Odpovědi V. A. Jefimova na otázky z 18. dubna 2016

jefimov

Vzhledem k tomu, že V.V.Pjakin má zřejmě  na čas dovolenou nebo jiné povinnosti a není k dispozici jeho pořad Otázky a odpovědi, tak je k dispozici pořad jiného představitele Koncepce sociální bezpečnosti. V. A. Jefimov odpovídá na otázky z těchto témat: Důvody ukončení jeho rektorské činnosti a záměry v politické kariéře, cestování po sakrálních místech, nutost života na Zemi bez globálního prediktora, nutnost zapojení nové generace pro vytvoření společnost na základě KSB, budoucnost vztahů Ruska, Ukrajiny a Běloruska, problémy při opouštění biblického egregoru, význam pojmu Rus, metody detoxikace organismu, nutnost jiné koncepce financí, mnohoženství, pravá hemisféra a pravá víra, nutnost přechodu na novou koncepci změnou vědomí celé společnosti, Stalinova smrt, kniha Globální řízení a člověk, a mnoho dalších.
99 Komentářů k Odpovědi V. A. Jefimova na otázky z 18. dubna 2016

 1. gandalf napsal:

  Co je s Pjakinem, má dovču? Tohle je fakt slabota.

 2. Justass napsal:

  No, Pjakin to každopádně není. Mluví, mluví a neřekne v podstatě nic. Moc duševna a spiritualismu - řek bych.
  Ani Robovi nedokázal kloudně odpovědět na otázku "naočkovanosti" slovanských véd. :-)

  • Robo napsal:

   Justass, zvládol som asi päť minút pred pár týždňami.

   "Naockovanie slovanských Véd", hovoríš?
   Ak vieš plus mínus autobus minutu v tom videu, toto si zajtra rád pozriem.
   Od KOBakov som sa zatiaľ dozvedel ohľadne Véd len samé plky, tak snáď ma tento človek príjemne prekvapí.

   ..a keď podľa Tvojho názoru je moc "duševný", tak možno mi (ak na Védy ukáže zdravý pohľad) bude stáť aj za pozretie celého tohoto videa.. :-))

   • Justass napsal:

    Robko milý - to musíš shlédnout celé - vytrhávat věci z kontextu nemá smysl. Mimo jiné, to o té naočkovanosti byla otázka, navíc hloupá. - já mluvím o jeho neslané nemastné odpovědi. Ostatně stejně jako o jiných jeho odpovědích.

    • Robo napsal:

     OK, aj táto odpoveď pomohla.
     Dík, bratu!

     • Justass napsal:

      Můžu Tě požádat abys nepoužíval to anglosaské OK?
      A řekl řádně slovansky - dobře nebo něco na ten způsob?

      • Vladislav napsal:

       To je pravda. Ale musím se Roba zastat - taky to někdy používám.
       Ale člověk se mění. Už taky dávno nenadávám "ježišmarja" nebo "ježišikriste":-)

      • Robo napsal:

       Môžeš.

      • RusínSK napsal:

       Justass...OK ? Očeň Charšo! po angl:Očeň Karašo..OK!....vysla ako skratka v obcianskej vojne nezavislosti v emerike,kde bojovali tiez(v hojnom pocte)Rusi,po boji,ked sa hlasili straty,bez strat Očeň Charašo! OK!

       • Robo napsal:

        Ďakujem za exkurz! :-)

        No ale aj tak, skratky všetkého druhu sú obľúbené u vieme koho...takže sa Justassovi nedivim.
        Tiež v práci s amerikanizmami bojujeme...dokonca i s našim šéfom.. :-))

       • proud napsal:

        Beru,budu psat och. .........doufam ze tomu bude rozumet stejne dobre jako ok:-)

       • Justass napsal:

        No, RusíneSK - tos tedy zašel hodně do imaginárna, já bych spíš řekl, že je to zkratka angl. "Old corekt" - nu ale jak myslíš.

        • Robo napsal:

         Rusínov výklad je dôveryhodnejší..

         Neviem, či si to uvedomuješ - angličtina je jeden z najmladších jazykov vôbec.
         Dôkazom nech Ti bude jej jednoduchosť.
         Porovnaj to napríklad s ruštinou, ktorá ma jaksi bližšie k nášmu pôvodnému jazyku.

        • Justass napsal:

         No já si myslím, žes mu skočil na špek. Raději si o tom (OK) něco zjisti - já to dělat nebudu, to mi nestojí zato.

  • Stribog napsal:

   Valerij Viktorovič má jinou roli. Mluví k publiku obecnému. Viktor Alexejevič mluví k publiku KOBem více, jak políbenému. A malou poznámku k diskusi. Nehledejme, co nás rozděluje, ale co nás spojuje. KOB neboli KSB je otevřená platforma. Nestojí proti slovanství. Obojí by mělo mít za cíl dojít ke skutečně lidské společnosti. To, že se Jefimov nechce zabývat naší slovanskou historii, ještě neznamená, že cítí slovanství jako konkurenci. Je jen zastánce modernismu. Ten pohled nesdílím, ale respektuji. Ale i KOB má v mnoha ohledech védické kořeny. Autorský tým VP SSSR to také nijak nepopírá. Pro obecný popis světa se mi KSB víc, jak hodí. Že pod tím existuje ještě hlubší a starší filosofie popsaná védami? Ano existuje. A bude ještě dlouho trvat, než ji zcela objevíme a pojmeme. Řešit problémy tohoto světa i přežití slovanských národů je ale potřeba právě teď. A k tomu jsou lidé typu Pjakina i Jefimova náramně potřeba. Jsem rád, že Jefimov vstoupil do politiky.

