Sháníme pracovitého spolupracovníka/ci na pěstování vlastní zeleniny po Praze

IMG_8617Máme k dispozici několik pozemků na různých místech po Praze, na kterých pěstujeme různé druhy zeleniny a ovoce. Nestíháme je sami obdělávat a tak hledáme dalšího kamaráda nebo kamarádku do party, kterého baví ekologické pěstování vlastních produktů. O plody našeho společné úsilí se pak podělíme dle množství odpracované práce.

Pro začátek by bylo potřeba věnovat této práci alespoň 8 hodin týdně, ale dle chuti a možností je prostor i pro 24 hodin týdně (3 dny). Pokud se nám bude dařit, počítáme do budoucna i s produkcí na prodej/výměnu.

Máme už řadu let zkušenosti především s pěstováním rajčat, paprik, okurek, cuket, česneku, cibule, brambor, kedluben, bylinek a postupně se učíme pěstovat mnoho dalších, často i u nás málo běžných druhů. Přebytky zpracováváme, sušíme a zavařujeme.

Úspěšně už používáme některé metody permakulturního pěstování, kdy se kombinací různých rostlin předchází nemocem a napadení škůdci. Usilujeme o přirozený způsob pěstování, bez chemie, s přirozenými hnojivy a přirozeným způsobem šlechtění.

Výsledky stojí za to.

Volejte Vadimovi na telefon: 774 728 139

Komu se nelení, tomu se zelení :-)
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!