Bilderberg plánuje spuštění finančního kolapsu

bilder64-Christine-LaggardTa tajnůstkářská skupina zaujímá post na čekané na kořist z nadcházejícího ekonomického zhroucení. Mocná skupina Bilderbergů v období deseti let už podruhé kuje pikle za spuštění finančního kolapsu s tím, že ti elitáři už zaujímají pozice, aby začali kořistit z příštího ekonomického zhroucení.

Jak jsme referovali už během shromáždění Skupiny Bilderberg v kanadské Ottawě v roce 2006, že uniklé informace od amerického delegáta odhalily, že tito insideři se už chystají na prasknutí bubliny s domy a na zhroucení globálního trhu.

Přesně tento scénář se pak během následujících dvou let rozehrál, což kulminovalo kolapsem LehmanBrothers a celosvětovou recesí.

S tím, jak obraz globálních financí vypadá čím dál chmurněji, když obavy z kolapsu čínského akciového trhu spouští všeobecnou paniku, tak Bilderberg zase jednou pletichaří, aby si nahrabal z toho masakru, kvůli němuž bude ten ubohý „plebs“ žijící od výplaty k výplatě trpět nejvíce.

Podle veterána slídění za Bilderbergem a bývalého žurnalisty BBC Tonyho Goslinga globalisté při letošním piklení v německých Drážďanech pletichaří, aby si přeskupili svá aktiva k zajištění své kořisti v nadcházející bouři na trzích.

„Začíná se nám tu vybarvovat další záležitost, kterou mají za lubem ti chlapi, co kontrolují většinu peněz v Západním světě … zíráme na ten potenciál k masivnímu ekonomickému krachu,“ řekl Gosling s dodatkem, že teď už nezbývá dost zdrojů k záchraně hroutících se bank, „takže to bude katastrofální krach.“

„Někteří lidé, jako někteří z těch tady na Bilderbergu, mohou sázet na to, kterým směrem se trh sesune, podle toho, jak je to s deriváty a s takovýmito věcmi, a ti si mohou na tom krachu hodně peněz nahrabat, mohou si urvat spoustu aktiv váznoucích v tísni, takže budou hledat, jak by mohli shrábnout peníze z té šílené situace, v níž se teď svět nachází,“ řekl Gosling.

Gosling s poukazem, že fúze ohromných korporací vytvořily monopoly, které těm u moci usnadní kontrolu nad trhy, zvláště co se týče potravin, řekl, že kartely teď mají v úmyslu zadusit svou konkurenci.

„Vědí, že přes kontrolu finančního systému budou moci kontrolovat výsledek toho krachu a budou se moci zbavit konkurence nás, toho zbytku,“ uzavírá.

Také miliardářský elitář George Soros v posledních několika měsících osobně vstoupil do obchodování, když se chystá kořistit z chaosu evropské migrační krize a možného hlasování za Brexit tento měsíc, tj. za odchod Británie z EU.

Jak referuje Breitbart, Soros, který byl už odpovědný za zhroucení libry v roce 1992, také sází proti americkému akciovému trhu.

Vzhledem k tomu, že před deseti lety Bilderberg diskutoval o ekonomickém kolapsu těsně před tím, než se rozběhl, tak by odhalení, že ta spiklenecká kabala už zase pletichaří, aby si nahrabala z finanční katastrofy, měli brát vážně všichni, kdo budou dopady dalšího zhroucení trhů postiženi.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
June 10, 2016

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/exclusive-bilderberg-planning-to-trigger-financial-collapse.html
56 Komentářů k Bilderberg plánuje spuštění finančního kolapsu

 1. Marco napsal:

  A já si hlupák myslel, že kartelové dohody jsou zakázané.

