Demonstrace v Drážďanech proti NATO a Bilderbergu – 11.6.2016

antifa-dresden

V sobotu 11. 6. 2016 se na náměstí Neumarkt v Drážďanech brzy odpoledne sešly mimo happeningu LoveStorm people ještě další dvě skupiny demonstrantů. Jedna větší o počtu cca 200 lidí přijela s ozvučeným náklaďákem a mluvili proti NATO, EU, finančnímu systému, Bilderbergu, imperialismu, válce, diktatuře politických stran, mediální propagandě, americké armádě v Německu a podporovali suverenitu německého lidu. Chvíli po nich přišla skupinka anarchistů a Antify. Obě demonstrace oddělovalo mnoho policistů. A protože samotných policejních aut bylo cca tolik co těch anarchistů (kolem 20), tak byla jejich akce za chvilku zbytku náměstí pro smích. Komedie dosáhla vrcholu, když po sobě obě skupiny pokřikují „Nazis RAUS!!“

Ono legrační představení miniaturní anarchistické Antify ukázalo, že levicoví extrémisté jsou v Německu stejně zmatení jako u nás (když např. vykřikují „Deutschland is scheisse“), akorát jich je zřejmě již podstatně méně a zřejmě podstatně více lidí tam již přišlo k rozumu.

Demonstrace národovců proti Bilderbergu vyšla z náměstí Post Platz a byla přenášena živě německou pobočkou Russia Today:

 

Anarchisté (ANTIFA):

Na další náměstí poblíž Bilderbergu se následně přesunula skupinka Patrioti za naši budoucnost (Patriot für unsere Zukunft)
64 Komentářů k Demonstrace v Drážďanech proti NATO a Bilderbergu – 11.6.2016

 1. Jan Jinsky napsal:

  Koukám, že v Německu mají vaše snahy přibližně stejný výsledek jako u nás. Byla to masovka, jako Velká Velikonoční Revoluce – kde je jí konec?

  Možná byste se opravdu měli zamyslet nad tím, kde děláte chybu. Teď to nemyslím ironicky. Prostě nejste schopní přesvědčit lidi, zkuste to probrat.

  • tojefuck napsal:

   Hlavně, že máš radost.

   K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama – Edmund Burke

  • Robo napsal:

   Asi ako tvojich dvadsať uchylnych sukmenovcov, čo na Vaclavaku protestovali proti Nočným jazdcom iducim si uctiť pamiatku svojich predkov zahynuvsich pri obrane našej vlasti, však, blbečku?
   Kedy ti už dôjde, že je vás stále menej a ste stále viac viditelni?

   • Robo napsal:

    ..oproti tomu tisíce ľudí, čo ich na mieste vítali a milióny, čo im ďakujú (väčšina nie osobne).
    Že o nich nebolo ani slovo v ČT, neznamená, že nie sú.
    Už ste „mŕtvi“, vy vsetci úchyláci, ste mŕtvi.
    Len ešte dýchate a pľuvete..

  • WIKINGER Petr napsal:

   PAN JINSKÝ MÁ PŘIMO NEUVĚŘITELNÝ DAR-UMÍ POLARIZOVAT

   i když nechce navrhnout žádné praktické řešení,což naši intelektuálové NEDOKÁŽOU VŮBEC,dovede něco nuvěřitelného.Cokoli napíše-jedno co, způsobí sjednocování jeho jakoby nepřátel.

   Ti jsou pak zmateni,že vůbec nedávají ŽÁDNÉ návrhy třeba i stínu řešení-JAK DOSTAT A ZORGANIZOVAT NÁŠ ODPOR PROTI NÁMI ZVOLENÝM ŠMEJDŮM,kteři chtějí doslova naši smrt a vykrádání našich kapes jim dělá nesmírné potěšení.ptám se proto

   KDE JSOU NAŠI INTELEKTUÁLOVÉ,KTEŘI BY BYLI SCHOPNI NAVRHNOUT POSTUP,KTERÝ ZABRÁNI NAŠEMU OKRÁDÁNI A I TOMU AŽ BUDEME BEZ PENĚZ A EXEKUTOŘI ZABAVÍ VŠECHEN NÁS MAJETEK I NAŠEMU ZABITÍ VE VÁLCE.

