P.C. Roberts: Jak se věci mají?

russia-usa-bombV předvečer 2. světové války vězely USA hluboko v hospodářské recesi a čelily válce na dvou frontách: s Japonskem a Německem. Jakkoli byl tato vyhlídka bezútěšná, byla pohodou ve srovnání s vyhlídkou, kterou čelí USA dnes.

Je ve Washingtonu či v prostitujících se západních médiích, či v EU, či v NATO aspoň jediný člověk, který dokáže pochopit důsledky našich neustávajících vojenských a propagačních provokací proti Rusku? Existuje v jakékoli zodpovědné pozici západního světa někdo, kdo má dost rozumu na to, aby si tuto otázku aspoň položil? Protože co bude, když nám Rusové uvěří? Když se nám skutečně podaří přesvědčit je o tom, že se je chystáme napadnout? A stejnou otázku můžeme vztáhnout i vůči Číně.

Bezstarostnost blázna z Bílého domu i mediálních presstitutek už dávno překročila hranici nebezpečí a změnila se v nezodpovědný hazard. Co asi krouží v hlavách Rusů, když vidí, že demokratická strana zamýšlí zvolit Hillary Clintonovou prezidentkou Spojených států? Osobu natolik šílenou, že označila prezidenta Ruska za nového Hitlera, a prostřednictvím neokonzervativní stvůry Victorie Nulandové zorganizovala svržení demokraticky zvolené ukrajinské vlády a nahradila ji vládou amerických loutek? A to vše v zemi, která s výjimkou posledních dvaceti let byla po dlouhá staletí provincií Ruska?

Vsadil bych se, že jen tahle věc dokázala přesvědčit i tu nejnaivnější prozápadní část ruské vlády, že USA co nejvážněji uvažují o rozpoutání války s Ruskem.

Od okamžiku, kdy se Rusko postavilo Obamovi v Sýrii, čelí Rusové nejen zvýšené nepřátelské propagandě, ale i vojenským provokacím na svých hranicích. Tyto provokace se Washington i jeho vazalové v NATO pokoušejí ospravedlňovat jako odpověď na „ruskou agresi“. Čili agresi, která postrádá podklad – kromě falešných obvinění, podle nichž se Rusko chystá napadnout baltské země, Polsko a Rumunsko, a znovu tak vytvořit sovětské impérium, jehož východoevropská část (s přídavkem dřívějších ruských provincií Gruzie a Ukrajiny), se mezitím stala částí impéria amerického.

Rusové velmi dobře vědí, že propaganda o „ruské agresi“ je lež. Ale současně si uvědomují i toto: jaký jiný důvod by tato lež mohla mít, než připravit západní státy na válku s Ruskem?

Žádné jiné vysvětlení této lži totiž neexistuje. Dokonce i tak tupé hlavy, jako jsou Obama, Merkelová, Hollande a Cameron by mohly pochopit, jak nebezpečné je přesvědčit velkou vojenskou mocnost o tom, že se ji chystáte napadnout. A to nebezpečí je dnes dokonce dvojnásobné, protože se týká i Číny.

Západ zkrátka nedokázal vyprodukovat politické vedení, schopné zachovat na zemi život.

Až do nastolení kriminálních režimů Clintona, Bushe ml. a Obamy pracovali všichni američtí prezidenti na snížení napětí se Sověty. Kennedy se společně s Chruščovem snažili najít mírové řešení poté, co Sověti zjistili existenci amerických raket v Turecku, a Američané zas sovětských raket na Kubě. Nixon vyjednal smlouvy SALT (smlouva o omezení strategických zbraní), i smlouvu o protibalistických raketách. Prezident Carter vyjednal smlouvu Salt II, kterou americký senát sice nikdy neratifikoval, ale USA se jí řídily. Prezident Reagan domluvil s Gorbačovem ukončení Studené války. Prezident Bush st. výměnou za Gorbačovův souhlas se sjednocením Německa slíbil, že NATO se nepohne dál na východ ani o jeden centimetr.

Všechny tyto výdobytky odhodily na smetiště dějin režimy prezidentia Clintona, Bushe ml. a Obamy, které lze přirovnat už jen jedině k režimu nacistického Německa.

