P.C.Roberts: Washington je rozhodnut Brity z EU nepustit

imgID57600864.jpg-pwrt3V roce 2000, a to 19. září, čili před necelými šestnácti lety, zaslal Ambrose Evans-Pritchard londýnskému Telegraphu tuto zprávu: „Dokumenty vlády USA dokazují, že americké zpravodajské služby vedly už v padesátých a šedesátých letech kampaň za nastartování spojené Evropy. To ony financovaly a řídily evropské federalistické hnutí. Jedno memorandum z 26. července 1950 vydává instrukce pro kampaň na zřízení plnohodnotného evropského parlamentu. Je podepsáno generálem W. Donnovanem, náčelníkem amerického válečného úřadu strategických služeb, kterýžto úřad byl předchůdcem CIA.“

Dokumentárně je tak potvrzeno, že Evropská unie je výtvorem CIA.

Jak už jsem dříve napsal, Washington má za to, že je je snažší řídit jednu vládu – to je EU – než řídit řadu evropských vlád separátních. Nu a protože Washington do vytvoření EU investoval už hodně času i peněz, je mu ostře proti chuti možnost, že by kterákoli země ze svazku EU vystoupila. Proto také podnikl Obama svoji nedávnou pouť do Londýna, aby zde britskému premiérovi připomenul, že o odchodu Britanie z EU nemůže být ani řeči.

Jak i občanům ostatních států EU, nebylo ani Britům dovoleno, aby hlasovali o tom, zda chtějí, aby jejich země přestala de fakto existovat a oni se stali Evropany, čímž se má britská historie připodobnit historií bývalých národů, jako třeba Římanů či Babyloňanů.

Potlačovatelská povaha nevypočítatelných zákonů a regulací EU spolu s jejím požadavkem přijmout masívní počet imigrantů z třetího světa, vytvořily lidový požadavek, aby si Britové ve svobodné volbě vybrali, zda chtějí zůstat suverénním státem, anebo se v EU jako národ rozpustit a bruselským diktátorským dekretům se podrobit. Tato volba se má uskutečnit 23. června.

Postoj Washingtonu k této otázce je jasný: Britům se odchod z EU povolit nesmí, protože takovýto krok by šel proti jeho zájmům. A tak dostal premiér od Washingtonu zadání, aby Brity strašil hrůzostrašnými důsledky „kdyby země zůstala osamocená.“ Takže hlavním heslem kampaně za setrvání Britanie v EU tedy je, že „malá země Anglie nemůže zůstat opuštěnou.“ A tak se Britům horem i dolem nutí představa, že jejich izolace bude současně i jejich koncem. Že se země bez EU stane stojatou vodou, odříznutou od vývoje. Všechno velké se bude odehrávat jinde a světový vývoj Britanii prostě vynechá.

Jestliže tato kampaň strachu neuspěje a Britanie zvolí odchod, nabízí se otázka, zda Washington britské vládě dovolí, aby takovýto demokratický volební nýsledek uznala. Jednou z možností, jak v by vláda v Londýně mohla reagovat je ten, že by Brity ošálila tvrzením, že si dodatečně vynutila na Bruselu takové ústupky, kterými jsou všechny problémy, jež je v EU tíží, s úspěchem vypořádány.

Washington každým svým krokem dokazuje svou víru, že jen jeho zájmy a suverenita jsou důležité. A jestliže i jiné země si přejí udržet suverenitu svou, jsou podle soudu USA sobecké. A nejen to. Tím, že se vymykají z podřízenosti amerického zájmu, vystavují se nebezpečí, že budou prohlášeny za „hrozbu americké národní bezpečnosti.“ Britským občanům nesmí být zkrátka dovoleno učinit takové rozhodnutí, které by nebylo v souladu se zájmem americkým.

Mou osobní předpovědí pro případ, že Britové k dalšímu setrvání v EU řeknou NE, je ta, že budou buď ošáleni, anebo Washington jejich vůli nějakým způsobem převálcuje.

 
95 Komentářů k P.C.Roberts: Washington je rozhodnut Brity z EU nepustit

 1. weissbach napsal:

  Britanie jako centrum globálního molocha se společného potopení EU nezúčastní. V tom se Roberts podle mne plete. Se zbytkem je naplánován experiment tisíciletí.
  Pomalu ale jistě se Česká kotlina dostává to pozice v níž na sebe narazí dvě civilizace. Ta vzkříšená a ta do hrobu mířící.

  • Marie napsal:

   Ja jsem kdysi zasla nad tim, jaka se kolem vseho v USA dela hitparada.. ale jen do te doby, nez jsem si uvedomila , jak to tam cele funguje od zacatku... kdo vlastne stoji za genocidou puvodnich obyvatel,tj. kdo to financoval, kdo tam vlastne nalakal Evropany ( podobnost nikoliv ciste nahodna s nalakanim vetrelcu dnes pro zmenu do Evropy),kdo tam natahal cernochy, a jak to bylo s valkou Severu proti jihu a naslednym zabranim USA organizaci zvanou FED (1913),tj. ziskanim nadvlady nad bohatstvim zeme I nad lidskymi zdroji (Human Resources), kterezto vyrazivo koresponduje se slovnikem samozvolenych vyvolencu bohem, jez jim podle jejich schizofrenicke pohadky o nem dal do uzivani vse a vsechny na Zemi....

   Aby se tim prilis nezabyvali, dostalo se jim predavkovani zabavou a dnes si maloktery emerican vubec dokaze uvedomit, ke komu vlastne jeho dane primo miri, a veri, ze tou organizaci je IRS ( u nas ekvivalent bernaku )...

   V clanku se pise, ze za vytvorenim EU je CIA.
   To je pravdou jen napul, protoze CIA je slozka podrizena, ne vladnouci. Odnoz FED, tj. MMF je s tim spojen ze vsech nejvice.
   EU mela za ukol splnit ovladnuti evropskych zemi co nejrychleji z hlediska jejich majetku stavajiciho a I vytvareneho... At si to prizname ci ne, podarilo se to.

   Sasci v Bruselu nerozhoduji vubec o nicem, dostavaji ukoly od sionistu v USA a jen je poslusne predavaji vladam zemi EU, ktere za poradny baksis hraji divadlo obcanum svych zemi o tom, jak se snazi ridit vuli volicu a pro nic jineho nez pro skutecnou demokracii nedychaji...

   Perfektni ukazkou tohoto je referendum o vystoupeni Britanie z EU.

   Je dopredu jasne ( domluveno ), ze k tomu nedojde, ale je potreba prikrmit jiz notne podeziravemu publiku pocit, ze stale jeste o necem rozhoduji, a tak se referendum usporada, a pak se lidem rekne, ze vetsina z nich si preje v EU zustat. Lidi zavrou hubu a plan se pojede dal...

   Naprosto stejny postup jako v Irsku, kdy v teto krestanske zemi, svete div se ( ale ja se nedivim, neni proc) snadno prosel zakon umoznujici snatky buziku...

   A opet pripomenu Zemana... kdo neni UB ( tj. uplny blb ) tak si odvodi z jeho vyroku o privandrovalcich ""JA JE NEZVAL"", ze tento zmrd je do celeho planu perfektne zasvecen, jede v nem a moc dobre vi, kdo je pozval!!!

   Ale u lidi to ma dobre, protoze on to prece nebyl, ze...

   Asi tak...