  • Robo napsal:

   :-))))
   Áno, a všetci žijúci v demokracii máme rovné príležitosti.. :-)))))))

   • novapalo napsal:

    Určite máte v demokracii všetci príležitosti.... ale len k degenerácii, tuposti, odovzdanosti sa naivite a teda totálnej hlúposti nielen o konečnom úspechu evolúcie a konci vývoja ľudstva - že demokracia tržná ekonomika je nirvána pre všetkých ...... ha, ha. Kysucký Vás všetkých poslal do riti aj s vašou demokraciou a slobodnou tržnou ekonomikou . ak ste nečítali jeho psolednú knihu. Kolaps je istý a nedá sa zastaviť. Je to len otázka času, kedy omyl prezentovaný ako pravda sa ukáže v pravom svetle ....... Kríza pritom vôbec nie je hlavný problém, ako píše Kysucký. Hlavný problém je v tom, že určite bude vyvraždených minimálne 80 % degenerovanej populácie na tejto planéte....

 2. Jan Jinsky napsal:

  Já bych vydržel. Zhroucení tu předpovídáte každý týden.

  • pozorovatel napsal:

   bertrande,ale ale

  • Karel Krákor napsal:

   špíno

   • Jan Jinsky napsal:

    Já za to nemůžu, že vás globální trhy a dolar neslyší a nehroutí se. Tohle je tady evergreen. Vy máte jednu zásadní vlastnost - krátkou paměť. Proto vás lze vyděsit každou blbinou.

    • Karel Krákor napsal:

     špíno

     • Jan Jinsky napsal:

      Aha, já nevěděl, že jsi robot s jednoslovnou zásobou

      • Karel Krákor napsal:

       špíno

      • Jaris napsal:

       Jinsky, Ty si opravdu myslis, ze s dolarem je vse vporadku? Dolar je zoufale a umele podporovan zidovskymi financniky. Dolar dnes neni nicim serioznim podlozen. Zlato zmizelo buhvikam, nejspise do trezoru vsech svetobeznych fiskusu. US maji jeste z pekla stesti, ze se ropa traduje za US papirovy dolar. Jo, a take vydelava na rabovani porazenych statu, zbrojnim prumyslu a drogach. Povestna stabilita dolaru vsak pomalu ale jiste konci. Dolar silny neni, ale jsou silni v kramflecich gauneri, kteri zatim stale maji hlavni slovo v urcovani svetove meny a kde se bude valcit a kde se da jeste neco snupnout. Myslim si, ze krach dolaru jeste zazijeme. A ja na Tvem miste bych se moc neradovala.

       • Jan Jinsky napsal:

        Jaris, snít v dnešní době o měně podložené zlatem je nereálné. Výkon ekonomiky už dávno řádově přesáhl jakékoli zásoby zlata.

        No, a pokud je dolar uměle udržován. Jak je to možné? Proč Čína, Rusko, Brazílie (nezmiňuji EU, protože podle vašeho přesvědčení je to vazal USA) - proč tu hru hrají?

        Víte, vy prostě chcete jiný svět a to, že realita vypadá jinak, než byste si přáli vám vadí. A snažíte se to omluvit a vysvětlit.

        • Karel Krákor napsal:

         se špínou nediskutovat, admin: špínu ihned smazat

        • Jaris napsal:

         Jinsky, zajimavy nazor s tim zlatem. Ovsem je znamo, ze nejen Rusko ale i Cina zvysili a zvysuji sve zasoby zlata. Kdyby zlato nebylo dulezite, predpokladam, ze by ho tyto obrovske zeme neskupovaly.
         Dolar je skutecne umele nadhodnocovan a jak je znamo tak mezinarodni zid ma nad dnesnimi svetovymi financemi kontrolu. Jsou propojeni pres kazdou centralni bankou v kazdem state. V Cechach je to zid Rusnok a pred nim Singer atd. Samozrejme, ze dolar nechce prijit o prvenstvi, ale jeho dulezitost ustupuje. Ma proti sobe cinsky chuan ve kterem vidim, ze nahradi dolar. Rinmimbi je podlozeno nejen zlatem, ale praci/vyrobou vseho druhu. Cim je podlozen dnesni dolar jsem napsala vyse. Jenze ty podvody s dolary nejdou delat donekonecna a jednou ten nafukovaci polstar, ktery ho drzi na vysi, praskne a z dolaru se stane bezvyznamna mena. Proto US potrebuje poradnou valku, a to se mi vubec nelibi. Americe vladnou agresivni a bezohledni psychopati a vetsina Americanu to vi.

