Operace Barbarossa

Operation_Barbarossa_6_lines_of_attack_Why_We_Fight_no._5

22.Červen 1941 vojenská operace fašistického Německa s názvem Barbarossa

Je to již 75 let od věrolomného přepadení Svazu Sovětů dnešní Ruské Federace. Je to již 75 let od události, která v konečném důsledku zlomila vaz fašistům a jejich sionistickým podporovatelům ve snaze zničit komunismus a především vyhladit Slovanské národy. Je to 75 let ode dne, kdy naplno začala Velká vlastenecká válka. Je to tři čtvrtě století od události, která je po zbytek dějin lidstva příkladem všem vlastencům při obraně jejich vlastí. Události, která plně zažehla strašnou 2. světovou válku v níž vítězství národů bojujících na straně spojenců bylo vykoupeno krví příslušníků těchto mnoha národů, národů Evropy a světa.

Je to 75 let od největšího utrpení obyčejných lidí po celém světě ať na straně vítězných mocností nebo poražených států. Poražení ve finále byli úplně všichni. Válečný požár zničil desítky milionů lidských životů, zničil a spálil prosperující země a uvrhl centrální ostrov o desítky let ve vývoji nazpět. Celý svět byl plný válečných uprchlíků a sirotků. Byli to ale jiní uprchlíci než ti jež se nám do naší Evropy snaží nasadit dnes ti samí, co rozdmýchávali požár 2. světové války. Byli to zubožení lidé, kteří si vážili jakékoli poskytnuté pomoci a sami se následně zapojovali do obnovy svých zemí anebo zemí, které jim poskytly azyl. Dnešní tzv. uprchlíci jsou ve většině případů ekonomičtí migranti anebo přímo příslušníci 5. kolony jež je nám vnucována do našich zemí, aby nás finálně zničila.

Je to 75 let od události od které si světovým sionismem podporovaný fašismus sliboval konečné řešení Slovanské otázky. Díky hrdinství obyčejných lidí SSSR, díky jejich VLASTENECTVÍ, můžeme tu být dnes i my příslušníci národů Evropy. Již je čas znovu uchopit tento symbol našich bratrů z východu a celá Evropa musí jednotně jako jeden muž povstat proti těm stejným silám. Silám které nás vehnaly do 2. světové války. Jsou to ty samé síly, které dnes řinčí zbraněmi na hranicích Ruské federace. Jsou to ty samé klany zločinných patologických psychopatů toužících po moci a spojení s temnými silami. Jsou to ty samé síly, které naši zemi uvrhly do nové formy okupace našimi občany nazývané 2. protektorátem a jsou též stejné struktury, které naším jménem páchají válečné zločiny po celém světě spolkem válečných zločinců NATO.

Stalinovi je vyčítán pakt Molotov Ribentropp, že se spojil s Hitlerem. Dnešní 5. kolona v naší zemi se snaží v tomto ohledu přepisovat dějiny a tvrdit, že Stalin zahájil 2.světovou válku. Stalin na rozdíl od vás podpindosníků byl státník a gosudar. V roce 1939 již věděl, že válka s fašisty je neodvratitelná a jako vynikající stratég uzavřel onen pakt, aby získal čas na přípravu země na válku a hlavně její vyčištění od zrádců a podpindosníků na všech úrovních řízení. Dnes jsme 75 let od zahájení operace Barbarossa. V těch dnech, kdy zločinné NATO shromažďuje vojska na hranici RF. Ve dnech, kdy sionisté z Ukrajiny opět vraždí naše Slovanské bratry v DNR a DLR. Ve dnech, kdy připravují Ukrajince na bratrovražedný boj s Rusy v rámci Banderovského projektu a ve dnech, kdy zločinci z naší 5. kolony ruku v ruce se zločinci z NATO chystají stejný osud nám Čechům ženám i mužů pod doktrínou Steel Rose, u které se pro naše vojáky nepočítá s návratem a ani s 2. sledovou podporou!!!

Cíl je opět stejný. Vyhladit Slovany a nyní je samotné navzájem.

