Rusko zachraňuje svět před globální válkou

World-War-3-Russia-NATO-777x437Rozmístění raketového systému USA ve Východní Evropě v tomto týdnu je dalším krokem ke globální válce. Navzdory západní propagandě, která démonizuje Rusko, ve skutečnosti jsou  to ruské ozbrojené síly, co brání propuknutí takové katastrofy. Spojené státy a jejich spojenci v NATO již jsou ve válce s Ruskem. Toto není nadsázka. To je fakt. USA a jejich spojenci hromadí zbraně a jednotky na ruských hranicích a podnikají simulované útoky z různých směrů.

Orwelovský termín “válečné hry” v západních médiích slouží jako eufemizmus pro hrozivou skutečnost, že síly NATO se připravují na útoky proti Rusku.

Bojová technika na obou stranách je zaměřena na cíl. Konfrontace válečné lodi USA s ruskými proudovými stíhačkami minulý měsíc v Baltském moři je jen jedním z mnoha těsných střetnutí, ke kterým dochází téměř každý týden. Samozřejmě, zbraně ještě ve skutečnosti nebyly odpáleny. Nicméně bojová technika je v pohotovosti.

Západní média opět slouží k normalizaci hrozivě abnormální situace. Na příkaz Washingtonu se západní země snaží blokovat Rusko ekonomickými sankcemi. To je další akt válečné provokace.

Navíc diplomatické styky mezi Washingtonem a Moskvou zeslábly na stejnou úroveň, jaká tu byla po celou dobu minulé studené války. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov sice zjevně udržoval srdečné pracovní vztahy se svým americkým kolegou Johnem Kerrym, ale s výjimkou tohoto individuálního sblížení bilaterální vztahy mezi oběma velmocemi klesly na úroveň dlouhodobého minima.

A další manifestací války je zástupný konflikt USA s Ruskem v Sýrii a na Ukrajině. Na povrch vystupují události jako rozhovory o klidu zbraní a politická řešení, ale buďme si jisti, že žoldáci džihádu a neonacistický kijevský režim tak jako tak představují americká vojenská aktiva neustále připravená ohrožovat ruské geopolitické zájmy.

Krok, který učinil Washington tento týden aktivací dlouho očekávaného raketového systému ve Východní Evropě, je dalším aktem agrese v celé plejádě útočných akcí. Autority USA a NATO popírají, že by systém Aegis byl namířen proti Rusku, a vypouštějí směšné tvrzení, že jeho účelem je obrana Evropy proti balistickým raketám Iránu nebo proti jinému “zločinnému státu”. Jak průhledná a nesmyslná výmluva.

Rusko oprávněně odmítá cynická ujištění Washingtonu a NATO. Kreml tento týden prohlásil, že instalace raketového systému USA je přímou hrozbou pro bezpečnost Ruska. Moskva konstatovala, že podnikne odvetné kroky, aby obnovila strategickou rovnováhu sil v nukleárním zastrašování. Nebyla to náhoda, když oficiální ruské zprávy odhalily detaily nové nadzvukové mezikontinentální balistické střely, která by mohla prorazit jakýkoliv americký protiraketový deštník a dopravit na cíl bojovou hlavici schopnou zničit prostor velikosti Texasu nebo Francie.

Toto není ze strany Ruska lehkomyslná demonstrace síly. Je životně důležité, aby Rusko dalo agresivnímu Washingtonu najevo, že na jakékoliv budoucí válečné manévry bude následovat rovnocenná nebo ještě silnější odpověď. Výsledkem by ovšem byla světová nukleární válka, která by mohla zničit celou planetu, jak ji známe. Ale jediná cesta, jak zachránit mír a planetu, je odhodlání Ruska dát najevo, že disponuje ozbrojenou silou, která je schopna čelit jakýmkoliv americkým výpadům.

Modernizace ruských vojenských sil pod vedením prezidenta Vladimíra Putina je snad to jediné, co brání rozpoutání globální války Spojenými státy.

A postavme se k tomu čelem. Jsou to Spojené státy, kdo je strůjcem agrese. Jak zdůrazňuje politický analytik Randy Martin, úhelným kamenem zahraniční politiky Washingtonu je takzvaná Wolfowitzova doktrína. Neokonzervativní doktrína bývalého činovníka Ministerstva obrany Paula Wolfowitze, který sloužil ve vládě George W. Bushe, je zaktovena ve strategické filozofii Spojených států.