   Nemá nejmenšiho smyslu hledat mezi námi prý jakési troly,což je zkomolenina německého slova trotl a těšit se jejich dopadení.Je škoda,že to admin nechce organizovat,nebo dokonce možná ani nemůže…

   • Jan Jinsky napsal:

    Nebudu navrhovat řešení. Nechci, aby myšlenky zdejšího spolku zvítězili. Je to samá xenofobie, hledání viny u druhých, zaprděné zpátečnictví, strach z čehokoli nového.

    Je to na adminovi a jeho příznivcích, aby pro podobný program nadchli masy. Mám obavu, že se mu to nedaří

    • WIKINGER Petr napsal:

     ANO,MIMOŘÁDNĚ ZAJÍMAVÝ ZPŮSOB VAŠEHO ODPORU TROTTLŮM JSME TADY UŽ POCHOPILI

     OSV,jejím aktivistům a intelektuálům však nic jiného nezbývá,než aby ve VLASTNÍM zájmu začali budovat odpor proti svému ohlupování,vykrádáni a ničení.JINAK BUDOU BRZY NEBOŽTÍKY a ještě na tom budou sami USILOVNĚ PRACOVAT AŽ DO SVÉ SMRTI..

    • WIKINGER Petr napsal:

     JE ZAJÍMAVÉ,JAK SE DAJÍ TROTTLOVÉ MANIPULOVAT

     stači použit k ohlupování,ideologii-zrovna ted islamismus a neoliberalismus předtim komunismus a fašismus.

     Veměme si na př.jednoho slova TROLL.Celé načisto ohlupené moře ovčanů je přijme jako NEGATIVNÍ.Vůbec nejsou schopni nikomu,kdo jim napíše pravdu,že to má naprosto neškodny,pozitivní a dokonce milý význam, věřit.
     Jsou schopni po mohutném ohlupováni tiskem volit své ničitele,destruktory a později i své vrahy.Poté,až jich miliony zahynou,jsou vybiti třeba arabským jarem,nepřestanou a dokonce se to brzy má přenést do Evropy a tedy i i k nám.Sousedé podepsali ANO,ZÁKLADNÁM A KDYŽ JIM VYČITÁME JEJICH ABSENCI ROZUMU vůbec nedokáži pochopit co se s nimi bude dále dit.Vysvětlováni nemá smysl,ale naopak je přivede k myšlence,že Češi jsou proti nim a MUSÍ SE TEDY K JEJICH ŠÍLENÝM ELITÁM PŘIDAT. OSV přispěvky jim mění rutinu získanou stádovou manipulací jejich myšlení.

     ACH JO,KDYBY JSME ŽÁDALI ZA PRÁCI OSV INTELEKTUÁLŮ PENÍZE BYLY BY TO TĚŽCE VYDĚLANÉ MILIONY.Ovčané si dokonce myslí,že oligarchové už peníze mají a proto je rabovat nebudou a nenastoli oligarchickou TYRANII,ačkoli už dávno vidí její zaváděni ve svých peněřenkách,odkud jim jsou kradeny GIGA SUMY.

