Kam jsme za 25 let došli? Doc. Ing. Ilona Švihlíková, Ph.D.

25let-svihlikova

Přednáška ekonomky Ilony Švihlíkové o stavu naší ekonomiky a sociálního státu. Jak se změnily ekonomické a sociální ukazatele České republiky za posledních 25 let? Přednáška z Chrudimi - 26.4.2016
30 Komentářů k Kam jsme za 25 let došli? Doc. Ing. Ilona Švihlíková, Ph.D.

 1. novapalo napsal:

  Ja to vidím ešte horšie. Prečítajte si knihu "Zásadné omyly Západu a Vatikánu" od P.P. Kysuckého.

  • koľkobudešžiť "z EU dostávame menej ako dávame!" napsal:

   Konečne snáď ľudia pochopia, že z EU sme nikdy nedostali viac ako dávame. Konečne snáď chápu, že EU nás okráda neustále. Ak v r. 1989 malo ČR na konte 280 miliárd a teraz len Češi majú dlh 1700 miliárd to exaktne dokumentuje správne, že nás okradli viac ako vo vojne!!! A každý kto tvrdí, že z EU dostávame viac ako dávame je VLASTIZRADCA, zapredanec, alebo neinformovaný hlupák!!! Podniky, ktoré "privatizovali" za babku im prinášajú všetok zisk do ich vrecka. Ročne vyše 100 milárd kč ide v zisku preč z privatizovaných podnikov a privatizácia bánk prináša ďalšie 100 miliardy ročných strát...
   A Trend s podpidosníkmi, sluhmi zlodejov píše
   01.05.2015 | SITA "Slovensko prijalo z Európskej únie od svojho vstupu do nej v roku 2004 do konca roka 2014 o 7,231 miliardy eur viac peňazí, ako jej zaplatilo. Za uplynulých jedenásť rokov získalo z rozpočtu EÚ celkovo 14,128 miliardy eur a zároveň do neho odviedlo 6,897 miliardy eur." Tu vidno aké klamstvá uvádzajú, keď neberú ohľad na to o koľko eur sme okrádaný odvádzaním zisku z privatizovaných podnikov a bánk majiteľom do EU a rovnakým zlodejom za oceán!!! Teda ak aj pán prezident Zeman tvrdí, že dostávame viac, tak je to len bez započítania prvotného zločinu storočia vo všetkých pos-ost krajinách - krádeži ich národného bohatstva a totálne rozkradnutie ekonomiky týchto štátov!!! Teda zo 100% čo ukradnú post-ost štátom vrátia vo forme "príspevkou" EU cca 5%. Západ žije stále na úkor východu rovnako ako vykrádajú ruské surovinové zdroje. A my sme šťastný, že si ideme zarobiť naše ukradnuté peniaze svojou prácou na západ, lebo vytvorili podmienky, že bez ukradnutých peňazí máme platy pod úrovňou prežitia vo svojich rodných krajinách!!! Teda aby sme dostali trochu ukradnutých peňazí naspäť, musíme si ich ísť svojou prácou zarobiť na západ. Našimi ukradnutými peniazmi nás v zahraničí platia a my sme šťastný, že máme väčší plat ako menej šťastný rodný bratia na Slovensku, Čechách, Poľsku, Chorvátsku, Srbsku..., ktorý tam zostali. Za cenu roztrhnutia rodín, spoločenstiev... si ideme po svoje ukradnuté peniaze a ešte si ich odrobíme !!! Sme teda OKRÁDANÝ NÁSOBNE VIAC!!! A ešte z týchto našich peňazí platia islamizáciu EU a pchajú sociálne podpory a príspevky migrantom a moslimom miliónové príspevky na náboženské obce... Preč z EÚ a NAVRÁTENIE UKRADNUTÝCH PODNIKOV A BÁNK a budú normálne platy u nás, bude na školstvo, bude na zdravotníctvo, keď sa odstráni okrádanie farmaceutickými a bankovými hydrami...

 2. J. Hruška napsal:

  Stačila dvě slova: do prdele.

  • .lak napsal:

   Vždyť si taky lidé vybrali pastýře kteří mají salaš v bruselu a tu vlastní pindostan ussraele.

 3. contumax napsal:

  Došli jsme skoro na úroveň Ukrajiny až na to, že se tu zatím nestřílí...