Martin říká: “Wolfowitzův světonázor, který vidí USA jako jedinou světovou supervelmoc, a z hlediska vedení války netoleruje žádného rivala, se vyučuje na všech amerických vojenských akademiích. Je to hlavní proud ve vojenské filozofii Spojených států.“

A to právě motivuje agresivní politiku Washingtonu vůči Rusku a Číně, dodává Martin. “USA jsou programově ochotny jít do války s kýmkoliv, koho vnímají jako soupeřící globální velmoc, aby si udržely své nejisté hegemonistické ambice.”

Analytik říká, že kdyby nebylo Ruska a Číny, státní plánovači ozbrojených sil USA by nyní zašli ještě dál ve vedení vojenských akcí, s katastrofickými následky pro celý svět. Zůstává holým faktem, že, navzdory veškerému hanobení Ruska západními médii, je to ve skutečnosti Rusko, kdo chrání svět před takovým katastrofálním konfliktem – konfliktem, který rozdmychávají samy Spojené státy.

Skutečně, tvrdí se, že ruská intervence v Sýrii se může částečně zakládat na této širší, daleko serioznější kalkulaci. Rusko nejen zachraňovalo tuto zemi Středního Východu před Západem podporovanou válkou za změnu režimu. K rozmístění nejmodernějších zbraní, včetně střel s plochou dráhou letu odpalovaných z moře a protibalistického obranného systému S-400, mohla být Moskva vedena záměrem demonstrovat Washingtonu, že je lépe důkladněji uvážit prosazování širší válečné kampaně.

Díky mohutné ohlupující západní dezinformaci o tom sice mnoho nevíme, ale náš svět stojí na pokraji jaderné války. Ruské ozbrojené síly nás drží na pokraji této propasti.

Jak se můžeme udržet v tomto postavení nad propastí a nezřítit se do ní ?

Rusko musí zůstat bdělé a silné, odhodlané nevzdávat se. Výročí porážky nacistického Německa minulý týden je připomínkou, jak impozantní a důležitou roli sehrálo Rusko při odrážení mezinárodní agrese. Stejně zhoubná fašistická agrese nyní hrozí ve formě amerického úsilí o hegemonii, a stejně jako v případě Třetí říše je to ruská nezlomnost, co udržuje svět v bezpečí před totální válkou.

Podle politického analytika Randyho Martina americká veřejnost prakticky nehraje rozhodující roli. Teoreticky sice ano – američtí občané, kteří by si přáli změnu, mohou povolat své válkychtivé vůdce k odpovědnosti a zvolit si demokratickou vládu. Avšak, jak říká Martin, americký lid má tak okleštěné volební právo a vymyté mozky, je tak sehnutý pod tíhou chudoby a konzumní psychózy, že nevidí způsob, jak v USA v tomto historickém bodě mobilizovat masové hnutí za svržení vládnoucí elity válečných štváčů ve Washingtonu.

Možná to bude na obyvatelstvu Evropy, aby rozhodně zasáhlo. Rostoucí nespokojenost lidu s evropskými vůdci, kteří kopírují americkou agresivní linii a sankce proti Rusku, by mohla mít dostatečný potenciál pro rozhodující rozbití válečné osy USA-EU-NATO.

Co by si lidé měli naléhavě uvědomit, je fakt, že Washington a jeho evropští vazalové ve vládě jsou již ve válce s Ruskem. Neexistuje absolutně žádné objektivní ospravedlnění pro tuto destruktivní dynamickou sílu, jinou než je snaha USA jednostranně prosazovat svoji hegemonii. Toto není politika demokratického právního státu; je to fašistická moc stejné povahy jako v nacistickém Německu

Válka proti Rusku je vedena ze zcela falešných pohnutek spočívajících v údajných ruských anexích, invazích a expanzionizmu. To je čistá propaganda – opět à la nacistické Německo.

Klíčová otázka zní takto: zvládne Rusko držet linii proti agresi vedené USA dost dlouho, aby se světová veřejnost vzchopila k politické akci, ke svržení zločineckého režimu, řízeného z Washingtonu a prostřednictvím evropských metropolí ?