        • Jan Jinsky napsal:

         Juan nemůže být světovou měnou, dokud bude regulován a nesměnitelný. Ale to se může změnit. Nicméně by to mělo obrovský dopad na čínskou ekonomiku. Juan by hodně posílil oproti dolaru, čímž by se zdražila čínská produkce. A Čína má už teď velké problémy, jak udržet růst.

         A neříkám, že zlato není rezerva, ale jsou to zásoby, které čítají maximálně jednotky procent HDP zemí.

        • paa tal czechia napsal:

         COPAK nám to šrotuje v osvícené to hlavince? http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/06/spolecny-rozhovor-cobra-corey-goode-s.html

        • Stribog napsal:

         Výjimečně souhlasím s tím, že zlato jako invariant je v této chvíli blbost. Zaprvé je zlato manipulováno a na trhu jsou naked short násobky jeho papírové podoby a za druhé by to znamenalo, že za peníze z čistého vzduchu by banksters dostali splátky a úroky ve zlatě.
         Ale není to tím, že virtuální ekonomika je výkonná, (výkonný je jen neoliberální podvod na finančních trzích, zatímco reál jde do kopru).
         Co vás děcka na té škole učí? I kdyby na světě byl jedinný kilogram zlata, daly by se s tím krýt peníze. Jen by jeho cena byla astronomická. Bylo by to nepraktické.
         USA, jako svaly impéria, jehož součástí je dolarový podvod, (jeden tiskne peníze, nakupuje o sto šest a ostatní pracují a prodávají své zdroje. Kdybych se tak choval já, tiskl si na tiskárně peníze a chtěl od vás něco koupit, asi by se vám to nelíbilo, chtěl byste nějakou protihodnotu), zajišťují akceptování dolaru řadou způsobů. Jeden z nich se jmenuje Central Banking Warfare Model. Vydáváte měnu a vojensky zajišťujete, aby jí ti další akceptovali. Když se cukají, příjde humanitární bombardování.
         Ten nespravedlivý systém ale končí. Ostatní hráči natolik zesílili, že přestávají ve vzájemných obchodech dolar akceptovat.
         Od dolaru, ale nikdo nechce odejít náhle. To je dáno obrovskou zadlužeností USA. Čína je jeden z největších věřitelů. Zbavuje se dluhopisů pomalu, aby neztratily na ceně.
         Ten proces je někde v polovině.
         Spravelivého monetárního systému, založeného na realitě se brzy dočkáme. Byť spíš v určité přechodové fázi.
         Osobně se mi jako finální stav líbí systém energovariantu a mezinárodníclearingové banky, jako rozpočtové organizace, která by nesměla ani spekulovat ani půjčovat.
         Oproti tomu stojí systém SDR, který prosazují banksters. To je téměř to samé, jako dolar v roli reservní měny. Jen se počítá s resetem a podvod pojede na novo.
         Dolar končí. V tom je konsenzus všech. Včetně samotných banksters.
         ---
         Jenže pitomci to berou ideologicky. Je to dáno také tím, že pro mainstream je téma tabu. Místo toho se volí ironický tón a vytváří iluze věčného dolaru. Trochu to připomíná věčného Lenina nebo se Sovětským svazem na věčné časy. Propaganda pro Joea Sixpacka dost podobná té, která tu byla pro Marušku Kudeříkovou.
         Ale odborná věřejnost pořádá konference a také odborná média se záležitostí odchodu od dolaru běžně zabývají. Takže než budete trollit na diskuzích strčte váš ctěný čumáček třeba do FT.

        • Jan Jinsky napsal:

         Přejdu obligátní nadávku a trolla. To je kolorit.

         Ale něco k tomu, že Čína by byla drahá po uvolnění kursu? Že by riskovala přesun kapitálu do jiných zemí?
         Netvrdím, že dolar je tu navěky, ale tady se jeho pád předpovídá opravdu 100x do roka. Prostě je tu přání vydáváno za realitu.

