 let slibu a tunelovani,kdyz si to lidi sami ohlidaj a osefujou!

     • Petr napsal:

      Proude ja Vam nerozumim. Zahranicni katital vubec neobhajuji, naopak jsem proti. Bohuzel Vas zajimat musi. Proto ze vsechno je jedna velka pavucina do ktere se dostalo hodne statu. Vzdyt uz Cechy nejsou sobestacne ani se zakladnimi potravinama. Kde budete brat dolary na ropu ? A to ze komunisti znarodni - vzdyt za nima stal jedn z nejmocnejsich statu te doby. A hlavne lide nebyli rozezrani a dost hodne jich bylo nadseno zmenou systemu. Jsem si jisty ze pokud nedojde k celkove politicke zmene v Evrope v Cesku si ani neprdnete. Tak jak USA k sobe pripoutaly Canadu a Mexico, tak je Ceska republika pripoutana k EU. A to nechci videt az muslimove ziskaji politickou silu a budou si volit svoje. To co pise Marie o Islandu je sice pravda, ale bankeri uz jsou na svobode a pri jejich drzosti za par roku budou Island soudit o usle zisky. Nase jedina obrana je snizit spotrebu zahranicnich vyrobku v nakupech uprednostovat mistni komunitu, seznamovat se z lidma a hlavne byt zodpovedny vuci svym potomkum.

      • Marie napsal:

       Jo Petre, ano, zavreli je a uz jsou zase na svobode, a prave proto, aby nemohli znovu skodit, je potreba je svezt na ostrov oddeleny, kde si mohou cmarat sve vysnene uroky tak akorat do pisku...

       Na ropu uz dolary nepotrebujeme. Zalezi na tom, od koho odebirate. A vykaslat se na smlouvy, ze dne na den, bez vypovedi.

       Petre, o to prave jde, aby nebylo mozno snizit spotrebu zahranicnich vyrobku, proto ta TTIP o povinnosti zemi je odebirat!!

       A za soucasneho zavedeni kazdodenniho elektronickeho nahlasovani trzeb ( ten napad dementa Babise je nacasovan presne s tou smlouvou ) dojde rychle k likvidaci poslednich zbytku domaciho prumyslu. Tim bude vymalovano a CR zavisla jak nikdy predtim, pokud se vyrobku tyce, Cesi jednoduse nebudou schopni nakladove se vejit do cen konkurencnich a zakaznik ma cim dal hloubeji do kapsy, o to se staraji zas jina ministerstva...

       Nejdriv je potreba se vratit k potravinove sobestacnosti, ostatni je vedlejsi. To by se dalo spojenim se se Slovenskem, kdysi to prece fungovalo. A dalsi krok je zpatky se napojit na Rusko.

       No a tu zodpovednosts vuci potomkum prave vidim v zabraneni valce, protoze to je uplna priorita vseho. A zase, jina cesta nez spojit se s Ruskem neni. Sami to nezvladneme.

       • Petr napsal:

        Marie Rusko ma dost svych problemu. A pomohlo by jedine v pripadu ze by se Cesko zaprodalo Rusku. Coz by znamenalo vojenske zaladny. A spojeni se Sovenskem - to by asi moc nefugovalo. Polaci ti jen cekaji aby mohli neco z Ceska urvat. No Nemce a Rakusaky zname s historie a moc se nezmenili. Spis to vidim ze by Cesko dopadlo jak Srbsko. Ekonomicky by bylo odrovnano behem chvile. Jedine co pomuze celoevropske vzkriseni lidi, jejich procitnuti. Ale nejakym vnitrnim prevratem, to by byla zas jen vymena loutek. Podivete se na Recko.

 10. MIVAS napsal:

  Ach Marie, jen málo lidí je tak sebestředných, nadutých, sebejistých a přitom tak mělkých, nevědomých, přímo hloupých a neuvěřitelně užvaněných jako jste vy. Abyste mohla psát tak sebejisté výlevy, kterých se dopouštíte, měla byste toho ještě mnoho nastudovat, neboť při své ukecanosti jen odhalujete míru svého hlouposti. Stavíte se na špičku vševědoucnosti a přitom ani netušíte, že úrovní informovanosti, logiky a dalších příznaků prozrazujete s bídou základní vzdělání. Chtěla byste poučovat a nemáte čím. Držte se radši toho, co opravdu znáte. Nepouštějte se do míst, kde nevíte "jak hluboká je voda".