 4. Lex DRUID napsal:

  Kam jsme za 25 let došli?
  Do daleko větší totality, závislosti a bezpráví pro většinu obyvatel.
  Jsme v daleko větší prdeli než před převratem v roce 1989.

  • BRICS napsal:

   Zasadni rozdil je v tom, ze stary system se o lidi staral a tento je likviduje. A jeste nas zatahl do cizich dobyvacnych valek. A na vrchol vseho se nas chysta postavit proti nasemu osvoboditeli v predchozi svetove valce. Horsi uz to ani byt nemuze, kdyz se nad tim zamyslite. Nejen dnesni vlada, ale i vsechny predchozi od roku 1989 by mely viset. Tim, ze jsme to neudelali, jsme si vykopali hroby vlastni.

   • Čech napsal:

    Ten liberalismus nás učili právě proto, abychom je nepověsili. Mají to vymakané haj-líci.

   • Petr napsal:

    Ale neidealizujte ten stary system. Take nechal chcipat lidi. Napr. tata sel do duchodu v padesati proto ze dostal par infarktu v praci(hornik), dokonce mu dali hodinky Pobeda. Umrel v 53. Za nim sla mama. Znal jsem hodne stejnych pribehu. To jen tak kdyz se moc idealizuje.

    • koľkobudešžiť "porovnanie režimov" napsal:

     Proste snáď Pravdu o studenej vojene" (leva net) ste čítali a tak viete, že rovnaký hadi spotvorili minulý systém ako rovnakí hadi nám priniesli túto ničotu na ktorú už upozorňoval film "Nekonečný príbeh". A teda je absolútne hlúpe porovnávať minulý už spotvorený režim so súčasnosťou. Veď spotvorenie minulého režimu umožnilo nástup súčasnej totality!!! Je potrebné ukazovať ako bankári zničili rozvoj ľudstva už likvidáciou-nezavedením Teslovych vynálezov - dnes by sme čerpali energiu z vákua a lietali gravitačnými pohonmi - neničili prírodu a neplazili za po cestách ako chrobáky!!! 5minПочему запретили открытие Теслы и кто такой на самом деле Эйнштейн https://youtu.be/JX1xB8pcDAk Len preto, aby si mohli ponechať svoje zisky a rozvíjať svoju koncepciu globalizácie udržujú ľudstvo v podstate v modernej dobe kamennej a deformáciou informácií, dejín v stave psychicky postihnutých osôb !!! Veď pozrime sa okolo seba a mnohí i na seba!!! A v tomto kontexte snáď chápeme tu hrôzu degradácie, retardácie miliárd ľudí na Zemi a s tým súvisiace ekologické škody, stovky miliónov zničených životov... Veď urobili GENOCÍDU na ZEMI!!! Pomocou cirkví, spálením VEDENIA, ZNALOSTÍ ĽUDSTVA v knihách. Nás uvrhli do stavu retardantov a burcovaním animálnosti a pudov do stavu horšieho ako zvieratá!!! A teda diskusie o režimoch, ktoré zaviedli a deformovali tí istý nikam nevedú!!!

    • Marco napsal:

     A vy si myslíte, že dnes lidé umírají později? To máte ale z dnešních statistik, že. Tak za prvé, horníci měli u nás nejlepší péči před rokem 89 a to tvrdí i samotní horníci, sám mám souseda horníka a dosud žije. Takže moc nechápu, v čem vidíte problém. Můj otec umřel rovněž brzo a byl řezník. Také bych se měl asi domnívat, že mu komunismus zkrátil život. Kousek od mého domu je fabrika, která chrlí mrzáky už 15let a nikoho to jaksi nezajímá a co je nejlepší, každý odchází bez jakékoliv finanční náhrady, či zdravotní péče. V 50letech tu umírají zdraví jedinci, jelikož se soukromníkovi nechce utrácet za lepší ventilaci. Oproti vašemu tátovi, který měl jistě lázně i ozdravné pobyty, si tu musí každý zaplatit úplně vše sám i svou vlastní smrt. Navíc tehdejší postavení horníků nemělo s dneškem nic společné. Režim před 89 horníky nemálo protěžoval, takže to chudáci jsou možná až dnes ale né tehdy!

   • Contumax napsal:

    BRICS

    Jo až na to, že bych Vaši modrou řeč doplnil...

