TV MAGAZÍN 15.6.2016

magazin-3Geoinženýři stále pokračují ve svém řádění a vzdušném bombardování planety Země. K tomu, aby se probudily spící masy a pochopily, že je proti nim na celém světě vedena válka v atmosféře, je nutný viditelný důkaz. Několik takových důkazů včetně výsledku 6ti letého bádání Dr. Stephen D. McKay v tomto magazínu. Co odpověděli "odborníci" na dopis jednoho z našich diváků na projekt Chemtrails ?
4 Komentářů k TV MAGAZÍN 15.6.2016

 1. olaola napsal:

  lidi, ptejte se ostatních, jestli neví, jak chemikáliím bránit. Ty fašistický zrůdy musí mít nějakou ochranu, přece si nebudou vraždit svoje děti.

 2. Jan Jinsky napsal:

  Jak může CERN vysílat mikrovlnné signály oslabující naší imunitu? Aby se mu lépe vysílalo, tak ho zakopali pod zem? NEpřijde vám, že ten pán postrádá logické uvažování?

  • Marek napsal:

   Jan Jinsky Píšou tady nekrmte troly. 12:36 Troll už poobědval vtipné kaše? :D

   • Jan Jinsky napsal:

    Ne, troll se jen diví, jaké blbosti mohou lidé vymyslet. Docela by mně zajímal princip vysílání CERNu, který je zakopaný 100 metrů pod zemí. Že to nepatentovali a nedostali nobelovku, to se divím.

    A nebo kůli tomu vlastně ne a ne vymřít a délka života se prodlužuje. Oni si neuvědomili, že pod zemí to nevysílá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!