 2. hajnej napsal:

  obama i další z vlády usa jsou pouze sluhové globalistů, a tzv. globální prediktor se prostě rozhodl že z evropy bude muslimský chalifát. mínění občanů jsou mu u prd... já osobně se divím že se ještě nenašly skupiny lidí kteří by tu globalistickou - zednářskou pakáž zlikvidovali.

  • Marie napsal:

   Nejde o to, aby byl z Evropy muslimsky chalifat... to je jen zasterka.

   O ovladnuti Evropy jde zidovi a ne muslimovi, ten jen muslimy pouzije a pak zahodi...

   Nezapomen, na cem stoji zid odjakziva. Na lichve. A ta se v muslimskem svete pripustna neni.

   Predvadecka lezeni do zadku muslimum nema jiny duvod nez vyvolani nenavisti a docileni stretu mezi muslimskymi a evropskymi narody. Je to nastroj, nikoliv cil, ten muslimsky chalifat.

   A ty skupiny, ktere zacnou zednarskou pakaz likvidovat jsou nutne, a pokud lidi zapremysli, mezi skutecnymi muslimy najdou hodne pomocniku, nebot skody pachane na jejich zemich Izraelem k tomu staci.

   Privandrovalci muslimove nejsou! To je zdegenerovana pakaz, ktera je perfektne placena a jde rabovat.
   Dokonce uz ma IS v Nemecku I svou banku!!

   • Forever napsal:

    Marie

    Já bych kdovíjaké rozdíly mezi tím nedělal:

    On islám a židovství má více společného, než se na první pohled zdá. Jedna věc je velmi spojuje. Jejich „bůh“ (démon?!), kterému se klaní a uctívají jej, žádá lidskou krev, muslimský bůh žádá krev káfirů (nemuslimů), židovský bůh (bůh z Talmudu) žádá krev Gójů (Nežidů)!

    Tohle nemohl být žádný SKUTEČNÝ láskyplný a milosrdný BŮH! Tohle musel být nějaký démon, tohle mohl jedině samotný SATAN! Jedině démoni a Satan můžou žádat lidskou krev, skutečný Bůh NIKOLI!

    On islám a Židé jsou spíše ve výsledku více spojenci, než nepřátelé! Když na to přijde, tak se spojují a uzavírají spolu dohody, jelikož mají společného nepřítele - bílé nemuslimské nežidovské evropské národy!

 3. Josef Švejk napsal:

  Obcovač s prasečí hlavou a velký vůdce Albionců může být v klidu. Jednak má na své straně svého velkého bratra z poza louže a druhak Albionci budou po vzoru Irů prostě hlasovat tak dlouho dokud se do správného výsledku netrefí. Velký muftí Albionský se také postará, neboť euro tunel musí být otevřený všem Alláhovým bratrům na cestě.

 4. Západ zdebilnel napsal:

  Tá do hrobu mieriaca "civilizácia" už dokázala, že s tou pôvodnou európskou už nemá nič spoločného - je len otázkou času kedy do hrobu namieri aj zmrd nazývaný USA (správne USrael) - od svojho vzniku tento pseudoštát len vraždil, vraždil, vraždil a staral sa do každého na tejto zemeguli - kozmický trest ani jeden z týchto degenerovaných výtvorov neminie......

 5. proud napsal:

  "Washington je rozhodnut Brity z EU nepustit"..........no neni to vtipny? :-))))))))))))))))))))),a co Australie,ta taky jeste nerekla co Evropa smi a nesmi:-)))))

  • Josef Švejk napsal:

   Austrálie nekecá, Austrálie koná!
   "Austrálie staví plot na hranici se Slovinskem" (CNN).

   • Marie napsal:

    Staveni plotu na hranicich proti privandrovalcum je jedna z nejvetsich kravin, jakou si clovek muze pustit na mozek. Od cervence budou moci prijit s tureckym pasem bez nejakeho prelezani plotu. Je to jen divadlo pro blbe...

    Ony ty ploty se stavi kvuli tomu, aby az vygraduje genocida v zemich, lide nemeli jak z nich utect, nebot hranicni prechody uzavrou.

 6. hel napsal:

  kampaň CIA - malá opuštěná Británie....to mi připomnělo, jak náš Topolánek zdůvodňoval potřebu amerického radaru v Brdech slovy, že Česká republika nemůže zůstat "prázdným územím mezi Ruskem a Německem"....taky scénář od CIA, Topolánku, že ?

 7. pražská vlaštovka napsal:

  Tady ve Vídni zase "Aufstand":
  Muna Duzdar -muslimka se stala státní sekretářkou...v rámci rozhodnutí novèho
  kancléŕe Kerna namísto debila Feymanna ...
  to má být již teď pravděpodobně Úder a priori ,
  na víc než možnou volbu nového presidenta,
  s největší pravděpodobností Andrease Hofera( proti van der B. -takto šviháckému profesůrkovi v
  zelených službàch)...
  aby byly ,jak říká nová levá , síly vyrovnány (přímo :musíme se postavit proti Hoferovi -
  je to směšné a tragické zároveň...
  opět otàzka -co se z toho zase vy...e ?
  rakousko je mi ouzko..
  j.

 8. Stribog napsal:

  Dnes není v zájmu globalistů ani tradičních evropských elit udržet EU, jako slabou kolonii, která by prodloužila agónii USA o dalších řekněme 15 let. Globálové USA odepsali. Udržení slabé EU je pouze v zájmu americké stranové elity. Stejně jako TTIP. Nerozloží-li EU Brexit, rozloží ji evropské elity jinak. Třeba prostřednictvím separatistických stran jako je Farageova UKIP. V této chvíli je americká kolonie jménem EU nereformovatelná. V podstatě jediné, co se s ní dá udělat je likvidace a recyklace. Stejně jako s Costou Concordií, která byla matričním symbolem EU. Jako definitivní kolonie svázaná TTIP by EU v rukou amerických lokálů ohrozila staré evropské majetky. Obama sedí na dvou židlích. Je slabým spojencem globálů a mizerným sluhou lokálů. Dal si velmi záležet, aby jeho vzkaz Britům zněl jako drzost. Antiamerický sentiment v UK roste a Obamovo vměšování přinese více hlasů na stranu ne EU... Je možné, že se Fašinktonu podaří nadiktovat UK setrvání EU i po negativním referendu. To ovšem jen urychlí dezintegrační proces ze strany jiných zemí.

  • pražská vlaštovka napsal:

   To by ovšem znamenalo ,že je všechno zase jinak ...
   všechno jinak- úplně se vším všudy ...
   jdu spát ..
   j.

  • Marie napsal:

   To by se tak dalo videt za situace, ze by EU neformovala svou armada z privandrovalcu... proto bych s tou likvidaci a recyklaci byla opatrna... jeste nenadesel cas, ikdz vetsinu sveho ukolu jiz splanila, to jest zplundrovani clenskych zemi na uroven USA, tj. pomoci zadluzovani. Ale jeste to neni u konce, aby byl duvod to rozpustit ted.

   Vcera jsem se divala na video, kde Obama tlaci lidry EU ke sjednoceni, takze tlaky jedou rychlosti dolary tisknoucich rotacek...

