Halíkův usvědčující vlastnoručně podepsaný životopis

Chemoprojekt-2Halík, zvaný insputabilissimus, podle vlastního výroku, vyřčeného s arogancí jemu vlastní „teď už na mně nedoplivnou“, přezdívaný pro své neustálé a celoživotní lži, také „Lhalík“, nebo „Prolhalík“ nyní vytáhl do boje za poslední zbytek své, na klamu a přetvářce, horko-těžko vybudované reputace.

Po té co byl odhalen jako podvodník a hochštapler se dle devizi „nejlepší obrana je útok“ vrhl na steč proti těm, kteří uvádí věci kolem velmi pochybné Halíkovy minulosti na pravou míru. Konkrétně proti docentu Jelínkovi a proti autorovi tohoto článku, Danielu Solisovi, o kterém tvrdí, že sepsal

„…prokazatelně lživý pamflet (..), uveřejněný v Parlamentních listech jako můj údajný „alternativní životopis (…) „dokument“, sestavený z komunistických kádrových materiálů a záznamů STB.“

Vtipné na tom ale je to, že onen dokument, je založen na datovaném životopisu, který sepsal Lhalík sám, nebo je pod ním aspoň Halíkův vlastnoruční podpis. Z dokumentu je navíc zřejmé, že kádrové materiály a záznamy StB sestavoval Halík v pozici kádrováka v estébáckém podniku zahraničního obchodu „Chemoprojekt“ a vzápětí na ministerstvu průmyslu ČSR, kde působil jako kádrovák, tedy pracovník, který měl přístup k osobním materiálům vrcholového managementu státních průmyslových podniků ČSR, kterým psal posudky a hotovil profilové prověrky.

Takovou práci mohla zastávat jen duše estébácká, a rozhodně ne někdo, kdo působil v podzemní církvi (doopravdy) jako disident (přesto že mu StB samozřejmě pro jeho působení v budoucnosti vytvořila plauzibilní krytí). Lhalík v církvi působil jednoznačně jako špicl, což je jasné i vzhledem k jeho vztahu k dalším odhaleným církevním udavačům z řad kněží, prelátovi Karlu Simandlovi, který do dnes i přes jeho odpornou minulost působí na nunciatuře Vatikánu v Berlíně, a Aloisovi Kánskému, Františku Holečkovi, či Stanislavu Prokopovi a dalším velmi podivným duchovním, např. Danielu Hermanovi, alias páteru Vyklouzovi, který šéfoval neúspěšně ÚSTRU a pomocí organizovaného zločinu, konkrétně kmotra Sekyry, se nyní vyšvihl do křesla ministra kutury v tomto období „cirkevních restitucí“ (podivné vazby Hermana na marxisticko-islamistické teroristy, zvané Lidoví Mudžahedíni byly popsány již dříve).

Zahraniční-cesty

Lhalíkovy konspirační návštěvy NDR za účelem operativního školení, tomu taktéž nasvědčují. Zde tedy opět usvědčuje Prolhalík sám sebe, protože, to co nazývá lží, je z jeho vlastní tvorby. Lže tedy on sám, popírá-li autenticitu dokumentu. Ctěný čtenář, nechť posoudí sám.

Předloženy budiž dva Lhalíkovi životopisy, jeden z roku 1972 a druhý z roku 1975. Oba jsou součástí záznamu Státní bezpečnosti, se kterou měl zákonitě Lhalík více co do činění, než je sám (logicky) ochoten přiznat. Inu, lež má krátké nohy. Lhalík prostě pravdě neuteče! Pokud jsou tyto životopisy prokazatekně lživé, nechť tedy Lhalík prokáže jejich lživost! Inu Lhalíku, Prolhalíku, svět ví, že zloděj křičí „chyťte zloděje“.

Životopis 1972:

Životopis-Halík-1972 Životopis-Halík-2

 

Životopis 1975

Životopis-Halík-1975-1 Životopis-Halík-1975-2 Životopis-Halík-1975-3

 

Poslední známý životopis napsaný během totality je tedy z roku 1975. Po té stopa vysoce podezřelých aktivit páně Halíka v archivu bezpečnostních služeb záhadně mizí. Ví se ale, že byl blokován 5. odborem X. správy SNB. To znamená, že nad ním držela ochranou ruku kontrarozvědka, konkrétně správa kontrarozvědky pro boj proti vnitřnímu nepříteli, odbor „církve“. Těžké estébáctví toho nejhoršího kalibru, Velebnosti!

Zdroj: http://danielsolis.cz/halikuv-usvedcujici-vlastnorucne-podepsany-zivotopis/
16 Komentářů k Halíkův usvědčující vlastnoručně podepsaný životopis

 1. medved napsal:

  Cirkevny hodnostar Halik,obluda v sutane, je PEDOFIL,..!!3 dievcatka od 11r. do 14r.,odalosť z roku 1996..! Halik si obludny,hnusny smrad,neboj karma ti dycha na krkovičku,neschovaš sa v žiadnom kostole,beda ti..!!

