Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu – část 6/6

hollenleben

Když se na podzim roku 2001 rozhodla odvysílat německá veřejnoprávní televize ARD dokument Pekelný život (Höllenleben), nastal doslova poprask. Průměrný mainstreamový konzument televize v Německu se s tématem satanismu do té doby ani nesetkal. Rituální zneužívání dětí, mučení, vraždy, obřady na hřbitovech a v kostelech, to je něco, co patří spíš do hororového filmu nebo nějakých konspiračních teorií. Dokument Pekelný život odhalil, že se něco takového odehrává i dnes a to uprostřed civilizované Evropy.

Oběti zneužívání jsou většinou silně traumatizovány. Teprve po letech sebraly odvahu, aby vypovídaly na veřejnosti nebo dokonce podaly trestní oznámení. Některé z obětí i dnes vypovídají anonymně a bojí se o svůj život. Pátrání po místech činu, jménech a datech, to je po tolika letech dost obtížné. Oběti často vyrostly v satanistických sektách a zneužívání se mnohdy účastnili i jejich vlastní rodiče.

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2016/05/05/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast-56/

http://www.nwoo.org/2016/05/02/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast-46/

http://www.nwoo.org/2016/04/29/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast-36/

http://www.nwoo.org/2016/04/26/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast-26/

http://www.nwoo.org/2016/04/25/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast/
4 Komentářů k Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu – část 6/6

  1. Stella napsal:

    Když si budou všichni intenzívně přát aby se temným vše zlé vrátilo,v podstatě se jim vrátí co vyslali a to ty zmetky zničí.Vražda neviňátka je strašný zločin a bude po zásluze potrestán,může to trvat hodně dlouho,ale trestu není vyhnutí.

  2. proud napsal:

    V tom si musej udelat poradek Nemci sami,znaji rec,mentalitu,Nemecko,lidi.......vedet ja o necem takovym u nas,davno bych uz kolem toho slapal a zjistoval si teren a jednoho krasnyho dne...........bych uhodil, takovouhle prasarnu nesmi prezit zadna z tech stvur,jak jsem principielne proti nasili,v tomhle a drogach plati presnej opak,neznam jinej trest,nez restart !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!