‚Kdokoliv miluje Rakousko, stojí za h**no,‘ nový rakouský president nenávidí svou vlastní zemi

GettyImages-533746144-640x480Nazývali to „volební trik“ a „volební vtip“, ale nově zvolený rakouský president jednou v kampani své strany vyhlásil: „Kdokoliv miluje Rakousko, musí stát za hovno.“ Alexander Van der Bellen – který se jeví jako vítěz nad Norbertem Hoferem ze Strany Svobody asi jen 30 000 hlasy z téměř pěti milionů – má historii odporu ke konceptu národního státu jako takového a k jeho realitě v jeho vlastní zemi.

V roce 2007, když byl ještě vůdcem rakouských Zelených, vydala tato strana obrázek psa s rakouskou vlajkou v tlamě. Na plakátě se psalo: „Schramstni si svou vlajku, ať si zacpeš tlamu,“ s následným prohlášením, že kdokoliv, kdo miluje tuto zemi „musí stát za h**no.“

Tento „žert“ s vlajkou napodoboval kampaň naléhající na majitele psů, aby sbírali exkrementy svých psů do pytlíků a do popelnic. Rakouští zelení vyměnili ten pytlík na obrázku (vpravo) za rakouskou vlajku.

A ač samozřejmě vyvíjeli úsilí, aby se Van der Bellen distancoval od této iniciativy strany Zelených z roku 2007, tak se ta záležitost vynořila počátkem tohoto víkendu při konečném kole presidentských voleb. Zdaleka to nebyl jen „vtip“ či jednorázový incident, říkají kritici, tento přístup zaměřený proti hranicím a národům je v rakouské straně Zelených hluboce zakořeněn, a ta má v této zemi teď presidentský úřad.

Noviny upozorňují na další nedávnější incident, kdy vůdčí Zelený aktivista vyhlásil: „Rakousko je svinský kus hovna!“ když diskutoval o nedávno zavedené pohraniční kontrole kvůli zvládání migrační krize. „To jsou fakta, nikoliv subjektivní názor,“ vystavil na své Facebookové stránce Georg H. Snad není tak překvapivé, že ten syn ruských aristokratů má tak malou náklonnost k zemi svého narození, ale politika Van der Bellena nabrala extrémní obrat během jeho života.

Ten se teď obecně staví proti národní státnosti a místo ní argumentuje za to, aby členské státy Evropské unie přistoupily na plný evropský federalismus. To znamená ‚Spojené státy evropské‘ sestávající ze ‚států‘ v tom volném americkém smyslu.

A úplně stejně jako jeho německé protějšky argumentuje Van der Bellen, že uprchlíci jsou ekonomickou příležitostí na integraci „mladých, inteligentních pracovníků.“ To i přes spousty důkazů vynořujících se během uplynulého roku, které ukazují, že většina migrantů do Evropy nejsou inteligentní pracovníci, nýbrž spíše zcela negramotní a bez pořádných dovedností. Ač lidé rychle poukazují, že v Rakousku je úřad presidenta hlavně ceremoniální, tak má stejně pravomoc přijímat přísahu šéfa federální vlády, kancléře. A co se týče toho, se Van der Bellen vyjádřil dost jasně: on to neudělá.

Když mluvil s Kurier.at, tak řekl: „Člověk by neměl politický post presidenta podceňovat. Je zvolen lidovým hlasováním absolutní většinou. Moje pozice při koordinaci na evropské úrovni je důležitější než kdy dříve. Velká otázka ohledně uprchlíků se dá vyřešit jen na úrovni EU. Strana, která má v úmyslu destrukci EU, není podle mého názoru vhodná, aby postavila kancléře.“

Když na něj tlačili, aby to rozvedl, dodal: „Problém není v tom, jestli by FPÖ byla schopna vládnout. Je to o tom, zda by Strache mohl být federálním kancléřem. A na to mám jasný názor, na základně v současnosti dostupných informací a prohlášení Stracheho a Kickla: „Si to lze těžko představit.“

Není pochyb, že by to v této zemi způsobilo značnou ústavní krizi, kdyby president odmítl přijmout přísahu kancléře té nejpopulárnější politické strany.

Slovy jeho vlastní strany: „Kdokoliv, kdo miluje Rakousko, musí stát za hovno,“ … kdyby přijal přísahu Stracheho a FPÖ, tak by v rámci jeho myšlení vkládal tuto zemi do rukou lejna.

Příští rakouské parlamentní volby jsou v roce 2018.

by RAHEEM KASSAM 23 May 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/05/23/whoever-loves-austria-sht-president-elect-beat-nationalist-hofer-used-anti-patriotic-slogans/
13 Komentářů k ‚Kdokoliv miluje Rakousko, stojí za h**no,‘ nový rakouský president nenávidí svou vlastní zemi

 1. Dejavu napsal:

  Vlastizrádný položid falešným prezidentem. To nemůže dopadnout vůbec dobře.