 2. mrdka napsal:

  Až přijde správný čas, osobně Halíkovi před popravou oběšením za vlastizradu, prsty zamáčknu oči do lebky.

 3. martin bareš napsal:

  Solisi: Halík je obluda, viz předchozí příspěvek.

  Ty jsi obluda stejná, ne-li větší a odpornější.

  Halík za osmnáct, Daniel Solis bez dvou za dvacet.

  PS: To je práce tajných služeb, všude ve světě, Solis. Chaos a dezinformace.
  Zaplavit lidi nepodstatným, aby jim uniklo podstatné.

  Někdo se převlíkne do role bojovníka proti havloidům či jak jim říkáte a sám je stejný „spasitel“. Třeba takový Solis, eso v rukávu neoliberálů a odpůrců „marxisticko-islamistické ideologie“. Kdes k takový fantasmagorii přišel, Solis? U tajných služeb?

 4. landa napsal:

  Co blbnete s tím estébáctvím , spolupráce občana se státním orgánem je jeho občanskou povinností , horší je , že dnes škodí státu a lidem !!

 5. vilon napsal:

  Predvčerom bola v slovenskej diskusná relácia Večera s Havranom. Aj ked moderátor Havran sa snaží byť investigatívný ako kedysi štefan Hríb, predsa len nemá na to. Debata bola o úlohe církvi na Slovensku vo vzťahu ku stranám konvertujúcim k Tisovmu štátu.Bolo jasné, že sa narážalo na Kotlebovú stranu.
  Vcelku sa v diskusii preberala aj úloha cirkvi vo vžťahu ku gender ideologii. Ked dostal slovo Halík, nikto nemal šancu ho prerušiť, tobôž nie moderátor.Ten pánečku sypal, splietal, popisoval, prirovnával, a nakoniec aj zavrtal do problému, a nevedel z neho von. Jeho rétorika je uspávajúca, jeho state semtam chaotické, často uvádzal slova pap.Františka, – ostatne, veľmi často používa Františkové výroky na konštrukcia vlastných výmyslov a dedukcií. Výsledkom je liberálnosť jeho teórií, dokonca podivne aplikovaná aj na niektoré Ježíšové vety z Nového Zákona…no veľmi zaujímavý človek, ten Halík, bojím sa, čo by sa stalo, keby ho zvolili do vysokej štátnej funkcie.

  • Marie napsal:

   Jednim slovem dement, a skodny dement.

   Mne je jasne, ze kdyz v roce 1967 vycestoval, tak mu to zaridil nektery ze soukmenovcu, co pripravovali prevrat v roce 1968. No a kdyz se nepodarilo, tak zase se had snazil uspet jinak, a dostal konecne opet sanci od soukmenovcu v roce 1989 a od te doby „vali“ a hali, zmrd. Uz je nejvyssi cas vycistit ten chliv…

 6. Marie napsal:

  Dalsi zmrdka, stejneho puvodu, ktera si mi dovolila napsat, ze kdyz clovek nepoda zadost na predepsanem tiskopise, tak neexistuje, zruda, ktera se vtira privandrovalcum, ze dokonce bude za ne podavat zaloby pri diskriminaci ( ze nebudou prijati nebo propusteni Cechy ), je dalsi adept na popravu…

  Dnes jsem narazila na prispevek diskutera, ktery je opravdu velmi vystizny, tak se o nej podelim:

  Šabatová mám problem

  Thom Galer (18987) včera 20:32 reagovat

  Vždy když tě muj chuj vidí nebo jen čte tvoje stupidity vždy zaleze a já si myslím že jsem žena. Můžete mi poradit. A prosím vemte si na pomoc toho klokota Dienstbiera, Kocába a mršinu Havla

 7. medved napsal:

  Vilon,sledoval som diskusnu relaciu,chvilu, a poviem ti, bolo mi špatne, stretnutie dvoch pedofilov,jednej lesby a jedneho ohlupovacieho klamara mi jasne ukazalo,že drviva vätšina naboženskych zoskupeni pada do vlastneho pekla,!!! To čo prezentuju, nema absolutne nič spoločne s učenim a cestou najvätšieho majstra všetkych čias, pana Ježiša Krista. Rozklad a rozvrat tychto cirkevnych zoskupeni je neodvratny a nezastavitelny….!

  • Marie napsal:

   A proc myslis, ze Jezise popravili? Protoze jim sahal na jejich rozezranost, tot cele. Totez vidis dnes… Nikdy to nebylo jine.

   No a pak pouzili Jezise ( nebyl to zadny syn bozi, boha si vymysleli) jako priklad k nasledovani, a vlozili mu do ust, cokoliv je napadlo.

   Zajistili si tak poslusnost lidi a strach z trestu.

