Little St. James: ,,Ostrov orgií“ pro pedofilní elity

titelbild1-1Little St. James je opulentní soukromý ostrov u pobřeží Portorika, s krásnou přírodou a noblesními vilami s vlastními heliporty, které jsou k dispozici výhradně jen některým členům globální elity. Majitelem ostrova je Jeffrey Epstein, bohatý americký finančník a odsouzený sexuální delikvent. Zdá se, že ostrov Little St. James je velmi žádané místo pro setkávání důležitých klíčových postav, herců a šlechty. Mimojiné mezi hosty patří bývalý americký prezident Bill Clinton, Kevin Spacey a dokonce i princ Andrew.

Nicméně, lidé se v rezidenci nesetkávají, aby spolu hovořili ,,o nejnověším vědeckém a lékařském výzkumu“, jak se nám snaží namluvit majitel tohoto ostrova, nadace Jeffrey Epstein VI Foundation. Spíše se tady jedná o nespoutané sexuální styky s nezletilými dívkami, kterým je někdy jen 14 let.

Přesně jako z hollywoodského trháku Eyes Wide Shut s Tomem Cruisem, nabízí Little St. James podle svědectví všechno. Od divokých večírků až po prostituci, orgie a dokonce i sex s nezletilými. Zdá se, že ostrov pravidelně vyhledává zlatá mládež Jet-Set. A teď se kočka dostala z pytle ven. (přísloví)
Související: http://www.pravda-tv.com/2016/03/kanadas-duestere-vergangenheit-misshandlung-und-tod-tausender-kinder-bis-heute-nicht-aufgearbeitet-videos/

V roce 2005 policie tajně vyšetřovala 11 měsíců Jeffrey Epsteina a jeho pohyb. Stalo se tak potom, kdy matka 14-leté dívky šla na policii, protože měla podezření, že její dceři zaplatil 300 dolarů. Na ostrově měla dívka nejméně jednou sex, kdy jí bylo nařízeno, aby se svlékla do kalhotek a Epsteinovi dala „masáž“.
Související: http://www.pravda-tv.com/2015/09/kindesmissbrauch-kindesfolter-kindermord-das-hobby-der-elite-in-europa/

Ačkoli policie na ostrově našla tuny fotografií mladých dívek a dotazovala se očitých svědků, Epstein z toho vyvávzl jen s klepnutím přes prsty po té, co připustil jeden případ prostituce. Epstein si ve vězení odseděl 13 měsíců z uložených 18-ti měsíců. V roce 2008 to Epsteina potkalo znovu. Tentokrát se jednalo o civilní žalobu, ve které se jednalo o 50 milionů dolarů. Jiná žena u federálního soudu vypovídala, že jí Epstein ,,nařídil provést masáž“. V podstatě byla přinucena mít s ním za 200 dolarů sex, které jí po skončení aktu vyplatil.
Související: http://www.pravda-tv.com/2015/09/kindesmissbrauch-kindesfolter-kindermord-das-hobby-der-elite-in-deutschland/

Je důležité poukázat na to, že Billa Clintona v této souvislosti zmiňují média již celé roky a to nejen pro jeho kontroverzní vztah s Monicou Lewinsky, ale také kvůli jeho přátelství s Jeffrey Epsteinem. Záznamy o letech letadlem ve skutečnosti naznačují, že starý dobrý Bill byl mezi lety 2002 a 2005 na ostrově pravidelným hostem, když jeho manželka Hillary byla senátorkou v New Yorku.
Související: http://www.pravda-tv.com/2016/05/kinderpornografie-unwissen-bei-der-nsa-und-datenverlust-bei-der-britischen-regierung-videos/

karte1

Daily Mail napsal o zážitcích jedné ženy na ostrově:

,,Vzpomínám si, že jsem se zeptala Jeffreyho, co tady dělá Bill Clinton a on se jen smál a řekl, že mu dluží laskavost,“ řekla nejmenovaná žena v soudním procesu, který se konal u okresního soudu v Palm Beach.