Dnes se život na planetě Zemi ocitá v mnohem větším nebezpečí, než byl v nejtemnějších dnech Studené války. A jakkoli představuje oteplování Země globální hrozbu, je tato hrozba miniaturní ve srovnání s hrozbou nukleární zimy. A jestliže ďábel, zhmotnělý ve Washingtonu a v jeho vazalech, rozpoutá nukleární válku, stanou se jedinými dědici země švábi.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/06/09/where-do-matters-stand-paul-craig-roberts/
66 Komentářů k P.C. Roberts: Jak se věci mají?

 1. MartinT napsal:

  ..ten mě nikdy nepotěší

  • mpskus napsal:

   poznal som chlapika, ktory ked sa opil stale sa chcel bit, raz sme sedeli v krcme, on sa postavil a zacal kricat "tak co? nikto neutoci? tak zautocime my" a zacal bitku
   bol totalny magor a taki isty su aj usaci

   • WIKINGER Petr napsal:

    TO MĚ PŘIVEDLO NA PŘIPOMENUTÍ PPS TJ PIVNÍHO POLIT.KLUBU.NAVAZOVAL BY NA TRADICI PRVNÍ REPUBLIKY

    pana spisovatele HAŠKA.Všude kde by bylo v hospodě WI-FI tj spojení s internetem by mohly takové kluby vzniknout.Jak se zdá je tu na webu mnoho přitažlivých komentářů a mohly by se probírat u piva.Na př.jsem JÁ založil PRVNÍ PPK v hospodš NA OBCI.Zastavil se mi totiž právě tam můj CAMPER A Z MOTORU VYPADL PÍST.No musel jsem to opravovat a vesničané mi pomáhali.Večer jsem jim vysvětloval tu politiku a navrhl to PPK.No to byla mela, ctěli mi polámat všechny kosti a převrátit KAMPERA.Málem jsem na to doplatil nějakým tím monclem.Ale jsem dobrý politik a ták mi huba jela.Jeden tam byl pro BABIŠE tak jsem ho v článku pro jejich vesnický list nazvalpan YESMEN. Vysvětlil jsem mu,že ten křivák souhlasí s vykrádáním jeho spořitelní knížky a kromě toho i s tím,že má nižsi plat o PĚT TISÍC než by mu po pravdě přislušelo.Odpovědel,že to NENÍ PRAVDA,že on má knižku NA HESLO a plat má furt stejný.No tak jsem celé hospodě vysvětloval JAK TO TI PREOKLETÍ kapitalističtí OLIGARCHOVÉ,kteři mají ty miliardy půjčené dělaji s prostoduchými dělníky a rolníky.Za dva měsice se hospoda přeměnila na PIVNÍ POLITICKÝ KLUB a oni mi začali diktovat sami co mám napsat na NáRODNÍ WEBY jako slovo do pranice.Pili jsme pivo a nebýt toho,že skončily prázdiny stal bych se jejich fujerem a mohli bychom vyrazit na PRAHU nebo USA,nebo SSSR.

  • WIKINGER Petr napsal:

   MARTINE MÁM TU JEŠTĚ SILNĚJŠI ČLÁNEK,ALE KDOSI ZAJISTIL,ŽE VŠE KDE BUDE ODKAZ NA PARLAMENTNÍ LISTY SE AUTOMATICKY MAŽE.

   dal jsem to tady dvakrát a pokaždé to zmizelo.Na europortálu DOLE si můžete proto SAMI tento článek najít.Sepsali elity USA OBYVATELŮM USA oblbovaným,že je atomová smršt jenom hra na počitači.
   Článek má název POKUD BUDE VÁLKA S RUSKEM PAK SPOJENÉ STÁTY BUDOU S JISTOTOU ZNIČENY A VĚTŠINA Z JEJICH OBYVATEL-NÁS SKONČI MRTVA.Vedená USA učinilo vše co mohlo,aby eskalovalo situaci na pokraj katastrofy.

   Připomínám,že námi zvolená vláda ŠMEJDŮ nás svou vlezdoprdelistickou politikou táhne bezohledně do války a pokud jejich STARÁ POLITIKA to přestavující nebude odstraněna skonči to smrti nejen nás,ale celé planety.