 2. sniper napsal:

  jinsky retard co si jeste stale cuca prsty – uz se tesim az se podivam do tvych oci nebudu rikat nic protoze tou dobou ty uz nebudes zit…
  .. svata pravda (neni k tomu treba zmanipulovany dav o kterem tu mane pises) a prvda je take ze to nebude zitra ale ver to dlouho to trvat nebude zeme je kulata a neni tu zadny kout kam by jsi se schoval ..uz ted jsi mrtvej doslo ti to uz ..nejen ten tvuj xicht zname dobre uz nejakej patek tak pouvazuj nez ti zahrajou .. co si budes posledni vteriny skutecne prat …pozdravuj v pekle

 3. jura napsal:

  když čtu příspěvky trot(l)lů, napadne mě, že se s tím musel setkat každý. Ať už v sousedství, v práci, na dovolené, na diskuzích, vždycky se najde nějaká štěnice, co obtěžuje život. Soused nevychovanými psy, udavač v práci, bezohledný turista, co si myslí, že mu patří hotel, a troll, který jde ať už za úplatu, nebo bez špetky sebereflexe, naivity nebo hlouposti proti proudu. Nedokážu si vlastně život bez takových štěnic, co pijí krev už ani představit…

  • Jan Jinsky napsal:

   Já vám nevím, co vás kouslo. Proč musíte hned druhého zabíjet nebo ho aspoň označit za udavače.

   Prostě vám jen říkám, že vás je málo a lidi na vás kašlou. Viz Robo a Noční vlci – noční vlci neosvobodili Československo, je to ne a pouze banda motorkářů – není proč je adorovat.

   No, zopakuji to – něco děláte špatně – možná je ve vás příliš nenávisti a malosti. Proto jste, řekněme, ne příliš přitažliví. No a hlavně – zdejší diskutující tu jen píšou a nic nedělají pro to, aby něco opravdu změnili. Je to tu holt jen kecárna a skutek utek.

  • WIKINGER Petr napsal:

   JURO VIDÍM,ŽE SE TU POKOUŠITE O VYSVĚTLENÍ SLOVA TROTTEL

   to co píšete tedy TROLL je ve skutečnosti výraz pro absoulutně neškodného a i velice sympatického SKŘITKA, nebo taky ŠOTKA.Takže vzhůru,hledejme naše sympatické šotky-skřitky a mezitím nám Šmejdi vykradou kapsy..

 4. proud napsal:

  Co resite? :-),snad ne Jinskyho alias Jirku,alias koralka-kurvalka,atd. :-)? Ti by si meli nejdriv precist „Nevyčítej zrcadlu, máš-li držku křivou“,sedi to na ne jak ulity,a pak se fofrem dovzdelat,a nejen zvnejsku:-).Zapomente na nelidi,ti se zenou kam patrej,sami.A kdyz se nam to nepodari zvratit,taky tam skoncej,vsimejte si jejich dusevniho stavu,Sidorov nelhal.:-)

 5. admin napsal:

  další charakteristiky trola:
  Trol se raduje z vítězství zla a neúspěchu dobra.
  Podtextem trolových komentářů je: Satan je pánem tohoto světa, má v moci vše a navždy a proto je pošetilé se stavět Satanovi na odpor. Každý, kdo bojuje proti Satanovi, je předem odsouzen k neúspěchu a zaslouží si jen výsměch a opovržení.

  • Jan Jinsky napsal:

   Admine, já za to fakt nemůžu. Můžete za to vy, kteří prostě nejste schopni přesvědčit lidi o vaší pravdě.

   Můžete mi tu nadávat, nazývat trollem atd, ale nemění to nic na faktu, že nejste úspěšní v přesvědčování lidí. Na to byste se měli zaměřit, ne na definici trollů – což je tady bohužel každý, kdo má odlišný názor od místního mainstreamu.

  • Jan Jinsky napsal:

   A jedna otázka. Proč si přesvědčen, že reprezentuješ dobro?

   • proud napsal:

    Vzdyt nema smysl ti to vysvetlovat,sam na to poukazujes svejma „komentarema“,ze fakticky varis z vody,nevzdelavas se presto ze hazeme kde a co lze najit,jen to sosnout a otevrit.Jedes jen z toho co vis z profese,mozna konicku,mainstreamu,nebo z toho co opozicniho vymyslis,jsi pruhlednej.Proto takovymu neco vysvetlovat,nema smysl,nikdy se nezamysli,nikdy nemuze pochopit……….nic nedela pro to aby porozumel.Tedy klasika.Tak prestan delat ze se divis,vzdyt ani nevidis ze se dela a dela se pomerne dost,nejen pise:-).I to ukazuje na tvoje „(ne)znalosti“ :-)

    • Jan Jinsky napsal:

     Proude, nicméně stále platí, že se vám nedaří přesvědčit lidi. Můžeš mně mít za nevzdělatelného, ale nic tím nezlepšíš.

