Mírový happening proti Bilderbergu na drážďanském náměstí Neumarkt 11.6.2016

demo-dresdenVzhledem k tomu, že pohyb přímo u Bilderbergu je omezen, tak různé aktivistické i politické skupiny konají sví shromáždění na okolních náměstích. Na náměstí Neumarkt uprostřed historického centra Drážďan pořádala své shromáždění nepolitická skupina Love Storm People. Jejich shromáždění bylo formou happeningu, kdy rozvinuli papírové role, na které bylo možné malovat a psát vzkazy k Bilderbergu, pouštěli tématickou hudbu, pronášeli proslovy o tom, co se děje, nabízeli informační materiály, vystavovali plakáty a transparenty proti NWO a celé odpoledne komunikovali s kolemjdoucími.

Zde se objevili aktivisté propagující německou suverenitu a odchod americké armády z Německa (bohužel bez zvuku, který však není podstatný):

Dvojice aktivistů s reprobednou chodí po Drážďanech a vysvětluje, co je Bilderberg a NWO:
78 Komentářů k Mírový happening proti Bilderbergu na drážďanském náměstí Neumarkt 11.6.2016

  • Stribog napsal:

   Na druhou stranu Paule. K čemu je vám dnes při velmi otravných podmínkách kolem ZP legální krochna? Otrok nebo polootrok toť otázka. Legální zbraň jsem jí pryč s tím, že vím ke komu zajít až bude potřeba…
   V téhle chvíli není důležité zbraň vlastnit, ale poctivě chodit na střelnici. Bez drillu je na nic. Tak akorát si ublížit. Krom toho krátká bude stejně na nic až tu půjde do tuhého.

   • proud napsal:

    Jestli pujde do tuhyho,kazda bude dobra,ticha nejlepsi………

   • Paul Durham napsal:

    Tedy nosit krátkou zbraň u sebe je skutečně vopruz, poměrně veliký, to je fakt. A bez solidního výcviku a opakovacího drilu je to jako s automobilem – veřejnost je si sama sobě nebezpečná.
    Nicméně jde o onu svobodu vlastnit. Automobil nebo nůž je také efektivní zbraň. I když , nikdy nevíme , co se kterému deviantovi v úřadě vylíhle v prodloužené míše.
    Od vždy mne udivovaly výrazy “ je zakázáno “ nebo “ z moci úřední “ , ale to je fuk.
    Včera v televizi dávali ( po x-té ) vámi nedávno zmíněný film Elysium. Řekl bych, že si každý z filmu odnese to své.
    Já jsem si odnesl pár dojmů :
    - Elysium je již provozováno, i když ne na orbitě. Je rozptýleno po povrchu.
    - film samozřejmě končí iracionálně , aby si lůza dopřála pocit vítězství ( a „spravedlnosti“ dle jejího pojetí ) a naděje, že někteří z budoucích potomků v posmrtném životě se stanou občany Elysia, aby se mohli namnožit a udělat z Elysia stejný slum jako dole na planetě
    - protože pokud dojde k filmem presentované „nulové toleranci“ neposlušnosti proletariátu prostřednictvím dronů , bude to na věky tisíců let
    - protože občané Elysia sice zdegenerují , ale na rozdíl od filmu ve vztahu k lůze zůstanou vždy kompaktní
    - na rozdíl od lůzy, která není ani schopná bez elektrošoků stát frontu u doktora
    - film ukazuje budoucnost přítomnosti v exteriérech celkem věrně , takže nikdo nemůže říci, že montuje drony ve fabrice, aby se stal jejich obětí, omylem

    • Eschatolog napsal:

     Metropolis – je film prazdroj obdobnych kinematografu – zobrazuje ve sve dobe take budoucnost, dnes vidime, ze se nikdo nepoucil.
     Zamestnanci zbrojovek prece taky musi nejak zivit sveho pejsacka.

   • WIKINGER Petr napsal:

    ONO PANE STRIBORGU JSOU NĚKTERÉ VAŠE KOMENTÁŘE

    silnějši než dělo.Tak se k nim přidává i OSV tedy Občanská Společnost Voličů,když dovolíte..

  • heron napsal:

   Odzbrojovani probirali na bildenbergu uz pred deseti lety. Ti resi budoucnost :) A to se ti taky nebude libit. stejne jako to, ze nema smysl si porizovat zbrojni pas

 1. Josef Švejk napsal:

  Urobte si happening ať jste happy a podpořte to třepetalkami. Pro ty uvnitř Taschenbergpalais jste méně než vzduch.
  Pokud si nevyhrnete rukávy a nevyměníte hesla za vidle, budete časem (pro ty uvnitř) ještě méně než vzduch.

