Idioti vládnou světu a vypouštějí chemtrails

chemtrails

56 minutový komentovaný sestřih nejdůležitějších dokumentů o rozprašování chemikálií z letadel do atmosféry a důsledcích na lidstvo.

Komentář autora:

 

Vážení návštěvníci tohoto webu

Než se podíváte na film zaslaný provozovatelům těchto webových stránek, rádi bychom vás na něco podstatného upozornili.

Vy, kteří jste se o problému zvaném chemtrails přesvědčili z vlastní zkušenosti, vám nemusí nikdo nic říkat. Jsou zde však i jiní, kteří se křečovitě snaží věřit mainstreamu, že nic takového neexistuje.

Někteří si možná říkají, že když nebudou věřit tzv. konspiračním teoriím, tak že se to nebude realizovat.

Jiní jsou pracovně tak vytížení, že nemají čas se zabývat těmito věcmi a tak prostě nad celým problémem jen mávnou rukou. Ti co žijí ve městech plných hluků, neslyší hluk desítek letadel, které létají nad jejich hlavami a rozprašují jedy. Pak jsou mezi vámi i tací, kteří se vší silou snaží zdiskreditovat jakoukoliv záležitost, kterou mainstream zavrhne. Viz třeba obdivuhodně hloupý seriál, který běží na seznamu, zvaný konspirační teorie. Ten se systémem polopravd snaží vetřít do povědomí diváků a na závěr zcela zdiskreditovat přetřásanou skutečnost a dostat lidi zpět do ovčince nemyslících a nesvéprávných jedinců.

Uvědomme si, prosím, jednu věc. Ty, kteří se nám snaží vládnout se snaží také o to, vymazat z našich mozků jakékoliv logické uvažování a nahradit jej oficiální ,,pravdou“ hlásanou ze všech médií. Jejich jednání je pochopitelné. Potřebují stádo ovcí, které bude na povel pochodovat směrem, který určí oni. Chtějí dosáhnout svého cíle a to jakýmikoliv prostředky. Jenže, pak je tady i spousta lidí, kteří za nemalý peníz se snaží vnášet do společnosti rozbroje. Poznáte je podle toho, že neustále vykřikují, že prezident Zeman rozděluje společnost. Ve skutečnosti se o to snaží právě oni a vůbec si nepřipouštějí to, že právě oni jsou těmi užitečnými idioty, kteří až vykonají svojí práci budou hozeni přes palubu stejně jako jejich odpůrci. Nic nedokazuje tuto pravdu více než rozprašování chemtrailsu. Je to v celku jednoduchá pravda. Ať jste Čech, Slovák, Maďar, Němec či Žid, sionista, katolík nebo muslim, podržtaška i leštič klik, všechny bez rozdílu se nás snaží zlikvidovat a to cestou nenápadnou, ale o to zákeřnější. Dokonce i ti největší lezprdelkové a podlézavci, kteří mají dojem, že je ochrání poslanecká imunita jako Kalousek, Bohuš Sobotka, nebo veterinář Bělobrádek a také velkopodnikatel Babiš – koblížek. Nám všem jde o naše zdraví a následně i o životy, protože musíme ta svinstva vdechovat a s námi i naše děti a také čtyřnozí miláčci. A co nevdechneme to vypijeme ve vodě či sníme v jídle. Neunikne tomu vůbec nikdo. Po zhlédnutí filmu pochopíte obludnost této psychopatické hry, kterou s námi hrají ti, co se považují za bohy.

Je to však hra příliš nebezpečná, protože při ní jde o samotnou podstatu bytí člověka na této planetě.

Zároveň to potvrzuje jednu pravdu – vzdělání nemá vliv na inteligenci. Vědci vymysleli chemické směsi, které otravují ovzduší, ale tak aby nezabíjeli hned, ale postupně a přitom je vůbec nenapadlo, že to budou vdechovat s námi. To potvrzuje skutečnost, že většina vysokoškolsky vzdělaných lidí je pro budoucnost národů absolutně nepoužitelná. Ona totiž věda se změnila na základě sponzoringu a různých grantů. Už to vůbec není o poznání a pochopení, ale o předělání a vydělání.

 

Vydejte se do přírody a počítejte letadla. Když je oblačnost, tak je sice nevidíte, ale jsou slyšet.

Budete nemile překvapeni.

 

Odkaz na video: http://up2stream.com/?ref=Jr2DU5fqp77pqf5UD2rJ
83 Komentářů k Idioti vládnou světu a vypouštějí chemtrails

 1. Jeliman napsal:

  Fuky máry, čáry fáry. Kde je ono video?

  • Jeliman napsal:

   Jasně Jelimane, jsi chytrý kluk a už jsi na to přišel - ve Firefoxu to nejede, hoď tam Chrome.

   • nula napsal:

    Musíš vypnout adblock, aby ses na to mohl dívat. Ty blokuješ reklamu? Není ti to blbý? V obchodě bys přeci taky nekradl, ne?

 2. Robo napsal:

  Admin, prosím o odkaz na to video. Po kliknutí to totiž presmeruje na iné stránky..

 3. Libor napsal:

  Na Orgonetu jsou navody jak se chranit. Ocet opravdu funguje!

  • nula napsal:

   Ale musí být jablečný.

