NATO jsou vyděrači!

125531"Amerika nemusí utrácet za zbrojení více než 25 spojeneckých zemí dohromady!" NATO. Zodpovědní daňoví poplatníci vědí, že je to mocná obranná aliance, která nás má chránit před tyranií a snědými lidmi z dalekých končin. Co ale NATO dělá ve skutečnosti?

Když byla v devadesátých zažehnána Rudá hrozba, NATO muselo předefinovat cíle, zač posledních dvacet planých let bojovalo. Možná, že by NATO bývalo mohlo "studovat kabalu" s Madonnou, které také zřejmě dosti chybí životní cíl? Ne. Namísto toho se NATO rozhodlo odprodávat velké množství amerických stíhaček do zemí, které je nepotřebují.

Takto popsal v roce 1999 jeden think tank, jak se NATO rozšiřuje do střední a východní Evropy :

Na první pohled se zdálo, že střední a východní Evropa představovala přímo ideální trh pro výrobce zbraní ... [avšak] představitel Pentagonu v rozhovor pro tento článek uvedl, že zbrojení nikdy nepatřilo mezi vrchní příčky priorit nových členů.

Pokud se nezlepší vztahy mezi Ruskem a NATO, narůst zbrojení v nových zemích NATO by mohlo rozdmýchat další oheň sporů mezi Moskvou a Západem.

Jen připomeňme, že tuto analýzu publikovalo Centrum pro světový dialog již v roce 1999. Mohlo snad být něco ještě více prorockého?

Nedávno vyšel článek v levostředových dánských novinách "Politiken", v němž psali o tom, jak si Spojené státy "vycucaly z prstu" ruskou dobyvatelskou kampaň proti světu. USA tak chtěly posílit prodeje zbraní do rukou svých "spojenců", tedy států NATO ve střední a východní Evropě. Podle jednoho z nejvyšších představitelů Pentagonu, který bude brzy odcházet do důchodu, aby mohl dělat konzultanta pro Lockheed Martin, prý Rusko může napadnout Pobaltí doslova v každé chvíli. Co to má znamenat? Jednoduše: Zbraně jsou nyní top prioritou členských států NATO. A je to venku!

Samozřejmě že je to čistou náhodou, že minulý rok Obamova vláda zahájila ambiciózní zbrojní iniciativu, kterou zacílila primárně na členy NATO.

Americká vláda ve středu oznámila, že spustila dvouletý projekt, který má usnadnit členským zemím NATO sdílení nákladů a nakupování zbraní. Je to způsob, jak zbrojit i přes omezené státní rozpočty na obranu.
Program si klade za cíl udržet konkurenceschopnost exportujících amerických prodejů vojenských zbraní do zahraničí, aby se dokázaly adaptovat na proměnlivé obchodní praktiky a aby mohly pružněji reagovat na poptávky, uvádí prohlášení.

Takže se vraťme k naší počáteční otázce, co že to přesně NATO "dělá"? Je to jednoduché: NATO vytváří imaginární hrozby pro světovou stabilitu, posléze vyprodukuje velké množství zbraní, které mají posloužit k obraně proti "bubákům" z jejich vlastní dílny.

Jak jednou řekl generálmajor Smedley Butler: "na válkách se rejžuje." A můžete se vsadit, že NATO bude v tomto krví nasáklém podvodu sehrávat klíčovou roli. (Je pravděpodobné, že jste nikdy neslyšeli o generálu Butlerovi, nebo jeho objemné brožuře, která je pravděpodobně nejvíce autoritativním manuálem, jak porozumět americké zbrojní a válečné mašinérii, což je samozřejmě důvod, proč se o ní nikdy nevyučuje ve školách).

Zde je úryvek, v němž Butler zmiňuje tzv. Válku za ukončení všech válek:

Pro průměrného Američana, daňového poplatníka, by bylo mnohem levnější (ne-li bezpečnější), když by mohl zůstat stranou zahraničních válek. Několika málo lidem tento zbrojní podnik, podobně jako pašeráctví a další zločinecké "podzemní" podniky, přináší fantastické zisky, avšak náklady na provoz vždy odnesou lidi, kteří z nich žádný zisk nemají.

My, Američané, zdaleka nepotřebujeme utrácet za armádu více než 25 dalších zemí dohromady, a ani nepotřebujeme zastaralé "obranné" spojence, kteří v reálu bombardují bezbranné národy a exportují v Americe vyrobené zbraně do zemí, které pro ně nemají žádné využití. NATO je vyděračský podnik.

Riley Waggaman

Zdroj: http://russia-insider.com/en/politics/nato-racket/ri15080
11 Komentářů k NATO jsou vyděrači!

 1. dj napsal:

  Tisicileta valka mezi Ruskem a Chazari a pak bitva o mesic mezi USA a Ruskem a pak Snowden uvnitr nasi zeme existuje vyspela civilizace.Tohle nejsou konspirace ale skutecnost.

  • henryho napsal:

   Mezikontinentální podzemní tunely
   se nacházejí nějak moc nápadně v místech, jde je nejvíce konfliktů. Pardon, nejvíce vývozů americké demokracie :-)
   Jak je zřejmé, hluboko pod zemským povrchem se nacházející globální síť tunelů, která tu zůstala jako dědictví po miliony let staré civilizaci Stavitelů, je velmi ožehavým tématem. Tak ožehavým, že se kvůli němu vraždí, dokonce se kvůli přístupu do podzemí vedou i války. Co všechno by s jeho zveřejněním vyplulo na povrch? Nakradené poklady nacistů by vedle toho zřejmě byly jen nevýznamnou prkotinou...
   http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2016/06/mezikontinentalni-podzemni-tunely-2.html

   • dj napsal:

    Do techto sklenych tunelu se da dostat na Babi hore,na hranici Slovenska a Polska.Byli vytvoreni plazmovou technologii.Pocas druhe svetove valky na Babi hore byli jak Nemci tak Rusove.Rusove tam pry udelali serii vzbuchu aby vchod proste zatarasili.Tunelama se pry da dostat do ka6de casti sveta.

    • HanzDobry napsal:

     Mluvíš jak kdyby jsi tam byl a a sám je do skály vypaloval.. věřit všemu je přímá cesta do bohnic kamarádí.

 2. Jaris napsal:

  NATO je banda zlodeju a VRAHU!

 3. varachamichara napsal:

  No to se povedlo, poslední dvě věty tomu daly korunu. Tomu se říká arogance lidí v USA.

 4. Q napsal:

  Hmm :-) Ty lysohlávky bych vážně nedoporučil konzumovat :-)

 5. Andy napsal:

  NATO je především teroristická organizace řízená z Washingtonu.
  Všude dokázali rozpoutat pouze teror. NATO = North Atlantic Trror Organization.

 6. Andy napsal:

  NATO je především teroristická organizace řízená z Washingtonu.
  Všude dokázali rozpoutat pouze teror. NATO = North Atlantic Terror Organization.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!