  • admin napsal:

   proč píšete ve 2. osobě? čekáte, že to udělá někdo za vás?
   dokud nás nebude tolik, že nás těch 300 po zuby ozbrojených policistů nebude mít šanci přemoci, tak je lepší zůstat u happeningů

   • proud napsal:

    ………a proc je premahat? jen plnej rozkazy,nebude lepsi pockat az budou s nama? ;-)

    • admin napsal:

     v principu ano.
     ale čekat samozřejmě nestačí, je třeba aktivně informovat. a to se tam podle informací místních aktivistů celkem zajímavě dařilo. na začátku policajti vůbec nevěděli o co jde, řekli jim jen název Konference Bilderberg a postupně jim to lidi vysvětlili.

     • proud napsal:

      „ale čekat samozřejmě nestačí, je třeba aktivně informovat.“…………samozrejme,jasna zprava! To jsem nenapsal(chyba),jelikoz to beru jako samozrejmost. „Profesionalni“ deformace :-))))))))))))))))))))))))))))

     • WIKINGER Petr napsal:

      ADMINE,V§ICHNI AKTIVNĚ INFORMUJÍ JAKO ZBĚSILÍ.

      a kde je opravdová informace,jak se mají zhoufovat naši ovčané,kteři jsou prý vinni svou lhostejnosti.Není to náhodou proto,že jim nikdo ze zdejšich intelektuálů nedá PROGRAM za co vlastně mají bojovat,když vlastně prý vůbec nic nejde zorganizovat a to proto je vše zbytečné?

      KDY SE MY UBOZÍ OVČANÉ DOZVÍME JAK NAHRADIT STAROU POLITIKU ŠMEJDŮ NOVOU POLITIKOU A PROČ MÁ TENTO WEB ZAKÁZANO PROPAGOVAT NOVOU SÍLU,kterou se má ta porážka Biderbergu a hlavně našich ŠMEJDŮ uskutečnit?

      • admin napsal:

       Tenhle web nic zakázáno nemá. O tom, co zde bude nebo nebude, rozhoduji prozatím já. A mé rozhodnutí je, že zde nebudou aktivity magorů. A pokud ano, tak jenom omylem. Odpovědi na dotyčné otázky už tady byly 100 x a jsou na 1000 dalších místech. Když je někdo intelektuálně zaostalý , neumí si ty odpovědi najít nebo sám domyslet, a ani si zařídit vlastní email, tak jsou pro něj jakékoliv náročnější informace zbytečné.

       • WIKINGER Petr napsal:

        ADMINE,JÁ JSEM TU NIKDE NENAŠEL ODPOVĚD NA TO,PROČ NA VAŠE DEMO CHODÍ VÍCE ŘEČNÍKŮ NEŽ DEMONSTRANTŮ.

        Klidně mi to zopakujte nebot jako intelektuálně zaostalý to potřebuji více krát.Ano jeden z našich aktivistů mě o KONTAKTU S VÁMI, informoval,že požadujete stejně jako naši politici e-mail.Mluvili jsme s poslanci,kteři si hořce stěžovali,že jim přicházi hafo emajlů a oni je nemohou vůbec odpovídat.Vedení OSV rozhodlo,že se budou řešit věci veřejně na webu a ne někde pokoutními emajly,které nejen nic neřeši,ale jsou pro účastníky přitěži.
        NO A PROTO CHCEME,ABY SE jak vy řikáte, NÁROČNĚJŠI INFORMACE DOZVĚDĚLI VŠICHNI.Rovněž nás náš aktivista informoval,že rád hrajeze hru kočka honi ocas a toči se v kolečku dookola. CHÁPU,ŽE JSTE VE SVÝCH OČICH VELIKÝM ŠEFEM a zahájit jakýkoli dialog s těmi,kteři přinášejí podle vás prý něco nového, dosti zpupně odmítnete s tim,že to nejde či jinou výmluvou.

        TAK ALESPON PŘESTANTE HRÁT,HRU,ŽE MY OBČANÉ JSME VINNI TÍM,ŽE PRÝ JSME MRTVI A BEZ AKTIVITY.Tak jak jste odepsal by se to dalo očividně interpretovat,že spíše působíte jako brzda i když jenom snad vašeho webu. .

        A nezapomente zahájit s námi diskuzi proč nechcete zajistit tady na vašem webu na př.body Programu voličů,vždyt to nemusí být tak těžké odpovědět,že nechcete do naši ÚSTAVY ani jedno námi prosazované slovo SOCIÁLNÍ STÁT.Nestydte se a zkuste se nevytáčet a pokud vám to půjde zahájit s OSV diskuzi na toto a jiné témata.

        • Robo napsal:

         Ty si regulárny blázon.
         Najskôr si vymýšľaš, že sem nemôžeš vkladať príspevky, potom chceš radiť adminovi, jak ma tieto stránky viesť a nakoniec by si hádam i rád celé tieto stránky prevzal. Medzitým vkladáš kdekomu do pusy slová, čo nepovedal.
         To, spolu s vedomím, kto sa najviac hrabe do politiky a koľko % z nich je vyšinutých, o tebe dáva celkom jasný obrázok.