   Nejednotna Evropa ( staci kdyz by vystoupila jen jedna zeme z EU, dalsi by nasledovaly, proto se to nemuze zadne umoznit) by nebyla schopna tu armada EU financovat podle pozadavku, a to je nesmirne dulezite, nebot statisice budoucich vladnich agentu ( ve skutecnosti zoladaku)kazdy mesic proudi do Evropy a pocita se s jejich nasazenim proti Rusku. Rozbiti EU ted neprichazi v uvahu...

   Ja tady mam uz takovych nalepek ( a nejen tady), ze napisi neco, za co mi nekdo udeli dalsi nelichotivou, ale ja to stejne udelam, hehe..

   Vzhledem k tomu, ze z mezinarodniho prava uz je jen zbytek jako z trhaciho kalendare, prestala bych respektovat jakekoliv dohody, vcetne te Lisabonske, proste jako by neexistovalo nic.

   Cil valky je znam uplne vsem: Rusko. ( Uz potreti). Co je tedy nutne udelat, jestlize nechcete zemrit ve valce proti nemu, musime se k nemu pridat! Ono totiz nejde pouze o likvidaci Rusku, ale vsech Slovanu.

   Takze, kdo chce umrit, at uz z ruky privandrovalych krys, ktere vas nebudou zabijet za to, ze nechcete konvertovat k islamu, ale za to, ze se nechcete k nim pridat proti Rusku, nebo pri nasazeni proti Rusku ( z titulu diktatu siovlady u nas), jednejte. Piste Putinovi.

   Piste o pomoc, kterou on uz slibil! Ale je treba o to pozadat. Vlada to neudela, o tom neni pochyb, museji to lidi udelat sami. Nic jim ( vam ) v tom nebrani...

   • Stribog napsal:

    Obávám se Marie, že nám Rusko přímo nepomůže. Pomůže jedině tak, že se udrží. A že bude schopno ubalancovat provokace upadajícího NATO, zatímco dekadentní Západ bude dezintegrovat.
    Armády evropského chalífátu se nebojím. Tihle lidé přišli drancovat Evropu, ne za něco bojovat. Naopak se imigrace, která podle globalistů neměla probíhat takto skokově může stát motorem rozpadu EU.
    A Rusové opravdu nemají chuť zase umírat za nás západní Slovany, kteří je tolikrát zradili. A za nás už vůbec ne. Jen za poslední dobu možno jmenovat Masarykovy legie, díky kterým nám Kolčak říkal Čekosobaki a které se podílely na zmizení carského pokladu. Potom to, že jsme podlehli Mnichovu stálo Rusy miliony životů. Každý třetí tank na východní frontě byl vyroben v Protektorátu. Dnes na ně odtud štěkají různí Zaanálkové a banda obřezaných rusofobů s ruskými jmény. Můžeme napsat gosudarovi milion dopisů, ale Rusové se dnes cítí Západem, ke kterému počítají i nás natolik zrazeni, že nebudou ochotni za nás umírat. A Putin není diktátor. Ani diktátor to nemůže ruskému národu přikázat. Absolutní moc existuje jen v představách liberálních intelektuálů, kteří nikdy neřídili ani firmu o jediném zaměstnanci. Myslím, že jediný slovanský národ, za který je Rus dnes ochoten bojovat a umírat jsou neohnutelní Srbové, které jsme my také zradili.

    To ovšem neznamená, že nejsem ochoten k Rusům přeběhnout, kdyby mě tu místní sionista chtěl nacpat do mundůru. Střílet na ně v zájmu bank a korporací, které uloupily mou zem opravdu nehodlám... Potom možná půjdeme společně na Brusel. Jenže takový scénář nemá řešení, neboť by skončil jaderným úderem ze strany NATO, které nemá se svou žoldáckou charakteristikou proti odhodlanému vlasteneckému Rusku šanci. A následnou jadernou odvetou Ruska a nejspíš i Číny a Indie. Jadernou zimou a koncem lidského druhu.

    • Marie napsal:

     Ikdyz jsem zenska, nejsem tak naivni, abych si predstavovala primou ci otevrenou vojenskou pomoc. To by naopak ti dementi v USA uvitali s radosti. Nic takoveho jako v roce 1968, to by bylo posetile, jsou naprosto jine podminky a veci zasly daleko dal...

     Jedna se mi o strategickou pomoc a pripadne jisteni akce. Putin na to ma mozek, podivej jak s nimi vybabral v otazce Syrie.

     Vim, ze nemaji Rusove nejmensi duvod za nas bojovat ci dokonce umirat. A mne jde presne o to, aby neumirali ani oni, ani my. A rozhodne se citi zrazeni a netaji se tim.

     A Putin vi, ze ma za protivniky dementy, vidime to I my... Chce to taktiku, a vim, ze Putin ma v rukavu trumf, o kterem zatim nikdo nevi. Vzpomen na jeho vzkaz: je-li boj nevyhnutelny, musim to byt ja, kdo da zdrcujici ranu jako prvni.

     Shodneme se na tom, ze privandrovalci prisli drancovat Evropu, ale znas to, s jidlem roste chut a s tim se pocita... ta prehnana pece o privandrovalce je primo do oci bijici dukaz, k cemu je chteji pouzit. A nebude to tak tezke.

     Vzpomen si, jak to funguje s narkomany...u jedne davky nezustavaji, postupne je zvysuji. Pak staci abstak, a jsou tvoji...Oni uz ted se nestydi rikat do kamer, ze na Rusko pujdou!

     • Stribog napsal:

      Tu pomoc dostáváme. Rusko vyhrává v informační válce. Ani se nemusí moc snažit. Mašinérie Západu na vytváření veřejného souhlasu se zadřela. Nikdo už těm lžím nevěří. U nás se to projevuje koncem "sluníčkářů..." Čím více se snaží, tím více jsou vysmíváni a nenáviděni. Rusko se dnes nedá rozložit ani zevnitř. Vyrostla generace, kterou už západní pozlátko neoblbne. Mladí, dvacetiletí Rusové. Vzdělaní a chápající souvislosti. Je to důsledek devadesátých let. Zatímco nás měly jen kolonizovat, Rusko zničit. U nás se debilizačnímu školství podařilo tuto generaci vymýt. Ale také ne zcela. Možná v Praze a v Brně... Ale i to se bude rychle měnit. Lidé brzy pochopí, že to zlo je obr na hliněných nohou, kterému stačí jen uhnout...
      To neznamená, že doba nebude ještě turbulentní a že tu nejsou rizika. Včetně nejhoršího. Byť si myslím, že jsou ti šílenci moc zbabělí na to, aby nakonec zmáčkli červené tlačítko.
      Nakonec se to vše otočí k lepšímu. V tom jsem optimista.
      Spíš mi dělá starosti systémový restart. Naběhneme si zas na stejné hrábě revoluce požírající své děti, zatímco ti za oponou budou slzet od smíchu, jak to zas s těmi idioty dole skouleli nebo budeme schopni své věci skutečně spravovat a řídit?

      • Paul Durham napsal:

       Nejen vzhledem k vaší větě : "Jako definitivní kolonie svázaná TTIP by EU v rukou amerických lokálů ohrozila staré evropské majetky. " , se rozhodne ( jako obvykle ) o idiotech "dole" podle výsledku rvačky o majetek ve smečce těch "nahoře".
       Nemám nejmenší pochyby jak to dopadne , budou to nejen stejné hrábě , ale i stejná lopata - vždyť je to přírodní zákon , který roztomile ilustruje nejnověji autobusák prezident ( Maduro ) se svým IQ , kdy deklarované dobré záměry mohou být přesně jako ta cesta do pekla , dlážděná dobrými úmysly, když chybí inteligence na pochopení a zvládnutí protivníka. Dav blbů se navýšením počtu chytrým nestane. Neberte to jako poučování , to bych nosil dříví do lesa ( jako vůl :-) ) .

