Nový herbicid firmy Monsanto používá RNA a je mnohem horší než RoundUp

Corn-Fields-Crops-Agriculture-Monsanto-BiohazardHlavní složka v nejprodávanějším herbicidu firmy Monsanto, glyfosát, již získala pověst historicky nejpoužívanějšího herbicidu – a firma doufá, že i v budoucnu budete věnovat pozornost zhoubným důsledkům dvacetiletého postřikování tímto karcinogenním chemickým koktailem, mezitím její patenty na semena „připravená na působení postřiku RoundUp“ přestanou být platné.

Zatímco vy a já jsme plně zaujati glyfosátem, Monsanto začíná věnovat pozornost jiným geneticky modifikovaným příšernostem – například RNA pesticidům.

Ty představují příští chemický útok, který firma rozvine na široké frontě, jako to již udělala v minulosti s využitím kumpána kapitalismu, překrucováním vědeckých faktů, obžalobou neposlušných organických farmářů, a pokusy o monopol na potravinové plodiny skupováním půdy a násilným prosazováním všudypřítomných obchodních dohod, které jsou podporovány významnými vládními lobbysty.

Monsanto nazývá RNA interferenci „přirozeným procesem“ v rostlinách stejně tak, jako přísahali, že glyfosát je „bezpečný“, zatímco vědci, urážení ze strany průmyslu, prokazují, že používání glyfosátu, i v nepatrném množství, způsobuje růst rakovinných nádorů. Sama firma vysvětluje proces:

„RNA interference (RNAi) je přirozený proces, který probíhá v buňkách a zastavuje nebo umčuje aktivitu specifických genů. Tento děj probíhá díky přirozené schopnosti buňky číst RNA instrukce uvnitř buňky a následně se „rozhodnout“, zda budou instrukce zpracovány nebo ne. Výsledkem je buď zpomalení nebo zastavení produkce specifických proteinů, děj obdobný funkci reostatu u svítidla. Tento buněčný proces byl objeven v 90-tých letech 20. století a další výzkum v oblasti vyústil v udělení Nobelovy ceny,  kterou v roce 2006 získali Dr. Fire a Dr. Mello. Jejich vítězná práce a práce mnoha dalších vědců otevřely celou řadu nových oblastí výzkumu v oblasti zdraví lidí, zvířat a rostlin.“

Všimněte si, že nikde v tomto vysvětlení Monsanto nepopisuje, co vlastně tato technologie dělá, a sice, že umlčuje geny. Samozřejmě, cílem této technologie je umlčet geny v hmyzu, který požírá úrodu, ale neexistuje žádný důkaz, že RNA pesticidy neumlčí také geny dalších nezamýšlených příjemců, jako jsou živočichové v přírodě a lidské bytosti.

Ve skutečnosti Prof. Jack Heinemann z Univerzity v Canterbury uveřejnil výsledky genetického výzkumu, který prováděl na Monsanto geneticky modifikované pšenici, jež ukazují naprosto „bez pochyby“, že molekuly vytvořené v pšenici, které mají za úkol umlčet geny, mění svůj obsah karbohydrátů a proto  mohou být srovnatelné s geny lidskými a potenciálně je umlčet.

Podle Heinemannovy analýzy, umlčování zprostředkované dvouvláknovou RNA se stává základnou nových charakteristik GM rostlin, včetně bio-pesticidů. Tyto RNA pesticidy mění nutriční charakteristiky a mohou vést k významným změnám způsobu skladování glukózy a karbohydrátů v lidském těle, což může mít smrtelné důsledky.

Takže potom, co Monsanto vyvinulo PCBs, DDT, Agent Orange a RoundUp (glyfosát), chce nyní umlčovat naše geny pomocí RNA pesticidů a dále rozšiřovat svou říši o velikosti 47 miliard dolarů. Cožpak žravý ničivý apetit Monsanta nemá nikde konec?

Čtěte další články od Christiny Sarichové.

Christina Sarichová je novinářkou v redakci Waking Times. Je spisovatelkou, hudebnicí, zajímá se o jógu a humanitární činnost v rozsáhlém měřítku. Na internetu lze nalézt tisíce jejích článků a její názory se také objevují v rozmanitých časopisech jako jsou Weston A. Price, Nexus, Atlantis Rising, Cuyamungue Institute, a další. V nedávné době byl její článek „Moudré tradice v jídle, farmaření a léčitelství“ zveřejněn jako zvláštní reportáž v Journal, a její komentáře o uzdravování, duchovním vzestupu a lidském potenciálu tvoří značnou část lexikonu v alternativních zprávách. Byla pozvána k vystoupení v mnoha rozhlasových pořadech včetně Health Conspiracy Radio, Dr. Gregory Smith´s Show a desítky dalších. Připravuje se druhé vydání její knihy Pharma Sutra.

Tento článek (Monsanto’s Next Weedkiller Uses RNA and It’s Far Worse Than RoundUp/Nový herbicid firmy Monsanto používá RNA a je mnohem horší než RoundUp) byl původně napsán pro a publikován v  Underground Reporter a zde je zveřejněn s povolením.

Christina Sarich, novinářka redakce

Waking Times

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2016/05/04/monsantos-next-weedkiller-uses-rna-far-worse-roundup/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!