   • Jarmila napsal:

    Když nic jiného, tak obyčejný ocet je velmi účinný na plevel. Pokud chcete mít například chodníček na zahrádce nebo před barákem čistý od plevele, stačí ten plevel polít obyčejným octem za slunného počasí a máte pokoj od plevele na půl roku. Jakýpak předražený a velmi jedovatý rakovinotvorný roundup. Stačí ekologický ocet, který nijak přírodu ani lidi neničí.

    • Svobodný napsal:

     Kloktáním červeného vína a vyplyvnutím se můžete zbavit alespoň z části nanovláken. Zkuste si to a uvidíte sami kolik toho vyplyvnete protože se obarví tím vínem. A také si pořádně čistěte oči od ospalků ve kterých se také drží.

 4. Sasin napsal:

  No já už ty chemický postřiky podezírám ze zlepšování mobilních signálů pro debily s debily. Voni už choděj jako hypnotizovaní s předpaženou krabičkou, se kterou datlují a koukaj se snad na video. No ještě, odhaduji, dva tři roky, a zvládnou to úplně bez zakopnutí. Tihle debilové už nebudou mít zájem toltálfutrál vo nikoho a vo nic. A mají veškerou podporu. Zrovna mě napadlo jak to pak budou zakazovat, třeba jako kouření ve veřejných prostorách. Cicvilizáca jede do škarpy, vo tom žádná. nemá cenu mlátit starou slámu vo tom, že to jede do škarpy. Tož tak vážení.

 5. Robo napsal:

  Admina prosím o zverejnenie odkazu na toto video. Po kliknutí presmeruje do blba..
  Dík.

 6. weissbach napsal:

  Je to přesně jak píšete, admine. Pokud o tom s lidmi mluvím, jsou naprosto zmatení, nechápou proč by to někdo prováděl, proč by likvidoval i sám sebe. Je to skutečně neuvěřitelné bez hlubšího poznání fungování světové moci a její psychopatické povahy. Člověk, který to posuzuje ze svého školou a médii naučeného pohledu to prostě nemůže přijmout. Jeví se mu zcela logické, že se jedná o "konspirační" teorii a vpodstatě s úlevou přijme "oficiální" vyjádření různých Sysifů, mediálních programátorů a "osobností". Hotovo. Můžete přinést důkazů kolik chcete, lidi nebudou věřit ani tomu, co uvidí na vlastní oči. Přitom je dostupných tolik faktů, že tyto technologie /mikročástice atd./ existují ale chybí schopnost tyto věci spojovat do souvislostí. Celkově jsem nabyl přesvědčení, že se lidé nacházejí ve stavu trvalé hypnózy a to v drtivé většině. Jsou prostě naprogramovaní, jejich mysl je zaměstnána na 100% zábavou, úsilím o reklamní život, žijí permanentně v klipové roztříštěnosti myšlení. Co je asi nejděsivější je naprostá ztráta pudu sebezáchovy, základních instinktů přežití, morálních zábran atd... Toto je stejné jako při ovlivnění psychotropními látkami, které deformují schopnost realisticky vyhodnotit vzniklé situace, oslabují schopnost se delší dobu soustředit na jednu věc. Když vidíte davy lidí s hlavou a pohledem upřeným k zemi, s uchem přilepeným k mobilům a vyťukávajícím esemesky, vidíte zhypnotizované subjekty s výraznými autistickými projevy chování. Další můj postřeh je ten, že se cítím výrazně hůř ve větších městech, kromě jiného cítím výrazný vliv bezdrátových sítí a mobilních převaděčů. Bohužel už před tím není úniku ani na venkově i když je "pokrytí" slabší.
  Ale celkem nemá smyslu to zde rozvíjet, kdo se o to zajímá, ví o čem je řeč.
  https://vimeo.com/171305956
  https://vimeo.com/171303182

  • Sasin napsal:

   Nechci malovat čerta na zeď, šak víte, podíly na půdě a rozpočtu a rozhodovat bez papalášů, ale z těch hypnoušů vyrůstá VOLičská základna. Za dva Bitcoiny to odkliknou. To bude horror esli to bude pokračovat. To myslím totálfekálně vážně.

   • weissbach napsal:

    Jo. V tomto směru je vymalováno.

    • Eschatolog napsal:

     jeden znamy evolucionista rika: nejvetsi hybnou silou evoluce je akumulace, a ma pravdu, evoluci muzeme definovat zmenu kvantity v kvalitu, libovolnou, tedy i zivotu nepratelskou

  • Jan Jinsky napsal:

   Weissbachu - proč je potom lidí víc a víc? Proč se dožívají vyššího věku? Jak je to možné?

   • weissbach napsal:

    Kde je lidí víc?
    Kde se dožívají vyššího věku:

    • Jan Jinsky napsal:

     Víc lidí je Asii, Africe, většině Evropy (pokud bereme posledních 100 let)

     No a s věkem - koukni do matrik

     • Stribog napsal:

      Nechápu co má s práškováním, které začalo intenzívně až s pádem východního bloku. Statistika veku dožití? Prostě přišla poválečná generace, které měla kvalitní zdravotnictví zdarma. Statistiky celkového prodloužení života jsou ale také dány mižší dětskou úmrtností v důsledku prenatálních vyšetření. Genocida zdola. S těmi statistikami přijďte tak za 50-70 let. Bída udělá své. stejně jako lékařská nepéče, která neléčí ale jen vydělává prachy farmaceutickému průmyslu. V roce 1989 byl v celé východní Evropě včetně evropské části SSSR celkem 19 milónů lidí pod hranicí bídy. V roce 1996 to bylo 186 milionů. Potom se změnila metodologie statistiky...