   • Robo napsal:

    Stribog, opäť hovoríš pekne, ako vždy. A ďakujem Ti za to.

    Jednako sa však nemôžem zbaviť hlbokého podozrenia, ktoré si vo mne ešte prehĺbil vetou, že sa Jefimov nechce zaoberať dejinami.
    Zas rovnako, ako veľké percento KOBakov....snáď si význam dejín uvedomuješ aspoň Ty.

    Čo je to "moderný" pohľad? Veď sme úplne zaostalí a neskutočne primitívni v porovnaní s dobou pred tisíc a viac rokmi. Dokonca aj s dobou pred tristo rokmi niekde v Rusku..

    Naše dejiny, to je to JEDINÉ potrebné, tam je všetko.
    A ak to Jefimov nechce vidieť........

    • Stribog napsal:

     Já to chápu následujícím způsobem. Jefimov je pragmatik. Úplně jinak o historii mluví třeba Zaznobin. Návrat k lidské a slovanské společnosti uskutečňuje třeba Sidorov v rámci projektu Anastazia. Projekt sleduji a velmi mu fandím. Problém spočívá v tom, že třeba u nás, kde půdu získali oligarchové a zahraniční kapitál je takový projekt zatím neuskutečnitelný.
     Jenže projekt je to lokální. Samo Rusko čelí politice globální a to existenčně. Anastazia není zatím řešením. Je zranitelná a snadno likvidovatelná v momentě, kdy globálové zničí Rusko. Rusko potřebuje napřed ubránit své pozice na globální šachovnici. To se dost možná děje na bázi esoterické části DVTR, kterou Putinův tým vládne. Možná vládnou něčím, co mají přímo od předků. V každém případě to naštěstí funguje. Závisí na tom i naše bytí či nebytí.
     My dnes čelíme islamizaci a k tomu se začínají vytahovat kostlivci v podobě sudetoněmecké otázky. Nejsme schopni své problémy řešit nezávisle na Rusku. Nemáme ani pragmatickou politiku, která by dokázala bránit naše národní a slovanské zájmy. Padne-li Rusko, bude s námi západními Slovany učiněn krátký proces.

     Že se v nás probouzí rodová paměť je jen dobře. Ale zatím si nejsme schopni osvojit dovednosti předků, které by umožnily přímou aplikaci v globální politice, která je nám nepřátelská. A to je možná i důvod proč je pro Jefimova naše historie v této fázi podružná... Prostě na to teď není čas a používá se jen to, co je zatím možno použít.
     Na druhou stranu se na slovanskou historii nekašle. Informační pole v tomto ohledu tvoří i sám Putin. Třeba podporou institucí zabývajících se historií Velké Tartárie.
     Zatím ale sebezáchovné procesy probíhají na základě nástrojů, které jsou k dispozici. Stalin ačkoli nebyl marxista měl v ruce marxistické cihly a nástroje k obraně SSSR i k přežití nutnému civilizačnímu skoku, který učinilo Rusko. Putin má dnes liberálně kapitalistické cihly a nástroje. Bez ohledu na to, že ruská a slovanská tradice je založena na spravedlnosti. S tou je jak marxismus, tak i liberální kapitalismus v rozporu. Napřed je ale potřeba obstát ve válce.
     A tak nechme pracovat pragmatiky s možná nedokonalými nástroji, které jsou dány léty kulturní infiltrace i informační války, která téměř zničila naší velkou civilizaci. Nic jiného k dispozici není. A zatím jsme ve fázi, kdy teprve objevujme naší minulost i dovednosti a schopnosti předků. To je ale běh na dost dlouho a my se potřebujeme bránit teď. A v tomto kontextu Jefimova chápu...

     • Robo napsal:

      Nemám teraz moc čas, Stribog..
      Prečítam si tento Tvoj komentár neskôr este raz.

      Zatiaľ len heslovite - boj za naše dejiny, to je u mňa vo finále boj na "prvej priorite"..

     • Robo napsal:

      Prakticky so všetkým súhlasím. Naša budúcnosť stojí i padá na tej ruskej, kde je naše srdce..

      Až na to, že Putinov tým pracuje na báze DVTR..tu je podľa mňa nepochopenie. Odkiaľ čerpáš túto informáciu? Podľa mňa totiž buď Putin samotný alebo niekto z jeho blízkeho okolia má veľmi blízko k Védickým žrecom/žrecovi. Iste vieš, že po celú dobu sa ich pár zachovalo. To je v podstate jedno, Putin sám mi pripadá ako Človek, čo je už ako samotný fakt v Slavjanskom ponímaní odo mňa myslené ako veľké uznanie..