       • Stribog napsal:

        Váš pesimismus Paule mě vždy dostane. A dobře mi tak:))Jasně, že se opírá jak o moudro, tak o zkušenosti, tak o historii. Ale přiznejte určitý vývoj. Svého času se na zasedání CFR v Torontu nechal Zbig Brzezinski slyšet, že "oni" zaznamenávají nový fenomén a překážku. Řekl, že je lidstvo politicky probuzeno, jak nikdy v historii. To znamená, že budou muset vymyslet nějakou hodně neotřelou kulišárnu.
        Svoboda a tyranie fungují, jako ekonomické cykly. Dnes víme, že obojí je kontrolováno kluky, co spolu mluví. Nicméně v počáteční fázi svobody (zlatý věk středověku, kdy byla zakázána lichva, renesance, francouzká, americká revoluce, SSSR za Stalina etc...) se nejen žije lépe, ale zároveň "svobodná" civilizace prochází fází kreativity a činí veliké civilizační skoky. Tentokrát tu máme navíc zajímavou situaci. Zapracoval stroj času, který začíná stírat rozdíl mezi pyramidou moci a pyramidou vědomostí. Ovládání lidstva je založeno na přístupu k informacím. A elitu stojí víc a víc úsilí si udržet monopol na informace. Díky informační společnosti dochází k tomu, že přestala fungovat propaganda. Zatímco "vědomosti" lidstva rostou exponencionálně, esoterika elit lineárně. Vyrovnání probíhá v čase. A to se blíží s každým cyklem na sinusoidě - svoboda-tyranie.
        Zdali k tomu dojde za mého života nevím. V každém případě si tipnu, že příjde změna, která učiní náš život dočasně o poznání svobodnějším a snesitelnějším.

        • Petr napsal:

         Stirbogu Paul neni pesimista, ale realista.
         Mate pravdu o informacich, tech je stale vic a vic. Ale rekl bych ze je stale min a min lidi, kteri maji o ne zajem. Hlavne tech mladych.
         Elitu to moc usili nestoji. Je to pro ne par supu a lide se zaprodaji. Rychlost doby nedovoluje normalnim lidem premyslet par roku dopredu, ale pouze par dnu.
         To ze prijde zmena s Vami souhlasim. Bohuzel muj nazor je to, ze ta zmena neprinese moc dobreho, aspon v prvni fazi.

        • Stribog napsal:

         Ano i realista. Ale vezměme možnosti. Se vznikem neoliberálního modelu kapitalismu v postnixonovské éře došlo k problému. Jedno procento neuvěřitelně zbohatlo a 99% neuvěřitelně zchudlo. To je neudržitelný společenský stav. Řešitelný pouze rapidní depopulisací. To ale znamená jednotnou globální moc. Tu ale díky alternativnímu světovému řádu vedenému Ruskem ztratili. Pan Zakaria napsal na webu Coucil of Foreign Realtions, že Putin zradil NWO. A to je problém. Výměna populace v EU je běh na padesát let. A všude to vře právě teď. Od Pyrenejí po severské fjordy. Nemají šanci udržet status quo ani stávající loutky u moci. Budou muset otevřít sýpky a nakrmit přebytečné jedlíky. Na evropských univerzitách je připraveno schéma minimálního příjmu. V podstatě podílu celé civilizace z podstaty autorských práv na vývoji technosféry, sloužící dosud jednomu procentu. Nic nereálného. Jenže to znamená prohru. Otrok, který nebude držen v neustálém stressu, zápřahu a honičce za splacením hypotéky přestane být poslušným otrokem. Volný čas mu přinese sebevzdělávání. Tím jejich hra může v průběhu jedné až dvou generací skončit...

        • Paul Durham napsal:

         No vidíte, a já se mám ještě za optimistu a protože se z vašich textů vždy poučím, tak pokud neznáte knihu uvedenou v odkazu, napravte to :
         http://www.fantasya.cz/zbozi/mesto-permutaci?aff=legie&utm_source=legie&utm_medium=affiliate&utm_campaign=common_affiliate

       • Petr napsal:

        Ano, v tom si notujem az na jednu vec. Otrok se nebude sebevzdelavat, ale bude rabovat a vrazdit.
        Doufam ze Vy jste bliz pravde nez ja.

      • hel napsal:

       píšete debilizační školství, sluníčkáři...já se cítím nejvíce zrazená a podvedená novináři, neb se mi nedostalo informací, na které jsem měla při řádném běhu věcí nárok...troufám si tvrdit, že hlavně díky nim je většina našinců ve skupině "zrazujících západních slovanů"...já se osvobodila z jejich vlivu až díky ukrajinským událostem, které jsem sledovala na internetu...ale jen proto, že jsem na to měla čas! v době srbsko-kosovské jsem chodila do zaměst. a cestou shlédla titulky médií a večerní zprávy čt, na víc jsem rozhodně neměla a nemá ani většina dnešních zaměstnaných...

 9. Jaris napsal:

  Jakypak Washington, ze nechse pustit Brity z EU! Je to zidovsko chazarska mafie!!! Cameron je zid. Washington v cele s Obamou, vcetne vlady EU a vlad evropskych statu jsou zidovskymi skrkavkami prolezle skrz naskrz. Je treba nazyvat veci pravymi jmeny. A nejen to! Je treba sledovat jejich akce a cile, coz je dnes snad uz kazdemu jasne. Prestante zidy stale omlouvat a zastirat jejich podvratne cinnosti! Je to skodna!

  • Jaris napsal:

   Dodavam, ze australsky prime ministr, Malcolm Turnbull, je taky zid po matce.

  • Marie napsal:

   To referendum je cileny alibismus.

   Jde o to rict obcanum, ze vse, co se deje, si vybrali. Ze se svobodne rozhodli zustat!

   Nikdo to nespocita, aby o poprel, ten podvod se neda prokazat, a proto k nemu pristupuji.

 10. pavel napsal:

  Hofer vyhraje.

 11. jan napsal:

  Je to v zájmu USA,aby Anglie zůstala v EU.
  Také víme co se dělo ohledně Řecka,také tam byl tlak od USA,udržet Řecko v EU i v EURU,žádný přechod na drachnu.

 12. jan napsal:

  Jirko,je těžké to někomu vysvětlovat,když má v hlavě o dvě kolečka méně.Už to někdo psal,je snadnější ovládat Evropu,přes jedno vedení EU a vlastně Německa,než každý stát zvlášť.Proto se to tlačilo,až k jednomu federativnímu uspořádání a řízení z Bruselu.

  • Marie napsal:

   Zid striktne dodrzuje pravidlo dvojiho zisku z kazde sve akce, tudiz nejde jen o federativni usporadani ci rizeni z Bruselu, kdy si dalsi vyvoleni nahrabou ( je to naprosto zbytecna organizace), ale o odvadeni pozornosti od ridiciho centra siozidu v USA.

   Je velmi pohodlne nechat lidi verit, ze za vsechno mohou kurvy z Bruselu. Pritom to neni tak. Siozidi by bezproblemove mohli ridit podplacene vlady clenskych zemi naprimo, ovsem takto by riskovali prozrazeni se.