      To, že narůstá populace v zemích zejména subsaharské Afriky, které elity záměrně drží v bídě je úplně nesouvisející věc. Krom toho práškuje se tady ne tam. A tady se provozuje etnocida. Zejména bílé populace.
      Již nacistická IG Farben přišla s konceptem lidského těla, jako tržního materiálu. Farmaceutický průmysl potřebuje udržovat polomrtvoly. Byznys s nemocemi vynáší víc, než zbraně a drogy dohromady. Lékař dnes v podstatě neléčí. Jen udržuje koloběh nemocí a je vlastně pouze dealer Big Pharmy. A nikam před tím neutečete ani když to děláte jako já. Nevzal jsem do huby lék cca 30 let. Umím to s bylinkama. Jenže to svinstvo končí na skládkách, dostává se do vody a našeho potravního řetězce... K tomu se idioti nechají očkovat proti chřipce a mutují viry. Jednoho dne přestanou na civilizaci, která polyká na vše antibiotika, ta antibiotika učinkovat. Nejhorší je, že s tím doktoři špikují děti kvůli sebemenší hovadině.

      • contumax napsal:

       Stribog

       Přesně ani já k těm felčarům nechodím a to od mládí asi od 15 roku a léčím se sám a dělám to tak, že si tělo samo řekne co mám jíst...

      • Utopie napsal:

       Proč s práškováním začali až po pádu východního bloku?

       • nula napsal:

        Ty máš ale provokatérskou přezdívku. A na takové provokatérské otázky samozřejmě nikdo reagovat nebude, trolle jeden!

        • Utopie napsal:

         Myslím to vážně. Proč až po rozpadu východního bloku. Chápal bych, kdyby s tím začali v tom čase nad bývalými socialistickými zeměmi.
         Ale proč nesypali chemtrails nad západní Evropou před tímto datem?

        • Stribog napsal:

         Podstatná díl práškování neprobíhá prostřednictvím přísad do jet fuel, ale speciálními letadly. Myslíte si, že by si to soudruzi nechali poletovat nad hlavou bez dovolení? :)

        • pavjan napsal:

         Utopie 11:43 - Uvažuješ jak absolvent zvláštní školy. S tebou je marné vést debatu.

        • Utopie napsal:

         Pavjan: Nikoli, jen se ptám. To, že pochybuju není známkou debility. Spíš ty máš problém s otázkou, řekl bych.

        • Moltres napsal:

         Typický příklad schizmatu přítomného v hlavách mnohých podporovatelů konspiračních teorií. Na jednu stranu by rádi svět, kde by každý byl svobodný, mohl si věřit čemu chce a tvrdit co chce. Na druhou stranu by rádi zlikvidovali takzvaný "mainstream" čili kohokoliv, kdo s nimi nesdílí názor. Takové pak označují za loutky, ignoranty a trolly. Co mi z toho vyplývá? Oni by vlastně rádi svět, kde by každý mohl svobodně věřit konspirační teorii a obhajovat konspirační teorii. Názor ostatních v jejich světě nemá místo. A proč, protože přeci není svobodný. :D Ale to, že ignorujou fakt, že člověk se může svobodně rozhodnout věřit "mainstreamu", je nikterak netrápí. A když je z toho někdo obviní, je "troll". :) Maj to vlastně hezky vymyšlený hoši.

       • Stribog napsal:

        Tuhle otázku jem si nikdy nepoložil. Faktem zůstává, že geoinženýring běží takto intenzívně cca posledních 15 let. Může to být dáno technologicky, ale také politicky. Logicky vzato by práškování za studené války nebylo možné z důvodů toho, že by si propaganda východního bloku pěkně smlsla. To je stejné jako s rapidním zbídačováním západní populace a likvidace střední třídy, které započalo dech beroucím tempem po pádu východního bloku... To bylo možné až po pádu konkurence. Nedávno se mi dostal do ruky zajímavý materiál izraelské tajné služby, který srovnával standard života v USA a SSSR v osmdesátých letech. žádná neoliberální čísla. Spočítali to celkově. Zahrnuli náklady na školství, zdravotnictví a další faktory a došli k tomu, že celkově byla úroveň života v SSSR na 75% USA. Když to ale ohraničili střední třídou, bylo to jedna jedna.

        • Utopie napsal:

         Nezdá se mi to. Ani cíle chemtrails. Pokud je cílem chemtrails snížit populaci, případně debilizovat masy, pak by měli práškovat i Čínu a Indii. V těchto zemích nežije hloupá populace a je jich daleko víc než v Evropě a USA.
         Plus bych si rád přečetl něco o důkazech. Takové ty videa co sem dal Weissbach jsou spíš na škodu. A Orgonet, matlá všechno dohromady a mele do toho esoteriku.

        • Stribog napsal:

         Spíš je to čistě geoinženýring, který má vedlejší účinky. To, že ti hajzlové mají v plánu rapidní deppulizaci je celkem dohledatelné ve statích kolem Club of Rome, Kissingerovu MSM 200 atd. Ale nemyslím, že je to primární cíl chemtrails. Tím je manipulace počasí.