     A pokud očekáváš, že se budu vzdělávat ve slovanských Védách a spol, tak nebudu – už jsem pohádky od Boženy Němcové přečetl. Je to stejný druh literatury.

     • proud napsal:

      No vidis,a znova ses proflaknul:-)).To stejny reknes i o Pearlovi,za ano.Ty se proste nehodlas totiz vzdelavat vubec v nicem:-))))).“Co nejdůležitějšího a nejzajímavějšího jste si uvědomil, ať už o sobě, o lidech či o vesmíru, poté, co se vám otevřel tento „nový svět“?

      Že jsme součástí mnohem většího obrazu, než si uvědomujeme. A že se na svět díváme pouze našima fyzickýma očima. Vidíme budovu, je tam budova. Když vidíme auto, je tam auto. A když vidíme člověka, je tam člověk. Pokud nevidíme budovu, auto ani člověka, pak tam není nic. A to je právě ten omyl – něco tam je. Vždycky jsem se domníval, že se lidi dělí na tři kategorie. Na skeptiky, kteří nevěří v nic nad rámec našich pěti smyslů, i kdyby se dělo kolem nich cokoli; na lidi, kteří věří, že je možná něco víc, než vidíme, cítíme či ochutnáme, a jsou otevřeni novým věcem; a do třetice lidi, kteří jsou o tom, že existuje něco víc, přesvědčeni. Ale když se mi tohle stalo, ihned jsem spadl z druhé kategorie rovnou do čtvrté: už jsem v to pouze nevěřil, ale věděl jsem to, protože jsem to zažil. Pokud v něco věříte, máte víru či naději. Pokud to ale víte, je to úplně jiný rozměr. A potěšující je, že stále víc lidí otevírá a rozšiřuje své vědomí.“……cetls to? Zamyslel ses nad tim? Ne! Proste s to jako nesmysl odpalkoval,i pisemne tady,tak co jsi zac? Co te zajima? Povim ti to,jen prachy a kunda!Kdyz ne radeji kokot,co kde sezrat a co davaj v bedne,nic jinyho kolem nehodlas ani byt jen proverit,zjistit si vic!!! Vis co? Toho Sidorova radeji taky necti,zjistil bys o sobe pravdu a ta by se ti urcite nelibila! A pak se div ze te lidi ignorujou,nebo se s tebou hadaj :-)))))))).To je tvuj oblibenej argument: „A pokud očekáváš, že se budu vzdělávat ve slovanských Védách a spol, tak nebudu – už jsem pohádky od Boženy Němcové přečetl“ a za Vedy si muzeme dosadit vlastne kazdy tema! Takze ano,podle Sidorova jsi na odstrel,snad se tomu nedivis? :-)))Co z hnupem kterej nejen ze je k hovnu,ale on i k hovnu chce bejt!!! ?

      • Jan Jinsky napsal:

       Ten Pearl – nic o něm nevím. Ale jeho rekonekce zní přinejmenším zvláštně. A jeho masové přednášky zavání tím, že mu jde jen o prachy. Ale možná se pletu.
       Představ si, že umím proutkem sám najít vodu. Netuším jak to funguje, ale funguje to.

       Ale jinak jsem skeptik – na propojování s vesmírem nevěřím. A hlavně nevěřím na nesmysly. A nezlob se Védy jsou jasný nesmysl. Zrovna tak jako pyramidy v Bosně.

