Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu – část 4/6

hollenleben

Když se na podzim roku 2001 rozhodla odvysílat německá veřejnoprávní televize ARD dokument Pekelný život (Höllenleben), nastal doslova poprask. Průměrný mainstreamový konzument televize v Německu se s tématem satanismu do té doby ani nesetkal. Rituální zneužívání dětí, mučení, vraždy, obřady na hřbitovech a v kostelech, to je něco, co patří spíš do hororového filmu nebo nějakých konspiračních teorií. Dokument Pekelný život odhalil, že se něco takového odehrává i dnes a to uprostřed civilizované Evropy.

Oběti zneužívání jsou většinou silně traumatizovány. Teprve po letech sebraly odvahu, aby vypovídaly na veřejnosti nebo dokonce podaly trestní oznámení. Některé z obětí i dnes vypovídají anonymně a bojí se o svůj život. Pátrání po místech činu, jménech a datech, to je po tolika letech dost obtížné. Oběti často vyrostly v satanistických sektách a zneužívání se mnohdy účastnili i jejich vlastní rodiče.

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2016/04/29/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast-36/

http://www.nwoo.org/2016/04/26/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast-26/

http://www.nwoo.org/2016/04/25/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast/
Jeden komentář na Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu – část 4/6

  1. OldNoe napsal:

    Chcem sa poďakovať adminovi za tento seriál, navyše, ak skúsenosti obetí so satanizmom (napr. v Taliansku), sú úplne identické.
    Čo sa týka Wewelsburgu pri dedine Padeborn, ide o hrad ktorý používal H. Himmler na okultistické rituály, v ktorom sa schádzal "rád" SS. Tak, ako chcel Hitler vytvoriť z Berlína "Nový Jeruzalem", tak chcel Himmler z Wewelsburgu vytvoriť nielen magický oporný bod v projektovanej vojne s Áziou, ale najmä akýsi irministický "SS Vatikán". Územný plán z rokov 1940 a 1942 počítal s odsunutím dediny Padeborn a výstavbou obrovského architektonického komplexu v tvare polkruhu, pod pôvodným stredovekým hradom. Existujú fotografie modelov projektu, ktorý mal byť zavŕšený v šesťdesiatych rokoch 20. stor. Jeho hlavným "kňazom", či skôr ideológom, bol Karl Maria Wiligut, ktorý sa ako vysoký dôstojník SS nazýval Weisthor a ktorého dejiny poznajú ako Himmlerovho Rasputina. Ten sa okrem iného usiloval o obnovenie irministického náboženstva v Nemecku s podrobne vypracovanými inštrukciami na zníženie počtu katolíckych kňazov a na znárodnenie cirkevného majetku. Keďže od svojho priezviska Wiligut (ako potomok Gótov) odvodzoval magickú moc, propagoval Halgarity, nemecké mantry určené na stimuláciu pamäti predkov. Tiež vystupoval ako "velkňaz" počas rituálnych svadieb dôstojníkov SS, ako i v rámci každoročných rituálnych osláv jari, dožinkov (žní), slnovratov atď., ktoré boli určené pre posádku a dôstojníkov SS, ako i pre miestnych dedinčanov. Na Wewelsburgu sa toho samozrejme dialo omnoho viac, ale vôbec sa nemusíme čudovať, ak si tento hrad vybrali na svoje orgie i novodobejší satanisti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!