        • Utopie napsal:

         Ale na to platí to samé. Rozlohou je Asie větší než Evropa a Severní Amerika. Uniká mi smysl. Počasí je globální jev, který těžko ovlivnit zásahem v jedné nebo dvou oblastech. Plus pro počasí jsou zásadní oceány.

        • Stribog napsal:

         Pominu takové věci, jako teorii motýlích křídel a to, jak funguje proudění a jak postupuje třeba atlantská frontální oblačnost, kdy i zásahy na územích, kde kterých práškování probíhá mají nesporně vliv globální.
         Postav me tu otázku jinak. Kdo je ve skutešnosti cílem? Proč to byly ty samé světové elity, které sponzorovaly jak Marxe, tak marxistický projekt? Oni chtěli zničit liberální kapitalismus, jako systém neslučitelný s přežitím ekosystému planety.
         Marxistický projekt se vymkl díky Stalinovi a později byl stejně plýtvající jako západní model. Stejně se můžeme ptát proč připustili imigraci do Evropy a jedou projekt evropského chalífátu, který teď sice tlumí a používají k tomu třeba i Brexit. Ale netlumí jej proto, že jej zavrhli, ale proto, že se projekt dostal do nesprávných rukou a porušil pravidlo inkrementalismu. Primárním cílem Chemtrails není ani Afrika, ani Asie ani Rusko, ale USA a Evropa. Cílem je západní civilizace...

       • Sasin napsal:

        Mobilní telefony jsou hlavně zářiče a příjímače, čili oboustranný konsenzus mikrovlných vln. Že to nese i signál gdy blboň u regálu v hyper se půl hodiny ptá esli má vzít modrou nebo červenou je vedlejší vítaný PROdukt.Čím více kovových částic ve vzduchu bude, tím lepčí je dosah i na blboně, kteří z lesa volají hasiče, že na ně vlezl pavouk.
        Některé technologie prostě lidi ničí v různých intervalech a není žádný mechanizmus gterý by řek právoplatně, že toto používat nechceme, páč ten blboň po záchraně hasiči z lesa a trvalé kontrole psychopatickými pacienty za neuvěřitelné peníze v nemocnici, esli nepřišel o přírodní imunitu, a tak se blboni budou dívat na nebe tak dlouho, dokud z něj na ně nebudou rovnou padat v nebi vyrobené trakače.

     • more napsal:

      Trole, v ústavu odkud pocházíš to nevidíš, ale já kolem sebe vidím, že se málokdo dožívá dlouhého věku, imunita lidí je velmi slabá a rak sežere všechny. Ty matriko.

   • Jana napsal:

    Surovina pro fungování fabrik zvaných zdravotní ústavy a pro generování zisků farmaceutických korporací se musí pěstovat, hýčkat, udržovat a vysávat do poslední jiskřičky života.
    Kdyby nebylo lidstvo uměle udržováno mezi životem a smrtí, byl by tady věkový průmět nižší, než ve středověku.

    • weissbach napsal:

     Přesně tak. Proto jsem položil otázky "kde".
     V evropských zemích a USA je to tak jak jste napsala. Věk se prodloužil, ale lidí nad 40 let najdete zdravých málo. V USA se vyskytují degenerativní choroby už po cca 30 letech věku. Obezita, cukrovka, alergie, nádorováý onemocnění, srdeční choroby....imunitní systém celkově k.o.
     Takže ano, věk se prodloužil, ale za cenu udržování při životě pomocí technologického "pokroku".
     Celkově bílých američanů a evropanů ubývá. V různých oblastech se to mírně liší podobně jako porodnost, ale celkový úbytek je zřejmý. Je to logické, protože hlavní útok je veden proti nám všem a dlouhodobý, přičemž je systém nastaven tak, abychom vlastní likvidaci živili a financovali co nejdéle.
     Pokud jde o přírůst obyvatel planety týká se tzv. zemí třetího světa, kde je naopak porodnost několikanásobně vyšší, ale současně a délka života nižší.
     Pokud by byl vliv chemtrails takový, jak naznačuje Jinský - to jest postřik po kterém by lidé okamžitě padali jako mouchy, nemohl by být tak dlouho prováděn. Ty změny jsou pomalé, plíživé ale o to horší, protože trvale oslabují imunitní systém, reprodukci a mozek.

    • contumax napsal:

     Jana

     1 ***

    • Sasin napsal:

     Jana

     Metuzalém pré žil 900 let. Ostatní "svatí pré žili bez placení zdravotním lichvokradticky exekutorským pojišťovnám taky stovky let. Na Slovanech se to dalo dotáhnou běžně na 150 let, než přišli svatí misionáři Cyrmeťáci, kteří začali kázat o umření do 30 let. No dyk to hýčkání zdravotních psychopatů stojí ty zdravé celé jmění. Stačí se narodit jako blboň nakolečkách a hned fasujou, služby, vozíky, auta, domy aby psychopati u moci měli za ručené voly če, které je nigdy neopustí. A čím víc jich bude, tím lépe. O to se stará i bůh chemických postřiků, co na své zdebilizované děti nedá nigdy doPUSTIT.