 2. Eschatolog napsal:

  formulaci : "prezident bush slibil" prosim priste uvadet s predchozim varovanim, cetba bez varovani zpusobuje krece branice

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Jojo, někde jsem četl, že už za měsíc po sjednocení Německa si v USA ten slib rozmysleli... Taky si vzpomínám, jak jsme se stali součástí NATO. Dodnes mě to hrozně mrzí. Vlastně jak jde čas, tak čím dále tím více. Tenkrát jsem byl ještě hodně mladý a měl hlavu plnou spíše holek než politiky, ale nepamatuji se, že by úsilí včlenit Česko do NATO bylo předmětem volebního programu tehdejších vládních parlamentních stran, a i kdyby bylo, o tak důležitém kroku se mělo udělat celostátní referendum. Já bych byl proti a požadoval neutralitu po vzoru Rakouska, Švýcarska, Finska a Švédska. To asi většina lidí - proto se to touto podvodnou cestou řešilo - viz. například vzpomínky slovenského politika Jána Čarnogurského, který popisuje, jak to amíci manipulovali u nich... Já si ještě pamatuji na ty masáže v novinách, jak se prý staneme zemí atraktivnější pro zahraniční investory a podobné kydy... Dnes bych na místě zahr. investorů přemýšlel, zda investovat do země, která je součástí NATO, které se žene do konfliktu s Ruskem... Vážení, prostě nás zase oblafli...

   • Perun hromovládný napsal:

    O vstupu do NATO rozhodl v podstatě ten, jehož jméno nevyslovím, neboť mám pak ústa plná žluče. Není asi náhodou, že 12 dnů po podpisu "našeho" vstupu do NATO začali přes náš vzdušný prostor přelétávat letadla plná smrti směrem na Srbsko. Bohužel o vstupu do EU jsme se rozhodli sami a to pod tlakem nemalé PR masáže, která byla pouze pozitivní. Hlasoval jsem proti a stejně k hovnu. Zachránit nás může pouze Czechexit.

   • proud napsal:

    Nj,ale podivej se na to pozitivne,z druhy strany zase kdyby takovy veci nebyly,nemusel bys poznat co je pro nepritele extra dulezity a nemohl by ses na to soustredit,protoze bys to proste nevedel v tom zmatku vseho moznyho.Takhle ti to vlastne ukazal sam,navedl te,bylo to dulezity az tak,ze se radeji vyhnul hlasovani!

    • contumax napsal:

     proud

     Ano konečně vyšlo to skryté a máš zcela pravdu proude, a záludné ze tmy a konečně je vidět o co jde...

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Něco na tom je, ale takovým zkušenostem bych se rád vyhnul, a raději bych žil na Zemi, kde by se lidé a národy měli mezi sebou rády a žili by spolu v míru, neválčili by spolu, neoj.bávali se navzájem o své statky, neohrožovali se navzájem... atd. Raději bych viděl Zemi, kde by chudí přestali být chudí. I ti, co jsou chudí duchem :-))) a tudíž by Zemi nerozumně nepřelidňovali... a celé lidstvo by napřímilo své úsilí k dobytí vesmíru s jeho nekonečnými zdroji... Nu a v neposlední řadě bych rád viděl lidstvo, kde by lidé přestali tak nesmyslně nábožensky blouznit, že by pro víru zabili bližního svého... atd. apod.

 3. Perun hromovládný napsal:

  Třeba si povedou švábi o poznání lépe, než lidé.

  • WIKINGER Petr napsal:

   NA TOMTO WEBU VIDÍME I NĚKTERÉ INTELEKTUÁLY,KTEŘI PODÁVAJÍ TÉMĚŘ STEJNÉ ANALÝZY JAKO PAN ROBERTS

   bohužel jsem tady nenašel prozatim nikoho,kdo by naše šilené politiky chtěl v jízdě smrti brzdit,anebo by alespon dokázal napsat jak se začit bránit těm,kteři nejsou schopni vylézt ze zadku šilenců vedených velvyslanectvím cizího státu.Prý je velvyslancovi jedno,že uplně zdemoloval image našich spojenců a čeká až ho vyhodí možná jeho pozdějši president,.kteřý mezi jiným, očividně přikázali našemu oligarchovi,aby prostřednictvím svého ministra války poslal všechny zubožované domorodce novým zákonem o MOBILIZACI celých rodin v ČR pod pásy Putinových tanků.Ty budou bránit Rusko i když jim tam zbudou jen zemljanky.Otázka je.