    To oni si kopou hrob, který nachystali nám...!!!

   • Jaris napsal:

    BRICS, i za socializmu meli nekteri lide bidu. Na byt se cekalo i 20 let. Vecne se neco shanelo. Pamatuji, ze nebyly k dostani veci k dennimu pouzivani. Zubari byli otresni a pokud clovek nepodplacel, tak se mohl se zubem rovnou rozloucit. A vubec, mnoho jinych veci stalo za starou belu.
    Samozrejme, ze ten system mel i dobre veci. Napriklad vseobecne vzdelani. Skoly nebo ucebni obory poskytly vsem uplatneni v budoucim zamestanani. Odchod do penze, zeny - podle poctu deti pred sedesatkou a muzi sli do duchodu v sedesati.

 5. Sasin napsal:

  Gdyž jí budou platit, bude to říkat až do 75 let až bude mít nárok na důchod. O zásluhách si to nepřejte slyšet. Muheeeee

  • WIKINGER Petr napsal:

   CO NA NÁS DÁLE CHYSTÁ POLIT.TŘIDA ŠMEJDŮ,KTEROU JSME SI ZVOLILI.PANÍ DOCENTKA MOŽNÁ O TOM VÍ JEN NEDOSTATEČNĚ

   jinak by to vysvětlila důrazněji.Ono nestači dosavadní rabování PO STOVKÁCH MILIARD a ničení měny ČNB to je jenom ubohý odvar toho co nyní peče EU na přiklad v TTIP.

   Proti této křivácké smlouvě nejde dostatečně protestovat,nebot to je maskováno jako obchodní smlouva,kde je VŠE tajné.Má však ve skutečnosti sloužit k rabování celých států vyřazením jejich národní legislativy.Na první pohled tam jde o sjednocení norem-na př,aby blinkry byly v USA stejné barvy jako v EU a dráty v autě měly stejně normované barvy .TO JE JEN VĚJÍČKA-LEP NA KTERÝ MAJÍ EVROPANÉ SEDNOUT A PODEPSAT,ANEBO BÝT BRUSELEM PODEPSÁNI ZA NĚ.

   VE SKUTEČNOSTI JDE O ISDS ZÁHADNÉ PÍSMENA.TO JE TZV. OCHRANA INVESTIC.OVŠEM O TÉTO OCHRANĚ MAJÍ BEZ ODVOLÁNÍ ROZHODOVAT TRIBUNÁLY V USA.

   Tzv advokáti v USA už začali inzeráty shánět TZV INVESTORY.Tito dají advokátům desitky milionů v očekávíní stovek milionů bezpracných zisků OD DOMORODCŮ NA PŘ Z ČR.

   Jak je možné vydělat tak gigantické sumy naprosto bezpracně zkusím popsat co nejjednodušeji jako přiklad.

   Do terénu ČR budou posláni podvodníci specialisté.Půjdou okolo žulové hory.Zeptají se místnich co tam roste a jaké ještěrky tam pbíhají a tzv.ZELENÍ jim to dokonce nakreslí.

   Přijedou zpět do USA a vytvoři PROJEKT jak na té kupě šutrů vydělat.Tento Projekt dají schválit jako investici naši vládě.Ta přesvědči pomocí režimního tisku,že to přinese pracovná místa atd.

   Po schálení se nenápadně obráti na ZELENÉ a ti zorganizují protest,že ještěrky by se polekaly.PROJEKT Z TOHO DŮVODU ZKRACHNE.

   Tak a ted nastoupí jejich justice a tamní tribunál odsoudí ČR- její domorodce k miliardovým náhradám s odůvodněním,že jejich plánovaná investice selhala na naši vláde.

   TÍMTO SOFISTIKOVANÝM ZPŮSOBEM,KTERÝ JSEM ZJEDNODUŠIL VYRABUJÍ STOVKY MILIARD NAŠICH PENĚZ Z NAŠEHO ROZPOČTU.

   O tom by měla být tady ta diskse,ale jak vidíte režimní tisk vás bude drzžet neinformované a tady zajistí admin,že článek brzy zajde za obzor a paní docenka ho vůbec nenajde......