     • proud napsal:

      “ Můžete za to vy, kteří prostě nejste schopni přesvědčit lidi o vaší pravdě.“……….ani zakladni vec ,ze nikoho o nicem nepresvedcujeme nechapes,presvedcit se totiz musi kazdej sam,jinak by slo o hnani stada,my muzeme jen ukazovat cestu,nebo vzbuzovat zajem,argumentovat.Osla muzes dovist k rece,ale napit se ho nedonutis!To uz musi on sam ze svy vule.

      • Jan Jinsky napsal:

       No jo, to funguje na osla. Ale lidi je třeba přesvědčovat. Jinak se na vás vykašlou. A hlavně – musíte mít nějaký pozitivní program. Ne návrat k trojpolnímu zemědělství, středověku a k diktatuře.

       • proud napsal:

        Amen,materialistickej kurburte! :-)

        • Jan Jinsky napsal:

         No, takže ti zbyla jen nadávka. Možná proto jste tak děsně „úspěšní“

         Hezký den

        • proud napsal:

         Zbylo mi co si zaslouzis a navic jsem si to jeste i uzil,alespon k necemus byl dobrej,bud na to pysnej :-))

        • proud napsal:

         :-))))))))))),na rozdil od tebe jsem si dal praci s vysvetlenim,prikladem i argumentem………cehoz jsi ty prostej,klasicky:-))))

        • Jan Jinsky napsal:

         Jenže to vysvětlení, příklad i argument jsou jen o víře. S tím se těžko soupeří. Měj se pěkně a dál žij v blahém pocitu, jak si mi to nandal.

        • Q napsal:

         Hmmm , proude :-) … K tobě speciálně ; „Síla s tebou“ :-) :-) :-)

         Jinský není materialista ( to je ovšem zatím pod tvou rozlišovací schopností , tohle pochopit ) :-) Honza je „nevěřící Tomáš“ :-) … Nestačí mu jakákoliv propaganda ! On používá logiku , zatím co ty hlupáčku proude ( a ku podivu i admin ) vše „řešíš“ přes emoce .

         Honza to má vrozené :-) (je rozený LOGIK ) Tebe , proude ( a i ostatní ) čeká školení :-) Školení utrpením :-( … Není jiná cesty , jak z blba udělat inteligentního člověka :-) … Víme proude :-) Ta tvoje SÍLA , ve tvém pochopení , z tebe udělá BLBA !!!

       • proud napsal:

        Z takovejch jako jsi ty mi muze bejt chvili tak maximalne smutno,o nejakym „nandavani“ to je mozna tak pro tebe……….

     • Jaris napsal:

      Jinsky, pohadky od Bozenky sem neplet. jsou skvostem ceske literatury, moudre a poucne…
      Vedy jsou neco jineho, dalo by se rici, ze druh jakehosi nabozenstvi.

      • Jan Jinsky napsal:

       Netvrdím, že Védy jsou tak dobré jako pohádky od Boženy Němcové. Jen, že jde o pohádky. Souhlas, že ty od B. Němcové jsou lepší. Proto je zná víc lidí než jen Robo.

   • admin napsal:

    Další znak trola je ten, že není schopen rozpoznávat dobro a zlo. Schopnost rozlišovat mezi dobrem a zlem je podobná hudebnímu sluchu v tom, že ji mají jen příslušně duševně vyspělí lidé. Stejně tak, jako pro ty, co nemají hudební sluch jsou lidé s touto vlastností záhadou, tak i schopnost rozeznávat dobro a zlo je pro ty, kdo ji nemají, záhadou – a to tak závažnou, že jsou schopni popírat její existenci.
    Jedná se primárně o funkce rozumu a citu, které musí harmonicky spolupracovat. Ten, kdo dobro a zlo nedokáže rozeznávat, má jednu nebo obě tyto oblasti buď poškozené nebo nevyvinuté nebo obojí.
    Stačí snad pro vyvinutí této schopnosti prosté sdělení, že ZLO = LEŽ, KRÁDEŽ a VRAŽDA?

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak proč tady lžete? Hromada článků jsou naprosté lži nebo pokrouceniny. Jinak souhlas s definicí zla.