   CO ZBUDE Z NÁS,KDYŽ NAŠI LAXNÍ INTELEKTUÁLOVÉ TADY JEN OBDIVNĚ HARTUSÍ NAD ÚSPĚCHY NÁMI ZVOLENÝCH ŠMEJDŮ A BUD NEUMĚJÍ NEBO NECHTĚJÍ NAVRHOVAT CO MÁME DĚLAT,ABY JSME TU POLIT.TŘIDU PROVOZUJÍCÍ STAROU VRAŽEDNOU POLITIKU POSLALI OPALOVAT SE NA ROZPTYLOVOU LOUČKU.

   • Perun hromovládný napsal:

    Češi proti Rusům nikdy nepůjdou, v tomto ohledu jsem klidný. Máte sám nějaký nápad, nebo také pouze hartusíte?

   • WIKINGER Petr napsal:

    NEPŮJDOU,OVŠEM ODKUD VÍTE,ŽE TO NENAŘIDÍ OLIGARCHŮV MINISTR VÁLKY,KTERÝ MÁ OD NĚHO SLÍBENÝ POST PRESIDENTA.

    Jako OSV tady máme hafo nápadů. Zkuste prosim i vy uvažovat co můžete navrhnout,nebo počkejte a vyzvěte naše intelektuály,aby to kusili v diskuzi oni,pokud to sam nemůžete zvládnout.

    OSTATNĚ NAŠE NÁPADY TU VISÍ SKORO V KAŽDÉM OSV PŘISPĚVKU,TAK ZKUSTE SI JE PŘEČIST A NAPSAT JAK JIM ROZUMÍTE.

    • Perun hromovládný napsal:

     Pokud vám nařídí, abyste skočil z okna, tak skočíte? Já osobně ne. Oni to vědí moc dobře, všiváci. Naopak bych se bál armády kobylek, která se formuje hned na západ od našich hranic.

     • WIKINGER Petr napsal:

      TY,KTEŘÍ BUDOU ODPOROVAT ZAVŘOU DO KONCENTRÁKŮ S KRYCIM NÁZVEM FEMA.

      Naši trochu prostoduši bratři Slováci,kteři podepsali ANO ZÁKLADNÁM a dělají se ted Jánošiky to snad ani nevědí,že je to součást jimi podepsané smlouvy a mají radost,že jimtam už dovážejí koloniální šrot transportéry z minulého stoleti,které je budou hnát zezadu.

      COSI SI O TOM MŮŽETE PŘEČIST NA PŘ.dam to tu později zablokovali mi přistup

      • WIKINGER Petr napsal:

       ZKUSTE SI NAJÍT TEN ZÁKON 1021(b)(2) V ORIGINÁLE

       dokonce unikly tajné prováděci předpisy US Army z tajnosti,co s vámi v těch FEMA koncentrácich budou provádět.Je toho okoli TŘISTA stránek.na př na str 56 stojí,že vás tam budou přesvědčovat o nadčazenosti USA.No v překladu to znamená,že na protějši okachlíčkované stěně uvidíte na okamžik svůj vlastní mozek.
       Jen si to najděte stači hledat pod FEMA MANUÁL.

       http://www.blisty.cz/art/73122.html ještě z dob,kdy blicí listy za něco stály

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        1*** za skvělé příspěvky
        To je totiž náš průšvih, že si lidi tento zápas, co nás možná čeká, představují jako Hurvínek válku a nepřipouští si, že síly zla v pozadí si toto vše dávno promysleli do těch nejmenších detailů, aby nic neponechali náhodě. FEMA manuál je ještě jen jedna taková částečka z té mozaiky. Jinde dělali výzkumy manipulace myslí. Jsou zde drogy, různá záření, a bůhvíco ještě, čím mohou manipulovat lidi. A FEMA tábory jsou jen pro ty, co jsou nejvíce odolní vůči manipulacím... Tak jako tak, smrt čeká jak na ty manipulovatelné, tak nemanipulovatelné, jen s tím rozdílem, že jedni budou s nadšením umírat pod pásy tanků na východě a druzí v táborech na západě... Jen teď máme takovou malou chvilku, abychom to odvrátili. Naivové a lidi nezajímající se, či lidi odsuzující "korálovce a spol." pak celkem účinně nevědomky spolupracují s naším nepřítelem.