   TU POMŮŽE JEN JEDNA VĚC.STARÁ POLITIKA I SE ŠMEJDY MUSÍ BÝT NAHRAZENA NOVOU POLITIKOU TČCH OBČANŮ,KTEŘI SE BUDOUBRÁNIT VYTVOŘENÍM VLASTNÍCH HNUTÍ A STRUKTUR.

 6. WIKINGER Petr napsal:

  PANÍ DOCENTKA ŠVIHLÍKOVÁ,PÍŠE HEZKÉ POPISY JAK HAVARUJEME

  no naši aktivisté se ptali jednoho vysoce postaveného ekonoma,který je na výplatní listině téměř všech členů polit.třidy Šmejdů ,co že na její knihy povídá.Odpověděl zajímavě.

  RÁD SI KUPUJÍ TLUSTÉ KNIHY PODKLÁDÁM S NIMI NOHY OD STOLU.

  Nu což skoda,že pan ADMIN nenapíše paní docentce,a to dřive než člának zajde za obzor zda by se nezůčastnila diskuze ZDE NA NWOO nejenom k její knize.Ono popisů situace jak padáme VÍC A VÍC je hafo.Ty knihy by možná šly více na odbyt,kdyby TADY chytila náš DRUH ŘEŠENÍ těch katastrof,které popisuje a URČITĚ BY SE tady MOHLA DOZVĚDĚT PRIMA ŘĚŠENÍ a ne jak její diskuze ukazuje že sice kritizuje Starou politiku elit,které jsou lenivé,neváži si vlastní země, ale ten bordel jim vyhovuje.

  ŘEKNU VÁM PŘÁTELÉ A NEPŘÁTELÉ,BESTSELER BY BYL KDYBY NĚCO NAPSALA O PROJEKTU TŘI HNUTÍ HzNR,HVzV a KSDH za NOVOU REPUBLIKU.TO BY TY ELITY PUKLY ZÁVISTÍ,ŽE NA TO ONY NEPŘIŠLY.

  • admin napsal:

   pořád byste někoho úkoloval, když něco chcete, udělejte to sám

   • WIKINGER Petr napsal:

    Admine,vy vystupujete na demonstracích,kde řečníci hrají přesilovku proti účastníkům.Podle toho co píšete jste poznamenán snad do smrti, vám doporučeným individualismem.Proto taky vaše doporučení SMĚŘUJE K ZACOFANOSTI-ve skutečnosti, se domníváte mylně,že OSV je bezmocné z čehož máte snad i RADOST..

    Paní Š.má prázdniny a je někde na Moravě.Čekali jsme tady jak odpovíte,ale odpovídáte skutečně kuriozně.

    A ZŮSTANETE I VY NA SVÝCH TZV.DEMONSTRACÍCH SÁM?

    Víte co,rada OSV doporučila předepsat vám TADY VÁŠ BUDOUCÍ PROJEV a to na VŠECHNY dalši demonstrace.Bude vám získávat příznivce,ANEBO TAKY NE.

    A KDYŽ NEBUDETE MÍT ODVAHU SI TEN PROJEV OSVOJIT TAK VŠEM ŘEKNĚTE,ŽE TEN PROJEV JE ZODPOVĚDNÝ SÁM WIKINGER Z OSV,KTERÝ VÁS MÁ RÁD A CHCE VAŠEMU SUPER WEBU POMOCI ZE VŠECH SIL.

    No a ted milý admine zkusim pověřit jednoho našeho aktivistu,aby paní docentce zavolal.Jak jistě víte,v diskuzi té přednášky si lidé stěžují,že jim politici na emajly NIKDY neodpovídají.Ono e majlovat proto zavrhla i RADA OSV.Je to totiž podvodnické vytváření dojmu,že občané mají možnost prý mluvit.TO JE LEŽ.Na emajly politici a dalši vykutálenci chtějí možná odpovídat potajmu a křivácky,aby voliči získali dojem absolutní bezmocnosti.

    PANE ADMINE AKTIVISTA HLÁSÍ,ŽE UŽ TO PANÍ DOCENTKA VÍ,MOŽNÁ,ŽE SE I MEZI NÁMI OBJEVÍ.TAKŽE UVIDÍME NEBO I VY INDIVIDUÁLNĚ IVIDÍTE.

    A já děkuji za to,že jste se ozval náš dialog má opavdu,ale opravdu pekelný spád.