         Vôbec by som sa nedivil ani neodsúdil, keby admin s tvojimi príspevkami začal nakladat rovnako, ako s príspevkami JJ napríklad..

        • WIKINGER Petr napsal:

         ROBO NEMUSÍTE ODPOVÍDAT ZA NĚKOHO JINÉHO A VYHROŽOVAT.

         mám vás rád,ale ocenil bych kdyby jste dokázal psat k věci a neterorizoval všech,kteři vám napíši něco jiného než

        • Robo napsal:

         Ja sa ti predsa nevyhrážam, len hovorím svoj názor.
         Ako adepta na politika by ťa hádam mal zaujímať..

        • WIKINGER Petr napsal:

         ROBO NEMUSÍTE ODPOVÍDAT ZA NĚKOHO JINÉHO A VYHROŽOVAT.

         mám vás rád,ale ocenil bych kdyby jste dokázal psat k věci a neterorizoval ty,kteři vám napíši něco jiného než by jste dokézal pochopit vy.Nebudu se s vámi dohadovat o punčošce,přijímat rady od národa,který dal ANO ZÁKLADNÁM, taky nehodlám.Tak mi napadá neaspirujete vy na dozorce v anerickém koncentráku krycim názvem FEMA,který je součásti dohody ANO ZÁLADNÁM a stejně by mě zajímalo,kdy vás povolají střilet na RUSY,ono by to v historii nebylo poprvé.

        • Jan Jinsky napsal:

         Robo, admin mně nemaže. Aspoň jsme si toho nevšiml. Sice nesouhlasím s většinou článků, ale to ze mně nedělá trolla. Spíš oponenta.

        • Robo napsal:

         Wikinger, „národa, ktorý dal ANO základňam“ – tupec si a tupec zostaneš.
         Odsúdiš rovnako aj Čechov za špinavosti, čo sa dejú tu?
         Povedal som, že rozdeľuješ Čechov a Slovákov. Ako vidno, nevieš sa tomu ubrániť ani v záujme zvierohodnenia svojich chorých výplodov.

         Cákaj ďalej, môj čas venovaný tebe práve vypršal.

        • proud napsal:

         Taky se vlozim:-).Robo rozhodne neni terorista:-)))))))))),a rekl svuj nazor,coz je v poradku! Osobne mi normalni slusnost radi,ze kdyz mam neco na sajtu a admina,proste mu to normalne povim,paklize se mnou normalne komunikuje,ale nehulakama na nej a neironizuju jeho a jeho praci jeste driv,nez si o to nejakym neslusnym,nebo podpasovym zpusobem rekne sam! Je to jeho sajta a on rozhodl ze je to,aspon to tak vnimam,nase sajta pod jeho spravou.A mimochodem,kdybys daval pozor a byl stalym ctenarem,vedel bys,ze napady a postupy tu jsou a byly,takze nevim na co si porad stezujes.Ze se jich zdejsi diskuteri nechytnou a nezacnou je rozvijet muze sice zamrzet,ale tim to vadne,je to jen jejich rozhodnuti a vec.Stejne jako tvoje OSV ktery me osobne neoslovilo dostatecne,proto ho dal nerozvijim,neni to podle me dobra cesta dopredu i kdyz muze bejt dobre myslena.Ale jak nekdo spusti o volbach,financovani,stranach,vladach a sefech,vzdycky se mi rozsviti cerveny svetylko:-),a dobre ze tak.

        • WIKINGER Petr napsal:

         ANO,JINSKÝ TAKY UVAŽUJE A PTÁ SE PODOBNĚ.

         on však odpovědi nemá,já ale mám co povídat,takže mi zkuste ROBO pomoci,pokud se opravdu chcete někde dopracovat.

         Pokud vím admin Jinskému nic nedělá a já s JJ vedu taky velmi tzv. zajímavý dialog,TAK JENOM KLID A NOHY V TEPLE..

        • Robo napsal:

         Wikinger, budem Vám teda tiež vykať..

         Skrátka – Vaša cesta nieje mojou cestou.
         Ako písal Proud.

         Držím pesti, ako všetkým (ešte i tomu blbovi Jinskému), aby ste našiel sám seba. Svoje pravé predurčenie.

        • proud napsal:

         Oponent a zhazovac jsou dva pary bot Jinskej!!! Protoze oponent se snazi o rozumny zduvodnovani svy oponentury,to nedelas,nebo jen jako,a to jeste vzacne! Ze te nemaze vdecis,se mi zda jen tomu,ze zustavas aspon slusnej,takze jsi jen vlezlej a neodbytnej,otravnej svou hlouposti a nerozvijenim se,mi to prijde…….