   Prohlednete si sefiky v Bruselu.... ozralec Juncker neni schopen rozhodovat vubec nic, je rad, ze se drzi na nohou, a u Zemana v nasi zemi je situace obdobna. Jsou to herci, ne reziserove...

   Troll "Jirka" tady pise pod dalsim nickem jinsky a vubecnema v hlave o dve kolecka mene. Naopak chytrym zpusobem tady moderuje diskuze tim, ze ostatni na sve sracky prilaka. A vitezi, protoze mu lidi ty jeho sracky zerou, jinak by na nej nereagovali....

   • Petr napsal:

    Marie, ten troll Jirka nema o dve kolecka mene. O dve kolecka mene ma ten kdo mu naleti a tim padem ho drzi aktivniho.

    • Marie napsal:

     Jasne, ja to tak napsala, jen se mi to slilo s tim slovem vubec....

     Tady jsem narazila na jednu vec, v souvislosti s tim, co jsem napsala o tech dementech bruselskych.

     Jsou to proste trolove, jak tady nekdo uz napsal, velmi chytre a vystizne. Tak tady dodam jeden dukaz:

     Byvaly poradce sefika Evropske komise, jmenem Philippe Legrain.

     Jeho Evropske jaro je primo ukazkova prace trolika na entou. Vymyslel studii o tom, jak jedno euro, investovane do privandrovalcu, se behem 5 let vrati temer 2 x !!!

     To proste nejde s takovymi lidmi se hadat a neco resit, tem je potreba rozbit drzku hned jak ji otevrou.

     Tady si ho prohlednete a poctete, jak mu dalsi hejno trolu pricmrdava...

     https://twitter.com/plegrain

     80 procent z privandrovalcu nema vubec zadne vzdelani, neumeji rec te ktere zeme, kam budou prideleni, a tedy jak mohou byt zapojeni do pracovniho procesu? Navic, kde se naberou pracovni mista pro ne, kdyz kazda jedna zeme ma armada nezamestnanych, pro ktere prace neni?

     Jen nase mala zemicka jich ma pul milionu!

     P.S.

     Sjedte dolu mezi diskuzni prispevky, az narazite na mapu Evropy, kde je vyjadreno procentuelne, kolik mladych lidi ve veku od 25 do 34 let zije s rodici.
     U nas je tam spocitano asi 33 procent, na Slovensku dokonce pres 55 procent... to je ukazatel bidy a soucasne nezamestnanosti u mladych lidi.

     A tedy tech 149 milionu, ktere sionisti chteji do Evropy narvat do roku 2025, budou delat asi co?

     Do 5 let bude po Evrope, ne ze ji obohati o dvojnasobek prijmu, oni ji obohati o petinasobek hladovych krku, ktere zplodi...

     Tady vidime, jak si z nas delaji prdel, I clovek bez vzdelani si spocita, ze jde o nasi likvidaci.

     Jeste si na mne vzpomenete, ze prijdou tihle siozidovstvi trolove se sdelenim, jak nas tito vetrelci zachrani pred hrozbou Ruska!!!!

     Napred je zahrnou davkami, pak jim je seberou a dostanou je zpet az pote, kdy pujdou "branit" svuj novy domov proti Rusku... vymakane, ne?

     • Petr napsal:

      Marie, Vy se soutredujete jen na Cesko, ktere je v dnesni dobe nic. Lide tam i kdyz budou mnenit vlady, delat revoluce nedokazi nic. Okolni elita je vzdy rozbije. Jedina sance pro Evropu a cely svet je to ze se zacne neco dit v tech nejmocnejsich statech.
      Mate pravdu ze zivotni uroven lidi pujde dolu cim dal tim rychleji. Par lidi si sice bude mastit kapsy, vzroste spotreba. Ale spotrebu treba platit a danovy poplatnik zaplace.
      To ze nejaka integrace funguje muzeme zapomenout. Pokud prijede sto lidi snad. Pokud se privali statisice tezko. Takze s laskou budeme vzpominat na
      http://hubpages.com/education/25-Facts-about-Vlad-Tepes-the-Impaler

   • jan nowak napsal:

    Mano, asi trollové netuší, že slouží jako aktivní ochrana...
    ...to by se tak neprsily, vohlodaný kosti, který budou hozený
    zuřícímu davu psů.

 13. Forever napsal:

  Je nutno si uvědomit, že zničením původní tisícileté Evropy, jak ji známe, bude dalším velkým vítězstvím mezinárodního židovstva a Izraele na cestě za vybudováním světového pozemského židovského království, kde budou Gojímové poslušně sloužit svým židovským pánům jako otroci!Islamizace Evropy a vyhlazení původních bílých evropských národů je už dlouhodobým cílem mezinárodního židovstva, událost, kdy Židé zničí svého velkého nepřítele - Židé se tak budou moct stát neomezenými pány Evropy (snad s výjimkou Ruska a možná střední a zemích východní Evropy) - a proběhne podle tolik známého židovského hesla (které Židé používali např. při vyvražďování Rusů a dalších neruských národů v Rusku ve 20. letech a na konci 30.let):

  Nejlepší z Gójů musí být zabiti!

  V lipském „zednářském almanachu“ z roku 1884 bylo dokonce možné číst:
  „Jestliže se v celé Evropě zřídí republika pod názvem Spojené státy evropské, bude to okamžik, kdy Izrael autokraticky ovládne celou starou Evropu.“

  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Talmudismus_arcinepritel_lidstva_Dil_2.pdf

  • Stribog napsal:

   Můžeme přímo mluvit o Kalergího plánu. Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. „Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“ Hnusný rasizmus, že ano?

   To, že přední evropští politici jako třeba Merkelová dostávají vysokou evropskou cenu. Cenu Coudenhove-Kalergiho... Za zásluhy. Wikipedia praví: V roce 1923, respektive 1924 Coudenhove-Kalergi zakládá Paneuropa-Union, nejstarší z hnutí pro Sjednocení Evropy, k němuž patřili mimo jiné i Albert Einstein, Thomas Mann, Aristide Briand, Otto von Habsburg či Konrad Adenauer. Co už Wikipedia nepraví, je výše uvedený citát, prokazující skutečnou bestiální tvářičku projektu dvanácti kmenů - EU. Mimochodem. Dokonce vysocí zednáři. Masaryk a Beneš byli členy Paneuropy... Je samozřejmě otázkou zda měli informace...

   Nicméně tohle celé se díky porušení inkrementalismu natolik profláklo, že se to židovi nejspíš nepodaří. Začalo to být v pozici kdo z koho. A jestli nechtějí nějaký finální pogrom, budou se muset stáhnout.

   • Marie napsal:

    Tohle mohlo napadnout jedine zasraneho a zkurveneho zida.... a dalsiho ( Masaryk ), ktery to zaplatil, aby se to rozjelo. Ano Masaryk. Tehdy Kalergimu na to prispel 60 000 marek (tenkrat to byly velke penize, je to pomalu 100 let).

    Normalni zdravy chlap mysli 90 procent dne na sex, kdezto zid tentyz podil dne stravi vymyslenim, jak vyjebat s kdekym, jen aby na tom profitoval.

    Zdravym a neparazitickym zidum se soucasne omlouvam, ale tech je tak nejvys 10 procent ze vsech, to jsou me zkusenosti...