  • Utopie napsal:

   Těmi odkazy moc dobrou reklamu chemtrails neděláte Weissbachu. To jsou nějací zombíci. Když píšete o důkazech, měl byste dát důkazy a ne takovéhle povrchní věci.

   • weissbach napsal:

    Důkazy? Asi budu muset říct známým v NSA a NATO, aby mi zkopírovali nějaké dokumenty a nechali to notářsky ověřit abyste měl důkazy...

 7. medved napsal:

  CHemtrails je,funguje ten obludny vynalez,nanočastice hlinika,stroncia,baria,častice sušenej krvy,plesne,virusy, to su tieto sračky ktore obsahuje tento mix nazyvany CHEMTRAILS,!!! Poslednou znamou obeťou tohto obludneho vynalezu bol spevak PRINCE, jeho posledny album, ktory bol pred zverejnenim, sa velmi tvrdo dotykal prave chemtrails! Spevak bol zavraždeny, magorom tejto planety začal vadiť,odstranily ho ako mnoho dalšich pred nim ! A ešte k počtu obyvatelov planety, počty a čisla zverejnuje OSN,....Kde je centrala OSN ?,predsa v USA,..Kto riadi USA ? predsa CIA,...Kto určuje a schvaluje zverejnenie čisiel počtu obyvatelov planety ? predsa šeda eminencia a tou je CIA,...! čim vyššie čisla , tym vätši strach populacie zeme..!! kruh je uzavrety.... a chemtrails niči pomaly ale učinne všetko, rastliny, zvierata,populaciu,vodu, vzduch, pomaly, pomaličky ale isto a učinne,...rano po prebudeni v prirode, na vlhkych listkoch travy a rastliniek je vydieť sivy povlak ,ktory tam večer nebol, listočky a ranna rosa zachytily nanočastice hlinika, čiže CEMTRAILS, a tym ktory o tom pochybuju, odporučam skore prebudenie,..!! Suhlasim s diskutujucim, ktory napisal o učinnom prostriedku ktorym je ocot, stači nim poriadne navlhčiť kus latky, a rozprestrieť ju vonku,alebo zavesiť, vypary z octu eliminuju učinky chemtrails, učinok je vynikajuci, 90 %! velmi učinny je aj CHEMBUSTER, info o tomto vynaleze su na internete, odporučam všetkym, ktorym uprimne zaleži na očiste našej matky Zem !! Jinsky a ešte k tebe, varoval som ťa niekolko krat, sklapni,! duše tych, ktorym si pomohol na druhu stranu, kračaju vedla teba ako tiene, neujdeš.!!!

 8. medved napsal:

  Dodatok, piloti ktory toto svinstvo na nas vypuštaju z lietadiel, zarabaju mesačne od 15000 eur vyššie,musia držať hubu a krok, inač pridu o miesto,..! Mimochodom, prelet lietadiel s chemtrails, je cez Rusko ZAKAZANY..!!! VAZENY, PREDTYM, NEZ UMRIEME, MAGORY TEJTO PLANETY, CEZ CHOROBY, KTORE NAM SPOSOBUJE CHEMTRAILS, CHCU NA NAS CEZ ZDRAVOTNE POISTOVNE DOBRE ZAROBIT,...!! NAOZAJ SA VSETCI PREBUDME..!!!!

  • contumax napsal:

   medved

   Přesně až na jedno, v RF není zakázány přelet ale okamžitě by byly neoznačené chemtrails letadla sestřelený...!!!

 9. John_Pitralon napsal:

  Chemtrails nechám stranou. Každopádně to o těch idiotech v nadpisu je zjevné. Psychopatické elity Západu nechají pozabíjet všem před očima půl milionu lidí v nesmyslných válkách na základě vylhaných a vykonstruovaných záminek, rozvrátí několik zemí, vyvolají migrační vlnu a poté se jdou se navzájem v médiích poplácávat po zádech, ukazují véčka a všude se stavějí jako vzor humanity a práva. Snad ani netřeba odborně analyzovat veškeré chemikálie ve vzduchu, aby si člověk udělal vlastní obrázek o dění a myšlení současných západních elit i populace... Druhá věc je, k čemu dalšímu toto psychopatické nastavení povede v budoucnu.

  Válka, kterou nevidíte (cz tit.)
  https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

 10. Definitiva napsal:

  Jeden z českých politikov, asi za KSČ, na ČT vyhlásil, že Rusko nás ohrozuje manipuláciou počasia. Za všetko môže Rusko. Takýto debovia sa tlačia do verejnej služby. Čo všetko neurobí politik, len aby bol v ČT!

  Ak vám zmysly slúžia, vnímate očami svet, tak ste registrovali, že od 1.7.16 sa chemtrails hmloviny prestali vyskytovať, dva dni boli také akoby zvyšky hmlovín. Nebo je modré, aj keď nad obzorom ešte stále mliečne modré. Dôležité: nočné aj denné teploty klesli o 6 - 8 st.C, toto som registroval aj v jeseni a v zime, keď sa NÁHODOU zjavilo nebo bez chemtrails hmlovín.

  Nádejám sa, že v USA začala perestrojka a zločinný politici konečne dostanú po prstoch. US mainstream dokonca pripúšťa, že pád dvojičiek bol kontrolovaný vládou USA.