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE SČP OSV DĚKUJE ZA VÁŠ AUTORSKÝ PŘISPĚVEK

         který dáva smysl.Naše smrtonostná politická třida Šmejdů se nově přeskupuje.Miliardář NA DLUH vidí,že byl toaletní papírem jeho zvrhlíků a ti jak to vypadá připravují situaci,kdy mu nepomůže krást,aby měl na úroky.
         TADY V OSV VÍME,ŽE SYSTÉMY,KTERÉ MAJÍ VžDY DOSTATEK ČASU TAKY VŽDY ZÁKONITĚ ZVÍTĚZÍ

         Proto budeme vítat každého autora,který pochopí vo co de A KLINĚ POČKÁME AŽ TO POCHOPÍ I OSTATNÍ.My máme času dost,jim však brzy může chybět...

   • proud napsal:

    "bohužel jsem tady nenašel prozatim nikoho,kdo by naše šilené politiky chtěl v jízdě smrti brzdit,anebo by alespon dokázal napsat jak se začit bránit těm,kteři nejsou schopni vylézt ze zadku šilenců vedených velvyslanectvím cizího státu."...........hele,chytroline,polistuj si v diskusich(aspon od tebe bude chvili pokoj) a najdi si uz vymysleny,"strategii ignorace",neboli organizovanou obcanskou neposlusnost a zamysli se nad tim,nez zacnes obvinovat vsechny kolem sebe z toho,ze sam s nicim konkretnim neprichazis:-))))))))))))))))))))))))

    • Petr napsal:

     Ono to mate vse najedno kopyto. Policie ma vic pravomoci, muze Vam zabavit legalne drzenou pistol, za urazku urednika velka pokuta a bitka dvou zlocineckych klanu o policii. Vse behem par hodin. Nikdo se proti tem zakonum nepostavil. Lidem se pomalu ale jiste utahuje smycka kolem krku. U nas tu zase rvou o boji proti Rusku. Opozice skoro ve vsech statech je tak skorumpovana, ze je ani nenapadne se postavit za prava svych zivitelu - danovych poplatniku. Skvela budoucnost ve vyhledu.

     • proud napsal:

      Dobrou zbran co by stala nejmin krve nevinnejch mas napsanou vejs,lepsi neznam,ani neni.....jen ji promyslet a zorganizovat.

      • Petr napsal:

       Promyslet a zorganizovat neni problem. Problem je sehnat lidi. Bohuzel velka vetsina nespokojenych si mysli ze to za nich tradicne vyresi nekdo jiny.

       • contumax napsal:

        Petr

        Sehnat se, to je vono...!!!

       • proud napsal:

        Ano,to je klicovy,sehnat lidi,nadelat z ovcanu obcany,a budeme je mit!Dokud se jen budou hnat stada,neni sance,a hnani stad je zamer,umysl.Proti nam nestoji debil,ale genius.......

        • contumax napsal:

         proud

         Jo génius, zvaný ďábel a ti co ho poslouchají budou zničení napadrť...

         Jenže předtím, se musí lidé sejít, najít se postavit se...

       • proud napsal:

        Musej prijit na to,ze to za ne nikdo neudela,jako to neudelal nikdy,i ke spine je potreboval a potrebuje.A prijit na to musej sami,my jim muzeme jenom pomoct,vysvetlovat,osvetlovat,ale ruce a hlavy jim vodit nemuzeme,to uz by bylo to hnani stada,manipulace.

     • WIKINGER Petr napsal:

      Uvidíme co bude dělat ten TRAMP.Zdá se jakoby, že i on pokud se dostane do sedla může mit brzy těžký olověný vzduch.No a šilená HITLERY v opačné gardu taky.

