Chemtrails: tajná vojna

chemtrailssecretwar

Taliansky vedci podávajú svedectvo. Dokumentárny film režiséra Rosario Marcianò z Talianska. Obrazový a informačný materiál o najväčšej vojne proti ľudstvu všetkých čias.

 

 
21 Komentářů k Chemtrails: tajná vojna

 1. medved napsal:

  Super video,je v nom 100% pravdy! Važeny prebudzajme sa,ale velmi rychlo,hodiny tikaju ku kolapsu, mocny hajzlici si s nami nesmu zahravať,...!

 2. Dj napsal:

  Práve probuzeni chteji zabrániť,proto chemtrails,temnari ve stvorení jsou bytosti spodných svetu,my jsme z čistého zdroje kam nemajú dosach a chteji nám zabrániť v podstate vrátiť se domu.

  • Stribog napsal:

   Je to ale dost chabý pokus. Jejich stále ještě primitivní technosféra je schopna sotva čelit vesmírným silám, zejména ránu po noci Svaroga ani probouzení náRoda a jeho rodové paměti. Je ale dost silná na to, aby zničila podstatnou část civilizace na planetě. Jako už mnohokrát v historii.

 3. hel napsal:

  když jsem o chemtrails poprvé slyšela před pár lety, tak mě hned v sebeobraně napadlo, že to nemůže být možné, protože si tím řežou větev pod svým zadkem i oni...dýchají přece tentýž vzduch, vyvolaným klimatickým změnám se jen těžko vyhnou...dodnes tomu pořádně nerozumím, opravdu jsou sebevrazi nebo je věda již tak daleko, že kolem sebe samých si dokáží vytvořit zcela jiné klimatické podmínky a celková zátěž přírody je nezajímá, protože po nich potopa...nerozumím tomu..na video se podívám, ale znamená to pro mě opět plno depresívních úvah

 4. contumax napsal:

  hel

  Mám na to totožný názor, řežou si větev pod sebou ale už dokonce s obou stran...!!!

 5. pozorovatel napsal:

  Dva dobré články na tému chemtrails:

  https://diskuter.wordpress.com/2016/04/10/dr-r-michael-castle-politicke-pozadie-chemtrails-modifikacia-pocasia-jedovane-latky-v-chemtrails-detailny-clanok/

  "Článok podrobne popisuje látky používané v chemtrails, vrátane kontextu v akom program vznikol, aké inštitúcie za ním stoja a s akou bezohľadnosťou je presadzovaný bez ohľadu na názor verejnosti a bez akejkoľvek verejnej debaty či schvaľovania parlamentom. Autorom je R. Michael Castle, vyštudovaný polymérový chemik s 22 ročnou praxou v obore a 15 ročnou prácou pre nadáciu na odhaľovanie environmentálnych rizík."

  • pozorovatel napsal:

   A druhý článok:

   https://diskuter.wordpress.com/2016/04/03/haarp-a-chemtrails-skutocny-ucel-podla-textu-americkeho-patentu/

   krátky citát z článku:

   Stručne zhrnuté, vidíme, že účelom HAARP je nasledovné:

   – zničiť, odkloniť alebo dezorientovať balistickú raketu alebo lietadlo

   – modifikovať počasie

   – zmeniť chemické zloženie určitej oblasti atmosféry pomocou zvýšenia alebo zníženia výskytu ozónu, dusíka, CO2, CO a oxidov dusíka.

   – zvýšiť atmosférické brzdné trenie u balistických rakiet a satelitov

   – sústrediť veľké množstvá slnečného svetla na vybrané oblasti zeme.

   – pozmeniť magnetické pole zeme za účelom napríklad prieskumu

   – vytvoriť presne regulované elektrické polia vysokej intenzity vo vybraných oblastiach na rôzne účely

   – vytvárať nepravidelnosti v ionosfére, ktoré budú interferovať s bežnými operáciami rôznych typov radarov

   – vytvoriť plazmové oblaky so zámerom simulovať EMP efekty detonácie “vysokej” jadrovej hlavice

   • pozorovatel napsal:

    p.s.

    až teraz som si zbežne pozrel hlavné video z článku a vidím, že oba mňou linkované články pomerne presne sedia s informáciami z hlavného videa. Je dobré, keď je informácia takto potvrdená z dvoch úplne odlišných nezávislých zdrojov.

 6. durino napsal:

  Medzi chemtrails a smutne známou firmou Monsanto je prepojenie:
  http://www.auria.sk/blog/chemtrails-chemtrails-monsanto-monsanto

 7. jan napsal:

  A lze to doložit,nevysněné havárie letadel.

 8. Definitiva napsal:

  Najkomplexnejšie a najpravdivejšie video o chemtrails.

  Osobne roky vnímam skleníkový efekt chemmtrails hmlovín, vyššie nočné teploty bežne o 8 st.C. Politická klima agenda otepľovania je falošná vlajka na krytie chemtrails.

  Rýchle miznutie hmyzu, motýle, muchy v posledných rokoch, možno aj kvôli pesticídom. Včely už prakticky vykapali. Ak so to porovnám 40 rokov do minulosti, tak žijeme v mŕtvej krajine!!!

  Málo slnečného svitu. Sledujem to a v mesiaci nie je viac ako 1-3 dni ako tak modrej oblohy a celodenného slnečného svitu. Zvyšok sú len rôzne hmloviny, ktoré po oblohe rýchle plávajú.

  Prirodzené oblaky sa takmer nevyskyttujú, lebo nebo je denne ošetrené chemtrails hmlovinami, ktoré sú vyššie ako prirodzená oblačnosť. Otázka, je možná prirodzená oblačnosť v prostredí zdevastovanom chemtrails?

  Vzdušná vlaha je viazaná na hmloviny a z hmlovín NEPRŠÍ!!! Max. pár kvapiek alebo len mrholenie.

  Suchá ničiace krajinu a poľnohospodárstvo. Každoročne narastá deficit vody v pôde, bežne sa stane, že plodiny vyschnú na koreni, ich zber sa robí len na uvoľnenie pôdy pre ďalší cyklus.
  Tejto zimy dvakrát snežilo, výdatnosť pár mm vody. Na jar bol jeden výdatnejší dážď. Ostatné dažde len pokropili krajinu a do zeme nemalo čo vsiaknuť, v nádobe na dažďovú vodu som neregistroval prírastok. Máme koniec mája, pomaly polrok a vlahy niet.

  U nás boli ročné zrážky 650 mm bežné, dnes to bude asi do 200 mm vody za rok. Smrekové lesy všetky vyschnú, majú plytké korene, nevedomci ich vysádzajú aj dnes!

  Nemožno vylúčiť hladomor!

  Otázkou je, či si aktéri chemtrails uvedomujú, že likvidujú aj samých seba, alebo sú z inej planéty?

  Konzumný spôsob života zničil zmyslové vnímanie ľudstva. Starci vymreli a mladí osprosteli. Tento proces beží, sprostých len pribúda.

 9. GMO free napsal:

  Jirka: tak pusť do eteru vic info ne?

 10. Deratizér napsal:

  Ty musíš nahoru? Hm, my už to otevíráme ze země.

 11. pavelka70 napsal:

  símtě, jaké info chceš od děcka, co se ptá jenom na blbůstky.

 12. maya napsal:

  mas vystizne meno :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!