  • houbeer napsal:

   Mivas-ja po přečtení tadyhle příspěvků od marie jsem az zalitoval,ze nemam pc,a ze z tel.kdyz je delsi text,zmizí mi odeslat kom.uz mi xkrate delsi text zmizel,ze ja to nebudu,kdo ji napise konkrétní věci,ne argumenty,to je hrozne slovo a vubec,az mi beha mraz po zadech z jejiho superdogma vhledu

   • Petr napsal:

    Houbeer, napiste v cem Marie nema pravdu ? Na ten Vas mail se ozvu a bych si ho zaregistroval.

    • proud napsal:

     Ve vecny nenavisti,scifi ostrove a rozbijeni hlav,jinou metodu nezna.A i kdyz ma i dobry napady a postrehy,tou nenavisti a krveziznivosti to vzdycky dokonale zazdi!!!! A tak by zazdila i narod v sebevrazedny valce do ktery ho cpe!

     • Marie napsal:

      Blbe: tak naposledy: deda a moji dva bratri spachali sebevrazdu, protoze k tomu byli donuceni... Ja jsem ti popsala situaci svou, ze jsem o vsechen majetek prisla ze mne okradli a okradaji i na duchodu natolik, ze 3 tydny v mesici jsem uplne bez penez, zeru rohliky a prevaruji uzitkovou vodu na polevku, to je vse, co mam. A dalsi zidak zruinoval moji dceru, po vsech strankach, je z ni ziva mrtvola a ty mne budes davat nalepku krveziznivosti, kdyz jediny duvod, ktery mam, ze tady pisi je ten, ze agituji lidi k akcim, aby nedopadli jako ja? Muzes jit do riti, protoze akorat predvadis svou neschopnost se vcitit do druheho. Ja, blbecku, mam pravo je pozabijet, vsechny, kteri jsou za toto svinstvo zodpovedni a uz se priklanim k k tomu, co pise zid rovna se parazit narodu, ze je potreba jim "pribalit"i jejich podporovatele, neb se ukazuje, ze ti jsou nejvetsimi neprateli naroda, jelikoz nepohnou prdeli, aby pomohli jinym, jako kdysi to fungovalo, vsichni za jednoho a jeden za vsechny... tak uz konecne zalez s tou svou logikou, ze z ciziho krev netece!

      Mne muze byt uplne jedno, co se bude dit, protoze pro mne nema zadny vysledek uz vliv. Jde o vas, o mlade, a ty mlady jsi...ode mne o generaci. Tak si mne dal urazej, a sud, ja ti na to prdim, ja tady pisi pro ty, kteri premysleji a citi, ze je potreba zapnout a jde o zivot. Ty necitis nic, jen porad meles idealni reseni, jako napr. obcanskou neposlusnost. Uz jsem ti psala, ze je na to pozde.

      Moje tvrzeni odrazi me zkusenosti, ty si je preber a neber, ja te nenutim, ale vyvratit mi je nemas cim.

      A premyslej, proc se u nas nenapsala pravda o Islandu...
      Protoze neni zajem, aby se od nej nekdo poucil a pouzil jejich postupu...

      • Petr napsal:

       Marie , Vy jiste mate pravo s nima zuctovat, tak proc to neudelate? Vas boj Vam nikdo nevybojuje. Prave naopak si tu delate nepratele. A nedosahnete naprosto zadneho vysledku s pis opacne. Lide kteri nebyli ve Vasi situaci Vas proste nepochopi a to jim nemejte za zle. Nanejvys Vas uzira Vase zloba i kdyz je opravnena.A to je co oni potrebuji. At se lide zerou mezi sebou. At jsou lide negativni to je posiluje.

       • Marie napsal:

        Nejen ja mam pravo s nimi zuctovat, vsichni jsou v likvidaci, my jsme byli jen v te prvni vlne... a ted prichazeji dalsi vlny, ktere smetu najednou daleko vice lidi. A o to jde. Aby se nekdo probudil a nenechal to zajit tak daleko, ze se bude pak divat na sve mrtve deti....

        Nekdo tu psal, ze porad jeste nemaji lidi uplne prazdny zlab, tak pockaji, az ho budou mit. Jenze pak uz bude na akci pozde, dojde k bojum mezi lidmi, ne ze je to spoji proti vlade, tam uz pak nedohlednou, ten prazdny zlab je donuti se prat mezi sebou. A to je, oc bezi...