    • Stribog napsal:

     Tak je tu ještě jedna možnost a otázka, na kterou zatím není odpověď. To že za imigrační krizí stojí židovské peníze i drogovými bankami řízený organizovaný zločin, prorostlý se státní sférou je evidentní. Tím, že takto tlačí na pilu ten plán ale proflákli. Dosavadní zkušenost s imigrací v Evropě je taková, že nově příchozí etnika se příliš s původními nemísí. Zůstávají v diaspórách a množí se mezi sebou, zatímco původní populace podléhá díky socioekonomickým parametrům i sociálním stereotypům měkké genocidě. Co když někteří z nich začali chápat, že kýžený multietnický mix "podlidí" se nekoná a divoká nesmíšená zejméma arabská-semitská etnika by nemuseli v budoucnu uřídit? Vydebilizovaní Evropané jedou setrvačně sebevražedný program multikulturalismu a jediný způsob, jak urychleně zlikvidovat sociální programy naočkované do hlav Evropanů díky celým létům brainwashingu je léčba šokem. Také by to vypovídalo o rozkolu mezi světovým židovstvem. Jedni pracují pro projekt a jiní proti.

     • proud napsal:

      ........a kdyby?.........ani jeden ale nepracuje pro lidi! Kazdej z nich jen pro sebe a proti lidem!

      • Stribog napsal:

       Vždy se lépe bojuje s nepřítelem, který je rozdělený... Podívejte Proude, jak jsme my Gojim rozhádaní. Je to dokonce jejich taktika, nás udržet proti sobě ve věčných hádkách a pranici o ohlodanou kost v rámci odvěkého triku z mocenské kuchařky Divide et impera - rozděl dvě a více skupin pitomců a panuj...
       Jen ať se dělí na prvočástice, hádají a perou. Nefandím moc Trumpovi, ale jedno mi na něm vyhovuje. Rozhádal Republikány tak, že se ti parchanti nejspíš rozpadnou na frakce. Co více si přát? Jedno z největších zel na planetě, zodpovědné za války, barevné revoluce, smrt a utrpení miliónů...
       S pejzouny je to to samé. Jen houšť:)

     • Marie napsal:

      Kdo zil aspon nejakou delsi dobu v USA, tak vi, ze tam ziji privandrovalci z celeho sveta a ani za 200 let nedoslo k promiseni ras. Samozrejme, ze jsou vyjimky, ale aby si bila zenska vybirala partnera mezi cernymi nebo mexiky nebo cinany, to jsem nezazila, takto namichane rodiny.

      To citite, ze k nim nepatrite ci nehodite se, neshodujete se s jejich temperamentem nebo pristupem k zivotu, nejsme stejni...

      Siozidi ovladajici USA to vedi, proto to chteji v Evrope zaridit nasilim, jednoduse nas tem cernejm nabidli, lepe receno predhodili jako psovi kost.

      A samozrejme maji slibenou beztrestnost za cokoliv, takze vysledek se dostavi. Znasilnovani a zakaz interupci a maji to vyreseno.

      A slyseli jste, co rikal Zdenek Chytra o Nemecku? Konkretne o Hamburku. Tam cpou vetrelce uz rodinam do domu. Mate volnou mistnost? Musite je prijmout. To je nepredstavitelne, presto realita!

      Ke vsem tem znasilneni si jeste pridejte vymirani na ruzne nemoci, vuci kterym Evropane nejsou odolni. Jenom toho HIV, co je ho v Africe!

      • proud napsal:

       "A samozrejme maji slibenou beztrestnost za cokoliv, takze vysledek se dostavi. Znasilnovani a zakaz interupci a maji to vyreseno. ".............predstavujes si to jak Hurvinek valku:-))))))))))))))))

      • proud napsal:

       "Kdo zil aspon nejakou delsi dobu v USA, tak vi, ze tam ziji privandrovalci z celeho sveta a ani za 200 let nedoslo k promiseni ras.".........presny!Proto na jejich multikulti neverim,to muze fungovat jen tak jako v usa,pod policejnim dozorem,ze muzou zit ne spolu,ale vedle sebe.Jinak by si davno "urezali navzajem hlavy".

       • Marie napsal:

        no a jeste si proude srovnej, zda jsi tam videl mezi nimi nenavist k muslimum, jak nas ji krmi v Evrope...ja tedy ne.

        Jde o to, ze oni nas chteji na ne postvat do takove miry, ze se do nich pustime, a napadeny muslim se pak nezna...jejich nabozenstsvi neni o utoku, ale o silne obrane.

        Krome toho, ty, co k nam tahaji, zadni muslimove nejsou, to je kriminalni, rozezrany a zdrogovany odpad, jak to rekl I africky president, ze se jich zbavi radi...

        Proto rikam, nez k tomuto nechat dojit, to radji povrazdit celou vladu a nevpustit je k nam, tot vse.

        Z tech, co zatim do Nemecka prisli, je skutecnych bezencu pred valkou jen 15 %. Ti nikomu chodit hlavy rezat nebudou, ale az zacne nenavistny boj, budou do toho vtazeni take. Jak je pak chces rozlisovat? To nepujde, a navic barevni drzi pri sobe.

        Kdyz zmrd Sobotka si dovolil rict, ze vlada bude ignorovat rozhodnuti parlamentu rict bezvizovem styku s Tureckem ne, tak uz je na vrazdu. Ten uz nema pravo zit, protoze toto je genocida! A jeste za nase penize!

        Ted to funguje tak, ze bezence stahuji do tureckych taboru, tam je tridi ( nekteri dokonce putuji do USA a Obama si je sam vybira), jsou z ruznych zemi. Tem vybranym do Evropy daji turecke pasy a vymalovano!

        Je pak uplne jedno, do ktere zeme prijedou, budou mit volny pohyb po vsech zemich EU, a jsme v riti. Kecy, ze k nam nikdo nechce je sprosty vymysl, pujdou si zaradit kamkoliv!

        • Petr napsal:

         Marie, ja nevim jak USA, ale u nas nenavist k muslimum vzrusta. V okoli Vancouveru zacinaji muslimske ctvrti a myslim ze za par roku to bude dost tvrde. Uz ted mistni mluvi o zbranich.
         Uz letos se jich tu pristehovalo kolem 25 000. A to uz ti parchanti z vlady vyclenili 5 miliard na slucovani jejich rodin. Ja se pohybuji ve vyssi stredni tride a da se rict ze nekteri maji Vase nazory. Hlavne ted kdyz hori v Alberte a federal nejak moc o financni pomoci nemluvi. Takze tu asi bude take casem veselo. Ja vzdy rikam, jen at to vse padne na hubu, jen tak se muze neco zmenit k lepsimu.

        • Marie napsal:

         Petre, to se ani nedivim, ze nenavist vuci nim vzrusta, protoze se jim vali prachy, a o to vic si budou dovolovat!

         Do USA co kdysi prichazeli, tak nedostali nic. Museli se u nekoho ze svych ubytovat, naucit rec a sehnat si praci sami, nikdo jim do zadku nelezl, stejne tak jako kazdy jiny immigrant.
         Toto je ale cele zamerne, a 25 tisic, to uz je, panecku, cele mesto, to neni sranda..

         Kanadska vlada plni prikazy sionu z USA, jak zriti vidno... parchanti, ja bych jim dala.