  Chemtarails hmloviny SÚ PRÍČINOU SKLENÍKOVÉHO EFEKTU A ZOHRIEVANIA ATMOSFÉRY.
  POLITICKÁ AGENDA KLIMA OTEPĽOVANIA SLÚŽI AJ AKO FALOŠNÁ VLAJKA, KAMUFLÁŽ, PRE CHEMTRAILSOM ZAPRÍČINENÉ OTEPĽOVANIE ATMOPSFÉRY.

  Posledný rok som registroval lietadiel málo a boli tiché. Zato chemtrails hmloviny sa pohybovali veľmi rýchle, aj za pol hodiny sa zmenila situácia. Prirodzená oblačnosť sa prestala vyskytovať!!!, objavila sa až posledné dni. T.j. vlaha bola viazaná na hmloviny, z nich neprší!!!. Odkedy sa vyskytuje chemtrails, odvtedy registrujem lokálne katastrofálne suchá!!! a lokálne prietrže mračien, ale celkový ročný úhrn zrážok je menší, v pôde každoročne klesá vlhkosť. V pôde, vďaka EÚ pôdohospodárskej politike na princípe zisku za každú cenu, klesá humus v pôde. Jedno s druhým zapríčiňuje, že pôda nie je schopná nasať vodu pri daždi, tá odtečie preč.

  Premieňame si krajinu na púšť. To znamená s nekontrolovanou migráciou v budúcnosť hlad. Hladomor, genocída obyvateľstva, Kyjevská Rus to zažila vďaka kresťanstvu.

  Konzumný kapitalizmus, zisk za každú cenu, premieňa ľudí na tvorov so zvieracou psychikou. Ľudia žijú pre dnešok, niekedy sme to vyčítali cigánom, dostali výplatu, tri dni bol bašável a potom si mesiac utierali hubu. Netrápil ich zajtrajšok.

  Ani dnes ľudí netrápi zajtrajšok našich detí. Vzdelanie je selektívne, tak ako u slobodomurárov, podľa zasvätenia sa vám dostane len určitých vedomostí. Vzdelanie nie je celostné, ľudia nechápu procesy, aj keď ich vnímajú, nevedia si predstaviť budúcnosť, nič ich nezaujíma, žijú len raz a to dnes, žijú ako zvieratá v ľudskej koži.

  O tom je aj chemtrails, ničí ľudské zdravie, ničí podmienky života na Zemi, pripravuje likvidáciu ľudstva.

  Človek uvedomelý, pri vedomí, musí žiť tak, aby si nezničil Zem, aby sa spoločnosť duchovne rozvíjala k humanizmu, spolupráci, osídľovaniu kozmu. Toto vám Západná civilizácia neponúka! Toto vám ponúka len vnútroný prediktor Ruska v Koncepcii spoločnej bezpečnosti, vid. http://m.leva-net.webnode.cz., Ako si nezničiť Zem a ako prežiť v kozme!!!

  Kým sa ľudstvo nevzdelá a nezmení svoju anglosaso židovskú amorálnosť na slovanskú morálku humanizmu, rodiny a nenájde zmysel bytia človeka v kozme, dovtedy ľudia budú zle voliť politikov, budú manipulovateľný, ovládateľný, bez názoru, budú len stádo, tlupa, zvieracia psychika v ľudskom tele. Ako kopa hovna, môžete s ňou robiť čo chcete, ale zaručene to pre to hovno nedopadne dobre. Kedy so homo stane sapiens?

  • John_Pitralon napsal:

   "Konzumný kapitalizmus, zisk za každú cenu, premieňa ľudí na tvorov so zvieracou psychikou. Ľudia žijú pre dnešok, niekedy sme to vyčítali cigánom, dostali výplatu, tri dni bol bašável a potom si mesiac utierali hubu. Netrápil ich zajtrajšok."
   -----------------
   Ano, tohle je naprosto neokecatelné, úplně každý to musí jasně vidět...

  • contumax napsal:

   Definitiva

   1 ***

  • Sasin napsal:

   Růst šmejdů lze docílit už jen tím, že budou lidi platit i za dýchání a to je definitivně nepřijatelné. Šmejdi se na to dnes tlemí jako že to je dobrý nápad, ale už i některým šmejdům dochází fakt, že budou přímými účastníky fackovačky a to už se jim zase nelíbí. Tak buď to skončí něgde na remíze, gdy navalí zpět neprodejnou půdu, která se podělí mezi každého národovce bez pohlavkování co smí a nesmí s ní dělat a podíl na rozpočtu v procentech tak aby si něgdo nemyslel, že zvýší činži, páč pronájem je levá ruka lichvokrdacie, ( to se zruší) nebo skončíme všichni i s blboňama a harpagondechajcama svorně v jedné velké škarpě. I to je řešení pro budoucnost. Heh

 11. Ikema Monika napsal:

  Chtěla bych vás upozornit že jsem nic takového doma ve Švýcarsku do 33 let na obloze neviděla ! Může to ale být z důvodu že tam žiji veškerá prachatá lůza z celého světa ! V Tokiu nevidíte nebe vůbec pouze smok a Okinawa je příliš malá a roztroušena na dalších 56 menších ostrovů a na některých ze žit nedá není tam pitná voda ! Tak se jim asi nevyplatí sprejovat ! Bohužel v Česku ano když jsme byli na návštěvě a skoro každy den !