ZASLÁNO OD: INSPIRUJTE ke ZMĚNĚ SVĚTA 17. května 2016

Zdroj: http://www.inspiretochangeworld.com/2016/05/russia-saving-world-total-war/
26 Komentářů k Rusko zachraňuje svět před globální válkou

 1. Dj napsal:

  Jiz pri príchodu bileho človeka na tuhle zemi-Mighard a byl první,ostatní rasy prišli pozdeji probihali galakticke valky.
  A následne tyhle valek jse z nás stáli rukojimi globálneho prediktora.Máme ale silu tohle porazit,tak nesmime sklamať nase kozmické rodice.

 2. WIKINGER Petr napsal:

  JE TŘEBA UVAŽOVAT O TOM JAK POSTAVIT NENAŽRANÉ MILIARDÁŘE Z KORPORACÍ PŘED SOUD, TYPU NORIMBERG DVĚ A TO HNED

  opět totiž chtějí vydělat na miiardách mrtvol,kdy to co vyvolali za Hitlera bylo jen slabým odvarem.Oni totiž opět chtějí využit svých našmelených bilionů k vyvolání války o jaké se nikomu ani nesnílo a pokud jim neodebereme jejich našmelené peníze,které už vytvořily obrovskou virtuální bublinu a ta MÁ PRASKNOUT VE VÁLCE pak bude pozdě.Nejprve jim musí občané odebrat jejich kryty,kde ti vyznavači SATANIZMU pořádají své sjezdy,TO BUDE TO PRVNÍ..

  • houbeer napsal:

   Putin neco povidal prece o novem soudu pro globalni zlocince,jenze to jde pomalu a urcite velmi,,ztuha,,

   • WIKINGER Petr napsal:

    Když o té možnosti uvažoval,tak to bylo určitě někde napsáno.Pokud to uvidíte zkuste dát tady odkaz.Takový soud by prospěl i našim VLÁDNÍM šmejdům,kteři se cíti bezpečně, protože česko bylo vybráno k experimentu ZN.VYRABOVAT DO DNA tzv.investory z důvodu nízké schopnosti odporu.Nelze se pak divit,že tyto tzv.investoři dávají vyznamenání Kradouskům a úplně stejní i Guwnovertům z ČNB..

  • Marie napsal:

   Ukol cislo jedna, uplne nejdulezitejsi, je spojit se s Ruskem.

   Je to velmoc, plus pri rozsireni BRICS se da ze stejnych statu pomalu vybudovat mezinarodni tribunal ruznych typu a jet proste v prve rade sankce proti zemim, ktere nedodrzuji mezinarodni dohody.

   Izolace zemi, ktere podporuji USrahell… bojkot zbozi, neobchodovani s nimi vubec. A to by se videlo, jak by se vse rychle pohnulo….

   Proto taky TTIP, USA jsou si toho moc dobre vedomy, ze pokud by doslo k vytvoreni vetsiho seskupeni BRICS, budou mit velke problemy a hlavne rychle.

   Proste vedle toho prohnileho systemu postavit normalni a lidsky a rychle.

   Tim ovsem se stejne valce nezabrani, to je uz zbytecne si myslet, ze v tomto stadiu se cely svet zklidni a pujde kazdy domu…nejhorsim bodem je to zaplavovani Evropy, tam to nemuze vydrzet v klidu.

   Jak rikam, jedina zachrana i pro nas je Rusko, ale lidi jsou lini si o pomoct rict.

   • jan napsal:

    Paní Marie.
    Velice dobrý nápad.
    Myslím,že se karta obrací,těch signálů je hodně v prvé řadě,už nikdo nevěří na USA propagandu.Právě že to ukazuje na finanční ohrožení USA a ne na vojenské.Bude vůbec problém,při těchto sestavách vlád,vyvlíknout se z EU chomoutu.Další ještě větší problém je NATO.Proto,než se to rozpadne,chtějí navlíknout EU jiný chomout TTIP.Uvažuji,že by měl Putin dostávat signály a z celé Evropy,že Rusko není odepsané a může najít dost příznivců.

