Nový herbicid firmy Monsanto používá RNA a je mnohem horší než RoundUp

Corn-Fields-Crops-Agriculture-Monsanto-BiohazardHlavní složka v nejprodávanějším herbicidu firmy Monsanto, glyfosát, již získala pověst historicky nejpoužívanějšího herbicidu – a firma doufá, že i v budoucnu budete věnovat pozornost zhoubným důsledkům dvacetiletého postřikování tímto karcinogenním chemickým koktailem, mezitím její patenty na semena „připravená na působení postřiku RoundUp“ přestanou být platné.

Zatímco vy a já jsme plně zaujati glyfosátem, Monsanto začíná věnovat pozornost jiným geneticky modifikovaným příšernostem – například RNA pesticidům.

Ty představují příští chemický útok, který firma rozvine na široké frontě, jako to již udělala v minulosti s využitím kumpána kapitalismu, překrucováním vědeckých faktů, obžalobou neposlušných organických farmářů, a pokusy o monopol na potravinové plodiny skupováním půdy a násilným prosazováním všudypřítomných obchodních dohod, které jsou podporovány významnými vládními lobbysty.

Monsanto nazývá RNA interferenci „přirozeným procesem“ v rostlinách stejně tak, jako přísahali, že glyfosát je „bezpečný“, zatímco vědci, urážení ze strany průmyslu, prokazují, že používání glyfosátu, i v nepatrném množství, způsobuje růst rakovinných nádorů. Sama firma vysvětluje proces:

„RNA interference (RNAi) je přirozený proces, který probíhá v buňkách a zastavuje nebo umčuje aktivitu specifických genů. Tento děj probíhá díky přirozené schopnosti buňky číst RNA instrukce uvnitř buňky a následně se „rozhodnout“, zda budou instrukce zpracovány nebo ne. Výsledkem je buď zpomalení nebo zastavení produkce specifických proteinů, děj obdobný funkci reostatu u svítidla. Tento buněčný proces byl objeven v 90-tých letech 20. století a další výzkum v oblasti vyústil v udělení Nobelovy ceny,  kterou v roce 2006 získali Dr. Fire a Dr. Mello. Jejich vítězná práce a práce mnoha dalších vědců otevřely celou řadu nových oblastí výzkumu v oblasti zdraví lidí, zvířat a rostlin.“

Všimněte si, že nikde v tomto vysvětlení Monsanto nepopisuje, co vlastně tato technologie dělá, a sice, že umlčuje geny. Samozřejmě, cílem této technologie je umlčet geny v hmyzu, který požírá úrodu, ale neexistuje žádný důkaz, že RNA pesticidy neumlčí také geny dalších nezamýšlených příjemců, jako jsou živočichové v přírodě a lidské bytosti.

Ve skutečnosti Prof. Jack Heinemann z Univerzity v Canterbury uveřejnil výsledky genetického výzkumu, který prováděl na Monsanto geneticky modifikované pšenici, jež ukazují naprosto „bez pochyby“, že molekuly vytvořené v pšenici, které mají za úkol umlčet geny, mění svůj obsah karbohydrátů a proto  mohou být srovnatelné s geny lidskými a potenciálně je umlčet.

Podle Heinemannovy analýzy, umlčování zprostředkované dvouvláknovou RNA se stává základnou nových charakteristik GM rostlin, včetně bio-pesticidů. Tyto RNA pesticidy mění nutriční charakteristiky a mohou vést k významným změnám způsobu skladování glukózy a karbohydrátů v lidském těle, což může mít smrtelné důsledky.

Takže potom, co Monsanto vyvinulo PCBs, DDT, Agent Orange a RoundUp (glyfosát), chce nyní umlčovat naše geny pomocí RNA pesticidů a dále rozšiřovat svou říši o velikosti 47 miliard dolarů. Cožpak žravý ničivý apetit Monsanta nemá nikde konec?

Čtěte další články od Christiny Sarichové.

