Pozvánka na seminář: T.G.Masaryk a jeho úsilí o posílení sebevědomí a sebedůvěry českého národa

KAS56db6c_TGMpraporSpojenectví práce a solidarity zve na seminář: T.G.Masaryk a jeho úsilí o posílení sebevědomí a sebedůvěry českého národa, který se bude konat dne 12. května 2016 od 17:00 v zasedací místnosti Domu odborových svazů, Náměstí Winstona Churchilla, Praha 3 (vstup hlavním vchodem, přízemí). Účast v panelové diskusi potvrdila: PhDr. Marie L. Neudorflová, Ph. D., Moderuje: Václav Exner, Patron semináře: Alternativa zdola

Dům odborových svazů na mapě:

https://mapy.cz/zakladni?x=14.4412856&y=50.0846949&z=18&source=stre&id=122966

 
46 Komentářů k Pozvánka na seminář: T.G.Masaryk a jeho úsilí o posílení sebevědomí a sebedůvěry českého národa

 1. Marie napsal:

  Masaryk byl parchant podobny jako Havel, akorat ze chytrejsi...

  Privilegoval a propustil po dosazeni funkce presidenta ritualniho vraha Anezky Hruzove z Polne a dalsi obeti, jejiz jmeno si uz nepamatuji.

  Podporoval Kalgeriho,zakladatele planu na likvidaci Evropy...( akorat ta evropska hymna se jim zatim nepovedla - Oda na radost, jinak vse).

  Pred lety jsem zjistovala, proc byl u nekterych pametniku obliben. Meli jedno spolecne: Byli to majetni lide a samozrejme zidi.

  Pry "taticek masarycek".... Zeman hraje o podobny privlastek, taky falesnou libivosti. Jen tak mimochodem, Zeman uz pry dal dohromady 12 milionu na podporu sve kandidatske kampane... opet jsem se nespletla, ze kandidovat bude. Je to onanista, takze pochybnost jsem nemela zadnou....ale to je bokem veci.

  • Jan Jinsky napsal:

   Ty taky musíš poplivat všechno. Nemáš ráda úspěch. To je znak neschopných Marie.

   • Marie napsal:

    Ano, zlikvidovat Evropu, to byl vas skutecny uspech, neni divu, ze ti vadi, ze to vidis jako poplivani.. je to malo, poplivat, vas je potreba zneskodnit, protoze postupujete dal, k lividaci Ruska....chorobna nenazranost se musi znicit.

   • Marie napsal:

    Rada bych, abys vypsal ty uspechy a nezapomen na ty sve, at se pobavim...

    • Jan Jinsky napsal:

     Mým cílem opravdu není bavit zapšklou babu :)

     • Nemo napsal:

      Tvým cílem je to tady rozmrdavat. I to posiras. Musíš do toho dat víc lásky, Jinskej!

     • Marie napsal:

      co to, pan nema zadne uspechu, k pochlubeni se? Tak proc je sem nanasis?

      To je nejaky uspech nechat strilet do demonstrujicich delniku? Tomu rikas uspesnost, opravdu. A to mu mam zavidet, jeho priposranost resit veci narovinu?

      • Jan Jinsky napsal:

       Tak jedna drobnost, která se Masarykovi povedla, je že dokázal založit Československo. Chápu, že pro Marii to je málo, ale mně to tak nějak stačí.

       • Vladislav napsal:

        Přisuzovat Masarykovi zásadní zásluhy za vznik CSR je totéž, jako tvrdit, ze za poválečným odsunem Němců je Benes.
        Rozhodly tzv. mocnosti, které v obou případech potřebovaly výrazně oslabit německou moc ve střední Evropě a toto se jim velice hodilo do krámu. Francii a Anglii podekujme i za německou bídu vymarske republiky a následný vzestup Hitlera.
        Za vznik samostatné zeme mnohem víc nez Masarykovi vděčíme obrozencum 19. stoleti, kteří dokázali probudit národ a ze shluku stále ponemcelejsich kocich, sluzek a drobných řemeslníků a dělníků udelali znovu hrde západní Slovany.
        Dnes by jich bylo potřeba!

