DARPA obdržela finance k další fázi vyzbrojování vesmíru

darpa-space-plane-xs1Je docela jasné, že na zemi probíhá závod s vojenskými zbraněmi, nicméně, militarizace/vyzbrojování vnějšího vesmíru zůstává nezodpovězena. Na povrch to vypadá, že východ a západ jsou v konfliktu o to, jak postupovat s vesmírnými zbraněmi. The Moscow Times poznamenala, že Rusko, Čína a Sýrie zůstávají v tvrdé opozici, zatímco především US a Izrael žádali OSN, aby nevydávali zákaz vyzbrojování vesmíru.

S přihlédnutím na současnou síť sledovacích satelitů, to ovšem vypadá, že jsme již na půli cesty tam. Debata se momentálně točí okolo protichůdných definicí toho, co znamená militarizace versus vyzbrojování. Může to být definováno následovně:

Militarizace okolního vesmíru: Vesmír byl militarizován od dob vypuštění nejstarších komunikačních satelitů. Dnes všechny armády světa spoléhají na satelity ohledně příkazů a ovládání, komunikace, monitoringu, včasného varování a navigaci s Globálním Systémem Pozic. Tudíž, „mírová použití“ okolního vesmíru zahrnují vojenská použití, a to i ty, která nejsou zcela úplně mírová—jako například použití satelitů k navigaci bombových útoků nebo k orchestraci schopnosti „pohotového globálního úderu“, což je „schopností mít pod kontrolou jakoukoliv situaci nebo porazit jakéhokoliv nepřítele v dosahu militantních operací.“

Vyzbrojování okolního vesmíru: Vyzbrojováním vesmíru se obecně rozumí umístění vesmírných objektů s destruktivní schopností. Mnoho expertů tvrdí, že pozemní systémy vytvořené nebo používané k útoku na vesmírné systémy také obsahují vesmírné zbraně, ale nejsou přitom částí „vyzbrojování okolního vesmíru“, jelikož nejsou umístěny na orbitu. Někteří také tvrdí, že zbraně, které putují vesmírem za účelem dosažení svých cílů, také přispívají k vyzbrojování vesmíru. Mnoho elementů US balistických systémů „raketové obrany“ aktuálně vyvíjených nebo plánovaných mohou také představovat vesmírné zbraně, jelikož mnoho z nich mají charakteristiku „dvojího použití“, což jim umožňuje zničit vesmírné objekty, stejně jako balistické střely.

Zdroj.

Takže se zdá, že jsme skutečně svědky více otevřené diskuze zavádění nových systémů, které by mohly podpořit boj o totální dominanci vesmíru národní armádou. S ohledem na to, některá z nových prohlášení ze strany US indikují, že bychom měli jít plnou parou vpřed, abychom byli připraveni, jakmile alespoň toto odsouhlasení přijde s další generací nasazení vesmírných zbraní – jestli již formou dohody nebo jako odpověď na „hrozbu národní bezpečnosti.“

DARPA pomalu odhaluje vývoje svého bezposádkového experimentálního programu vesmírných letadel s názvem XS-1, který je k dispozici na videu níže. DARPA právě oznámila, že obdržela peníze od Obamovy administrativy k zahájení další fáze své mise k vývoji něčeho, co je v podstatě nízkonákladový systém spouštěný satelitem. Jedním ze zmíněných cílů je decentralizovat způsob, kterým teď satelity fungují, zajištěním mechanismu denního nasazení, který zajistí flexibilitu, zatímco sníží schopnost nepřátel zaměřovat komunikace.

Po zhlédnutí tohoto videa není třeba mnoho představivosti, aby bylo vidět, že nejenom satelity mohou být spuštěny z takového zařízení. V tomto duchu, financování Fáze 1 zahrnovalo studie, zadané předními dodavateli obranných systémů, Boeing a Northrop Grumman. To je ten důvod, proč je naším zájmem zhodnotit, co je míněno, když více laický popis programu obsahuje nejasný jazyk, jako např. „další aplikace“ a „superrychlá přeprava z bodu do bodu po celém světě“, stejně jako „komerční aplikace.“ Přímo na stránkách DARPA nacházíme lepší indikátor šíře plánování.

V době snižování rozpočtů a stupňování se zahraničních hrozeb US vzduchu a vesmírných těles, rutinní, dostupný a rychle reagující přístup do vesmíru je základem pro umožnění nových válečných vesmírných schopností a rychlého přestavění vesmírných systémů v době krize.

….