   • martin bareš napsal:

    Marie,
    odhaduji střízlivě, že nejméně 80% lidí tohle nezajímá. jsou líní myslet, a hlavně jim myšlení ochromil strach jen se podívat skutečnosti trochu do očí.
    A řeší, když už, naprosto stupidní zástupné problémy – třeba se rozčilují nad tím, proč máme mít ty „inkluze“ ve školství. A to už je výkon.

    Jde samozřejmě u uvedeného příkladu o závažnou věc, která je ale produktem systému. Navíc, když jsem si vybral konkrétní příklad, probíhá to ve zcela jiné rovině, než např. zde. Na úrovni společenské konverzace, vyplnění prázdnoty např. u pití kávy či pojídání chlebíčků apod. – což je úplně odlišná komunikační oblast a jiná funkce té hry či chování, například socializace.
    Nemá to s hledáním odpovědi nic společného už jen proto, že chybí jakýkoliv náznak komplexního myšlení.
    Tady pozor, nechci či si nepředstavuji komplexní myšlení takové, že to vidím ze všech stran, jenom ne z té své, což má za výsledek: Pro nic se nerozhodnu a ještě si svoji např. zbabělost se za něco postavit, obeženu hradbou intelektuální schopnosti a povýšenosti to „vidět z různých pohledů“. Prosím, nezaměňovat.
    Tuhle hru hraje většina politiků. Mohou si to dovolit oblbovat, protože mají informace, které my z nejrůznějších důvodů nemáme: pracovní vytížení, stres, naopak zavalení nepodstatnými informacemi a ztráta času jejich vtříděním apod. Tak se jejich charakterová podprůměrnost skyje.

    Taky nejsem optimista jako stribog.

    Pokud někdy lidem něco řeknu, neuspěji. Buď se za mě stydí, nebo mě pomluví (což mi je jedno). Je to jasný doklad toho, že ztratili odvahu jen malinko vystoupit z řady. Zkrátka strach z malinko svobody a nezávislosti a naopak bezpečí v houfu.

    Už jsem se moc rozpovídal, jen příspěvek do diskuze.

 3. Jan Jinsky napsal:

  Takže nalétávání ruských stíhaček do těsné blízkosti americké lodě je projev míru.
  Rozmístění obrany je projev útoku.
  A výroba raket, které umí ještě lépe proniknout nad území protivníka je projev míru.

  To je jak z Orwela – newspeak.

  No a pokud Rusku vadí, že státy, které s ním sousedí rozmisťují obranu proti raketám, ať si založí něco jako NATO, přesvědčí ostatní státy, ať se k nim přidají a jeto.

  • Jaris napsal:

   Jinsky, uz zase delas ostudu prekrucovanim faktu. Od sameho zacatku si pletes pojmy, kdo je agresor a kdo brani svou zem.
   Tak ja Ti to vysvetlim ve zjednodusenem podani, abys s tim nemel potize.
   Predstav si, ze pred Tvym domem jsou cigani, kteri delaji bordel. Rvou od rana do noci, vyhrozujou Ti, ze zabijou starou i deti. Obcas premluvi nejake kolemjdouci osoby, aby ti rozbili okno a podobne. Pomlovaji celou rodinu, ze jsi bohaty a nechces jim dat ani pivo. Rikaji vsem, ze mlatis zenu a tyras deti, coz samozrejme neni pravda. Jak se zachovas? Vlezes snad do skrine a budes se trast o sve byti ci nebyti? Nebo se postavis k problemu celem a s flintou v ruce vyjdete cela rodina pred barak a zarvete, jestli okamzite nezmizite, tak se bude strilet?
   A takovou ciganskou bandu ma Rusko denodenne u svych hranic a v zidackych mediich. Plus par tech „kolemjdoucich“ z pate kolony primo vevnitrku vlady.
   Jinsky, nerikej, ze jsi beznadejny debil!

   • Petr napsal:

    Podle toho ze jinsky se tu vzmuze jen na stekani a kdyz se dostane do uzkych stahne ocas mezi nohy, tak bych tipoval ze zaleze do te skrine.

