Rozhovor s Lukem Rudkowskim z WeAreChange.org o Bilderbergu 2016

rozhovor-luke-rudkowski-jan-koral-bilderberg2016

Americký nezávislý novinář Luke Rudkowski, který založil zpravodajský portál WeAreChange.org, patří k lidem specializujícím se na reportáže přímo z terénu včetně konfrontací globálních elit o jim nepříjemných tématech typu NWO nebo Bilderberg. Patří též k reportérům pravidelně navštěvujícím Bilderberg již od r. 2011 a informujícím o této události. Po skončení letošního Bilderbergu v Drážďanech jsme měli čas na rozhovor o tom, co bylo na této konferenci podstatného.

Podle Luka měl tento Bilderberg větší dopad v geopolitickém měřítku. Jednalo se o Brexitu, umělé inteligenci, vztahy mezi USA, NATO a Ruskem. Policie byla též tvrdší při porušování lidských práv a vymáhání poslušnosti, bylo tu málo mainstreamových médií. Zdálo se, že Bilderbergové jsou sebevědomější při prosazování svých záměrů. Policie některé lidi vystrašila hrozbami zatčení, či deportace avšak Luka nikoliv.

Informace o nějakých účastnících, kteří by nebyli na oficiálním seznamu nejsou k dispozici, protože policie neustále sledovala všechny, kteří se pohybovali v blízkosti a snažili něco vypátrat. I když bylo tentokrát snadné natočit a vyfotit osoby vycházející předním vchodem, tak vzhledem k množství aut, která vyjížděla přímo z podzemních garáží a jela na letiště přímo do hangárů k soukromým tryskáčům, lze předpokládat, že těch kteří nebyli na seznamu, nebylo málo. Soukromí bylo velmi přísně hlídáno.

Co se týká obecného povědomí o Bilderbergu a souvisejícím mezi širokou veřejností, tak je stále mnoho lidí, kteří jsou naprosto ignorantští a důvěřují mainstreamovým médiím, která o Bilderbergu vůbec neinformují. A proto je důležité události typu Bilderberg sledovat a seznamovat s nimi veřejnost. Tady je možné přímo vidět, jak politici placení z veřejných rozpočtů neslouží veřejnosti, ale zájmům korporací a těch, kdo organizují Bilderberg. To by mělo každého znepokojovat a každý by měl o tom vědět.

Luke si je jistý, že i když tentokrát zde bylo méně aktivistů a nezávislých novinářů, než jsme očekávali, tak všechny tyto věci se změní a je to nevyhnutelné. I když Bilderbergiáni bojují proti nezávislým informacím, tak síla internetu a informačního věku je obrovská a je jen otázkou času, kdy se tyto informace dostanou mezi širokou veřejnost.

 

Pozn. J.K.: Během natáčení odjíždějících Bilderbergiánů a postávání s kamerou před plotem mě oslovilo mnoho kolemjdoucích turistů a obyvatel Drážďan s otázkou, co se tam děje. Když jsem řekl, že jde o konferenci Bilderberg, tak cca 60% lidí ten pojem někdy slyšelo a více nebo méně věděli o co jde. A to není málo :-)
28 Komentářů k Rozhovor s Lukem Rudkowskim z WeAreChange.org o Bilderbergu 2016

 1. Vladimír Putin Hlava Fikaná napsal:

  Tadyhlec jsem se prvně dozvěděl o Bildebergu a myslel jsem si, že to je ironie. No asi ne http://vlcibouda.net/specialy/581-up%C3%AD%C5%99i-v%C4%8Dera-a-dnes-aneb-o-tom,-pro%C4%8D-ko%C4%8Dka-nen%C3%AD-pes

  • Jarmila napsal:

   No, je to hezký článek, ale je třeba vyjasnit si pojmy, v čemž mnozí lidé dodnes těžce tápou, včetně autora toho článku.
   Je totiž strašlivý rozdíl mezi darwinismem ( o dějích v přírodě) a sociálním darwinismem (o dějích v lidské společnosti). Sociální darwinismus ( a samozřejmě i neodarwinismus založený Weismanem- to jméno mluví samo za sebe) stvořili manipulátoři davů na manipulaci s masami lidí, aby je přesvědčili, že války jsou normální jev. Také byl hned po válce oprávněně prohlášen za pavědu- což mnoho dnešních lidí, kteří se sociálním darwinismem dodnes ohánějí ani neví.
   Já nevím jak bych vám to názorně vysvětlila, ale vemte si takového kosa na zahrádce. On bojuje s jinými kosáky o území a pokud je fyzicky zdatný a svým způsobem musí být i inteligentní,( protože jinak by ho ti slabší kosáci stejně vždy „přečůrali“), tak si stále drží vládu nad svým územím. Takže ten kosák dokud je fyzicky nejsilnější a psychicky nejzdatnější, tak jeho soupeři nemají šanci. Ale když zestárne, tak nějaký mladý kosák ho přemůže a nastoupí vládu na zahradě zase on. Potomci silného kosáka nemají žádná privilegia, rovněž si osobně musí vybojovat to co jejich taťka-tohle je příroda, kterou popisoval gemiální Darwin a funguje to tak podobně u všech živočichů. Ale u lidí je to naprosto jiné- proto na lidskou společnost přenášet přírodu je naprosto mimo. U lidí to funguje tak, že bohatí a mocní DĚDIČNĚ již celá staletí přenášejí své bohatství a moc na své potomky, bez ohledu na to, že ti potomci jsou třeba již naprosto psychicky i fyzicky zdegenerovaní a jsou z nich již jen paraziti, kteří již ani nedovedou žít jakýmkoliv jiným plodným životem. Už jen stále parazitují.
   Ještě poznámka: Pozor na tzv. evolucionisty, to jsou ty samé manipulační svině jako sociální darwinisti. Ti zas pro změnu neustále tvrdí, že je člověk jakýsi biorobot řízený geny, takže podle nich výchova, rodina a mozek člověka jsou o ničem, protože nejdůležitější jsou ty geny. Celý ten evolucionismus zahájil novinář Robert Wright se svou knihou Morální zvíře.
   A ještě jedna poznámka: Přečetla jsem si oficiální životopis toho údajného vědce A.R.Wallace, abych zjistila, že to byl prachsprostý podvodník a hochštapler, který si zamanul ukrást Darwinovi jeho celoživotní bádání. To se mu ovšem naštěstí nepodařilo.

   • Sasin napsal:

    Navíc ten kosák chce udržet to místo kvůli páření a hnízdění, což jelita (zda-li píšou pravdu), s tím měla dycky problém. Potřebovala jenom kosáky pány, kosačky prodávali ze léno, dědictví nebo alespoň vejminek.

 2. Geilor Jebal napsal:

  Jarmilo, já bych darwinistům nevěřil ani penis mezi nosem, nebo nos mezi nohama. Jinak článek je super a myslím si, že je plný jinotajů http://www.nwoo.org/2016/05/28/podvod-jmenem-darwin/

 3. Jarmila napsal:

  No tak konečně jsem se na to krátké video podívala a nezklamalo. :). Já jsem totiž přesně tušila, o čem to video asi bude ( o pomluvách o Darwinovi a o sociálním darwinismu), proto jsem se nenamáhala obětovat svých drahocenných 9 minut času na otřesné lži. Vy tomu vážně věříte, co tam o Darwinovi říkají? A kdo tedy ty dvě moudré a velmi logické knihy (které nikdo ze zdejších náboženských diskutérů nečetl) napsal? Ti vědci okolo Darwina? A proč on se kvůli nim obětoval, aby po zbytek života byl kreslen jako opičák a vysmíván celým náboženským světem? Byl snad masochista? A co z toho měl? Získal alespoň nějakou tu nobelovku jako spousta podvodníků tehdejší i dnešní doby? Nezískal tím vůbec nic, stejně jako třeba geniální Nikola Tesla.
  Milý pane, já se zabývám studiem evoluce již 40 let a můžu vám říct, že jinak než evolucí náš svět prostě nevznikl.

  • Perun hromovládný napsal:

   Paní Jarmilo, cituji Wikipedii „Nobelova cena je udělována každoročně od roku 1901 na základě poslední vůle švédského vědce a průmyslníka Alfreda Nobela, vynálezce dynamitu. Ve všech oblastech, v nichž je udělována, je považována za nejprestižnější ocenění.“ (Osobně pochybuji o Nobelově ceně za mír atd.) Darwin zemřel 19. dubna 1882 a tudíž vám nesedí časoprostorové kontinuum. Teslu bych sem netahal, ačkoliv si ho cením mnohem více nežli Einsteina. Četla jste tuto knihu http://www.databazeknih.cz/knihy/evoluce-podvod-stoleti-43009 ???

   • Jarmila napsal:

    No tak si věřte na pánbíčka- co je mi do vás všech pánbíčkářů? Vůbec nic. Když někdo nechce znát skutečnou pravdu a chytá se mermocí všemožných bludů a lživých knih, pak mu není pomoci. Tohle bludařství samozřejmě vzniklo ve velkém rozsahu po sametové pseudorevoluci. Církev si přece nenechá své stádo ovcí rozprášit a svou moc vzít.

    • Paul Durham napsal:

     Napadlo vás někdy, že darwinismus plní stejnou funkci jako marxismus ?
     Napadlo vás někdy, proč nemají houby játra ?