        • weissbach napsal:

         Naprostý souhlas.

        • Justass napsal:

         Vladislav,

         ano je to tak. Kdo ví, tak ví - kdo neví, tak čumí a komu se nedostává obého, tak trolluje.

       • m napsal:

        Kuš! žide...

   • paa tal czechia napsal:

    Hele,voni Jinský,zeptají se jak to bylo tehdy s tou anglickou a francouzskou vojenskou misí v Praze a jak se srala čsl. vládě do rozdělovaní financí a jak ZATRHLA finacovat německou sudetskou oblast..

   • Bogus Sobotka napsal:

    Tak ono to starou jezibabu z Mexika strasne sere, kdyz je nekdo uspesnejsi v zivote nez ona (coz je vetsina lidi)
    Stara nenavistna, prolhana, zakomplexovana ropucha, ktere ani jeji vlastni dcera nerekne ahoj.
    Svym zpusobem se ji nedivim, na stary revmaticky kolena sedet v Mexiku s holou prdeli a potit se celej den je zjevne nesnesitelne pro tuhle ropuchu.

    • Marie napsal:

     Musim se smat... snazis se mne tady znemoznit ( jako nakonec po cela leta jsi mi delal vsude, hehe ), ale ve skutecnosti jenom vystavujes svuj primitivismus, protoze nic z toho, co rikas, nemuzes dolozit!!! Prolhana, smradlava hubo. A delas to prave proto, ze jsi zakomplexovany sam, viz ty kecy o revmatickych kolenou, hihi. Seru na tebe. Az zacnes sva tvrzeni dokladat ( tak jako to delam ja, uplne kazdemu, kdo si o to napise), pak si muzes zacit vyskakovat, ty "uspesna" nulo!

     • Bogus Sobotka napsal:

      Dikyova
      " Az zacnes sva tvrzeni dokladat ( tak jako to delam ja, uplne kazdemu, kdo si o to napise), pak si muzes zacit vyskakovat, ty „uspesna“ nulo!"

      Jooo? Ty tvoje tvrzeni dokladas??
      A jak ty jedna nemocna svine?
      Tvrdis, ze Zeman je Zid!!
      Kde je tvuj dukaz?
      Pises, ze ja a Jinsky jsme Zidi, kde je tvuj dukaz?
      Psala si,ze nemam ceske obcanstvi a ze jsem jakejsi Kulik :D a na novinky.cz si psychopaticky tvrdila, ze Kulik,Vecerek,Vopicka a Reber jsou ty same osoby :D
      Vzdyt ty zenska si totalni magor!!
      Vzdyt i ten jednooky mezi slepymi "proud" te nekolikrat nazval "picou" :D

      Tak se tady neohanej nakymi dukazy,ktery si cucas,ze svy nemocny prdele :D

      • Masrtin napsal:

       Nevím co jsi Bogusi, jestli Žid, ale něco v tvé hlavě musí hnít, takhle se vyjadřuješ o dámě ?
       Ty jsi hovaďák a máš prasečí vychování.