  • KAROLkos napsal:

   Jinsky vytiahni si z ritki americky palcek, zastavujes si vetry a to ti tlaci na mozog:-)

  • petr64 napsal:

   Jinský, Jinský! Píšem Vam 5 zo znalosti geografie. Koľko že to bolo kilometrov od Ruskej federácie a kde že sa to vyskytoval ten slavný Cook? Nebolo to náhodou pri brehoch toho toľko nenávideného a „agresívneho“ Ruska? A ako na potvoru u jednej z ich základní?
   Miesto vypisovania blbostí doporučujem kúpiť si atlas a začať nanovo. Lebo len ten, kto číta a pozná fakty a súvislosti, tak ten vie, že USA prešli na mód nafukovocích hraníc. Aj tisicky kilometrov od ich územia. Ja len čakám, kedy im zasa Rusko toho Cooka vypne. A bolo by veľmi vhodné a v záujme nás všetkých vypnúť celé USA. Až vtedy bude na tejto planéte pokoj a mier.

  • WIKINGER Petr napsal:

   JINSKÝ VŠICHNI VÁS ZNÁME JAKO DOBRÉHO BORCE.CO VŠAK NEUMÍTE

   je navrhnout našeho cara GOSUDARA na Nobelovu cenu míru,nebot v historii se nenašel NIKDY žádný vojevůdce,který by dokázal zabírat s klidem angličana celé poloostrovy, aniž by se stal nebožtikem třeba jen jeden jeho automatčik.
   Co se týče toho neozbrojeného aera tak se soudí,ře bylo v mírové misi, nebot po jeho přeletu přestala tomu šrot US korábu fungovat nejen elektronika,ale i radio.Tak se ti neštastníci nemohli dozvědět,že byla nabízena rusácká pomoc s odtažením do nejbližšiho NATO přistavu.

   VŠICHNI POZORUJEME,ŽE NATO NÁS OCHRÁNIT NEMŮŽE, PROTOŽE SE ROZPADÁ SAMO OD SEBE.JINSKÝ POŽÁDEJTE DOPISEM PUTINA,ABY PŘEVZAL NAŠI OCHRANU

   Tady pomůže jen vznik EU Army pod vedením našeho generalissima PUTINA.Škoda,že zdejši web nechce sjednocovat naše domorodce, vytvářením bodů lidového PROGRAMU, tím moderním crowdsourcingem,pak by jste navíc mohl požádat ruského popa za panychidu,nebot vás s vaši rodinou pošle pan CHCEME LEPŠI ČESKO,prostřednictvím svého ministra války, pod pásy ruské rozzuření námořní pěchoty,která bude bránit svoje zemljanky.

 4. Stribog napsal:

  Neviděl bych to tak vyhraněně. Chcípající kobyla jménem USA kope. Ta demonstrace síly je určena spíš dovnitř amerických kolonií v Evropě. Nemyslím, že by choulostiví žoldáci NATO chtěli bojovat proti odhodlanému a vlasteneckému Rusku. A velení to nejspíš ví. Něco jiného je přežít dobře placenou misi při hlídání opia v Afghanistánu a něco jiného je jít proti jaderné velmoci. Hrátky NATO jsou samozřejmě obrovsky nebezpečné a když někdo něco pohnojí, také už se to nemusíme dozvědět. Jiná věc jsou provokace USA v Pobaltí. Ale Rusové si dávají veliký pozor, aby na ně odpovídali neozbrojenými letadly. Myslím, že by Američané dělali to samé, kdyby se jim ruský raketový křižník poflakoval kolem Norfolku.
  Přes všechno to chřestění zbraněmi si myslím, že okno pro další horkou světovou válku se zavřelo. To největší nebezpečí tu bylo v době sestřelu MH17. Od té doby se na globální šachovnici událo mnoho positivního.
  Také si myslím, že i tomu největšímu idiotovi z generality NATO musí být jasné, že ničím jiným, než jadernou zimou by případný útok NATO na Rusko neskončil.

 5. Justass napsal:

  Stiborg – viděl bych to stejně.

 6. Sasin napsal:

  Lidem bude vrácen podíl na neprodejné půdě a rozpočtu, do kterého budou přirozeně právoplatně psát svoje nazadatelné potřeby jako podílníci na neprodejné rodové půdě a rozpočtu.