    • BRICS napsal:

     Tvrdite, ze jste nova hnuti, tak k cemu je ta posedlost, emailovanim starym politikum. Vam nedochazi, proc neodpovidaji? Nemaji co. Nebo to cekate,ze se vam priznaji, ze jsou podplacene pipiny, ktere de facto vubec o nicem nerozhoduji?

     • WIKINGER Petr napsal:

      NAŠIM AKTIVISTŮM JSME ŘEKLI,ABY SE VYKAŠLALI NA JEJICH pošlete mi to emajlem což znamená ve skutečnosti

      POLIBTE MĚ V PRDEL.To skončilo.Ted se přišlo na to,že by POLIT.TŘIDE PŘIŽIVNÍKŮ mohla dobře slušet kravata PROJEKTU TŘÍ HNUTÍ HzNR,HVzV a KSDH ZA NOVOU REPUBLIKU,které by měly nahradit ty antikristy z KDU,kdy jejch fujer Satanista napsal na svém profilu.

      DEMOGRAFICKÉ POTÍŽE,KTERÉ NAŠI ZEMI HROZÍ V DŮSLEDKU NÍZKÉ PORODNOSTI MOHOU DO JISTÉ MÍRY VYŘEŠIT uprchlíci,KTEŘI SE V NAŠI ZEMI ROZHODNOU ZŮSTAT.

      Ten antikrist je ve vládě,kde by mohl zajistit podporu našim českým rodinám,protože výchova potomka stojí TŘI MILIONY a v důsledku mini platů nám znemožnuje výrobu nejmín tři dětí,TÍM,ŽE NEDA LOVE.

      MINIMÁLNÍ PLAT V ZEMI,KTERÁ PROHRÁLA VÁLKU JE 8.50 eur a CSSR MA 1.58 TAK TO POMALU,ALE JISTĚ ROZDOVÁDI I TU NEJVĚTŠI MLČICI VĚTŠINU NAŠICH OVEČEK.

      • jan nowak napsal:

       Wikingere Peteře, jistě propracovaný, vzduchem chlazený plán a.b.c.
       je potřřeba DOPLNIT o bod G
       a pokračovat v diskusy s Máňou
       kterou ještě asi neznáš ?

 7. Petr napsal:

  Admin nas prevysuje jen tim ze ma tady ten web. Co kdyby jste ji napsal vy.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PETŘE,JISTĚ VÍTE,ŽE ČESI JSOU OBĚTÍ EXPERIMENTU,KDY Z NICH BRZY POTEČE SYROVÁTKA A BUDOU PŘITOM VYCUCNUTI NA PLECH

   právě je, si vybrali tzv..INVESTOŘI.Rozhodnutí padlo zejména proto,že Češi jsou individualisté s nízkou mírou soudržnosti navíc po nadvládě tzv.socialistického státu se nedokázali naučit vyvíjet odpor.Proto jsou snadno manipulovatelní a ani zmizení 400 miliard ročně z jejich kapes a vykrádáni jejich přijmů ČNB je z jejich letargie nechce probrat.

   Důkazem je i postoj zdejšiho webu,kdy jsem JÁ vyzýván,aby prý neúkoloval i když je jasné,že je to v zájmu samých občamů-voličů,kteři NEMAJÍ ŽÁDNÉ INTELEKTUÁLY,KTERÝM BY MOHLI VĚŘIT.

   Je tu jen vidět,být loajální k vadnému systému produkujícímu vadné zákony,přičemž Zakon o exekucích je jen špička ledovce.

   NAŠE SKUPINA INTELEKTUÁLŮ NEPŮJDE CESTOU,KDY VŠE ZA OBČANY VOLIČE ZAJISTÍ. VYMYSLÍME TO A PROVEDENÍ BUDE NA OBČANECH,KTEŘI TO VE VLASTNÍM ZÁJMU REALIZUJÍ NEBO TAKY NE.
   Je to totiž opravdu v jejich zájmu.My budeme opakuji, pouze vědci a autoři návodu jak změnit postoje v hlavách občanů.Pokud budou arogantně chtít,aby jsme nějakou naši silou věci měnili,tak se na ně musíme vykašlat a nechat je okrást o celý jejich majetek, souhlasit s tím,že ČR bude nejprve cvičiště a potom bojiště a oni budou jednoduše pobiti i když tomu dnes nechtějí věřit,že se tato skutečnost přibližuje a snahy ji uskutečnit salámovou metodou jsou už v běhu.