        Ja vim, ze mne nepochopi ten, kdo nebyl v me kuzi, ale nejde prece jenom o mne, ja tady neustale upozornuji, aby se podivali, co se deje na Ukrajine, v Nemecku a dalsich zemich, vzdyt to je za humny, a jak to, ze nekdo muze verit, ze nas to obejde?

        • Petr napsal:

         Marie , podivejte se kolik nas je tu na stejne lodi a je jedno jestli je clovek z Canady, nebo Spanelska. Kolik mame ruznych nazoru, tak jak chcete dat a pripravit k cinnosti statisice? A navic kdyz si vsichni myslime ze se nam nic stat nemuze, ze my jsme vyjimky. O co jde ted je internacionalni problem. A da se rict ze Cesko je jen okrajovym hracem. Hlavni hraci jsou velke evropske zeme a USA. Pokud se neco nezacne tam tak se nezmeni vubec nic. Jedine co bychom meli delat je byt pripraveni a pripravit nase potomky, aby vedeli za co bojovat na koho byt opatrny, hlavne jim vysvetlit co my udelali spatne. Ale jit se stovkou lidi delat revoluci. To zas bude vyhovovat jen tem u moci.

       • Marie napsal:

        Petre: pod tim prispevkem to nejde, tak odepisi zde:

        Vzdyt prece to rikam, ze se stovkou lidi delat revoluci nelze, ze to je akorat nabihani si na nuz!

        Presvedcujes presvedcenou :-).

      • proud napsal:

       Nikdo tu netvrdi ze te nechape,moje nadavky blbko nenavistna klidne ignoruj,jsou jen zrcadlem tvejch nadavek,moulo co ji to jeste porad nedoslo.Ale jako ty na tom je spousta lidi,nekdo vic,jinej min,ale podobne........nechodej,neknucej a nevrazdej na potkani,necpou druhy do svyho nestesti s tim,ze jim prej chteji pomoct!!! Nektery se uziraj a nicej jako ty,zevnitr a hledaj moznost ventilovat jako ty tady,aby se zachranili,upustili paru.Jiny ale bojujou jinak,po duchovni strance,nekdo to dela spravne,jinej se bohuzel chytne nabozenstvi nebo sekty.A jsou takovy co si lamou hlavu jak z toho do budoucna ven,pritom zustat cely a tu konecnou valku vyhrat.Ale tobe to nedojde i kdyz ti z jedny strany rozumim.A opravdu,necekej mou litost nebo spoluucast,to by byl totiz tvuj hrob!!! Ty se svou naturou abys to preckasla potrebujes akci,takze se se mnou klidne rozciluj dal,hlavne ze ti to pomaha,ale neser pritom narod a nekydej na nej,jak primo,tak pres prezidenta.Napadej ovcanstvi a hloupost,ukazuj to spatny ale s tim,ze zaroven ukazes cestu z toho ven,jinak do toho lidi jen zahrabavas a zadelavas jim na deprese a pokusy o unik.......

       • proud napsal:

        A ted se zase treba poser :-)))))))))))))))

        • Marie napsal:

         Z tebe? To se nedockas...Ty si myslis, jak jsi mi to nandal? Ne. Nandals to akorat sobe, protoze se tady ztrapnujes pred ostatnima, na mne cokoliv napises, vliv nema, nebot ty nejdes k podstate veci, tj. hrabes se v dusledcich misto v pricinach, s tim na mne nechod...

        • proud napsal:

         Jsi tu s Jinskym a Sobotkou i parazitem ta posledni,ktera mi bude neco predhazovat,nerkuli diktovat:-)))))))))))))))!!!!!!! A to neni tvoje oblibeny vyvysovani se ale konstatovani holy skutecnosti!

        • proud napsal:

         Ty vole,odkud sem tohle hovado spadlo:-)))))))))))))))))))))))

        • contumax napsal:

         proud

         Výborně proude...!!!

       • Marie napsal:

        Nerozumis nicemu, protoze bys neopakoval porad dokola ten samy blabol, ze napadam presidenta, kdyz ten curak muze za to, ze nejen ja, ale velka spousta lidi je v llikvidaci tim, ze podepisuje zakony proti nim a neudela nic, aby ta vlada sla do riti, jeste ji chvali! O moji naturu se nestarej, blbe, jsem zvedava, jak pomuzes Janovi Koralovi!