    • WIKINGER Petr napsal:

     PROUDE,OPAKUJI VÁM PODRUHÉ.ČIM VÁS FOTR UDĚLAL TÍM ZŮSTANETE,ASI DO KONCE ŽIVOTA.

     kdy od vás bude pokoj.Teprve pak přijde váš čas a můžete pozorovat ředkvičky jak rostou zdola a ne se tady zabývat diskuzi pro naše dělniky, rolníky a pracujíci a nepracujíci ynteligenci.Já jsem alespn vás bůh,který vám káže pravdu.Prý,občanská neposlušnost,no co ta komu pomohla,tak jedině k pokutě a strategie ignorance znamená,že odkudsi z vaši díry cosi vykuchal a nabádáte ovčany,aby vůbec nic nedělali a byli tak vyrabováni na plech.

     JE VÁŽNĚ ŠKODA ŽE NEÚČINKUJETE V CIRJUSU HUMBERTO ,BYL BY JTSE TAM FAKT JAKO KLAUN JEDNIČKA.

     • proud napsal:

      Polib mi prdel,imbecile! Tvuj fotr byl kreten a jablko nespadlo daleko od stromu,jak je bezny!Tim jsem s tebou a tvym chorym planym zvanenim skoncil!

     • proud napsal:

      Vida jak se nam hosi "odkopavate" ;-) :-))),jsem spokojenej :-)

     • contumax napsal:

      WIKINGER Petr

      Jdi do hajzlu...!!!

      Co blábolíš... pseudomudrče...!!!

      Co tu mumláš...???

      Proud je na rozdíl od Tebe přemýšlíví člověk a muž na svým místě ...!!!

      To Ty si jdi se svým socialismem do svýho do šapita...

      • WIKINGER Petr napsal:

       CONTUMAXI,CO VÁS TO NAPADLO MĚ ZVÁT DO VAŠI KUCHYNĚ.

       Já tu píši za mlčicí většinu.My jsme avantgarda a ta chybějící NOVÁ SÍLA.

       Naši aktivisté sjednocení jako jeden muž ví,že když budeme mlčet na naše slova stejně dojde.

       Nemohu za to,že jsem mimořádně inteligentní a proto jako magnet přitahuji pitomce z děr celáho GLOBUSU.

       Strejda LENIN,kterého komunisté vycpali a ukazují v mausoleu jako jejich nejlepčiho nebožtíka, agitátora,je můj PŘIKLAD.Ovšem JÁ chci maličkost a to SOCIÁLNÍ a nikoli socialistický stát.
       Contumaxi přidejte se na stranu mlčici většiny a jen tak se vám podaři dostat mezi NÁS.A přiteli spěchejte v připadě našeho VÍTĚZSTVÍ budeme rozdávat prima žlaby.

       • contumax napsal:

        WIKINGER PETR

        Jste hovno mimořádně inteligentní...!!!

        Samochvála smrdí...!!!

        S Vámi bych válku nevyhrál...!!!

        • WIKINGER Petr napsal:

         CONTUMAXI NENI VIDET,ZE BY JSTE BYL SCHOPEN NAPSAT NECO K VECI

         to ukazje na to,ze senochrupovi nema cenu davat rozumy,bude totiz vzdy chtit seno.

        • contumax napsal:

         WIKINGER PETR

         K VĚCI TO JE TUPČE, DĚLÁŠ ZE SEBE MOUDRÉHO A JEŠTĚ SÁM SEBE CHVÁLÍŠ, COŽ NĚCO VYPOVÍDÁ O OSOBĚ, KTERÁ SAMA SOBĚ POCHLEBUJE...!!!

         OSOBNĚ NA TEBE SERU...!!!

         A S TEBOU BYCH SE DO ŽÁDNÝHO HOLPORTU NIKDY NEDAL...!!!

       • proud napsal:

        "Naši aktivisté sjednocení jako jeden muž ví,že když budeme mlčet na naše slova stejně dojde.".........konecne neco co jde cist a dava smysl,takze drz hubu a cekej! :-)))))))))))))

      • WIKINGER Petr napsal:

       CONTUMAXI,PROUDA MÁM RÁD A VELICE SI CENÍM JEHO JEDNODUCHOSTI

       i u vás by právě vám slušelo,kdyby jste přišel s konkrétnim nápadem.Na př.WIKINGERE založil jsem v naši vesnici PPK tedy jak kážete PIVNI POLIT.KLUB a tak získávám podporu lidu PROTI vašemu mumláni a jeho zvuk se začiná tak i jasně šiřit.
       Naše rota PPK bude v prvních řadách těch,kteři zdemolují STAROU POLITIKU i s jejich exekutory a politickými Šmejdy.Je nám jasné,že jen NOVÁ POLITIKA má budoucnost.To že bude uskutečněna NOVOU SILOU HzNR,HVzV a KSDH je nám všem jasné.