   Povedlo se, jenze cas zpusobil, ze ta vira prestala byt ucinna a navic, verici se zacali dozadovat toho, aby se ji i panstvo ridilo…

   Takze ted jedou natvrdo, bez boha, naopak toho potrebuji z lidi vylikvidovat, a jedinym bohem bude jejich NWO, presneji by chteli, aby bylo.

   Drive pouzivali fararu a povinnosti se jim zpovidat ( jaka je to kravina, kdyz je panbu vsevedouci, tak nac se zpovidat cloveku, ze ), ted zavedli novy druh „zpovedi“ spiclovanim, kontrolou interenetu a medii, kde se propaguje jenom jejich velikost a nasi podrizenost. Jednoduche…

   Cirkve uz skoncily, jestli to nevidis, ne ze jejich rozklad a rozvrat je neodvratny. Uz se netaji tim, ze si boha vymysleli.
   Ted jeste podrzi tuto myslenku u tech co veri v Allaha, aby nas vylikvidovali a pak zametou i s nimi.

   Nova vira je pro ne jednoznacna: ostrok stastny, ze je mu dovoleno zit a radostne vykona, a hlavne bez premysleni uplne cokoliv k radosti pana a jeste se u toho bude usmivat…

 8. Petr napsal:

  Tak to jsem se zasmal. Parchant ktery lizal prdele komunistum si ted hraje na spravedliveho.

  „(O církevních restitucích) To není žádná legrace, řádně a poctivě spravovat takové majetky. Pro církev to bude veliký problém a zátěž. Já jako občan s právním vědomím a smyslem pro spravedlnost restituce podporuji, ale jako člen církve z nich mám obavu.“ Ten vykuk ma dokonce smysl pro humor.
  Nejlepsi si je precist jeho zivotopis tady
  http://halik.cz/en/o-halikovi/zivotopis/kratky-zivotopis/clanek/158/ – a porovnat ho se zivotopisem v Cestine
  http://halik.cz/cs/tvorba/rozhovory/text/clanek/146/.

 9. Jaris napsal:

  Prolhaná estébácká veš. V kádrových odděleních pracovali vždy jen spolehlivý a prověření soudruzi. Když se řeklo nahlas kádrovák, bylo v duchu dodáno estébák. Vracíme se zpět do doby totality a estébácké vši dostávají zelenou.

 10. Ada napsal:

  Ale, no. Niektorí sa o politiku nezaujímajú, sú ateisti, zvyky nepestujú, ba nie sú ani mafiáni. Pracujú a starajú sa o rodiny. Kde by sme sa dostali s takým prístupom?!

 11. dq napsal:

  Nech do času, odstraní je ten samý faraonský páneček, který je stvořil. A příští holokoust už z tohoto důvodu prý nebude jen řezání suchých větví, jak prognózuje Pjakin.

 12. Jarek* napsal:

  Žid je jen nástroj, nemající svědomí, lidský cit, schopen pro jakoukoliv podlost. Je ale stále jen nástrojem v rukou Vatikánských jezuitů. Odtud jdou všechny příkazy a povely ke všem akcím na planetě.

 13. Marie napsal:

  Ado: ty znas pracujici zidy?

  Jestli jo, napis, co delaji.

  Vyvrazdit uplne vsechny i s rodinami neni resenim, protoze cestny clovek si nebude spinit svedomi s ublizenim nevinnym, a jsou mezi nimi takovi. Jenze i ti nesou podil viny nejmene tim, ze se proti tomu, co provadeji jejich soukmenovci nepostavi, viz Izrael. Jak je mozne, ze tam stale voli dokola vyhlazoce Palestincu? Zid se neozve, kdyz ma z neceho prospech, takze minimalne to by delat meli. Jde o obrovska svinstva, v jednom kuse nabyvajici na obratkach. Jde o provadeni genocidy…a oni radi lezou do neziskovek hrabat, se podivej na jejich ksichty, jeden vedle druheho soukmenovci.. Slusny clovek tam nepujde!

  Takze ja jsem pro potrestani viniku ( vsech, co jsou na pozicich, kde skodili a skodi ) a oddelenim toho zbytku od normalnich lidi, a to svozem na ostrov.

  Prokazatelne nevinne lidi, tj. ti, kteri nikdy nemeli zadny prospech, bezpracny zisk, bych nechala byt, ale nesmeli by zadne funkce, kde se da krast, zastavat.

  Jako priklad uvedu herce. Takovy Werich nikomu nic neudelal, na rukou krev nemel, ani nekradl. Vlasta Burian to same. To, ze se narodili jako zide, z nich viniky nedela.

  Podivej se, kde je nejvice nalezlych zidu: samozrejme vlady a s ni spojene urady, banky, soudy, realitky, pojistovny, neziskovky ( ve skutecnosti velkoziskovky), vyzkumne instituce, farmaceuticke, obchodni, cirkve a dalsi, zjednodusene receno vsude tam, kde jsou snadne a velke zisky…
  Neni vubec zadny problem je vytridit, prave podle tohoto hlediska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!