        • proud napsal:

         …vnucujici se vlezlej maskot co kdyby nebyl smutnej,byl by k smichu,coz by aspon bylo zabavnejsi.Jinak fungujes jako srovnani a ukazka typickyho ovcana,aspon neco uzitecnyho,i kdyz otravnyho………

        • Jan Jinsky napsal:

         Ale já se nechci rozvíjet tvým směrem proude. Přijde mi to jako hloupost a cesta do pekel. Prostě vidím svět jinak. Bez tun konspirací. A hlavně – myslím si, že každý se má snažit a ne stěžovat si. A to je tady hlavní proud – já za to nemůžu – to oni. Dosaď si koho chceš za ONI – ale hlavně je to vždycky někdo jiný – teď momentálně Bilderberg, za týden to bude někdo jiný. Prostě si neumíte připustit, že vaše neúspěchy jsou váš problém.

        • WIKINGER Petr napsal:

         ROBO,ZNOVU VÁM OPAKUJI,ŽE NEJSEM ŽÁDNÁ DVOJKA MÁSLO.

         na tvrdou práci přesvědčit vaši dubovou hlavu,že jsem váš pžitel musím někdy přitvrdit.Rovněž stávajíci situace v ČR žádné pápěrky nepotřebuje.Víte ten Darvin je přikladem tvrdým miliardářům,kteři nás i vás oberou do naha a zabijou.Nemusíte psát,že vás dělím,až budete chtít klidně se na nás přilepte,ovšem dnes to na to nevypadá.

         A VY PROUDE,KTERÉHO TO NAŠE OSV PRÝ NEOSLOVILO.POKUD MÁTE CR OBČANSTVÍ

         a máte právo volit,pak jste našim členem.Nejsme tu v cirkusu,aby vás to bavilo či ne,ale i bez vás budeme prosazovat odstranění STARÉ POLITIKY,její nahrazení NOVOU POLITIKOU a i kdyby to delši dobu trvalo a různé brzdy se stavěly do cesty budeme se snažit to uskutečnit NOVOU SILOU

         Pokud voliči chtít nebudou,klidně budeme čekat,až jim zabaví všechny majetky dnes vadnými zákony a oni skonči pod mostem,kde už dnes je pořádná tlačenice.

        • WIKINGER Petr napsal:

         ROBO,PÍŠETE,ŽE JSEM TUPEC A JIM ZŮSTANU.

         a pak níže,že moje cesta není cestou vaši.

         Je moc zajímavé,když se tady vykytne cizinec ze sbratřeného Slovenska,začne okamžitě nadávat do baranů a kdoví co ještě.Nic si z toho nedělám, já zas mám rád ovečky.

         Samozřejme je na vás zda založite naši odbočku OSV i u baranů a tak vás nikdo nebude nutit jít naši cestou.Dost by mě zajímalo,zda by se vám podařilo v dialogu se mnou tu prý cestu pečlivě popsat.Já jsem se k tomu ještě nedostal,takže pojdte zhurta na mě a pokuste se napsat CO ZA CESTU SI PŘEDSTAVUJETE,ŽE JÍ SE MNOU NECHCETE ODŠMATLAT.

        • Robo napsal:

         Svoj názor na Vás som už napísal, nemení sa.
         Žiaľ Bohom musím konštatovať, že ste planou nádejou, jednou z mnoha.
         Aspoň do tej doby, kým si niečo nenaštudujete o dejinách a tým nepochopíte, kto sú Češi, Slovieni, Rusi, …

         Pochopte, že dnes máme my dvaja spoločného dosť málo.
         Ako som už povedal, držím Vám pästi. ..asi nie v smere, ktorého sa držíte dnes, ale to už je môj „problém“.

        • proud napsal:

         „Prostě si neumíte připustit, že vaše neúspěchy jsou váš problém.“…………kecal z prodany nevesty:-))))))))))))))))))),jaky neuspechy,v cem? :-))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         :-)))))))))))))))))))))))),at se kazdej rozviji jakym smerem chce,ale at se snazi rozvijet! Oni se ty smery stejne jednou zakonite protnou! Jenze ty se nerozvijis,ani se o to nesnazis,ty jen spo-tre-bo-va-vas a cpes to flakani se ostatnim!!!!!!!

        • proud napsal:

         „A VY PROUDE,KTERÉHO TO NAŠE OSV PRÝ NEOSLOVILO.POKUD MÁTE CR OBČANSTVÍ

         a máte právo volit,pak jste našim členem.“ Uz jsem ti jasne napsal,ze mam nejaky volby u prdele!!! Zajimaj me referenda! Prave proto ze mam obcanstvi a necejtim se bejt jenom Cechem ovcanem,tak me volby naopak vadej,sam si nos psi znamku s obcankou a delej si u uren saska!!!

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE PROUDE,JAK VÁS MOHOU ZAJÍMAT REFERENDA

         Když jsou polit.třidou Šmejdů zakázany a oni za celé čtvrtstoletí nebyli schopni proto udělat zákon.
         Takže volby vás netankují.Zajímavé.A mohu se zeptat v které zemi vůbec jste.