  • Jarmila napsal:

   Prý je zamořeno i Švýcarsko, takže prachatá lůza z celého světa si taky přijde na své jedy:
   http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1221-svycari-prinasi-zdrcujici-zpravu-tzv-chemtrails-jsou-skutecnosti

   • nula napsal:

    Sypou to sami na sebe, blázni.

    • Čech napsal:

     nula: musí užívat nějaké tablety které to svinstvo eleminují, buďte v klidu, že sebe ochrání. Všechno mají speciální i potravu.

     • weissbach napsal:

      Je nepravděpodobné že by to neměli vychytané dlouho před tím než s tím začali.

      • Stribog napsal:

       Už se mi to nechce hledat, ale asi dva roky zpátky Merkelová proflákla, že jsou dva druhy očkovacích vakcín. Pro elity a pro plebs. Možná, že tady bychom mohli hledat klíč. Ovšem jen těžko to může odstranit všechny následky. Třeba toho hliníku.

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   Ano to by souhlasilo, že tam bydlí papaláši prasata...

  • Barrie, Ont. napsal:

   U vás ve Švýcarsku hlavně žije tzv.světová elita -GP, Globální prediktor(osobně to nazývám globální predátor ) nebo-li stínovláda. Proto je země tzv. čistá, neutrální, bohatá..atd. , aby se jim dobře žilo, není to proto, že Švýcaři by byli sami vyjímečný národ - je to uměle udržovaná země na vysoké úrovni. V budoucnu plánují jihočínské ostrovy nebo Austrálii což mimo jiné naznačuje co plánují s Evropu...

 12. contumax napsal:

  Idiocie vládne skoro všude....!!!

  To souhlasí...!!!

  Chemtrails naopak působí na zeměkouli něco jako vlněná deka, takže naopak neexistuje odrážecí prvek jako je nanohliník ale opačně je tomu... a dochází k zahřívání...

 13. Čech napsal:

  Rusku, Číně Asii tím ti géniové přihrávají skvělou budoucnost v biopotravinovém průmyslu. I když si nedělám iluze, že se k nim nic z toho svinstva nedostane.

 14. pozorovatel napsal:

  Ja len doplním:

  Dr. R. Michael Castle: Politické pozadie chemtrails, modifikácia počasia, jedované látky v chemtrails. Detailný článok
  https://diskuter.wordpress.com/2016/04/10/dr-r-michael-castle-politicke-pozadie-chemtrails-modifikacia-pocasia-jedovane-latky-v-chemtrails-detailny-clanok/

 15. pozorovatel napsal:

  Aký je účel chemtrails?

  Tu je stručné zhrnutia o možných účeloch chemtrails, tak ako som ich zozbieral z najrôznejších článkov.

  Treba si uvedomiť, že chemtrails sú z drvivej väčšiny vojenský program a z toho dôvodu podliehajú prísnemu utajovaniu a dokonca cielenej dezinformačnej kampani.

  Účely využitia chemtrails:

  1. Zvýšenie výkonu vojenských radarov, rušenie nepriateľských radarov

  2. Využívanie na vytvárane 3D-modelu terénu pre pilotov nočných stíhačiek

  3. Ionosferický protiraketový štít. Kovové častice chemtrails v kombinácii s zariadeniami typu HAARP sú schopné odkláňať alebo ničiť balistické rakety alebo nepriateľské družice. Viď link, čo som dal vyššie.

  4. Manipulácia s počasím

  - umelé vytváranie sucha so zámerom poškodiť ekonomiku nepriateľského štátu (alebo zničiť domácich nezávislých farmárov v prospech agrokorporácií)

  - umelé vytváranie záplav (extrémne búrky posledných týždňov v Rakúsku a Nemecku boli pravdepodobne vytvárané pomocou chemtrailov)

  - Solar Radiation Management (zjednodušene povedané, rozprašujú reflexné aerosoly do atmosféry, aby odtienili slnečné svetlo a tak ochladili zemský povrch. Je to spôsob falšovania teplotných štatistík, aby ropné korporácie mohli vďaka tomu tvrdiť, že žiadne globálne otepľovanie neexistuje a vyzuli sa tak zo zodpovednosti)

  5. Depopulácia planéty - cielené sypanie jedovatých látok na hlavy "nadbytočných" národov

  6. Pasivizácia obyvateľov. Niektoré správy o chemtrails hovoria, že sú v nich látky, spôsobujúce únavu, ľahostajnosť, problémy s pamäťou, spôsobujúce depresie, bolesti hlavy atď. Elity sa týmto snažia predísť nepokojom čoraz viac nespokojných obyvateľov.

  A ďalšie...

 16. Definitiva napsal:

  Hore som písal príspevok, bolo to ráno. Na obed a poobede prišla oblačnosť dole bolo polo oblačno z prirodzených mrakov, nad nimi priplávala súvislá mliečna hmla a nastalo zatemnenie slnka. V medzerách mliečnej hmly intenzívne lietali lietadlá, nebolo ich počuť, zanechávali po sebe typické chemické pásy.

  Včera o takomto čase bolo jasne modré nebo a 12 st.C, teraz je 20 st.C. Tlak vzduchu takmer rovnaký, zmena počasia nebola.