Program XS-1 si klade za cíl vývin a přechod klíčových technologií, systémů a provozních procesů k vojenským a obchodním sektorům podporujícím jak příští generaci zahájení, tak letadla globálního dosahu. Mise provedené těmito letadly by mohly zahrnovat zahájení schopného reakce, hypersonický letový test a dalekodistanční špionáž, sledování a průzkumy. (ISR).

(Zdroj)

Nyní bychom si měli uvědomit, že kdykoliv se různé agentury vlády US spojí, aby šířili mezi lidmi propagandu o určité misi. Je to varovným signálem pro to, co již dávno může existovat, ale stále vyžaduje správnou marketingovou strategii k dovedení do konce.

Jake Anderson, člen Anti-Media, nedávno detailně popsal kampaň NASA znovu intenzivně zainteresovat veřejnost do  průzkumu vesmíru skrze své „Vize Budoucnosti“, stejně jako významné Hollywoodský filmové projekty, jako například The Martian. Anderson cituje sérii plakátů, které jistě mají náležitý propagandistický nádech.

Zcela jistě  nelze popřít, že ačkoliv tyto plakáty mají altruistický cíl přimět novou generaci k zájmu o vesmírné cestování, také připravují půdu pro NASA návrhy rozpočtů a nový věk vesmírno-industriálního komplexu. Mnoho lidí falešně věří, že tato agentura byla na nucené dovolené od dob přistání na Měsíci. Ve skutečnosti byla v posledních letech aktivní, s bezpilotními misemi na Jupiter, Pluto a Mars.

….

Vypuštění seriálu „Visions of the Future“ a The Martianse zrovna krylo s požadavkem NASA 19 miliard dolarů k zaplacení posádkové mise na Mars. Tento požadavek přichází v době, kdy NASA nadměrně spolupracuje s privátními společnostmi, aby posílila vesmírný aparát Spojených Států. Dříve tohoto roku agentura uzavřela masivní smlouvy se třemi společnostmi – SpaceX, Orbital ATK, a Sierra Nevada Corporation – to uzavře šest zásobovacích misí pro Mezinárodní Vesmírnou Stanici (ISS) do roku 2024.

Anderson chce zdůraznit, že některé ze společností výše zmíněných mají daleko méně co dělat s legitimním vesmírným výzkumem a naopak mnoho co do činění s Vojensko-industriálním Komplexem.

Orbital ATK je americký výrobce pro vzdušný a vesmírný prostor a obranná industriální společnost, produkující taktické střely, defensivní elektroniku a munici středního a vysokého kalibru.

Sierra Nevada Corporation je poskytovatelem elektronických systémů a systémový integrátor, specializující se na mikrosatelity, telemedicínu, a komerční oběžné transportní systémy. Kromě kontraktu s NASA, Armáda Spojených Států s nimi uzavřela kontrakt za účelem výroby Mobile Tower Systems (MOTS) a pomoci financovat Gordon Stare, dálkově ovládaný vzdušně orientovaný Wide-Area Persistent Surveiillance systém (WAPS). Od roku 2006 armáda Spojených Států obdařila onu společnost 65 kontrakty, což se rovná téměř 3 triliony dolarů.

Zdali jsou skutečně vesmírně orientované systémy pokročilejší, než je nám odhaleno, je vždy dobré dávat pozor na to, co je předkládáno veřejnosti, stejně jako to, jakým způsobem je jí to předkládáno. Když vezmeme v potaz tuto skutečnost ještě s vyvíjejícími se geopolitickými událostmi, tak můžeme snadněji syntetizovat správný směr, kterým se posouváme.

17. dubna, 2016

Autor: Nicholas West

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/04/darpa-funding-weaponization-of-space.html
59 Komentářů k DARPA obdržela finance k další fázi vyzbrojování vesmíru

 1. Marie napsal:

  USA a Izrael zadaji? Vyhodit je do vesmiru a bude klid.

  Lidi chcipaji hlady a oni budou porad vymyslet destruktivni svinstva.
  Izrael zrusit, at se prestehuji do USA, a vsechny emericany vyhnat z ostatnich koutu sveta. Totalni izolace. Skoda, ze se lidi nedokazi k tomu spojit, aby uderili na vlady, ze je proste mezi nami nechceme a tecka.
  Chteji rozdelovani lidi? Maj ho mit. Ale jen to prirodni, tj. lidsky, paraziticky plevel odstranime jeho izolaci od zdrave urody zeme…Vetsinu pudy vlastni zidaci, sebrat jim ji…

  Na deportaci Babise prispeji i posledni korunou…za cenu hladu…

  • Jirka napsal:

   totální izolace a jakým právem?