        • Jaris napsal:

         Neco na tom je, Jinsky, co rikas. Nechame se prekvapit, ale s tim dolarem to nevidim ruzove.

       • Stribog napsal:

        Nevím, jak tady. Zlaté hochy, co každý půl rok kolapsují jsem dávno přestal brát vážně. Kolaps probíhá, ale zpomaleně. Globálně to bude to znamenat smrt desítek a možná i stovek miliónu lidí a další nenarozené na základě socioekonomických parametrů nastavených genocidně... V rámci udržování podvodu se třeba v některých zemích dá mluvit o genocidě už teď. Demografická data zejména ve východních koloniích tomu napovídají. Stejně jako třeba na jihu EU. V USA máme 70 milionů lidí na food stamps. Zrovna tolik lidiček polyká antidepresiva. Epidemický nárůst sebevražd. Úmrtnost padesátiletých(což vždy svědčí o neefektivitě zdravotního systému)je mimo grafy. Obrovská reálná nezaměstnanost. K tomu místy až 60% nezaměstnanost mladých lidí. Zejména na jihu Evropy, ale také třeba na slovensku, kde je nezaměstnanost mladých alarmující. To jsou všecho důsledky filosofie Too Big to Fail a Too Big to Jail.
        Do reálu nešel niklák, zatímco se nakupovaly criminal liabilities z derivátového kasína a do zombie bank zahučelo v rámci TARP a dalších systémů cca 45 bilionů dolarů. Obaly bublin jsou křehké. Máme tady také 125 letou periodu. Od určité fáze globalizace to řešily světové váky. Tenhle reset ale z důvodů jaderných zbraní nelze provést.

        Čína je také nesmyslná Goldman Sachs ekonomika. Ale na rozdíl od USA je schopna odpojení kasína od reálu. Byť to může bolet. To že se zbavuje dluhopisů a šikovně je mění na zlato je fakt. Objemy obchodů mimo dolar za posledních pět let narostly. Já nikde netvrdím, že reservní měnou bude juan. Spíš se bude používat více koš měn jako dosud. K tomu více barterů a více obchodů ve zlatě.

        Je ale také potřeba vidět hlubší souvislosti. Když se svého času ze schopného zlatého kluka Allana Greenspana stal šéf FEDu, udělal one eighty a prohlásil, že je úplně jedno, jestli se na trhu obchoduje s fyzickou komoditou nebo virtuální. Byl to samozřejmě záměr. Ale začalo to mnohem dříve. Brzdný manévr, který započal 15. srpna 1971 Nixonovým šokem, pokračoval tím, že Paul Adolph Volcker otočil Keynese na ruby a léčil inflaci depresí, čímž zničil podstatnou část průmyslové základny a akceleroval se zrušením Glass-Steagall. 44 let ekonomické destrukce.
        A Čína? “Whatever the price of the Chinese Revolution, it has obviously succeeded not only in producing more efficient and dedicated administration, but also in fostering high morale and community of purpose. The social experiment in China under Chairman Mao’s leadership is one of the most important and successful in human history.”– napsal v NYT David Rockefeller v osmdesátých letech. Byli to oni, kdo típnuli Čankajška a podporovali Maa. Tihle kluci plánují déle, než si myslíte a mimo upatlané izmy.

        Asijský vnitřní trh je natolik veliký, že si kluci co spolu mluví, mohou dovolit likvidaci USA jako své bývalé základny a z Evropy udělat evropský chalífát. V podstatě jim nejde o prachy, ale o udržení ekosystému.
        I ten marxistický projekt si svého času pořídili proto, že chápali, že liberální kapitalismus nemůže udržitelně fungovat v uzavřeném enviromentu. Viz. Římský klub...

        S dolarem se prostě už nepočítá. USA upadají do stavu regionální velmoci poměrně rychle. Konec dolaru jako reservní měny očekávají kluci, co spolu mluví koncem dvacátých let.
        Zájem je sice na pomalém přechodu, ale to je zájem elit. Pro národy na planetě to platí přesně obráceně. Čím déle bude trvat období přechodu a pomalá smrt, tím více to poškodí svět, tím více obětí ekonomiky, tím více válek a smrti bude.