      Stribog, len Ťa ešte chcem poprosiť, aby sme rozlišovali medzi hisTóriou a dejinami.
      Mimochodom, iste by ani DVTR tímu neuškodilo venovať sa aspoň trochu oprášeniu Staroslovanskej Bukvice.
      To snáď nieje niečo, čo by ľudia ako Justass označili ako ezoteriku..

      • Stribog napsal:

       Netvrdím, že ruská vláda operuje v rámci DVTR. Byť určitá forma oficializace KSB jako doktríny na této úrovni proběhla. Považuji to za určitou možnost. Stejně jako to, že zejména Putin přišel v KGB k vyšší a nejen ruské esoterice. Stejně jako to, že je možné, že tu existuje spolupráce se starými "vědmáky." A kdo ví? Třeba to funguje na různých úrovních zároveň.
       V každém případě pochopili principy globální politiky, kterou budu popisovat podobně jako Pjakin a mohu při tom použít i zdroje mimo KSB.
       Pjakin na mne dělá dojem, že mají k dispozici nějakou vyšší nadstavbu teorie řízení. Jestli je součástí DVTR, nebo leží mimo něj je otázka. Už mne ale také napadlo, že KSB je jen výtah nějaké vyšší ruské esoteriky. Tak, aby byl srozumitelný dnešnímu vydebilizovanému člověku. Když si vezmete třeba toho Sidorova. Používá podobnou lexiku jako VP SSSR. A kdo když ne on je slovanštější? Byť ho v mnohém beru trochu s rezervou. Což je dáno možná jen tím, že jsem ještě neprošel dostatečným detoxem, co se nánosů kulturní infiltrace týče.

       • Stribog napsal:

        Když jsme u toho. Tak já s KSB nesouhlasím v tom, že vědění musí být pro všechny, abychom eliminovali davo-elitarismus a tvrdí, že lidé jako Sidorov elitarismus prosazují. V obecné rovině, čím vzdělanější společnost, tím samozřejmě svobodnější. Ale k určitým dovednostem by měly být příslušny i duševní vlastnosti. Naučíte-li šudra mentální manipulaci předměty, někomu ublíží nebo vykrade banku. A tady jsem na straně toho Sidorova, který je dle Kobáků elitářský. Jinak to ale nejde.

        • Robo napsal:

         V tom by aj Tebe/nám pomohla znalosť dejín..opäť..
         Kedysi boli úlohy rozdelené. Vedeli sme v podstate už od narodenia človeka určiť, na čo sa hodí a ten človek bol potom na svoju úlohu už od mala pripravovaný.

       • jan nowak napsal:

        Jak nahoře, tak i dole...čím vyšší stěžeň, tím hlubší kýl.

    • Stribog napsal:

     Jinak ještě malou poznámku k historii a autorskému týmu KSB. Rozlišujme mezi místními Kobáky, dost často se chovajícími, jako sekta. Já to přehlížím, protože to vyvažuje jejich velmi potřebná práce na překladech... A jsem jim za to vděčný. Hájí to jako svoje dítko a tak to i chápu. Stejným, někdy až fanatickým způsobem hájili Levašova.

     Nechápu KSB jako jedinou možnou cestu, ale jako velmi zajímavou platformu, která mi dovoluje dělat dobrou analytiku (snad..) a orientovat se v procesech, které bych bez KSB nedovedl ani popsat. Jestli je teorie aplikovatelná v denodenním životě, nebo slepou uličkou ukáže až čas.

     Nicméně autorský tým KSB se historii i rozbíjení židovsko-křesťanského historického mýtu věnuje v míře potřebné pro KSB. Nabízí řečeno jejich slovníkem objemnější historickou matrici. Do té mi historie Slovanů zapadá a nijak se s ní nevylučuje. Není v silách jejich týmu psát podrobné historické práce. Ale je dost kvalitních ruských historiků, který se po éře neoliberálních sebemrskačů začínají vydávat a problematice slovanské historie věnují v takové hloubce a šíři, že to do konce života nepřečtu:(

     • Robo napsal:

      Práve som narazil na Valerija Sinelnikova.
      Nieje síce dejepisec, ale rozhodne má o nás veľmi slušné ponímanie...súdiac podľa prvých pár stránok z jeho knihy, ktorú som včera otvoril..

      • Stribog napsal:

       Nahoře se nedá odpovědět. K tomu předurčení. Nevím odkud máte tento výklad, ale je potřeba říci, že slovanství se chytili i různí New Age šarlatáni, kteří smíchali védy a třeba silně elitářský tibetský budhismus. Tak, jak jsem to pochopil já, je otevření vyšších center přístupné každé bytosti.

       • Robo napsal:

        Stribog, môžeme si tykať?