Žena dále vypověděla, že orgie byly běžným jevem a vzpomněla si na dvě mladé dívky z New Yorku, které se vždy na rezidenci složené z pěti domů objevily. Jejich původ ale nikdy nepoznala.

bild2-2

(Nový dámský doprovod: Bývalý americký prezident Bill Clinton a manžel kandidátky na prezidentský úřad Hillary Clinton, byl fotografován spolu s Barbie Girl (vlevo) a Ava Adora (vpravo). Tyto dvě prostitutky pracují v bordelu Bunny v Nevadě ,,Mému manželovi svěřím úkol, oživit ekonomiku. Neboť on ví, jak to provést“ citoval ,,Washington Post“ bývalou první dámu a bývalou ministryni zahraničí Hillary Clinton. Měla na mysli prostituci nebo obchodování s nezletilými ?)

Podle Daily Mail tam ,,přinejmenším jedna žena byla proti své vůli“ a ve byla ve skutečnosti sexuální otrokyní. Žena byla údajně nucena k sexu s ,,politiky, podnikateli, šlechtici a akademiky. “ Byla jednou z ,,více než 40 žen“, ale jako jediná se odvážila Epsteina veřejně obvinit.

Toto samo o sobě poukazuje na rozsah temných operací tohoto člověka, které nebyly omezeny jen na ,,ostrov orgií“.

Kromě toho, byl Epstein pozván mezi 400 dalšími hosty na svatbu Chelsey Clinton v roce 2010, což potvrzuje jeho blízké přátelství s rodinou Clintonů.

Korunu tomu však nasadil Washington Post:

Princ Andrew údajně byl jedním z návštěvníků této rezidence. V pátek byl vévoda z Yorku zmíněn ve sporu u federálního soudu proti Epsteinovi, kde podle FBI byl v kontaktu se 40-ti ženami. V jedné žalobě z roku 2008 na Floridě o 50 milionů dolarů se tvrdí, že Epstein měl ,,sexuální preferenci a posedlost nezletilými dívkami……sehnal si ekonomicky znevýhodněné nezletilé dívky a ve svém domě je sexuálně zneužil.“

Zdroj: http://www.pravda-tv.com/2016/06/little-st-james-die-orgien-insel-der-paedophilen-eliten/

 http://n8waechter.info/2016/05/little-st-james-die-orgien-insel-der-eliten/

 

Související:

Kniha: Mark Phillips, Cathy O´Brian: Trance Formation of America anglicky: http://www.trance-formation.com/

česky: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/1822-pripad-cathy-obrian-1-uvod/

Tribunál proti rituálním vraždám dětí elitami

http://www.nwoo.org/2015/09/04/tribunal-itccs-proti-ritualnim-vrazdam-deti-elitami/

Zneužívání, mučení a vraždy dětí-hobby evropských elit

http://www.nwoo.org/2016/01/15/zneuzivani-muceni-a-vrazdy-deti-hobby-evropskych-elit/

Rituální zneužívání dětí v Německu:

http://www.nwoo.org/2016/04/25/pekelny-zivot-boj-obeti-ritualni-zneuzivani-deti-v-nemecku-cast/

Rituální zneužívání dětí ve Francii:

http://www.nwoo.org/2015/09/14/ritualni-zneuzivani-deti-ve-francii/
6 Komentářů k Little St. James: ,,Ostrov orgií“ pro pedofilní elity

 1. Ikema Monika napsal:

  Neskutečné hyeny a zrůdy za bohatství jsi můžou koupit a dělat co se jim zlíbí ! Jak dlouho ješte bude trvat tento chliv vyklidit po chytat jako škodnou zvěř a pozavýrat do chlívků kde jim peníze budou k ničemu !

  • contumax napsal:

   Jan B.D.

   Určitě bylo proškolených po vícero a určitě mají skolících středisek více než si mužem představit…

   Kterého analytika máš na mysli…???

  • Marie napsal:

   Ja bych tomu clanku ten nadpis opravila na „pedofilni prasata“ a ne elity.

   To slovo elity uz mne dlouho sere…Elita ma byt kvalita a ne odpad…shnily a zapachajici…

 2. Jan B.D. napsal:

  neškolil se tam s americkými politiky jeden známý analytik, který brání evropské hodnoty? :-)

 3. contumax napsal:

  Je čas začít “ začisťovat „…!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!