     Ale zásadní nesouhlas v tom, jak vidíte budoucnost. Patent na rozum, předepisování jediné a svaté pravdy. To přesně vede ke zlu.

     • admin napsal:

      Opravdu je tady hromada lží nebo manipulací?
      Dokaž to!
      Chci statistiku! Chci čísla!

      • Jan Jinsky napsal:

       Admine, nebudu pročítat všechno, co si sem dal za poslední léta. Nicméně:
       - dokazuje se zde pád dolaru každý lichý čtvrtek a pořád nic
       - mnohokrát se tu oslavoval vzestup rublu. Když s eukáže, že to bylo jen na pár dní, tak ztichnete
       - Buk, SU 27 a spol u sestřelení malaysijského letadla – není třeba komentovat
       - šílenosti typu Chobota, chemtrails – hromada tvrzení a důkaz nikde.
       - výbuch atomových náloží pod WTC a jejich změna na prášek

       Asi to nevidíš, ale mnoho článků se minimálně s realitou míjí a některé záměrně lžou. Je to tvé vidění světa – a máš plné právo se takto prezentovat. Já svět vidím jinak, tak s tebou budu i nadále polemizovat.

       • houbeer napsal:

        Ty jsi blb jinsky,asi ti chutna drstkova!lzes.to jsi tedy vyhmatl tu hroznou lez admina!zajed se zeptat do ussa,lide ti reknou o WTC!TREBA HASICI Apod.nebo holandskych expertu na ledatlo nad ukr.to jsi se uplne znemoznil.tohle nejni polemika,co predvadis

        • Jan Jinsky napsal:

         Hobeere, kolikrát se tu měnil pohled na to kdo sestřelil to letadlo? Asi tak 10x

         A atomovky pod WTC a šíření tlakové vlny pouze v mrakodrapu a nic do okolního vzduchu. Prostě kecy v kleci.

      • Jan Jinsky napsal:

       A ještě jedna věc. Dostal jsem tu od místního kec spolku opět držkovou, ale opravdu si myslím, že se současným přístupem budeš pořád jen na okraji. Neumíš oslovit lidi – možná by to chtělo popřemýšlet nad tím, co nabízíš za alternativy. Ne jen pukazovat na to, co je špatně.

       • houbeer napsal:

        Tak se meni hypotezy kso sestřelil letadlo,to se meni i v mainstrymu,a o zadnych atomovkach pod wtc nikdo nemluvil,tusim ze to byl jakejsi trinit cu co,vi to i hafec spaneluda ti nwoo nectou! :)))vypichujes chujoviny,a tak si ver cemu chces,tady se svoji,, polemikou“jsi za kretena,zij si a nemen nic,zavri oci at nevidis valky,bidu,vykořisťování obyvatel planety,atd,jdi k volbam,hod to panu bude líp a zmiz odsud,tvoje,, příspěvky“ si nech.

        • Jan Jinsky napsal:

         Stačilo napsat „Nemám tě rád“

         S těmi atomovkami to tu opravdu bylo. A prezentuje se zde černobílé vidění, řízené z Ruska – ať už to admin ví nebo je to nezáměrné. Ale Rusko je spasitel, Putin je Bůh. A USA a EU jsou ďáblové. Židé mohou za vše. Kdo je bohatý je automaticky hajzl.

         Jednoduché, nemusí se přemýšlet. Ale opět a znovu – s tím nikoho nepřesvědčíte. Maximálně tak ty, co nejsou úspěšní a potřebují to na někoho hodit. Zkus se nad tím zamyslet – pokud budete pořád jen brečet, že vám někdo ubližuje, tak se nikam neposunete.