        Neviem, kam týmto príspevkom smerujes.
        Mojimi zdrojmi (okrem Anastázie od V. Megreho, samozrejme) sú NAJMÄ http://www.tartaria.sk a védicke knihy viď môj príspevok nižšie Weissbachovi.
        Najnovšie som objavil ešte Sinelnikova.
        Časom sa možno pozriem i na Sidorova. Vzbudil si u mňa záujem o neho.
        No a získavam čoraz viac vzťah k mojej záhrade (presťahoval som sa iba pred pol rokom), takže sledujem aj zaujímavých ľudí z tohoto oboru. V tom som mal (a mám) šťastie aj na suseda.. :-)

        • Stribog napsal:

         Link mi fórum nebere. Na ulož to stačí zadat do vyhledávače:
         Sidorov - Chronologicko-ezoterická analýza vývoje současné civilizace
         Krásná věc. Velmi čtivá.

        • Robo napsal:

         Na to sa teším!

      • Stribog napsal:

       Hm tak mi někam zmizel příspěvek. Tykat jasně a rád. V podstatě jsem jen špatně pochopil, cos napsal. Je samozřejmě pravda, že véduni poznali k čemu se dítě hodí podle aury a potom rozvíjeli jeho vlastnosti, ale kasty tím nebyly dány. To záleželo na duchovních schopnostech, které jedinec nakonec rozvinul. A takový elitarismus si nechám líbit.

 3. Josef Švejk napsal:

  Polonius: "Co to čtete, princi?"
  Hamlet: "Slova, slova, slova...,"

  • Robo napsal:

   Ak by som súdil Hamleta len podľa tohoto úryvku...použil by som sprosté slovo, slovo, slovo..
   A dodal by som niečo o jeho nevzdelanosti a hluposti.

   No...ešteže na trollov už moc nereagujem..

   • Josef Švejk napsal:

    "Je k pláči řeč, jež mluví frázemi,
    protože slov a vět se bojí" Karel Kryl

   • Justass napsal:

    Robo, Švejk není troll ( i když i já jsem s ním byl na vážkách ). Možná je troll na Védy - a to bych se mu ani moc nedivil. Já také říkám, že kořeny nemáme hledat pomocí granátů, či jiné těžké
    munice. Védami se můžeme zabývat poté co ty kořeny najdeme a všichni si je řádně uvědomí. Ty, já a pár dalších o nich víme, ale co ostatní? Chceš je uvědomovat Védami - no tak zdar tvé práci bratře - ale spíš jako zdar bych řekl - no nazdar!

    • Robo napsal:

     Ohľadne Véd - skladajú sa z ohrozeného množstva múdra. Mám sa ho vzdať čo i len čiastočne? Ani náhodou.

     A Švejk troll je z iných príčin. Oči Ti mohla otvoriť napríklad jeho náklonnosť (neskryta) k Syzifu..

     • Robo napsal:

      ..ohromneho..

     • Justass napsal:

      Syzif mně může být ukradený. Myslím někdy tady napsal něco ve smyslu, že bez AV bys byl ( nebo někdo jiný) ještě na stromě. Pokud z toho usuzuješ o jeho trollství, tak to jsi asi velký hnidopich.

      • Justass napsal:

       Doplnění - Řek bych, že Švejk tak říkajíc nastavuje zrcadlo lidské hlouposti a pokrytectví
       a to je důležité. Pokud je někdo přízemní a uráží ho to - jeho věc - mě se to líbí

       • Justass napsal:

        Doplnění č.2

        To je všechno v pořádku Robo. Nicméně náš spor tkví v podstatě v tom, že Ty ty Védy podáváš jako nové náboženství. Nu a já jakékoliv náboženství pokládám za zlo. Myslím, nejenom já. Když s tímhle vyrukuješ na lidi tak se Tě leknou, možná víc jako contumaxe s Biblí. - kapito?

        • Robo napsal:

         Nekapito.
         Už som Ti stokrát povedal, že to ani náhodou náboženstvo nieje a úprimne, už ma s tym začínaš rozculovat.

         A pleties sa aj Svejkom, samozrejme.
         Vysvetlovat stý raz, prečo ho za trolla považujem, teraz už nebudem.

        • Justass napsal:

         Nerozčiluj se braťko. Já vím, že Védy nejsou náboženství a ani to neříkám. Jen říkám, že Ty braťko je tak podáváš. Podávej jinak a bude klid.
         A co se týká Švejka, tak to opravdu máme každý jiný názor - mně se ten Tvůj důvod zdá
         přízemní - toť vše, tak už nevysvětluj.

        • Robo napsal:

         Moj dôvod ale nieje ten, čo mi vkladas!

        • Justass napsal:

         Tak povedaj.

        • Robo napsal:

         18:27

        • Justass napsal:

         Uhejbáš bratko, uhejbáš.

        • Robo napsal:

         Stokrát som písal, že Švejk spoľahlivo troluje pod každým článkom, ktorý spochybňuje oficiálnu vedu. To je to, prečo je u mňa troll.

         A Teba by som poprosil, aby si ma už nikdy nehodnotil. Dobre?

        • Robo napsal:

         Weissbach, video je krásne.

         Tú pani nepoznám, ale Vladimíra Lauberta som už dvakrát stretol.
         Je autorom stránky http://www.tartaria.sk, zúčastňuje sa prednášok o našej Kultúre a okrem toho, prekladá Védické knihy z ruštiny. Najnovšie je to Kniha svetla.
         A o pár mesiacov by mal vydať učebnicu Staroslovanskej Bukvice. Na tú sa obzvlášť teším..