  Ty se sečtou na počítači, třeba z výprodeje na domácím programu a to co vyjde z výsledků, je plán rozpočtu. Šmejdům a nejen z ciziny, kteří tady mají nataženy své vysávací roury, přestanou kapat jejich mízy a uschnou z nedostatku. To je jejich úděl a to má být uděláno už dávno.

  Žádná internacionála, ( ať se jedná o kapitalistickou, socialistickou, demogratickou nebo shrňme to do jedné““ zlodějskou““), nemá potřebu se zajímat o lidi, páč to nemá ve zlodějském programu.

  Šmejdi jsou odjakživa školení na jízdu v káře, kterou musí tahat před sebou i za sebou ti druzí lidi, kteří gdyby tohle dělat nemuseli, starali by se o svoji soběstačnost, svoje energie a svoje technologie, které by si na blešáku vyměňovali. Ále šmejdi, to je jinej materiál.

  Nechat šmejdy s jejich chováním u zdroje, dycky v pravidelných intervalech podělaj na co sáhnou. Hlavně, že potomkům nic k předávání nezůstane a tím se roztočí kola pro jejich pohrobky nanovo. A ještě si říkají Jelita. Jó debilita světem vládne a u nás je na jelitu třešnička.

  Zachránit svět před těmito šmejdy klasickými metodami lze jen za velkých ztrát a útrap. Světě div se, stále to funguje.
  Neuvěřitelné, fantastické. Muheeeeeee

 7. hel napsal:

  slovanské holky s probuzenou duší umí zkrátka všechno https://www.youtube.com/watch?v=aNTMTTv4CK8&ab_channel=%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%91%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%82

  maria zacharova- nejen vysoce inteligentní mluvčí min. zahr.věcí ruska, ale i naprosto přirozená tanečnice…tleskám a mám z ní radost:-)

 8. Ivan napsal:

  NIKDY NEVERTE ZAPADNYM GENOZLOCINCOM…!

  Su zakerni a podpisu rozne zmluvy u ktorych dopredu planuju ako ich zneuziju…!

  Mnichov 1938 by mal presvedcit obcanov byvelej CSR…, zradcovia sa vracaju, aby opat nalakali ludi na zhnity smradlavy spek…

  Pomahajme Rusku vsemozne, podporujme ich politiku nutnej obrany pred zakernymi zlocincami, postavme sa sami na odpor, organizujme spolupracu na ucinnu obranu…, rusenie zapadnych radarov, kozmickeho spojenia, leteckej vojenskej prevadzky, rusenie vojenskych telekomunikacii…!

  Rusko by malo vyzvat slovankych spojencov, aby prisli do Ruska a absolvovali vycvik elektronickej obrany a v pripade potreby sa vratili do tyla zlocincov a sposobovali im straty a skody…!

 9. Boža napsal:

  Teď by to chtělo jen vytvořit solidní programový dokument konkrétní strany u nás, v kterém by byla veškerá pozitivní výše uvedená stanoviska zanesena. Jasně a zřetelně vymezena vnitřní a zahraniční politika naší budoucí vlády. To je to co nám tu uvnitř republiky chybí. Lidé jsou dezorientovaní a pobláznění mainstreamem. Jako bychom nevěděli co skutečně chceme.

  • WIKINGER Petr napsal:

   KONEČNĚ SE TU OBJEVIL BOŽI ROZUMNÝ POŽADAVEK K VĚCI

   je bohužel prozatim smůla,že na to nepřišli aktvisté tohoto webu.I když prozatím konkrétní strana či hnutí,které by začalo vytvářet samo v zájmu nás voličů LIDOVÝ VOLIČSKÝ PROGRAM, neexistuje a le ve startovacích jamkáchj jsou nová neznámá hnutí, nemůžeme tady nic vytvářet přes nesouhlas zdejšiho admina,který hned jakmile se něco konkrétního objeví udělá šmik a je to pryč.

   ZKUSIM TADY DÁT CO SE DĚJE NA JINÝCH NÁRODNÍCH WEBECH V NA PŘ V DISKUZI S PANEM DOKTOREM DAVIDEM.
   Bohužel zkudim později šmejdi zablokovali odkazy

 10. paa tal czechia napsal:

  http://bod-zlomu.blogspot.cz/ Hele,voni Jinský,hodej sem náký svoje rozumy…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!