         A ROBOVI děkuji,že mi drži pěsti,ja mu taky.Kdyby mi chtěl ukázat cestu v té tmě,tak se dám kormidlovat.

         NU COŽ PŘÁTELÉ MÁME CO DĚLAT.Ještě americkou pohádku na dobrou noc.

         Na konci předminulého století byli dělnici a rolníci v USA velice utlačováni.Našel se borec a ten je chtěl osvobodit.Proto kandidoval na presidenta.Hlasy se mu jen hrnuly,protože bída byla veliká a odbory neexistovaly. Zlí boháči to zpozorovali a postavili svého kandidáta.Začali podplácet kdekoho skupovali hlasy a kufry peněz mizely v kapsách protivných voličů.

         Nastal den voleb.Strachy roztřepaní američtí peněžní nenažranci čekali co se stane. BUM a ráno se dozvěděli,že jejich kandidát zvítězil. Smutní dělnici a rolnici museli dále robotovat.ALE NAJEDNOU SE STALO,ŽE RUKA BOŽI ZPŮSOBILA ZMĚNU.Z ničeho nis se dostal k moci president jiný a to jejich kandidát.

         PRO NAŠE PŘISPÍVATELE Z CELÉHO SVĚTA JISTĚ NEBUDE HÁDANKOU O JAKÉ PRESIDENTY USA SE JEDNALO a kdo to ví at mi to tady napíše ,anebo taky ne.

  • heron napsal:

   Kdyby tam bylo pil milionu lidi- tedy zachoval se tak jak oni kazdej stej, tak by to jak happening nevypadalo. Takze jim nenadavej, ale sobe

   • Robo napsal:

    Švejk je miestny troll, škoda energie na neho..

    • proud napsal:

     Robo!……..ale masakr ten Sidorov! : „Velké zděné město za polárním kruhem. Vedle vojenská základna a vědce tam nepouštějí. Vše, jak se patří. „Pánové“ naší civilizace umějí zametat stopy.
     - _ Umějí, – souhlasil stařík. – Jenže vše schovat nelze, chlapče! Špatné je to, že vše u nás závisí na penězích. A sám víš, kdo je má. A tak penězi a vymýváním mozků ženou lidi do propasti. A v prvních řadách tam kráčí bílá rasa.“

     • Robo napsal:

      Sidorov je celkom dobrý, Proude.
      Okrem iného tam zrozumiteľne popisuje dva druhy vedy.
      Jeden je ten, ku ktorému majú prístup napríklad vysoké kruhy tajných služieb a ten druhy….ten druhy je ten, čo tu z plných síl obhajuje troll Švejk. Hlupák.

      • proud napsal:

       To taky,ale spousty njinej dulezitejch veci,a vlastne z „prvni ruky“!!! : „Řekl, že naši civilizaci nezničí komunisté ani demokraté, ale prokletí liberálové. A co je to liberalizmus? Učení a plné absolutní rovnosti všech a všeho. Přesněji, ideologie sociálního chaosu, ta ideologie, za které genius a lidojed z kmene „ňam-ňam“ mají absolutně stejná práva. Kde vládnout národu může každá mravně-duchovní zrůda, jen když má peníze. Liberalizmus – to je těžké dělostřelectvo, určené pro převod společenství lidí v opičí stádo. S tím počítali „ti“ z egregoru Jahve.“………..tedy zadny „sci-fi:!

       • Robo napsal:

        Áno, o tom rozprávaš už Sokrates:

        „Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce, a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.“

        • proud napsal:

         Nj,jenze ja jsem pro bezfinancni system a tedy materialni rovnost taky vsema deseti:-)!!! A nevidim na tom nic spatnyho,jen pozitiva.Ovsem bylo by chybou plist si rovnost materialni a duchovni.Zaroven proto mluvim o odovcanovani,protoze je celkem jedno kolik kolem mne bude „necistejch“,kdyz budu vedet a podle toho se chovat………..a hlavne nase zensky by mely vedet!!!

        • proud napsal:

         To jsou veci co by mely bejt samozrejmy z vychovy a uceni a ne narizovany,v tom je ten obrovskej rozdil.

        • Robo napsal:

         Už dlho hovorím, že dejiny, to je ich najvačšie tajomstvo a Achillova pata..

         http://www.tartaria.sk

        • proud napsal:

         Tuhle knihu bych dal jako povinnou skolni cetbu v predpubertalnim a pubertalnim veku a zkousel bych z obsahu.

        • proud napsal:

         Nicmene porad mi tam nesedi uplne ona zasadni vec,a to Atlantida a „Ori“……..porad mi to prijde ze se tam popisuje az od urcity doby i kdyz hodne davno,ale jeste se udaly zasadni veci i davno pred tim…..jeste pred zacatkem prvniho „osidlovani“,si myslim.