Naštěstí pro nás všechny na Velkém ostrově je opět v Rusku gosudar. Gousdar Mirotvůrce jak ho označil sám papež. Ten gosudar, který uhájí nás Slovany, tak jak to s Rusy bylo již mnohokráte v dějinách. Rozpomeňte se kdo byli naši předci, rozpomeňte se, že v největším utrpení 2. světové války byly na všech stranách konfliktu slušní lidé co nezapomněli co lidskost znamená a byli ochotni pomoci. Ve jménu oné lidskosti zažehnejme nové válečné přípravy na Velkém ostrově jehož součástí je Evropa a nedopusťme další provokace a eskalaci konfliktu s RF. Nezapomínejme, že pokud válčíme jsme jenom opice a dnes již jsme opice co dnes drží atomové klacky.

Nezapomínejme, že největším odkazem operace Barbarossa nejsou úspěchy v boji vrtkavé na obou stranách konfliktu, ale

VLASTENECTVÍ
25 Komentářů k Operace Barbarossa

 1. Tomek napsal:

  Stalin sa nikdy nespojil pri tom udajnom pakte ako nam to navravaju , bola to dohoda .

 2. Zighartice napsal:

  Napoleon:
  Ve tři ráno, dne 24. června 1812 vpád do Ruska.
  • 125 000 Francouzů
  • 337 700 Němců a Nizozemců
  • 95 000 Poláků
  • 35 000 Rakušanů
  • 30 000 Italů
  • 20 000 Prusů
  • 15 000 Švýcarů
  • 9 800 Dánů a Norů
  • 4 000 Portugalců
  • 3 500 Chorvatů
  Ruský postup se zastavil až v Paříži. Kutuzov se již dobytí Paříže nedožil, když na jaře 28. dubna 1813 zemřel při pronásledování nepřítele.

  Hitler:
  Ráno 22. června 1941 nacistické Německo společně se svými evropskými spojenci napadli bez vyhlášení války Sovětský svaz a začala tak jedna z nejbrutálnějších a největších válečných kampaní v historii lidstva.
  - 3,9 (včetně rezerv) milionu vojáků,
  - 3 600 tanků,
  - 4 389 letadel
  2. května se generál Weidling rozhodl beznadějný boj ukončit a berlínská posádka se vzdala.. Za sovětské velení přebral kapitulaci Berlína generál Vasilij Čujkov, velitel obrany Stalingradu.

  Takže to vychází opět přibližně na červen s výsledkem, na který se dá s vysokou mírou jistoty vsadit – vyhubení lidstva.

 3. Stribog napsal:

  Nějak se nám to opakuje. první Evropská unie byla ta Hitlerova. Kluci, co spolu mluví potřebovali zlikvidovat Stalinův imperský projekt. A tak zafinancovali Adolfa, jako nástroj. Umožnili Anschluß, což bylo potřeba k tomu, aby získal potřebné valutové rezervy k dalšímu zbrojení a Mnichov, kterým dostal jeden z největších vojenskoprůmyslových komplexů v Evropě, ten československý, který paradoxně nebývale vyrostl díky carskému zlatu, co uloupily Masarykovy legie...
  Tenkrát jsme měli milionovou, skvěle vycvičenou armádu a systém pevností. Jen těžko by se přes to tehdejší Wermacht dostal.
  Dokonce esxistuje korespondence mezi Churchillem a von Kleistem. Kleist informuje sira Winstona o tom, že napadení Československa je bláznovství a že je důstojnický sbor připraven zatknout Hitlera. Na jeho úrovni nevěděl, že se chystá Mnichov. Churchill reagoval velmi podrážděně a Kleista od úmyslu zrazoval.
  Psychohistorická válka a idiotská historka různých Kristlíků dnes to má tendenci vyprávět z prostředka. Od smlouvy Molotov-Ribentropp... Už samo označení je zavádějící. Byla to smlouva o neútočená, kterou s Hitlerem mělo Polsko, Francie i Británie. vrchol současného historického mýtu je, že Stalin zvažoval zaútočit jako první. Takový idiot, aby si proti sobě postavil většinu světových zdrojů, které jak známo vyhrávají války opravdu nebyl.
  A tak k manipulaci a vybičované rusofobii dnes ještě přibylo to nejhorší. Zas máme německé vojáky na dostřel od Leningradu. Aspoň, že ten červen už to má za pár...