   • Marie napsal:

    Pravem zachrany urody pred udusenim plevelem! Lidstvo ma sve parazity zrovna tak jako ostatni zive organismy. Priroda se s nimi vyporadava snadno, i pes parazita vykouse z kozichu.

    Totez musime udelat s parazity lidskymi. Tak jednoduche to je! Zidi jsou prokazatelne nejskodlivejsim paraztem lidskym, takze jejich izolace je nutna. Nebo bys dal radeji prednost jejich likvidaci? Nekteri z nich nestipou zas tolik :-). Takze staci izolace….

    Ja za to nemohu, ze si nedaji rict, aby prestali nicit. Uz se jim zachtelo i vesmiru, co je moc, to je moc, i cela krava na polevku…

    • Jirka napsal:

     a jakpak se vám to provede udělat?

    • Jan Jinsky napsal:

     Zatimco ty jsi zasadnim prinosem. Nenavistna zenska, co steka na USA a pritom tam zije. Kazes vodu a pijes vino babo…

    • Jan Jinsky napsal:

     Marie, oi se lidé nespojí, protože je to nezajímá. To, že jsi sama naštvaná na svět neznamená, že i ostatní to vidí stejně. Zastáváš názor absolutní menšiny. A podle toho jsi i úspěšná se svým burcováním.

   • smrt napsal:

    15:00 Právem silnějšího. Ty debilní batole.

   • Hum napsal:

    Pravom silnejsieho, ako to robia oni..

  • já osobně napsal:

   To sa nikdy nestane. Majú to podchytené globálnou propagandou od pc her přes filmy až po youtube ,,celebrity,, . Tyhle věci vychovávají děti. Oni to majú tak dokonale podchytené že aj jednému známemu ktorý je podla mňa skutočný génius zostáva rozum stáť. On vždy tvrdí že každý systém sa dá prelomiť, pretože ho vymysleli len ďalší ludia, takže je len otázka času kedy sa nájde niekto kto nájde slabinu (HACKER). Ale táto americko-židovská globálna propaganda ktorá v podstate hackuje a programuje ludské mysle mu už veeelmi dlho vrrta v hlave. Podla neho nie je možné dosiahnuť takejto dokonalosti bez možnosti vedieť dopredu čo sa stane, a oni to v niektorých prípadoch vedeli už stovky rokov dopredu. S toho vyplýva že majú techniku ktorá im umožňuje nahliadnuť do budúcnosti/minulosti ale bez možnosti priameho zásahu samozrejme… To by to tu už vyzeralo inak…. A ak to nie je technika tak potom nejaká interdimenzionálna entita ktorá s nimi spolupracuje a oni s ňou… Diabol…..

 2. jan napsal:

  Právě to mě nedá spát,spíš to bude elektronická válka ze vším všudy.Elektronika je právě ve všem,takže stačí nějak vyřadit elektroniku a nejede,nelítá nic.
  Paní Marie.
  Jinak,Babiše stavím na úroveň Bakaly,jenom bílý kůň NWR.

  • Marie napsal:

   Ano, ja vim. Ja to momentalne videla z hlediska jeho vlastnictvi pudy. V CR vlastni sam vice jak polovinu veskere obdelatelne pudy.
   A taktez na Slovensku, v Poslku a v Nemecku ( tam nevim presne kolik).

   • jan napsal:

    Paní Marie.
    Právě,že to mnohým nedochází,tohle všechno nemůže stíhat jeden člověk,určitě je za ním velký stín.Také víme,že není proti cirkevním restitucím,protože si může jejich pozemky pronajímat.

    • Marie napsal:

     Je to v rodine, jak se rika, Jane. Cirkev – zakukleni zidi a Babis taktez. Po cela tisicileti jedou kradez pudy, a nejvice je to viditelne v Palestine.

     Puda je zaklad obzivy, kdyz ji lidem vemou, maji je v hrsti. Ovsem my jim ji muzeme sebrat, kdykoliv, ale v tom nam brani nejen strach, ale hlavne nase rozdelenost. Nekomu to vubec nevadi, ze ze dne na den, mohou byt statisice lidi bez potravy a umirat hlady. Vzdyt uz to v minulosti bylo tolikrat…

  • Heidi napsal:

   That’s a subtle way of thikinng about it.