  Tešil som sa, že US chemtrailsovým zločincom sa minuli peniaze. To sa nemôže stať, lebo tie si FED vyrába na počítači podľa potreby. Ak si vy začnete vyrábať na počítači peniaze podľa potreby, tak anglosaso židovské právo z vás spraví zločinca a skončíte s doživotím.

  Nechváľ deň pred večerom. Tie naše prastaré matere vedeli o živote asi viac ako my.

  Dnes začala ďalšia časť doby temna, dni bez bez slnka. Sledujte počet slnečných dní, napočítate za mesiac tak v priemere dva dni jasné, dva dni polo oblačné. Júl sa amíkom vymkol zo zvyklosti, do včera sme zažili až osem slnečných dní. Genocída bielej rasy pokračuje, klesá pôrodnosť-ale len u bielej rasy, nízka vzdelanosť, migrácia za prácou, nefunkčné rodiny, EÚ fašistická diktatúra... a zlatý klinec: potravinami, chemickými tzv.liekmi a chemtrails svinstvom priotrávený organizmus.

  Vyzývam Rusko a Čínu, nech zriadia tribunál, ktorý týchto korporátnych USA a EÚ zločincov, ako aj ich pokrvné príbuzenstvo bude súdiť pre zločiny proti ľudskosti. Tak ako v stredoveku, niektoré pokrvné línie treba stopnúť, po meči aj po praslici.

  Chemtrails sú výpoveďou o kvalite amerického priateľstva, partnerstva. Ty pomáhaj ako vieš a zato sa ti dostane odmeny, skapeš ako pes bez pána.

  • contumax napsal:

   Utopie

   Nepochopil jsi mayu...

   Hrozným koncem pro Tebe a pro nás myslela, to že nejdříve musí nastat různé války a poté přijde jedna poslední a ta ukončí všechny války...

   Ta je popsána v Písmu a je nazvaná Armagedon...

   To bude boj mezi duchovními mocnostmi...

   K satanu se připojí většina lidí v boji proti Bohu a věřícím...

   Mnoho lidí v poslední době uvěří v Pána Ježíše Krista...

   Mnoho křesťanu naopak Pána Ježíše Krista bude opouštět...

  • contumax napsal:

   Definitiva

   Úžasný...

   1 ***

 17. maya napsal:

  no ved ani tie atomove bomby a bunkre nenarobili nadarmo, raz to minu :) radsej hrozny koniec ako hroza bez konca

 18. MAx napsal:

  Dobrý den,
  proč vkládádte video.které nelze žádným způsobem stáhnout ?
  Dejte odkaz na nějaký rozumný portál.
  Děkuji

  Max

 19. John_Pitralon napsal:

  Je evidentní, že zrůdná dominance US režimu může být ukončena jedině mezinárodním rozhodnutím na úrovni nového Norimberského procesu, který by konečně očistil lidstvo od této neuvěřitelné špíny.

  9/11 Truth March in Brussels
  https://www.youtube.com/watch?v=KaixrURYk7s

  • contumax napsal:

   John_Pitralon

   Jo to chce se spojit mnoho zemí a řádný soudy...!!!

   Něco jako Norimberk ale ten byl žel divadelní...

   • John_Pitralon napsal:

    To je pravda, Norimberk byl hlavně divadlo a nešel do hloubky. Tam byla souzena druhá garnitura a to ještě dost pochybným a vykonstruovaným způsobem. Ve skutečnosti v rámci takových operací, jako byla operace Paperclip v USA ti fašouni pokračovali dál. Mimojiné i proto fašo-ideologie žila dál, a v USA došlo k neskutečným prasečinám, což kulminovalo v 21. století. Takže nyní se musí lidstvo očistit nový skutečným tribunálem, nebo spíš dojde k mezinárodnímu otevření informačních zdrojů po konzultaci Ruska, Činy a dalších zemí. Kdo ví, to se dá jen odhadovat...

 20. Milan napsal:

  Také již nějakou dobu fotím Chemtrails z okolí Přerova, ale zde dané video nejde spustit...

 21. medved napsal:

  nedela rano,10.7.2016, 8.00 hod,slnečne počasie, Vysoke Tatry, obloha nad nimi a nad celym priestorom pretkana sieťou CHEMTRAILS,.. vytvorena je husta mriežka s tohto svinstva !!! Ekologovia, politici, vedci, ochranari, KDE STE ??? Zatvarate pred tym obludnym svinstvom oči ?? prečo? Bojite sa ,beriete peniaze aby ste tomu nevenovali pozornosť,že je to tak, vy uplatne svine !!! Zelam vam všetkym, vy hajzly, aby to svinstvo vam v prvom rade a vašim pribuznym, spôsobilo devastačne zdravotne problemy, ukončene ťažkymi chorobami so SMRTOU...! To iste želam tym ktory to vynašli, ktory použivanie schvaluju, a všetkym pilotom ,ktory to strašne svinstvo na nas sypu,taktiež včetkym ktory to financuju,...! Sťastnu cestu vam do vašeho zdravotneho,smrtelneho pekla .! LUDIA, ZOBUDME SA !!

 22. no ty vole napsal:

  Tráví i Přerov.... chemtail v zahraničí a v Přerově...najdi 5 rozdílů ...náhoda???;)
  http://imgworld.cz/VNSNtchPfe.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=eEkQlrlalZw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!