Studio REPORT 30.6.2016

cntv-report3Teror na tureckém letišti s desítkami mrtvých. Zde máte přehledně, co k tomu říká svět - Soros: EU ovládne chaos a nakonec se rozpadne - Oslabená Evropa? Ani náhodou. Těšit se můžeme na zrod evropského superstátu - Brusel chce zavést euro u nás i v celé EU - Dosud nejostřejší vzkaz Merkelové Britům: Kdo opustí naši rodinu... - Oznámení Evropské radě o vystoupení České republiky z Evropské unie - Nigel Farage pro všechny svobodomyslné lidi v ČR natočil vzkaz - Boris Johnson: Británie je i po Brexitu součástí Evropy. Kdo věří lžím, že EU je Evropa? - EU chce zrušit písmeno Ř! Prý kvůli zjednodušení...
7 Komentářů k Studio REPORT 30.6.2016

  • BRICS napsal:

   Hezky.

   Libi se mi nejvice, ze plevelu neda sanci se uplatnit.Tak to ma byt. Chrani jednu plodinu druhou. Velmi poucne i pro vztahy mezi lidmi. Jsme skutecne jenom soucasti prirody a on se tim ridil.

   Oprostil se i od lidskeho plevele a zapleveleni svehomozku. Chytry to pan.
   A ted si predstavte, ze kazdy ma narok na obzivu z planety a bez dementniho vymyslu penez a placeni za pudu. Co uz lidstvo vylikvidovalo plodin zeme, o kterych ani netusili, ze mohou byt obzivou.
   Hlad a bida je vysledkem pouze a pouze jen socialnich vztahu a v nich zejmena tolerovanou zlodejinou.

   Planeta je schopna uzivit uplne kazdeho.

 1. Definitiva napsal:

  Nejaká EÚ rada rozhodla o zrušení písmena "ř". EÚ rada sa správa ku všetkým občanom ako ku debilom imbecilom a idiotom, ktorí si nevedia ani vytrieť zadok a všetko za nich musí riešiť EÚ.

  Mojou reakciou na zrušenie písmena "ř" by bolo vystúpenie z EÚ, zrušenie a tým aj zrušenie chazarskej americkej diktatúry v Európe.

  Na pripomenutie. Angličtina je mladý jazyk, jednoduchý, primitívny, má málo výrazových prostriedkov, jedno slovo označuje aj sto významov. Anglicky hovoriaca populácia nevie ani správne vyslovovať hlásky abecedy, totálne skomolili zvuk jednotlivých písmen.

  Ak treba niečo robiť, tak naučiť anglicky hovoriacich barbarov správnu výslovnosť hlások, slov, viet, myšlienok. Potom im možno neanglosaský svet porozumie.

  Poznanie dejín hovorí, že prvotné boli jazyky Slovanov, Slovenov,

  z ktorých vznikala latinčina,

  ktorá bola vnútená národom ako úradný jazyk a ktorá predstavovala snahu o "zjednotenie" a podmanenie si národov a krajín Európy. Išlo o centralistické úsilie kresťanskej cirkvy ako výkonnej časti svetovej moci. Slovanská kultúra bola zničená, vymazaná z pamäti rodu, Slovania boli duchovne zotročený a dodnes sú nútený podrobovať sa cudzej moci. Slovanská védska kultúra bola nahradená kresťanským monoteizmom ako nástrojom vlády nad svetom. Ideológia monoteizmu má pôvod v Starovekom Egypte a zaručene nemá božský pôvod.

  Latinčina a kresťanstvo boli najskôr vnútené západnej časti Európy, latinčina dala základ ich jazykom.

  Angličtina je zmesou všetkých jazykov Európy, otrasný, nestráviteľný guláš.

  Zrušenie "ř" je obmedzenie slobody, ničenie kultúry národa, je pokračovaním procesu začatého kresťanstvom, je súčasťou otroctva uvaleného na Slovanov.

  Opakujem sa. EÚ vznikla a dodnes funguje ako centrum moci na ovládnutie Európy, nikdy nebolo jej prioritou riešiť blaho občanov, EÚ je vládou nikým nevolených alkoholikov a nevzdelancov, dôkazom je aj nefungujúca ekonomika, finančné krízy až krach, zničujúce dotácie. Náhody neexistujú.

 2. Definitiva napsal:

  Dodnes a dlhodobo najrozumnejšie myšlienky má Okamura, pragmatik, rieši problém občanov a národa. Vysvetlite, mi bratia Česi, máte z neho strach, alebo je to podvodník??? Radšej volíte čierne knieža, sobotky, čapí hnízdo inostranca, slobodomurárov, sionistov. Prečo?

  O Slovensku mlčím, lebo tu naozaj nie čo, ani o čom.

 3. Toseš Kokot napsal:

  Milí idioti - čtenáři tohoto plátku, abyste věděli KDO a CO zde pro Vás píše, tak náhled na poněkud serioznější server: http://manipulatori.cz/hoax-eu-chce-zrusit-pismeno-r/
  S pozdravem, Toseš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!