        • houbeer napsal:

         Zase zjednodušeně,prevracene,…nikde se nepise,ze putin je buh(ani robo to nehlasa:)),je to jiny politik,nez nasi zapadni pupkaci,zlodeji a lháři.-jejich vanocni mikroproslovy se ani nedaji porovnat s 4hod.online diskuzi putina s lidmi….nikdo nerika ze eu a ussa-rikame to o vedoucích představitelích!lide jsou jen lidé,ale politik bud se OPRAVDU snazi pracovat pro lid,národ,mír,svetle zitrky,nebo si hledi sveho korytka a intrik. Ja bohaty byt nechci,z toho je mi nevolno,kdybych mel o neco navic,nez jen na jidlo pro rodinu,stejne bych to daroval nwoo,chudym,potrebnym-jsou jich milióny!takze ano,byt bohaty je hnus…a nikoho nepresvedcujeme!-pokud lide nechteji budovat mir a jakousi,, rovnost,svobodu,bratrství“ tak at si ty svoje ega hyckaji.spatnosti nezmenis svymi plytkymi keci a tzv.polemikou.i moje mama uz vidi hruzny smer zapadu a tak ve skole se snazi aspon neco z míru predat dnesnim povětšinou biorobotkum co ani nevy ze mliko je od zvirete a ne z automatu synteticky vyrobeno(snad tedy). Nema to s tebou moc význam. Jdu na svoji rajskou zahradu,presazovat rajčata,pac mi sklizen da konzervy-jidlo ma cely rok,buh dej at uz vam ty suprace zavřou….

     • proud napsal:

      „Patent na rozum, předepisování jediné a svaté pravdy. To přesně vede ke zlu.“……….zijes v bludech a spatne si vykladas vlastne celou sajtu.Nastavujes ovsem zrcadlo sam sobe,co chces,to vnimas a jak chces,tak to vnimas,nevin zrcadlo z toho,ze mas hubu krivou!

    • WIKINGER Petr napsal:

     ADMINE OSV JE TU PROTO,ABY VÁM POMOHLO

     to co tu píšete o trollech je úplný nesmysl.Podlehl jste stádovému vymyslu,že TROLL je něco negativního.Nahoře píšeme PROČ..Pokud to půjde tak dál,může se ztratit předpoklad důvěry,nebot tu nemáte nejen žádný dopředný postup v hledání řešení co máme dělat,aby nás Šmejdi nepobili jako ovce,ale je tu podporováno TROTTLOVÁNÍ V OBROVITÉM STYLU.

     OSV SE PTÁ PROČ TO DĚLÁTE,JE TO Z NEZNALOSTI NEBO SCHVÁLNĚ.

  • contumax napsal:

   administrátor

   Satan není všemocný, jen tupý hlavy si myslí, že mu dělají dobrou službu…

   Protože mají rádi zlé…

   Prostě je to neustálý boj mezi dobrem a zlem…!!!

 6. proud napsal:

  Nevadej mi lidi co nevedi,ale vadej mi ti kdo vedet nechteji!

  • proud napsal:

   ……….a blbci co se serou tam kde nemaj co delat!

   • admin napsal:

    blbci se vzdycky serou tam, kde nemaji co delat, od toho jsou blbci :-D

   • Petr napsal:

    Proude, nema smysl diskutovat s tym kdo chodi jen provokovat. Tem lidem nevadi svinsva co delaji vladni sveta. Vadi jim kdyz tu vyjde nekdy nejaky sporny clanek. Je nezajima ze Amici a cely ten pokriveny system vrazdi jen proto aby si uchoval moc. Oni upousti do kahotek v momente jak nekdo napise ze je na case systemu zakroutit krkem. Ti lide budou lezt do prdele vzdy tomu mocnejsimu. S tema lidma nic nenadelame, jedine je ignorovat a nepustit k zezlu.

    • weissbach napsal:

     Přesně!

     • Jan Jinsky napsal:

      Což nic nemění na faktu, že byste se měli zamyslet nad tím, jak lidi přesvědčit. Jinak budete pořád pro srandu králíkům. Zkuste nevidět rudě, protože to píše blb Jinský. Zkuste se zamyslet, proč jste pořád neviditelní. A nehledejte chybu u druhých.