        • Marco napsal:

         Zdravím tě Robo, nevíš kde bych sehnal nějaké meditační slovanské písně? Něco védického, stačí mi odkaz, dík.

        • Robo napsal:

         Zdravia, Marco! S meditáciou zatiaľ osobné skúsenosti nemám.
         A Slavianská pieseň mi teraz na um príde len jedna – zadaj si do yandex.ru „Slavjane – deti Bogov“.

         Proude, Sidorov tam naznačuje, že aj tí Atlanskí pochádzajú pôvodne od nás.
         Ohľadne úplne pôvodného osídlenia sa tam tiež niečo dočítaš..

        • proud napsal:

         Co ti na to rict,Robo? Snad tohle :-) : „- Shody a náhody v životě prakticky neexistují, chlapče, – přísně se na mne podíval vědmák. – To se nám jen zdá, že se jedná o shodu. Ve skutečnosti všude existuje určitá neviditelná zákonitost, už je načase si to ujasnit. Kolikrát ti to mám opakovat?
         Slova starého mě zahanbila. Vstal jsem od stolu a vyšel ven – pro něj je vše lehké, pochopitelné a dostupné. Ale co mám dělat já, když mi od dětství vtloukali do vědomí zcela jiné pravdy? Kam se před nimi skrýt? Pronásledují mě, chytají pod krk, křičí ti do uší, že to tak nemůže být, protože nemůže – a basta! A tu mě napadlo, že takový nejsem sám. Že na matičce Zemi jsou programovaných miliardy. A ti, stejně jako já, jako slepci narážejí na cokoli, hledajíce pravdu… Ale nenalézají ji… Cesta nikam! Do prázdna, do nevíry… A všichni ti slepí za pravdu berou cokoli. Hlavně, aby vycházela z vědy a byla řečena nějakou vědeckou autoritou. Ale proč si právě věda přivlastnila právo na pravdu? Když vědecké autority nesouhlasí, copak potom pravda neexistuje? A proč to, co probíhá ve skutečnosti, by najednou mělo záviset na idiotském uznání? To je jakýsi blázinec! Nebo chytrá past pro vědomí? Zdá se, že to bude ono. A když jsem to začal chápat, znamená to, že „ledy se pohnuly“. Takže už nejsem biorobot, nejsem jeden z mnoha… Stařík mou
         Kniha 2 Část 2
         117
         past zničil. Ničil ji tři dny a noci. Úporně, vytrvale, současně ze všech stran… To je ono! Takže vědomosti starému slouží jen jako nástroj k ničení stereotypů? A nic mě neučí. Prostě seškrabává z mého vědomí nanesenou informační slupku programování. Ale díky této terapii je nyní mé vědomí svobodné. A já to cítím! Ale co s tím dělat? Jak s takovým vědomím žít? Vždyť teď budu ve všem vždycky v opozici? Vidím svět jinýma očima!
         - Ještě ne, ale brzy budeš vidět realitu takovou, jaká je ve skutečnosti… – uslyšel jsem za zády hlas staříka. A žít budeš jako já. Copak si žiju špatně?
         Starý přistoupil blíž a položil své silné ruce na má ramena.
         - Tvým úkolem, Gore, je ukázat cestu k pravdě všem, na něž jsi právě myslel. Úkol to není jednoduchý! Těžký, velmi složitý úkol! Ale ty ho zvládneš. Vzpomeň si na proroctví. Set takové jak ty nezastaví. Jeho čas vyprchává. A potom, nejsi sám. Všichni přitom hrajete za jedno mužstvo… – řekl šedohlavý záhadně.“ ….!

        • Robo napsal:

         V tomto zmysle rozpráva i Dušek, Proude.
         Ten indiánsky kmeň (meno teraz neviem) – v určitom veku sa všetci chlapi (asi iba ti poznamenaní Západom) snažia zabudnúť VŠETKO, čo sa za život naučili/čím ich naprogramovali.
         Týmto štádiom už „chvíľu“ prechádzam i ja..

       • Paul Durham napsal:

        Realita je poněkud posunutá : platí liberalismus pouze směrem dolů. Takže tento druh „liberalismu“ + nový hit „základní příjem“ + stávající Elysia , a dokonáno jest konečně na věčné časy a nikdy jinak.

        • proud napsal:

         Cetls tu knizku?