        Ani toho jsi nepochopil, ze potrebuje kazdy mesic penize na provoz a napises mu, ze se pokusis nejake penize " urvat nekde", to je hovno reseni, nejake jednorazove urvani, tady jde o to, aby mohl dat dohromady potrebne penize kazdy mesic, je to uplne stejne jako u mne a statisicu jinych! A to se musi resit a ne mu davat rady, aby nefnukal!

        Ja, ani on ani nikdo dalsi tvoji litost nepotrebuje, ta je o hovne, tady jde o reseni, a ne nejakou urvanou almuznou, ale o solidni reseni, a to je jedine v tom, ze lide prestanou byt okradani, a budou mit ty penize na ten provoz posilat! Ty se neumis posunout k reseni, protoze ti nevoni ten fakt, ze bez boje to nepujde. Jsi srac, ktery si mysli, ze kdyz mne tady sepsuje, ze tim to vyresi?

        Ne, kamarade, ty mne neposeres, naopak sam se poseres, az ti seberou barak, tak budes uplne v riti, nebudes mit z ceho zit nejen ty, ale ani tva rodina. Ty nevidis, ze te to ceka, v tom ten pruser, ze ty si myslis, ze te ty najmy dokonce budou zivit v duchodu, to je kruty omyl...

        Prestan se hrabat v me osobe a starej se, jak zorganizovat pomoc Janovi Koralovi!

        V nedeli ho ceka vazba, dostal 23 strankove obvineni, 19. kvetna ma soud, kvuli tem napisum vapnem, a nadale potrebuje pravidelny prisun penez na provoz tohoto serveru. Na tak mladeho kluka je toho az nad hlavu. Tady se predved, jak mu pomuzes!

        Kecama tak akorat hovno!

        Ty jsi poznamenany zivotem v Americe, nasal jsi ty sracky tam, i jejich mysleni, ze se maji dobre, pritom jsou v riti jeste vetsi nez Cesi...

        Jak jsi psal, ze si tam ceske sluzky v rodinach jeste usetri, tak to mi stacilo.....

        • proud napsal:

         Jasne,"curaci" za vsechno muzou a my jsme svaty a obeti:-))))))))))))))))))))))),jo no,stacilo :-))))))))))))))),ja si aspon svou vinu dokazu priznat!

        • proud napsal:

         Ano,usetrej,nekam se podivaj a zijou,hlavne ze ti to stacilo,tady nemaj ani poradne na posrany vychlorovany koupaliste kde se valej jedna namackana na druhy! Tohle nemuzou,tohle nesmej,o tomhle si muzou nechat zdat........tam si to vsechno plnej,at se ti to libi nebo nelibi,jako jsem si tam splnil ja,svy klukovsky sny a prani o kterejch si tady muzu a budu jeste dlouho moct nechat akorat tak zdat!Ani zasarana kriminalnickyho tady nemuzu verejne pod krkem chytit,je chranenej,buzerant zasranej,tam takovyho pritahnu policajtum za vlasy co mi jich vetsina zustane v ruce a jeste mi podekujou a poradej jak dal,aby na me nemohl soudne!!!

        • proud napsal:

         Skoc do zdi ty ukrivdena bambulo,hlavne nelzi lidem!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         "Ani toho jsi nepochopil, ze potrebuje kazdy mesic penize na provoz a napises mu, ze se pokusis nejake penize “ urvat nekde“, to je hovno reseni, nejake jednorazove urvani, tady jde o to, aby mohl dat dohromady potrebne penize kazdy mesic, je to uplne stejne jako u mne a statisicu jinych! A to se musi resit a ne mu davat rady, aby nefnukal! "........ a do tohohle je ti bobecku uz uplne naprosty hovno,i kdybych se ani nepodival a nedal nic ani jednorazove,je to jenom moje vec a tvoje zbytecna starost,sama mas zasranej prah ze pres nej ani nevidis,strevo jedno,bejt svine,timhle debilnim kecem bys dokazala jen to,ze se sprajcnu a naseru mu,psychoblbecku.Jaky ty mas vlastne vzdelani ze ani zaklady psychologie neovladas????!!!

        • proud napsal:

         Uz se nedivim ze tvoje prispevky vypadaj jak vypadaj a priblbla az perverni primitivnost z nich cisi na sto honu a ze si rozumis s "parazitem"!!! Bud rada ze vubec dejchas a neser se do dospelejch!!!

