Rozhovor s organizátorkou happeningu proti Bilderbergu v Drážďanech – 11.6.2016

rozhovor-anja

Happening na náměstí Neumarkt v Drážďanech organizovala aktivistická skupina Love Storm People. Organizátorka Anja vysvětluje, že jejich záměrem je uměleckou formou předat okolním lidem mírové poselství a informace o tom, co je to Bilderberg a Nový světový řád. Nejsou součástí nějakého hnutí nebo politické strany, ale chtějí poskytnout prostor pro komunikaci všech ostatních s ohledem na to, že jádro problému je ve všech případech stejné a tím je samotný společenský systém a především finanční systém.

Chtějí lidi motivovat lidi k tomu, aby přemýšleli o tom, jak dnešní svět funguje.

Anja se dozvěděla o Bilderbergu a o všem, co s ním souvisí přibližně před dvěma lety a byl to pro ni velký šok a plány a aktivity Bilderbergu jí připadají strašné a odporné. Pokud jde o lidi, kteří chodí kolem a zastavují se u jejich happeningu, tak jsou převážně velmi nespokojení s politickou situací v Německu a s tím, že je v Drážďanech konference Bilderberg. Mnoho lidí je samozřejmě nespokojeno s přívalem uprchlíků. Anja tvrdí, že není proti lidem, jako takovým, ale proti tomu, že přistěhovalců je příliš mnoho najednou a chápe, že se jedná o plán, jak rozvrátit evropskou společnost a migranti k tomu jsou zneužívaní. A jasné je, že jádrem problému jsou války v oblastech, ze kterých migranti přicházejí.

Co se týká dalších skupin aktivistů, kteří např. chtějí zastavit TTIP nebo ukončit působení americké armády v Německu, tak pokládá Anja za důležité tyto problémy neoddělovat, protože všechny spolu souvisí a je potřeba na nich spolupracovat a chápat širší plán, který je všechny spojuje.

Když se Anja dozvěděla, že letošní Bilderberg bude v Německu, tak byla ráda, protože je to příležitost, jak upozornit mnoho lidí na problémy s tím spojené. Jako jedno z velkých nebezpečí vnímá snahu Bilderbergu o ukončení používání peněz v hotovosti a přechod na elektronické peníze, protože by to umožnilo získat ještě větší kontrolu nad obyvatelstvem.

Pokud jde o přípravu NATO na válku s Ruskem, tak obyčejní lidé v Německu nic proti Rusku nemají a navíc nejsou hloupí a chápou, co by válka znamenala. Také chápou, že v médiích jede proti Rusku silná propaganda, ale čím dál více lidí si říká, že s médii není něco v pořádku. Největší absurditu viděla Anja tehdy, že když začali s happeningy proti válce a NWO, tak byli v médii označeni za pravicové extrémisty, což je v případě těchto "sluníčkářů" opravdu zarážející.

Důležité je, že lidé v policii postupně začínají také chápat, co se děje. Anja občas s některými policisty mluví a zjišťuje, že i do jejich prostředí se dostávají informace o pozadí událostí ve společnosti. A tak pokládá za užitečné, že policisté chodí na demonstrace a poslouchají, o čem kdo mluví, protože je to pak vede k přemýšlení.

Nakonec Anja vypráví, že mají další den - v neděli 12.6.2016 naplánovanou akci, kdy chtějí vytvořit největší a rekordní formaci z osob ve tvaru srdce a překonat mexický rekord, který je přes 1100 lidí. To se jim však nakonec bohužel nepodařilo.

 
12 Komentářů k Rozhovor s organizátorkou happeningu proti Bilderbergu v Drážďanech – 11.6.2016

 1. Sasin napsal:

  To je jak s tím sorošem, který se stále smí veřejně vyjadřovat ke svému šmelení se zlatem, které má jako větší hodnotu než barevné pojetí lichvokratických bankocetlí. Tam za zdmi navoněného hotelu vysedává a radí se světová sebranka, která občas vykoukne z voken na ten dvorek gde sedí na dlažbě jejich protestanti a svobodně debatují o tom, kterého si dají k večeři. To je klasický průběh lichvokratického demo gratického procesu. Až to skončí, rozejdou se do "práce". Šmejdi ke svému ZLO dějství, poučeni o závěry lichvokratického vývoje a dvorek se rozejde ke svému pracovnímu předhánění za bankocetlema aby se proti šmejdskému poučení z krizového vývoje ubránil. Naprosto šílený. Někteří filoZofové, přemýšlejí, že nás všechny ta masa posunuje jako voda ke splavu, gde se to všechno spláchne mezi ostatní pády civilizací.