 3. proud napsal:

  Divne planuje,protoze co vsichni potrebujeme prave nejvic,je ono zhrouceni!!! Jak se lidi naucej sobestacnosti,maj "financnici" po zizalkach! Jen to chce jedno,jak se to stane,hned do ulic a "stahovat" lidi,zakladat komunity,pomahat si,uz to nepustit z rukou!!!

 4. Honza napsal:

  No takové zhroucení se nedá jen tak naplánovat

  • Dusan napsal:

   Nesmysl, jako vlastníci přiznejte vytunelovani několika málo bank nebo pojišťoven , kde ma slušná část populaci úspory a zhroucení je na svete. Podotýkám, ze stačí to jen přiznat , protože banky stojí jen na důvěře.

  • proud napsal:

   Lehce!!! Dnes neni,zejtra je! Markety maj zasoby na 3 dny.Lidi nedostanou vejplatu,coz se proflakne,ze nejsou prachy,takze do prace nepujdou.A mas to tady raz dva! Pak prijde na radu elektrina,plyn,cistirny vody..........a jedeme z takovyho kopce,ze ti zalehnou usi!!!

   • proud napsal:

    Ruku na srdce,kolik z nas premejsli a ma jasno,co "potom"? Zacne drancovani,kradeze,vrazdy,vyrizovani si uctu............jen pripraveny komunity se ubranej,kdyz budou mit kliku a budou vedle sebe,casem se spojej.....jen ti kdo si budou navzajem pomahat a zachovaji si chladnej rozum,prezijou.Otazka je jestli jeste pak prezijou takzvany "zachrance" co prijdou s novejma "zakonama"(otrokarskym radem)......

 5. Dušan Š napsal:

  a proč tuhle skvostnou Sněhurku ráčili nedávno kriminalizovat...?

 6. Stribog napsal:

  Že by si bilderberští soudruzi sami shodili tu svou legrační centrálně plánovanou burzovně-podvodnou virtuální ekonomiku?
  Spíš se dá očekávat něco na styl roku 2008 na steroidech. Úplný kolaps GP nepřipustí. Naopak bych to spíš považoval za vzkaz zlobivé americké lokální elitě, že by to mohli odskákat, když nezatáhnou drápky a neuklidí válečné bubny na půdu...
  To, že je transatlantický monetární systém totálně bankrot a drží jen na drogách, politických rozkodnutích a zbídačování planety ještě neznamená, že odchod od dolaru, se kterým globálové počítají do konce dvacátých let bude provázet nějaký fatální třesk. (Sic ani ten nemůžeme úplně vyloučit, neb blbců v prachárně s doutníky v hubě je víc, než dost.)
  Jenotliví hráči se musí postupně zbavit amerických dluhopisů a na to je potřeba čas. Celý ten cirkus zatížený derivátovou bublinou v hodnotě 2.5 trilionu dolarů (Anglicky Quadrillion with the Big Q) ještě chvíli udrží Joe Sixpack, kterého čeká bail-in, stanové městečko, a nakonec nějaká pěkná cool a in rodiná sebevražda včetně posmrtného selfie.
  ------
  Poznámka pro trolly, strkače hlavy do písku a různé pochybné neoliberální existence: Na hubu to vlastně spadlo už dávno. Jen se sanováním zombie bank a nakupováním crimanal liabilities v rámci printing pressu vytvářela iluze, že ne.

  • Jaris napsal:

   Stribog, potrebuju si ujasnit: milion(1), bilion(2), trilion(3),quadrilion(4).
   Cesky, milion, miliarda, pak teprve bilion? To je velice nesrozumitelne a matouci. Jak se pak nazyva quadrilion? Quintolion? To je na hlavu.

   • Stribog napsal:

    $ 2,5 Quadrillion je 2.500 bloody fucking Trillions $... V Češtině bilionů... Desetiletí celosvětového GDP... Ještě pravnuci prapravnuků se budou honit, jak blázni, jen aby splatili úroky...