        • Stribog napsal:

         Namátkou jsem našel na YT moderní fabriku na cigarety. Obsluha velína max 8 lidí, deset ve skladech a deset údržbářů. Dřív by to zaměstnalo cca 200 lidí. https://www.youtube.com/watch?v=lPCa1gfiw3I
         I ten sklad už je z velké části robotizovaný a v podstatě by tam živá duše nebyla potřeba.
         Koncept plne autonomních kamiónů už je také hotov.
         Nic nebrání úplně vyřadit člověka z výrobního procesu. Ale kam s ním? Zabít, nebo krmit? Nebo pokračovat ve velmi neekonomickém trendu zbytečných profesí, hodnoty spotřebovávájících?
         Člověk, jako vysávaný otrok je pro elity nerentabilní. Spotřebovává moc zdrojů. „Jejich“zdrojů.
         V zásadě jsou dvě cesty. Decentralizované komunitní společnosti, které se zřeknou hédonismu, bezbřehého konsumerismu a vulgárního materialismu. Opustí megapolisy a dají se na duchovní cestu.
         Nebo stávající trend technologické společnosti, která nebude pro všechny.

        • Stribog napsal:

         Mimochodem. Stávající pohádka o tom, že je imigrace přínosem pro ekonomiku je z tohoto úhlu pohledu nesmyslná. Imigrace je součást Kalergiho plánu. Evropská civilizace se svého pohodlí a řivota v blahobyty, stejně jako rentiérství a liberálního kapitalismu nevzdá dobrovolně. Elity to vědí. A toto je počátek tvrdého řešení. Genocidy původních Evropanů.
         I když Východní Evropa nejspíšunikne, bude jí čekat řešení stejného dilematu.

        • Robo napsal:

         Stribog, zdravia! Jedna technická, už som si všimol viackrát – „blahobytY, PutinYm, ..“ – čo to sú za koncovky, ruské?

        • proud napsal:

         Myslim Stribogu ze prisel cas dostat Sidorova jak se rika „do kazdy rodiny“! A hlavne mezi mladez!Za sebe na tom uz makam……

        • Stribog napsal:

         Putinym je rusismus, zbytek překlepy :))

        • Stribog napsal:

         Putinym je ruský instrumentál – sedmý pád.
         Proude s tím Sidorovem souhlas. Byť k tomu mám své výhrady. Myslím,že jde leckde dost přes čáru. Což může být také dáno mým mizerným poznáním a programy do mě vloženými.
         Druhá věc, která mne napadá je, že v Rusku v dobách těžkých vznikla určitá mytologie, která byla potřebná pro pozvednutí ducha národa. Koneckonců i Levašov (jedenáctého to byly čtyři roky, co podlehl temným silám, letí to) je v některých ohledech dost přetažený.
         To nic nemění na tom, že je tam reálný a velmi cenný základ, hodný dalších studií. Ale chce to k tomu přistupovat kriticky. Ostatně jako ke všemu.

        • Paul Durham napsal:

         Striborg , “ Zabít, nebo krmit? Nebo pokračovat ve velmi neekonomickém trendu zbytečných profesí, hodnoty spotřebovávájících? “

         Moje nazírání říká krmit, ale něco za něco. Je to nejméně škodlivé v mém pojetí světa. Něco za něco je kontrola populace se záporným přírůstkem a manuální činnost pro komunální sféru. Krmit jen tak bez protiplnění je ještě horší než trend zbytečných profesí ( a škol).

         Tady ilustruji odtržení už i technických „elit“ od reality :
         https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/404059-na-cvut-jsou-vystaveny-stovky-pocitacu-ze-70-a-80-let.html

         dát si takovou práci a znemožnit veřejnosti idiotskou otevírací dobou prohlídku, to může jen akademik CZ

        • Stribog napsal:

         Mohu-li mluvit za sebe, tak kdybych dostal měsíčně šedesát papírů, tak jak se to vrámci referenda řešito ve Švýcarsku, mohl bych se věnovat projektům v šupleti, které by možná měly vyšší společenský prospěch, než moje stávající „firemní služba…“
         Člověk je kreativní bytost Zahálku dlouho nevydrží. A je jedno, jestli začne psát knihy, nebo se rýpat v zemi. Nakonec mu práce bude chybět. Takže se základnho příjmu v tomto ohledu nebojím.
         Problém, který s tím mám, že je to koncipováno, jako obvyklé trávené cukrátko.
         A to něco za něco bude. Otroctví a poslušnost… To ovšem neznamená, že pro přechodnou fázi by to nemuselo být špatné řešení, kdyby se ohlídaly parametry a podmínky ve prospěch většinové populace.
         Problém zbytečných profesí spočívá zejména v tom, že přebyrokratizace zabíjí kreativitu a vede k ultratotalitě.

        • proud napsal:

         „Člověk je kreativní bytost Zahálku dlouho nevydrží.“……..:-),a jsme u toho,odpoved vsem odpurcum zakladniho nepodminenyho prijmu………nez by se zrusily prachy:-)

        • proud napsal:

         ……a s nima i kseftovani…….pochopitelne :-)

        • proud napsal:

         „Myslím,že jde leckde dost přes čáru. Což může být také dáno mým mizerným poznáním a programy do mě vloženými.“…………muj nazor je,ze pres caru prave nejde,coz je o to vetsi maler…..