        • Justass napsal:

         Robo, tak dobře - já jsem u Švejka to trollství nezaznamenal - Ty ano. Tak si ponechme každý svůj názor na něho a už to neřešme. Hej?

        • Justass napsal:

         weissbach - to video je fajn. Duše pookřeje, plamen naděje plane.

        • Robo napsal:

         Hej.

         Weissbach, už teraz potrebujem dosť dlhú dobu na prečítanie kníh, ktoré mám v knižnici.
         Ďakujem ale, pozriem na to..asi po prehnani tlačiarňou.. :-)
         Možno tam bude pani písať i o blízkom príbuzenstve Moravákov a Slovienov (Slovákov)..

    • proud napsal:

     "Já také říkám, že kořeny nemáme hledat pomocí granátů, či jiné těžké
     munice.'............Jinymi slovy,rikas a priznavas tim: "Hledte,jeste nejsem tak daleko.....porad me dostavaj tam kde me chteji mit...." ;-)

 4. contumax napsal:

  Administrátore

  Díky...

  Jefimov, fakt dobrý, poučné a i potvrzující...!!!

  • Justass napsal:

   contumaxi - rozumím Ti.

   Nejvíc Tě asi zaujala otázka - je Bůh?
   a odpověď - je.

   A když je, tak kniha satanova jak já říkám Bibli i Koránu
   má pravdu - no bodejť ne - že?

   • contumax napsal:

    Justass

    Právě že mě nerozumíš ani zbla...!!!

    Nauč se číst mezi řádky...!!!

    • Josef Švejk napsal:

     Milý borče, vkládáš mezi řádky, řádky prázdné. Těžko chtít od nás prostých lidí, abychom pochopili jejich hloubku. :) Je psáno "Vaše řeč budiž ano, ano, ne, ne. Co je nad to, pochází od zlého ducha" (Mt 5,37). Máme tomu tedy rozumět tak, že tvé "zblo mezi řádky" má stejný původ?
     Ti, kteří v zlého ducha nevěří, pak mohou nabýt dojmu, že předkládáš jen známý zvuk prázdného sudu. Nebo, jak říká Španělské přísloví: "Když klepneš džbánem o hlavu a uslyšíš dutý zvuk, nemusí to ještě znamenat, že je prázdný džbán."

 5. Jaroslav Tichý napsal:

  Při vší úctě k dotyčnému p. Jefimovovi. Působí to dojmem, že:
  - jeho úkolem je spíše mlžit a diváky uspávat či odradit;
  - jeho vystoupení jsou málo konkrétní, bez uvádění či
  vysvětlení potřebných souvislostí;
  - působí to vše dojmem, že vedení celého pořadu (a možná i
  celé propagandy) převzal nějaký jiný subjekt,
  - celé to lze shrnout jako :"mnoho slov o ničem".
  Nelze zjistit důvody, proč "byl odejit" V.V.Pjakin?
  Kdyby totiž byl pověřen skutečně jinou činností či pokud by se sám rozhodl orientovat se na jinou (třeba i významnější) činnost, byl by to nepochybně divákům ve svém posledním pořadu včas sdělil. Nestalo se tak, takže proč???

  • Justass napsal:

   Jaroslav Tichý

   přesně tak! Slovo od slova. To v podstatě říkám i já(stručneji) 16.5.,20:03

 6. vera vasa napsal:

  Tak tez postradam p. Pjakina

 7. jajka napsal:

  Valeriji, to je na pytel ...
  Vraťte nám Pjakina zpátky!!!

 8. Jaroslav Tichý napsal:

  Tady především není až tak podstatnou výměna osoby, nýbrž v souvislosti s tím změna obsahu a formy. Tedy místo konkrétních informací s uváděním souvislostí je nově prezentováno jakési filosofické pojednání. A nebylo nutné brát všechny obdržené informace od V.V. Pjakina za předem dané. Ale dávaly možnost přemýšlet o nich. Jenže teď po provedené změně není z hlediska vystoupení V.A. Jefimova jaksi příliš o čem přemýšlet. Změnila se poněkud i struktura dotazů. Opouštějí rovněž aktuální situaci a vracejí se více do minulosti či směřují kamsi do duchovna. Působí to celé dojmem, že se změnil i celý scénář pořadu a bůhví, co ještě.
  Působí to skoro dojmem personálních změn, na základě vnitřního boje v Rusku, o němž se V.V. Pjakin občas zmiňoval. Ovšem s tím rozdílem, že min. v tomto případě má v tuto chvíli navrch protistrana, a proto byl Pjakin "odejit". Skutečnost ale neznáme, pokusme se jí ale dobrat.

  • Justass napsal:

   Souhlas.

   • Robo napsal:

    Nie.

    Predvčerom vyšiel. Až ho pani Irena otitulkuje, zas ho uvidíš.

    • Justass napsal:

     Tak to by bylo moc dobře Robo !
     Nevím, jestli si viděl celé to video s Jefimovem.
     Rád bych znal Tvůj názor - snad se shodneme.

     • Robo napsal:

      Nevidel, Justass.
      Ale možno cez víkend pozriem.