         Miliardy na slucovani rodin? A vlastnim lidem ani prd, toto je potreba tvrde trestat. Takze mistnim ze vzkazuji, zbrane ano a mirit na vladu, a migranty poslat zpatky!

         Ja prave nechci, aby to padlo na hubu. Zavcat ty zrudy pochytat a vratit vse do puvodniho stavu.

    • Petr napsal:

     Marie, ale v mem veku z tech 90% asi 80% vzpomina co to je a dalsich 20% jak z toho vyvaznout.

     • Marie napsal:

      Petre, vzpominat znamena taky myslet :-), a nemusi prset, staci kdyz kape....

      Ten siozidonek nema na co, a I na smrtelne posteli mysli na prachy, ktere nestihl nakrast....

     • Petr napsal:

      Canada je velka , klidne at vemou, za podminek co v USA.
      Pred par roky nekdo z rodiny Rothschilds prohlasil ze Canada je colonie Israele. A mel pravdu.
      To co jim vzkazujete, rikam porad. Ale je to porad pro ne trochu moc.
      Navic ekonomie tu je uplne na dne. Praci kluci nemuzou sehnat a platit bills musi. Takze tu bude jednou veselo.

 14. Ikema Monika napsal:

  Německá a Francouska vláda nyní otevřené oponuje obchodní dohodě TTIP. Tato dohoda je vynálezem elitního společenství židů ! Důsledek úniku obsahu díky Greenpeace ! MMF také lhali peněžní výpomoc do Řecka šel na úplatky bank a né na pomoc Řeckému lidu ! A nic se nedá ani očekávat dobrého od Anglické šlapky Cameron !!

  • Petr napsal:

   Ikemo, vzdyt to je jen hra na tkz. demokracii. Driv nebo pozdeji se vse podepise. Ve Francii to vre, tak trochu zklidnit. No a Merkelova take ztraci popularitu, takze aspon na oko zahraji neposlusne.

 15. weissbach napsal:

  Nelze popřít vývoj a nárůst tlaku v evropském papinově hrnci. Diskusní příspěvky Stribog, Marie, Paul Durham mě přiměla k zamyšlení nad nárůstem psychpatického chování ještě donedávna se neprojevujících jedinců v politice a vedení velkých firem, ale i dosud "normálních" spoluobčanů. Něco se opravdu láme, protože psychopati se začínají dusit ve vlastní šťávě.
  Přes věškerou skepsi jsem poněkud více optimistický. Trhliny v informačním pole začínají připomínat ozónovou díru...

 16. weissbach napsal:

  Kterým "našim" politikům a stranám jdou tyto penězovody?
  "Ruský nezávislý server Moskevský monitor upozornil na českou spojku v případu Skopala (který zastává i vrcholné místo v České solární asociaci) v souvislosti s kauzou Panama Papers a způsoby, jaké používají některé skupiny k získání vlivu v ČR a v EU. Informace o možném financování z pochybných ukrajinských peněz Skopal podle ruských novinářů odmítl, nicméně jeho skupina čítající nepřehledný spletenec zhruba 30 firem, patří k nejdravějším investorům a v posledních měsících vykupuje ve velkém solární parky za stamilióny korun.

  Celý řetězec vypadá takto: Evropská Unie nebo Světová banka poskytuje Ukrajině úvěr na provádění reforem, boj s korupcí a další bohulibé záměry. Poté se tyto prostředky částečně rozkrádají na místech a částečně zůstávají na účtech paní Tymošenko a jiných „zmocněných osob“ Majdanu. Dále pak se prostředky posílají přes offshorové společnosti anebo přímo do českých společností a též do struktur Solar Global. Tam tyto prostředky začínají pracovat – na jejich základě prý firma provádí transakce – agresivní pohlcování menších hráčů, lobuje za své zájmy v zákonodárných orgánech země aj."

  • weissbach napsal:

   EU se vypracovala na největšího sponzora terorismu, obchodu s lidmi, drogových mafií a obchodníků se zbraněmi, zkorumpovaných oligarchů a vůbec je namočená v kdejaké žumpě. Tak se podívejme skrz jaké kanály to jede a kdo tomu velí a kdo sedí na křižovatkách a jaký mají genofond...

   • Marie napsal:

    Hadovina zidovska....neni co resit.

    Lidi se tady certi na diskutera, ktery ma nick "zid-parazit narodu, ale zrejme ma hodne zkusenosti I vedomosti...

    Je to neuveritelne, ale poctiveho zida musite hledat s lupou. Jedou kdejakou spinu, jen kdyz tecu penize, a ta Ukrajina ta je pruhledna jak sklo.

    Jak jsem uz psala u jineho clanku, EU je zumpa sionistu, kteri jen koordinuje tok penez, kradenych clenskym zemim EU.

    Valku ted financuje Evropa na nekolika stranach, to nelze nevidet...

   • Paul Durham napsal:

    ...jewropa

  • proud napsal:

   Takze,skripnout Skopala kdo je za nim a pak ho "uklidit" i s nim.......coz by byla jasna zprava tomu na kteryho se jeste zatim nedosahne.......

 17. stefan goga napsal:

  EU je klon USA umelina bez vone a chuti.Preto sa rozpadnu rychlejsie ako vznikli.

 18. pražská vlaštovka napsal:

  Stribog 2:10-3:35
  velmi dobře a správně jsi to popsal ,zanalyzoval..
  dík.
  optimista jsem též a myslím ,že
  my také budeme mít ještě všichni možnost ukázat,
  jak to opravdu je s naším účastenstvím na jevišti života,
  ukázat - jak se říká -velmi brzy naše pravé ledví..
  nebojme se ničeho , jen svých vlastních provinění ...
  tak
  jituš

 19. Stribog napsal:

  Jako vypelichaný pražský holub musím říci, že mě těší, že ani pražské vlaštovky ani pražští holubi nepatří k pražské kavárně :))

 20. Stribog napsal:

  To možná platilo za zednáře Masaryka, který tvrdil, že si víc, jak dva židovské ministry ve vládě neobhájí. Dnes je ve strukturách mnohem větší procento židů, než by odpovídalo etnickému rozložení. Tenkrát nám žid nešel po krku. Dnes ano. Tenkrát byl Kalergího plán teorií. Dnes praxí. Také neznám ani jednoho žida, který by byl instalatérem nebo zedníkem. Zato armády soudců advokátů, exekutorů a dalších parazitů, kteří otevřeně likvidují národ. Je to naopak. Žid by měl být za dobře s námi. Naopak si myslím, že globální elity, kteří žida používaly po staletí k účelu palácového otroka, dohlížejícího na nás Gojim - otroky od pyramid se rozhodly jej hodit přes palubu s nastupujícím scientologickým hnutím. Žid se dnes sám žene k ošklivému pogromu. Jestli včas neopustí kult Seta a Amona... Věřím ale, že smír je možný...

 21. Marie napsal:

  zalez, zasrany zide, s agitaci

  Pochytat vas vsechny a svezt na ostrov uprostred oceanu, to je jedine reseni, jak se vas, parasite, zbavit!

  Tady jsi prilezl taky jenom parazitovat....jsi zivy dukaz toho, co rikam...

 22. Stribog napsal:

  Vy o koze, já o voze. Řeč je o historické roli světového židovstva v globálích procesech. Nikoli o nějakém Izraeli, který Rotschildi koncipovali, jako recyklační centrum a destabilizátor Blízkého východu, zatímco okultními centry světového kabalismu zůstává Vídeň a Praha.

