Kamil Kandalaft – O pôvode a príčinách izraelsko-palestínskeho konfliktu

kandalaft

75 minutový záznam z přednášky slovenského aktivisty a publicisty původem z Palestiny resp. z Izraele o tom, jak je možné, že po mnoho století žili na izraelském území židé, křesťané a muslimové vedle sebe bez konfliktů, zatímco dnes to není možné. Vysvětluje počátky palestinsko-izraelského konfliktu příchodem evropských židů do Izraele díky sionistického hnutí, které vzniklo na konci 19. století.
8 Komentářů k Kamil Kandalaft – O pôvode a príčinách izraelsko-palestínskeho konfliktu

 1. Marie napsal:

  Velmi hodnotna prednaska!

  Palestinci potrebuji zbrane a jak jim nejaky izraelsky parazit vleze na pozemek, okamzite zastrelit... uz ten problem mohl byt davno vyresen...

  Takto si Izrael po desitky let zvykl zcela beztrestne rabovat a ted sve zoldaky IS pozval na nas, na Evropany, kde cini totez, viz Nemecko! Priklad: starsi zena zila sama na statku, vrazili tam, zabili ji a usadili se v jejim dome.

  Nasi lidi si mysli, ze je to neceka, ale to je hruby omyl. Miliony privandrovalcu maji povoleno beztrestne cokoliv ukrast, znasilnovat i zabijet, takze je nejvyssi cas se postarat o to, aby k nam nesmela ani noha! Cela vlada, vcetne presidenta, v nasi genocide jede a pojede, pokud to lidi nezarazi jejich zneskodnenim..

  Prej utecenci pred valkou.... takova kravina! 149 milionu? Kde myslite, ze budou bydlet? Pod mostem ci v lagrech rozhodne ne. Ve vasich domech pote, co vas zlikviduji, uplne to stejne nas ceka, jako ty Palestince.

 2. Definitiva napsal:

  Problém nastal, keď chazari prijali židovské náboženstvo a ako rakovina sa zažrali do celého sveta, keď dlhom a úžerou ovládli celý svet, aj keď im to pôvodný starý zákon neprikazoval. Viete, usilovnému šťastie praje.

 3. Jura11 napsal:

  Zajímavý.

  Dlouhodobě tvrdím, že jedni budou muset anihilovat druhé či naopak .... oba případy povedou k 3WW.
  Nebo je bude muset Putin dotlačit k míru.

 4. proud napsal:

  "O pôvode a príčinách izraelsko-palestínskeho konfliktu"...... zajimavej nadpis.Kdyby se tam zidi nenasrali a nesebrali Palestincum zemi,ten problem by nikdy nebyl.

 5. Jaris napsal:

  Za dva roky (2018) to bude 70 let okupace, loupeze, nasili a genocidy Palestiny. Temer 70 let ignorace celeho sveta nad palestinskym nestestim. Skoro 70 let falesnych nadeji o utvoreni samostatneho palestinskeho statu. 70 let svet netecne prihlizi ke konfiskace palestinske pudy buldozery za bileho dne a necha chazarsko - zidacke zmetky roztahovat se na uzemi, ktere jim nikdy nepatrilo. Proklinam krvavy Izrael a preji jim brzky zanik.Je jako mokvajici a pachnouci vred na Blizkem Vychode. Budu ho pri kazde prilezitosti bojkotovat. Existuje stranka Bojkot Izraeli Products, to je jedna mala moznost jak se proti vsivakum postavit.

  • Justass napsal:

   Jaris,

   já už tak činím po mnoho let. Vidím sherry rajčata - místo
   původu Israel - nekupuji. Vidím burské oříšky - místo původu USA - nekupuji atd, atp. Hojně kupuji do sbírky originální ruské vodky . Naučil jsem to i známé a rodinu.
   Žádné jiné dárky nepřijímám (svátek, narozeniny, vánoce)
   jen ruská vodka, bezpodmínečně originál - místo původu Rusko. Ta má sbírka už je hodně rozsáhlá - asi 12 druhů-od některých i po vícero kusech. Známí mají dost starostí aby se trefily do vodky, kterou ještě nemám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!