     • marie napsal:

      Vy dva Idioti se zcela jistě shodnete !

     • Robo napsal:

      Justass, tentokrát som vydržal 43 minút a bol by som pozrel celé. Lenže ma nebaví pozerať na niečo, k čomu nemám úplnú dôveru.

      Jerimov hovoril veľmi múdro. Mal tam mnoho otázok, na mnoho teda odpovedal 1-2 vetami. Človek, ktorý nepozná veci, o ktorých rozprával, mu asi nerozumel.
      Každopádne, stojí za to, si to video pozrieť aj viackrát.

      A teraz niečo, čo sa Ti asi nebude páčiť a vopred upozorňujem, aby si si nechal súdy na mňa pre seba:
      už počas videa ma napadlo, že Koncepcia je ako taký medzistupeň (možno, pretože sa zdráham uveriť v nečistý zámer Jefimova) k SAV.
      Hovoril tam o tom, že využívame sotva 5% mozgu - čo sa mimochodom teraz postupne zvyšuje a zvyšovať sa bude. Nieje náhoda, že ľudia "začínajú vidieť". Odbočil som - skrátka v období SAV sme využívali oveľa viac svoj potenciál a dnes ešte stále niesme zrejme schopný pochopiť nas vlastný plný potenciál. Zároveň je zmena ale už dávno nutná. Takže KSB/DVTR môže kľudne slúžiť ako taký prijateľný model alebo odrazový mostík. Vlastne sa vo veľa veciach KSB a SAV zhodujú, obe vychádzajú predsa zo "zdravého rozumu".
      Jefimov ma ale prudko odradil vetu, že prílišný záujem o minulosť odvádza od budúcnosti. Bolo to pri otázke, čo si myslí o predkresťanskej Rusi. Odradil ma až tak, že som nebol ani ochotný/schopný dopozerať to video do konca. Som totiž presvedčený, že je to úplný nezmysel.

      Každopádne, ak mám pravdu s tým "odrazovým mostíkom", tak inak asi ani rozprávať nemôže. Zákonite - kto sa zaujíma o predkresťanské dejiny, MUSÍ naraziť na SAV.
      Pre mňa ale týmto KSB zas nieje, Jefimov je ďalší v rade, čo ma od toho odrádza.

      Ale ako hovorím, vo všetkých ostatných otázkach (do 44. minúty, čo som videl) hovoril tak, že KSB/DVTR naďalej považujem za koncepciu hodnú šírenia.

 9. Justass napsal:

  Robo

  "Takže KSB/DVTR môže kľudne slúžiť ako taký prijateľný model alebo odrazový mostík." Souhlasím - já ho také tak chápu od počátku.

  "Jefimov ma ale prudko odradil vetu, že prílišný záujem o minulosť odvádza od budúcnosti. Bolo to pri otázke, čo si myslí o predkresťanskej Rusi."

  No vidíš - a já si myslím, že má pravdu. Teď na tu historii opravdu není čas. Láme se chleba a dělá se to dost rychle.
  Teď se snažit staletí přeprogramovávané ,a z takových 80% už přeprogramované, slovanské lidstvo dovést k Védám a s nimi ten boj vyhrát je snaha spíš bláhová a dokonce kontraproduktivní. Na védické učení, sázení stromů a podobné,
  našich předků záslužné činnosti si budeme muset najít čas až poté co tento boj vyhrajeme. Proto jsem tvrdil, že prozatím stačí ta slovanská historie do doby dohledné, tj. asi od roku 500. Samosebou, seznámení s tím, čím jsme byli před tím a jaké hodnoty, kterými se odlišujeme od ostatních civilizací, jsme vyznávali je potřebné a nutné. Nicméně teď podrobnosti té historie a véd není teď záležitost prioritní -už chápeš ty mé "granáty"? Chlapče milý,
  chceme stejnou věc - jen cesty jak ji nejlépe uskutečnit vidíme každý trochu jinak. Myslím, že Ti něco podobného naznačoval i Stribog, pokud jsem si stačil všimnout.

  Takže Robko, bratu měj se fajn a vydržme.

  PS: Jinak ten Jefimov byl slabota - jeho odpovědi neslané, nemastné, až se mi zdálo, že vyhýbavé.
  Pjakin mě dává mnohem víc. Dokáže vysvětlit a obhájit svůj názor a pohybuje se v konkrétních situacích, především současné mezinárodní politiky - to mě baví. Není tak esoterický - to mě nebere.
  Doufám, že jsi měl pravdu s tím, že ho neodstavili, a že vyšel a uvidíme ho.

  • Robo napsal:

   Už neviem, akú má stránku.
   Iste nájdeš pod každým vydaním Pjakina.
   Tam už uvidíš i nový diel, zatiaľ v ruštine.
   Pjskin komentuje skôr aktuálne veci, Jefimov skôr "rady do života".
   Jefimov hodne "nemastno-neslano" - hodil by sa mu nejaký kurz prezentácie :-)
   Niekedy bolo ťažšie odlíšiť, kedy ešte číta dotaz a kedy už odpovedá.