  • Tomek napsal:

   To mas pravdu . Ceskoslovenska armada bola vo vacsine aspektoch lepsie vybavena ako Wermacht , azda okrem letectva . A naviac bola pripravena a ochotna branit vlast .Nemcom by si vylamali zuby a aj po pripadnom obsadeni by neboli schopny expandovat dalej . Po obsadeni ciech narastla velmi vyrazne sila nemcov .

  • Holy napsal:

   Nechci Ti brat iluze Stribogu, ale klimatoteroriste uz maji vyzkousene jak z prosince ci ledna udelat cerven. Diky technologii ns ovladani pocasi mohou zautocit kdy chteji jakmile budou pripraveni. Jedine co jim vtom muze branit je obdobna technologie na strane RF a Ciny.

   • Eva z Moravy napsal:

    To se jim a nám vlastně taky vymstí.

   • Stribog napsal:

    V meteoroligkých i tektonických zbraních existuje reciprocita. Obě strany budou mít věcičky mimo znalosti běžného smrtelníka. Tomu by napovídal i důvod zoufalého stavu amerického strategického letectva, které pravda v dnešní době má spíš efekt psychologický a zoufalý stav systému ICBM i jeho odpalovacích sil.
    Kdyby neexistovala reciprocita, dávno by to použili.

 4. Zighartice napsal:

  Podle zprávy, která se objevila v edici Německého ekonomického zpravodajství (Deutsche Wirtschafts Nachrichten) 7. června, pod tiulem “Merkelová odstranila BND: USA budou nadále kontrolovat německé zpravodajce”, brzy projde německým parlamentem nový zákon. A kancléřka ho schválí. Podle tohoto zákona německá zpravodajská služba, neboli Bundesnachrichtendienstes, bude od té chvíle vlastně jen pobočkou americké CIA. Alles O.K.

  BND má být podřízena CIA tak extrémně, že dokonce americká špionáž namířená proti německým společnostem bude prováděná pod hlavičkou nominálně stále německé zpravodajské služby. Jakékoli samostatné rozhodování BND bude zcela “vyoperováno” a v novém zákoně pro ně není místo.

  “V praxi to znamená, že americké zpravodajské služby, především NSA, budou moci nadále pokračovat v odposleších kterékoli německé společnosti nebo i jednotlivců.”

  To znamená i samotné kancléřky, jejíž telefonní hovory, jak odhalil stále ještě nedávný skandál, NSA rovněž odposlouchávala. Teď už ovšem něco takového bude zcela legální. Alles O.K.

  Žádnou z těchto informací se samozřejmě ze západních mainstreamových periodik nedozvíme. Že by se tam objevily, byť se zpožděním, je naprosto vyloučeno. Ačkoli potenciální publikum je obrovité (zvláště proto, že obyvatelstvo západních zemí, které se v konfliktu angažují, za něj de facto platí, aniž jim však “lup” Západu k čemukoli je, protože všechen proudí především americkými elitám), média vykazují nulovou ochotu cokoli “nesprávného” publikovat.

  Důvod je jednoduchý. Dnešní média slouží čemusi jako moderní feudální aristokracii - tedy nikoli veřejnosti. Tu pouze klamou, manipulují a okrádají o peníze. Skutečným vlastníkem médií jsou elity v pozadí korporací, jež platí za reklamu, případně vlády, které ze svých kapes financují zbytek.

  Je-li například navrácení Krymu pod historicky nezpochybnitelnou ruskou státnost vydáváno na Západě za “anexi”, ilegální “zábor”, či “krádež” poloostrova, který je bránou do Ruska, opak je pravdou. Obyvatelé Krymu měli životně důležitý důvod se obávat nového obamovského režimu, instalovaného v jejich staleté vlasti. Jenže lež se musela stát pravdou. Jinak by samozřejmě Západ těžko hledal záminku pro invazi do Ruska.