       • contumax napsal:

        proud

        1***

        Inu feminismu se to vymklo z rukou, jakmile dostane bába otěže koně se splaší a zavedou člověka do neštěstí...

        Ženský nemají mozek aby řídili zeměkouli...!!!

    • houbeer napsal:

     Ok,napisu zítra,dnes jsem po celym dnu s krumpáčem unavenej.prouto vidi dle meho take az moc jednoduše s ní,je tezke rikat kdo ma pravdu,podle me si myslet o sobe jak to vidim zřetelně,jasne a,, cpát,,to vsem je ciry egoismus,ona zna zakony přírody,lidskeho potencialu,co je/neni buh-satan,zkratka vse vidí jako na dlani,no nejni dokonalá? :)rano napisu k tem jejim bodům...

     • Marie napsal:

      Zakony prirody znas i ty, protoze je vidis, takze jaky egoismus mas na mysli? Ze poukazuji na to, ze ho nekdo nechce videt? To je egoismus? Nikde nepisi, ze jsem dokonala, to totiz neni nikdo a taky nikdo nevi vse.

      Ale ze neni buh a nebo satan, to je viditelny fakt, protoze ani jeden ani druhy se neukazuje ci neprojevuje, je to jenom nastrcena maska pro rozezranost lidskou, jak ji zduvodnit. To ja nic, to satan ve mne, hihihi...

      A ciste na zaklade logiky si dovolim tvrdit ( to neni nazor, ale tvrzeni ), ze v boha neveri nikdo, to je jen hlasite vyslovovani svych nadeji o jeho existenci. A dukaz? Ze podle bozich zakonu nezije ani jeden clovek na svete. A kdo to rika, tak lze, protoze zakony prirodni zadna vira v boha nema sanci obejit. Nevidis to? No tak si odpovez sam sobe proc nevidis, nebot viditelne to je.

      • host napsal:

       Nikdo vám neupírá právo mít šílený vztek. To bych si nedovolil ani já, protože nejsem ve vaší kůži ani ve vaší situaci. Věci, které člověk sám nezažil je těžké si představit.
       Třeba bezdomovci jsou pro lidi něco jako průhlední neviditelní duchové z jiného světa. Lidi si naprosto nedokážou představit, co je to za šílenství, zaživa se rozkládat v hladu a zimě. Myslím, že ani já si to nedovedu představit přes veškerou moji snahu.

       Nedivte se pak, že nesdílejí vaši nenávist, když žijí na svých růžových obláčcích nadnášení pravdoláskou která musí zvítězit nad lží a nenávistí. Vždyť v hypermarketech a luxusních restauracích je tak krásně...
       Takovým prostě nevysvětlíte, že tu jsou nějací ilumináti, kteří chtějí povraždit 90% lidstva. To je marné.

       Já na to taky narážím celý život, na nepochopení, výsměch. Pokáždé když ovce upozorním na to, že ta nádherná udržovaná pastvina není zadarmo, ale že v tom hezkém domečku na kopečku na ně čeká řezník.

      • houbeer napsal:

       Prirodni zakony jsou zivot sám,jsou nekonecne,menici se,viditelné i ne,projevující se i ne,vse je zivot=priroda=buh/satan.miriady moznosti.každý sklizime ovoce sve cesty-činů.to kde jste ted o rohliku je vase karma(zasadte do kvetinace salát,rerichu,pazitku a hle,rohlik jhned nejni sam)

    • Jaris napsal:

     Petre, v dost vecech.

   • contumax napsal:

    Houbeer

    1***

  • Marie napsal:

   Pan si prisel zasoudcovat? Prdim ti na to, protoze pro nadutost ci sebestrednost nemam nejmensi duvod, a ze nemam ani zakladni vzdelani, ci s bidou? Ty jsi hnup. Je valka, a tomu teroristovi je uplne jedno, jestli bude rezat tvoji tzv. vzdelanou, nastudovanou ci tu moji, podle tebe hloupou! Na to nedohlednes, ty "hluboka vodo"?

   Ja tady nikoho nenutim, aby mne cetl, tedy ani tebe, muzes mne preskocit, a cist chytre, ne?

   Abys mne soudil, na to potrebujes oduvodneni konkretni, zadne vseobecne kecy, ktere nemas jak podlozit.