   A chápem Ťa, stále máme ale odlišný názor.
   Ja sa mením pod vplyvom Véd, veľa ľudí pod vplyvom KSB/DVTR. Oboje je krásne..

  • Robo napsal:

   Ešte ale jedna vec - priamy boj proti oblude, čo GP vytvoril, je v skutočnosti jej podpora. Neviem, či sa toto v KSB dočítaš, možno Stribog bude vedieť.

   Pozri na Putina, asymetrickými krokmi a v podstate len nimi Rusko/my víťazí..

 10. Justass napsal:

  Jasně - rozumíme si. :-)

  • Justass napsal:

   A ještě dovětek. Jasně, že bychom ten boj bez Ruska - kolébky a matky slovanstva asi už nikdy nevyhráli. Pokud bys dobře a pozorně sledoval Pjakina, tak bys mohl vědět i to, že tento boj proti obludě, kterou stvořil vede i sám GP. V tom má společnou podmnožinu zájmů s Putinem. Ne proto, že by byl Putinovi a Rusku příznivě nakloněn - to vůbec ne! Ale v tomto mají společný zájem. Jak to bude potom je zatím ve hvězdách. Rusko vede a chce vést vlastní a samostatnou globální politiku, založenou na míru a rovných podmínkách pro všechny národy a rasy. A to se GP
   samozřejmě nelíbí a líbit ani do budoucna určitě nebude.
   Záleží však kdo v té době bude silnější zda GP, nebo
   Rusko se slovanskými státy a jejich globální mírová politika. Napřed ale musíme tu obludu společně porazit.

   • Robo napsal:

    "..že aj GP vedie tento boj proti oblude"
    Ja to ale viem, Justass. Viem o tom aj "veľmi intímne detaily". Nie však od Pjakina.

    Keď Pjakin hovorí, že "jedine znalosť KSB/DVTR..", tak mi to píli uši spôsobom, ktorému ani teraz nerozumieš (lebo ma celkom nechápeš).

    • Justass napsal:

     myslel jsem TŘEBA od Pjakina. Já mám také i jiné zdroje - neboj.

     "Keď Pjakin hovorí, že „jedine znalosť KSB/DVTR..“, tak mi to píli uši spôsobom, ktorému ani teraz nerozumieš (lebo ma celkom nechápeš).

     A ty bratku zase jistě pamatuješ jak jsem tady nedávno pod Pjakinem psal, že k tomu abych předpověděl, či odhadl co se bude dít, tak nepotřebuji číst tlusté knihy, o kterých Pjakin tak rád na konci svých odpovědí hovoří. Na rozdíl od tebe mi to uši nepílí - já si toho prostě jen nevšímám.
     Takže rozumím a chápu, ale také chápu, že dojít k obrodě slovanství přes Védy - dnes a v dnešní době je cesta dlouhá a spíš těžko, resp. tíže uskutečnitelná. To je jako bych vlak, jedoucí určitou rychlostí, s pasažéry naprogramovanými na určitý směr, chtěl na výhybce přehodit v té rychlosti skoro do protisměru. Jak by to dopadlo asi víš. Ten vlak musí dojet do další stanice, případně stanic, tam se zastavit a přepřáhnout lokomotivu - řek bych. No a kdo tohle dělá je Rusko s Putinem, ale i s Pjakinem a jeho "Kobem"
     Ale to už se zase opakuji.

     • Robo napsal:

      Keď píšeš takto umiernene, hneď sa mi lepšie čítaš :-)

      Až tak, že ani nemám chuť odpovedať, že cesty k Človeku sú rôzne a aj Védy majú viacero úrovní a že niektoré z nich apriori odmietaš, ale v určitej fáze sa k nim dostaneš aj cez KSB (možno, naznačil to Stribog) alebo aj úplne inak.
      Nechcem totiž vyvolať zbytočné vášne.

      Opatruj sa, bratu!

      • Justass napsal:

       ..." v určitej fáze sa k nim dostaneš".
       Robko já se k nim nedostanu. Já už je v sobě dávno mám. To tak u Slovanů tělem i duší bývá - a já takovým Slovanem jsem od narození. Vzpomeň jak jsem tady několikrát psal, že jsem v první řadě Slovan, potom až Čech, resp. Moravan a pak není dlouho nic a až potom Evropan. A při svých toulkách po Rusku a Ukrajině jsem poznal (bytostně) i kořeny odkud pocházeli mí předci. Území mezi Dněprem a Donem - to je má pravlast.

       • Robo napsal:

        Viem, Justass, viem.
        Mimochodom, jak Ti mám hovoriť "po našom"? "Justass" neznie moc slovansky..alebo máš na to konkrétny dôvod? Len som zvedavý, prepáč, ak som sa Ta dotkol.

        Rozprával som o tom, čo Ty nazveš ezoterikou a ja..ani neviem, pre mňa začínajú byť určité veci normálne..