 8. Palpav napsal:

  Pokud budou „věhlasní“ ekonomové tvrdit, že například Washingtonský protokol byl chyba, tak budou dál jen řečnit bláboly.
  Washingtonský protokol nabyla chyba ale záměr. Záměr globálně mocenského systému, jak dostat do vazalského postavení všechny státy. Je s podivem že, Švihlíková, Šichtářová, a jiní, tohle stále neví.

  Nedávno jsem v souvislosti s brexitem viděl v televizi Martina Schultze jak vedl Bohuslava Sobotku k podpisovému stolku. Martin Schultz ukázal Sobotkovi místo na papíře kde to má podepsat takovým způsobem, který se nedá vyjádřit jinými slovy než, tady to podepiš ty kokote. A Bohouš s přiblblým lokajským úsměvem zasedl a podepsal. Opravdový státník, by ten papír tomu zmrdovi německýmu narval přímo do ksichtu.

 9. WIKINGER Petr napsal:

  PANÍ DOCENTKA ŠVIHLÍKOVÁ SLÍBILA,ŽE SE ZDE OBJEVÍ PO 6.6.ONO JE MOŽNÉ TVOŘIT NAŠE OTÁZKY NA NI UŽ TED.

  OTÁZKA Č.1.Zdejši autoři mají důvody se domnívat,že kapitalismus bez přivlastků amerického typu-tedy BEZ PŘIVLASTKŮ,přivlečený bývalým presidentem do ČR, se poučil u gangsterů a dnes nemá nic jiného na práci,než svůj de fakto GANGSTERISMUS, legalizovat zákony,které mohou zabezpečit vyšši výpalné,než obyčejný mafiozo a navíc nikomu z těch rabijátů,pohybující se na hraně zákona nehrozí prozatím basa-viz vadný exekuční zákon.

  OSV-tedy Občanská Společnost Voličů s kapacitou 8 395 132 se prostřednictvím svých aktivistů rozhodla podporovat SICE KAPITALISMUS,ale s přivlastky.

  BUDETE PANÍ DOCENTKO NA SVÝCH PŘEDNÁŠKÁCH I VY TUTO FORMU PODPOROVAT A KDYŽ NE TAK PROČ.

 10. WIKINGER Petr napsal:

  SAMOZŘEJMĚ MOHOU PODLE MÉHO NÁZORU ZDEJŠI AUTOŘI VYUŽÍT PŘILEŽITOSTI A VÉST DIALOG POD UŽ HOTOVÝMI OTÁZKAMI-K VĚCI

  OTÁZKA Č.2.Špatnému vývoji naši republiky měly zabránit polit.strany,které jsme si jako voliči zvolili za své zástupce.TO SE VŠAK NESTALO A NESTANE.Strany a polit.třida totiž jak vidite dnes a denně,desertovaly vždy na pozice svého ČERNÉHO POZADÍ.Občané zůstali bez jakékoli ochrany.Nikdo,žádný robustní protívník nestojí v cestě našemu rabování a rozvrat republiky má tedy dále pokračovat.
  Voličům mají být dále ve volbách falešnými sliby stran, znova a znova ukradeny hlasy polit.třidou,která dostala už trefný název ŠMEJDI.
  Je očividně třeba jejich Starou politiku nahradit Novou politikou,přičemž prvním požadavkem bude,aby strany otevřely na námi placených webech jimi záměrně zablokované diskuzní rubriky. Cilem je totiž zabránit jakémukoli DIALOGU S VOLIČI,jak se to už začiná dit na svobodných webech podobných zdejšimu NWOO se vznikajícími novými hnutími,které mohou i začit vytvářet vlastní struktury a Programy.

  BUDETE PANÍ DOCENTKO VE VAŠICH KNIHÁCH A PŘEDNÁŠKÁCH PODPOROVAT ZAJIŠTĚNÍ OTEVŘENÍ DIALOGU S POLIT.TŘIDOU DE FAKTO NAŠICH PŘIŽIVNÍKŮ, VE FORMĚ ODBLOKOVÁNÍ TĚCHTO RUBRIK NA NÁMI OBČANY PLACENÝCH STRANICKÝCH WEBECH a odmítnete posílání voličů na facebook představujíci lampárnu,kde si může každý psát sice co chce,ale strany,za to nejen neberou ŽÁDOU ODPOVĚDNOST,ale smějí se nad bezmocností jejich šefa a to jsme my občané voliči.