   Ja mam zivotni zkusenosti, a na zaklade tech tady pisi. Takze se drzim, toho, co znam, jak mi doporucujes...

   Na studovani uz neni cas. Je treba obhajit holy zivot. A ty, dokud nebudes konkretni, tak se mi ani neozyvej, protoze za hlupaky mam ja prave ty, kteri neumi podporit sva tvrzeni dukazy, a to jsi prave predvedl...

  • contumax napsal:

   Mivas

   Výborně Mivas...!!!

 11. pavelka70 napsal:

  No ale, tady něco nesedí, když Viliam Carr píše:"nevěřím, že Satanova synagoga je židovského původu", a "která se zakládá na Luciferské ideologii, navržené k nastolení jedné celosvětové vlády, jejíž moc bude převzata Vysokými kněžími Luciferiánského vyznání, kteří vždy tajně Satanovu synagogu vedli".
  Když Carr tedy tohleto svádí na Lucifera, jako autora, tak proč "židé" dovolili tento pamflet uchovávat a šířit celou dobu až dodnes? Oni řídí všechno, podle nejen Satanovy vůle, ale hlavně podle své! Nechce tím Carr omluvit "židy" jako nástroj, který Satan zneužil ke svému cíli? Každý ČLOVĚK na této Zemi se podle své svobodné vůle múže postavit Satanovmu útoku,(když chce!)....mimochodem.

  • Paul Durham napsal:

   Takhle to dopadne, když čtete text pozorně a logicky ho analyzujete, potom kladete nevhodné otázky a původu a motivaci autora :-)

   • contumax napsal:

    Podle videa, podle Písma to vychází, že NWO přeci jen bude...

    Ďábel nadiktoval všechny 3 války protože je umí rozpoutat, proto ten skoro přesný odhad...

    Satan si používá národy jako nástroje, ke zlu...

    Akorát je tam jedna chyba co psal pan William Carr...

    Iluminaty řídí Vatikán, to Vatikán řídí Iluminaty i šéfy islámu i bankéře a dokonce vlivné židy...

    Vatikán je ta šelma z moře...

    • Jan Kádek napsal:

     To je účelová a navíc velice hloupá desinformace!
     Samozřejmě, že ilumináti (židovsko-zednářská moc)
     ovládla katolickou Církev (Vatikán) a v současnosti
     ho používá jako svého nástroje k totálnímu zotročení
     lidstva! Nikoli obráceně! Ilumináti řídí současný Vatikán! Viz:
     http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

     • Pink napsal:

      Jesus, and Franklin and Jefferson had a lot of very positive things to say. It's easy to call Jefferson a slave owner and condemn him forever for that, but all of us who wear essentially slave-made clothes, shoes, and other things from 3rd world countries might be a tad hyoccritipal there.

  • Jan Kádek napsal:

   Malou poznámku k výše uvedenému komentáři s jménem: „pavelka 70″: Židé jsou samozřejmě používány z Božího dopuštění jako
   nástroj Satana a tím zla v tomto světě! O tom nemůže být
   sebemenších pochyb! Do jaké míry jsou ale tímto „stigmatem“ zbaveny své svobodné vůle na této Zemi, to ví pouze Bůh.

 12. Jan Kádek napsal:

  Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?

  Stahujte z internetové stránky:
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 13. Jan Kádek napsal:

  Albert Pike byl čistokrevný Žid.

 14. Jan Kádek napsal:

  Vzhledem k tomu, že se problematikou zabývám 20 let, mohu potvrdit, že se tento dokumentární snímek zakládá na pravdivých informacích! Doporučuji k němu tuto lit.:
  Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf
  Vyd. A. F. Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf
  Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ - Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf
  Robin de Ruiter; TŘINÁCT SATANSKÝCH POKREVNÍCH DYNASTIÍ - PŘÍČINA TOLIKA BÍDY A ZLA VE SVĚTĚ I. DÍL
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf
  http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

  • Jan Kádek napsal:

   Malou poznámku k výše uvedenému komentáři s jménem: "pavelka 70": Židé jsou samozřejmě používány z Božího dopuštění jako
   nástroj Satana a tím zla v tomto světě! O tom nemůže být
   sebemenších pochyb! Do jaké míry jsou ale tímto "stigmatem" zbaveny své svobodné vůle na této Zemi, to ví pouze Bůh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!