      • houbeer napsal:

       Petr-tak je to.jinsky by nemenil vrazedny,zvraceny system,jak dava najevo!prekrucujes na stredovek atd.,jako ten posledni blb.nabizime svet pozitivni a nejen my tu.je toho moc a moc co by melo byt k lepšímu-finance,technologie,zdravotnictví,atd.

       • houbeer napsal:

        Q-to jsi,, pochopili“z tib.budhismu?urazky,ponizovani,zesměšňovat emoce?kazdy se snazi jak mu srdce,mozek,koule?káže.proud po svym,admin po svým,a co ty?jak se ti líbí svet s válkami,bídou,plny lzi a manipulace?me ne a tak se budu rodit stale znova!om mani padme hum

        • Q napsal:

         Ale no tak houbeer :-) To jsi kousl do krajíce na který nemáš :-)

         Urážky , zesměšňování , ponižování , emoce atd. atd. :-) … Pokud něco víš o „tibetském buddhismu“ ( o čemž vážně pochybuji :-) ) , pak musíš něco vědět o tom , že největší překážkou POZNÁNÍ , dokonalosti , je lidské EGO :-) … Proč tedy neútočit na hloupé lidské EGO ? Tímto způsobem se může i přes zdánlivou „krutost“ hodně pomoci :-)

         Jasně , že se mi nelíbí svět plný válek , bídy , utrpení , hlouposti , nevědomosti , lži a manipulace :-( … Pokud hledáš cestu jak z toho všeho ven , pak hledej v józe či buddhismu ! … To ale zřejmě tušíš … Tedy zkus piscessz@seznam.cz :-)

      • Q napsal:

       Honzíku ! … Četl jsem , viděl jsem Pjakina , četl jsem „Helsinga“ , četl jsem různé „opoziční“ autory , kteří vysvětlují , že rusko za ZLO , které se dělo v rusku , nemůže , že za to vše může „mezinárodní ŽID“ :-) … Věřil jsem tomu (já hlupák) , do té doby , dokud mne někdo „netrknul“ :-) … Tím někým jsi byl ty , Honzíku :-) … Proč to nepřiznat :-)

       Ruská propaganda je velice dobrá , to se musí uznat :-)

       Pokud máš tedy pocit marnosti , ze svého úsilí , pak věz , že jeden se probral :-)

       • Jan Jinsky napsal:

        Pjakin a jeho Globální protektor – nebo prediktor, teď nevím. To je taky excelentní šílenec.

 7. Ikema Monika napsal:

  Pan Koral : Děkuji vám za videa a vůbec celou určitě namáhavou práci v Německuvám i vašim kolegům co se na tu pouť vydali s Vámi !!

 8. proud napsal:

  „Komedie dosáhla vrcholu, když po sobě obě skupiny pokřikují „Nazis RAUS!!““……….takze vlastne kriceli spolu :-))))

 9. proud napsal:

  Nejak se nam tu ty „kacka“ premnozily.Pod „K“ rozumim jinskyho,jirika,wikingera,boguse,q, a jim podobny s tim ze k je zkratka pro kurvu!Sam jsem nekdy bohuzel „nedisciplinovanej“,ale je nacase s nima skoncit jakoukoliv konverzaci a zacit bejt vazne duslednejma.

  • proud napsal:

   Jinak se dockame totalniho zapleveleni a odchodu tech serioznich,uz ted je to tu pouhej cirkus,takze jim prestaneme pomahat v jeho vytvareni a stane se nam to jejich prehlizenim zase prehlednejsi……odted je nectu,jako by nebyli.

   • Jan Jinsky napsal:

    že se neobejdeš bez nadávek. To jsi tak slabý, že musíš dokazovat svojí sílu nadávkami?
    A znovu, opět a ještě jednou – takhle nikoho nepřesvědčíte. Jen budete pro legraci.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PROUDE NEMUZETE ODEJIT DO DIVOCINY

   a napsat tam zadost medvedum,aby si vas dali k veceri?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!