       AT ŽIJE SOCIÁLNÍ STÁT,KTEŘÝ VYTVOŘI JEN PRAVÍ PRAVÁCI,no A VÍME že ho i oni vynalezli,což vedlo ke vzniku STŘEDNÍ TŘIDY na př u skopčaku,kteři prohráli válku a ted se při platu 6000 EUR MĚSIČNĚ velice durdí,když se jim TROCHU zvedají daně.

       DOUFÁM,ŽE JSEM SE VYJÁDŘIL JASNĚ A VY JAKO JEDNOZÁVITNÍK TO DOKÁZAL I POCHOPIT.KUŘTE SE MNOU DÝMKU MÍRU A ZAPOMENTE NA TRÁVU.

    • WIKINGER Petr napsal:

     OSV přichází každý den s jasnými návrhy jak poslat ŠMEJDY námi zvolené do basy.Rovněž se brzy MŮŽETE dočkát faktu,že bez HzNR,HVzV a KSDH to v ČR BUDE STÁT ZA HOVNO.Ta mě PROUDE nerozčilujte a přiklonte se na stranu MÍRU.

     • proud napsal:

      "OSV přichází každý den s jasnými návrhy jak poslat ŠMEJDY námi zvolené do basy."............bud tak hodnej a nech to na lidech,koho urcej do basy a na jak dlouho,nehraj si na jejich vuli,moulo :-).Mozna je spis a radeji poslou do prace,nez do bane!

     • Jaris napsal:

      Ale no tak, panove....

  • Matt napsal:

   Ještě prezijou krysy a Švýcaři :-)

 4. jan napsal:

  Dokud budou židy okrádat i vlastní stát USA,tak se nic ve světě nezlepší.V současnosti,recese USA je nejhorší,nemá kdo plnit státní rozpočet,většina výroby je v zahraničí a nepomůže ani ovládnutí Ruska,stejně by se to rozkradlo.

  • WIKINGER Petr napsal:

   JANE MÁTE PRAVDU.NEOLIBERÁLOVÉ JSOU NECHUTNÉ KREATURY

   plody ovocných stromu,které vypěstujeme stromy požerou,kmeny porazi, dřevo a prodají na topivo.Je třeba je postavit před soud podobným NORIMBERSKÉMU a peníze které použivají stejně jen na vraždění,vyvolávání válek a teroru jim zabavit ještě dřive než podle své satanistické víry rozbiji celý globus, tentokrát do mrte.Ostatně všichni vidí,že na našich mrtvolách a válkách chtějí vydělat-to je jejch satanistické náboženství.
   NEZBÝVÁ NIC JINÉHO NEŽ JE VŠECHNY ZAČIT IDENTIFIKOVAT, POSADIT DO BASY ČI DO BLÁZINCE, DŘIVE NEŽ POBIJÍ VŠECHNY,KTEŘI SE JIM DNES BOJÍ BRÁNIT.

 5. proud napsal:

  "Jakkoli byl tato vyhlídka bezútěšná, byla pohodou ve srovnání s vyhlídkou, kterou čelí USA dnes."...........a opet rizene,bud rozbit valkou,nebo supervulkanem a dostat masy "nelidi" ke zkrizeni se s ostatni populaci,nejradeji se Slovanskou..........vyroba "spinavy" krve.....No nebylo by idealni kdyby za tim ucelem hrozili Slovanum uplne barevni? Vzali by pak Amiky radeji a jeste radi......oops,co me to jenom napadlo? ;-)

 6. tojefuck napsal:

  Na planetě Zemi vladli dinosauři, pak savci no a na řadě je hmyz. Jen by mě zajímalo, jestli budou ve škole učit, že předchůdce vyhubil meteorit.