        • Justass napsal:

         Pokud jsi viděl ruský seriál Sedmnáct zastavení jara,tak tam byl sovětský rozvědčík
         (plukovník Maxim Isajev) ve funkci vysokého důstojníka u SD jménem Otto von Stierlitz.
         Odhalil pro Stalina pikle "spojenců" v posledních měsících II. vlastenecké války, kdy se snažili uzavřít s Hitlerem separátní mír za zády Stalina.
         Je to to nejlepší, co jsem z filmové tvorby konce války viděl. Má to 12 dílů. Pokud seženeš, shlédni to - napínavé, vypovídající a fakt dobré. Pokud neseženeš, tak když se někdy uvidíme, tak rád půjčím. Mám to na 6-ti DVD.

         No ale k věci. Ten sovětský rozvědčík měl krycí jméno pro telegrafický styk s ústředím
         Justas. To druhé "s" jsem si do nicku přidal, abych nebyl plagiátor. :-)

         Jinak jsem Michal ( pa našemu Míša )

         Snad vyčerpávající odpověď - ne?

         PS: a Robo Ty jsi Robo?

        • Robo napsal:

         Teší ma, Mišo (snáď Ti nebude vadiť poslovenčené krátke i odo mňa..?)!
         Áno, som Robo (Robert, tam naopak slovenské dlhé o nemám rád :-) ).
         Pozriem na to, snáď to bude česky alebo po slovensky alebo aspoň s titulkami. S ruštinou mám už/ešte problém..porozumieť dostatočne..

        • Robo napsal:

         Petr, dík za odkaz!

        • Justass napsal:

         Robo na těch DVD je to namluveno v češtině.
         Klikl jsem na ten Petrův odkaz a ukázalo se mi, že stránku nelze zobrazit - tak nevím
         Jinak - líbí se mi naše schůzky u Jefimova.
         Do obecného fóra by se moc tyto rozhovory asi nehodily - řek bych.

        • Robo napsal:

         Aj mne, konečne nachádzame spoločnú reč :-)
         Už je to ale na štvrtej stránke, o chvíľu si budeme musieť nájsť iné fórum :-)

         Na ten seriál pozriem doma. Uložil som si to do poznámok..

        • Justass napsal:

         A co Petr. Nevím jak nás našel, nicméně z jeho příspěvků v obecném fóru bych řekl, že je to cestovatel na jedné lodi s námi.
         Co ty nato Petře - přidáš se?

        • Robo napsal:

         Petr je dobrý chalan v Kanade. Rovnako, ako Marie v Mechiku.
         Najradšej by som bol, keby obaja našli útočisko v Rusku, jak sa tu o tom nedávno bavili.

        • Petr napsal:

         To vite synci ze se pridam. A ten odkaz, mi to funguje, ale asi musite byt registrovani. Tak prominte.
         Justas odkud Jste z Moravy, ja jsem z Havirova.
         Robo a Vy mate stejne jmeno jako muj syn.
         A co se tyce slovanstvi. I kdyz budete tricet roku v cizine, stejne zustanete tym cim jste se narodil.

        • Justass napsal:

         Petře ahojky. Tady si tykáme nevadí?
         Já jsem z Olomouce - teď už pár let žiji na vesnici cca 20 km od "Olmiku."
         Žiješ prý v Kanadě. Můj švagr tam už je dobrých padesát let. Občas si píšme přes e-mail. Spokojený z politiky tam ale není - chtěl by se vrátit do Evropy - před čímž ho varuju, že tady to lepší není a v dohledné době to může být možná i horší. Těžko posoudit takhle na dálku, když tam člověk nežije.

        • Petr napsal:

         Vsak mi tykejte. V Olomouci jsem byl asi pred sesti lety. Cesko se mi tehda libilo. Bohuzel ted mne tam diky politikum nic nelaka. nic nelaka.
         Jestli mate svagra rad, tak mu navrat vymluvte. Nepoznal jsem moc spokojenych Cech po navratu domu. Vetsinou sklamani.
         Politika v Canade zapacha stejne jak u Vas, ale Canada je velka zeme a porad se da najit nejake to solidni mistecko. Ja bydlim na severo-zapadu Canady a neni to jeste nejhorsi, zalezi na tom co ocekava od zivota.

     • Robo napsal:

      ..a pamätám..to sú tie "iné" cesty..

 11. Stribog napsal:

  V Rusku byl takový "malý" svátek, říkají mu День Победы. Tak Pjakin odejit nebyl, jen se nenatáčely Otázky a odpovědi... Je-li v autorském týmu Vnitřního prediktora Žid, potom to bude přímý potomek někoho, komu se védický žrec, kterého mnozí znají pod jménem Ježíš Kristus snažil tenkrát vymazat z hlavy učení kultu Seta a Amona i následky pobytu v koncentračním táboře na Sinaji... :))

 12. Justass napsal:

  Stribog,

  díky za info. Jsem zvědav co na tohle Robo (contumax raději ne. :-) )

  Jinak vítej v klubu.

 13. Robo napsal:

  Neviem presne, čo Ťa zaujalo, Justass. Že TEN Ježiš bol slovanský žrec?
  Áno, i ja tomu verím/myslím si to.
  Bol biely, prišiel účiť židov, veľa ľuďom tam pripadal nadprirodzený (niektoré jeho schopnosti). Ak odhliadnem od nezmyselných nánosov v Biblii...Stribog sa podľa môjho názoru nemýli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!