     • proud napsal:

      „Napadlo vás někdy, proč nemají houby játra ?“………aby nam tak bajecne nechutnaly! Jatra na rostu s oblohou jsou proste poezie….basen,epos,mmmm. :-)))

    • contumax napsal:

     Jarmila

     Jarmila má předky lidoopi a patřičně obhajuje svůj vznešený původ…!!!

     Takže všichni mužové Jan Hus, Jan Amos Komenský,

     Martin Luther,Jan Kalvin a stovky a tisíce a statisíce mužu a žen dle Tebe byli náboženští cvoci…

     P.S.

     A Ty jsi četla Husova díla, že…???

     A církvi její moc vezme Ježíš Kristus…!!!

   • contumax napsal:

    Perun hromovládny

    Výborně…!!!

  • MartinT napsal:

   Paní Jarmilo,při vší úctě k Vám, vidíte ani 40 let studia prostě nestačí…jen jste se zařadila k radikálům,kteří prostě svůj světonázor potvrzují 40 lety studia…při správném studiu bych spíše čekal větu „vím ,ženic nevím“ k tomuto názoru došel nejeden badatel, prostě si sáhl na hranice poznání

   myslí že každý kdo trpí sebereflexí uznává lokální nebo mini evoluci daného druhu pod tlakem daného prostředí…je to věc vypozorovatelná a tak se i stalo Darwinovi..ale posadit to na celý vesmír a Zemi to je prostě velké neprokazatelné sousto.
   Řeknete mi, která síla uvaří a tlačí prapolévku levotočivých i pravotočivých aminokyselin se sloučit do nestabilní formy složitější v dobách velmi geologicky teplotně nestabilní a zvolit si jen jeden druh aminokyseliny (téměř výlučně na levotočivých) pro vývoj celého života ( v první fázi rosolu jakéhosi)..proč by se sakja kujva z jednoduchého mělo stávat složité a nestabilní
   ..já říkám nevim a kladu si ruku na ústa a mlčím (ač jsem to 40 let studoval)…a fotony ani elektrochem. síla ani žádná známá síla to nebyla

   • Perun hromovládný napsal:

    Přesně.

   • Eschatolog napsal:

    to je schizoidni ze, jednim dechem volat entropie i zivot soucasne, to zvlada pouze nabozenstvi

    • contumax napsal:

     Jarmila

     Lidé pocházejí z předchůdcu opice…

     A z jakého předchůdce tedy lidé pocházejí, vždyť nemají ani celou kostru žádného předchůdce…

     Antropologie původu člověka je v koncích, nemají ani jeden jediný důkaz aby dokázali co ty ve svý hlavě tvrdíš…

     A vycházet z jediný hnáty či čelisti nebo jen zubu je úplná demence, to nedává smysl…!!!

   • Jarmila napsal:

    Jak říkám, zajděte si do kostela a tam najdete lepší vysvětlení než je to moje. A je to Vaše věc výběru nikoliv moje. A ještě přitom můžete získat zadarmo oplatku a hlt vína.

    • Perun hromovládný napsal:

     Přesně. Já jsem se svobodně a na základě dostupných informací rozhodl, že nepocházím z opice, na rozdíl od vás. Apropos, toto poznání mi netrvalo ani 40 let :):):)

     • Jarmila napsal:

      Jste vtipný jak kapitalistické zdegenerované rádio plné reklam, které ze zásady neposlouchám. Takhle již před sto lety neustále bombardovali Darwina všichni ti poťapaní flanďáci, kteří se od muslimů nijak výrazně neliší. Pochopitelně já taky nepocházím z opice, vy chytráku jeden vtipnej, ale lidé pocházejí z předchůdců člověka, tedy ne přímo z opice.
      Co se týká náboženství mám nadosmrti naprosto jasno. Všechny církve světa jsou ty největší a nejzločinnější mafiánské organizace všech dob. Je smutné, že jsem ztrácela 26 let času od pseudorevoluce tím, že jsem na na webech četla všechny ty náboženské slinty, kterých jsem byla v socialismu ušetřena.

     • contumax napsal:

      Perun hromovládny

      1***

    • contumax napsal:

     Jarmila

     Do žádnýho kostela chodit nemusím, protože hovoří nezvratitelná fakta…

     Mnoho a mnoho vědcu, s podivem uvěřili ve vyšší inteligentní bytost, která vše stvořila…

     A ta bytost se nazývá Bůh, který všechno stvořil se vším co vidíme a nevidíme a co teprve po tisíce let objevujeme…

   • contumax napsal:

    Martin T

    Správně pane Martin T…

 4. proud napsal:

  Amik s polskym jmenem,o to cennejsi ze se zajima o pravdu,misto blbnuti a zlodejny,litani do kostela pro odpustky:-)

 5. proud napsal:

  To vsechno stihas,dobrou charakteristiku sis sam napsal,mas nadani:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!