 23. Stribog napsal:

  úmylsně jsem nejmenoval dvě nejvýznamnější centra...

 24. Marie napsal:

  s zidem se nedohadate... nelze, ten vzdy uskoci od toho, co s nim resite. Maji to natrenovano.

  jinsky alias jirka dokonce mistrne...

 25. pražská vlaštovka napsal:

  Stribog 16:08
  :-)!
  j.

 26. Stribog napsal:

  To ani nemíním. Nahráli na smeč, ale to oni nepochopí. Tak mi to nedalo. Nicméně zrovna jsem přemýšlel o tom, že se tady scházejí lidé s nějakými životními zkušenostmi, kteří mají dost načteno, aby se nenechali opít rohlíkem. A tahle primitivní forma trollingu se spíš hodí na mainstreamové weby. Tady bych čekal nějaké sofistikovanější kreace. Škoda, mohla být legrace:)

 27. Jaris napsal:

  Rikas, mistrne, Marie? Vzdyt jsou pruhledni natolik, ze je na nich nahota blbosti videt.

 28. Forever napsal:

  Marie

  "Pochytat vas (Židy) vsechny a svezt na ostrov uprostred oceanu, to je jedine reseni, jak se vas, parasite, zbavit!"

  V souvislosti s tímto nápadem se mi vybavil Stalinův plán na odsun milionů Židů na Sibiř a do dalších nehostinných částí Ruska.

  Stalin totiž měl před svou smrtí (vraždou?!) v plánu odsunout miliony Židů do nehostinných oblastí na Sibiř a do dalších nehostinných částech Ruska. Což Židy pěkně naštvalo! Samotní Židé ve vedení strany, jako např. Kaganovič, si Stalinovi kvůli tomu stěžovali a vyzývali Stalina k okamžitému zrušení a zastavení tohoto projektu (ukázka toho, že se Žid vždy zastane Žida)!

  Stalin bohužel tento plán na odsun Židů nedokončil, protože byl Židy zavražděn!
  Škoda, že toto Stalin nestihl dokončit! Rusku by se hned dýchalo lépe!

  Ten Stalinův plán na odsun Židů na Sibiř a do dalších nehostinných částí Ruska mi v současnosti nepřijde k zahození ;-)
  Ne že bychom je měli zrovna odsunout na Sibiř, ale odsunout Židy na nějaký ten ostrov zapomenutý Bohem mi nepřijde zrovna jako špatný nápad! ;-)

 29. proud napsal:

  To je strachu panecku:-),kolik jich vlastne dohromady je? Za druhy svetovy jich melo bejt cirka 10 milionu,stejny hovno jako nas dneska....a mame nekteri takoverj vichr,ze bysme sporili aby meli svuj ostrov:-)))),reseni je prostsi a financne temer nenarocny,na co jim kupovat "uzkoprofilovej" ostrov,nebo invetovat do zabijeni,znam mnohem hezci zpusob jak potrestat prachace,udelat ho "obycejnym" clovekem :-)

 30. Jaris napsal:

  Ano, chytit zida za zadek a vyhodit ze spolecnosti do izolovane krajiny. Zrusit Izrael, zabavit nakradene zidovske majetky a zavrit jim konta, ktere budou pouzity k obnoveni od zidu vycistene Palestiny.
  Takova oblast existuje. Jmenuje se Birobidzan. Je umisten na vychode mezi Ruskem a Cinou a ma pribliznou velikost Taiwanu. Tam bych vsechny zidy bezmilosti svezla, aby byl od nich konecne pokoj. Tam, at mezi sebou lichvarsky obchoduji, podvadeji se, navzajem se zeni.

 31. Marie napsal:

  Jsou to hadi, nelze je umistit nekam, odkud by se postupem casu zase mohli rozlezt....udelali by casem dalsi diasporu..

  Ostrov, odkud nemohou mezi ostatni.

 32. proud napsal:

  ........zbavit ho penez a vlivu a vsem dat vedet,ze to byl on kdo to mel!!! ;-)

 33. Marie napsal:

  To prave nefunguje, oni pracovat nebudou! Na to je spousta dukazu z taboru, kde se o to Hitlerem povereni snazili. Cetla jsem vysledky dvoulete snahy. Hitler prece je taky chtel svezt na Madagaskar. Pak z toho seslo a oni dostali uzemi ukradene Palestincum.

  A odesli tam vsichni zidi? Maji svuj stat a stejne smrdi po celem svete a kradou a kradou, nikde zadny nepracuje!

  Konecne reseni zidovske otazky spociva v tom, ze musej byt nekde, kde se nemohou chovat jako k Palestincum, vzdyt uz jim ukradli temer celou zem, se podivej na mapu...

  Neudelas z prachace tzv. obycejneho cloveka.
  Kdyz Hitler jim posbiral falesne doktorske a pravnicke diplomy, nekolik tisic jich spachalo sebevrazdu. Snad si nemyslis, ze by sli nekam do fabriky sroubovat auta nebo uklizet zachody.

  Nikdy!

  Podivej se do Izraele, proc myslis, ze tam maji palestinske lidi? Na praci. A spoustu dalsich cizincu. Neznam zadnou zidovku, ktera by kdy delala rukama. Ty ano? Ani jedinou takovou jsem za cely zivot nepotkala...

  Neni potreba je pozabijet, oni se v odlouceni vytridi sami! Ti dobri preziji, a ty nejhorsi zrudy se povrazdi samy mezi sebou.

 34. Marie napsal:

  Co to meles, bracho? Ten ostrov se koupi za penize jim zabavene a jeste hodne zbude!

 35. proud napsal:

  .....at kazda mama a kazdej jejich soused vi,kdo financoval valky a zabijeni a hnal jejich deti do bratrovrazednejch valek pro svy blaho.......

 36. proud napsal:

  Nereaguj na toho kretena! Copak nevidis co pise,pro koho a co je zac?!

 37. jan nowak napsal:

  ...ano, hlavně nejmenovat !!

 38. Marie napsal:

  Jaris, pro nas, kdo s nimi mame zkusenosti, jsou pruhledni. Pro ostatni ne, vsimni si toho I tady....

 39. Marie napsal:

  Jisteze by se naslo vicero mist, podstatne je to, aby nemohli uz na nikom parazitovat.

  Podivej se na Donecko a Luhansko. Dostali prikaz se zaregistrovat a co udelali? Vypadli. Do Izraele a dokonce I k nam, uz jsem o tom psala...

  Kdyz zajedes na ruske weby, tam se dozvis veci... uplne kazdy vi, kdo je to Pravy sektor, zidobanderovci, a kdo to tento smejd tam posila... je to dva dny, co jsem na ruskem webu cetla, ze " dobry zid je zid spaleny na prach".

  Zidi jsou presvedceni, ze uz tu svetovladu maji vyhranou, a tak vylezaji na vsechny mozne I nemozne pozice ( viz neziskovky), souperi I mezi sebou, podivej se jak se Kalousek vzteka, ze uz si nemuze nakrast jako Babis...

 40. Marie napsal:

  A zrusit Izrael jako prvni!!!

  A vratit vse Palestincum, aby se mohli vratit I ti, co byli vyhnani ze zeme.

 41. Petr napsal:

  Neexistuje. Antarktida?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!