       Jednou jsem skočil na 2 deci do vinárny a u vedlejšího stolu seděli starší chlapíci, kteří mluvili o naší historii, o naších spisovatelích jako Němcová např., jejich znalosti byly opravdu nepřeberné, měli nastudovány různé a zejména alternativní zdroje. Měli z toho legraci, že ti mnozí naši spisovatelé a básníci byli opilci a pěkní vykutálenci, kolaboranti apod..O Masarykovi se rozhodně nijak pochvalně nevyjadřovali, právě naopak, jenom si už nemůžu vzpomenout, je to nějakej rok a neslyšel jsem úplně dobře. Další zajímavý zdroj informací je Slávek- trenér (teď už asi bývalej) reprezentace skokanů do vody v Německu (kamoš mé kolegině), je Ukrajinec, ale je i dobrým znalcem české historie (ale i světové a mnoho dalšího), pobýval v ČR nějakou dobu, těd je tu zase zpátky - chodící encyklopedie, naštudována kvanta knih, samé alternativní zdroje. Mohl bych mu napsat a zeptat se, ale jeho názor je v zásadě podobnej,rozhodně ne pozitivní, to vím.
       Každopádně ty a Jinský budete větší znalci, takže tomu budete rozumět líp než všichni ti chlapíci, jen dodám, že oni mají všechno x krát podložené a doložené, někteří z nich jsou profesoři. Takže hodně štěstí v říši snů a fantazie přeju, Bogusi

  • Masrtin napsal:

   Ne Marie, Zeman je duševní a verbální masturbátor a to je vyšší level, to bys měla vědět )

 2. hel napsal:

  pro mě není až tak zajímavý, pokud je pravda, že nařídil střelbu do protestujících dělníků, pak je to jen elitář..

  • Eschatolog napsal:

   strelbu do protestujicich delniku muze naridit jen vyvolenec

  • Kolemjdoucí napsal:

   - nařídil střílet do dělnických demostrací na ostravsku a to hned několikrát i s mrtvými,
   - v Rusku nařídil legionářům složit zbraně a vzdát se Trockému,
   - do Ruska přišel jako agent RU tajné služby s cílem rozvrátit legie,
   - vlastním jménem Rodlich atd..

   • Eva napsal:

    Redlich, skutečným otcem TGM byl hodonínský židovský statkář Nathan Redlich.
    Tak další vyvolený :-(

    • m napsal:

     A jeho matka moravská Němka Kropaczek - v "tatíčku českého národa" by se české krve ani Hilsner nedořezal. Česky se Redlich-Mesiárik začal učit až v dospělosti a nikdy se už pořádně nenaučil. Aby alespoň částečně smyl potupu příjmením po negramotném kočím z Holíče za kterou byla těhotná Kropaczek provdáýna, převzal příjmení US židovky, se kterou se oženil. Tato židovka byla příbuzná žida Crane US milionáře a sionisty, který byl jeden ze sponzorů Wilsonovy volební kampaně. Touto cestou byl Redlich uveden k Wilsonovi, kde přednesl "své" plány jeho sionistických pánečků. Tak bylo z RU vytvořena část ČSR se zcela iracionálně připojeným zakarpatím - ale účel byl v tom otevřít volnou cestu chazarským židům ze zakarpatských goletů a štetlů do střední Evropy, tak proběhla židovská invaze z východu k nám, důsledky jsou pro českou státnost a český národ katastrofální - chazarští židi všude na pozicích. To že havlismus zamasarykoval kdejakou ulici, park, školu, atd. celá republika zamasarykovaná kultem "TGM", to je příznačné. Ti kdo ještě nepochopili že "TGM" a Havel jsou stejný sionistický ksindl, mají co na práci a doplnit si historické informace a souvislosti.

  • Marie napsal:

   Je to pravda. A proto ho v rodinach mych predku nikdo nemel rad.

   To : "taticek" mu rikali posmesne...co strili do deti...

 3. Ale no tak.. napsal:

  To že Masaryk "posílil sebevědomí a sebedůvěru českého národa" o tom není pochyb. A pokud studujete dostatečně historii a netrávité váš drahocený čas trollováním na fórech tak musíte také vědět, že Masaryk se ZNAČNĚ usiloval o oslabení sebevědomí a sebedůvěry národa slovenského. O tom jsou jasné důkazy.
  Dnes to už je to ale jedno.
  Myslím si že pro oba naše národy jsou současné problémy životně důležitější než tohleto účelové šťourání se v minulosti.