Christina Sarichová je novinářkou v redakci Waking Times. Je spisovatelkou, hudebnicí, zajímá se o jógu a humanitární činnost v rozsáhlém měřítku. Na internetu lze nalézt tisíce jejích článků a její názory se také objevují v rozmanitých časopisech jako jsou Weston A. Price, Nexus, Atlantis Rising, Cuyamungue Institute, a další. V nedávné době byl její článek „Moudré tradice v jídle, farmaření a léčitelství“ zveřejněn jako zvláštní reportáž v Journal, a její komentáře o uzdravování, duchovním vzestupu a lidském potenciálu tvoří značnou část lexikonu v alternativních zprávách. Byla pozvána k vystoupení v mnoha rozhlasových pořadech včetně Health Conspiracy Radio, Dr. Gregory Smith´s Show a desítky dalších. Připravuje se druhé vydání její knihy Pharma Sutra.

Tento článek (Monsanto’s Next Weedkiller Uses RNA and It’s Far Worse Than RoundUp/Nový herbicid firmy Monsanto používá RNA a je mnohem horší než RoundUp) byl původně napsán pro a publikován v  Underground Reporter a zde je zveřejněn s povolením.

Christina Sarich, novinářka redakce

Waking Times

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2016/05/04/monsantos-next-weedkiller-uses-rna-far-worse-roundup/
12 Komentářů k Nový herbicid firmy Monsanto používá RNA a je mnohem horší než RoundUp

 1. Marie napsal:

  Vsechny chemicke postriky jsou nejvice likvidacni pro lidi. Kolik z nich si mysli, ze to znici jen parazity a cloveku je to neskodne.... i s takovymi nazory se setkavam.

  Zdrzuji se na vesnici, kde je krasne cisty vzduch, zadne chemtrails nikdy neuvidite. Pred par mesici po vecerech zacalo jezdit auto s rozprasovaci troubou. Ackoliv jsem byla doma, ucitila jsem ten smrad a drazdilo to ke kasli. Tak jsem si jeden den na nej pockala a zastavila ho. A ptam se ho, co to je za latku, kterou rozprasuje a proc. Pry je to proti komarum a dela to z narizeni zdravotni organizace. A ja ho ptam, jestli nema nejaky doklad te firmy. On rika ze ne. A ja se ptam, odkud je ta firma, kde ma sidlo. On odpovedel, ze v USA...to mi stacilo. Komaru je tady malo, to o dva kilometry dal jsou baziny, jezdim se tam divan na krokodyly, a tam je komaru hodne, ovsem je tam nikdo nejezdi sprejovat... je to nesmysl sprejovat ulice, kde nejsou ani kaluze..Ptala jsem se sousedu, zda jim to vadi. Oni rekli, ze ne.
  Prestehovala jsem kytky z prostoru pred domem na dvur ( vadly ).

  Take krome jehovistu a jinych podobnych oblizacu, pravidelne obchazi domy zenska, ktera ma na kosili znak nejake organizace na ochranu zdravi. Jednou jsem ji otevrela, abych se dozvedela, co chce. Ockovat. A nejen proti malarii. Dekuji nechci.. zadna se tady nikdy nevyskytla. Chtela po mne, abych ji neco podepsala, a ja rikam, ze ne. Ze jsem tady na navsteve.

  Takze chemicky prumysl USA vesele prodava likvidacni latky pro lidi po celem svete...

  Vcera jsem narazila na presstv.ir na clanek o Indii, kde na male vesnici od zacatku tohoto roku doposud spachalo sebevrazdu uz 80 lidi a patra se po tom, jak je to mozne. Nabozensti blazni si to samozrejme vysvetluji demony.
  Nejaka cinska firma delala vyzkum v oblasti pesticidu a zjistila, ze vyvolavaji deprese a schizofrenii. Takze postriky pouzivane na bavlnu ... to je odpoved.

 2. Eschatolog napsal:

  Rozsah zla lidsky zdroj neni schopen vubec pojmout. Jak chcete mraveneckum v lese sdelit, ze na jejich pasece bude piskovna ? Neuveri ani " po smrti ".

 3. maya napsal:

  nazov firmy vypoveda za vsetko MOJ SVETY, tak sa dovtipte koho uctievaju a kto im sefuje, a Boh to nie je :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!