 2. Eva z Moravy napsal:

  Při volbách není důležité, kdo kandiduje, ale je důležité, kdo sčítá hlasy.

  Adolf Hitler
  Van der Bellen je po otci ruským Nizozemcem a matkou Estonkou. Když zvítězila VŘSR, otec uprchl do Estonska. Tam si našel ženu. Když vítězná VŘSR přišla v 1940 do Estonska, rodiče mu uprchli do Německa. V táboře se jim nelíbilo, a tak odešli do Rakouska. Když se blížila v dubnu 1945 vítězná Rudá armáda k Vídni, tak z ní uprchl společně s rodiči. Báli se represí, protože správně měli být v SSSR. Schovali se na samém západě Rakouska, ve vysokých tirolských Alpách mezi ledovci, jen několik km od italské hranice.

 3. Carlos IV napsal:

  Eva 1*** aspon vim ze mraz prichazi z Alp. Nakonec, Zidobolsevici jsou vzycky paka ke ktere se saha kdyz normalni mechanismy selzou. Historie se rada opakuje ale tohle je uz fakt red alert...a tim nemyslim jen migranty. Rakousko se melo dost smele k Rusku a tak cekejme zmenu i tady. Prijde brzo...

 4. Jaris napsal:

  Podle toho, co jsem si precetla o jeho rodine, jak stale emigrovali, pardon utikali ze zeme do zeme soudim, ze jde o zidy. Kdo si mohl dovolit utikat pred ruskym bolsevizmem? Dale jeho podoba se neda zaprit. Ty geny tam ma v tom ksichte napsany. Navic je to hulvat podle toho jak se vyjadruje. Rakusaku je mi lito, ze se dostal k moci takovy zeleny gauner, ktery spolehlive nici Rakousko.

  • Jaris napsal:

   Jsem presvedcena, ze jde o svindl. Nakonec jako obvykle.

   • Jarmila napsal:

    Samozřejmě, že jde o švindl- v tomhle jsou oni odjakživa borci. Já jsem nedávno přišla na něco, co asi ještě nikoho nenapadlo. Že totiž Goebbels i jeho žena Magda byli klasičtí židi. Přečetla jsem si jejich oficiální životopisy na internetu a došla jsem k tomuto jednoznačnému závěru. Poté co utekl do zahraničí Hitlerův věštec žid Hanussen, jinak rodák z Prostějova, tak později Goebbels i Hitler zopakovali jeho fintu. Že totiž zavraždili a spálili za sebe dvojníky, aby mohli být prohlášeni za mrtvé. Takže levoboček Rothschildů Hitler s židovkou Braunovou uprchli jako první a Goebbels jim kryl záda. Poté, co už byli v bezpečí, v latinské Americe, tak Goebbels s Magdou rovněž zavraždili a spálili své dvojníky, pochytali 6 německých dětí, také je zavraždili a spálili. Pak si v klídku odletěli i se svými dětmi také do latinské Ameriky. Jejich dnešní děti řádí ve světě dál, proto byla založena čtvrtá říše EU a Merkelka je přímo dcerou Hitlera a Braunové.

  • Ludmila napsal:

   me jeho Gesicht pripomina Frizla :)

 5. Paul Durham napsal:

  „Kdokoliv miluje Rakousko, musí stát za hovno.“

  No a má pravdu pan nový prezident , protože ten "kdokoliv" ho nemiluje dost na to, aby ho zachránil, jak se ukazuje už pár let.

 6. sdfdf napsal:

  ...a zem, kterou nejvíce nenávidíme je Rakousko.

  Protokoly

  • Paul Durham napsal:

   „S hlasitým vydechnutím přijaly evropské elity výsledek infarktového druhého kola rakouských prezidentských voleb,“ píše v komentáři analytička výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky Zuzana Lizcová. Jejich vítěz, nezávislý kandidát Alexander van der Bellen, v něm dokázal jen těsně obstát proti Norbertu Hoferovi z euroskeptické Svobodné strany (FPÖ).
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/komentar-k-rakouskym-prezidentskym-volbam-fkr-/zahranicni.aspx?c=A160524_100252_zahranicni_neh

   :-) to vydechnutí stálo asi tak 2 kliky enter MMF

   • weissbach napsal:

    "Alexander Van der Bellen, označovaný jako „kandidát stávajícího systému“ je podle některých médií Svobodným zednářem, a podle svého vlastního prohlášení, již bývalým. Členem Svobodných zednářů byl údajně asi 10 let, a to 70. letech, přičemž rok zasedal v insbrucké zednářské lóži...."

    To je ale překvapení...

 7. Carlos IV napsal:

  P.S. Tim urazil i meho dedecka, ten prozil ve Vidni skoro cely zivot.

 8. pozorovatel napsal:

  Aby som to nekopíroval celé, tu je link na zozbierané texty venujúce sa úvahám o sfalšovaní rakúskych volieb:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8069-rakousko-novy-prezident-nenavidi-vlastni-zemi#comment-268802

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!