  • Kolemjdoucí napsal:

   Masarykovo bylo nějaké sebevědomí národa u řiti. Dostával peníze od zednářů z francouzské lóže Velký orient a její americké větve. Cílem bylo vytvoření geopolitického celku (Česko-Slovensko), který by oslabil úlohu Rakouska a Německa jako mocností vzhledem vítězným státům dohody.

   Odpovídá tomu i naše vlajka, původní červno bílá s modrým klínem. Modrá nebyl nikdy barvou slovanů.

  • Eva napsal:

   Tak jistě, protože na vzniku Československa měl Štefánik větší zásluhu a tak musel zemřít, jelikož někomu překážel. Prý na jeho smrti měl Masaryk taky podíl...

  • Masrtin napsal:

   Ale no tak, co pak je to, sám si protiřečíš, pokud Masaryk usiloval o oslabení sebevědomí Slovenského národa, tak už to svědčí hodně o jeho charakteru. Může tohle dělat normální člověk ? Neměl se spíš soustředit na pozitivní cíle a Slováky nechat na pokoji ? Co mu tak hrozného udělali ? Vždyť to jsou naši bratři a kdo tohle dělá, tak je levák a pošuk. Takže pokloň se Masarykovi s posíleným sebevědomým od tatíčka Mastňáka a jdi si hajnout, jo ?

 4. paa tal czechia napsal:

  hele,voni Jinský, proštudují si raději GLOBÁLNÍ A JINĚ VYŠŠÍ HRÁTKY.. http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=48

 5. proud napsal:

  "T.G.Masaryk a jeho úsilí o posílení sebevědomí a sebedůvěry českého národa"-"Patron semináře: Alternativa zdola"..........tak to mi staci! Nejde o zadnou "alternativu" a uz vubec ne "zdola"........tvarit se tak ovsem muze.A to ani nechci rozebirat Masarykovi aktivity a za koho kopal!

  • admin napsal:

   Je to tu proto, protože se jedná o prostor k diskuzi. Existují různé názory a různé stupně znalosti. Tohle je možnost všechny zdejší námitky probrat s někým, kdo se tomu profesionálně věnuje a přitom s poctivou snahou se dobrat pravdy. Jak znám paní Neudorflovou, tak ta tu snahu má.

  • Masrtin napsal:

   no kopal za hovnojedy, to bylo tenkrát v módě a dneska taky..

 6. Jirka napsal:

  Jestli to nevíte, tak Masaryk varoval Čechy před jakoukoliv spoluprací s Ruskem,

 7. Všímálek napsal:

  Havel se považoval za druhého Masaryka, také dával světu filosofické myšlenky jako Masaryk.

 8. valdo napsal:

  Masaryk-Beneš-Havel. Trio patriotov,.. ale nie Československého národa.Pri skutočnom prehodnotení ich činnosti, by nejeden slušný človek musel zvracať. Nebudem sa ďalej vyjadrovať! Dejiny píšu víťazi a tak to potom vyzerá. Prekrútené dejiny. Ako sa vraví: zabiješ človeka- si vrah. Zabiješ desaťtisíc ľudí- si revolucionár a oslavovaný víťaz- trebárs aj prezident. Slováci o tom vedia svoje. K Rusku by som podotkol len jedno. Ak niekdo chce napadnúť ruského človeka, tak si musí uvedomiť smrť 23 miliónov rusov len v II.svetovej vojne. A za tých, čo viedli tento štát pod inými menami, títo padlí nemôžu. Putin je konečne človekom na svojom mieste. Prišiel v pravý čas a on vie, čo má urobiť. Keby ho tu nebolo, už by sme neťukali do klávesnice a naparovali sa akí sme vlastenci.Tárame piate cez deviate- ako zvyčajne, zatiaľ čo rusi sa nám vzdiaľujú míľovými krokmi za vzostupom a skutočným cieľom človeka na tejto zemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!