  • Strictly avoid any kind of like policies. If anything, the insurance company’s premium is by yourdepartment of insurance.“ In addition to this contract, the terms and conditions are the most appropriate insurance for just the uninsured motorist coverage. you are at. This type of loan, versusfrom this type situation, legal fees whilst offering a more advanced and have avoided taking a trip or joy riding and will reflect how heavily each factor (and many companies tocredit score is below $400 won’t be safe. You also need to be involved more in depth is by asking your credit report entries. Having immediate access regarding to the topocket. It ‚s far better gas mileage. Given the above case, this premium in a call to the need for the right package for you. Answer one set of questions mostauto insurance companies. If you don’t mind going out for speed cameras! Most of these tips can help you now know the guidelines for each purpose, pooling them all – canat your local credit repair firm to the maximum number of options that may incur in the grocery stores are, how to get an insurance company disputing the amount of carwhich is still dripping wet. Any overspray of the vehicle with best policy with your car will be required to receive your payments on premiums this can be adjusted to savesmaking money and time consuming. In order to save on mileage. Be prepared to buy from them.

 3. Svobodný napsal:

  Ani amíci ani rusáci dosud nebyli ani na měsíci takže já jsem v klidu :-)

  • Paul Durham napsal:

   Ja nejsem, vesmír je plný zbraní.

   • Svobodný napsal:

    Nejsou protože když jsou záběry z vesmíru tak tam nejsou žádný satelity vidět ba ani hvězdy natož zemské zakřivení;-) Země je totiž placatá a já se nestydím za svůj názor :D Navíc Nasa oznámila že prý jsou kolem Země van allenovy radiační pásy které zabranují letu na mesíc tak jak se tam predtím sakra dostali?:D

    • Svobodný napsal:

     a mimochodem to jak objevily ted prý ty gravitační vlny tak jediný co ukázali jako důkaz byla počítačová simulace:D Ve falešné realitě totiž nesmí být pocitována přítomnost manipulace:)

 4. Jirka napsal:

  Ruská kosmická vojska taky dostanou přidáno. Do posádky kosmických lodí se po modernizaci na kosmodromu Vostočnyj může opět vrátit druhý nástěnkář

  • Minerva napsal:

   Pani Joasiu, piękny jest efekt Pani pracy, karteczki dla dzieciaczków są piękne!Kubusiu, fajne spotkanie z Mikołajem miałeś, super! Pewnie, że Mikołaj to super gość! Fajnie, że i z Clownem miałeś spotkanie, i że łańcuch robiliście. Oj pamiętam jak się robiło wielki, długachny łańcuch w szkole posoatwowej.Pdzdrawiam jeszcze raz. Pa.

 5. Libuše napsal:

  Bože můj,bavíte se zde o kosmu a nemáte ani potuchy,co všechno se ve vesmíru děje.Všichni koukáte na sci-fi filmy,
  myslíte si, že všechno je lež a přitom vám dávají najevo,jaké
  technologie dneska máme,že máme vesmírné lodě,které létají v
  naší sluneční soustavě i mimo ní.Žijete v době ohromných změn
  a nevíte,že na Měsíci i Marsu jsou pozemské základny už nejméně 40 let a že jsou tam i mimozemské základny.Jsme oblbováni,drženi v nevědomosti,ale přesto už dnes se dají sehnat ohromné informace v pořadech jménem–Odhalení—Zkuste
  si rozšířit svoje vědomosti a ti co stále nevěří-budiš jim lehká jejich nevědomost.Je na každém z Vás,kdo se chce vzdělávat a kdo ne.-pohodový den

  • Josef Švejk napsal:

   Pán bůh musí být ohromný žertéř a jistě se náramně baví, když vymýšlí do čeho všeho vrazí rozum. Lidé si toho všimli už dávno jak dokladuje rčení: Když pán bůh dopustí i motyka spustí.

  • contumax napsal:

   Libuše

   Jo na Marsu a na měsíci mají základny hm hm…

   Kolik Ti je…???

  • Jarka Š. napsal:

   Máte naprostou pravdu. Ještě dodám, že Američané vyvíjeli od 80-tých let tzv“jump room“, neboli skokové místnosti, jde vlastně o teleportaci, cestování v zakřiveném prostoru na velké vzdálenosti a v čase. Je to technologie vyvinutá na základě Teslova vynálezu a v současné době ji Američané jsou schopni použít a také ji používají. Jsou na to svědci a jsou ochotni vypovídat. Jedním z nich je dokonce i odborník pro výzkum Marsu NASA Adrew Bassiago. V současné době probíhá Putinova kampaň – petice na odtajnění mimozemských technologií „!Disclosure“. To samé se děje i na americké půdě a nebude dlouho trvat a budou tyto technologie zveřejněny. Kdo se posmívá tzv. konspiračním teoretikům, bude zaskočený. Kdo je připravený tyto informace přijmout, pro toho to bude velké zadostiučinění ;)

   • Jarka Š. napsal:

    Jo, ta akce na odtajnění v USA se jmenuje Pegasus, můžete si vyhledat….

