Konec svobody projevu v Polsku – polský politik a publicista Mateusz Piskorski zatčen za šíření pravdy!

cropped-mateuszMateusz Piskorski byl zadržen 18 května agenty polské ABW a byl odsouzen k tříměsíčnímu trestu odnětí svobody. Jako oficiální důvod byla uvedena špionáž pro třetí stranu (údajně pro Čínu). Opoziční média však uvádí jako důvod jeho sympatie k Ruské federaci a články neberoucí si servítky se současnou polskou a světovou politickou scénou.

Řekněme si na rovinu, že důvody, které uvádí opozice, budou asi ty pravé, protože, kdyby byla někomu skutečně prokázána špionáž, těžko by ho odsoudili k pouhým třem měsícům trestu!

Spíše to vypadá jako takové malé varování pro někoho, kdo se nebojí mluvit veřejně pravdu a odhalovat lži současné politické elity Polska a Evropské unie!

Tento muž, který je členem polské politické strany Změna, totiž napsal celou řadu kritických, lži a podvody odhalujících článků o Turecku, Ukrajině, Krymu a IS, ve kterých odhalil a logicky vyvrátil celou řadu vykonstruovaných smyšlenek směřovaných proti Ruské federaci, nebo syrskému prezidentovi Asadovi.

Mateusz Piskorski byl také členem mezinárodního politického týmu dohlížejícího na referendum o připojení k Ruské federaci, které proběhlo v roce 2014 na Krymu. Dovolil si poskytnout veřejnosti informace o tom, že drtivá většina Krymských Tatarů volila v referendu připojení k RF a odhalit tak lživou propagandu polofašistické kyjevské vlády!

Jeho zatčení je tedy dle mého názoru jen prvním „klepnutím přes prsty“ a připomenutím toho, kdo má v Polsku v rukou skutečnou výkonnou a politickou moc!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!