 7. Drak napsal:

  To už tady také bylo. Svobodná Evropa podobně štvala v padesátých letech, slibovala vojska, která osvobodí východní Evropu z pod sovětského jha, lidé v sovětském bloku povstávali, až přišlo Maďarsko, krvavé potlačení povstání a bylo po iluzi.
  Američané mají velké huby, umí dobře lhát a provokovat, ale bude to stejné, jako v roce 1956, kdy přiznali, že na to co slibovali, prostě , kromě velkých hub, neměli.
  Vzpoměňte na Reagana a jeho uzbrojení SSSR. Všechno to byly kecy, kterým bohužel Gorbačov uvěřil. Přitom měl Reagan, jen kus papíru, který vydával za skutečnost.

 8. Tomi napsal:

  No ja to vidim tak, ze sa treba vemovat v prvom rade spase svojej vlastnej duse a az potom tych ostatnych aby sa nam nestalo ze znova narodime na tento svet, alebo na iny - tomuto podobny.

  Ježiš Kristus: kto vo mňa verí, nikdy viac nebude musieť zomrieť.

 9. Vladislav napsal:

  Je třeba, aby u nas vznikla jednoznačně proruska strana s potenciálem oslovit aspoň 10% voličů. Musí tam byt silní lidé, kteří ustoji veškerý útok mainstreamu, který bude nutne nasledovat.
  Souběžně s tim je nutne lidi masivně a všemi možnými způsoby informovat o tom, ze jsme jeden národ, Slované, a ze Rusové, východní Slované, a my, západní Slované, jsme jen dve větve tohoto národa. S opozici, nepřátelství az nenávisti mnohých za tyto postoje je třeba počítat, ale nic podstatného nikdy nevzniklo ani nezaniklo za den - a cas hraje pro nas.

  • WIKINGER Petr napsal:

   VLADISLAVE,OSV JE TOHO NÁZORU,ŽE PRORUSKÁ STRANA PATŘI DO RUSKA.MUSIME VYTVOŘIT DOSTATEČNĚ SILNOU NAŠI NOVOU SILU.

   To může pokud budou občané voliči chtit představovat JEJICH HNUTÍ.My navrhujeme vznik hned TŘI nezávislých hnutí HzNR,HVzV a KSDH.Ty mohou pomoci vytlačit možná celou smrtonostnou politickou třidu i s jejich exekutory a STaROU OPELICHANOU POLITIKOU,která se chystá na pokyn NWO nenažraných bezzskrupulozních boháčů vyvraždit ČR domorodce a nahradit je IS samopalníky,kteři přinášeji ideologii vraždění,podle přikazů KORÁNU za které tito hrdlořezové NIKDY nebudou citit ŽÁDNOU odpovědnost což potvrzují volánim ALLAH AKBAR ČIMŽ SVALUJÍ VINU NA JEJICH BOHA,KTRERÝ JIM VRAŽDĚNÍ PŘEDEPSAL, proto jim připadá normální,.vraždit BEZ KOONCE podle návodu jejich prý bohem sepsaném v KORÁNU mají šiřit jako za fašistů strach a bídu.K takovým koncům se hlásí námi zvolení ŠMEJDOVÉ,kteři pokud nebudou vyhubeni mají přikaz zničit ty,kteři je budou volit.

  • Eschatolog napsal:

   bohuzel nehraje, jinak uz mnohokrat to tu bylo, staci nekupovat , mlcky , panovi od wikingu - proste nekupovat

   • WIKINGER Petr napsal:

    JEDEN Z NAŠICH AKTIVISTŮ OSV MI VOLAL A UPOZORNIL

    že je váš přispěvek nesrozumitelný pane ESCHATOLOG,co nekupujete mnohokrát,proč nemáte peníze jste na prcaku,propagujete to co NWO,že se máme uskrovnovat,žádat naše šéfy aby nám snížili plat,vařit zdravě z kuřecích koži a opékat starý chleba,pracovat až do rakve a namísto pořádného platu se zadlužit na celý život a čekat na exekuci a nic nesmíme koupit.???

    VYSVĚTLETE PROČ SNAD CHCETE KRACH ČR A NAMI BUDOVANEHO KAPITALISMU NEBO CO ?

 10. houbeer napsal:

  Wikinger-musim říct,ze se náramně bavím.ac třebas nekdo vas tu nechápe,ja vam rozumím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!