    • proud napsal:

     Mozna by stacilo rict jen tolik,ze v USA billion,je u nas proste miliarda,jestli jde Jaris o tohle:-).Miliardy tam neznaj,jako vyraz.Paklize jsem to sam dobre pochopil,jelikoz tam jsem do tolika nikdy nepotreboval pocitat:-)))

 7. weissbach napsal:

  Ale uznejte, že to Christine sekne v tom převleku
  ;-)

 8. Ikema Monika napsal:

  Já vám všem přeji abyste se USA kolapsu dočkali ale ::: začíná ji bublat Yellowston dnes ráno bylo hlásěno zemětřesení -----SUPERSTATION -95 ----

  • Jan Jinsky napsal:

   Moniko, přát jiným něco zlého není pěkné. Zvlášť když žiješ v Japonsku, kde máte zemětřesení spousty. To tě fakt těší, že by to zabilo lidi?

 9. MartinT napsal:

  a dá se na korigovaném kolapsu dolaru vlastně zbohatnout nebo udržet si své bohatstí??
  Krachne li finanční svět může si 1 % nejbohatších udržet stejné bohatství je li počítáno v petrodolaru, který pujde dolů ?...není to trochu masochistické od těch bildenbergů
  ...jestliže jsou bubliny no tak je budu řídit ...jejich pokles či vzrůst ..ale plánovat pád..to je divné
  Z počátku roku,kdy akcie číny šly dolů jde poznat ,že někdo umí trhy řídit jak potřebuje..i ceny s ropou..ten článek nemá logiku...pojdme spustíme kolaps..naopak držme to jak se dá nebo USA padne v svých dluzích...a sní celý svět...tedy až na státy které už defoltem prochází...třeba Rusko to už má lecos za sebou

  Naopak z krize 2008 je vidět, že polit. elity a bankovní elity udělaj vše ,aby zachovali co vybudovali

  souhlas s Stribogem

  • Paul Durham napsal:

   ....a dá se na korigovaném kolapsu dolaru vlastně zbohatnout nebo udržet si své bohatstí?? ....

   Dá. Pořád trpíte uvažováním dobrého hospodáře, který by chtěl zachraňovat hodnoty.
   Pro piráta žádné hodnoty neexistují , jen akt loupeže.
   Stlačení ceny ropy dolů za účelem poškození Ruska, Venezuely atd. zničilo americké i jiné firmy, koho to sere , globál je globál bez zájmu o nějaký lokál, jestli tu či onde chcípne milion nebo miliarda je irelevantní.
   Víte co je to zábor zničených trhů ? Asi ne.

 10. Carlos IV napsal:

  Koukam babka Lagardova taky "jde s dobou" a nahodila hnedku na xicht - ale to nebude sezonni zalezitost. Ja uz na to zacinam bejt "Kalergickej" :-))

 11. Carlos IV napsal:

  Podle meho uz petrodolar skoncil a mozna vic nez zamer pozkozeni Ruska to byl proste vysledek toho ze Rockefellerove opustili pole. To je neco jineho nez kdyz treba to same udelal pred lety Bush senior (a jini)s jeho par ropnymi a podpurnymi firmickami. Tehdy to stalo praci rekneme par tisic lidi ale ted je to kopanec do Rothschildovych (_!_) protoze tahle dvojka si dosud sla na ruku - ropa a finance. Otazka je, na co dalsiho se vrhnou, zda to bude nova technologicka bomba o ktere dosud nemame zdani nebo to proste zabalili, protoze "Joe uz to Zawinul" :-)

 12. Carlos IV napsal:

  P.S. tou bombou jsem nemyslel ted nutne neco v armadnim slova smylu - ackoliv clovek nikdy nevi, ehm.

 13. Cico Ciciak napsal:

  K energetickému standardu přes zlatý
  --------------------------
  http://leva-net.webnode.cz/products/k-energetickemu-standardu-pres-zlaty/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!