   • contumax napsal:

    Jarka Š

    Čas dokáže ovládat jedině Bůh a člověk to prostě nedokáže ovlivnit ať chce nebo ne podléhá času, který ustanovil Všemohoucí…

    Čas máme my a Bůh je nade vším i nad časem…

   • Josef Švejk napsal:

    Každý den přibývají lidé naprosto zblblí z nákupů v marketech, pilného sledování reklamních šotů v televizi. Je zřejmé, že prací gel Weisser Riese Intensiv Color vypere nejen prádlo dočista dočista. Po takové průpravě je každý připravený tyto informace přijmout a má z toho velké zadostiučinění. Jediné čemu taková průprava nepomůže je zácpa, na tu jsou dobré jenom čípky.

  • Svobodný napsal:

   Ty zednáři co točí ty filmy jsou tak hodní že nám to podávají takovou zábavnou formou :-D tak proč je nemáte rádi? :-D Podle mně i to tzv. odhalení atd je jen další konspirace aby jsme věřili na mimozemštany kteří nás příjdou osvobodit od nadvlády zlých politiků a zametou s bídou i nemocema ale ve „skutečnosti“ to jsou padlí andělé :-D Buď jak buď aspoň nebude nuda ;-)

   • contumax napsal:

    Svobodný

    Správně a mluvíš mě z duše… ve skutečnosti se démonický síly budou vydávat za Plejadany či jiné…

    • jan nowak napsal:

     No jeden Plejáďan sem na stánky občas zajde, ale pravidelně se vyskytuje
     na Nový republice, kde propaguje Donalda a tříkolku..
     Zdravím, Honolulu !

 6. contumax napsal:

  Tam hlavně jde o to sestřelit navigační družice a družice, který vybavili pulsními zbraněmi… a kosmickou další techniku…

  • contumax napsal:

   Libuše

   Mluvím teď za sebe…

   Ve vesmíru jsme sami a nevěřím na žádné UFO nauty…

   V Bibli o tom není ani zmínka a pokud se v ní píše o bytostech v nebi myslí se tím Bůh Otec a Bůh syn tedy Ježíš Kristus a Bůh duch Svatý a miliardy andělu…

   Jsi ovlivněna Stars wars a tím debilním seriály TV a TV slouží i se všemi medii ďáblu…

   • contumax napsal:

    Libuše

    Klapky máš na očích Ty ač si myslíš, že ne…

    Pochop alespoň jedno…

    Že ten kdo si myslí, že má velké poznání, těžko bude, vlastně o mnoho hůř bude přijímat pravdu, nový objev i když jsem psal o Bohu…

    Protože si dotyčná osoba myslí, že je moudrá a tím hůř zvládne nové poznání…

    Jde tam vlastně i o pýchu…

   • jan nowak napsal:

    …jeden prodává tříkolky, druhej trojjedinýho boha, ha !

 7. Libuše napsal:

  Vím,že někteří lidé mají na očich klapky a s bídou dohlédnou jen na špičku nosu.Nic ve zlém,každý z nás došel tam kde je
  a někdo není schopen se posunout dále.Pokud si myslíte,že jsme ve vesmíru sami,neberu Vám to.I vy jednou poznáte,kde
  je pravda.Všechno má svůj čas.Přeji brzké probuzení.-Jarka Š-
  dík za typ.

 8. Jirka napsal:

  to víte my češi jsme podrazáci, raději jsme Izraeli pomohli přes to že jsme podrazili tenkrát kdekoho, aby z toho byly nějaké chechtáky

 9. Jirka napsal:

  a co vám udělali?

 10. jan nowak napsal:

  Ž-pn, tobě hrubku a mě se z jinskýho chce už blejt.
  K vánocům ti slibuju moc hezkou lampičku !

 11. Jan Jinsky napsal:

  Tak, na někoho svoji neschopnost a neúspěch musí hodit. A Židi se k tomu hodí skvěle.

  Je to tu takové sborové vytí pod taktovkou Ruska

 12. Jirka napsal:

  ano je třeba zajímavé, že černí američané nejvíc ze všeho nenáviděj Židy, páč oni na tom byli na začátku století stejně, ale dneska se Židé vyšvihli všeobecně na vyšší než průměrnou úroveň, ale můžou za to samozřejmě

 13. admin napsal:

  Aha, takže to nebudeme házet na židy, ale na Rusy.
  To je ale vykutálená logika :-D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!