Tony Gosling u schůze Bildeberg (2016)

gosling

3 minutový úryvek z rozhovoru, kde britský investigativec Tony Gosling říká svůj názor na to, čím se na schůzce v Bildebergu zabývají elity. Půjde podle něj především o to, zda se jim podaří zachránit Evropskou unii, protože se blíží hlasování o Brexitu a euroskpetické hlasy sílí po celé Evropě.
5 Komentářů k Tony Gosling u schůze Bildeberg (2016)

 1. proud napsal:

  At se zabejvaj cim chtej,nejsme tu pro "drby",ale proto,aby zanikly!

 2. jan napsal:

  Rozumím tomu tak,že se jim ten hrad z dolarů začíná bořit,tak ho chtějí zachránit nalitím dolarů a EURO ještě víc.Jenže příliš moc podaných vyhodili z hradu ven a ti jim to nahlodávají v základech.

 3. Jaris napsal:

  Nejde dat komentar k clanku Andersonove, ze Izrael je vyrazka... Neni vyrazka. Izrael je hnijici smradlavy vred na BV. Vite o tom, ze uz zidi maji jeden autonomni stat zvany Birobidzan?

 4. Radek napsal:

  VŠECHNO JEN A POUZE ŘEČI.DĚLAJÍ SI CO CHTĚJÍ A DĚLAT SI BUDOU AŽ DO SAMOTNÉHO KONCE.NAVÍC BILDERBERG GROUP NENÍ JEDINOU SPIKLENECKOU ORGANIZACÍ, KTERÁ KUJE PIKLE! SEKUNDUJE JÍ HNED NĚKOLIK DALŠÍCH!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!