Dr. Andrew Wakefield vyvrací obvinění z podvodu ve studii o souvislosti očkování a autismu

wakefield

Od vydania štúdie v medicínskom časopise The Lancet v roku 1998, ktorá uverejnila možnosť spojitosti medzi novými formami ochorenia čriev, autizmom a MMR vakcínou, bol jeden spoluautor Dr. Andrew Wakefield predmetom veľkých sporov a ohovárania. V tomto videu sa Dr. Wakefield zaoberá obvineniami z podvodu, konfliktu záujmov a lekárskych pochybení, ktoré boli vznesené voči nemu. Bohužiaľ slovenská farmaceutická mafia, stále prisatá na prsník medzinárodnej farmaceutickej mafie si stále nevšimla, že všetky obvinenia voči Dr. Wakefieldovi boli vykonštruované, aby ho nadobro umlčali. 22 minutové video se slovenskými titulky.

Zdroj:

http://vaxxedthemovie.com/dr-andrew-wakefield-deals-with-allegations/

Jeden z mnohých príkladov:

http://www.sprievodcaockovanim.sk/myty-a-famy-o-ockovani/ockovanie-proti-osypkam-vedie-k-autizmu.html
2 Komentářů k Dr. Andrew Wakefield vyvrací obvinění z podvodu ve studii o souvislosti očkování a autismu

  1. Definitiva napsal:

    K tomuto príbehu plne zodpovedá výpoveď Katasonova, video vedľa, MUTANTI CIVILIZÁCIE PEŇAZÍ.

    Odkedy klan Rothschild založil centrálne bankovníctvo a finančníci ovládli svet, odvtedy ľudstvo duchovne degeneruje a to napriek technickému rozvoju. Davovo elitárske usporiadanie spoločnosti, otroci a páni, to je ideológia Západnej cvilizácie, aj keď pre túto civilizáciu je vhodnejšie pomenovanie civilizácia duchovných degenerátov, ich jediné božstvo sú peniaze, bohatstvo, moc.

    • Definitiva napsal:

      PS: Najsmutnejšíe na príbehu Dr. Wakefielda je zničený život jedinca, psychická ujma, rozklad ducha, morálnej sily. Jednoducho moc korporácií ide cez mŕtvoly a zničená existencia človeka je pre nich samozrejmou nutnosťou pri dosahovaní cieľov. Degeneráti! Nevedia spolupracovať, vedia len ničiť, pritom spolupráca je tiež cesta k cieľu, ale nie pre degenerátov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!