        • Robo napsal:

         Proude, s pár vecmi so Sidorovom nesúhlasím, ale ako celok dobré.
         Takto si môžeš prebrať aj slová Striboga..

        • proud napsal:

         Stribogu,nechapu v cem je zakladni prijem otravenym cukratkem:-),leda se bavime kazdej o jinym :-)).Ono jde spis nez o prijem sam o to,v jakym systemu a jak bude uplatnovanej…..

        • proud napsal:

         V cem jsem Robo se Sidorovem nesouhlasil,se mi pomalu vyjasnuje,tim hur,on ten svet a deni v nem podava bez kudrlinek jak je a na to nejsme zvykli,jsme zvykli prikraslovat a volit slova aby nekdo nerval ze napriklad antisemita,rasista a podobne,na to on sere a dobre dela.

        • Robo napsal:

         Proude, odpovedal si si sám.. :-)
         Ono je zásadný rozdiel v tom, či takú vec vyhlási Putin v RF alebo nejaká lezbobuzna vo Švajčiarsku. Od tej čakaj tak maximálne pozlátko. Chybu neurobíš.. :-)

        • Robo napsal:

         Proude, v tomto mám jasno.
         Rozprávam napríklad o polygamii (tam nesúhlasím) – to je ale téma na širšiu diskusiu, že prečo a jak..

        • proud napsal:

         Hehehehe,k polygamii jsem se asi jeste nedostal,k tomu jen tolik,ze vetsinou je i jedna moc:-)))))))))))))))))).Ja bych zvolil novej zpusob manzelstvi….. 2x tejdne :-)))))))))))))))))

        • Robo napsal:

         Ide hlavne o to, že sám nemáš šancu stať sa Človekom. Jedine v páre muža so ženou.
         ..no a skús to nadhodiť nejakej žene, ihneď uvidíš ten tanec a to úplne nezávisle na jej duchovnej úrovni.. :-)))
         Nemôžeš sa dosť/dostatočne so ženou zblížiť, ak ich máš viac. Asi tak..

        • Robo napsal:

         ..tiež ide o to, že s každou ženou vzniká doživotné energetické puto. Dá sa síce odstrihnut, ale na to už musíš mať nejake znalosti. A s nimi zas nebudeš „liezť dvakrát týždenne do nového zväzku“.. :-)

        • proud napsal:

         „Nemôžeš sa dosť/dostatočne so ženou zblížiť, ak ich máš viac. Asi tak..“………..tak tomu urcite vubec never,to neni o tom kolik,to je o kvalite obou zainteresovanejch a o tom jak spolu „souznej“!!!Muzes s tolika,kolik mas casu! Samozrejme ted vubec nemyslim sex! Prosty pratelstvi.Je to na postojich a zase o lidech.V dnesni dobe (ne)vyberu si dokazou i jen dva udelat ze zivota peklo.Robo,kua,nemusim ti asi snad vykladat ze kdyz nad necim koumes,musis taky podle toho myslet,ze ne? Protoze kdyz budes myslet po staru a vzdycky stejne,nebude ti vychazet nic ;-).

        • Robo napsal:

         Proude, kvalita je dávno v prdeli.
         Aby sme sa k nejakej mohli zas dopracovať, potrebuješ jedného muža s jednou ženou. Ktorí navyše vedia, ako na to.

         Nebudem sa viac o tomto dohadovať, Proude, prepáč.. :-)

        • proud napsal:

         Ok :-))))))))))

        • proud napsal:

         “ A s nimi zas nebudeš „liezť dvakrát týždenne do nového zväzku“.. :-)“…………….kuaaaa:-))))))))))))),ted na to koukam:-))),kde jsem psal ze 2x tejdne do NOVYHO? :-))).Psal jsem ze manzelku 2x tejdne!Klidne celej zivot tu jednu,ale 2x tejdne ve spolecny domacnosti……….to se da vydrzet:-))))))))))))))).Joooo,chlape,kdo jednou poznal sladkou svobodenku,ten uz se ji nevzda,a kdyz tu chybu znova udela,zpravidla uz pak jenom lituje:-)

        • Robo napsal:

         Jj, myslel som, že sa chceš dvakrát týždenne ženiť, moja chyba :-)
         To ale nič nemení na tom, že i tak si exot :-))))

 2. Honza napsal:

  nepolitický happening je spíš taková záležitost folkloru, proč se raději nepředají účastníkům reálné politické požadavky?

 3. admin napsal:

  hotovo, tyhle kraviny prostě budu mazat, protože to je čistokrevnej trolling

 4. Eschatolog napsal:

  pro jedince s nizkym tlakem mohou byt prospene, pro jedince s mozkem mohou bystrit usudek, ale na druhou stranu pro ty s vysokym tlakem mohou byt nebezpecne, a to bych si na triko nevzal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!