  Lze tedy snadno odhadnout, dokdy se západní veřejnost nedozví pravdu o "ukrajinské revoluci”: minimálně tak dlouho, dokud bude "ukrajinská lež" sloužit jako zástěrka nejen pro sankce vůči Rusku - ale především pro přípravu a zdůvodnění invaze. "Převod" německých tajných služeb pod CIA je v tomto kontextu dramatickým krokem.

  Dnes se život na planetě Zemi ocitá v mnohem větším nebezpečí, než byl v nejtemnějších dnech Studené války. A jakkoli představuje oteplování Země globální hrozbu, je tato hrozba miniaturní ve srovnání s hrozbou nukleární zimy. A jestliže ďábel, zhmotnělý ve Washingtonu a v jeho vazalech, rozpoutá nukleární válku, stanou se jedinými dědici země švábi.

  Vidíme tak učebnicový příklad, jak se “demokratický” Západ připravuje na válku s Ruskem: Mohutnou propagandistickou mašinérií, informační blokádou a potlačováním svobody slova.

  "Život v protiatomovém krytu je prý příjemný a sexy."

 5. medved napsal:

  RUKY PREC OD RUSKA !!! Nemate absolutne predstavu, vy americko-bruselsky špinavci, aku silu ma srdce a laska,slovanske srdce, oproti vašej nafukanosti,bezcitnosti a tužbe po absolutnej moci. Zelam vam aby to čo chcete urobiť Rusom a ich bratom slovanom,sa vam vratilo v plnej sile v podobe na kusy roztrhanych tiel vašich deti,žien,rodičov a pribuznych..!! TO CO UROBIS DRUHEMU, STANE SA TEBE,..nezabudajte na to vy TUPE MOZGOVE MONSTRA !!

 6. Pavel napsal:

  Zighartice perfekti!!!

 7. BRICS napsal:

  Slovane se vyznacuji pracovitosti, tvorivosti a silou ducha. Vsechny tyto vlastnosti paraziticti sioniste postradaji, a pri jejich lenivosti nutne potrebuji otroky. Slovane nejsou zotrocitelni v dusledku nejen techto zakladnich, vyjmenovanych vlastnosti.

  Sionista je v podstate jen parazit, Slovan neparazituje, nezotrocuje.

  Sioniste take na Slovany zarli. Jsou zdravi a krasni, zatimco sioniste, to je vystavka zrud a kriplu. Takze kdyz chces vladnout a vyniknout a jsi zruda, nezbyva ti nez ty, kteri jsou nad tebou, vyhladit. A jdou do toho uz ponekolikate. Dostanou opet na frak, jelikoz priroda to nedovoli, aby kriplovsky parazit ji ovladal. Vidite snad, ze by pijavice nebo jiny parazit vladl v risi zvirat? Proste to nejde jit proti zakonum prirody, a kdo se o to snazi, doplati na to.

  Mimochodem, moc dobre to vite, jenom provokujete. Jako "spravny" zid. A pokud budete reagovat, tak vynechejte Nobelovky parazitum za ukradene vynalezy jinym.

 8. Eva z Moravy napsal:

  A proč Jinský tedy po osvobození např. Běloruska přežilo 48% obyvatel? Ti co nepřežili, ti spáchali sebevraždu? Všichni, včetně dětí?

 9. Jaris napsal:

  nerikej, Jinsky, ze Ti doposud neni znamo, proc je Rusko neustale napadano. Prozradila to na plnou hubu zidovka Albrightova, ze neprislusi Rusku jako jedne zemi vlastnit tolik nerostneho bohatstvi. Musi se pry se svetem rozdelit. Po zidovsku to znamena nechat se vykrast bud po dobrem lsti nebo po zlem. Ta druha alternativa souvisi s genocidou Slovanu/Rusu, jelikoz se podle Madleny Korbelove delit o bohatstvi dobrovolne nechteji.