  P.S. Fialová Milka vypadá lépe

 2. John_Pitralon napsal:

  S mainstream médii skutečně není něco v pořádku. Ti jedou propagandistický blivajz jak za Hitlera, a jen buzerují opoziční média. Oni prostě vyžadují, aby jim každý jejich prasečiny schvaloval a to včetně opozičních médií, jinak ho okamžitě označí za ruského agenta... Co to proboha je?

 3. proud napsal:

  "Pokud chcete útočiště, musíte Moskvě říct všechno, co víte. Taková jsou pravidla hry,“ vysvětluje expert".........to me taky,nic divnyho na tom nevidim,naopak,kdopak by mel rad ves v kozichu? :-))))

 4. Jan Jinsky napsal:

  K této paní se mi hodí toto:)
  https://www.youtube.com/watch?v=Ups4QRZVQNs

  • Eschatolog napsal:

   To logo vidlaka je skutecne povedene, trochu mne zmatl nazev webu, cteci automat cetl Delfy , ale ona je to asi tycinka Deli, pan autor dokonale popsal sociologii sveta a ten zaver je strhujici. Dekuji za odkaz.

 5. corgon napsal:

  Keby bol Snowden aj marťanský agent tak čo to mení na tom že USA sledujú celý svet?

 6. hel napsal:

  zřejmě ses narodil včera nebo spíš jsi jen další otravný trol

 7. Masrtin napsal:

  Korálku nevím, co si zač, ale asi nemáš ponětí, jak funguje svět nebo se spokojíš s málem. To, že v něm tajné služby hrají významnou roli, chápeš správně, ale kdo vlastně řídí tajné služby a jaké je propojení a spolupráce mezi nimi ? To je velká a klíčová otázka, např. z Analýzy Miroslava Dolejšího je zřejmé, že tajné služby už dávno a nevíme jak dávno spolupracovaly mezi sebou, tedy služby USA, Británie, Franie, SSSR,ČSSR, MOSADu a kdoví jaké ještě. Takže používat termíny USA, Německo, Rusko atd., poukazovat na jejih loutkové prezidenty nebo vlády, je dost zavádějící, protože na úrovni států a jejih vlád není možné pochopit stínovou a globální politiku.
  Už dávno existují především zájmové skupiny a ti, kteří je řídí, státy pořád ještě existují (a já doufám, že budou existovat nadále), ale jaká je jejich existence, když o jejich osudu stále ještě rozhodují ty nejpochybnější zájmové skupiny ? jaká je jejich existence, když jejich tajné služby po většinou slouží ještě tajnějším entitám a spolkům ?
  Ale to je stejně zbytečny, co tady píšu, už jsem si hodněkrát řekl, že i na tomto webu je to házení hrachu na stěnu, hodně štěstí..

 8. Masrtin napsal:

  Ještě Korálku chci zareagovat : Anja se dověděla o Bilderbergu před dvěma lety a dnes je z ní aktivistka, která se snaží sdělit co nejvíce lidem pravdu o Bilderbergu a dalších zrůdnostech. Co jsi udělal ty po té co jsi se dověděl o Bilderbergu , předpokládám, že už je to déle než 2 roky, co jsi udělal kromě planého klábosení, že se posmíváš tak upřímným lidem, kteří přistoupili k činu ? Ta slečna - ne že bych ji znal, je nejspíš upřímná duše a byť by se mi její způsoby mohly zdát naivní nebo trapné apod. (ale tak tomu není), netroufl bych se jí posmívat, musel bych si připadat jako hlupák. Takže dám ti jednu radu : postav se před zrdcadlo a řekni si sám pro sebe : "tak takhle vypadá vůl".

 9. Petr napsal:

  A to nevidite ze zmekcilost jeho synonymu svedci o tom ze je spis na chlapecky, nez na zeny?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!