  Když ne tak proč.

 11. WIKINGER Petr napsal:

  NAHOŘE SE MLUVÍ O STAVU SOCIÁLNÍHO STÁTU.NIC TAKOVÉHO V ČR NEEXISTUJE.PENÍZE URČENÉ NA SOCIÁLNÍ STÁT KRADOU ŠMEJDI

  považují je totiž za svoje.První, co bylo, vytunelovali z prvního článku ÚSTAVY právě slovo SOCIÁLNÍ STÁT.
  Ví totiž dobře,že je to typ společnosti,kde vláda přejímá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociální prosperitu.

  TUTO ODPOVĚDNOST VŠAK ŠMEJDOVÉ NECHTĚJÍ PŘIJMOUT A RABOVÁNÍ ZBYTKŮ SOCIÁLNÍHO STÁTU JE V PLNÉM PROUDU.

  OTÁZKA Č.3 Podle názoru OSV propagujete paní docentko nedostatečně úlohu a důležitost SOCIÁLNÍHO STÁTU a možná,že nikdo z vašich posluchačů ani neslyšel,že by jste VŠUDE,kde přednášíte řekla,že SLOVO sociální stát PATŘI DO PRVNÍHO ČLÁNKU NAŠI Ústavy.

  VE STÁTECH EU,KDE JE TO SOUČÁSTÍ ZÁKLADNÍHO ZÁKONA DAL TOTIŽ VZNIK MOHUTNÝM STŘEDNÍM VRSTVÁM,KTERÉ JSOU V HOMOGENNÍM A SOLIDÁRNÍM PROSTŘEDÍ.Polit třída Šmejdů u nás proto hodlá dále ničit zejména Střední třidu a umožnit neplacení daní velkým korporacim.

  BUDETE CHTIT JAKO RODÍCÍ SE IKONA SPRAVEDLNOSTI, DO PRVNÍHO ČLÁNKU ÚSTAVY TAM CHYBĚJÍCÍ JEDNO SLOVO Sociální stát,pokud ne, prosím napište vašim obdivovtelům zdůvodnění.PŘIPOMÍNÁM,ŽE KDYBY TO V ÚSTAVĚ BYLO NEŠLO BY VŮBEC V PARLAMENTU ODSOUHLASIT EXEKUČNÍ ZÁKON V RABIJÁTSKÉ VERSI A DALŠI VADNÉ ZÁKONY.

 12. WIKINGER Petr napsal:

  JISTĚ JSTE SLYŠELA,ŽE Z POŽADAVKŮ OBČANŮ VOLIČŮ MAJÍ PŘIŽIVNÍCI Z POLIT.STRAN VÝSMĚŠNOU RADOST.

  Domnívají se,že občané jimi nazvaní LŮZA jsou bezmocni, musí je dookola volit a opět je mohou v dalšim období rabovat jak se jim zlíbí.Poznáváme to,tak,že NEEXISTUJE prozatím žádný robustní protivník,který by se jim postavil do cesty.

  OTÁZKA Č.4.Nekteři intelektuálové začinají uvažovat o odstranění Staré politiky našich námi zvolených Šmejdů.

  VZNIKÁ PROJEKT TŘI HNUTÍ HzNR,HVzV a KSDH,KTERÉ BY MOHLI ZALOŽIT NESPOKOJENÍ OBČANÉ a tak zkusit dřive nebo později eliminovat zpupnou třidu politických křiváků,kteři je nikdy nepřestanou trápit vykrádánim jejich kapes.Co zkratky znamenají vám vysvětlíme,když se začnete zajímat o skutečné řešení a možnosti uskutečnění Nové politiky NOVOU SILOU.

  MYSLÍTE,ŽE BY JSTE MĚLA ODVAHU TAKOVÝTO PROJEKT PROPAGOVAT A KONSTRUOVAT SPOLU S OSV PŘISLUŠNÉ PROGRANY TĚCHTO HNUTÍ,KTERÉ JSOU V HRUBÝCH RYSECH HOTOVY,pokud ne, napište svým přiznivcům důvod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!