Studio REPORT 1.7.2016

cntv-report3Putin vysvětlil, proč NATO posiluje své pozice na východě Evropy – Hollande odpověděl na výzvy k referendu o vystoupení Francie z EU – Nyní čelí Británie „barevné revoluci“. Soros se chystá zarazit Brexit – Dramatiská eskalace situace. Ukrajinská vojska vpadla do oblasti Donbasu – Vláda USA platí miliony dolarů na obnovu mešit v Evropě – Při posledním průjezdu amerických vojsk přes naše území nechala tato vojska munici a zbraně ve Vyškově a v Přáslavicích – INTV: Infovojna z 30.6.2016 – Pozvánka na akci „Oslava ramadánu po česku“ – Pozvání k poslechu debaty s Vl.Kapalem a P.R.Ortekem na svobodném rádiu o aktuálním dění.
4 Komentářů k Studio REPORT 1.7.2016

 1. Holy napsal:

  Prezident České republiky Miloš Zeman na pozadí nedávného rozhodnutí Velké Británie opustit unii vyzval zemi provést referendum o členství země v Evropské unii a NATO.

  http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/prezident-zeman-je-pro-referendum-o-ceskem-odchodu-z-evropske-unie-a-nato–1629150

  cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20160701/3432511/zeman-referendum-eu-nato.html

  • BRICS napsal:

   je pro referendum, ale predesila, ze sam je proti odchodu jak z EU, tak z NATO. Pry na tom vydelavame.

 2. ed napsal:

  Príspevky z tejto kategórie som nikdy neotvoril. Prečo? Pozrite sa na fotografiu uvádzanú k týmto príspevkom. Dajte tam prosím vás iný obrázok, a nie obrázok staršieho zarasteného muža v trápnom pulóvri z roku tisíc deväťsto päťsto. A k tomu ešte v tomto teple. Nie, nenarážam na to, aby tam bola vypatlaná blondýknka s vytlačenými vemenami, ani kravaťák s vysokou školou. Ale uznajte sami, toto je moc. Nepíšem to kriticky, ale konštruktívne. Berte to ako radu od človeka, ktorý robí internetové stránky. Aj vizuálna stránka priťahuje. :) Ste skvelá stránka. Prajem veľa zdaru.

  • BRICS napsal:

   Musite to napsat dotycnemu na Youtube. Tady on to necte. Spustte to a prekliknete na Youtube.

   Tento web mu publikuje jako i nektere dalsi.

   V tomto dile u toho nepopijel kafe a tedy ani nemlaskal. To mu bylo take vytykano a vidite, polepsil se. Takze to zkuste.

   Ale zase ma prijemny hlas, to se mu musi uznat, jinak se casto prerikava, asi trema. A posledni dobou zrychluje tempo reci, coz take neni dobre. Na to, ze je na to sam, tak to dela dobre. I to se musi hodnotit. A je to uz duchodce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!