Očkovanie – Skrytá pravda (1998)

Video_and_DVD_cover_new_for_Web_reduced

Tento Austrálsky dokument o očkovaní so slovenskými titulkami, je jedným z prvých, ak nie prvý dokument, ktorý v dobe vzniku mohol byť považovaný za konšpiračný, ale časom sa tieto informácie ukázali ako pravdivé. Všetky informácie v tomto dokumente, skoro po 20 rokoch od vzniku tohto dokumentu, poukazujú na fakty o škodlivosti očkovania hlavne u detí a ani po tých rokoch nestratil nič na aktuálnosti.

Všetko, čo už sa vedelo vtedy, ale zamlčiavalo sa, je v dnešnej dobe v omnoho väčších rozmeroch, hlavne autizmus, ktorý je tiež spomenutý v tomto dokumente.

V tej dobe Andrew Wakefield o autizme ani nechyroval.

Pôvodné video malo nízke rozlíšenie (v tom čase neexistovalo HD rozlíšenie), preto bolo prevedené do vyššieho rozlíšenia, digitálne spracované, aby obraz ostal v čo najvyššej kvalite.

V dokumente vystupuje slovenská vedkyňa Viera Scheibner rodáčka z Bratislavy, žijúca v Austrálii.
3 Komentářů k Očkovanie – Skrytá pravda (1998)

 1. Definitiva napsal:

  Pri akejkoľvek udalosti sa dostávame k faktu, že Západná, anglosaso židovská, sociálne parazitická, otrokárska civilizácia je založená na princípe klamstva, podvodu, okrádania, zabíjania, genocídy, zisku ihneď a za každú cenu. Likvidovaní sú jedinci, kultúry, národy.
  Všetko v záujme prežitia malej skupiny zločincov, ktorí ovládajú svetové procesy už 5 000 tisíc rokov, od dôb Starovekého Egypta, kde sa zrodila ideológia sociálneho parazitizmu, otrokárstva a ovládnutí sveta.

  Naposledy sme mali pravdivé informácia o odbornú garanciu v očkovacom programe za existencie Československa, za vlády komunistov. Lebo aj tí komunisti chápali, že zdravie nie je tovar určený pre zbohatnutie farma korporácií. Štát garantoval odbornosť a nezávislosť medicíny a žiadny komunista si nedovolil pindať do medicíny.

  Dnes sú lekári súčasťou mlynčeka na výrobu zisku korporácií. Lekár, ktorý si dovolí mať vlastný názor, je spoločensky a odborne likvidovaný, napr. MUDr.Janco, INTV.sk. Celá štruktúra a fungovanie zdravotníctva slúžia ako nástroj zisku korporácií a zásadne neslúžia pre blaho občana.

  Blaho občana je len vedľajší produkt, nákladová položka, pri dosahovaní zisku.

 2. Thank you for sharing this post.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!