 10. sog napsal:

  Občan Jinský, odpoveď na prvú otázku je jednoduchá. Slovania sú výnimoční tým, že majú na pipíku predkožku :) Ale tu nejde o to. Sionisti ich chcú vyhladiť len preto, lebo sú Slovania. Oni normálne neznášajú Slovanov len preto, že sú Slovania. Sú to jednoducho povedané antirasisti :)))

 11. Holy napsal:

  BRICS
  1***

 12. Sasin napsal:

  Jak už jsme pochopili, vyhladit ta nad zrůdami se daří. Vyhladit i ty pod zrůdami se taky daří. Příroda je co? Zdali se jedná o výrobu kyslíku a vlhkosti k přežití o to se lidi postarat nedokáží, chvála jejich blboňství. A co běhá po světě, plazí se nebo se potápí na Bahamách je pro matku zemi zbytné. Jen pro radost, to trpí.

 13. Petr napsal:

  Vzdyt ten troll zase poklada nesmyslne otazky. To ze za Hitlera bylo zlikvidovano desitky milionu Slovanu ho nezajima. To proc sioniste chteji znicit Slovany a bilou rasu mu je ukradene. Potrebuje si jen jen tak pichnout. Asi mu nedal kamarad.

 14. Vláďa z Brna napsal:

  Myslím sice že Brics hodně přehání, ale na druhou stranu, na to aby člověk vládnul druhým, je zapotřebí především nastřádaný rodinný kapitál (nemusí být finančně vyčíslitelný), kastovní uspořádání, bezskrupulóznost a vychytralost.

  To co na Slovanech vadí nejvíc je, že jich je příliš mnoho, stále se nedaří je odtrhnout od předávaných rodinných hodnot a zvyklostí, a ovládají cenné zdroje, které nechtějí jen tak rozdávat za deky a korálky.

 15. medved napsal:

  Jinsky,ty zatuhnuty rakovinovy vred,!Darmo sa vykrucaš svojimi prispevkami ako červik na hačiku,darmo zavadzaš diskutujucich svojimi debilnymi prispevkami,skutok ktory si vykonal pred rokmi,brutalny skutok s nadychom smrti,tieto tvoje prispevky NEZMAZU !!! Tvoja vlastna karma ti dycha na krk,a ten ťa boli,..ktovie prečo???

 16. sog napsal:

  Občan Jinský. Vôbec netuším, ako ste z príspevku Bricsa vyvodil, že Slovania sú tí, čo vládnu. On píše len, že pijavica nevládne v ríši zvierat, lebo príroda to nedovolí. Nehovorí, že tam namiesto pijavice všetkým zvieratám vládne iný druh. Naopak vraví, že ak sa o to niekto pokúsi, doplatí na to.

  Samozrejme je pravda, že Slovania vládnu. Alebo by aspoň mali. Vládnuť sami sebe. Sebaovládanie. A to by mali robiť všetci ľudia, nie len Slovania. No nechápem, ako by sa aj toto dalo odvodiť z príspevku Bricsa.

 17. Vláďa z Brna napsal:

  Jane Jinsky, to jste reagoval na mě?
  Jestli ano, tak já bych nepoužil pro vládnoucí rodiny kategoricky hodnotící pojem "zlí", ani bych Slovany neoznačil za nadrasu.
  Takže z Vašeho blbého kydance zbylo jenom "bezskrupulózní", a to mě netrápí.

 18. Vladislav napsal:

  Slované nepotřebuji a nikdy nechtěli vládnout. Potřebuji jen, aby je parazité, jejichž zájmy tady hajite, nechali na pokoji.
  Myslíte, ze to uz konečně dokážete?

 19. proud napsal:

  To je proste jinskej.Neni zadna nadrasa,ale za to je hodne blbejch rypaku jeho typu.

 20. proud napsal:

  Presny:-)

 21. proud napsal:

  Spis mu nedal ani za prachy,takovy kamarady nemaji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!